II BIEG PAŁACOWY - 5KM

Wydarzenie:
Organizator:
ABI /Akceptacja-Bezinteresowność-Inkluzja/ Stowarzyszenie przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Damnicy; Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”
Data:
2019-05-12
Miejsce:
Damnica
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
106
Wystartowało:
96
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
96
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SOKOŁOWSKI Ryszard 907 BOW SŁUPSKZAGÓRZYCAM-Open1M 100:19:59.05 3:5915
2GRACHEL Przemek 14NA TRASIE TEAM.PLŚWIECICHOWOM-Open2M 200:22:22.60+00:02:234:2813.4
3WĘGRZYN Rafał 61SŁUPSKM-Open3M 300:23:32.70+00:03:334:4212.7
4BASARAB Piotr 3SPONTAN POTĘGOWOPOTĘGOWOM-Open4M 400:23:39.45+00:03:404:4412.7
5SZCZERBATY Paweł 123M-Open5M 500:23:43.55+00:03:444:4412.6
6ŻYLICZ Paweł 67STOPA SŁUPSK / USB USTKASŁUPSKM-Open6M 600:23:47.35+00:03:484:4512.6
7WILUSZ Krzysztof 64SUB VENTUM TEAMSŁUPSKM-Open7M 700:23:52.15+00:03:534:4612.6
8PILCZYŃSKI Paweł 39WIDZINOM-Open8M 800:23:57.65+00:03:584:4712.5
9PIŁCZYŃSKI Zbigniew 40SŁUPSKM-Open9M 900:24:05.65+00:04:064:4912.4
10BOGDANOWICZ Paula 111DECATHLON POWERSŁUPSKK-Open1K 100:24:19.15+00:04:204:5112.3
11OBERT Paweł 37P.O.LSKADAMNICAM-Open10M 1000:25:05.20+00:05:065:0112
12SKUZA Grzegorz 109KOBYLNICAM-Open11M 1100:25:40.10+00:05:415:0811.7
13WALUŚ Szczepan 60SŁUPSKM-Open12M 1200:25:52.10+00:05:535:1011.6
14ZIELONKA Mateusz 66BALTIC SEALSSŁUPSKM-Open13M 1300:26:10.60+00:06:115:1411.5
15WILKOWSKI Wojciech 70BOBROWNIKIM-Open14M 1400:26:11.40+00:06:125:1411.5
16TOMCZAK Dominik 57NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open15M 1500:26:28.85+00:06:295:1711.3
17KORDYLAS Michał 110M-Open16M 1600:26:30.60+00:06:315:1811.3
18SMOLIŃSKI Krzysztof 47SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOM-Open17M 1700:26:35.10+00:06:365:1911.3
19LITWIN Barbara 113STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-Open2K 200:26:43.60+00:06:445:2011.2
20KOSTRZEWSKI Adrian 19SŁUPSKM-Open18M 1800:26:47.50+00:06:485:2111.2
21WĘSIERKKA- MUŁYK Marzena 94NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open3K 300:26:56.65+00:06:575:2311.1
22KOZAK Krzysztof 21SPONTAN POTĘGOWOPOTĘGOWOM-Open19M 1900:27:03.10+00:07:045:2411.1
23KOS Krzysztof 18SPONTAN POTĘGOWOPOTĘGOWOM-Open20M 2000:27:14.70+00:07:155:2611
24MAJCHRZAK Dariusz 130M-Open21M 2100:27:17.90+00:07:185:2711
25MAJCHRZAK Łukasz 131M-Open22M 2200:27:18.15+00:07:195:2711
26BOŚ Grzegorz 4SUB VENTUM TEAMSŁUPSKM-Open23M 2300:27:41.20+00:07:425:3210.8
27STĘPIEŃ Stanisław 86DAMNOM-Open24M 2400:27:42.25+00:07:435:3210.8
28TOMCZAK Sebastian 58USTKAUSTKAM-Open25M 2500:28:12.55+00:08:135:3810.6
29KSIĄŻEK Waldemar 112SŁUPSKM-Open26M 2600:28:26.90+00:08:275:4110.5
