IGRZYSKA BOHATERÓW - DLA NIEPODLEGŁEJ - BIEGACZE I PIECHURZY

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-11-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
11 km
Zgłoszonych:
133
Wystartowało:
112
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
112
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BANAŚ Michał 116KĄTY WROCŁAWSKIESeniorzy Starsi M1M 11125:14:48.00242:10:49261,10,0005:4810,3
2MARONDEL Katarzyna 125SILESIA NORDIC TEAMBYTOMSeniorzy Starsi K1K 11145:13:32.00249:31:53259,9-1,22810:265,7
3BAŃKOWSKI Marek 83KĄTY WROCŁAWSKIEMastersi M1M 21128:49:35.00252:34:54240,1-20,9897:128,3
4KARPAŁA Hanna 78SKAWINAWeterani Młodsi K1K 21155:44:10.00242:54:26218,7-42,40015:173,9
5HOŁDYŃSKI Mirosław 34WKB "META" LUBLINIECKĄTY WROCŁAWSKIEWeterani Młodsi M1M 31121:34:49.00251:26:23212,7-48,3896:059,9
6CHOLEWA Jerzy 9POZNAŃWeterani Młodsi M2M 41137:49:06.00244:00:50210,2-50,95010:475,6
7PACEK Mirosław 101SEROCKWeterani Młodsi M3M 51126:06:42.00252:33:40179,5-81,6388:436,9
8SIEPRAWSKI Ryszard 55BIEGAM BO LUBIĘLEGNICAMastersi M2M 61128:31:34.00237:11:12178,4-82,7209:356,3
9PINDRAL Paweł 126TARNOWSKIE GÓRYMastersi M3M 71126:40:07.00218:15:39175,4-85,7219:076,6
10KAPUSCINSKA Maja 108OPOLEWeterani Młodsi K2K 31128:41:17.00218:36:29173,1-88,0709:566,0
11OBOLEWICZ Karol 2WARSZAWASeniorzy Starsi M2M 81130:35:22.00241:04:13165,6-95,55811:055,4
12ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMastersi M4M 91122:19:05.00241:25:10159,2-101,9708:247,1
13MURAWSKI Przemysław 95WARSZAWAWeterani Młodsi M4M 101124:34:29.00251:16:22157,2-103,8969:226,4
14MOSIEWICZ Jacek 114TATO BIEGAKĄTY WROCŁAWSKIEMastersi M5M 111116:27:29.00241:38:26151,3-109,7986:319,2
15KUZMIN Dmytro 6ZĄBKIMastersi M6M 121125:36:36.00241:00:40147,8-113,29010:235,8
16PLACHA Jan 86IM-POSSIBLE TEAMIZABELINMastersi M7M 131112:49:52.00218:04:06136,3-124,8765:3910,6
17KATTENBACH Marek 97KĘPNOWeterani Młodsi M5M 141123:14:44.00241:55:12130,5-130,67510:415,6
18CISZEK Robert 77RCI WROCŁAWJELCZ-LASKOWICEWeterani Młodsi M6M 151123:54:16.00252:34:16129,3-131,80711:055,4
19ZIELIŃSKI Piotr 80LUBAWA BIEGAPOZNAŃSeniorzy Starsi M3M 161110:07:45.00240:48:48128,4-132,7304:4312,7
20WOLNY Dawid 47GOSTYŃ GÓRNA 24/8Seniorzy Starsi M4M 171120:58:29.00241:47:59126,9-134,2209:546,1
21SKOWRON Tomasz 103ŚWIDNICAWeterani Młodsi M7M 181114:33:35.00240:41:30122,9-138,1927:068,4
22TULEJA Bianka 63SAYONARAŚWIĘTOCHLOWICESeniorzy Starsi K2K 41112:42:10.00240:58:24121,7-139,4806:159,6
23TULEJA Adam 61SAYONARACHORZOWWeterani Młodsi M8M 191112:11:04.00241:24:14120,0-141,1106:059,9
24RZOSIŃSKI Paweł 26KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCESeniorzy Starsi M5M 201116:26:59.00239:08:41118,3-142,7868:207,2
25BĄBELEK Mariusz 56151BLPMIĘDZYRZECZSeniorzy Młodsi M1M 211109:55:55.00193:28:02113,7-147,4705:1411,4
26STRZELCZYK Grzegorz 127BBL LEGNICALEGNICAWeterani Młodsi M9M 221112:48:17.00241:08:42107,2-153,9647:108,4
