IGRZYSKA BOHATERÓW - DLA NIEPODLEGŁEJ - BIEGACZE I PIECHURZY

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-11-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
11 km
Zgłoszonych:
120
Wystartowało:
91
Nie ukończyło:
12
Ukończyło:
79
Na trasie:
12
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BAŃKOWSKI Marek 83KĄTY WROCŁAWSKIEMastersi M1M 11128:49:35.00252:34:54240,10,0007:128,3
2KARPAŁA Hanna 78SKAWINAWeterani Młodsi K1K 11155:44:10.00242:54:26218,7-21,41115:173,9
3HOŁDYŃSKI Mirosław 34WKB "META" LUBLINIECKĄTY WROCŁAWSKIEWeterani Młodsi M1M 21121:34:49.00251:26:23212,7-27,4006:059,9
4CHOLEWA Jerzy 9POZNAŃWeterani Młodsi M2M 31137:49:06.00244:00:50210,2-29,96110:475,6
5SIEPRAWSKI Ryszard 55BIEGAM BO LUBIĘLEGNICAMastersi M2M 41128:31:34.00237:11:12178,4-61,7319:356,3
6OBOLEWICZ Karol 2WARSZAWASeniorzy Starsi M1M 51130:35:22.00241:04:13165,6-74,56911:055,4
7PACEK Mirosław 101SEROCKWeterani Młodsi M3M 61022:58:52.00206:38:05157,9-82,2088:436,9
8MURAWSKI Przemysław 95WARSZAWAWeterani Młodsi M4M 71124:34:29.00251:16:22157,2-82,9079:226,4
9KUZMIN Dmytro 6ZĄBKIMastersi M3M 81125:36:36.00241:00:40147,8-92,30110:235,8
10PLACHA Jan 86IM-POSSIBLE TEAMIZABELINMastersi M4M 91112:49:52.00218:04:06136,3-103,8875:3910,6
11KATTENBACH Marek 97KĘPNOWeterani Młodsi M5M 101123:14:44.00241:55:12130,5-109,68610:415,6
12CISZEK Robert 77RCI WROCŁAWJELCZ-LASKOWICEWeterani Młodsi M6M 111123:54:16.00252:34:16129,3-110,81811:055,4
13ZIELIŃSKI Piotr 80LUBAWA BIEGAPOZNAŃSeniorzy Starsi M2M 121110:07:45.00240:48:48128,4-111,7414:4312,7
14WOLNY Dawid 47GOSTYŃ GÓRNA 24/8Seniorzy Starsi M3M 131120:58:29.00241:47:59126,9-113,2319:546,1
15SKOWRON Tomasz 103ŚWIDNICAWeterani Młodsi M7M 141114:33:35.00240:41:30122,9-117,2037:068,4
16TULEJA Bianka 63SAYONARAŚWIĘTOCHLOWICESeniorzy Starsi K1K 21112:42:10.00240:58:24121,7-118,4916:159,6
17TULEJA Adam 61SAYONARACHORZOWWeterani Młodsi M8M 151112:11:04.00241:24:14120,0-120,1216:059,9
18RZOSIŃSKI Paweł 26KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCESeniorzy Starsi M4M 161116:26:59.00239:08:41118,3-121,7978:207,2
19BĄBELEK Mariusz 56151BLPMIĘDZYRZECZSeniorzy Młodsi M1M 171109:55:55.00193:28:02113,7-126,4815:1411,4
20CISZEWSKA Danuta 54GRUPA REKONSTRUKCJI HISTORYCZNEJ 13PP W PUŁTUSKUPUŁTUSKSeniorzy Starsi K2K 31111:39:27.00241:09:39105,6-134,5916:379,1
21SKOTNICKI Jacek 71LEGION HDKNYSASeniorzy Starsi M5M 181110:28:37.00217:18:05103,0-137,1416:069,8
22NIEWIADOMSKI Mateusz 35MIŃSK MAZOWIECKISeniorzy Młodsi M2M 191115:23:05.00240:52:4099,9-140,2319:146,5
23BANAŚ Michał 116KĄTY WROCŁAWSKIESeniorzy Starsi M6M 20509:04:58.00074:10:4994,8-145,3615:4410,4
24KARPAŁA Wiktor 79SKAWINASeniorzy Młodsi M3M 211115:11:33.00225:36:0694,2-145,9289:406,2
25SZYGENDA Waldemar 8KONINWeterani Młodsi M9M 221111:36:08.00243:33:5889,6-150,4947:457,7
26MITROSZ Andrzej 25BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeterani Starsi M1M 231110:56:28.00245:21:4385,1-154,9947:427,8
27DZIEDZIC Józef 14ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeterani Młodsi M10M 241114:09:41.00246:16:0279,8-160,35510:385,6
28KUKIEŁKA Jarosław 58EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISeniorzy Starsi M7M 251110:43:10.00242:39:2079,3-160,7978:067,4
