HAJNÓWKA - PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 - 5 KM
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
PUCHAR POLSKI NORDIC WALKING 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Hajnówka |
Data : | 2019-09-14 |
Miejsce : | Hajnówka |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 633 |
Wystartowało : | 535 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 535 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRZEZIŃSKI Jan | 765 | OLIMPIA OSOWA | GDAŃSK | M-Dzieci | |||
2 | KOŁODZIŃSKI Tomasz | 186 | BIAŁOWIEŻA | M-Dzieci | ||||
3 | WAWRZYNIAK Igor | 439 | POLIPACK TEAM GWE | GDYNIA | M-Dzieci | |||
4 | PRYCZYNICZ Maksymilian | 680 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | ||||
5 | DOLBAK Dzignis | 780 | NORDIC BREST | BREST | M-Dzieci | |||
6 | PUSZKARSKI Adam | 333 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | |||
7 | WYSOCKI Gabriel | 479 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Dzieci | |||
8 | GOŁAWSKI Wojciech | 112 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | ||||
9 | KACZOCH Jan | 161 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
10 | KITKA Cezary | 177 | PUŁAWY | M-Dzieci | ||||
11 | TELLOS Oskar | 414 | HAJNÓWKA BIEGA | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
12 | MACKIEWICZ Albert | 798 | AKTYWNY KODEŃ | KODEŃ | M-Dzieci | |||
13 | KACZOCH Adam | 162 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
14 | KITKA Adam | 178 | PUŁAWY | M-Dzieci | ||||
15 | RADYBIN Akim | 683 | BRZESKIE LICEUM | M-Dzieci | ||||
16 | RYBAK Mateusz | 297 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | ||||
17 | PRYCZYNICZ Olaf | 329 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | ||||
18 | RYBAK Mateusz | 351 | HAJNÓWKA | M-Dzieci | ||||
19 | PODGÓRSKI Szymon | 319 | CKZIU MECHANIK NYSA | WĘŻA | M-Jun. | |||
20 | GRUSZKA Michał | 125 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M-Jun. | |||
21 | KNITTER Michał | 478 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Jun. | |||
22 | KUŚMIEREK Mateusz | 223 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-Jun. | 2 | ||
23 | KOZŁOWSKI Kacper | 204 | HAJNÓWKA | M-Jun. | ||||
24 | SMYK Albert | 369 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
25 | IWANIUK Michał | 138 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | LIPINY | M-Jun. | |||
26 | SZWARC Konrad | 400 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
27 | WALESZKO Adam | 436 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M-Jun. | |||
28 | GAWRYLUK Andrzej | 98 | HAJNÓWKA | M-Jun. | ||||
29 | KOŚCIUCZUK Jakub | 196 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
30 | ŚWIĘTOCHOWSKI Radosław | 409 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
31 | JAKONIUK Bartosz | 139 | HAJNÓWKA | M-Jun. | ||||
32 | KOT Antoli | 759 | RKB HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M60-64 | |||
33 | MALINOWSKI Paweł | 255 | KRAKÓW | M18-29 | ||||
34 | JANKOWSKI Mateusz | 147 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | M18-29 | |||
35 | DANDYK Michał | 782 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M18-29 | |||
36 | TOPOLNICKI Konrad | 423 | CKZIU MECHANIK NYSA | PRZECHÓD | M18-29 | 1 | ||
37 | DYBACKI Tomasz | 79 | HAJNÓWKA | M18-29 | ||||
38 | KARKENAU Tsimur | 770 | M18-29 | |||||
39 | KRYSIUK Kacper | 799 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M18-29 | |||
40 | GRZĘDZIŃSKI Radosław | 129 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
41 | ONOPIUK Mateusz | 300 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
42 | ANDRZEJUK Bartosz | 17 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
43 | ABLEWICZ Mateusz | 489 | HAJNÓWKA | M-Jun. | ||||
44 | KARPIUK Kamil | 170 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
45 | KRASOWSKI Mateusz | 206 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
46 | NOWAK Norbert | 286 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
47 | SZYMCZAK Krystian | 404 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
48 | ALSZTYNIUK Dominik | 10 | HAJNÓWKA | M-Jun. | ||||
49 | PYTKO Jakub | 336 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
50 | SAWICKI Erwin | 361 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
51 | ZERA Dominik | 461 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
52 | KUBICKI Filip | 490 | HAJNÓWKA | M-Jun. | ||||
53 | ŁUKSZA Patryk | 249 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
54 | TICHONIUK Piotr | 420 | HAJNÓWKA | M-Jun. | ||||
55 | GROMOTOWICZ Maciej | 122 | HAJNÓWKA | M-Jun. | ||||
56 | SZWARC Patryk | 399 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
57 | ANDROSIUK Rafał | 15 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
58 | STACHOWICZ Marcin | 376 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | M30-39 | |||
59 | BEDNARZ Krzysztof | 732 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | M30-39 | |||
60 | FALKOWSKI Maciej | 86 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M30-39 | |||
61 | ILCZUK Marek | 136 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M30-39 | |||
62 | ŁUKASIEWICZ Łukasz | 248 | HAJNÓWKA | M30-39 | ||||
63 | GRYGORUK Daniel | 128 | HAJNÓWKA | M30-39 | ||||
64 | DĘBSKI Bartłomiej | 65 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-44 | |||
65 | GRUSZKA Michał | 124 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M40-44 | |||
