II BIEG WOLNOŚCI

Wydarzenie:
Organizator:
Stowarzyszenie „Pozytywni Z Pasją, Gmina i Miasto Jastrowie
Data:
2020-08-09
Miejsce:
Jastrowie
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
175
Wystartowało:
148
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
147
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M - OPEN

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WIRKUS Łukasz 172LKB Braci Petk LęborkSZCZECINEKM - OPEN1M 100:18:11.90 3:3816,5
2POZNAŃSKI Martin 102GOŁAŃCZM - OPEN2M 200:18:41.35+00:00:293:4416,1
3WOŹNIAK Grzegorz 157AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAM - OPEN3M 300:18:41.65+00:00:293:4416,1
4FILIPIAK Jakub 24KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKOSIEK NAD NOTECIĄM - OPEN4M 400:18:45.55+00:00:333:4516,0
5PALICKI Marcin 93RUDNAM - OPEN5M 500:18:57.90+00:00:463:4715,8
6LECKI Mateusz 64TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM - OPEN6M 600:19:04.75+00:00:523:4915,7
7BIAŁEK Dawid 5TRAWERS NAKŁONAKŁO NAD NOTECIĄM - OPEN7M 700:19:18.85+00:01:063:5115,5
8SZADZIŃSKI Kacper 129ZŁOTÓWM - OPEN8M 800:19:26.05+00:01:143:5315,4
9CENTKA Jakub 13ZŁOTÓWM - OPEN9M 900:19:38.60+00:01:263:5515,3
10SZYŁO Michał 135SZCZECINEKM - OPEN10M 1000:19:46.40+00:01:343:5715,2
11SZACHO-GŁUCHOWICZ Ryszard 128SYPNIEWOM - OPEN11M 1100:19:47.75+00:01:353:5715,2
12ZUKAL Piotr 1707PRO TEAMKOSZALINM - OPEN12M 1200:20:14.65+00:02:024:0314,8
13TRĘBSKI Krzysztof 147#ZABIEGANINOCĄOKONEKM - OPEN13M 1300:20:31.95+00:02:204:0614,6
14WALEŃSKI Michal 150TKKF KoszalinSKIBIENKOM - OPEN14M 1400:20:40.15+00:02:284:0814,5
15CYRUK Łukasz 17MKS POLONIA JASTROWIEJASTROWIEM - OPEN15M 1500:21:06.85+00:02:544:1314,2
16WACHOWIAK Radosław 148GOŁAŃCZM - OPEN16M 1600:21:09.70+00:02:574:1314,2
17NIEWIADOMSKI Patryk 89SZCZECINEKM - OPEN17M 1700:21:13.30+00:03:014:1414,1
17ŚWITAL Leszek 139MORSY MARGONINMARGONINM - OPEN17M 1700:21:13.30+00:03:014:1414,1
19HEYSER Tomasz 32ZŁOTÓWM - OPEN19M 1900:21:18.20+00:03:064:1514,1
20CUBER Wojciech 15#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM - OPEN20M 2000:21:18.65+00:03:064:1514,1
21KOWALCZYK KRZYSCIN Maciej 56STRUŚ KĄKOLEWICEM - OPEN21M 2100:21:28.80+00:03:164:1714,0
22RUŻYŁO Szymon 114CZŁUCHÓWM - OPEN22M 2200:21:40.05+00:03:284:2013,8
23JANKOWSKI Konrad 37MKS POLONII JASTROWIEBRZEŹNICAM - OPEN23M 2300:21:54.05+00:03:424:2213,7
24WICHER Sebastian 154ŚMIŁOWOM - OPEN24M 2400:21:57.60+00:03:454:2313,7
25CZAJKA Bartłomiej 18WAŁCZM - OPEN25M 2500:22:09.95+00:03:584:2613,5
