Organizator : | PFNW |
Data : | 2017-09-09 |
Miejsce : | Hajnówka |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 905 |
Wystartowało : | 751 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 750 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Junior | M-Junior | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czer. kartki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KĘDZIERSKI Bartosz | 226 | NOWI SIEDLCE | DZIEWULE | M-Dzieci | ||
2 | ARENDT Marcel | 25 | BIAŁYSTOK | M-Dzieci | |||
3 | TUZIMEK Adam | 558 | KURÓW | M-Dzieci | |||
4 | DOBROWOLSKI Patryk | 99 | WARSZAWA | M-Dzieci | |||
5 | KĘDYŚ Gabriel | 220 | SPNR6 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Dzieci | ||
6 | ALEKSIEJCZUK Daniel | 1146 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
7 | WAWRZYNIAK Igor | 577 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDYNIA | M-Dzieci | ||
8 | BRANCZEWSKI Rafał | 56 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | M-Dzieci | ||
9 | BORNECKI Bartosz | 1054 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
10 | GRUSZKA Michał | 145 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M-Dzieci | ||
11 | NISIEPIUK Gabriel | 1143 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
12 | TOKAJCZUK Antoni | 1137 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
13 | BOGDANOWICZ Filip | 44 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA | HAJNÓWKA | M-Dzieci | ||
14 | SIOMKO Łukasz | 1152 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
15 | NOWAK Mateusz | 385 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | BUKOWIEC | M-Dzieci | ||
16 | BOGDANOWICZ Filip | 1145 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
17 | LESZCZYŃSKI Filip | 306 | SUPRAŚL | M-Dzieci | |||
18 | MĘCZYŃSKI Mikołaj | 349 | FUNDACJA 'W TE PĘDY' | HAJNÓWKA | M-Dzieci | ||
19 | IWANIUK Michał | 173 | LIPINY | M-Dzieci | |||
20 | TOMASZEWSKI Karol | 551 | KKNW | KOLBUSZOWA | M-Dzieci | ||
21 | KONDRACIUK Maciej | 474 | NAREW | M-Dzieci | |||
22 | ZIENIEWICZ Adam | 1121 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
23 | GABIEC Adrian | 1123 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
24 | CZEPIEL Cyryl | 81 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
25 | ANDRIEJUK Gabriel | 685 | M-Dzieci | ||||
26 | MORDAŃ Michał | 1100 | BIAŁYSTOK | M-Dzieci | |||
27 | KACZOCH Jaś | 650 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
28 | RYCHLIK Fabian | 457 | FUNDACJA 'W TE PĘDY' | MIĘDZYRZEC PODLASKI | M-Dzieci | ||
29 | JAKONIUK Bartosz | 1098 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
30 | KACZOCH Adam | 649 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
31 | JURCZUK Łukasz | 197 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
32 | KOŚCIERCZUK Jakub | 1105 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
33 | GAWRYLUK Andrzej | 129 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
34 | SMYK Albert | 1104 | BIAŁYSTOK | M-Dzieci | |||
35 | SZWARC Konrad | 1103 | BIAŁYSTOK | M-Dzieci | |||
36 | CHMIELEWSKI Maciek | 68 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M-Dzieci | ||
37 | WALESZKO Adam | 679 | WARSZAWA | M-Dzieci | |||
38 | GROMOTOWICZ Maciej | 1128 | HAJNÓWKA | M-Junior | |||
39 | PANASIUK Jakub | 1113 | BIELSK PODLASKI | M-Dzieci | |||
40 | KECZYŃSKI Mikołaj | 1127 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
41 | CHYRA Wiktor | 72 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M-Junior | ||
42 | GŁOWA Michał | 136 | UNIA MIAST | CIESZYN | M-Junior | ||
43 | WASZCZUK Mateusz | 1189 | HAJNÓWKA | M-Junior | |||
44 | MELNIK Łukasz | 346 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | M-Junior | ||
45 | MARCINKOWSKI Jakub | 334 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M-Junior | ||
