II BIEG KOBIET W SZCZECINKU - NORDIC WALKING

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie Team Biegowy Szczecinek
Data:
2020-03-07
Miejsce:
Szczecinek
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
66
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
66
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JURCZYSZYN Zyta 44CZAPELKICZAPLINEK  K 100:38:40.79 7:447.8
2SERAFIN Renata 126ZUMBA SZCZECINEKSZCZECINEK  K 200:39:00.15+00:00:197:487.7
3BRONOWICKA Angelika 13FIT KLUB24GÓRZNA  K 300:39:12.13+00:00:317:507.7
4ŁOBACZEWSKA Elżbieta 81SZCZECINEK  K 400:39:59.18+00:01:187:597.5
5KUCHARCZYK Patrycja 70KĘPICE  K 500:41:40.64+00:02:598:207.2
6WASILEWSKA Sylwia 160KĘPICE  K 600:41:43.33+00:03:028:207.2
7SZYPCIO Patrycja 151SZCZECINEK  K 700:41:53.07+00:03:128:227.2
8KUICH Anna 71LILL-SPORTJÓZEFOWO  K 800:41:56.60+00:03:158:237.2
9WAWRZONKOWSKA-GRYGAS Justyna 161SZCZECINEK  K 900:42:08.99+00:03:288:257.1
10WERACHOWSKA Anna 164HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEK  K 1000:42:47.29+00:04:068:337
11PODGÓRSKA Agata 113HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEK  K 1100:42:47.72+00:04:068:337
12KASZUBA Adriana 48KOSZALIN  K 1200:42:54.77+00:04:138:347
13WIRKUS-LASKOWSKA Magda 167MTS HAMER MIASTKOMIASTKO  K 1300:43:00.09+00:04:198:367
14WIRWICKA Agnieszka 168KĘPICE  K 1400:43:03.37+00:04:228:367
15ZIELIŃSKA Ewa 181TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWO  K 1500:43:38.27+00:04:578:436.9
16DZIĘCIOŁ Anna 28TUROWO  K 1600:43:38.97+00:04:588:436.9
17ŁABEDZ Katarzyna 80LILL-SPORTZŁOTÓW  K 1700:43:43.97+00:05:038:446.9
18KOWALEWSKA Wiesia 64ZUMBAWALKINGSZCZECINEK  K 1800:43:48.79+00:05:088:456.8
19NIEZGODA Małgorzata 101SZCZECINEK  K 1900:43:49.25+00:05:088:456.8
20PRZEDNÓWEK Mariola 115CZARNE  K 2000:44:10.07+00:05:298:506.8
21WIŚNIK Asia 171ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIE  K 2100:44:44.72+00:06:038:566.7
22BIADON Agnieszka 7LILL-SPORTZŁOTÓW  K 2200:44:46.48+00:06:058:576.7
23SIDORYK Irena 127CZARNE  K 2300:44:48.62+00:06:078:576.7
24WIĄCEK Lidia 166ŁOPIENKO  K 2400:44:49.57+00:06:088:576.7
25PROJS Sabina 114JASTROWIE  K 2500:45:09.78+00:06:289:016.6
26DZIEMIAŃCZYK Jadwiga 27JASTROWIE  K 2600:45:12.74+00:06:319:026.6
27KOWALSKA Katarzyna 65STEPIEŃ  K 2700:45:27.54+00:06:469:056.6
28WAJDA Izabela 159BORNE SULINOWO  K 2800:45:28.74+00:06:479:056.6
29HAWETO Janina 37KIJOWE SIOSTRYJASTROWIE  K 2900:45:49.85+00:07:099:096.5
30NOWYJ Weronika 103BIAŁA  K 3000:45:52.03+00:07:119:106.5
31BORATYŃSKA Monika 10SZCZECINEK  K 3100:46:19.57+00:07:389:156.5