26KUBIŚ Paweł 59RUNDORFINASZCZECINEKM - OPEN26M 2600:22:13.25+00:04:014:2613,5
27RÓZGA Grzegorz 112TEAM TERMINATORUNWAŁCZM - OPEN27M 2700:22:20.90+00:04:094:2813,4
28KOŁODZIEJAK Adam 53MKS POLONIA JASTROWIEJASTROWIEM - OPEN28M 2800:22:29.60+00:04:174:3013,3
29RYNDAK Mariusz 115SZCZECINEKM - OPEN29M 2900:22:32.10+00:04:204:3013,3
30JANKOWSKI Mariusz 36TEAM BIEGOWY SZ-EK/JW1223 KOSZALINSZCZECINEKM - OPEN30M 3000:22:40.95+00:04:294:3213,2
31CYGAN Małgorzata 16SZCZECINEKK-OPEN1K 100:22:43.80+00:04:314:3213,2
32ŁUC Bożena 70STOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOKRĘPSKOK-OPEN2K 200:22:45.00+00:04:334:3313,2
33KOCLEJDA Grzegorz 52RUNDORFINACZAPLINEKM - OPEN31M 3100:22:46.15+00:04:344:3313,2
34NIEMCZEWSKA Angelika 88LZS 'JEDNOŚĆ' ŁOBŻENICAŁOBŻENICAK-OPEN3K 300:22:50.60+00:04:384:3413,1
35REDLICKI Piotr 107SZCZECINEKM - OPEN32M 3200:22:51.10+00:04:394:3413,1
36BIELECKI Andrzej 63:33 TEAMTRZCIANKAM - OPEN33M 3300:23:04.30+00:04:524:3613,0
37JAWORUCKI Krystian 41JASTROWIEM - OPEN34M 3400:23:05.95+00:04:544:3713,0
38FIŁONOWICZ Monika 25TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-OPEN4K 400:23:11.55+00:04:594:3812,9
39ZAKRZEWSKI Krzysztof 1673:33 TEAMPALĘDZIEM - OPEN35M 3500:23:13.70+00:05:014:3812,9
40KUKLINSKI Maciej 61METROŻERCYMIROSZEWOM - OPEN36M 3600:23:18.55+00:05:064:3912,9
41LIPKA Daria 67TEAMTERMINATORUNWAŁCZK-OPEN5K 500:23:19.25+00:05:074:3912,9
42KUBIAK Daniel 58PRECONU POLSKAJASTROWIEM - OPEN37M 3700:23:20.60+00:05:084:4012,9
43STRYJEWSKI Łukasz 127EŁKM - OPEN38M 3800:23:26.95+00:05:154:4112,8
44POLACZEK Andrzej 100JASTROWIEM - OPEN39M 3900:23:29.35+00:05:174:4212,8
45MAJEWSKI Robert 72STOWARZYSZENIE LUDZI W BIEGUZŁOTÓWM - OPEN40M 4000:23:29.55+00:05:174:4112,8
46WIELGUS Grzegorz 156ZŁOTÓWM - OPEN41M 4100:23:31.55+00:05:194:4212,8
47CHUDZIK Piotr 14LZS 'JEDNOŚĆ' ŁOBŻENICAŁOBŻENICAM - OPEN42M 4200:23:38.10+00:05:264:4312,7
48WAWRUSZAK Andrzej 152ZŁOTÓWM - OPEN43M 4300:23:44.65+00:05:324:4512,6
49OCHNIO Ryszard 92POLONIA JASTROWIEJASTROWIEM - OPEN44M 4400:23:57.85+00:05:454:4712,5
50PAWŁOWSKI Michał 94JASTROWIEM - OPEN45M 4500:24:18.30+00:06:064:5112,3
51ZDRENKA Mateusz 169STOWARZYSZENIE LUDZI W BIEGUZŁOTÓWM - OPEN46M 4600:24:19.30+00:06:074:5112,3
52THOMAS Daniel 141PRECON POLSKAJASTROWIEM - OPEN47M 4700:24:20.85+00:06:084:5212,3
53ZAKIELARZ Jan 162PRECON POLSKA JASTROWIESYPNIEWKOM - OPEN48M 4800:24:25.90+00:06:144:5312,3
