II BIEG RYBAKA - 11 KM

Organizator:
Stowarzyszenie Sportowe Grupa Biegowa Rundorfina, Gmina Czaplinek
Data:
2019-09-28
Miejsce:
Czaplinek
Dystans:
11 km
Zgłoszonych:
113
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
97
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Czaplinek | K15-17 | M15-17 | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
5.5km
Czas
netto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KUŚMIDER Andrzej 167RUNDORFINACZAPLINEKM40-491M 100:18:4300:38:05.11 3:2717.3
2MYDŁO Radosław 326GINAWAM40-492M 200:20:1100:40:12.33+00:02:073:3916.4
3WRÓBLEWSKI Krzysztof 102ZIOMKI Z JEDNEJ ŁĄKISZCZECINM30-391M 300:20:1000:40:45.67+00:02:403:4216.2
4WOŹNIAK Grzegorz 101AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAM30-392M 400:20:1700:41:52.05+00:03:463:4815.8
5ŚWIERAD Przemysław 88100 BATALION ŁĄCZNOŚĆWAŁCZM30-393M 500:20:5400:42:11.21+00:04:063:5015.6
6PRENDECKI Marcin 73PRENDKI TRIWAŁCZM40-493M 600:20:5400:42:29.61+00:04:243:5115.5
7GIELEZY Krystian 25CZAPLINEKM18-291M 700:20:5600:42:55.28+00:04:503:5415.4
8KĘDZIERSKI Andrzej 40SZCZECINEKM30-394M 800:20:5700:43:11.62+00:05:063:5515.3
9BARTOSIAK Tomasz 116WAŁCZM40-494M 900:30:3400:43:26.64+00:05:213:5715.2
10PRĘTKI Robert 198ŚWIERCZYNAM40-495M 1000:29:3200:43:46.18+00:05:413:5815.1
11RYNKIEWICZ Piotr 205TB WALDEKSZCZECINEKM30-395M 1100:27:2900:44:13.11+00:06:074:0114.9
12BIAŁEK Beata 3KB HERMES GRYFINOŻARCZYNK40-491K 100:21:5600:44:30.81+00:06:254:0214.8
13LECKI Mateusz 55TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-396M 1200:22:1300:45:18.37+00:07:134:0714.6
14ŁASKAWIEC Paweł 59CZARNE BIEGACZARNEM18-292M 1300:22:1600:45:22.81+00:07:174:0714.5
15KUZAN Sławek 51CZARNE BIEGACZARNEM30-397M 1400:18:0000:45:34.63+00:07:294:0814.5
16SZYMAŃSKI Adam 105PIŁAM30-398M 1500:22:3900:45:39.84+00:07:344:0914.5
17LASAK Konrad 54SZCZECINEKM18-293M 1600:23:1500:45:48.69+00:07:434:0914.4
18SARNOWSKI Janusz 76LILL-SPORTZŁOTÓWM50-591M 1700:22:5400:46:17.04+00:08:114:1214.3
19GAŁAN Leszek 21ZŁOCIENIECM50-592M 1800:23:1800:46:48.00+00:08:424:1514.1
20SPRINGER Marcin 80ZŁOCIENIECM40-496M 1900:22:5200:46:57.78+00:08:524:1614.1
21GRZYSTEK Sławomir 151SZCZECINEKM40-497M 2000:27:0000:47:01.87+00:08:564:1614
22PIASKOWIAK Artur 72BORNE BIEGABORNE SULINOWOM30-399M 2100:23:3400:47:20.07+00:09:144:1813.9
23KRÓL Zbigniew 109POŁCZYN-ZDRÓJM40-498M 2200:23:2100:47:23.53+00:09:184:1813.9
24OSTROWSKI Marian 388M60-691M 2300:23:2200:47:25.77+00:09:204:1813.9
25BRZEZIŃSKI Jan 6TEAM PIOTRUŚBIAŁOGARDM50-593M 2400:24:0300:48:18.95+00:10:134:2313.7
26JANISZEWSKI Radosław 160OSP POŁCZYN-ZDRÓJ,POŁCZYN BIEGAPOŁCZYN-ZDRÓJM30-3910M 2500:25:0400:48:39.90+00:10:344:2513.6
27GARBACKI Leszek 23LISZKOWOM50-594M 2600:23:4500:48:54.30+00:10:494:2613.5
28URBAŃSKI Tomasz 92KARLINO BIEGAJBIAŁOGARDM40-499M 2700:24:1900:49:06.52+00:11:014:2713.4
29SZKOPEK Krzysztof 86SZCZECINEKM50-595M 2800:24:2700:49:29.11+00:11:234:2913.3
