IGRZYSKA BOHATERÓW - DLA NIEPODLEGŁEJ - DYCHA DLA NIEPODLEGŁEJ

Organizator:
IST Software Sp. z o.o., B4SPORT.PL, BIEGIGORSKIE.PL
Data:
2020-11-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
24
Wystartowało:
20
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
19
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1TULEJA Adam 13SAYONARAŚWIĘTOCHŁOWICEWeteran Młodszy M (W1: 50-59 lat)1M 100:42:26.0010,0+00:00:004:1414,1
2TULEJA Blanka 14ŚWIĘTOCHŁOWICEOpen K1K 100:44:20.0010,0+00:01:544:2613,5
3ZIELIŃSKI Piotr 19POZNAŃSenior Starszy K (S2: 30-39 lat)1M 200:44:58.0010,0+00:02:324:2913,3
4MURAWSKI Przemysław 24WARSZAWAWeteran Młodszy M (W1: 50-59 lat)2M 300:46:54.0010,0+00:04:284:4112,8
5STEFANÓW Mirosław 7CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters M (M: 40-49 lat)1M 400:48:50.0010,0+00:06:244:5312,3
6BAŃKOWSKI Marek 11KĄTY WROCŁAWSKIEMasters M (M: 40-49 lat)2M 500:52:47.0010,0+00:10:215:1711,4
7KUKIEŁKA Jarosław 12PIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior Starszy K (S2: 30-39 lat)2M 600:52:49.0010,0+00:10:235:1611,4
8SIEPRAWSKI Ryszard 18BIEGAM BO LUBIĘLEGNICAMasters M (M: 40-49 lat)3M 700:56:45.0010,0+00:14:195:4010,6
9BARTOS Zbyszek 17PŁOCKWeteran Młodszy M (W1: 50-59 lat)3M 800:56:54.0010,0+00:14:285:4110,5
10JAŚKIEWICZ Michał 20MIŃSK MAZOWIECKIMasters M (M: 40-49 lat)4M 900:58:38.0010,0+00:16:125:5110,2
11KOZŁOWSKI Jakub 10CZĘSTOCHOWASenior Starszy K (S2: 30-39 lat)3M 1001:03:01.0010,0+00:20:356:189,5
12PRZYBYLAK Wanda 5ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran Starszy K (W2: 60+ lat)1K 201:05:51.0010,0+00:23:256:359,1
13CISZEK Robert 16RCI WROCŁAWJELCZ-LASKOWICEWeteran Młodszy M (W1: 50-59 lat)4M 1101:11:06.0010,0+00:28:407:068,4
14GÓRNA Iwona 9BYDGOSZCZOpen K2K 301:14:42.0010,0+00:32:167:288,0
15RZOSIŃSKI Paweł 6KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCEBARTOSZYCESenior Starszy K (S2: 30-39 lat)4M 1201:17:30.0010,0+00:35:047:457,7
16LIPIEC Ula 4ŻYRARDÓWMasters K (M: 40-49 lat)1K 401:21:40.0010,0+00:39:148:107,3
17MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 8LEGNICAOpen K3K 501:24:04.0010,0+00:41:388:247,1
18OBOLEWICZ Karol 2WARSZAWASenior Starszy K (S2: 30-39 lat)5M 1301:33:57.0010,0+00:51:319:236,4
19CHOLEWA Jerzy 3POZNAŃWeteran Młodszy M (W1: 50-59 lat)5M 1401:44:29.0010,0+01:02:0310:265,7
Poniżej dystansu minimalnego: 10,0 km
20TUZINEK Paweł 23ZABIEGANY SKARYSZEWSKARYSZEWMasters M (M: 40-49 lat)5M 1500:52:17.009,7+00:09:515:2311,1
Znaleziono 20 wynik(ów)