Organizator : | HVACR.pl |
Data : | 2017-05-14 |
Miejsce : | Bydgoszcz |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 486 |
Wystartowało : | 430 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 430 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Specjalne |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Debiutant 10km | Debiutant Biegu Instalatora | Instalator - drużynowa | Wod.-kan. - drużynowa | Bydgoszczanka | Instalator - K indywidualna | Wod.-kan. - K indywidualna | Bydgoszczanin | Instalator - M indywidualna | Wod.-kan. - M indywidualna | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Firma | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ADASZAK Katarzyna | 1 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:00 | ||
2 | POKORA Rafał | 298 | SZPETAL GÓRNY | M-40 | 00:00:01 | |||
3 | MINKO Arkadiusz | 258 | SZCZECIN | M-20 | Target | 00:00:01 | ||
4 | CZYŻNIKIEWICZ Paweł | 459 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:01 | |||
5 | CHOLEWIŃSKI Dariusz | 48 | BYDGOSZCZ | M-40 | CGH Polska | 00:00:02 | ||
6 | DEMBOWSKI Mariusz | 480 | H+H Polska | LIDZBARK | M-30 | H+H Polska | 00:00:02 | |
7 | PRZYBYSZ Marcin | 304 | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 00:00:02 | |||
8 | TYPIŃSKI Paweł | 403 | Solum Tri Team | POZNAŃ | M-20 | Solum Bartosz Kamiński | 00:00:02 | |
9 | BARTKOWIAK Rafał | 14 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:02 | |||
10 | BIERYT Arkadiusz | 20 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:03 | |||
11 | BARTCZAK Łukasz | 12 | TEAMOCHAL | DOBRCZ | M-30 | Technika Sanitarna Bartosz Pater | 00:00:03 | |
12 | MAŁKIŃSKI Józef | 242 | BYDGOSZCZ | M-60+ | 00:00:03 | |||
13 | SZATKOWSKI Józef | 366 | GRUDZIĄDZ | M-60+ | 00:00:03 | |||
14 | LEWAŃCZYK Marcin | 221 | Akademia biegowa Amator kiełpino | SKORZEWO | M-30 | 00:00:04 | ||
15 | MUSZYŃSKI Krzysztof | 265 | Oj tam Oj tam RUN... | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M-40 | 00:00:04 | ||
16 | KLIMEK Łukasz | 166 | H2O TEAM | BLIZNO | M-30 | MWiO sp. z o.o. Grudziądz | 00:00:04 | |
17 | RYDLEWSKI Marek | 329 | RUN BYDGOSZCZ | CIELE | M-40 | 00:00:04 | ||
18 | KOŻUCHOWSKA Natalia | 189 | KLIMAT SOLEC | BYDGOSZCZ | K-20 | KLIMAT SOLEC | 00:00:04 | |
19 | OLEJNICZAK Marek | 272 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:05 | |||
20 | GBYL Jacek | 97 | GDYNIA | M-40 | 00:00:05 | |||
21 | RADECKI Przemysław | 308 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:05 | |||
22 | KĘDZIERSKI Rafał | 160 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:05 | |||
23 | KRZYŻANOWSKI Robert | 206 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-40 | ANDRO | 00:00:06 | |
24 | MASALSKI Romuald | 249 | CZERNIKOWO | M-50 | 00:00:06 | |||
25 | KRZEMIŃSKI Bartosz | 202 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-30 | Art-Deco | 00:00:06 | |
26 | PĘKAŁA Aleksandra | 291 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | K-30 | Art-Deco | 00:00:07 | |
27 | SZEIB Robert | 372 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:07 | |||
28 | GROSZEWSKI Grzegorz | 122 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:07 | |||
29 | TUŻYLAK Katarzyna | 401 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:07 | |||
30 | ANDRZEJEWSKI Paweł | 2 | NOWA WIEŚ WIELKA | M-30 | 00:00:08 | |||
