II BIEG SZLAKIEM LEŚNYCH

Organizator:
Stowarzyszenie Przyjaciół Lipinek
Data:
2016-06-04
Miejsce:
Lipinki
Dystans:
12 km
Zgłoszonych:
157
Wystartowało:
137
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
137
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: | K-Open | M-Open | K-IPN | K-Lasy | K-Lipinki | M-IPN | M-Lasy | M-Lipinki | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MURAWIEC Izabela 137MUROWANIEC NADKANALEK301K 100:00:0000:58:25.8000:58:25.80 4:5212.3
2KARCZEWSKA Olga 92GRUDZIĄDZK201K 200:00:0000:59:42.3500:59:42.35+00:01:164:5812.1
3RATKOWSKA Małgorzata 109THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK302K 300:00:0001:00:35.1501:00:35.15+00:02:095:0211.9
4STYKAŁA Magdalena 139BukowiecBUKOWIECK401K 400:00:0001:00:46.2001:00:46.20+00:02:205:0311.8
5HULEWICZ Elżbieta 58GRUDZIĄDZK402K 500:00:0001:05:55.6501:05:55.65+00:07:295:2910.9
6GACH Danuta 105GDAŃSKK303K 600:00:0001:07:18.0501:07:18.05+00:08:525:3610.7
7KOPROWICZ Katarzyna 148ŚWIECIEK403K 700:00:0001:07:29.0501:07:29.05+00:09:035:3710.7
8ZABOROWSKA Beata 153DRZYCIMK404K 800:00:0001:07:42.7501:07:42.75+00:09:165:3810.6
9STYKAŁA Adrianna 141BukowiecBUKOWIECK161K 900:00:0001:09:14.3501:09:14.35+00:10:485:4610.4
10LISOWSKA Alicja 93Team BąkowoGRUDZIĄDZK405K 1000:00:0001:10:25.0501:10:25.05+00:11:595:5210.2
11ROPINSKA Kamila 110GRUDZIĄDZK304K 1100:00:0001:12:38.9001:12:38.90+00:14:136:039.9
12STACHOWIAK-ZALEWSKA Joanna 48PogranicznikNOWA WIEŚ WIELKAK305K 1200:00:0001:12:40.2501:12:40.25+00:14:146:039.9
13KUJAWA Alina 118GDAŃSKK406K 1300:00:0001:13:41.4501:13:41.45+00:15:156:089.8
14NALASKOWSKA Anna 112GRUDZIĄDZK407K 1400:00:0001:13:56.6001:13:56.60+00:15:306:099.7
15GLAZA Magdalena 89Runners Team JeżewoŁYSOMICEK306K 1500:00:0001:13:57.5501:13:57.55+00:15:316:099.7
16KARNECKA Karolina 8ŚWIECIEK307K 1600:00:0001:14:01.8501:14:01.85+00:15:366:109.7
17OSIŃSKA Dominika 123TORUŃK308K 1700:00:0001:14:10.3001:14:10.30+00:15:446:109.7
18KAWSKA Ewa 78GRUDZIĄDZK408K 1800:00:0001:16:13.6501:16:13.65+00:17:476:219.4
19FILARSKA Marzena 77GRUDZIĄDZK309K 1900:00:0001:16:13.6501:16:13.65+00:17:476:219.4
20HAWRO-CHYREK Anna 56LAWAGDAŃSKK3010K 2000:00:0001:16:38.0501:16:38.05+00:18:126:239.4
21ZYGMUNT Magdalena 144GRUDZIĄDZK409K 2100:00:0001:19:10.9501:19:10.95+00:20:456:359.1
22GNIOT Bożena 26MINIKOWOK3011K 2200:00:0001:19:27.7001:19:27.70+00:21:016:379.1
