II POLANICKI BIEG NIEDŹWIEDZIA - 5 KM

Organizator:
Teatr Zdrojowy Centrum Kultury i Promocji w Polanicy Zdrój,Fundacja Herkules All Sports
Data:
2020-07-11
Miejsce:
Polanica Zdrój
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
121
Wystartowało:
100
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
100
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KOZŁOWSKI Łukasz 221RONAL POLSKA RUNŚWIEBODZICEM-Open1M 100:18:24.05 3:4016,3
2KRUPA Marcin 224AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-Open2M 200:19:15.55+00:00:513:5115,6
3BOGDAŁ Paweł 181ULKS BYSTRZYCA KŁODZKAMIĘDZYGÓRZEM-Open3M 300:19:19.10+00:00:553:5215,5
4GENOTROWSKI Anrzej 295SKB GRAMITSTRZELIŃSKI KLUB BIEGACZY M-Open4M 400:19:25.10+00:01:013:5315,5
5ZAWODNI Jarosław 277WAŁBRZYCHM-Open5M 500:19:34.45+00:01:103:5415,3
6JANUSZEWICZ Dawid 208BIELAWAM-Open6M 600:19:53.05+00:01:293:5815,1
7PAWIŁOJĆ Jakub 243FITNESSROAD ŚWIEBODZICEŚWIEBODZICEM-Open7M 700:20:03.90+00:01:394:0015,0
8GRABOWSKI Roman 200RUNNERS TEAM NYSANYSAM-Open8M 800:20:06.50+00:01:424:0114,9
9DARGACZ Dominik 186MAD RUNNERSWAŁBRZYCHM-Open9M 900:20:15.20+00:01:514:0314,8
10SZCZEPAŃSKI Grzegorz 266MAD RUNNERSWAŁBRZYCHM-Open10M 1000:20:25.30+00:02:014:0514,7
11PAŁYS Marcin 242NOWA RUDAM-Open11M 1100:20:35.90+00:02:114:0714,6
12KOZIOŁ Stefan 220JAWORZYNA ŚLĄSKAM-Open12M 1200:20:37.70+00:02:134:0714,5
13WOJNER Adrian 79M-Open13M 1300:20:43.35+00:02:194:0814,5
14BIRECKI Maciej 180NYSAM-Open14M 1400:20:53.90+00:02:294:1014,4
15MARCINOWSKI Paweł 237ULKS BYSTRZYCA KŁODZKASTARA ŁOMNICAM-Open15M 1500:21:06.70+00:02:424:1314,2
16TOMKIEWICZ Bartek 273PIESZYCEM-Open16M 1600:21:32.00+00:03:074:1813,9
17PĘCZAR Aneta 244ŚWIDNICAK-Open1K 100:22:30.50+00:04:064:3013,3
18KONIECZYŃSKI Mariusz 217RNB TEAM POLANICA-ZDRÓJKŁODZKOM-Open17M 1700:22:57.50+00:04:334:3513,1
19SMOLNICKI Marcin 259POZNAŃM-Open18M 1800:23:06.85+00:04:424:3713,0
20TARATUTA Patrycja 271PCH SPORT CONPLEXGRUSZÓWK-Open2K 200:23:08.30+00:04:444:3713,0
21JANUSZ Damian 207KUDOWIANKA RUNSZCZYTNAM-Open19M 1900:23:14.05+00:04:504:3812,9
22DWOJAK Sara 190MAD RUNNERSWAŁBRZYCHK-Open3K 300:23:19.50+00:04:554:3912,9
23STRZELCZAK Henryk 264MARATON NOWA RUDANOWA RUDAM-Open20M 2000:23:20.10+00:04:564:4012,9
24TEREK Jacek 272KLODZKOM-Open21M 2100:23:20.60+00:04:564:4012,9
25ZBYRYT Marek 278AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-Open22M 2200:23:28.40+00:05:044:4112,8
26KUPIEC Mateusz 288M-Open23M 2300:24:21.00+00:05:564:5212,3
27MALECKI Jacek 235ŚREMM-Open24M 2400:25:00.80+00:06:365:0012,0
28RESSEL Joanna 250RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK-Open4K 400:25:03.30+00:06:395:0012,0
29KNAP Sylwia 214DLUGOPOLE ZDRÓJK-Open5K 500:25:33.05+00:07:095:0611,7
30GNITECKA Katarzyna 298KUDOWIANKA RUNK-Open6K 600:25:39.05+00:07:155:0711,7
31BOTÓR Remigiusz 184KRĘPAM-Open25M 2500:25:55.20+00:07:315:1111,6