29BIELECKI Paweł 37WŁODAWASeniorzy Młodsi M4M 261113:20:45.00230:45:3873,9-166,29010:505,5
30PRZYBYLAK Wanda 15ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeterani Starsi K1K 41107:53:36.00240:44:4468,1-172,0416:578,6
31OSMAŃSKA Elżbieta 17BRANIEWOWeterani Młodsi K2K 51107:04:46.00216:35:1466,1-174,0316:259,3
32PORADA Michał 27POZNAŃMastersi M5M 271115:50:12.00243:21:2465,9-174,24114:254,2
33MOSIEWICZ Jacek 114TATO BIEGAKĄTY WROCŁAWSKIEMastersi M6M 28506:52:43.00074:03:0063,6-176,5586:299,2
34STEFANÓW Mirosław 24CZECHOWICE-DZIEDZICEMastersi M7M 291105:26:06.00241:14:3461,3-178,8615:1911,3
35PRUDACZUK Adrian 39WŁODAWASeniorzy Młodsi M5M 301112:34:30.00216:18:4259,6-180,55612:394,7
36GÓRNA Iwona 43BYDGOSZCZSeniorzy Starsi K3K 61109:04:09.00193:20:4157,8-182,3619:256,4
37POŚPIECH Michał 92ZDUNTRIATHLONTEAM/KTS SUPERMARATON KALISZ/AKADEMIA KALISKAWOLICAMastersi M8M 311106:19:36.00240:09:2456,7-183,3936:419,0
38DZIEPAK Piotr 731 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMastersi M9M 321105:02:02.00217:50:2152,3-187,8215:4610,4
39MEUS-SZLĘK Dagmara 50MDK BOGUCICE-ZAWODZIEBĘDZINSeniorzy Starsi K4K 71110:37:01.00193:10:4748,8-191,37113:034,6
40LATAŁA Robert 98WARSZAWAMastersi M10M 331104:35:03.00240:21:3046,9-193,2465:5110,2
41NASKRĘT Mariusz 16RACOTMastersi M11M 341105:11:14.00096:33:3846,7-193,4516:399,0
42WÓJCIK Irek 60151BLPZIELONA GÓRAMastersi M12M 351105:04:00.00169:15:0046,1-194,0016:359,1
43BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeterani Młodsi M11M 36606:36:11.00071:28:4746,0-194,1658:377,0
44BORDZIO Wojciech 13SUWAŁKISeniorzy Młodsi M6M 371104:11:23.00240:38:4745,7-194,4015:2910,9
45TUZINEK Paweł 99ZABIEGANY SKARYSZEWSKARYSZEWMastersi M13M 381104:30:30.00209:09:1345,6-194,5245:5510,1
46MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 42LEGNICASeniorzy Starsi K5K 81106:17:33.00193:24:0445,1-195,0218:227,2
47ŁĄCZKOWSKI Dawid 93ZAWIERCIEMastersi M14M 391105:30:40.00099:03:5444,6-195,5317:248,1
48FOKT Marta 94PIOTRKÓW TRYBUNALSKISeniorzy Starsi K6K 91109:58:05.00241:03:1740,7-199,45114:414,1
49BARTOS Zbigniew 76PŁOCKWeterani Młodsi M12M 401104:55:45.00144:10:0139,4-200,7217:308,0
50KOZŁOWSKI Jakub 46CZĘSTOCHOWASeniorzy Starsi M8M 411107:41:26.00242:39:1136,3-203,83012:424,7
51SZANDAŁA Grzegorz 110KOMARNOMastersi M15M 42804:02:58.00144:34:2935,8-204,3016:468,9
52DOLECKI Andrzej 30MARYNARKA WOJENNAREDAWeterani Starsi M2M 431102:44:17.00168:06:5632,3-207,8765:0511,8
53LESNER Adrian 51B3ŁÓDŹSeniorzy Starsi M9M 441103:06:37.00241:45:5831,3-208,8875:5810,0
54MATUS Dawid 7GRUDZIĄDZSeniorzy Młodsi M7M 451102:28:36.00240:26:5830,1-210,0514:5612,1
55KRZYKOWSKI Piotr 29REDASeniorzy Młodsi M8M 461102:41:23.00216:54:0930,0-210,1415:2211,2
56KRAJEWSKI Mariusz 64OLSZTYNSeniorzy Młodsi M9M 471102:58:22.00222:23:1028,2-211,9766:199,5
57STATEK Gabriela 102SIETESZJuniorzy K1K 101103:36:18.00193:51:5628,1-212,0917:427,8
58ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 12RAKONIEWICESeniorzy Starsi M10M 481104:23:41.00242:28:4226,3-213,86810:026,0
59JAŚKIEWICZ Michał 87MIŃSK MAZOWIECKIMastersi M16M 491102:43:37.00240:38:2326,1-214,0416:169,6