66 | ŚLUSARCZYK Marcin | 707 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M40-44 | |||
67 | KUZICH Ihar | 795 | BRZESKIE LICEUM OBWODOWE | BREST | M40-44 | |||
68 | FABIJAŃCZUK Paweł | 85 | NW CZŁAPKI TEAM | WARSZAWA | M40-44 | |||
69 | NASHKEVICH Alihksandr | 772 | M40-44 | |||||
70 | KOZŁOWSKI Wojciech | 203 | HAJNÓWKA | M40-44 | ||||
71 | RAJEWSKI Sebastian | 739 | KS IDMAR RACING TEAM | PIŁA | M45-49 | |||
72 | KUBIAK Przemysław | 215 | KS IDMAR RACING TEAM | MOSINA | M45-49 | |||
73 | WITUCKI Jacek | 451 | POZNAŃ | M45-49 | ||||
74 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 93 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M45-49 | |||
75 | WIŚNIEWSKI Sławomir | 446 | FLUGGER TEAM | GDAŃSK | M45-49 | |||
76 | ŚLUSARCZYK Grzegorz | 706 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M45-49 | |||
77 | OKNIŃSKI Krzysztof | 800 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M45-49 | |||
78 | ZIELIŃSKI Szczepan | 96 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | HAJNÓWKA | M45-49 | |||
79 | KUBAT Janusz | 212 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO | M45-49 | |||
80 | RÓŻYCKI Artur | 348 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | RAKOWISKA | M45-49 | |||
81 | TEUBERT Piotr | 417 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | M45-49 | |||
82 | WALESZKO Andrzej | 434 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M45-49 | 1 | ||
83 | SZYMAŃSKI Mirosław | 735 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | M45-49 | |||
84 | TOPOLNICKI Mariusz | 796 | CKZIU MECHANIK NYSA | PRZECHÓD | M45-49 | |||
85 | KITKA Wojciech | 176 | PUŁAWY | M45-49 | ||||
86 | ŚCIBIOR Robert | 689 | KLEMENTOWICE | M45-49 | ||||
87 | KUŹNIARSKI Jacek | 228 | NOWI SIEDLCE | NOWE IGANIE | M45-49 | |||
88 | WECHTA Paweł | 687 | KS METRACO POLKOWICE | POLKOWICE | M45-49 | |||
89 | SPYCHAŁA Lesław | 375 | CKZIU MECHANIK NYSA | BIAŁA | M50-54 | |||
90 | RAJEK Tomasz | 341 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-54 | |||
91 | WESOŁOWSKI Marek | 442 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M50-54 | |||
92 | BIEGAJŁO Piotr | 26 | ZDROWOPIJ.PL | PABIANICE | M50-54 | |||
93 | PRACKI Zbigniew | 327 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-54 | |||
94 | SIDARUK Siarhei | 767 | M50-54 | |||||
95 | KWAŚNY Tomasz | 230 | CHODZĘ Z SERCEM | BORKI | M50-54 | |||
96 | SAPA Dariusz | 357 | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | BYDGOSZCZ | M50-54 | |||
97 | BORKOWSKI Dariusz | 650 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M50-54 | |||
98 | NOWICKI Bogdan | 288 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M50-54 | |||
99 | DANIELSKI Waldemar | 60 | SOKOŁÓW PODLASKI | M55-59 | ||||
100 | ROŻYNEK Miron | 347 | KS METRACO POLKOWICE | WROCŁAW | M55-59 | |||
101 | BREWKA Joachim | 34 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M55-59 | |||
102 | HOLWEK Jarosław | 133 | ZDROWOPIJ.PL | PABIANICE | M55-59 | |||
103 | KŁANIECKI Piotr | 703 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | M55-59 | |||
104 | KISLIAK Viktar | 768 | M55-59 | |||||
105 | ALEKSIEJUK Wiktor | 4 | WARSZAWA | M55-59 | ||||
106 | GROCHAL Krzysztof | 120 | OGRODNICZKI | M55-59 | ||||
107 | KITKA Krzysztof | 174 | PUŁAWY | PUŁAWY | M55-59 | |||
108 | RADZIEJOWSKI Bogusław | 339 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M55-59 | |||
109 | SACZKO Eugeniusz | 676 | HAJNÓWKA | M55-59 | ||||
110 | SAMOJŁO Sławomir | 356 | ŚWINOUJŚCIE | M55-59 | ||||
111 | ŻYTKOWSKI Andrzej | 472 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | BIAŁA PODLASKA | M55-59 | 1 | ||
112 | STAWARZ Wiesław | 762 | HAJNÓWKA | M55-59 | ||||
113 | DROZD Mirosław | 69 | HAJNÓWKA | M-Niepełnosprawni(A) | ||||
114 | NIESŁONY Ryszard | 281 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | M55-59 | |||
115 | HABETS Viktar | 771 | M55-59 | |||||
116 | RADECKI Artur | 338 | K.S. CHODZACY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M55-59 | |||
117 | WOROCH Roman | 452 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M60-64 | |||
118 | KOZIARZ Roman | 199 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M60-64 | |||
119 | MOTOCZYŃSKI Krzysztof | 275 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | M60-64 | |||
120 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 113 | KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60-64 | |||
121 | WIŚNIEWSKI Kazimierz | 447 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-64 | |||
122 | ŚWIDERSK Janusz | 154 | K.S. CHODZACY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M60-64 | |||
123 | KARCZMARSKI Krzysztof | 169 | IPA RADOM | KOZIENICE | M60-64 | |||
124 | ZIELIŃSKI Ryszard | 464 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M60-64 | |||
125 | ALEKSIEJUK Robert | 779 | HAJNÓWKA | M50-54 | ||||
126 | CHOMCZYK Zbigniew | 48 | NIEZRZESZONY | BIAŁYSTOK | M60-64 | |||
127 | KAMIEŃSKI Krzysztof | 165 | K.S. CHODZACY BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | M55-59 | |||
128 | BUCZKOWSKI Jerzy | 36 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M65-69 | |||
129 | OLSZEWSKI Ryszard | 296 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M65-69 | |||
130 | WROŃSKI Włodzimierz | 454 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | |||
131 | DUDEK Edward | 72 | KS METRACO POLKOWICE | GŁOGÓW | M65-69 | 1 | ||