30CHOŁUJ Jarek 10ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4910M 2900:25:2700:49:35.52+00:11:304:3013.3
31KWIETNIEWSKI Daniel 53KOSZALINM40-4911M 3000:24:1600:49:39.93+00:11:344:3013.3
32GARBACKI Łukasz 24LISZKOWOM18-294M 3100:24:0100:50:27.33+00:12:224:3513.1
33MICERSKI Tomasz 66TKKF KoszalinKOSZALINM40-4912M 3200:24:4400:50:29.84+00:12:244:3513.1
34WYRWA Przemysław 103CZŁOPAM50-596M 3300:25:0300:50:31.28+00:12:264:3513.1
35MICHAŁOWSKI Dariusz 67CZARNIE BIEGACZARNEM40-4913M 3400:25:0800:50:39.43+00:12:344:3613
36TOWSTOKORY Marek 891976ZŁOTÓWM40-4914M 3500:25:2000:50:55.06+00:12:494:3713
37SUBERLAK Damian 83RUNDORFINAKLUCZEWOM18-295M 3600:25:1200:51:01.43+00:12:564:3812.9
38BODNAR Radosław 4POŁCZYN BIEGAPOŁCZYN-ZDRÓJM30-3911M 3700:25:2500:51:15.73+00:13:104:3912.9
39JESIONKA Jarosław 32STOWARZYSZENIE NASZA ŚWIERCZYNANOWOGARDM40-4915M 3800:24:4600:51:25.85+00:13:204:4012.8
40KUBIŚ Paweł 49RUNDORFINASZCZECINEKM30-3912M 3900:26:2700:51:51.99+00:13:464:4212.7
41KOCLEJDA Grzegorz 43RUNDORFINACZAPLINEKM40-4916M 4000:26:2700:51:52.52+00:13:474:4212.7
42HUDASZEK Grzegorz 31PARKRUN ŚWIDWINŚWIDWINM30-3913M 4100:25:3000:51:58.37+00:13:534:4312.7
43KUICH Piotr 50LILL-SPORTZŁOTÓWM50-597M 4200:25:4400:52:15.51+00:14:104:4512.6
44KARCZEWSKI Andrzej 38SZCZECINEKM30-3914M 4300:25:5900:52:40.51+00:14:354:4712.5
45KATRYCZ Zbigniew 39STWARZYSZENIE NASZA ŚWIERCZYNAŚWIERCZYNAM50-598M 4400:23:2500:52:55.68+00:14:504:4812.5
46SPYCHAŁA Anna 345OSP ŁugiSTARE WIŚNIEWKAK18-291K 200:26:1600:52:56.88+00:14:514:4812.5
47MAJŁOWSKI Aleksander 64GORZÓW WLKP.M60-692M 4500:26:0500:53:08.29+00:15:034:4912.4
48MACIEJEWSKA Katarzyna 61DRAWSKO POMORSKIEK18-292K 300:25:3600:53:10.00+00:15:044:5012.4
49OPIEŁKA Kamil 69O CO BIEGA W KALETACHZŁOCIENIECM30-3915M 4600:25:2700:53:12.69+00:15:074:5012.4
50SAPIŃSKI Robert 75CZAPLINEKM30-3916M 4700:21:1300:53:17.40+00:15:124:5012.4
51WILIŃSKI Marek 97K.B SPRINTŚWIDWINŚWIDWINM50-599M 4800:27:0500:53:39.75+00:15:344:5212.3
52ADASZYŃSKI Wiesław 378BOBOLICEM50-5910M 4900:26:0000:53:55.31+00:15:504:5412.2
53ANDREJCZUK Karolina 111LOKATOR NIERUCHOMOŚCI PIŁAPIŁAK30-391K 400:34:3200:54:23.54+00:16:184:5612.1
54KOŁOTUSZA Andrzej 365TRZCIANKAM40-4917M 5000:27:0500:54:30.00+00:16:244:5712.1
55ADASZYŃSKI Wiesław 378BOBOLICEM50-5911M 5100:27:0500:54:32.75+00:16:274:5712.1
56TYLMAN Piotr 91RundorfinaCZAPLINEKM30-3917M 5200:26:0700:54:35.65+00:16:304:5712.1
57SEROWSKI Łukasz 379DRZEWIANYM30-3918M 5300:26:4200:55:07.30+00:17:025:0012
58GRZYB Jacek 26WAŁCZM30-3919M 5400:27:3200:55:48.40+00:17:435:0411.8
59STASIOŁEK Konrad 82DOŁUJEM18-296M 5500:28:0700:56:03.92+00:17:585:0511.8
60ADAMUS Piotr 1BOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWEBOBOLICEM30-3920M 5600:27:0700:56:28.43+00:18:235:0811.7
61ORLIKOWSKI Robert 70POŁCZYN BIEGAPOŁCZYN ZDRÓJM30-3921M 5700:27:3900:57:12.30+00:19:075:1211.5
62DRABKOWSKA Agnieszka 16BIAŁOGARDK40-492K 500:27:4000:57:12.55+00:19:075:1211.5