27CISZEWSKA Danuta 54GRUPA REKONSTRUKCJI HISTORYCZNEJ 13PP W PUŁTUSKUPUŁTUSKSeniorzy Starsi K3K 51111:39:27.00241:09:39105,6-155,5806:379,1
28SKOTNICKI Jacek 71LEGION HDKNYSASeniorzy Starsi M6M 231110:28:37.00217:18:05103,0-158,1306:069,8
29NIEWIADOMSKI Mateusz 35MIŃSK MAZOWIECKISeniorzy Młodsi M2M 241115:23:05.00240:52:4099,9-161,2209:146,5
30KARPAŁA Wiktor 79SKAWINASeniorzy Młodsi M3M 251115:11:33.00225:36:0694,2-166,9179:406,2
31CZELIŃSKI Leszek 117KORONOWOWeterani Młodsi M10M 261108:45:09.00241:07:2094,2-166,9405:3410,8
32RATAJCZAK Konrad 122TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMastersi M8M 271111:26:50.00223:49:2193,4-167,7147:218,2
33SZYGENDA Waldemar 8KONINWeterani Młodsi M11M 281111:36:08.00243:33:5889,6-171,4837:457,7
34MITROSZ Andrzej 25BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeterani Starsi M1M 291110:56:28.00245:21:4385,1-175,9837:427,8
35BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeterani Młodsi M12M 301111:37:42.00236:14:2082,9-178,2628:257,1
36DZIEDZIC Józef 14ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeterani Młodsi M13M 311114:09:41.00246:16:0279,8-181,34410:385,6
37KUKIEŁKA Jarosław 58EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISeniorzy Starsi M7M 321110:43:10.00242:39:2079,3-181,7868:067,4
38DĘBIŃSKA Adela 120LEGION HDKSZCZECINEKSeniorzy Starsi K4K 61113:39:28.00216:44:5575,0-186,13010:555,5
39BIELECKI Paweł 37WŁODAWASeniorzy Młodsi M4M 331113:20:45.00230:45:3873,9-187,27910:505,5
40PRZYBYLAK Wanda 15ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeterani Starsi K1K 71107:53:36.00240:44:4468,1-193,0306:578,6
41OSMAŃSKA Elżbieta 17BRANIEWOWeterani Młodsi K3K 81107:04:46.00216:35:1466,1-195,0206:259,3
42PORADA Michał 27POZNAŃMastersi M9M 341115:50:12.00243:21:2465,9-195,23014:254,2
43STEFANÓW Mirosław 24CZECHOWICE-DZIEDZICEMastersi M10M 351105:26:06.00241:14:3461,3-199,8505:1911,3
44PRUDACZUK Adrian 39WŁODAWASeniorzy Młodsi M5M 361112:34:30.00216:18:4259,6-201,54512:394,7
45GÓRNA Iwona 43BYDGOSZCZSeniorzy Starsi K5K 91109:04:09.00193:20:4157,8-203,3509:256,4
46POŚPIECH Michał 92ZDUNTRIATHLONTEAM/KTS SUPERMARATON KALISZ/AKADEMIA KALISKAWOLICAMastersi M11M 371106:19:36.00240:09:2456,7-204,3826:419,0
47DZIEPAK Piotr 731 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMastersi M12M 381105:02:02.00217:50:2152,3-208,8105:4610,4
48MEUS-SZLĘK Dagmara 50MDK BOGUCICE-ZAWODZIEBĘDZINSeniorzy Starsi K6K 101110:37:01.00193:10:4748,8-212,36013:034,6
49LATAŁA Robert 98WARSZAWAMastersi M13M 391104:35:03.00240:21:3046,9-214,2355:5110,2
50NASKRĘT Mariusz 16RACOTMastersi M14M 401105:11:14.00096:33:3846,7-214,4406:399,0
51WÓJCIK Irek 60151BLPZIELONA GÓRAMastersi M15M 411105:04:00.00169:15:0046,1-214,9906:359,1
52SZANDAŁA Grzegorz 110KOMARNOMastersi M16M 421105:21:50.00240:34:2946,0-215,1406:598,6
53BORDZIO Wojciech 13SUWAŁKISeniorzy Młodsi M6M 431104:11:23.00240:38:4745,7-215,3905:2910,9
