IGRZYSKA BOHATERÓW - DLA NIEPODLEGŁEJ - CYKLIŚCI

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-11-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
111 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
52
Wystartowało:
48
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
48
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WIĄCEK Ryszard 29BRZEG DOLNYWeterani Starsi M1M 11166:32:19.00247:02:011 512,30,0002:3822,7
2HERC Sławomir 28ROZTOCZE CYCLING TEAMTOMASZÓW LUBELSKIWeterani Młodsi M1M 21142:24:10.00245:25:29882,4-629,8692:5220,8
3KLUKACZ Tomasz 17SIEDLCEMastersi M1M 31142:06:25.00245:37:44606,3-905,9074:0914,4
4KOSIEDOWSKI Maciek 42CHOJNICKIE TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW ROWERU "CYKLISTA"CHOJNICESeniorzy Starsi M1M 41137:00:00.00236:43:44559,8-952,4683:5715,1
5GRONOWSKI Mateusz 30PUDLISZKISeniorzy Młodsi M1M 51133:41:19.00216:28:51555,2-957,0293:3816,5
6SIMINSKA Monika 48SŁOŃSKOSeniorzy Starsi K1K 11128:40:03.00245:43:45551,3-960,9103:0719,2
7DYLONG Bartłomiej 20CZERWIONKA-LESZCZYNYMastersi M2M 61116:14:19.00243:03:29476,0-1 036,2382:0229,3
8ŁYSIK Barbara 21TARNOWSKIE GÓRYSeniorzy Starsi K2K 21113:48:02.00243:03:45451,0-1 061,2971:5032,7
9ŁAMPIKA Andrzej 26NIGHT RUNNERSSMOLECWeterani Starsi M2M 71121:29:51.00242:05:51431,4-1 080,8502:5920,1
10LIPOWIEC DĄBROWSKA Renata 49LESZNOMastersi K1K 31119:08:48.00238:09:46361,2-1 151,0683:1018,9
11BEGER Andrzej 16CHOJNICKIE TOWARZYSTWO MIŁOSNIKÓW ROWERU "CYKLISTA"CHOJNICEWeterani Starsi M3M 81127:04:26.00245:04:44357,4-1 154,8414:3213,2
12LIPIEC Ula 11ŻYRARDÓWMastersi K2K 41119:36:27.00245:08:00340,1-1 172,1103:2717,3
13SZTELIGA Alicja 2KRAKÓWWeterani Młodsi K1K 51128:37:17.00243:47:14330,7-1 181,5305:1111,6
14CHĘĆ Joanna 10MILANÓWEKSeniorzy Starsi K3K 61116:36:49.00240:35:55321,8-1 190,4293:0519,4
15CHAŁUBIŃSKI Wojciech 41SZCZECINMastersi M3M 91124:27:22.00252:52:00277,6-1 234,6205:1711,4
16WALISZEWSKI Michał 31PTO BIKE TEAMŁYSOMICEMastersi M4M 101112:38:27.00173:34:01271,7-1 240,5162:4721,5
17WIŚNIEWSKI Roman 1BENEQ TEAMSREBRNAWeterani Starsi M4M 111118:30:22.00215:21:19263,9-1 248,3474:1214,3
18ADAMSKI Michał 38STARGARDSeniorzy Starsi M2M 121118:58:32.00169:43:44256,9-1 255,3994:2513,5
19BARANOWSKI Waldemar 32KRYNICZNOWeterani Starsi M5M 131111:21:32.00082:17:07244,2-1 268,0782:4721,5
20TOKARSKI Władysław 3BIAŁYSTOKWeterani Młodsi M2M 141114:09:25.00150:08:20228,8-1 283,4763:4216,2
21WALCZAK Włodzimierz 19LKK LESZNOLESZNOWeterani Starsi M6M 151113:11:43.00221:21:29227,2-1 285,0113:2917,2
22KULA Ireneusz 6DĄBROWA GÓRNICZASeniorzy Starsi M3M 161110:59:11.00169:54:22226,9-1 285,3302:5420,7
