IGRZYSKA BOHATERÓW - DLA NIEPODLEGŁEJ - CYKLIŚCI

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-11-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
111 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
48
Wystartowało:
39
Nie ukończyło:
4
Ukończyło:
35
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja po poszczególnych dniach: Dzień 1 | Dzień 2 | Dzień 3 | Dzień 4 | Dzień 5 | Dzień 6 | Dzień 7 | Dzień 8 | Dzień 9 | Dzień 10 | Dzień 11

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1HERC Sławomir 28ROZTOCZE CYCLING TEAMTOMASZÓW LUBELSKIWeterani Młodsi M1M 11142:24:10.00245:25:29882,40,0002:5220,8
2KLUKACZ Tomasz 17SIEDLCEMastersi M1M 21142:06:25.00245:37:44606,3-276,0404:0914,4
3KOSIEDOWSKI Maciek 42CHOJNICKIE TOWARZYSTWO MIŁOŚNIKÓW ROWERU "CYKLISTA"CHOJNICESeniorzy Starsi M1M 31137:00:00.00236:43:44559,8-322,6013:5715,1
4GRONOWSKI Mateusz 30PUDLISZKISeniorzy Młodsi M1M 41133:41:19.00216:28:51555,2-327,1623:3816,5
5WIĄCEK Ryszard 29BRZEG DOLNYWeterani Starsi M1M 5523:59:21.00079:02:01547,2-335,2232:3722,8
6DYLONG Bartłomiej 20CZERWIONKA-LESZCZYNYMastersi M2M 61116:14:19.00243:03:29476,0-406,3712:0229,3
7ŁYSIK Barbara 21TARNOWSKIE GÓRYSeniorzy Starsi K1K 11113:48:02.00243:03:45451,0-431,4301:5032,7
8ŁAMPIKA Andrzej 26NIGHT RUNNERSSMOLECWeterani Starsi M2M 71121:29:51.00242:05:51431,4-450,9832:5920,1
9BEGER Andrzej 16CHOJNICKIE TOWARZYSTWO MIŁOSNIKÓW ROWERU "CYKLISTA"CHOJNICEWeterani Starsi M3M 81127:04:26.00245:04:44357,4-524,9744:3213,2
10LIPIEC Ula 11ŻYRARDÓWMastersi K1K 21119:36:27.00245:08:00340,1-542,2433:2717,3
11SZTELIGA Alicja 2KRAKÓWWeterani Młodsi K1K 31128:37:17.00243:47:14330,7-551,6635:1111,6
12CHĘĆ Joanna 10MILANÓWEKSeniorzy Starsi K2K 41116:36:49.00240:35:55321,8-560,5623:0519,4
13CHAŁUBIŃSKI Wojciech 41SZCZECINMastersi M3M 91124:27:22.00252:52:00277,6-604,7535:1711,4
14WALISZEWSKI Michał 31PTO BIKE TEAMŁYSOMICEMastersi M4M 101112:38:27.00173:34:01271,7-610,6492:4721,5
15WIŚNIEWSKI Roman 1BENEQ TEAMSREBRNAWeterani Starsi M4M 111118:30:22.00215:21:19263,9-618,4804:1214,3
16ADAMSKI Michał 38STARGARDSeniorzy Starsi M2M 121118:58:32.00169:43:44256,9-625,5324:2513,5
17BARANOWSKI Waldemar 32KRYNICZNOWeterani Starsi M5M 131111:21:32.00082:17:07244,2-638,2112:4721,5
18TOKARSKI Władysław 3BIAŁYSTOKWeterani Młodsi M2M 141114:09:25.00150:08:20228,8-653,6093:4216,2
19WALCZAK Włodzimierz 19LKK LESZNOLESZNOWeterani Starsi M6M 151113:11:43.00221:21:29227,2-655,1443:2917,2
20KULA Ireneusz 6DĄBROWA GÓRNICZASeniorzy Starsi M3M 161110:59:11.00169:54:22226,9-655,4632:5420,7
21KOZŁOWSKA Rita 24WARSZAWASeniorzy Młodsi K1K 51111:07:43.00241:27:14225,1-657,2632:5720,2
22KACZMAREK Michał 25MDK BOGUCICE ZAWODZIEBĘDZINSeniorzy Starsi M4M 171117:35:42.00243:45:56223,4-658,9904:4312,7
23PIÓRKOWSKI Łukasz 36ELBLĄGSeniorzy Starsi M5M 181121:37:16.00169:18:07189,6-692,8036:508,8
24DELMANOWICZ Michał 9OLEŚNICASeniorzy Starsi M6M 191107:29:17.00241:00:02179,6-702,7432:3024,0
25MARKIEWICZ Ania 14WROCŁAWMastersi K2K 61109:09:13.00220:08:45157,9-724,4953:2817,2
26GROBELNY Marcin 18KRWIODAWCY W MUNDURACHROGÓŻ K. LIDZBARKA WARMIŃSKIEGOSeniorzy Starsi M7M 201108:42:21.00242:52:54156,5-725,8833:2018,0
27PETKA Łukasz 45RZESZÓWSeniorzy Starsi M8M 211013:43:05.00217:22:50145,1-737,3235:4010,6
28PIECZĄTKA Jacek 44KRAKÓWSeniorzy Starsi M9M 221124:32:55.00087:43:57133,2-749,21911:035,4
29LEMPKOWSKI Bogumił 7SIEDLCEMastersi M5M 231105:59:09.00191:37:19131,3-751,0512:4421,9
30ADAMCZYK Natalia 23RUDA ŚLĄSKASeniorzy Młodsi K2K 71107:40:33.00170:55:21128,3-754,0733:3516,7
31GONTARZ Katarzyna 33ŚWINOUJŚCIESeniorzy Młodsi K3K 81107:03:28.00144:42:52121,3-761,1133:2917,2
32MURAWSKI Przemysław 37WARSZAWAWeterani Młodsi M3M 241108:46:18.00248:59:43114,3-768,1264:3613,0
33BĘDZIECHOWSKA Marta 13WĄBRZEŹNOSeniorzy Młodsi K4K 91106:23:10.00065:47:39112,6-769,7573:2417,6
34STRZEŻYSZ Anna 5SIEDLCESeniorzy Starsi K3K 101107:02:31.00148:19:16112,3-770,0833:4515,9
35NOGA Natalia 4WROCŁAWSeniorzy Starsi K4K 111107:51:31.00243:00:11111,6-770,7834:1314,2
Poniżej dystansu minimalnego: 111,0 km
36STRZEŻYSZ Marek 47PODBIEL 51; 05-430 CELESTYNÓWSeniorzy Starsi M10M 25904:45:39.00169:16:58109,3-773,1132:3623,0
37CHLEBOWSKI Krzysztof 34SWARZĘDZSeniorzy Młodsi M2M 261003:44:32.00052:39:5965,1-817,2353:2617,4
DNCCZEPIEL Adrian 8PRZEWORSKSeniorzy Starsi M1104:24:38.00073:50:28107,3-775,0972:2724,3
DNCDEAKI Oktawiusz 43GDAŃSKMastersi M1101:11:11.00001:11:1111,0-871,3836:289,3
Znaleziono 39 wynik(ów)