II MIKOŁAJKOWY KROSS NORDIC WALKING Z KOMANDORKIEM U KANTEGO

Organizator/ Organizer:
Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku
Data/ Date:
2017-12-02
Miejsce/ Place:
Słupsk
Dystans/ Distance:
4 km
Zgłoszonych/ Registered:
47
Wystartowało/ Started:
42
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
42
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: K-OPEN

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas
netto
6km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
     
1NACZK Wiktoria 177DYNAMICLĘBORKK-OPEN1K 100:41:16.20 6:528.7
2WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina 194DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN2K 200:42:11.45+00:00:557:028.5
3SZYCKO Oliwia 190SŁUPSKK-OPEN3K 300:43:54.80+00:02:387:198.2
4BEREŻECKA Gabriela 157DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN4K 400:47:45.00+00:06:287:577.5
5CZERNICHOWSKA Teresa 160DWA KIJE SŁUPSKREBLINOK-OPEN5K 500:47:56.50+00:06:407:597.5
6LEMAN Marta 174OBJAZDAK-OPEN6K 600:48:32.15+00:07:158:057.4
7SZNIGIREWICZ Beata 187SŁUPSKK-OPEN7K 700:48:33.00+00:07:168:057.4
8GASIANIEC Nikola 164OBJAZDAK-OPEN8K 800:49:42.40+00:08:268:177.2
9WORONOWICZ Kamila 195NATRASIETEAMSIEMIANICEK-OPEN9K 900:49:50.40+00:08:348:187.2
10BĄK Olga 156OBJAZDAK-OPEN10K 1000:49:52.45+00:08:368:187.2
11KOSMOWSKA-PADIAS Barbara 171GDYNIAK-OPEN11K 1100:50:19.35+00:09:038:237.2
12FURSEWICZ Maria 162KRĘPA SŁUPSKAK-OPEN12K 1200:51:42.85+00:10:268:377
13SZMIGIERO Adrianna 185W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKK-OPEN13K 1300:55:27.30+00:14:119:146.5
14PŁATWA Joanna 271WYTOWNOK-OPEN14K 1400:55:50.50+00:14:349:186.4
15GRACHEL Agnieszka 167NATRASIETEAMSŁUPSKK-OPEN15K 1500:55:53.60+00:14:379:196.4
16ZAKRZEWSKA Barbara 196SŁUPSKK-OPEN16K 1600:56:01.30+00:14:459:206.4
17GUZIŃSKA Elżbieta 168SŁUPSKK-OPEN17K 1700:56:01.50+00:14:459:206.4
18OLEWIŃSKA Danuta 264KLUB SENIORA REDZIKOWOK-OPEN18K 1800:56:04.70+00:14:489:206.4
19SALWOWSKA Anna 183BAŁAMĄTEKK-OPEN19K 1900:56:14.45+00:14:589:226.4
20BORODZIUK Aneta 158SŁUPSKK-OPEN20K 2000:56:29.25+00:15:139:246.4
21ROZPIERSKA Katarzyna 182OBJAZDAK-OPEN21K 2100:59:17.50+00:18:019:526.1
22SZMIGIERO Kamila 184SŁUPSKK-OPEN22K 2201:00:47.80+00:19:3110:085.9
23ROBAK Iwona 180SŁUPSKK-OPEN23K 2301:00:48.65+00:19:3210:085.9
24ŁAGA Zofia 269KLUB SENIORA REDZIKOWOK-OPEN24K 2401:04:02.40+00:22:4610:405.6
25BORKOWSKA Henryka 265KLUB SENIORA REDZIKOWOK-OPEN25K 2501:04:02.85+00:22:4610:405.6
26JURYŚ Beata 270KLUB SENIORA REDZIKOWOK-OPEN26K 2601:04:48.15+00:23:3110:485.6
27JASKULSKA Zdzisława 267KLUB SENIORA REDZIKOWOK-OPEN27K 2701:04:51.10+00:23:3410:485.6
28JAKUBIAK Krystyna 266KLUB SENIORA REDZIKOWOK-OPEN28K 2801:14:04.45+00:32:4812:204.9
29TRAPP Ewa 268KLUB SENIORA REDZIKOWOK-OPEN29K 2901:15:51.65+00:34:3512:384.7
30FRANK Danuta 263KLUB SENIORA REDZIKOWOK-OPEN30K 3001:15:52.85+00:34:3612:384.7
Znaleziono 30 wynik(ów)