II OTWARTE SZTAFETOWE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W PÓŁMARATONIE
II Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Półmaratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
II Otwarte Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Półmaratonie | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organiser : | Urząd Miasta Tarnowskie Góry |
Date : | 2022-05-29 |
Place : | Tarnowskie Góry / Strzybnica |
Distance : | 21.1 km |
Registered : | 138 |
Started : | 129 |
Not finished : | 0 |
Finished : | 129 |
On the track : | 0 |
Classifications acc. to categories:
All | OPEN - K | OPEN - M | SZTAFETA K | SZTAFETA M | OPEN - K60+ | OPEN - M60+ | SZTAFETA K60+ | SZTAFETA M60+
Classification by
net time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Żół. kartki | Czer. kartki | Net time 7.3km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WILUSZ Erwina | 12/3 | LUKI TEAM POLSKA 1 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | SZTAFETA K | 1 | K 1 | 00:44:47.71 | 6:08 | 9.8 (100%) | ||||
2 | LABUS Marzena | 41/3 | NORDIC SPORT 2022 | LUBLINIEC | SZTAFETA K | 2 | K 2 | 00:46:22.28 | +00:01:34 (3.4%) | 6:21 | 9.4 (95.9%) | |||
3 | JACHIMOWICZ Renata | 12/1 | LUKI TEAM POLSKA 1 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | SZTAFETA K | 3 | K 3 | 1 | 00:46:32.96 | +00:01:45 (3.8%) | 6:22 | 9.4 (95.9%) | ||
4 | KRAWĘTEK Agnieszka | 12/2 | LUKI TEAM POLSKA 1 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | SZTAFETA K | 4 | K 4 | 00:47:42.97 | +00:02:55 (6.1%) | 6:32 | 9.2 (93.9%) | |||
5 | KWECZKA - JANECZEK Anna | 34/3 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 3 | CZĘSTOCHOWA | SZTAFETA K | 5 | K 5 | 00:48:05.31 | +00:03:17 (6.8%) | 6:35 | 9.1 (92.9%) | |||
6 | RAJEK Magdalena | 34/2 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 3 | CZĘSTOCHOWA | SZTAFETA K | 6 | K 6 | 00:48:34.50 | +00:03:46 (7.8%) | 6:39 | 9 (91.8%) | |||
7 | MAŚLANKA Iwona | 13/3 | DYNAMO TEAM | ŚMIGIEL | SZTAFETA K | 7 | K 7 | 00:48:57.83 | +00:04:10 (8.5%) | 6:42 | 8.9 (90.8%) | |||
8 | PINIS Agnieszka | 34/1 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 3 | CZĘSTOCHOWA | SZTAFETA K | 8 | K 8 | 00:49:12.74 | +00:04:25 (9.0%) | 6:44 | 8.9 (90.8%) | |||
9 | SPIK-KOSMAŁA Aneta | 41/1 | NORDIC SPORT 2022 | LUBLINIEC | SZTAFETA K | 9 | K 9 | 00:50:28.37 | +00:05:40 (11.2%) | 6:54 | 8.7 (88.8%) | |||
10 | WOJTAL Marta | 13/2 | DYNAMO TEAM | ŚMIGIEL | SZTAFETA K | 10 | K 10 | 00:50:37.52 | +00:05:49 (11.5%) | 6:56 | 8.7 (88.8%) | |||
11 | PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia | 30/3 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE 2 | SZCZODRKOWICE | SZTAFETA K | 11 | K 11 | 00:50:39.62 | +00:05:51 (11.6%) | 6:56 | 8.6 (87.8%) | |||
12 | KUŁAKOWSKA Halina | 13/1 | DYNAMO TEAM | ŚMIGIEL | SZTAFETA K | 12 | K 12 | 00:51:16.34 | +00:06:28 (12.6%) | 7:01 | 8.5 (86.7%) | |||