132 | MADEJSKI Roman | 250 | ROXKIJE ROKIETNICA | POZNAŃ | M65-69 | |||
133 | STOPA Gerard | 482 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | M65-69 | ||||
134 | PONIATOWSKI Hieronim | 323 | HAJNÓWKA | M65-69 | ||||
135 | CZMOCH Marian | 55 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | M65-69 | |||
136 | SOKOŁOWSKI Janusz | 372 | BIAŁYSTOK | M65-69 | ||||
137 | TOMCZYK Edward | 422 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70+ | |||
138 | ADAMOWICZ Andrzej | 3 | ŁÓDŹ | M70+ | ||||
139 | KOŁPAK Jan | 187 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M70+ | |||
140 | RURAŃSKI Jerzy | 349 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M70+ | |||
141 | STAŃCZAK Ryszard | 379 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M70+ | |||
142 | SZYMAŃSKI Stefan | 403 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | M70+ | |||
143 | WASILEWSKI Sławomir | 437 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | |||
144 | PROKOPIUK Aleksander | 494 | RKB HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M70+ | |||
145 | TCHÓRZEWSKI Jerzy | 671 | PUKS-JEDYNKA | ŁOSICE | M70+ | |||
146 | RYBKA Marian | 352 | NIEZRZESZONY | GRĘZÓWKA | M70+ | |||
147 | DĄBROWSKI Andrzej | 64 | MARSZ PO ZDROWIE | DĘBLIN | M70+ | |||
148 | DROP Mieczysław | 68 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | PAKOŚĆ | M70+ | |||
149 | SKWIRUT Jerzy | 713 | PODKARPACIE PRZEMYŚL | M-Niepełnosprawni(A) | ||||
150 | PIĄTEK Dariusz | 312 | POLIPACK TEAM GWE | GNIEWINO | M-Niepełnosprawni(A) | |||
151 | GAŁĄZKA Paweł | 764 | MUSZKIETEROWIE | GNIEZNO | M-Niepełnosprawni(A) | |||
152 | POLISZCZUK Piotr | 321 | PIERNIKI NA CHODZIE | TORUŃ | M-Niepełnosprawni(A) | |||
153 | DUSZEŃKO Zygmunt | 76 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | |||
154 | GARBOWSKI Piotr | 714 | PODKARPACIE PRZEMYŚL | M-Niepełnosprawni(B) | ||||
155 | BURACZYŃSKI Marcin | 40 | AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓW | ŁUKÓW | M-Niepełnosprawni(B) | |||
156 | JÓŹWIAK Łukasz | 157 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(B) | |||
157 | LEWANDOWSKI Jacek | 239 | STADION ŚLĄSKI | CZ-WA | M-Niepełnosprawni(B) | |||
158 | GRYGOROWICZ Bogdan | 127 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | |||
159 | GRYC Halina | 775 | HAJNÓWKA | K45-49 | ||||
160 | WITUCKA Karolina | 450 | POZNAŃ | K-Dzieci | ||||
161 | DARGAS Sandra | 475 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Dzieci | |||
162 | STEPANIUK Gabriela | 761 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
163 | ONISKIEWICZ Aleksandra | 720 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
164 | SACHARUK Sandra | 777 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
165 | JAWORSKA Daria | 150 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K-Dzieci | |||
166 | JAKIMIUK Aleksandra | 718 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
167 | GOŁAWSKA Gabriela | 111 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
168 | KARANOS Martyna | 168 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
169 | KOLARSKA Nadia | 183 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Dzieci | |||
170 | PINIS Gabriela | 316 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K-Dzieci | |||
171 | TYSZKO Aleksandra | 430 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
172 | DZIUBONOS Anna | 83 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
173 | HAJDUK Natalia | 131 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
174 | KUCZKO Blanka | 216 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
175 | DAWID Gabriela | 62 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
176 | ŁECZYCKA Magda | 245 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
177 | KNITTER Zofia | 474 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Dzieci | |||
178 | DARGAS Marta | 476 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Dzieci | |||
179 | SUPRUN Patrycja | 389 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
180 | SIEWIERENIUK Martyna | 364 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
181 | KRYSZTOFIAK Maja | 211 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
182 | WYSOCKA Martyna | 458 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
183 | IWANIUK Aleksandra | 719 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
184 | KUŚNIERZ Karina | 225 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
185 | SZEKALSKA Julia | 392 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
186 | ALSZTYNIUK Nikola | 11 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
187 | KRAŚKO Natalia | 207 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
188 | SUPRUN Wiktoria | 388 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
189 | CHIRKO Oliwia | 45 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
190 | SIEGIEŃ Zuzanna | 362 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
191 | MARCIWIAK Zofia | 497 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
192 | JARMOC Maria | 498 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
193 | GIERASIMIUK Dominika | 499 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
194 | GAWRYLUK Magda | 99 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
195 | GOLONKO Daria | 108 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
196 | TULIŃSKA Marcelina | 425 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
