II POLANICKI BIEG NIEDŹWIEDZIA - 15 KM

Organizator:
Teatr Zdrojowy Centrum Kultury i Promocji w Polanicy Zdrój,Fundacja Herkules All Sports
Data:
2020-07-11
Miejsce:
Polanica Zdrój
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
82
Wystartowało:
76
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
76
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WOJSŁAW Bartłomiej 74BIAŁAM-Open1M 100:49:44.20 3:1818,1
2ORŁOWSKI Łukasz 46WROCŁAWM-Open2M 200:49:46.60+00:00:023:1918,1
3PAWŁOWSKI Marcin 50ZŁOTORYJAM-Open3M 300:49:52.50+00:00:083:1918,0
4ŚWIDA Adam 64MFINANSEWROCŁAWM-Open4M 400:50:46.00+00:01:013:2317,7
5KOWAL Tomasz 37EBIEGI.PLKŁODZKOM-Open5M 500:52:33.90+00:02:493:3017,1
6BIŁAN Paweł 5GUBINM-Open6M 600:53:42.70+00:03:583:3416,8
7CIECIUCH Maciej 11RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJM-Open7M 700:55:20.85+00:05:363:4116,3
8STOJANOWSKI Mariusz 58DUSZNIKI ZDRÓJM-Open8M 800:56:38.20+00:06:543:4615,9
9FRYDLEWICZ Zbigniew 18BIEGAMDLAZDROWIA.PLJELENIA GÓRAM-Open9M 901:00:31.80+00:10:474:0214,9
10SWATOWSKI Tomasz 60KLUB BIEGACZA KĄTY WROCŁAWSKIEKĄTY WROCŁAWSKIEM-Open10M 1001:13:04.35+00:23:204:5212,3
11HOTOLEY Yaroslav 81M-Open11M 1101:13:49.75+00:24:054:5512,2
12GRZEGOREK Grzegorz 22KB KĄTY WROCŁAWSKIEKĄTY WROCŁAWSKIEM-Open12M 1201:14:04.20+00:24:204:5612,2
13JARZĘBOWICZ Adam 28KATOWICEM-Open13M 1301:15:03.00+00:25:185:0012,0
14KRUPA Grzegorz 39DŻOANA TEAMWŁOCŁAWEKM-Open14M 1401:15:33.85+00:25:495:0211,9
15NIEKRAŚ Lilia 299K-Open1K 101:16:17.40+00:26:335:0511,8
16PAWLAK Daniel 49LKS ISKRA JASZKOWAKŁODZKOM-Open15M 1501:16:43.30+00:26:595:0611,7
17CIRKO Arkadiusz 12KGHM ZG RUNLUBINM-Open16M 1601:16:56.30+00:27:125:0711,7
18BIERNACKI Jakub 4DUSZNIKI-ZDRÓJM-Open17M 1701:17:20.45+00:27:365:0911,6
19BOSAKIEWICZ Tomasz 8OLAWSZŁOTORYJAM-Open18M 1801:17:21.15+00:27:365:0911,6
20ZAJĄCZKOWSKI Sławomir 76ABSOLUT RUNNING TEAMWROCŁAWM-Open19M 1901:18:04.40+00:28:205:1211,5
21NOWACKA Marlena 44PIASKIK-Open2K 201:18:16.90+00:28:325:1311,5
22BOBOWSKI Marek 7UNIA MŚCIWOJÓW / MUCHOBRONXMŚCIWOJÓWM-Open20M 2001:18:45.30+00:29:015:1511,4
23KOMISARCZYK Krzysztof 34BOBOSZÓWM-Open21M 2101:18:55.25+00:29:115:1511,4
24TRUSZCZYŃSKI Bartłomiej 67MAD RUNNERSWAŁBRZYCHM-Open22M 2201:19:38.15+00:29:535:1811,3
25CHWIŁKA Mariusz 10KLUB BIEGACZA JYSKWAŁBRZYCHM-Open23M 2301:20:39.45+00:30:555:2211,2
26TEKIELI Jerzy 65TEKIELI FAMILYKŁODZKOM-Open24M 2401:20:59.90+00:31:155:2411,1
27MOKRZYŃSKI Marcin 290M-Open25M 2501:21:10.40+00:31:265:2411,1
28ULIASZ Jerzy 69LKS ISKRA JASZKOWABYSTRZYCA KŁODZKAM-Open26M 2601:21:15.25+00:31:315:2511,1
29DRZEWIECKI Marcin 13MAD RUNNERSWAŁBRZYCHM-Open27M 2701:22:37.40+00:32:535:3010,9
30SAŁAPATEK Robert 53BIEGOWA ŚWIDNICALUTOMIAM-Open28M 2801:23:34.10+00:33:495:3410,8
31KLIMECKI Krzysztof 33BOGUSZÓW-GORCEM-Open29M 2901:23:43.65+00:33:595:3410,7
32MARKOWSKI Zbigniew 42BIEGAMDLAZDROWIA.PLBOBRÓWM-Open30M 3001:25:32.85+00:35:485:4210,5
33GĄSIOROWSKI Krzysztof 19OIRP WROCŁAWWROCŁAWM-Open31M 3101:25:50.50+00:36:065:4310,5
34WIŚNIEWSKI Jacek 73NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAM-Open32M 3201:25:53.85+00:36:095:4310,5
35MALIK Agnieszka 41BARDOK-Open3K 301:25:54.10+00:36:095:4310,5
36ŻUKOWSKI Paweł 77GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECBOGUSZÓW-GORCEM-Open33M 3301:26:29.00+00:36:445:4510,4