54WYRWA Przemysław 161TEAM TERMIMATORUNCZŁOPAM - OPEN49M 4900:24:34.95+00:06:234:5512,2
55PLUTA Magdalena 98JASTROWIEK-OPEN6K 600:24:37.00+00:06:254:5512,2
56TOWSTOKORY Marek 146ZŁOTÓWM - OPEN50M 5000:24:39.65+00:06:274:5612,2
57POLCZYN Czesław 101GWDA PIŁAGAJEWOM - OPEN51M 5100:24:44.30+00:06:324:5712,1
58SKRENTNY Franciszek 123ZŁOTÓWM - OPEN52M 5200:24:52.65+00:06:404:5812,1
59PROKOPOWICZ Marcin 1033:33 TEAMJASTROWIEM - OPEN53M 5300:24:53.10+00:06:414:5812,1
60MINCEWICZ Piotr 83TEAM TERMINATORUNWAŁCZM - OPEN54M 5400:25:03.10+00:06:515:0012,0
61LIPKA Wojciech 66PLASTROL SPORTSZCZECINEKM - OPEN55M 5500:25:09.05+00:06:575:0111,9
62KRZYWICKI Krzysztof 57PLASTROL SPORTOKONEKM - OPEN56M 5600:25:09.25+00:06:575:0111,9
63KLUPŚ Marta 50POZYTYWNI Z PASJĄJASTROWIEK-OPEN7K 700:25:12.35+00:07:005:0211,9
64STĘPIEŃ Marcin 126ZŁOTÓWM - OPEN57M 5700:25:13.20+00:07:015:0211,9
65MELON Jacek 82JASTROWIEM - OPEN58M 5800:25:25.55+00:07:135:0511,8
66ZAKIELARZ Piotr 163PRECON POLSKAJASTROWIEM - OPEN59M 5900:26:00.10+00:07:485:1211,5
67KLUPŚ Monika 49POZYTYWNIZPASJĄJASTROWIEK-OPEN8K 800:26:02.70+00:07:505:1211,5
68MSZANOWSKI Jędrzej 863:33 TEAMSKRZYNKIM - OPEN60M 6000:26:07.10+00:07:555:1311,5
69BURDZIAK Łukasz 11TEAM TERMINATORUNJASTROWIEM - OPEN61M 6100:26:08.00+00:07:565:1311,5
70KLUPŚ Janusz 48POZYTYWNIZPASJĄJASTROWIEM - OPEN62M 6200:26:09.05+00:07:575:1311,5
71KASZUBA Marta 46OSP ŁUGISTARA WIŚNIEWKAK-OPEN9K 900:26:23.45+00:08:115:1611,4
72KASZUBA Artur 45OSP ŁUGIŁUGIM - OPEN63M 6300:26:27.50+00:08:155:1711,3
73SKIERA Kazimierz 121LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICAŁOBŻENICAM - OPEN64M 6400:26:33.85+00:08:215:1811,3
74DRĄG Krzysiek 20OSÓWKAM - OPEN65M 6500:26:38.00+00:08:265:1911,3
75JARCZYŃSKI Roman 38REMOFLEXZŁOTÓWM - OPEN66M 6600:26:45.00+00:08:335:2111,2
76MOSKAL Magdalena 84DEBRZNOK-OPEN10K 1000:26:48.45+00:08:365:2111,2
77KOMORSKI Jacek 55JASTROWIEM - OPEN67M 6700:26:52.05+00:08:405:2211,2
78KOMORSKA Sylwia 54JASTROWIEK-OPEN11K 1100:26:52.50+00:08:405:2211,2
79RUDNIK Beata 113JASTROWIEK-OPEN12K 1200:27:01.40+00:08:495:2411,1
80JASIEK Paweł 39#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM - OPEN68M 6800:27:13.90+00:09:025:2611,0
81HERMANOWICZ Danuta 31PIŁAK-OPEN13K 1300:27:16.35+00:09:045:2711,0
82MASZCZAK Paweł 78MOTO CZŁUCHÓWZŁOCIENIECM - OPEN69M 6900:27:19.10+00:09:075:2711,0
83KAFKA Michał 44KACZORYM - OPEN70M 7000:27:21.45+00:09:095:2811,0
84BARTON Krystyna 3PRZECHLEWOPRZECHLEWOK-OPEN14K 1400:27:39.00+00:09:275:3110,8