23KOZŁOWSKA Rita 24WARSZAWASeniorzy Młodsi K1K 71111:07:43.00241:27:14225,1-1 287,1302:5720,2
24KACZMAREK Michał 25MDK BOGUCICE ZAWODZIEBĘDZINSeniorzy Starsi M4M 171117:35:42.00243:45:56223,4-1 288,8574:4312,7
25PIÓRKOWSKI Łukasz 36ELBLĄGSeniorzy Starsi M5M 181121:37:16.00169:18:07189,6-1 322,6706:508,8
26POTERALSKA Justyna 50OPOLESeniorzy Starsi K4K 81114:39:36.00240:40:04184,8-1 327,4804:4512,6
27DELMANOWICZ Michał 9OLEŚNICASeniorzy Starsi M6M 191107:29:17.00241:00:02179,6-1 332,6102:3024,0
28MARKIEWICZ Ania 14WROCŁAWMastersi K3K 91109:09:13.00220:08:45157,9-1 354,3623:2817,2
29GROBELNY Marcin 18KRWIODAWCY W MUNDURACHROGÓŻ K. LIDZBARKA WARMIŃSKIEGOSeniorzy Starsi M7M 201108:42:21.00242:52:54156,5-1 355,7503:2018,0
30PETKA Łukasz 45RZESZÓWSeniorzy Starsi M8M 211113:43:05.00217:22:50145,1-1 367,1905:4010,6
31JĘDRZEJEWSKA-WIERGILES Monika 22BRWINÓWMastersi K4K 101110:02:50.00236:40:35142,7-1 369,5074:1314,2
32PIECZĄTKA Jacek 44KRAKÓWSeniorzy Starsi M9M 221124:32:55.00087:43:57133,2-1 379,08611:035,4
33LEMPKOWSKI Bogumił 7SIEDLCEMastersi M5M 231105:59:09.00191:37:19131,3-1 380,9182:4421,9
34ADAMCZYK Natalia 23RUDA ŚLĄSKASeniorzy Młodsi K2K 111107:40:33.00170:55:21128,3-1 383,9403:3516,7
35STRZEŻYSZ Marek 47PODBIEL 51; 05-430 CELESTYNÓWSeniorzy Starsi M10M 241105:26:20.00217:16:58126,9-1 385,3302:3423,3
36GONTARZ Katarzyna 33ŚWINOUJŚCIESeniorzy Młodsi K3K 121107:03:28.00144:42:52121,3-1 390,9803:2917,2
37BAZYLEWICZ Wojciech 12RH+WROCŁAWSeniorzy Młodsi M2M 251109:20:44.00169:00:00118,5-1 393,7304:4312,7
38MURAWSKI Przemysław 37WARSZAWAWeterani Młodsi M3M 261108:46:18.00248:59:43114,3-1 397,9934:3613,0
39BĘDZIECHOWSKA Marta 13WĄBRZEŹNOSeniorzy Młodsi K4K 131106:23:10.00065:47:39112,6-1 399,6243:2417,6
40STRZEŻYSZ Anna 5SIEDLCESeniorzy Starsi K5K 141107:02:31.00148:19:16112,3-1 399,9503:4515,9
41STANICKI Szymon 39DUCZKIJuniorzy M1M 271107:08:14.00244:52:33111,9-1 400,3373:4915,7
42NOGA Natalia 4WROCŁAWSeniorzy Starsi K6K 151107:51:31.00243:00:11111,6-1 400,6504:1314,2
43DEAKI Oktawiusz 51GDAŃSKMastersi M6M 281103:15:56.00003:15:56111,0-1 401,2501:4534,0
Poniżej dystansu minimalnego: 111,0 km
Niesklasyfikowani
DNCCZEPIEL Adrian 8PRZEWORSKSeniorzy Starsi M1104:24:38.00073:50:28107,3-1 404,9642:2724,3
DNCDROŻDŻEWSKI Janusz 2787-800 WŁOCŁAWEK, UL. STARODĘBSKA 19/2Weterani Młodsi M1107:56:00.00005:14:00101,1-1 411,1404:4212,7
DNCNAUKA Sebastian 40ŚCINAWASeniorzy Starsi M1104:09:07.00029:04:1273,5-1 438,7563:2317,7
DNCCHLEBOWSKI Krzysztof 34SWARZĘDZSeniorzy Młodsi M1103:44:32.00052:39:5965,1-1 447,1023:2617,4
DNCDEAKI Oktawiusz 43GDAŃSKMastersi M1101:11:11.00001:11:1111,0-1 501,2506:289,3
Znaleziono 48 wynik(ów)