23BRZEZINSKA-HAFFKE Sylwia 12CEKCYNK4010K 2300:00:0001:19:27.8501:19:27.85+00:21:026:379.1
24BRAC Grażyna 50GRUDZIĄDZK601K 2400:00:0001:19:40.4001:19:40.40+00:21:146:389
25TOMKIEWICZ Monika 45Klub Maratoński UMK ToruńGDYNIAK4011K 2500:00:0001:20:39.7501:20:39.75+00:22:136:438.9
26OTLEWSKA Justyna 46BYDGOSZCZK202K 2600:00:0001:20:41.3501:20:41.35+00:22:156:438.9
27WOJTANOWICZ Beata 5GRUDZIĄDZK501K 2700:00:0001:21:11.8001:21:11.80+00:22:466:458.9
28JANOWSKA Urszula 34Akademia BieganiaGRUDZIĄDZK4012K 2800:00:0001:21:11.8001:21:11.80+00:22:466:458.9
29MIODUSZEWSKA Małgosia 132GRUDZIĄDZK4013K 2900:00:0001:22:56.2501:22:56.25+00:24:306:548.7
30DANIŁOWSKA Małgorzata 120The Runners ŚwiecieŚWIECIEK3012K 3000:00:0001:23:03.4001:23:03.40+00:24:376:558.7
31KOSECKA Justyna 119BYDGOSZCZK3013K 3100:00:0001:26:51.9501:26:51.95+00:28:267:148.3
32NOWAK Katarzyna 134Ortimed Runners TeamOSÓWIECK3014K 3200:00:0001:26:58.7001:26:58.70+00:28:327:148.3
33ZIELIŃSKA Anna 79TORUŃK203K 3300:00:0001:27:21.7501:27:21.75+00:28:557:168.2
34SZTAJNBORN Lenka 126The Runners ŚwiecieŚWIECIEK3015K 3400:00:0001:28:31.1001:28:31.10+00:30:057:228.1
35PIANOWSKA Ewa 23BIURO INŻYNIERII ŚRODOWISKABYDGOSZCZK502K 3500:00:0001:29:09.2001:29:09.20+00:30:437:258.1
36KANIEWSKA Alicja 39Akademia BieganiaGRUDZIĄDZK4014K 3600:00:0001:30:56.6501:30:56.65+00:32:307:347.9
37STACHOWSKA Aleksandra 130ŚWIECIEK3016K 3700:00:0001:31:20.5001:31:20.50+00:32:547:367.9
38OBERTOWSKA Agnieszka 124The Runners ŚwiecieŚWIECIEK3017K 3800:00:0001:32:24.0501:32:24.05+00:33:587:427.8
39SZUMAŁA Agnieszka 72TORUŃK204K 3900:00:0001:32:56.5001:32:56.50+00:34:307:447.7
40BUDZYŃSKA Dominika 157TORUŃK3018K 4000:00:0001:32:57.7501:32:57.75+00:34:317:447.7
41TOPOLEWSKA Katarzyna 81GRUDZIĄDZK3019K 4100:00:0001:34:35.2001:34:35.20+00:36:097:527.6
42JABŁOŃSKA Małgorzata 74GRUDZIĄDZK4015K 4200:00:0001:35:43.0501:35:43.05+00:37:177:587.5
43RADOWSKA Anna 63Sęki OsieOSIEK503K 4300:00:0001:35:43.6001:35:43.60+00:37:177:587.5
44CHABROS Teresa 147The Runners ŚwiecieŚWIECIEK504K 4400:00:0001:38:19.4501:38:19.45+00:39:538:117.3
45MANIKOWSKA Justyna 82Sęki OsieOSIEK4016K 4500:00:0001:46:04.0501:46:04.05+00:47:388:506.8
46PIÓR Justyna 69LIPINKIK4017K 4600:00:0001:47:42.4001:47:42.40+00:49:168:586.7
47WYGOCKA Aleksandra 125ŚWIECIEK3020K 4700:00:0001:47:42.7501:47:42.75+00:49:168:586.7
Znaleziono 47 wynik(ów)