85KUCIŃSKI Tomasz 603:33 TEAMSZCZECINM - OPEN71M 7100:27:39.60+00:09:275:3110,8
86ROMECZ-KAZIK Gabriela 111ZŁOTÓWK-OPEN15K 1500:27:41.70+00:09:295:3210,8
87KŁUNDUKOWSKA Paulina 51TARNÓWKAK-OPEN16K 1600:27:44.45+00:09:325:3310,8
88SZKODA Mariusz 1303:33 TEAMTRZCIANKAM - OPEN72M 7200:27:51.25+00:09:395:3410,8
89BRACH Karolina 10SZCZECINEKK-OPEN17K 1700:27:53.85+00:09:415:3410,8
90MARECKI Marcin 773:33 TEAMPOZNAŃM - OPEN73M 7300:27:55.15+00:09:435:3510,7
91BUTOWICZ Adam 12SZCZECINEKM - OPEN74M 7400:28:01.70+00:09:495:3610,7
92WENCKA Paweł 153JASTROWIEM - OPEN75M 7500:28:25.55+00:10:135:4110,6
93DOBRAŁOWICZ Michał 68PIŁAM - OPEN76M 7600:28:30.90+00:10:195:4210,5
94RATKA Michał 105E-FIZJO TEAMPIŁAM - OPEN77M 7700:28:39.05+00:10:275:4310,5
95WARZEWSKI Grzegorz 151PODRÓŻNAM - OPEN78M 7800:28:43.55+00:10:315:4410,4
96WACHOWIAK Martyna 149GOŁAŃCZK-OPEN18K 1800:28:54.80+00:10:425:4610,4
97REDLICKA Aleksandra 106SZCZECINEKK-OPEN19K 1900:28:59.30+00:10:475:4710,4
98GRZEJSZCZYK Łukasz 30AP START JASTROWIEJASTROWIEM - OPEN79M 7900:29:07.85+00:10:555:4910,3
99ŚWIERCZ Dariusz 137WAŁCZM - OPEN80M 8000:29:12.20+00:11:005:5010,3
100ADAMOWICZ Kinga 2SZCZECINEKK-OPEN20K 2000:29:18.80+00:11:065:5110,2
101SKRENTNY Andrzej 124KRZYWA WIEŚM - OPEN81M 8100:29:31.40+00:11:195:5410,2
102LESZCZYŃSKI Mariusz 1ZŁOTÓWM - OPEN82M 8200:29:38.05+00:11:265:5510,1
103BOŁBOT Marcin 9JASTROWIEM - OPEN83M 8300:29:39.45+00:11:275:5610,1
104WIELGUS Jacek 155ZŁOTÓWM - OPEN84M 8400:29:58.55+00:11:465:5910,0
105SCHULZ Radek 1193:33 TEAMLUSÓWKOM - OPEN85M 8500:30:01.85+00:11:496:0010,0
106SCHULZ Beata 1183:33 TEAMLUSÓWKOK-OPEN21K 2100:30:07.45+00:11:556:0110,0
107RĘBIŚ Monika 108ZŁOTÓWK-OPEN22K 2200:30:17.10+00:12:056:039,9
108SZOPIERAJ Danuta 132ZAKRZEWOK-OPEN23K 2300:30:20.40+00:12:086:049,9
109ZBIELSKA Agnieszka 168PIŁAK-OPEN24K 2400:30:53.80+00:12:416:109,7
110KAŹMIERSKI Krzysztof 47ZŁOTÓWM - OPEN86M 8600:30:54.35+00:12:426:119,7
111SZULOWSKA Anna 134JASTROWIEK-OPEN25K 2500:31:04.85+00:12:526:139,7
112SAWCZUK-KRUK Ilona 117JASTROWIEK-OPEN26K 2600:31:10.45+00:12:586:149,6
113MAŁECKI Sławomir 171TARNÓWKAM - OPEN87M 8700:31:15.40+00:13:036:159,6
114PTAK Aneta 104TEAM TERMINATORUNWAŁCZK-OPEN27K 2700:31:15.75+00:13:036:159,6
115ŚWIERSZCZ Karolina 138TEAMTERMINATORUNWAŁCZK-OPEN28K 2800:31:16.40+00:13:046:159,6
116SIECZKAREK Grzegorz 120ZŁOTÓWM - OPEN88M 8800:31:19.10+00:13:076:159,6
117KUŻAJ Sławomir 63PIŁAM - OPEN89M 8900:31:38.00+00:13:266:199,5