31 | BARANOWICZ Mikołaj | 10 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | |||
32 | AUGUSTYNOWICZ Andrzej | 6 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:08 | |||
33 | QUAAS Łukasz | 306 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:08 | ||
34 | GŁÓD Arkadiusz | 101 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:09 | |||
35 | MINTA Adam | 259 | BYDGOSZCZ | M-30 | Proj-Przem-Projekt Sp. z o.o. | 00:00:09 | ||
36 | WESOŁOWSKI Roland | 411 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:09 | |||
37 | WYSOCKI Piotr | 440 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 00:00:09 | ||
38 | KUJAWA Kamil | 212 | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | WOJNOWO | M-30 | 00:00:09 | ||
39 | GAZDULSKI Krzysztof | 96 | TORUŃ | M-40 | 00:00:09 | |||
40 | DURCZAK Jerzy | 83 | BIAŁE BŁOTA | M-30 | 00:00:09 | |||
41 | GWITT Bartosz | 129 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:09 | |||
42 | GROSKOP Grzegorz | 121 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:10 | ||
43 | SZYCHOWSKI Jarosław | 376 | WIERZCHUCICE | M-30 | 00:00:10 | |||
44 | KANNEBERG Maciej | 157 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:10 | ||
45 | WOLSKI Kamil | 470 | PŁOŃSK | M-30 | 00:00:11 | |||
46 | PALIGA Antoni | 282 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-50 | 00:00:11 | ||
47 | SZYMCZAK Konrad | 378 | KALISZ | M-20 | 00:00:11 | |||
48 | PALIGA Mateusz | 281 | Run Team Sępólno Krajeńskie | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:11 | ||
49 | ROBERT Ryczkowski | 317 | ZĄBKI | M-40 | Polski Instalator | 00:00:11 | ||
50 | MIERZWA Damian | 256 | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-20 | 00:00:12 | |||
51 | NAGOW Michał | 266 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:12 | ||
52 | JANOWSKI Mariusz | 136 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Grudziądz | GRUDZIĄDZ | M-40 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Mariusz Janowski | 00:00:12 | |
53 | GAJEWSKI Maciej | 92 | WŁOCŁAWEK | M-30 | 00:00:12 | |||
54 | PAWLOWSKI Marcin | 289 | WLOCLAWEK | M-30 | 00:00:12 | |||
55 | KAMPER Jarosław | 156 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:13 | |||
56 | DANIELEWSKI Rafał | 65 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:13 | |||
57 | WŁOCH Sylwester | 429 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:14 | |||
58 | CZYŻAK Asia | 60 | NOWY DWÓR | K-40 | 00:00:14 | |||
59 | KOWALSKI Jacek | 183 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:14 | |||
60 | ŁOBOCKI Krzysztof | 233 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:14 | |||
61 | BORUCKI Rafał | 31 | Alfaco Running Team | WARSZAWA | M-30 | 00:00:14 | ||
62 | CZAJKOWSKI Maciej | 55 | Alfaco Running Team | KATOWICE | M-40 | 00:00:15 | ||
63 | SPECJALSKI Paweł | 353 | Alfaco Running Team | WARSZAWA | M-20 | 00:00:15 | ||
64 | BINIENDA Mateusz | 22 | BIMAT | KRUSZYN | M-30 | 00:00:15 | ||
65 | DEC Jarosław | 70 | Alfaco Running Team | SOSNOWIEC | M-40 | 00:00:16 | ||
66 | BUTRYM Dariusz | 41 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:16 | |||
67 | TOKARSKI Krzysztof | 388 | GDAŃSK | M-50 | AZART-SAT Krzysztof Tokarski | 00:00:16 | ||
68 | GIERSZEWSKA Grażyna | 100 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:16 | |||