32SOCHAJ Elżbieta 129SZCZECINEK  K 3200:46:24.58+00:07:439:166.5
33SZCZERBA Dorota 144JASTROWIE  K 3300:46:26.76+00:07:459:176.5
34STAWIARZ-WACHOWICZ Izabela 135JASTROWIE  K 3400:46:27.16+00:07:469:176.5
35KLUPŚ Agata 53ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIE  K 3500:46:30.90+00:07:509:186.5
36WIŚNIK Agnieszka 170SZCZECINEK  K 3600:46:41.94+00:08:019:206.4
37SZYMAŃSKA-STAWIAK Iwona 150POZNAŃ  K 3700:47:16.66+00:08:359:276.3
38KOWALCZUK Maria 62KIJOWE SIOSTRY I BRATJASTROWIE  K 3800:47:29.35+00:08:489:296.3
39SUSIAK Ewelina 141NORDIC WALKING LUBASZBORNE SULINOWO  K 3900:47:44.50+00:09:039:326.3
40NOWYJ Anna 102BIAŁA  K 4000:47:47.06+00:09:069:336.3
41CHOJNACKA Grażyna 15UNIEMINO  K 4100:48:33.28+00:09:529:426.2
42PIOTROWSKA Danuta 109LILL-SPORTZŁOTÓW  K 4200:48:37.05+00:09:569:436.2
43NIEDZIÓŁKA Małgorzata 100SZCZECINEK  K 4300:48:44.88+00:10:049:446.2
44JURENC Sylwia 45KEPICE  K 4400:49:03.47+00:10:229:486.1
45GRZYSTEK Magdalena 191SZCZECINEK  K 4500:49:30.59+00:10:499:546.1
46DOLAT Alina 20TUROWO  K 4600:49:31.73+00:10:509:546.1
47JURSA-TRZEPAŁKA Renata 46SZCZECINEK  K 4700:49:33.70+00:10:529:546.1
48PARZUCHOWSKA Grażyna 105STOWARZYSZENIE AMAZONEK W SZCZECINKUSZCZECINEK  K 4800:49:50.02+00:11:099:586
49MIKUSZEWSKA Barbara 96DRZONOWO  K 4900:50:01.50+00:11:2010:006
50ZIELIŃSKA Małgorzata 182TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWO  K 5000:50:17.19+00:11:3610:036
51KRUKOWSKA Anna 69DRZONOWO  K 5100:50:26.41+00:11:4510:055.9
52CHRZANOWSKA Ewa 16SZCZECINEK  K 5200:51:18.49+00:12:3710:155.8
53TUBIELEWICZ Agnieszka 154SZCZECINEK  K 5300:51:18.58+00:12:3710:155.8
54ŁUNKIEWICZ Marta 84SZCZECINEK  K 5400:51:18.94+00:12:3810:155.8
55JAREMA Ewa 39BORNE SULINOWO  K 5500:51:19.01+00:12:3810:155.8
56KULETA Żaneta 72BARWICE  K 5600:51:19.05+00:12:3810:155.8
57LAMORSKA Wiesława 76MTS HAMER MIASTKOMIASTKO  K 5700:53:29.94+00:14:4910:415.6
58DWULIT Małgorzata 23MIASTKO  K 5800:53:30.92+00:14:5010:425.6
59FIURST-STECENKO Irena 32TUPTAJĄCE HIPCIEBORNE SULINOWO  K 5900:54:32.54+00:15:5110:545.5
60JADWIŻYC Izabela 187  K 6000:54:32.67+00:15:5110:545.5
61ZALEWSKA-NOWAKOWSKA Agnieszka 179LUZIKSZCZECINEK  K 6100:57:44.48+00:19:0311:325.2
62ZALEWSKA Maria 178LUZIKSZCZECINEK  K 6200:57:44.52+00:19:0311:325.2
63ŁUCZKO Grażyna 82LUZIKSZCZECINEK  K 6300:57:45.41+00:19:0411:335.2
64JENSZAK Maja 43SZCZECINEK  K 6400:59:25.51+00:20:4411:535
65SZYMAŃSKA Barbara 148STOWARZYSZENIE AMAZONEK W SZCZECINKUSZCZECINEK  K 6500:59:37.09+00:20:5611:555
66LEŚNIEWSKA Renata 79SZCZECINEK  K 6600:59:38.46+00:20:5711:555
Znaleziono 66 wynik(ów)