118NIEBORAK Sebastian 87ZŁOTÓWM - OPEN90M 9000:31:50.85+00:13:386:229,4
119SZLENDAK Ewa 131#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOK-OPEN29K 2900:32:18.40+00:14:066:279,3
120SKRENTNA Ewelina 122KRZYWA WIEŚK-OPEN30K 3000:32:29.15+00:14:176:299,2
121ZAKIELARZ Anna 165TEAM TERMINATORUNWAŁCZK-OPEN31K 3100:32:29.95+00:14:186:299,2
122ZAKIELARZ Adriana 164JASTROWIEK-OPEN32K 3200:32:33.80+00:14:216:309,2
123TOMKOWIAK Sławomir 1453:33 TEAMPOZNAŃM - OPEN91M 9100:32:55.75+00:14:436:359,1
124MALINOWSKA Natalia 74ZŁOTÓWK-OPEN33K 3300:33:34.20+00:15:226:428,9
125MAZUR Gabriela 81GWDA PIŁAJASTROWIEK-OPEN34K 3400:34:07.60+00:15:556:498,8
126GRZEJSZCZYK Małgorzata 29AP START JASTROWIEJASTROWIEK-OPEN35K 3500:34:20.75+00:16:086:528,7
127MACIEJCZAK Karolina 71PIŁAK-OPEN36K 3600:34:26.95+00:16:156:538,7
128THOMAS Dagmara 142JASTROWIEK-OPEN37K 3700:35:52.15+00:17:407:108,4
129NITA Katarzyna 90VILLAGE PUNK RUNPIECEWOK-OPEN38K 3800:36:07.10+00:17:557:138,3
130DZIAMECKA Aleksandra 22OSP ŁUGIŁUGIK-OPEN39K 3900:36:08.40+00:17:567:138,3
131DZIEMIAŃCZYK Iwona 173JASTROWIEK-OPEN40K 4000:36:27.15+00:18:157:178,2
132WRONA Józef 159DZIECI WOJNYWIELEŃM - OPEN92M 9200:37:16.80+00:19:047:278,0
133WRZALIK Filip 160ZŁOTÓWM - OPEN93M 9300:37:29.50+00:19:177:298,0
134ZAKRZEWSKA Katarzyna 1663:33 TEAMPALĘDZIEK-OPEN41K 4100:37:33.55+00:19:217:308,0
135MAZUR Anna 79POZYTYWNI Z PASJĄJASTROWIEK-OPEN42K 4200:38:03.70+00:19:517:367,9
136MAZUR Tomasz 80POZYTYWNI Z PASJĄJASTROWIEM - OPEN94M 9400:38:04.00+00:19:527:367,9
137GRZEJSZCZYK Karol 28AKADEMIA PIŁKARSKA STARTJASTROWIEM - OPEN95M 9500:39:08.10+00:20:567:497,7
138GRZEJSZCZYK Hubert 175AP START JASTROWIEJASTROWIEM - OPEN96M 9600:39:08.20+00:20:567:497,7
139TOMKOWIAK Aleksandra 1443:33 TEAMPOZNAŃK-OPEN43K 4300:39:16.55+00:21:047:517,6
140FORTUNA Damian 26JASTROWIEM - OPEN97M 9700:39:17.35+00:21:057:517,6
141KACZMAREK Małgorzata 42JASTROWIEK-OPEN44K 4400:40:10.05+00:21:588:027,5
142GRZEJSZCZYK Agata 27AKADEMIA PIŁKARSKA STARTJASTROWIEK-OPEN45K 4500:41:54.30+00:23:428:227,2
143BEZULSKA Anna 4JASTROWIEK-OPEN46K 4600:44:55.10+00:26:438:596,7
144ROLA Karolina 109AKADEMIA PIŁKARSKA START JASTROWIEJASTROWIEK-OPEN47K 4700:45:07.45+00:26:559:016,6
145ŚWIERCZ Beata 136WAŁCZK-OPEN48K 4800:45:49.75+00:27:379:106,5
146DZIUBCZYŃSKA Ewa 23WAŁCZK-OPEN49K 4900:45:58.85+00:27:469:116,5
147DERDA Karolina 19JASTROWIEK-OPEN50K 5000:47:45.05+00:29:339:336,3
148PERTEK Tadeusz 174DEBRZNOM - OPEN98M 98   
Znaleziono 148 wynik(ów)