13 | KUPCZYK Iwona | 30/1 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE 2 | SZCZODRKOWICE | SZTAFETA K | 13 | K 13 | 00:51:35.90 | +00:06:48 (13.2%) | 7:03 | 8.5 (86.7%) | |||
14 | PANKIEWICZ Ewelina | 41/2 | NORDIC SPORT 2022 | LUBLINIEC | SZTAFETA K | 14 | K 14 | 00:51:47.25 | +00:06:59 (13.5%) | 7:05 | 8.5 (86.7%) | |||
15 | KOZAK Renata | 26/2 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 2 | CZĘSTOCHOWA | SZTAFETA K | 15 | K 15 | 1 | 00:52:15.61 | +00:07:27 (14.3%) | 7:09 | 8.4 (85.7%) | ||
16 | KUREK Katarzyna | 30/2 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE 2 | SZCZODRKOWICE | SZTAFETA K | 16 | K 16 | 1 | 00:52:23.36 | +00:07:35 (14.5%) | 7:10 | 8.4 (85.7%) | ||
17 | MUSIAŁ Ola | 26/1 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 2 | CZĘSTOCHOWA | SZTAFETA K | 17 | K 17 | 00:53:11.07 | +00:08:23 (15.8%) | 7:17 | 8.2 (83.7%) | |||
18 | SZENDZIELORZ Ilona | 21/1 | MALINKA I RODZINKA | GLIWICE | SZTAFETA K60+ | 1 | K 18 | 2 | 00:53:11.70 | +00:08:23 (15.8%) | 7:17 | 8.2 (83.7%) | ||
19 | BUGAŁA Anna | 26/3 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 2 | CZĘSTOCHOWA | SZTAFETA K | 18 | K 19 | 1 | 00:53:23.84 | +00:08:36 (16.1%) | 7:18 | 8.2 (83.7%) | ||
20 | KORPOK Aleksandra | 11/3 | NORDICUS STRZYBNICA 2 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA K | 19 | K 20 | 00:53:24.36 | +00:08:36 (16.1%) | 7:18 | 8.2 (83.7%) | |||
21 | DOMASŁAWSKA - PYTLIK Ewelina | 37/1 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE 3 | SZCZODRKOWICE | SZTAFETA K | 20 | K 21 | 1 | 00:53:24.57 | +00:08:36 (16.1%) | 7:18 | 8.2 (83.7%) | ||
22 | SKONIECZNA Wiola | 46/3 | ŁÓDZKA SZKOŁA NORDIC WALKING 2 | ŁÓDŹ | SZTAFETA K | 21 | K 22 | 00:53:42.46 | +00:08:54 (16.6%) | 7:21 | 8.2 (83.7%) | |||
23 | SKIBA Beata | 7/3 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 1 | CZĘSTOCHOWA | SZTAFETA K | 22 | K 23 | 1 | 00:54:00.87 | +00:09:13 (17.1%) | 7:23 | 8.1 (82.7%) | ||
24 | KORDOWSKA Bogusława | 17/1 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | SZTAFETA K | 23 | K 24 | 00:54:06.60 | +00:09:18 (17.2%) | 7:24 | 8.1 (82.7%) | |||
25 | LIBARDI-KŁYŚ Sylwia | 21/3 | MALINKA I RODZINKA | GLIWICE | SZTAFETA K60+ | 2 | K 25 | 00:54:19.03 | +00:09:31 (17.5%) | 7:26 | 8.1 (82.7%) | |||
26 | KOWALCZYK Joanna | 17/3 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | SZTAFETA K | 24 | K 26 | 1 | 00:54:49.64 | +00:10:01 (18.3%) | 7:30 | 8 (81.6%) | ||
27 | SOMIAK Marta | 11/2 | NORDICUS STRZYBNICA 2 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA K | 25 | K 27 | 2 | 00:55:02.81 | +00:10:15 (18.6%) | 7:32 | 8 (81.6%) | ||
28 | BANASZKIEWICZ Sylwia | 2/1 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 2 | BEŁCHATÓW | SZTAFETA K | 26 | K 28 | 00:55:03.45 | +00:10:15 (18.6%) | 7:32 | 8 (81.6%) | |||
29 | SALAMONOWICZ Izabela | 37/3 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE 3 | SZCZODRKOWICE | SZTAFETA K | 27 | K 29 | 00:55:06.27 | +00:10:18 (18.7%) | 7:32 | 7.9 (80.6%) | |||