46 | KIENDYŚ Sebastian | 229 | PASIECZNIKI MAŁE | M-Junior | |||
47 | SHESHKO Andrżej | 506 | GRODNO | M-Junior | |||
48 | KRIWOPUST Andrzej | 271 | GRODNO | M-Junior | |||
49 | KRAWCZUK Szymon | 268 | HAJNÓWKA | M-Junior | |||
50 | BIK Przemysław | 38 | KS METRACO POLKOWICE | KSIĘGINICE | M-Junior | ||
51 | SITKO Maciej | 476 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | M-Junior | ||
52 | WILK Hubert | 672 | KKNW | KOLBUSZOWA | M-Junior | ||
53 | WACHOWIAK Alex | 569 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M-Junior | ||
54 | KOZŁOWSKI Kacper | 267 | HAJNÓWKA | M-Junior | |||
55 | PAJDOSZ Maciej | 405 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | M-Junior | ||
56 | ANDRZEJUK Bartosz | 23 | PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2 W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | M-Junior | ||
57 | ONOPIUK Mateusz | 1126 | HAJNÓWKA | M-Junior | |||
58 | MICHAŁOWSKI Mateusz | 356 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M-Junior | ||
59 | DELĄG Jakub | 96 | FACE NORDIC WALKING TEAM/ LUKI TEAM SIEDLCE | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | M18-29 | ||
60 | JAGIEŁA Paweł | 178 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M18-29 | ||
61 | RAKUĆ Jakub | 444 | RUCH PO ZDROWIE WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | ||
62 | KRYSZCZUK Kacper | 276 | FACE NORDIC WALKING TEAM | SIEDLCE | M18-29 | ||
63 | PIÓRO Michał | 425 | FUNDACJA 'W TE PĘDY' | HAJNÓWKA | M18-29 | ||
64 | KARPIUK Łukasz | 664 | HAJNÓWKA | M18-29 | |||
65 | LEWCZUK Łukasz | 309 | HAJNÓWKA | M18-29 | |||
66 | FALKOWSKI Maciej | 111 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M18-29 | ||
67 | PIÓRO Robert | 426 | FUNDACJA 'W TE PĘDY' | HAJNÓWKA | M18-29 | ||
68 | HAŁAS Marcin | 160 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M30-39 | |||
69 | BIELIŃSKI Andrzej | 36 | SIEDLCE | M30-39 | |||
70 | STILLER Karol | 507 | KING&QUEEN | CZĘSTOCHOWA | M30-39 | ||
71 | PASIKOWSKI Marcin | 658 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | ŻARKI | M30-39 | ||
72 | BEDNARZ Krzysztof | 627 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | M30-39 | ||
73 | ZAWIEJA Przemysław | 634 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | M30-39 | ||
74 | ZIELINKIEWICZ Fabian | 602 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M30-39 | ||
75 | ŁUKASIEWICZ Łukasz | 365 | HAJNÓWKA | M30-39 | |||
76 | WARPAS Radosław | 629 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | M30-39 | ||
77 | SADOWSKI Marcin | 464 | POWIAT HAJNOWSKI | POSTOŁOWO | M30-39 | ||
78 | MAŁYS Krzysztof | 656 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | M30-39 | ||
79 | KOZACZUK Marek | 263 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M-Niepełnosprawni(B) | ||
80 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 543 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | ||
81 | UKLEJEWSKI Przemek | 564 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M40-44 | ||
82 | KAŹMIERCZAK Sebastian | 216 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M40-44 | ||
83 | STULGIS Łukasz | 694 | HAJNÓWKA | M-Junior | |||
84 | KOZŁOWSKI Wojciech | 266 | HAJNÓWKA | M40-44 | |||
85 | GRUSZKA Michał | 144 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M40-44 | ||
86 | SZKLARSKI Jarosław | 688 | TRZEBNICA | M40-44 | |||
87 | SZYCKO Radek | 530 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | M40-44 | ||
88 | KONSTANCIAK Piotr | 632 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | M40-44 | ||
89 | OPALA Sebastian | 397 | GRUDZIĄDZKI KLUB TURYSTYCZNY MIŁOŚNIKÓW NORDIC WALKING PATYCZAKI | BIAŁY BÓR / GRUDZIĄDZ | M40-44 | ||
90 | MACHNIK Janusz | 319 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M40-44 | ||