197 | WRZOSEK Weronika | 456 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
198 | GIERASIMIUK Weronika | 101 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
199 | JAKONIUK Wiktoria | 141 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
200 | LUBOWICKA Anna | 243 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
201 | WASZKIEWICZ Julia | 438 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
202 | JAKONIUK Monika | 140 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
203 | TOKAJUK Maja | 421 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
204 | OKSENTOWICZ Dominika | 293 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Dzieci | |||
205 | ŚLUSARCZYK Karolina | 406 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | K-Jun. | |||
206 | KNITTER Agata | 477 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K-Jun. | |||
207 | BUGAŁA Alicja | 38 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Jun. | |||
208 | STOLARSKA Joanna | 787 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Jun. | |||
209 | GŁOWACKA Natalia | 102 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
210 | SADOWSKA Weronika | 354 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
211 | RADYGINA Darya | 684 | BRZESKIE LICEUM | K-Jun. | ||||
212 | ABRAMCHIK Aleksandra | 1 | BRZESKIE LICEUM OBWODOWE IMIENIA P. M. MASZEROWA | BREST | K-Jun. | |||
213 | BOGDANOWICZ Joanna | 29 | HAJNÓWKA | K-Jun. | ||||
214 | KOZŁOWSKA Maja | 201 | HAJNÓWKA | K-Jun. | ||||
215 | PROKOPCZUK Patrycja | 486 | HAJNÓWKA | K-Jun. | ||||
216 | KOSHEL Sofia | 195 | BRZESKIE LICEUM OBWODOWE IMIENIA P. M. MASZEROWA | BREST | K-Jun. | |||
217 | IGNACIUK Weronika | 487 | HAJNÓWKA | K-Jun. | ||||
218 | KOT Małgorzata | 488 | HAJNÓWKA | K-Jun. | ||||
219 | ANDRZEJCZYK Ewa | 16 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
220 | KLIMIUK Amelia | 180 | HAJNÓWKA | K-Jun. | ||||
221 | JAŁOZA Wioletta | 485 | HAJNÓWKA | K-Jun. | ||||
222 | DUTKOWSKA Wiktoria | 78 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
223 | SZULIŃSKA Martyna | 397 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
224 | CHOCHOLSKA Wiktoria | 47 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
225 | ADAMIK Agata | 492 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
226 | JAKIMIUK Magdalena | 495 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
227 | ŻUKOWSKA Patrycja | 493 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
228 | DUDZICZ Nina | 74 | HAJNÓWKA | K-Jun. | ||||
229 | KALINOWSKA Patrycja | 743 | I LO HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
230 | CZABAJ Aleksandra | 53 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
231 | NIKICIUK Weronika | 283 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
232 | URYNOWICZ Andżelika | 432 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
233 | KALINOWSKA Aleksandra | 742 | I LO HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
234 | STACHULEC Natalia | 377 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
235 | KIENDYŚ Weronika | 172 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
236 | KULIK Natalia | 218 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
237 | WRZOSEK Julia | 457 | HAJNÓWKA | K-Jun. | ||||
238 | ALEKSIEJUK Katarzyna | 8 | HAJNÓWKA | K-Jun. | ||||
239 | FILIPIUK Zofia | 90 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
240 | GRĄDZIEL Maja | 118 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
241 | CZYŻEWSKA Natalia | 58 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
242 | PANASIUK Paulina | 308 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
243 | LUBOWICKA Nikola | 244 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
244 | KORCZ Aleksandra | 190 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
245 | SIMONIUK Małgorzata | 366 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
246 | BIEGLUK Maria | 27 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
247 | ŁOBUZIŃSKA Urszula | 246 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
248 | SAWCZUK Natalia | 360 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
249 | LEWCZUK Natalia | 241 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
250 | NIEPOGODA Gabriela | 280 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
251 | ANDREJUK Jakub | 12 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
252 | BOROWIK Karolina | 32 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
253 | JAŁOZA Michał | 142 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
254 | LASOTA Zofia | 233 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
255 | ŚWIĆ Agnieszka | 407 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
256 | DZIEDZIK Patrycja | 81 | SIEMIANÓWKA | K18-29 | ||||
257 | STACHOWICZ Joanna | 643 | NW BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | K18-29 | |||
258 | SŁOMIŃSKA Marta | 640 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K18-29 | |||
259 | BORECZKO Kornelia | 30 | TARNOPOL | K18-29 | ||||
260 | ULEZŁO Katarzyna | 431 | BIAŁOWIEŻA | K18-29 | ||||
261 | BORKOWSKA Karolina | 620 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K18-29 | |||
262 | KUZICH Volha | 794 | BRZESKIE LICEUM OBWODOWE | BREST | K18-29 | |||
263 | CHARKIEWICZ Urszula | 44 | HAJNÓWKA | K18-29 | ||||
264 | GOLONKO Magda | 107 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