63STALUSZKA Dariusz 8121.BLTŚWIDWINM40-4918M 5800:27:5500:57:19.73+00:19:145:1211.5
64KACZOR Sławomir 35ŚWIERCZYNAM40-4919M 5900:27:3200:57:26.47+00:19:215:1311.5
65SŁAPCZYŃSKA Marta 78KALISZ POMORSKIK18-293K 600:28:4100:57:30.24+00:19:255:1311.5
66HARASIMOWICZ Michał 28SZCZECINEKM30-3922M 6000:27:5200:57:35.67+00:19:305:1411.5
67JUSZCZAK Krzysztof 34KOSZALINM60-693M 6100:28:3200:57:57.22+00:19:525:1611.4
68ŁUCZEJKO Sławomir 60TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM50-5912M 6200:28:2000:58:12.74+00:20:075:1711.3
69SUCHANOWSKI Zygmunt 84RESPECT LOTYŃLOTYŃM50-5913M 6300:28:0700:58:20.23+00:20:155:1811.3
70GAŁECKI Jacek 22TEAM MATEUSZ POLSKIKARLINOM50-5914M 6400:28:1400:58:30.05+00:20:245:1911.3
71MACIEJEWSKI Andrzej 62DRAWSKO POMORSKIEM50-5915M 6500:30:2000:58:30.55+00:20:255:1911.3
72PACHUTA Roman 71ZŁOCIENIECM40-4920M 6600:28:2200:58:35.34+00:20:305:1911.3
73GALICKI Robert 19BOBOLICEM40-4921M 6700:29:4100:58:49.97+00:20:445:2011.2
74PIEKARZEWICZ Tomasz 181BOBOLICEM50-5916M 6800:29:4700:58:54.34+00:20:495:2111.2
75HOLC Dorota 30POŁCZYN BIEGAPROSINKOK30-392K 700:28:5200:58:56.57+00:20:515:2111.2
76DRACZYŃSKI Zygmunt 17TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM70+1M 6900:28:5800:59:08.24+00:21:035:2211.2
77BUTKIEWICZ Wojciech 7MIASTKOM50-5917M 7000:29:0900:59:08.36+00:21:035:2211.2
78KUZIO Justyna 52RUNDORFINACZAPLINEKK30-393K 800:29:4300:59:09.11+00:21:045:2211.2
79BORUC Barbara 5PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKK50-591K 900:29:4900:59:50.58+00:21:455:2611
80LEŚNIOWSKI Grzegorz 58SZCZECINM18-297M 7100:28:5300:59:54.94+00:21:495:2611
81MAJŁOWSKA Irena 63GORZÓW WLKP.K60-691K 1000:29:0200:59:57.50+00:21:525:2711
82WALCZAK Magdalena 94BARWICEK40-493K 1100:29:3401:00:00.19+00:21:555:2711
83SPERA Katarzyna 79CZAPLINEKK18-294K 1200:30:0601:00:06.79+00:22:015:2711
84USTJANOWSKA Katarzyna 93BIAŁAK30-394K 1300:29:3901:00:07.10+00:22:015:2711
85DIDŁUCH Jacek 15KOŁOBRZEG BIEGAPOBŁOCIE WIELKIEM40-4922M 7200:29:2801:00:19.37+00:22:145:2910.9
86GAŁAN Joanna 20ZŁOCIENIECK50-592K 1400:29:5801:00:36.00+00:22:305:3010.9
87KOŁAKOWSKI Dariusz 334ŚWIDWINM40-4923M 7300:30:0301:02:20.71+00:24:155:4010.6
88SIWCZYŃSKI Filip 77KRÓLICZKI W PLECAKUPIŁAM30-3923M 7400:30:4201:02:34.47+00:24:295:4110.5
89BANACZYK Wioletta 2LILL-SPORTZŁOTÓWK50-593K 1500:31:1901:03:48.83+00:25:435:4810.3
90MATYSEK Ireneusz 106WAŁCZM60-694M 7500:31:0401:04:24.38+00:26:195:5110.2
91WALCZAK Adam 390BARWICEM50-5918M 7600:31:5001:04:52.59+00:26:475:5310.2
92SUCHOŃSKA Joanna 221OSIEK DRAWSKIK40-494K 1600:31:3501:14:07.47+00:36:026:448.9
93WOJDAN Iwona 120RUNDORFINAŚWIERCZYNAK30-395K 1700:33:1501:14:42.96+00:36:376:478.8
94WALCZAK Adam 95BARWICEM50-5919M 7700:43:5201:30:23.37+00:52:188:137.3
95LEŚNIOWSKI Krzysztof 57SM CZAPLINEKZŁOCIENIECM30-3924M 7800:44:5301:32:50.60+00:54:458:267.1
DQTTTT Rrrr 237ZŁOCIENIEC00:18:38 DQ00:38:40.78 DQ0:0017.1
DNCYYY Xxx 377DRZEWIANYM30-3900:25:0600:38:47.860:0017
Znaleziono 97 wynik(ów)