91 | LECHOCIŃSKI Tomasz | 293 | HAJNÓWKA | M40-44 | |||
92 | MATLEWSKI Radek | 341 | FACE NORDIC WALKING TEAM | PŁOCK | M40-44 | ||
93 | GOTOWSKI Rafał | 725 | PAKOŚĆ | M40-44 | |||
94 | BAŃKA Andrzej | 28 | KKNW | KOLBUSZOWA | M40-44 | ||
95 | KOPACZ Marek | 248 | KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKING | KOLBUSZOWA | M40-44 | ||
96 | WALESZKO Andrzej | 678 | WARSZAWA | M45-49 | |||
97 | JASICZEK Jarek | 186 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | ||
98 | KRYŚ Artur | 278 | KS METRACO POLKOWICE | WAŁBRZYCH | M45-49 | ||
99 | MIKITIUK Tomasz | 357 | KIJOWA PARA | KOSZALIN | M45-49 | ||
100 | WECHTA Paweł | 579 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M45-49 | ||
101 | POLEWCZAK Mariusz | 431 | CLLEO ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | M45-49 | ||
102 | KUBAT Janusz | 281 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO | M45-49 | ||
103 | FILUSZ Alfred | 683 | ZDZIESZOWICE | M45-49 | |||
104 | DEJDA Piotr | 95 | FACE NORDIC WALKING TEAM | STARE OPOLE | M45-49 | ||
105 | DMOWSKI Marek | 98 | UNIA MIAST | GWOŹDZIANY | M45-49 | ||
106 | KUŹNIARSKI Jacek | 288 | FACE NORDIC WALKING TEAM | NOWE IGANIE | M45-49 | ||
107 | STOLARSKI Michał | 510 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M45-49 | ||
108 | CUDAK Zbigniew | 76 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO KOLONIA | M45-49 | ||
109 | BIEGAJŁO Piotr | 33 | PABIANICE | M45-49 | |||
110 | BORZYM Arkadiusz | 626 | M50-54 | ||||
111 | SZYMAŃSKI Mirosław | 532 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | M45-49 | ||
112 | KRUPA Grzegorz | 273 | KATOWICE | M45-49 | |||
113 | ANDREJUK Mirosław | 21 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M45-49 | ||
114 | SZYNKIEWICZ Artur | 537 | KOSZALIN | M45-49 | |||
115 | MADOŃ Tomasz | 322 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | M45-49 | ||
116 | PIĄTEK Waldemar | 416 | BIAŁA PODLASKA | M45-49 | |||
117 | JURCZUK Mariusz | 198 | HAJNÓWKA | M40-44 | |||
118 | ALEKSIEJUK Robert | 15 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M45-49 | ||
119 | SACHARUK Jerzy | 660 | HAJNÓWKA | M45-49 | |||
120 | HOLWEK Jarosław | 167 | HERMANÓW | M50-54 | |||
121 | BREWKA Joachim | 57 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M50-54 | ||
122 | SPYCHAŁA Lesław | 497 | WESOŁY BORSUK TEAM | BIAŁA | M50-54 | ||
123 | LENZ Andrzej | 618 | GNIEZNO | M50-54 | |||
124 | BARTYŃSKI Zdzisław | 30 | KKNW | KOLBUSZOWA | M50-54 | ||
125 | KWAŚNY Tomasz | 290 | CHODZĘ Z SERCEM | BORKI | M50-54 | ||
126 | GALIK Jerzy | 120 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | M50-54 | ||
127 | ROŻYNEK Miron | 452 | KS METRACO POLKOWICE | WROCŁAW | M50-54 | ||
128 | ALEKSIEJUK Wiktor | 16 | WARSZAWA | M50-54 | |||
129 | TRZCIŃSKI Franciszek | 555 | SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO) | CHEŁMNO | M50-54 | ||
130 | WERPACHOWSKI Bogdan | 663 | HAJNÓWKA | M50-54 | |||
131 | PAWŁOWSKI Sławomir | 662 | HAJNÓWKA BIEGA | HAJNÓWKA | M50-54 | ||
132 | IWANIUK Włodzimierz | 175 | LIPINY | M50-54 | |||
133 | NOWICKI Bogdan | 389 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M50-54 | ||
134 | FOJCIK Piotr | 117 | RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING | RYBNIK | M50-54 | ||
135 | WOROCH Roman | 592 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M55-59 | ||
136 | MARCZYK Jerzy Paweł | 335 | FACE NORDIC WALKING TEAM | WARSZAWA | M55-59 | ||
137 | SŁOMIAN Leszek | 482 | UNIA MIAST | KATOWICE | M55-59 | ||
138 | DUSZEŃKO Zygmunt | 106 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M55-59 | ||
139 | SCHRÖDER Karol | 470 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | M40-44 | ||
140 | POLISZCZUK Piotr | 432 | PIERNIKI NA CHODZIE | TORUŃ | M55-59 | ||