69 | KUJAWA Piotr | 211 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:16 | |||
70 | MURAS Michał | 263 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:16 | |||
71 | BRZUSKIEWICZ Sławomir | 38 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:17 | |||
72 | NIŚCIGORSKA Joanna | 269 | Alfaco Running Team | WROCŁAW | K-30 | 00:00:17 | ||
73 | SMOLARA Sebastian | 347 | WROCŁAW | M-30 | 00:00:17 | |||
74 | SIENIAWSKI Marek | 339 | Alfaco Running Team | GDYNIA | M-30 | 00:00:18 | ||
75 | KACZMARSKI Patryk | 464 | Fala Kazuń | PŁOŃSK | M-20 | 00:00:18 | ||
76 | GOŁCZYŃSKI Tomasz | 108 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:18 | |||
77 | WOJTYSIAK Dorota | 434 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:18 | |||
78 | DEJEWSKI Zbigniew | 71 | Alfaco Running Team | LUBLIN | M-50 | 00:00:18 | ||
79 | LORKOWSKA Maria | 227 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:19 | ||
80 | DAŃCZUK Agnieszka | 68 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:19 | |||
81 | WACHOWIAK Adam | 466 | Fala Kazuń | LEGIONOWO | M-20 | 00:00:19 | ||
82 | PRZYBYLSKI Mariusz | 303 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:19 | |||
83 | KOSK Patryk | 467 | Fala Kazuń | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M-20 | 00:00:19 | ||
84 | SKOMAROWSKA Barbara | 462 | Fala Kazuń | LEGIONOWO | K-30 | 00:00:19 | ||
85 | PRZYBYSZEWSKI Adrian | 465 | Fala Kazuń | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M-20 | 00:00:19 | ||
86 | PODGRUDNY Adam | 468 | Fala Kazuń | ŚWIERCZE | M-30 | 00:00:19 | ||
87 | MACHNOWSKI Przemysław | 461 | Fala Kazuń | WARSZAWA | M-30 | 00:00:20 | ||
88 | TOMKIEL Piotr | 394 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:20 | |||
89 | PASZEK Maria | 286 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:20 | |||
90 | KOZERA Marcin | 187 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:20 | |||
91 | LESZCZYŃSKI Andrzej | 463 | Fala Kazuń | KIELCE | M-30 | 00:00:20 | ||
92 | KOZAKIEWICZ Marcin | 186 | NAKŁO NAD NOTECIĄ | M-40 | 00:00:21 | |||
93 | DRAHEIM Łukasz | 79 | ASPEKT | BYDGOSZCZ | M-20 | ASPEKT | 00:00:21 | |
94 | ZARECKI Piotr | 444 | pałuki running team | ŻNIN | M-30 | 00:00:21 | ||
95 | KAMIŃSKI Bartosz | 155 | Solum Tri Team | LUBOŃ | M-30 | SOLUM Bartosz Kamiński | 00:00:21 | |
96 | WALUSIAK Miłosz | 407 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:21 | |||
97 | LIPCZYŃSKI Przemysław | 460 | Fala Kazuń | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | M-20 | 00:00:21 | ||
98 | LEBIODA Tomasz | 455 | ASPEKT | BYDGOSZCZ | M-30 | ASPEKT | 00:00:21 | |
99 | WIECZOREK Łukasz | 413 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:22 | |||
100 | PARUSZEWSKI Robert | 284 | GDYNIA | M-30 | 00:00:22 | |||
101 | DEMBEK Maciej | 72 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:22 | |||
102 | SMOLIŃSKI Piotr | 348 | GDYNIA | M-30 | 00:00:22 | |||
103 | STRAMA Wojciech | 362 | ZAKOPANE | M-30 | FU MAŃKA Wojciech Strama | 00:00:22 | ||
104 | SZCZEPAŃSKI Marek | 369 | Wysadzeni z fotela | SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 00:00:22 | ||
105 | CZUBKOWSKI Sebastian | 59 | SEPÓLNO KRAJEŃSKIE | M-30 | 00:00:22 | |||
106 | OLECHNOWICZ Tomasz | 271 | SM Budowlani | BYDGOSZCZ | M-40 | SM Budowlani | 00:00:23 | |