265 | SZPAKOWICZ Martyna | 396 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
266 | KWIDZIŃSKA Emilia | 231 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | K18-29 | |||
267 | OWŁASIUK Magdalena | 304 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
268 | WITOMSKA Kamila | 449 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
269 | FILIPIUK Katarzyna | 88 | HAJNÓWKA | K18-29 | ||||
270 | FILIPIUK Martyna | 89 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
271 | KRUTEL Magdalena | 210 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
272 | SUCHODOŁA Dominika | 385 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Jun. | |||
273 | ŚWIĄTKOWSKA Adrianna | 793 | BIELSKO-BIAŁA | K18-29 | ||||
274 | PIETRUCZUK Natalia | 313 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
275 | ANISIMAVA Tatsiana | 769 | K18-29 | |||||
276 | BOCZKO Justyna | 28 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
277 | PATEJUK Julia | 311 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
278 | RYBAK Justyna | 350 | HAJNÓWKA | K18-29 | ||||
279 | 483 | |||||||
280 | DMITRUK Natalia | 66 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
281 | IWACIK Roksana | 137 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
282 | MASALSKA Aleksandra | 262 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
283 | ANDROSIUK Izabela | 14 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
284 | SAWCZUK Agnieszka | 359 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
285 | ZINCZUK Julia | 310 | I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K18-29 | |||
286 | GODZIŃSKA Dorota | 105 | BAŻANT NW ELBLĄG | MILEJEWO | K30-39 | |||
287 | SZCZUDLIK Małgorzata | 391 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K30-39 | |||
288 | MALINOWSKA Monika | 712 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K30-39 | |||
289 | GARLEJ-KITKA Patrycja | 94 | PUŁAWY | K30-39 | ||||
290 | SZYMCZYK Magdalena | 646 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K30-39 | |||
291 | KOŁODZIŃSKA Agnieszka | 185 | BIAŁOWIEŻA | K30-39 | ||||
292 | REJOWSKA Agnieszka | 343 | NOWI SIEDLCE | SOKOŁÓW PODLASKI | K30-39 | |||
293 | TARGOSZ Ewelina | 411 | HAJNÓWKA | K30-39 | ||||
294 | TUZIMEK Agata | 686 | STADION ŚLĄSKI | K30-39 | ||||
295 | SZUMA Kasia | 398 | BIAŁOWIEŻA | K30-39 | ||||
296 | SONDEJ Izabela | 789 | POWIAT HAJNOWSKI | BIAŁOWIEŻA | K30-39 | |||
297 | KLIMUK Olga | 667 | HAJNÓWKA | K30-39 | ||||
298 | DUDZICZ Barbara | 73 | HAJNÓWKA | K30-39 | ||||
299 | CHRAPEK Urszula | 295 | NORDUM | RODZICA | K30-39 | |||
300 | DZEDZEVICH Natalia | 776 | GRODNO | K30-39 | ||||
301 | PODNIESIŃSKA Małgorzata | 320 | LUBLIN | K30-39 | ||||
302 | ZOŃ Agnieszka | 467 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K30-39 | |||
303 | BEDNARZ Oliver | 737 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | M-Dzieci | |||
304 | LIPIŃSKA Marta | 766 | CZEREMCHA | K30-39 | ||||
305 | MASALSKA Karolina | 261 | HAJNÓWKA | K30-39 | ||||
306 | LIPIŃSKA-BEDNARZ Anna | 733 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K30-39 | |||
307 | BORTNICZUK Barbara | 728 | HAJNÓWKA | K70+ | ||||
308 | KUŚNIERZ Agnieszka | 226 | HAJNÓWKA | K30-39 | ||||
309 | ADAMCZYK-ŚMIERTKA Małgorzata | 2 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K30-39 | |||
310 | PANASIUK Joanna | 305 | HAJNÓWKA | K30-39 | ||||
311 | ZIN-PARFIENIUK Ewa | 465 | HAJNÓWKA | K30-39 | ||||
312 | ALSZTYNIUK Janina | 9 | HAJNÓWKA | K30-39 | ||||
313 | TELLOS Justyna | 413 | HAJNÓWKA BIEGA | HAJNÓWKA | K30-39 | |||
314 | TICHONIUK Marzena | 418 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K30-39 | |||
315 | GARUSTOWICZ Emilia | 95 | HAJNÓWKA | K30-39 | ||||
316 | ŻAK Małgorzata | 736 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K30-39 | |||
317 | TERECHOWICZ Maria | 415 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K30-39 | |||
318 | ZARZYCKA Paulina | 734 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K30-39 | |||
319 | ORZECH Agnieszka | 301 | SANTANDER CONSUMER BANK | SIECHNICE | K30-39 | |||
320 | STULGIS Emilia | 668 | HAJNÓWKA | K30-39 | ||||
321 | GOLONKO Łukasz | 109 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
322 | NIKOŁAJUK Mateusz | 284 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
323 | JELIŃSKI Olaf | 151 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
324 | KRUK Kamil | 209 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
325 | TULIŃSKI Wiktor | 426 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
326 | JĘDRZEJCZAK Bartosz | 155 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
327 | BURNECKI Bartosz | 41 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
328 | CZABAJ Igor | 54 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
329 | GOLONKO Grzegorz | 110 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
330 | OMELIANIUK Krzysztof | 298 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Jun. | |||
331 | KOBASZ Leszek | 666 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M45-49 | |||
332 | BAŃKOWSKI Kacper | 20 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
333 | LECHOCIŃSKI Tomasz | 234 | BIAŁYSTOK | M40-44 | ||||
334 | OMELIANIUK Bartosz | 299 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
335 | BOWTRUCZUK Jan | 33 | SP3 HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