141 | URBAŃSKI Stefan | 567 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M55-59 | ||
142 | KOT Anatol | 256 | RKB HAJNÓWKA | POWIAT HAJNOWSKI | M55-59 | ||
143 | KULIK Sławomir | 284 | POWIAT HAJNOWSKI EMERYT TEAM | HAJNÓWKA | M55-59 | ||
144 | DANILOVICH Aliaksandr | 89 | SKIDZIEL | M55-59 | |||
145 | KAMIEŃSKI Krzysztof | 207 | BIAŁYSTOK | M55-59 | |||
146 | NIECIECKI Karol | 380 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M55-59 | ||
147 | TRZCIŃSKI Eugeniusz | 556 | SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO) | BYDGOSZCZ | M60-64 | ||
148 | KLARKOWSKI Bogdan | 614 | ELBLASKIE WŁÓCZYKIJE | ELBLĄG | M60-64 | ||
149 | GAJEWSKI Eugeniusz | 119 | KS METRACO POLKOWICE | GORZÓW WIELKOPOLSKI | M60-64 | ||
150 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 137 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60-64 | ||
151 | GAPIŃSKI Leszek | 123 | WESOŁY BORSUK TEAM | TRZEBINA | M60-64 | ||
152 | DRABCZYK Franciszek | 101 | KS METRACO POLKOWICE | POGORZELISKA | M60-64 | ||
153 | BUDASZ Krzysztof | 620 | JEZIORKI | JEZIORKI | M60-64 | ||
154 | LORENS Kazimierz | 311 | CLLEO ZAWIERCIE | MYSZKÓW | M60-64 | ||
155 | PONIATOWSKI Hieronim | 434 | HAJNÓWKA | M60-64 | |||
156 | WIŚNIEWSKI Kazimierz | 590 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-64 | ||
157 | ZIELIŃSKI Ryszard | 603 | PUKS JEDYNKA ŁOSICE | ŁOSICE | M60-64 | ||
158 | ALEKSIEJUK Witold | 14 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M60-64 | ||
159 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 542 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M65-69 | ||
160 | ADAMUS Marian | 12 | SILESIA NORDIC TEAM | BYTOM | M65-69 | ||
161 | DĄBROWSKI Andrzej | 94 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | DĘBLIN | M65-69 | ||
162 | GRYGOROWICZ Bogdan | 150 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M65-69 | ||
163 | CZMOCH Marian | 82 | PUKS JEDYNKA ŁOSICE | ŁOSICE | M65-69 | ||
164 | BARUCH Włodzimierz | 615 | DĄBROWA NORDIC TEAM | DĄBROWA GÓRNICZA | M65-69 | ||
165 | GŁADZIKOWSKI Grzegorz | 676 | WEDRUJĄCE KIJE | ŁUKÓW | M65-69 | ||
166 | WIERZBICKI Waldemar | 585 | WARSZAWA | M65-69 | |||
167 | OCHRYCIUK Anatol | 390 | UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M65-69 | ||
168 | KONOPKA Eugeniusz | 246 | PUKS JEDYNKA ŁOSICE | ŁOSICE | M65-69 | ||
169 | CYRA Zbigniew | 80 | SKOSZEWO | M65-69 | |||
170 | DANA Andrzej | 88 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M65-69 | ||
171 | MATECKI Ryszard | 339 | KS METRACO POLKOWICE | KUDOWA ZDRÓJ | M65-69 | ||
172 | KULCZYCKI Jan | 283 | GDAŃSK | M65-69 | |||
173 | MAZERSKI Ryszard | 343 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M65-69 | ||
174 | SZYMAŃSKI Stefan | 533 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | M70+ | ||
175 | LELIWA Leszek | 295 | PATYCZAKI | GRUDZIĄDZ | M70+ | ||
176 | RYBKA Marian | 652 | KOLONIA GRĘZÓWKA | M70+ | |||
177 | ADAMOWICZ Andrzej | 6 | ŁÓDŹ | M70+ | |||
178 | RYGOROWICZ Eugeniusz | 459 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M70+ | ||
179 | WITEK Lech | 591 | DĘBLIN | M70+ | |||
180 | GARBACKI Józef | 125 | KKNW | KOLBUSZOWA | M70+ | ||
181 | SURMIAK Ryszard | 515 | RZESZOWSKI KLUB MORSOW 'SOPELEK' | RZESZOW | M70+ | ||
182 | PROKOPIUK Aleksander | 437 | HAJNÓWKA | M70+ | |||
183 | DROP Mieczysław | 103 | PAKOŚĆ | M70+ | |||
184 | WASILEWSKI Sławomir | 574 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | ||
185 | MIKOŁAJCZAK Jan | 359 | KS METRACO POLKOWICE | LEGNICA | M-Niepełnosprawni(A) | ||
186 | SKWIRUT Jerzy | 481 | SOKÓŁ RYMANÓW | RYMANÓW | M-Niepełnosprawni(B) | ||
187 | JÓŹWIAK Dominik | 192 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | ||