54TUZINEK Paweł 99ZABIEGANY SKARYSZEWSKARYSZEWMastersi M17M 441104:30:30.00209:09:1345,6-215,5135:5510,1
55MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 42LEGNICASeniorzy Starsi K7K 111106:17:33.00193:24:0445,1-216,0108:227,2
56MUSIAŁ Adam 133TRĄBKI WIELKIEMastersi M18M 451105:15:51.00192:58:1444,8-216,3707:038,5
57ŁĄCZKOWSKI Dawid 93ZAWIERCIEMastersi M19M 461105:30:40.00099:03:5444,6-216,5207:248,1
58FOKT Marta 94PIOTRKÓW TRYBUNALSKISeniorzy Starsi K8K 121109:58:05.00241:03:1740,7-220,44014:414,1
59BARTOS Zbigniew 76PŁOCKWeterani Młodsi M14M 471104:55:45.00144:10:0139,4-221,7107:308,0
60KOZŁOWSKI Jakub 46CZĘSTOCHOWASeniorzy Starsi M8M 481107:41:26.00242:39:1136,3-224,81912:424,7
61SITKIEWICZ Anna Maria 121NADARZYNMastersi K1K 131106:41:54.00236:03:1532,4-228,74412:244,8
62DOLECKI Andrzej 30MARYNARKA WOJENNAREDAWeterani Starsi M2M 491102:44:17.00168:06:5632,3-228,8655:0511,8
63HOLLA Łukasz 111PODWILKSeniorzy Młodsi M7M 501106:42:46.00168:12:4431,6-229,53312:444,7
64LESNER Adrian 51B3ŁÓDŹSeniorzy Starsi M9M 511103:06:37.00241:45:5831,3-229,8765:5810,0
65CHOLEWIŃSKI Marcin 107KB MANIAC POZNAŃWŁOSZANOWOSeniorzy Starsi M10M 521126:24:30.00180:48:0030,6-230,55051:481,2
66MATUS Dawid 7GRUDZIĄDZSeniorzy Młodsi M8M 531102:28:36.00240:26:5830,1-231,0404:5612,1
67KRZYKOWSKI Piotr 29REDASeniorzy Młodsi M9M 541102:41:23.00216:54:0930,0-231,1305:2211,2
68KRAJEWSKI Mariusz 64OLSZTYNSeniorzy Młodsi M10M 551102:58:22.00222:23:1028,2-232,9656:199,5
69STATEK Gabriela 102SIETESZJuniorzy K1K 141103:36:18.00193:51:5628,1-233,0807:427,8
70ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICESeniorzy Starsi M11M 561104:23:41.00242:28:4226,3-234,85710:026,0
71JAŚKIEWICZ Michał 87MIŃSK MAZOWIECKIMastersi M20M 571102:43:37.00240:38:2326,1-235,0306:169,6
72NICPOŃ Agnieszka 31NIE DOTYCZYWROCŁAWMastersi K2K 151102:46:36.00086:20:3825,6-235,5716:319,2
73DOBROWOLSKI Piotr 130OLSZEWNICA STARASeniorzy Młodsi M11M 581102:17:41.00240:10:4125,3-235,8505:2611,0
74KUŁACZKOWSKI Konrad 105STALOWA WOLASeniorzy Starsi M12M 591103:48:21.00247:17:3625,1-235,9839:046,6
75PRZYBYLSKA Aleksandra 33ELITE TEAMGDYNIAWeterani Młodsi K4K 161102:09:36.00001:04:4825,1-236,0105:0911,6
76BOGUSZ Damian 91ZABRZESeniorzy Starsi M13M 601102:32:33.00169:13:5723,1-238,0006:359,1
77JAKUBOWSKI Andrzej 41LEGIONŻAGAŃSeniorzy Młodsi M12M 611105:04:58.00196:19:2022,6-238,57213:314,4
78MATYSIAK Filip 67WARSZAWASeniorzy Młodsi M13M 621101:54:07.00144:58:0022,3-238,8805:0711,7
79GAŁEK Grzegorz 23SZCZECINMastersi M21M 631103:19:24.00052:38:4920,9-240,2749:336,3
80STEMPSKI Maciej 53SUWAŁKIMastersi M22M 641104:10:34.00218:11:0720,7-240,40012:055,0
81JABŁONKA Bartosz 65ŁÓDŹSeniorzy Starsi M14M 651103:35:30.00048:58:1820,7-240,42010:245,8
82MRÓZ Bartosz 32WRACAM Z URLOPUPRZEŹMIEROWOSeniorzy Młodsi M14M 661103:21:57.00049:10:0020,1-241,03010:026,0
83JODŁOWSKI Mateusz 118STALOWA WOLASeniorzy Starsi M15M 671107:00:57.00073:22:2118,8-242,28722:202,7