30 | DUDEK Jolanta | 6/2 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM- MASZYCANKA MASZYCE 1 | SZCZODRKOWICE | SZTAFETA K | 28 | K 30 | 2 | 00:55:37.96 | +00:10:50 (19.5%) | 7:37 | 7.9 (80.6%) | ||
31 | ZAJĄCZKOWSKA Bożena | 46/2 | ŁÓDZKA SZKOŁA NORDIC WALKING 2 | ŁÓDŹ | SZTAFETA K | 29 | K 31 | 00:55:57.79 | +00:11:10 (20.0%) | 7:39 | 7.8 (79.6%) | |||
32 | DYBEŁ Agnieszka | 7/2 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 1 | CZĘSTOCHOWA | SZTAFETA K | 30 | K 32 | 00:55:58.95 | +00:11:11 (20.0%) | 7:40 | 7.8 (79.6%) | |||
33 | HILGNER Katarzyna | 11/1 | NORDICUS STRZYBNICA 2 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA K | 31 | K 33 | 00:56:09.74 | +00:11:22 (20.2%) | 7:41 | 7.8 (79.6%) | |||
34 | LANGWERSKA Wiola | 46/1 | ŁÓDZKA SZKOŁA NORDIC WALKING 2 | ŁÓDŹ | SZTAFETA K | 32 | K 34 | 00:56:15.64 | +00:11:27 (20.4%) | 7:42 | 7.8 (79.6%) | |||
35 | JURCZYŃSKA Bożena | 7/1 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA 1 | CZĘSTOCHOWA | SZTAFETA K | 33 | K 35 | 00:56:15.94 | +00:11:28 (20.4%) | 7:42 | 7.8 (79.6%) | |||
36 | DEMKÓW Elżbieta | 39/3 | DRUŻYNA PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE 3 | TOMASZOWICE | SZTAFETA K | 34 | K 36 | 00:56:27.48 | +00:11:39 (20.7%) | 7:43 | 7.8 (79.6%) | |||
37 | CHOMNICKA Beata | 17/2 | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | KRAKÓW | SZTAFETA K | 35 | K 37 | 00:56:43.03 | +00:11:55 (21.0%) | 7:46 | 7.7 (78.6%) | |||
38 | PIWKO Dorota | 6/3 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM- MASZYCANKA MASZYCE 1 | SZCZODRKOWICE | SZTAFETA K | 36 | K 38 | 1 | 00:56:47.98 | +00:12:00 (21.1%) | 7:46 | 7.7 (78.6%) | ||
39 | MORAWIEC Marzena | 25/3 | NORDICUS STRZYBNICA 5 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA K | 37 | K 39 | 00:57:01.82 | +00:12:14 (21.5%) | 7:48 | 7.7 (78.6%) | |||
40 | NIEWIADOMSKA Kornelia | 21/2 | MALINKA I RODZINKA | GLIWICE | SZTAFETA K60+ | 3 | K 40 | 1 | 00:57:25.75 | +00:12:38 (22.0%) | 7:51 | 7.6 (77.6%) | ||
41 | BREGUŁA Ewa | 16/2 | NORDICUS STRZYBNICA 4 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA K | 38 | K 41 | 00:57:32.93 | +00:12:45 (22.2%) | 7:52 | 7.6 (77.6%) | |||
42 | WRZESIŃSKA Katarzyna | 20/3 | ŁÓDZKA SZKOŁA NORDIC WALKING 1 | ŁÓDŹ | SZTAFETA K | 39 | K 42 | 00:57:54.50 | +00:13:06 (22.6%) | 7:55 | 7.6 (77.6%) | |||
43 | KIRSZ Mariola | 16/1 | NORDICUS STRZYBNICA 4 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA K | 40 | K 43 | 00:57:56.08 | +00:13:08 (22.7%) | 7:56 | 7.6 (77.6%) | |||
44 | KRUK Katarzyna | 6/1 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM- MASZYCANKA MASZYCE 1 | SZCZODRKOWICE | SZTAFETA K | 41 | K 44 | 2 | 00:58:01.61 | +00:13:13 (22.8%) | 7:56 | 7.5 (76.5%) | ||
45 | KRZYCHOWICZ Maria | 25/1 | NORDICUS STRZYBNICA 5 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA K | 42 | K 45 | 00:58:05.36 | +00:13:17 (22.9%) | 7:57 | 7.5 (76.5%) | |||