37WINNY Przemysław 72BIELAWSKI AKADEMIA BIEGANIABIELAWAM-Open34M 3401:27:09.15+00:37:245:4810,3
38JARZĘBOWICZ Iwona 27KATOWICEK-Open4K 401:27:13.90+00:37:295:4810,3
39PODKOWSKA Beata 294WKB PIASTK-Open5K 501:27:36.60+00:37:525:5010,3
40KADYS Łukasz 29LKS ISKRA JASZKOWAROZTOKIM-Open35M 3501:27:43.75+00:37:595:5010,3
41KURAWIAK Grzegorz 291M-Open36M 3601:27:49.55+00:38:055:5110,2
42JANUSZ Ryszard 26KUDOWIANKA RUNSZCZYTNAM-Open37M 3701:27:50.50+00:38:065:5110,2
43FILIPEK Tomasz 17WROCŁAWM-Open38M 3801:28:00.20+00:38:165:5210,2
44BIELECKI Grzegorz 3HAPPY SCHOOLLEGNICAM-Open39M 3901:28:01.30+00:38:175:5210,2
45WIELGOCKA Joanna 71DŻOANA TEAMWŁOCŁAWEKK-Open6K 601:28:09.75+00:38:255:5210,2
46MELLER Daniel 43DEVIL'S HOOVESKŁODZKOM-Open40M 4001:28:19.75+00:38:355:5310,2
47STELMACH Piotr 57STELMACH TEAMWROCŁAWM-Open41M 4101:28:56.00+00:39:115:5510,1
48KOZAK Bartosz 38KOZAKIDŁUGOŁĘKAM-Open42M 4201:29:15.25+00:39:315:5710,1
49NOWAK Ireneusz 45BYSTRZYCA KŁODZKAM-Open43M 4301:29:27.45+00:39:435:5710,1
50SZLUFCIK Zbigniew 63GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECBOGUSZÓW-GORCEM-Open44M 4401:30:33.75+00:40:496:029,9
51RĘBIAŁKOWSKI Jakub 52RNB TEAM POLANICAPOLANICA ZDRÓJM-Open45M 4501:31:01.60+00:41:176:049,9
52DYJA Magdalena 16RNB TEAM POLANICAPOLANICA ZDRÓJK-Open7K 701:31:01.80+00:41:176:049,9
53KAMIŃSKI Wiesław 30WROCŁAWM-Open46M 4601:31:18.15+00:41:336:059,9
54PASTUSZEŃKO Ewa 48TAPASWAŁBRZYCHK-Open8K 801:32:28.05+00:42:436:099,7
55CHORZĘPA Adam 9KUDOWIANKA RUNWOLANYM-Open47M 4701:33:55.40+00:44:116:159,6
56SZAL Małgorzata 61TENIS CENTRUM ASPOLANICA ZDRÓJK-Open9K 901:34:50.20+00:45:066:199,5
57ZAGAŁA Piotr 75WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PLŚWIDNIAM-Open48M 4801:35:02.50+00:45:186:209,5
58DUDZIK Jacek 15LKSISKRA JASZKOWAKŁODZKOM-Open49M 4901:35:02.55+00:45:186:209,5
59WARZECHA Teresa 70RUNNERS TEAM NYSAWILAMOWAK-Open10K 1001:35:07.40+00:45:236:209,5
60STACHOWIAK Wiesław 56NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-Open50M 5001:37:23.10+00:47:386:299,2
61HEHL Tomasz 24WROCŁAWM-Open51M 5101:37:29.95+00:47:456:309,2
62TURSKI Damian 68WARSZAWAM-Open52M 5201:38:42.85+00:48:586:349,1
63KOSTRZEWSKA Natalia 36WARSZAWAK-Open11K 1101:38:42.90+00:48:586:349,1
64JANICKI Andrzej 25LITWIN TRIATHLON TEAMWROCŁAWM-Open53M 5301:39:07.70+00:49:236:369,1
65STOLARCZYK Justyna 59GRUPA BIEGOWA DZIKOWIECBOGUSZÓW GORCEK-Open12K 1201:39:54.80+00:50:106:399,0
66SKRĘTEK Monika 55BIEGAMDLAZDROWIA. PLJELENIA GÓRAK-Open13K 1301:40:36.65+00:50:526:428,9
67SZEWCZYK Marek 62CYBINA TEAMPOZNAŃM-Open54M 5401:42:50.50+00:53:066:518,8
68GUŁA Iwona 23BIERZÓWK-Open14K 1401:42:57.45+00:53:136:518,7
69RĘBECKA Violetta 51BIEGAMDLAZDROWIA. PLJELENIA GÓRAK-Open15K 1501:42:59.25+00:53:156:528,7
70KIRCUŃ Paweł 32WROCŁAWM-Open55M 5501:45:18.55+00:55:347:018,5
71KIERSNOWSKA Agnieszka 31CYBER ŁANIAWROCŁAWK-Open16K 1601:50:19.95+01:00:357:218,2
72KORZHUN Aliaksandr 35KAMIENNA GÓRAM-Open56M 5601:50:43.80+01:00:597:228,1
73GÓRALSKI Krzysztof 21BYSTRZYCA KŁODZKAM-Open57M 5701:51:06.80+01:01:227:248,1
74JABŁOŃSKI Kazimierz 80M-Open58M 5801:51:09.20+01:01:257:248,1
75SIARKIEWICZ Jola 54BIEGAMDLAZDROWIA.PLPODGÓRZYNK-Open17K 1701:56:16.35+01:06:327:457,7
DNCAWRYCEWICZ Monika 1RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICAK-Open00:55:40.650:0016,2
Znaleziono 76 wynik(ów)