84ROŻKOWSKI Roman 18DENDRORUNNERSŚREMWeterani Starsi M3M 681101:50:47.00168:31:5417,4-243,7466:229,4
85STEFAŃSKI Marcin 74SZUBINSeniorzy Starsi M16M 691104:33:19.00241:00:0016,8-244,35016:173,7
86KOWALCZUK Dariusz 128TEAM ALIPLASTLUBLINSeniorzy Starsi M17M 701101:42:29.00243:52:0916,7-244,3886:079,8
87JABŁOŃSKI Andrzej 132JULIANÓWJuniorzy M1M 711103:34:13.00120:39:2916,2-244,97013:154,5
88GÓRSKA Katarzyna 20GDAŃSKSeniorzy Młodsi K1K 171106:58:30.00048:22:1714,1-247,01029:382,0
89MAKAREWICZ Katarzyna 90SOKÓŁKAMastersi K3K 181102:35:10.00168:33:0514,0-247,17011:065,4
90MĄCZYŃSKA Dominika 57SOSNOWIECSeniorzy Młodsi K2K 191101:26:59.00192:13:3312,5-248,6806:598,6
91PAWLICKI Łukasz 84WOŁOMINSeniorzy Starsi M18M 721101:23:19.00072:11:1312,4-248,6926:419,0
92ZIENIEWICZ Marek 115BORNE SULINOWOSeniorzy Młodsi M15M 731102:09:18.00002:09:1812,2-248,95010:365,7
93RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 9610 BKPANCCHEŁMŻASeniorzy Młodsi M16M 741101:23:51.00096:11:3711,8-249,3807:088,4
94KULCZYCKI Jan 4GDAŃSKWeterani Starsi M4M 751101:56:01.00001:56:0111,7-249,3909:526,1
95STOLORZ Arkadiusz 109IMIELINSeniorzy Starsi M19M 761101:01:19.00001:01:1911,7-249,4705:1511,4
96RZEPECKI Sławomir 21MAKÓW MAZOWIECKIMastersi M23M 771101:51:27.00001:51:2711,5-249,6209:406,2
97NAGÓRSKI Ryszard 5CIECHOCINEKWeterani Starsi M5M 781101:21:52.00001:21:5211,3-249,8687:168,3
98WOROBIEC Weronika 106CZARNÓWSeniorzy Młodsi K3K 201104:22:24.00222:23:3211,2-249,90223:222,6
99WĘSIERSKI Maciej 38MARYNARKA WOJENNAGDYNIASeniorzy Starsi M20M 791101:03:25.00001:03:2511,1-249,9845:4110,5
100ZIELIŃSKA Hanna 69KALISKAMastersi K4K 211101:36:25.00241:06:1911,1-250,0008:396,9
101ANTCZAK Dorota 75TUSZYNMastersi K5K 221101:11:41.00001:11:4111,1-250,0106:269,3
102DEMCZUK Lilianna 36ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAMastersi K6K 231101:21:18.00001:21:1811,1-250,0207:198,2
103KACZOROWSKI Grzegorz 28GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJSeniorzy Młodsi M17M 801101:16:10.00240:30:4411,1-250,0276:518,7
104GAŁKOWSKI Marcin 129TCZEWSeniorzy Starsi M21M 811101:18:47.00001:18:4711,1-250,0797:078,4
Poniżej dystansu minimalnego: 11,0 km
Niesklasyfikowani
DNCMIKOŁAJCZYK Justyna 85PIŁAMastersi K1120:27:54.00043:21:0010,6-250,510115:370,5
DNCMĄCZYŃSKI Adrian 59SOSNOWIECSeniorzy Młodsi M1115:01:38.00168:14:0110,4-250,71086:310,7
DNCDZIEDZIC Janusz 62BEZWARSZAWAMastersi M1101:07:58.00001:07:5810,0-251,1106:468,8
DNCWOLLNY Kamil 52EKO-OKNA RUNNERSKORNICESeniorzy Młodsi M1100:43:00.00000:43:0010,0-251,1304:1814,0
DNCJENIEC Krystian 104FIGHTSPORTSZAWIERZBIESeniorzy Młodsi M1101:09:46.00001:09:467,0-254,16010:006,0
DNCPAWLICKI Piotr 100WOŁOMINSeniorzy Starsi M1100:28:55.00000:28:555,2-255,9405:3410,8
DNCARCZEWSKA Natalia 81WOLNY STRZELECŁOSICESeniorzy Starsi K1100:31:51.00000:31:515,0-256,0906:199,5
DNCCHUDZIK Paweł 131WARSZAWASeniorzy Starsi M1100:20:26.00000:20:260,9-260,27223:482,5
Znaleziono 112 wynik(ów)