336 | BÓJKO-PIETROCZUK Bogusława | 744 | ZSZ HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K45-49 | |||
337 | GRYGORUK Irena | 500 | II LO Z DNJB W HAJNÓWCE | HAJNÓWKA | K45-49 | |||
338 | TROCHIMIUK Elżbieta | 496 | HAJNÓWKA | K55-59 | ||||
339 | SZADUJA-MILKO Urszula | 685 | SZKOŁA DUBINY HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K40-44 | |||
340 | SIROTKINA Tetiana | 654 | UNWF | K40-44 | ||||
341 | BERKOWSKA Marzena | 25 | POSITIVE NORDIC WALKING TEAM | ZABORÓW | K40-44 | |||
342 | BUGAŁA Anna | 37 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-44 | |||
343 | PUSZKARSKA Małgorzata | 332 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K40-44 | |||
344 | REJMENTOWSKA Sylwia | 342 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-44 | |||
345 | PINIS Agnieszka | 317 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-44 | |||
346 | RAJEWSKA Beata | 740 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K40-44 | |||
347 | DARGAS Małgorzata | 480 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K40-44 | |||
348 | JASIŃSKA Dorota | 149 | LUBLINIEC | K40-44 | ||||
349 | KOZŁOWSKA Elżbieta | 202 | HAJNÓWKA | K40-44 | ||||
350 | WRZOSEK Ewa | 726 | HAJNÓWKA | K40-44 | ||||
351 | FAŁDYGA Joanna | 729 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-44 | |||
352 | GAWRYLUK Barbara | 97 | HAJNÓWKA | K40-44 | ||||
353 | PANFILUK Katarzyna | 143 | RUTKA | K40-44 | ||||
354 | ADAWIDZIUK Ewa | 700 | JNDYW | HAJNÓWKA | K40-44 | |||
355 | PIETRUSZKIEWICZ Anna | 315 | HAJNÓWKA | K40-44 | ||||
356 | PIWOWARCZYK Monika | 318 | HAJNÓWKA | K40-44 | ||||
357 | WYSOCKA Agnieszka | 459 | HAJNÓWKA | K40-44 | ||||
358 | KOWALCZUK Barbara | 711 | K40-44 | |||||
359 | FIRS-DANKLEWSKA Emilia | 710 | HAJNÓWKA | K40-44 | ||||
360 | WECHTA Agnieszka | 688 | STOWARZYSZENIE AKTYWNI ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO | LUBIM | K40-44 | |||
361 | PUC Agnieszka | 330 | RAKKAR | HAJNÓWKA | K45-49 | |||
362 | PUC Hubert | 331 | RAKKAR | HAJNÓWKA | M-Dzieci | |||
363 | WRÓBLEWSKA Anna | 455 | ROXKIJE ROKIETNICA | KRZYSZKOWO | K40-44 | |||
364 | KORYGA Jowita | 678 | HAJNÓWKA | K30-39 | ||||
365 | JAKUBOWSKA Katarzyna | 773 | LIPINY | K40-44 | ||||
366 | GRUCHOT Katarzyna | 791 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K40-44 | |||
367 | MAZURUK Aneta | 679 | HAJNÓWKA | K45-49 | ||||
368 | KONARSKA Agata | 189 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K40-44 | |||
369 | RADYGINA Irina | 682 | BRZESKIE LICEUM OBWODOWE | BREST | K40-44 | |||
370 | KNITTER Anna | 481 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K45-49 | |||
371 | JÓŹWIAK Marianna | 158 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | |||
372 | ROMAŃCZUK Agnieszka | 345 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K45-49 | |||
373 | WAWRZYNIAK Anna | 440 | POLIPACK TEAM GWE | GDYNIA | K45-49 | |||
374 | KUBAT Monika | 213 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BOROWNO | K45-49 | |||
375 | PIETRUSEWICZ Joanna | 314 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K45-49 | |||
376 | PONKA Barbara | 324 | POLIPACK TEAM GWE | WEJHEROWO | K45-49 | |||
377 | MIKUSINSKA Jola | 269 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K45-49 | |||
378 | ROSIAK Bogusława | 346 | WARSZAWA | K45-49 | ||||
379 | WALESZKO Anna | 435 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K45-49 | |||
380 | GRUSZKA Iwona | 681 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | K45-49 | |||
381 | MUDER Iwona | 670 | PUKS-JEDYNKA | ŁOSICE | K45-49 | |||
382 | DOLBAK Maryna | 783 | NORDIC BREST | K45-49 | ||||
383 | GRABOWSKA Bożena | 117 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K45-49 | |||
384 | KUNICKA Renata | 219 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K45-49 | |||
385 | MURZYN Anna | 277 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K45-49 | |||
386 | GĄSOWSKA Walentyna | 100 | HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K45-49 | |||
387 | GOLAK-WEGIERA Katarzyna | 106 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | K45-49 | |||
388 | TEUBERT Anna | 416 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | K45-49 | |||
389 | KAMIŃSKA Beata | 166 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | |||
390 | SŁOWIŃSKA Alicja | 368 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K50-54 | |||
391 | WOROCH Jolanta | 453 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | K50-54 | 1 | ||
392 | CITKO Joanna | 51 | SOKÓŁKA | K50-54 | ||||
393 | GÓRECKA Iwona | 115 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K50-54 | |||
394 | KOSECKA Katarzyna | 194 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | K50-54 | |||
395 | KWAŚNA Małgorzata | 229 | CHODZĘ Z SERCEM | BORKI | K50-54 | |||
396 | ZIELIŃSKA Iwona | 419 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WROCŁAWEK | K50-54 | |||
397 | STOLARSKA Magdalena | 788 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | |||
398 | OWCZAREK Magdalena | 303 | MIĘDZYBORÓW | MIĘDZYBORÓW | K50-54 | |||
399 | IWANIUK Halina | 721 | KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH | LIPINY | K50-54 | |||
400 | BORKOWSKA Małgorzata | 629 | NOWI SIEDLCE | SIEDLICE | K50-54 | |||
401 | KARANOS Celina | 167 | HAJNÓWKA | K55-59 | ||||
402 | NOWAK Ewa | 285 | STADION ŚLĄSKI | CZ-WA | K50-54 | |||
403 | KOZACZEK Anna | 197 | NIEZRZESZONA | MALBORK | K50-54 | |||