32STANISŁAWSKA Ewa 261KŁODZKOK-Open7K 700:26:10.65+00:07:465:1411,5
33KACZMARSKI Martin 112KACZMARSKI GROUPWROCŁAWM-Open26M 2600:26:28.05+00:08:045:1711,3
34URBAŃSKI Tomasz 168TYLKO RZETELNI SĄ WIARYGODNIWROCŁAWM-Open27M 2700:26:28.75+00:08:045:1711,3
35ŚLIWKA Olga 269OŁAWAK-Open8K 800:26:36.35+00:08:125:1911,3
36BĘGOWSKI Jakub 179KAMIEŃ POMORSKIM-Open28M 2800:26:54.45+00:08:305:2311,1
37PIOTROWSKI Marek 245GOGGLE PAE TEAMWILKANÓWM-Open29M 2900:27:10.55+00:08:465:2611,0
38LESZCZYNSKA-BOGDAL Dominika 231ULKS BYSTRZYCA KŁODZKAMIĘDZYGÓRZEK-Open9K 900:27:13.35+00:08:495:2611,0
39KILIAN Mateusz 213WROCŁAWM-Open30M 3000:27:32.70+00:09:085:3010,9
40KORCZYŃSKA Alicja 218BIEGOWA POGORZAŁAPOGORZAŁAK-Open10K 1000:27:41.35+00:09:175:3210,8
41DRZEWIECKA Sylwia 188MAD RUNNERSWAŁBRZYCHK-Open11K 1100:27:43.70+00:09:195:3210,8
42MROCZEK Agnieszka 238WROCŁAWK-Open12K 1200:27:45.45+00:09:215:3310,8
43JUREK Szymon 284M-Open31M 3100:27:51.05+00:09:275:3410,8
44NOWAK Łukasz 241PAWKO RUNNER TEAM HTTP://PAWKORUNNER.PLPRUSZKÓWM-Open32M 3200:28:00.60+00:09:365:3610,7
44GOŁĄB Aleksandra 196STARA BYSTRZYCAK-Open13K 1300:28:00.60+00:09:365:3610,7
46SKAWINA-POŁEĆ Anna 254TOPOLICE TEAMSZCZYTNAK-Open14K 1400:28:15.30+00:09:515:3910,6
47WIKLUK Łukasz 275KŁODZKOM-Open33M 3300:28:51.25+00:10:275:4610,4
48SMOLIŃSKI Maciej 258NYSAM-Open34M 3400:28:52.55+00:10:285:4610,4
49JURASZ Aleksandra 210KAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-Open15K 1500:28:54.75+00:10:305:4710,4
50GÓŹDŹ Artur 198KUKURAFYPOLANICA ZDRÓJM-Open35M 3500:28:59.35+00:10:355:4710,4
51NASTAWSKA Bogumiła 239WAŁBRZYCHK-Open16K 1600:30:03.90+00:11:396:0010,0
52BARNAŚ Maciej 176BARDOM-Open36M 3600:30:08.30+00:11:446:0110,0
53KARBOWSKI Mateusz 212NOWA RUDA BIEGAWOLIBÓRZM-Open37M 3700:31:04.05+00:12:406:129,7
54SMOLAK Patrycja 257STARA ŁOMNICAK-Open17K 1700:31:04.60+00:12:406:129,7
55KWIATKOWSKI Dominik 230POLANICA ZDRÓJM-Open38M 3800:31:11.35+00:12:476:149,6
56KUPIEC Aneta 287K-Open18K 1800:31:21.85+00:12:576:169,6
57TOKARSKA Iwona 164KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJK-Open19K 1900:32:14.65+00:13:506:269,3
58STELMACH Barbara 262STELMACH TEAMWROCŁAWK-Open20K 2000:32:24.30+00:14:006:289,3
59DAROSZEWSKA Krystyna 187SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Open21K 2100:32:37.85+00:14:136:319,2
60KRUK-POPEK Katarzyna 78K-Open22K 2200:32:38.50+00:14:146:319,2
61HYLIŃSKA Hanna 293K-Open23K 2300:32:39.10+00:14:156:329,2
61GÓŹDŹ Małgorzata 199KUKURAFYPASZKÓWK-Open23K 2300:32:39.10+00:14:156:319,2
63HAŁKA Jan 205JACHUWROCŁAWM-Open39M 3900:32:39.75+00:14:156:329,2
64ZBYRYT Halina 279AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAK-Open25K 2500:32:43.25+00:14:196:329,2
65KRZEŚNIAK Iwona 225WROCŁAWK-Open26K 2600:33:17.55+00:14:536:399,0
66KRZEŚNIAK Marlena 227NOWA RUDAK-Open27K 2700:33:17.70+00:14:536:399,0
