II ETAP PUCHARU BIAŁORUSI NORDIC WALKING - 10 KM

Organizator:
Bialoruska Federacja Nordic Walking; Ministerstwo sportu i turystyki
Data:
2019-05-12
Miejsce:
Grodno
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
54
Wystartowało:
46
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
46
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiStart_All
5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1РАДКЕВИЧ Валерий 334БГУМИНСКM40-491M 100:30:2001:01:29.14 6:099.8
2РОВДО Алексей 335КРОКIМОЛОДЕЧНОM50-591M 200:30:2101:01:30.00+00:00:006:099.8
3HAŁAS Marcin 302POLSKA TEAMCZECHOWICE-DZIEDZICEM30-391M 300:30:5201:01:45.88+00:00:166:109.7
4СКОРБ Леонид 339HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM30-392M 400:31:3001:04:09.04+00:02:396:249.4
5КОРОБАЧ Сергей 322SOKOLГРОДНОM30-393M 500:32:1201:04:45.67+00:03:166:289.3
6ХАРИТОНЮК Михаил 346HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM50-592M 600:32:1201:04:49.11+00:03:196:289.3
7KUZICH Ihar 303БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙBRESTM40-492M 700:31:4001:04:53.56+00:03:246:299.2
8ЯНКОВСКИЙ Александр 354ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM30-394M 800:32:4001:04:58.69+00:03:296:299.2
9МЕЛЬНИКОВ Виктор 326ЗДОРОВЫЙ ДУХМОЖГАM70+1M 900:33:0201:05:29.18+00:04:006:329.2
10СКОРБ Николай 340HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИM18-291M 1000:33:3101:06:42.38+00:05:136:409
11ГУТНИК Алеся 316СОКОЛГРОДНОK30-391K 100:33:5601:07:47.21+00:06:186:468.8
12НИКОЛАЙ Валеев 329УДМУРТИЯM60-691M 1100:33:4101:07:53.30+00:06:246:478.8
13LUCHYNOVICH Liudmila 305БГУMINSKK50-591K 200:33:4601:07:59.48+00:06:306:488.8
14МИНИАХМЕТОВ Рамил 327ГУО 'ГИМНАЗИЯ№10'ГРОДНОM50-593M 1200:33:0001:08:13.18+00:06:446:498.8
15ЧУПРЕТА Юрий 348СОКОЛГРОДНОM40-493M 1300:33:4801:08:19.88+00:06:506:508.8
16СТЕПАШИХИН Валерий 342СОКОЛГРОДНОM30-395M 1400:34:3801:08:35.29+00:07:066:518.7
17БУЗУК Николай 312ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM50-594M 1500:33:5501:08:56.70+00:07:276:538.7
18PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia 309POLSKA TEAM / BLACHY PRUSZYŃSKISZCZODRKOWICEK40-491K 300:35:2101:09:22.75+00:07:536:568.6
19КАЗАНЦЕВ Владимир 320ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАM60-692M 1600:34:4501:09:30.15+00:08:016:578.6
20ГОРБАЦЕВИЧ Александр 315Д. ЗАБОРЬЕM60-693M 1700:34:5401:09:38.39+00:08:096:578.6
21ЯКИМОВИЧ Татьяна 352КОРЕЛИЧИK30-392K 400:35:2301:11:16.26+00:09:477:078.4
22СИРОЧ Татьяна 338СОКОЛГРОДНОK18-291K 500:34:4901:11:18.54+00:09:497:078.4
23ЛАПЦЕВИЧ Наталья 323ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАK30-393K 600:35:4201:11:49.39+00:10:207:118.4
24СКОРБ Ирина 341HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK30-394K 700:36:1001:13:33.52+00:12:047:218.2
25СИРОЧ Алена 337СОКОЛГРОДНОK50-592K 800:36:4001:14:05.25+00:12:367:248.1
26ЯНКОВСКИЙ Владимир 353ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИM40-494M 1800:37:1201:14:26.46+00:12:577:268.1
27ЗЕЛЕНСКАЯ Ирина 319ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK18-292K 900:36:1501:14:44.00+00:13:147:288
28ТОКАРЕВА Ирина 344КРОКІМИНСКK40-492K 1000:37:4001:15:02.52+00:13:337:308
29ЮШКЕВИЧ Владимир 350МИНСКM60-694M 1900:35:2601:15:03.65+00:13:347:308
30САПЕШКО Елена 336ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK50-593K 1100:37:5301:15:35.11+00:14:057:337.9
31ЛУКЬЯНЕНКО Александр 325СОКОЛГРОДНОM30-396M 2000:37:3101:16:42.39+00:15:137:407.8
32АКУЛИЧ Марина 310КРОКIМИНСКK40-493K 1200:38:0901:17:13.25+00:15:447:437.8
33MARCZYK Jerzy Paweł 307POLSKA TEAMWARSZAWAM60-695M 2100:38:0901:17:20.18+00:15:517:447.8
34ЕРЕМЕЕВА Ольга 318KPOKIМИНСКK50-594K 1300:37:5501:17:49.31+00:16:207:477.7
35ГАНЕВИЧ Анатолий 314ГРОДНОM40-495M 2200:37:4201:18:02.40+00:16:337:487.7
36ПАНИНА Светлана 330ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАK60-691K 1400:38:1301:18:52.04+00:17:227:537.6
37ПАРФЕНОВИЧ Дмитрий 331TIENSГРОДНОM40-496M 2300:39:0901:19:07.15+00:17:387:547.6
38ПРАНЕВИЧ Виктор 332TIENSГРОДНОM30-397M 2400:38:2301:20:36.00+00:19:068:037.4
39ШЕПОВАЛЕНКО Юрий 349КРОКИМИНСКM70+2M 2500:39:2601:20:46.04+00:19:168:047.4
40ЮШКЕВИЧ Татьяна 351МИНСКK60-692K 1500:39:5201:22:02.61+00:20:338:127.3
41KUZICH Volha 304БРЕСТСКИЙ ОБЛАСТНОЙ ЛИЦЕЙBRESTK18-293K 1600:40:1201:22:50.36+00:21:218:177.2
42ЦАНОВСКАЯ Светлана 347ЛОКОМОТИВБАРАНОВИЧИK40-494K 1700:42:0101:24:36.97+00:23:078:277.1
43ТАРАС Алена 343HORDIC-START ПРОГРЕСС-ВЕРТЕЛИШКИАГ.ВЕРТЕЛИШКИK18-294K 1800:42:4001:26:18.51+00:24:498:377
44БЛИЗНЕЦ Клавдия 311ЗВЕЗДАМАРЬИНА ГОРКАK60-693K 1900:43:3601:27:50.72+00:26:218:476.8
45CHRAPEK Urszula 301POLSKA TEAMRUDZICAK30-395K 2000:44:2801:31:24.12+00:29:549:086.6
46РАДИВОНИК Станислав 333СОКОЛГРОДНОM70+3M 2600:47:2501:38:18.15+00:36:499:496.1
Znaleziono 46 wynik(ów)