404 | PRACKA Katarzyna | 326 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-54 | |||
405 | KORSAKOWSKA Barbara | 192 | KRASNOPOL | K50-54 | ||||
406 | POLKOWSKA Katarzyna | 322 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K50-54 | |||
407 | PIENIĄŻCZAK Ewa | 792 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K45-49 | |||
408 | STEFANEK Teresa | 738 | SANTANDER CONSUMER BANK | WROCŁAW | K45-49 | |||
409 | MÓRAWSKA Zdzisława | 276 | TORUŃ IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-54 | |||
410 | SAPA Stefania | 358 | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | BYDGOSZCZ | K50-54 | |||
411 | OLEKSYK Małgorzata | 294 | KLUB BIEGACZA USTRZYKI DOLNE, BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K55-59 | |||
412 | USS Jola | 784 | LUXTORPEDA MAŁOPOLSKA | WADOWICE | K55-59 | |||
413 | STOLTMANN Helena | 382 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K55-59 | |||
414 | ZIELIŃSKA Jolanta | 463 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K55-59 | |||
415 | GROCHAL Ewa | 121 | OGRODNICZKI | K55-59 | ||||
416 | SUJKOWSKA Elżbieta | 386 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | K55-59 | |||
417 | CZWERENKO Alicja | 56 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K55-59 | |||
418 | NOWAKOWSKA Małgorzata | 191 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K55-59 | |||
419 | OGONOWSKA Edyta | 291 | KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZĄDZ | GRUDZIĄDZ | K55-59 | |||
420 | BARCZYK Jolanta | 21 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K55-59 | |||
421 | DROZD Lucyna | 70 | HAJNÓWKA | K55-59 | ||||
422 | KOZIARZ Jadwiga | 200 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K55-59 | |||
423 | MARCINIAK Hanna | 257 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K55-59 | |||
424 | PETRUK Marzena | 715 | BIAŁOWIEŻA | K55-59 | ||||
425 | TARGOSZ Zdzisława | 410 | NIEZRZESZONA | HAJNÓWKA | K55-59 | |||
426 | SACZKO Helena | 677 | HAJNÓWKA | K55-59 | ||||
427 | BIERNINCZYK Cbetnaha | 43 | NORDIC BREST | K55-59 | ||||
428 | KITKA Marzena | 175 | PUŁAWY | PUŁAWY | K55-59 | |||
429 | BIELAWSKA Dorota | 75 | SANTANDER CONSUMER BANK | WRO | K60-64 | |||
430 | LEWCZUK Alina | 240 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K55-59 | |||
431 | KURYŁO Maria | 222 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K60-64 | |||
432 | SOŁKIEWICZ Olga | 374 | HAJNÓWKA | K55-59 | ||||
433 | BARANOWSKA Irena | 701 | HAJNÓWKA | K60-64 | ||||
434 | BEREZOWIEC Raisa | 702 | HAJNÓWKA | K55-59 | ||||
435 | JANKOWSKA Krystyna | 785 | HAJNÓWKA | K55-59 | ||||
436 | GOTÓWKO Iwona | 114 | NIEZRZESZONA | STUDZIANKI | K50-54 | |||
437 | PLIS Halina | 722 | KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH | LIPINY | K55-59 | |||
438 | ŁUKASIEWICZ Alina | 13 | KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH | LIPINY | K55-59 | |||
439 | KUPIBIDA Bogusława | 220 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | K60-64 | |||
440 | KAŁAMAJSKA Barbara | 163 | KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZĄDZ | GRUDZIĄDZ | K60-64 | |||
441 | KRAWCZYKOWSKA Barbara | 208 | LKS ZANTYR SZTUM | CZERNIN | K60-64 | |||
442 | SZENDZIELORZ Ilona | 393 | STADION ŚLĄSKI | RUDA ŚLĄSKA | K60-64 | |||
443 | ZIELINSKA Barbara | 462 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | K60-64 | |||
444 | DAROSZEWSKA Krystyna | 61 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | |||
445 | BARTOSZUK Alina | 724 | KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH | LIPINY | K60-64 | |||
446 | DUBKOWICZ Anna | 71 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K60-64 | |||
447 | MALINOWSKA Eugenia | 254 | UTW HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K60-64 | |||
448 | PASZKO Zofia | 723 | KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH | LIPINY | K60-64 | |||
449 | BUSZKO Helena | 42 | NIEZRZESZONA | BIAŁOWIEŻA | K60-64 | |||
450 | HORNOSTAJ Irena | 134 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K60-64 | |||
451 | SZREJDER Zofia | 717 | UTW HAJNÓWKA | K60-64 | ||||
452 | KOŻUCHOWSKA Lidia | 205 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K60-64 | |||
453 | CIEŚLIŃSKA Wiesława | 50 | AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓW | ŁUKÓW | K60-64 | |||
454 | DĄBROWSKA Jadwiga | 63 | HAJNÓWKA | K60-64 | ||||
455 | LESIUK Mirosława | 236 | AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓW | ŁUKÓW | K60-64 | |||
456 | STAWARZ Lucyna | 763 | HAJNÓWKA | K55-59 | ||||
457 | KLEWEK Irena | 179 | CHODZĘ Z SERCEM | RADZYŃ PODLASKI | K60-64 | |||
458 | KŁANIECKA Bożena | 182 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | K60-64 | |||
459 | MOTOCZYŃSKA Aleksandra | 274 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | K60-64 | |||
460 | SOKOŁOWSKA Jolanta | 371 | BIAŁYSTOK | K60-64 | ||||
461 | HRYNKIEWICZ Alina | 135 | HAJNÓWKA | K60-64 | ||||
462 | JERZYK Irena | 153 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K60-64 | |||
463 | WAKULUK Anna | 433 | NIEZRZESZONY | BIAŁYSTOK | K60-64 | |||
464 | JERZYK Halina | 152 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K-Niepełnosprawni(A) | |||
465 | WAWRZYNIUK Ela | 441 | SIEDLCE | K60-64 | ||||
466 | ŻYWICKA Irena | 473 | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | DZIEMIANY | K60-64 | |||
467 | CZUCZWARA Hanna | 760 | RKB HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K60-64 | |||