188 | ŚWIDERSKI Marek | 546 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M-Niepełnosprawni(B) | ||
189 | JURCZAK Krzysztof | 194 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M-Niepełnosprawni(B) | ||
190 | NIEBRZEGOWSKI Grzegorz | 377 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | M-Niepełnosprawni(B) | ||
191 | DUSZEŃKO Jakub | 107 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | ||
192 | TARCZYŃSKI Bogdan | 675 | WĘDRUJĄCE KIIJE | ŁUKÓW | M-Niepełnosprawni(B) | ||
193 | BURACZYŃSKI Marcin | 63 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | M-Niepełnosprawni(B) | ||
194 | BURDANOWSKI Andrzej | 64 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | M-Niepełnosprawni(A) | ||
195 | JÓŹWIAK Łukasz | 193 | WTW WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | ||
196 | OLEŚ Józef | 392 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | M-Niepełnosprawni(A) | ||
197 | GAŁĄZKA Paweł | 617 | GNIEZNO | M-Niepełnosprawni(A) | |||
198 | SZANIAWSKI Mariusz | 516 | AKTYWNI Z PASJĄ | ŁUKÓW | M-Niepełnosprawni(B) | ||
199 | MACHAJEK Krzysztof | 318 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M-Niepełnosprawni(A) | ||
200 | BRANCZEWSKI Wojciech | 55 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | M-Niepełnosprawni(A) | ||
201 | NOWALIŃSKI Piotrek | 388 | FACE NORDIC WALKING TEAM | PŁOCK | M-Niepełnosprawni(A) | ||
202 | MALISZEWSKI Marek | 327 | ELBLĄG | M-Niepełnosprawni(B) | |||
203 | BLASSAT Walter | 646 | OLDENBURG | M70+ | |||
204 | CZUBASZEK Wojciech | 673 | WEDRUJĄCE KIJE | ŁUKÓW | M40-44 | ||
205 | KASPRZYKOWSKI Bartłomiej | 692 | SANTANDER CONSUMER BANK | ZAKRĘT | M40-44 | ||
206 | JAŁOZA Mikołaj | 1086 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
207 | ONISZCZUK Piotr | 1141 | HAJNÓWKA | M40-44 | |||
208 | PANASIUK Filip | 408 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M-Dzieci | ||
209 | SŁUCHOCKI Dawid | 483 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M-Niepełnosprawni(B) | ||
210 | ŚLĄSKI Paweł | 1211 | HAJNÓWKA | M18-29 | |||
211 | DANILUK Mirosław | 90 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M-Niepełnosprawni(B) | ||
212 | SADOWSKI Tomasz | 463 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M-Niepełnosprawni(B) | ||
213 | BOŻKO Paweł | 53 | WARSZTAT TERAPII ZAJĘCIOWEJ POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M-Niepełnosprawni(B) | ||
214 | IWANIUK Piotr | 176 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M30-39 | ||
215 | MARKOWSKI Adam | 1007 | HAJNÓWKA | M-Junior | |||
216 | ZAREMBSKI Mateusz | 1002 | HAJNÓWKA | M-Junior | |||
217 | KECZYŃSKI Kacper | 1011 | HAJNÓWKA | M-Junior | |||
218 | KILP Karol | 1016 | HAJNÓWKA | M-Junior | |||
219 | WILUK Szymon | 1015 | HAJNÓWKA | M-Junior | |||
220 | ŁUKASZUK Bartosz | 1012 | HAJNÓWKA | M-Junior | |||
221 | GOLONKO Grzegorz | 1064 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
222 | TULIŃSKI Wiktor | 1052 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
223 | JĘDRZEJCZAK Bartosz | 1056 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
224 | PRZYBYŁA Gabriel | 1070 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
225 | KRYSIUK Rafał | 1200 | HAJNÓWKA | M-Junior | |||
226 | SAMOSIUK Szymon | 1185 | HAJNÓWKA | M18-29 | |||
227 | MARCZUK Maciej | 1186 | HAJNÓWKA | M18-29 | |||
228 | ZABROCKI Gabriel | 1184 | HAJNÓWKA | M18-29 | |||
229 | KICZAJŁO Dawid | 1187 | HAJNÓWKA | M-Junior | |||
230 | KLIMOWICZ Jakub | 1190 | HAJNÓWKA | M-Junior | |||
231 | KABASA Leszek | 201 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M45-49 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||
DQ | ŚCIBISZ Bogdan | 538 | KS METRACO POLKOWICE | SOSNOWIEC | M70+ | 1 | |
DQ | ADAMCZYK Adam | 5 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | 1 |
Znaleziono 233 wynik(ów)