67ŁĘTKOWSKA Agnieszka 233JELENIA GÓRAK-Open28K 2800:33:42.25+00:15:186:448,9
68JANUR Joanna 206RÓŻOWE LANDRYNYPOLANICA ZDRÓJK-Open29K 2900:34:03.50+00:15:396:488,8
69WILK Marcin 292OLAWS M-Open40M 4000:34:25.15+00:16:016:538,7
70DZIERŻAK Krzysztof 191RUNNERS TEAM NYSANYSAM-Open41M 4100:34:29.85+00:16:056:538,7
71KRZEŚNIAK Jadwiga 226NOWA RUDAK-Open30K 3000:35:07.00+00:16:427:018,5
72SIKORSKA Marcelina 253BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK-Open31K 3100:35:18.85+00:16:547:038,5
73WIERZBICKA Marta 274KRZESZÓWK-Open32K 3200:35:20.40+00:16:567:048,5
74GRUDYSZ Marta 201RNB TEAM POLANICA- ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK-Open33K 3300:35:24.15+00:17:007:048,5
75GÓRSKA Katarzyna 197BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPIESZYCEK-Open34K 3400:35:38.10+00:17:147:078,4
76KOZŁOWSKI Oskar 222WAŁBRZYCHM-Open42M 4200:36:22.55+00:17:587:168,2
77WOROCH Jolanta 286  100:36:23.30+00:17:597:168,2
78STĘPEK Anna 263POLANICA-ZDRÓJK-Open35K 3500:36:35.75+00:18:117:198,2
79SLATAN Filip 256ŚWIDNICAM-Open43M 4300:36:40.75+00:18:167:208,2
80MACH Kasia 234NIEDŹWIEDZIE POLARNESTRONIE ŚLĄSKIEK-Open36K 3600:36:50.30+00:18:267:228,1
81GOJAN Joanna 195VEGE RUNNERSŁOMIANKIK-Open37K 3700:36:57.45+00:18:337:238,1
82ZDANOWICZ Iza 280NIEDŹWIEDZIE POLARNESTRONIE ŚLĄSKIEK-Open38K 3800:37:34.75+00:19:107:308,0
83KOZUBEK Justyna 223NYSAK-Open39K 3900:38:21.65+00:19:577:407,8
84BĘGOWSKA Katarzyna 177KAMIEŃ POMORSKIK-Open40K 4000:39:03.10+00:20:397:487,7
85FIGURA Zbigniew 192RUNNERS TEAM NYSABERLINM-Open44M 4400:39:16.45+00:20:527:517,6
86CHWALCZUK Jerzy 185RUNNERS TEAM NYSANYSAM-Open45M 4500:39:16.65+00:20:527:517,6
87BĘGOWSKI Marek 178WŁOCHATE GRUBASKIKAMIEŃ POMORSKIM-Open46M 4600:39:20.70+00:20:567:527,6
88MANDZIEJ Barbara 236STRZELINK-Open41K 4100:40:16.60+00:21:528:037,4
89BOTÓR Barbara 183KRĘPAK-Open42K 4200:41:26.20+00:23:028:177,2
90KOWALCZYK Sławomir 219STRAŻAK NA SZLAKUŁUKOWICE BRZESKIEM-Open47M 4700:42:10.60+00:23:468:267,1
91ROŚKOWSKA Ewa 251ANTONIÓWKAK-Open43K 4300:44:34.65+00:26:108:556,7
92ROŚKOWSKI Tadeusz 252ANTONIÓWKAM-Open48M 4800:45:25.10+00:27:019:056,6
93KALINOWSKA Justyna 211GŁOGÓWK-Open44K 4400:45:49.35+00:27:259:106,5
94ZYGADLO Natalia 281KĄTY WROCŁAWSKIEK-Open45K 4500:45:49.90+00:27:259:106,5
95ZAJĄC Michał 276WROCŁAWM-Open49M 4900:47:12.10+00:28:489:266,4
96ŻUROWSKA Ola 282NIEDŹWIEDZIE POLARNESTRONIE ŚLĄSKIEK-Open46K 4600:47:51.50+00:29:279:346,3
97HAŁKA Małgorzata 204WROCŁAWK-Open47K 4700:48:16.55+00:29:529:396,2
98STYRCZ Małgorzata 265BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK-Open48K 4800:48:20.50+00:29:569:406,2
99SZNAJDER Agnieszka 267BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAK-Open49K 4900:48:20.85+00:29:569:406,2
100KULCZYCKI Jan 228GDAŃSKM-Open50M 5001:02:21.00+00:43:5612:284,8
Znaleziono 100 wynik(ów)