468 | KULIK Sławomir | 217 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | M60-64 | |||
469 | LIPIŃSKA Alicja | 242 | WARSZAWA | K60-64 | ||||
470 | DANA Kazimiera | 59 | KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZĄDZ | GRUDZIĄDZ | K65-69 | |||
471 | STAŃCZAK Grażyna | 378 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | K65-69 | |||
472 | ANGIELCZYK Małgorzata | 19 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K65-69 | |||
473 | GRYGOROWICZ Teresa | 126 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | |||
474 | SZCZĘŚNIAK Teresa | 786 | KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZĄDZ | GRUDZIĄDZ | K65-69 | |||
475 | JURCZUK Eugenia | 159 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K65-69 | |||
476 | BAGROWSKA Alla | 716 | UTW HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K65-69 | |||
477 | SZUMIŃSKA Anna | 673 | BIAŁYSTOK | K65-69 | ||||
478 | GUZ Urszula | 130 | PUKS JEDYNKA | ŁOSICE | K65-69 | |||
479 | CHMIELEWSKA Ela | 672 | HAJNÓWKA | K65-69 | ||||
480 | KOŁPAK Irena | 188 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K65-69 | |||
481 | BELTER Teresa | 23 | POWIAT HAJNOWSKI | HAJNÓWKA | K65-69 | |||
482 | SŁABIŃSKA Sylwia | 535 | K-Dzieci | |||||
483 | FILINOWICZ Maria | 87 | UTW HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K70+ | |||
484 | RACZYŃSKA Aleksandra | 337 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K70+ | |||
485 | KOLBUSZ Janina | 184 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K70+ | |||
486 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 309 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GOWINO | K70+ | |||
487 | TEKIELI Barbara | 674 | WARSZAWA | K65-69 | ||||
488 | GRUSZKA Barbara | 123 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70+ | |||
489 | MAZERSKA Maria | 264 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70+ | |||
490 | BOBKIEWICZ Aleksandra | 709 | UTW HAJNÓWKA | HAJNÓWKA | K-Niepełnosprawni(B) | |||
491 | MACIEJUK Ewa | 675 | HAJNÓWKA | K40-44 | ||||
492 | HENSLER Halina | 132 | WARSZAWA | K70+ | ||||
493 | SULECKA Gabriela | 387 | ŚWIECIE | K-Niepełnosprawni(A) | ||||
494 | SZYMAŃSKA Lucyna | 402 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | K-Niepełnosprawni(A) | |||
495 | TUSZYŃSKA Anna | 427 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K-Niepełnosprawni(A) | |||
496 | DYBEŁ Agnieszka | 80 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | |||
497 | NIEBRZEGOWSKA Helena | 278 | AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓW | ŁUKÓW | K-Niepełnosprawni(A) | |||
498 | OCHNIO Jolanta | 289 | AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓW | ŁUKÓW | K-Niepełnosprawni(A) | |||
499 | WILCZYŃSKA Barbara | 444 | AKTYWNI Z PASJĄ ŁUKÓW | ŁUKÓW | K-Niepełnosprawni(A) | |||
500 | GROBELNA Jadwiga | 119 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | |||
501 | RYGOROWICZ Wiera | 708 | HAJNÓWKA | K-Niepełnosprawni(B) | ||||
502 | BRODZIŃSKA Ewelina | 35 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K-Niepełnosprawni(B) | |||
503 | HANUS Joanna | 704 | PASJONAUCI KROSNO | KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | |||
504 | HANUS Teresa | 705 | PAJONAUCI KROSNO | K-Niepełnosprawni(B) | ||||
505 | BORKOWSKA Lidia | 31 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | K-Niepełnosprawni(B) | |||
506 | ALEKSIEJUK Witold | 524 | HAJNÓWKA | M-Niepełnosprawni(A) | ||||
507 | MIROWCZUK Monika | 384 | HAJNÓWKA | K40-44 | ||||
508 | RASZKIEWICZ Angelika | 271 | HAJNÓWKA | K-Niepełnosprawni(A) | ||||
509 | CZYŻEWSKI Mirosław | 484 | HAJNÓWKA | M-Niepełnosprawni(A) | ||||
510 | DANILUK Krystyna | 534 | HAJNÓWKA | K45-49 | ||||
511 | STUDZIŃSKI Jarosław | 523 | HAJNÓWKA | M-Niepełnosprawni(A) | ||||
512 | SOŁOWIANIUK Urszula | 365 | HAJNÓWKA | K-Niepełnosprawni(A) | ||||
513 | KOWALCZUK Irena | 491 | HAJNÓWKA | K50-54 | ||||
514 | MOŻAJEW Maria | 232 | HAJNÓWKA | K-Niepełnosprawni(A) | ||||
515 | GODLEWSKA Emilia | 698 | HAJNÓWKA | K40-44 | ||||
516 | LEOMIUK Emilia | 699 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
517 | ALEKSIEJUK Angelika | 691 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
518 | STAROŃSKA Wiktoria | 694 | HAJNÓWKA | K-Dzieci | ||||
519 | LEONIUK Ewa | 697 | HAJNÓWKA | K30-39 | ||||
520 | ALEKSIEJUK Adrian | 690 | HAJNÓWKA | M-Niepełnosprawni(B) | ||||
521 | ALEKSIEJUK Aneta | 696 | HAJNÓWKA | K40-44 | ||||
522 | JAŁOZE Grażyna | 695 | HAJNÓWKA | K40-44 | ||||
523 | ŚWIDERSKI Marek | 746 | HAJNÓWKA | M-Niepełnosprawni(B) | ||||
524 | ANDREJUK Agnieszka | 755 | HAJNÓWKA | K45-49 | ||||
525 | SADOWSKI Tomasz | 747 | HAJNÓWKA | M18-29 | B | |||
526 | SZPAKOWICZ Bartosz | 757 | HAJNÓWKA | M-Niepełnosprawni(B) | ||||
527 | DANILUK Mirosław | 750 | HAJNÓWKA | M-Niepełnosprawni(B) | ||||
528 | NIKOLOWICZ Anna | 745 | HAJNÓWKA | K-Niepełnosprawni(B) | ||||
529 | SZATYŁOWICZ Łukasz | 752 | HAJNÓWKA | M-Niepełnosprawni(B) | ||||
530 | SZATYŁOWICZ Danuta | 754 | HAJNÓWKA | K-Niepełnosprawni(B) | ||||
531 | ZIELIŃSKA Adrianna | 751 | HAJNÓWKA | K-Niepełnosprawni(B) | ||||
532 | BOŻKO Urszula | 749 | HAJNÓWKA | K-Niepełnosprawni(B) | ||||
533 | BOŻKO Paweł | 748 | HAJNÓWKA | M-Niepełnosprawni(B) | ||||
534 | GRZEŚLIEWICZ Beata | 753 | HAJNÓWKA | K-Niepełnosprawni(B) | ||||
535 | SKIEPKO Paulina | 756 | HAJNÓWKA | K30-39 |
Znaleziono 535 wynik(ów)