30MAZEPUS Jerzy 107WIELKA WIEŚM-Open27M 2700:28:31.95+00:08:325:4210.5
31LEWANDOWSKI Adam 27W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open28M 2800:28:33.60+00:08:345:4210.5
32ZANIEWSKI Grzegorz 65KOBYLNICAM-Open29M 2900:28:34.75+00:08:355:4310.5
33PIWOŃSKI Robert 41CSMWSŁUPSKM-Open30M 3000:28:50.50+00:08:515:4610.4
34MAJKOWSKI Stanisław 98K. B. GOCHBYTÓWM-Open31M 3100:28:53.65+00:08:545:4610.4
35TRUSIAK Agnieszka 84SUB VENTUM TEAMSŁUPSKK-Open4K 400:28:55.00+00:08:555:4710.4
36GRABOWSKI Grzegorz 132SŁUPSKM-Open32M 3200:29:09.70+00:09:105:4910.3
37LEWANDOWSKA Maria 114WPK SŁOŃ USTKAUSTKAK-Open5K 500:29:16.65+00:09:175:5110.2
38KOWALCZYK Wojciech 101DĘBNICA KASZUBSKAM-Open33M 3300:29:27.45+00:09:285:5310.2
39KOWALSKI Krzysztof 20STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open34M 3400:29:30.40+00:09:315:5410.2
40SIBIŃSKI Krzysztof 87SUCHORZEM-Open35M 3500:29:30.45+00:09:315:5410.2
41KUBIŃSKA Beata 22NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open6K 600:29:31.05+00:09:325:5410.2
42KUBIŃSKI Rafał 23NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open36M 3600:29:31.30+00:09:325:5410.2
43BRODACKA Katarzyna 103SŁUPSKK-Open7K 700:29:31.70+00:09:325:5410.2
44WERNER Katarzyna 100SŁUPSKK-Open8K 800:29:34.40+00:09:355:5510.1
45KŁUSEK Marek 69SŁUPSKM-Open37M 3700:29:47.30+00:09:485:5710.1
46DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 8SŁUPSKM-Open38M 3800:29:50.70+00:09:515:5810.1
47WEILAND Cyprian 89NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKM-Open39M 3900:29:52.05+00:09:535:5810
48JAŻDŻEWSKAQ Elżbieta 74MOKREK-Open9K 900:30:14.00+00:10:146:029.9
49ANDRZEJCZAK Sławomir 1GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-Open40M 4000:30:53.50+00:10:546:109.7
50TRUSIAK Miłosz 85SUB VENTUM TEAMSŁUPSKM-Open41M 4100:30:55.05+00:10:566:119.7
51KANIUK Maja 16RUMIAK-Open10K 1000:31:07.40+00:11:086:139.6
52KONKEL Joanna 17MKS ' ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-Open11K 1100:31:09.20+00:11:106:139.6
53ZUBEL Beata 77SŁUPSKK-Open12K 1200:31:12.65+00:11:136:149.6
54MOLIS Joanna 35BEST BEASTSBIERKOWOK-Open13K 1300:31:25.50+00:11:266:179.5
55DAWIDOWICZ Żaneta 92BEST BEASTSSŁUPSKK-Open14K 1400:31:45.05+00:11:466:219.4
56WILKOWSKA Mariola 71BOBROWNIKIK-Open15K 1500:31:47.15+00:11:486:219.4
57GRABOWSKA Kinga 13SŁUPSKI SERWIS ANTENOWYSŁUPSKK-Open16K 1600:31:53.10+00:11:546:229.4
58BALIŃSKA Marta 99SŁUPSKK-Open17K 1700:32:17.40+00:12:186:279.3
59FRUBA Karina 11STOPA SŁUPSKREDZIKOWOK-Open18K 1800:32:26.70+00:12:276:299.2
60SKIBIŃSKI Rafał 88SŁUPSKM-Open42M 4200:32:26.80+00:12:276:299.2
61WIELGUS Aleksandra 62SPONTAN POTĘGOWOPOTĘGOWOK-Open19K 1900:33:01.20+00:13:026:369.1