60NICPOŃ Agnieszka 31NIE DOTYCZYWROCŁAWMastersi K1K 111102:46:36.00086:20:3825,6-214,5826:319,2
61PRZYBYLSKA Aleksandra 33ELITE TEAMGDYNIAWeterani Młodsi K3K 121102:09:36.00001:04:4825,1-215,0215:0911,6
62BOGUSZ Damian 91ZABRZESeniorzy Starsi M11M 501102:32:33.00169:13:5723,1-217,0116:359,1
63JAKUBOWSKI Andrzej 41LEGIONŻAGAŃSeniorzy Młodsi M10M 511105:04:58.00196:19:2022,6-217,58313:314,4
64HOLLA Łukasz 111PODWILKSeniorzy Młodsi M11M 52704:25:23.00119:07:3622,3-217,86911:545,0
65MATYSIAK Filip 67WARSZAWASeniorzy Młodsi M12M 531101:54:07.00144:58:0022,3-217,8915:0711,7
66GAŁEK Grzegorz 23SZCZECINMastersi M17M 541103:19:24.00052:38:4920,9-219,2859:336,3
67STEMPSKI Maciej 53SUWAŁKIMastersi M18M 551104:10:34.00218:11:0720,7-219,41112:055,0
68JABŁONKA Bartosz 65ŁÓDŹSeniorzy Starsi M12M 561103:35:30.00048:58:1820,7-219,43110:245,8
69MRÓZ Bartosz 32WRACAM Z URLOPUPRZEŹMIEROWOSeniorzy Młodsi M13M 571103:21:57.00049:10:0020,1-220,04110:026,0
70ROŻKOWSKI Roman 18DENDRORUNNERSŚREMWeterani Starsi M3M 581101:50:47.00168:31:5417,4-222,7576:229,4
71STEFAŃSKI Marcin 74SZUBINSeniorzy Starsi M13M 591104:33:19.00241:00:0016,8-223,36116:173,7
72GÓRSKA Katarzyna 20GDAŃSKSeniorzy Młodsi K1K 131106:58:30.00048:22:1714,1-226,02129:382,0
73MĄCZYŃSKA Dominika 57SOSNOWIECSeniorzy Młodsi K2K 141101:26:59.00192:13:3312,5-227,6916:598,6
74PAWLICKI Łukasz 84WOŁOMINSeniorzy Starsi M14M 601101:23:19.00072:11:1312,4-227,7036:419,0
75RATAJCZAK Krzysztof Tomasz 9610 BKPANCCHEŁMŻASeniorzy Młodsi M14M 611101:23:51.00096:11:3711,8-228,3917:088,4
76KULCZYCKI Jan 4GDAŃSKWeterani Starsi M4M 621101:56:01.00001:56:0111,7-228,4019:526,1
77STOLORZ Arkadiusz 109IMIELINSeniorzy Starsi M15M 63401:01:19.00001:01:1911,7-228,4815:1511,4
78RZEPECKI Sławomir 21MAKÓW MAZOWIECKIMastersi M19M 641001:51:27.00001:51:2711,5-228,6319:406,2
79NAGÓRSKI Ryszard 5CIECHOCINEKWeterani Starsi M5M 651101:21:52.00001:21:5211,3-228,8797:168,3
80WĘSIERSKI Maciej 38MARYNARKA WOJENNAGDYNIASeniorzy Starsi M16M 661101:03:25.00001:03:2511,1-228,9955:4110,5
81ANTCZAK Dorota 75TUSZYNMastersi K2K 151101:11:41.00001:11:4111,1-229,0216:269,3
82DEMCZUK Lilianna 36ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAMastersi K3K 161101:21:18.00001:21:1811,1-229,0317:198,2
Poniżej dystansu minimalnego: 11,0 km
83WOLLNY Kamil 52EKO-OKNA RUNNERSKORNICESeniorzy Młodsi M15M 671100:43:00.00000:43:0010,0-230,1414:1814,0
84KUŁACZKOWSKI Konrad 105STALOWA WOLASeniorzy Starsi M17M 68201:05:45.00001:05:455,9-234,25411:105,4
85WOROBIEC Weronika 106CZARNÓWSeniorzy Młodsi K3K 171002:07:29.00118:34:515,5-234,67623:192,6
DNCMIKOŁAJCZYK Justyna 85PIŁAMastersi K1120:27:54.00043:21:0010,6-229,521115:370,5
DNCMĄCZYŃSKI Adrian 59SOSNOWIECSeniorzy Młodsi M1115:01:38.00168:14:0110,4-229,72186:310,7
DNCDZIEDZIC Janusz 62BEZWARSZAWAMastersi M1101:07:58.00001:07:5810,0-230,1216:468,8
DNCZIELIŃSKA Hanna 69KALISKAMastersi M1101:06:19.00001:06:198,2-231,9318:047,4
DNCPAWLICKI Piotr 100WOŁOMINSeniorzy Starsi M1100:28:55.00000:28:555,2-234,9515:3410,8
DNCARCZEWSKA Natalia 81WOLNY STRZELECŁOSICESeniorzy Starsi K1100:31:51.00000:31:515,0-235,1016:199,5
Znaleziono 91 wynik(ów)