46 | NETKOWSKA Marta | 22/2 | WALKING DEAD | CIESZYN | SZTAFETA K | 43 | K 46 | 00:58:07.16 | +00:13:19 (22.9%) | 7:57 | 7.5 (76.5%) | |||
47 | GOŁĄBEK Sandra | 22/3 | WALKING DEAD | CIESZYN | SZTAFETA K | 44 | K 47 | 00:58:26.73 | +00:13:39 (23.4%) | 8:00 | 7.5 (76.5%) | |||
48 | MARSZAŁEK Marzena | 37/2 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE 3 | SZCZODRKOWICE | SZTAFETA K | 45 | K 48 | 00:58:29.85 | +00:13:42 (23.4%) | 8:00 | 7.5 (76.5%) | |||
49 | DUDKIEWICZ Anna | 25/2 | NORDICUS STRZYBNICA 5 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA K | 46 | K 49 | 00:58:46.82 | +00:13:59 (23.8%) | 8:03 | 7.5 (76.5%) | |||
50 | STĘPIEŃ Anna | 36/3 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 4 | BEŁCHATÓW | SZTAFETA K | 47 | K 50 | 01:00:01.13 | +00:15:13 (25.4%) | 8:13 | 7.3 (74.5%) | |||
51 | KWINTAL Barbara | 20/1 | ŁÓDZKA SZKOŁA NORDIC WALKING 1 | ŁÓDŹ | SZTAFETA K | 48 | K 51 | 1 | 01:00:06.67 | +00:15:18 (25.5%) | 8:13 | 7.3 (74.5%) | ||
52 | WRÓBLEWSKA Urszula | 36/2 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 4 | BEŁCHATÓW | SZTAFETA K | 49 | K 52 | 01:00:20.89 | +00:15:33 (25.8%) | 8:15 | 7.3 (74.5%) | |||
53 | STRZELEC Kamila | 43/1 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 5 | BEŁCHATÓW | SZTAFETA K | 50 | K 53 | 1 | 01:00:27.12 | +00:15:39 (25.9%) | 8:16 | 7.2 (73.5%) | ||
54 | KLIMCZAK Sylwia | 2/2 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 2 | BEŁCHATÓW | SZTAFETA K | 51 | K 54 | 01:00:35.61 | +00:15:47 (26.1%) | 8:17 | 7.2 (73.5%) | |||
55 | GIZA Elżbieta | 33/3 | NORDICUS STRZYBNICA 8 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA K60+ | 4 | K 55 | 01:01:01.83 | +00:16:14 (26.6%) | 8:21 | 7.2 (73.5%) | |||
56 | PĘDZIWIATR Marzena | 43/2 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 5 | BEŁCHATÓW | SZTAFETA K | 52 | K 56 | 01:01:06.75 | +00:16:19 (26.7%) | 8:22 | 7.2 (73.5%) | |||
57 | KIEŁTYKA Maria | 16/3 | NORDICUS STRZYBNICA 4 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA K | 53 | K 57 | 01:01:11.26 | +00:16:23 (26.8%) | 8:22 | 7.2 (73.5%) | |||
58 | SZYMANIEC Anna | 9/3 | NORDICUS STRZYBNICA 1 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA K60+ | 5 | K 58 | 01:01:14.10 | +00:16:26 (26.8%) | 8:23 | 7.2 (73.5%) | |||
59 | SIEWIERSKA Urszula | 2/3 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 2 | BEŁCHATÓW | SZTAFETA K | 54 | K 59 | 01:01:19.76 | +00:16:32 (27.0%) | 8:23 | 7.1 (72.4%) | |||
60 | WOLKO Barbara | 32/2 | NORDICUS STRZYBNICA 7 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA K | 55 | K 60 | 01:01:43.45 | +00:16:55 (27.4%) | 8:27 | 7.1 (72.4%) | |||
61 | LIPKA Barbara | 22/1 | WALKING DEAD | CIESZYN | SZTAFETA K | 56 | K 61 | 1 | 01:02:28.75 | +00:17:41 (28.3%) | 8:33 | 7 (71.4%) | ||
62 | KALLE Angelika | 43/3 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 5 | BEŁCHATÓW | SZTAFETA K | 57 | K 62 | 01:02:44.56 | +00:17:56 (28.6%) | 8:35 | 7 (71.4%) | |||