62CZECH Roman 6GOCH BYTÓWSŁUPSKM-Open43M 4300:33:04.55+00:13:056:379.1
63MARCZAK Małgorzata 30ŻELKOWOK-Open20K 2000:33:59.60+00:14:006:478.8
64GRABOWSKA Joanna 125SIEMIANICEK-Open21K 2100:34:26.55+00:14:276:538.7
65KMITA Dorota 124SIEMIANICEK-Open22K 2200:34:26.70+00:14:276:538.7
66GAJEWSKA Dorota 68DAMNICAK-Open23K 2300:34:45.60+00:14:466:578.6
67BUDZYŃSKA Elżbieta 5SŁUPSKK-Open24K 2400:35:13.50+00:15:147:028.5
68BIEGAŃSKI Paweł 135ZEGASŁUPSKM-Open44M 4400:35:18.70+00:15:197:038.5
69SKWAREK Monika 44SŁUPSKK-Open25K 2500:35:19.75+00:15:207:048.5
70SKWAREK Grzegorz 45SŁUPSKM-Open45M 4500:35:21.20+00:15:227:048.5
71ZEGA- BIEGAŃSKA Anna 136K-Open26K 2600:35:27.05+00:15:287:058.5
72WAWRZYNIAK Jarosław 116SŁUPSKM-Open46M 4600:36:30.00+00:16:307:188.2
73MALINOWSKA Monika 29SŁUPSKK-Open27K 2700:36:30.55+00:16:317:188.2
74SETNIK Monika 78SŁUPSKK-Open28K 2800:37:15.30+00:17:167:278.1
75KSIĄŻEK Małgorzata 80SŁUPSKK-Open29K 2900:37:21.70+00:17:227:288
76ŚMIETAŃSKI Krzysztof 56BRAVE TEAMSŁUPSKM-Open47M 4700:37:26.35+00:17:277:298
77SMOLIŃSKA Edyta 46SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOK-Open30K 3000:37:56.30+00:17:577:357.9
78ŚMIETAŃSKI Ireneusz 55BRAVE TEAMSŁUPSKM-Open48M 4800:38:05.10+00:18:067:377.9
79DERDA Julia 7STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKZBYSZEWOK-Open31K 3100:38:16.95+00:18:177:397.8
80SETNIK Daniel 121M-Open49M 4900:38:22.55+00:18:237:407.8
81FRUBA Andrzej 10SŁUPSKM-Open50M 5000:38:29.25+00:18:307:417.8
82CHEŁMIKOWSKA- WAWRZYM Agata 115SŁUPSKK-Open32K 3200:38:43.15+00:18:447:447.7
83MOJSYM Wioleta 117K-Open33K 3300:38:43.30+00:18:447:447.7
84SZMIGIEWO Agnieszka 128WPK SŁOŃ TEAMSŁUPSKK-Open34K 3400:38:51.00+00:18:517:467.7
85BANCEWICZ Radek 127M-Open51M 5100:39:20.75+00:19:217:527.6
86MICHALSKA Agnieszka 33METALCORPLULEMINOK-Open35K 3500:39:21.80+00:19:227:527.6
87SAŁAJ Angelika 43STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKZBYSZEWOK-Open36K 3600:39:22.20+00:19:237:527.6
88SULL Kacper 108NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open52M 5200:39:33.35+00:19:347:547.6
89DAMPS Julita 102NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open37K 3700:39:34.30+00:19:357:547.6
90BENTKOWSKA Lidia 96BYTÓWK-Open38K 3800:41:12.70+00:21:138:147.3
91JARZEMBIŃSKA Beata 97K. B. GOCHBYTÓWK-Open39K 3900:46:39.30+00:26:409:206.4
92SETNIK Piotr 122DECATHLON POWERSŁUPSKM-Open53M 5300:46:59.25+00:27:009:246.4
93KOCH Katarzyna 73SŁUPSKK-Open40K 4000:47:22.70+00:27:239:286.3
94SZNIGIREWICZ Beata 79SŁUPSKK-Open41K 4100:47:23.10+00:27:249:286.3
95RUŻYCKA Patrycja 42SŁUPSKK-Open42K 4200:52:18.90+00:32:1910:275.7
96GODULA Sabina Maria 72WRZEŚCIENKOK-Open43K 4300:52:25.55+00:32:2610:295.7
Znaleziono 96 wynik(ów)