63 | OLEKSIK Katarzyna | 39/2 | DRUŻYNA PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE 3 | TOMASZOWICE | SZTAFETA K | 58 | K 63 | 01:03:02.01 | +00:18:14 (28.9%) | 8:38 | 6.9 (70.4%) | |||
64 | SADURSKA Beata | 36/1 | BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKING 4 | BEŁCHATÓW | SZTAFETA K | 59 | K 64 | 01:03:06.75 | +00:18:19 (29.0%) | 8:38 | 6.9 (70.4%) | |||
65 | KOT Patrycja | 20/2 | ŁÓDZKA SZKOŁA NORDIC WALKING 1 | ŁÓDŹ | SZTAFETA K | 60 | K 65 | 01:03:24.14 | +00:18:36 (29.3%) | 8:41 | 6.9 (70.4%) | |||
66 | JAGIEŁŁA Danuta | 33/2 | NORDICUS STRZYBNICA 8 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA K60+ | 6 | K 66 | 1 | 01:03:52.15 | +00:19:04 (29.9%) | 8:44 | 6.9 (70.4%) | ||
67 | PISARSKA Barbara | 32/1 | NORDICUS STRZYBNICA 7 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA K | 61 | K 67 | 01:03:59.45 | +00:19:11 (30.0%) | 8:45 | 6.8 (69.4%) | |||
68 | PILARZ Zuzanna | 32/3 | NORDICUS STRZYBNICA 7 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA K | 62 | K 68 | 01:04:16.75 | +00:19:29 (30.3%) | 8:48 | 6.8 (69.4%) | |||
69 | LASOŃ Joanna | 39/1 | DRUŻYNA PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE 3 | TOMASZOWICE | SZTAFETA K | 63 | K 69 | 2 | 01:04:21.22 | +00:19:33 (30.4%) | 8:48 | 6.8 (69.4%) | ||
70 | PONIATOWSKA Alina | 33/1 | NORDICUS STRZYBNICA 8 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA K60+ | 7 | K 70 | 01:05:10.50 | +00:20:22 (31.3%) | 8:55 | 6.7 (68.4%) | |||
71 | KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta | 19/1 | BABCIA POTRAFI | KOZIEGŁOWY | SZTAFETA K60+ | 8 | K 71 | 01:05:16.11 | +00:20:28 (31.4%) | 8:56 | 6.7 (68.4%) | |||
72 | MALINA Teresa | 9/2 | NORDICUS STRZYBNICA 1 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA K60+ | 9 | K 72 | 01:05:25.61 | +00:20:37 (31.5%) | 8:57 | 6.7 (68.4%) | |||
73 | JULIA Zięba | 19/2 | BABCIA POTRAFI | KOZIEGŁOWY | SZTAFETA K60+ | 10 | K 73 | 01:06:23.32 | +00:21:35 (32.5%) | 9:05 | 6.6 (67.3%) | |||
74 | MROWIEC Maria | 19/3 | BABCIA POTRAFI | KOZIEGŁOWY | SZTAFETA K60+ | 11 | K 74 | 01:06:38.14 | +00:21:50 (32.8%) | 9:07 | 6.6 (67.3%) | |||
75 | CIEŚLIK Katarzyna | 42/2 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE 4 | SZCZODRKOWICE | SZTAFETA K | 64 | K 75 | 01:08:26.33 | +00:23:38 (34.5%) | 9:22 | 6.4 (65.3%) | |||
76 | PIOTROWSKA Kamila | 42/3 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE 4 | SZCZODRKOWICE | SZTAFETA K | 65 | K 76 | 01:09:14.32 | +00:24:26 (35.3%) | 9:29 | 6.3 (64.3%) | |||
77 | GRUNER Maria | 9/1 | NORDICUS STRZYBNICA 1 | TARNOWSKIE GÓRY | SZTAFETA K60+ | 12 | K 77 | 01:13:21.89 | +00:28:34 (38.9%) | 10:02 | 6 (61.2%) | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||
DQ | STAROŃ Mariola | 42/1 | PRUSZYŃSKI SPORT TEAM - MASZYCANKA MASZYCE 4 | SZCZODRKOWICE | SZTAFETA K | 1 | 01:02:05.58 DQ | 0:00 | 7.1 (72.4%) |
Total 78 results.