107 | CADER Ryszard | 43 | Spójnia Białe Błota | KRUSZYN KRAJEŃSKI | M-30 | 00:00:23 | ||
108 | JURUŚ Jolanta | 150 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:23 | |||
109 | PASTWA Donata | 285 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:24 | |||
110 | MAKOWSKI Sławomir | 238 | RUN BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:24 | ||
111 | PŁACZKOWSKA Magdalena | 296 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:25 | |||
112 | KORALEWSKI Jakub | 178 | GĄDECZ | M-20 | 00:00:26 | |||
113 | DANKOWSKA Oliwia | 66 | UKS CZAPLA Białe Błota | KORONOWO | K-16 | 00:00:26 | ||
114 | KUBIŃSKI Rafał | 207 | Allianz Running Team | SŁUPSK | M-50 | 00:00:26 | ||
115 | KUBIŃSKA Beata | 469 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-50 | 00:00:26 | ||
116 | KRYKANT Michał | 199 | GRUDZIĄDZ | M-30 | 00:00:27 | |||
117 | LIPIŃSKI Marek | 223 | TORUŃ | M-30 | 00:00:27 | |||
118 | RATAJCZAK Dariusz | 312 | DOLSK | M-40 | Zakład Usługowo Handlowy | 00:00:27 | ||
119 | WIŚNIEWSKI Dariusz | 423 | TORUŃ | M-50 | 00:00:27 | |||
120 | DOLATA Magdalena | 77 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:27 | |||
121 | BRYWCZYŃSKI Krystian | 34 | PIECHCIN | M-30 | 00:00:28 | |||
122 | KAPELIŃSKI Stanisław | 158 | BYDGOSZCZ | M-50 | 00:00:28 | |||
123 | BRYWCZYŃSKA Justyna | 33 | PIECHCIN | K-30 | 00:00:28 | |||
124 | ROZMARYNOWICZ Anna | 321 | Lovelasy | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K-30 | 00:00:28 | ||
125 | TOMAS Marzena | 389 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:28 | |||
126 | BLEJA Krystian | 24 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:28 | |||
127 | JUCHACZ Michał | 145 | INOWROCŁAW | M-30 | 00:00:28 | |||
128 | DĄBROWSKI Jarosław | 69 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:29 | |||
129 | STOŻEK Szymon | 361 | ZWiK Chełmno | CHEŁMNO | M-16 | 00:00:29 | ||
130 | SZMELTER Michał | 373 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:29 | |||
131 | STAWCZYK Dariusz | 358 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:29 | |||
132 | SOSIŃSKI Paweł | 352 | BEZPIECZNY OPERATOR | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | M-30 | 00:00:30 | ||
133 | JANKOWSKA Katarzyna | 133 | BYDGOSZCZ | K-40 | 00:00:30 | |||
134 | KOŚMIŃSKI Krzysztof | 181 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:30 | |||
135 | SZADKOWSKA Anna | 364 | INOWROCŁAW | K-60+ | 00:00:30 | |||
136 | SOSIŃSKA Izabela | 351 | BEZPIECZNY OPERATOR | DĄBROWA CHEŁMIŃSKA | K-30 | 00:00:30 | ||
137 | KOZACZYK Julia | 185 | INOWROCŁAW | K-16 | 00:00:30 | |||
138 | SIWIŃSKA Elżbieta | 344 | INOWROCŁAW | K-50 | 00:00:30 | |||
139 | ŚWIERCZYŃSKI Marcin | 384 | To Tylko Triathlon | OSIELSKO | M-30 | 00:00:30 | ||
140 | ZYGMUNT Robert | 448 | Run Pasja | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:30 | ||
141 | BEDNAREK Marta | 15 | WTELNO | K-30 | 00:00:31 | |||
142 | SZCZĘSNY Arkadiusz | 371 | Dynamo Skarpa | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:31 | ||
143 | BINKOWSKA Anita | 23 | GNIEWKOWO | K-40 | 00:00:31 | |||
144 | BAJAN Justyna | 8 | ŁOCHOWO | K-30 | 00:00:31 | |||
145 | TOMCZAK Krzysia | 392 | ŁOCHOWO | K-30 | 00:00:31 | |||
146 | RASSALSKA-KAUSA Jola | 311 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:31 | |||
147 | CZARNECKA -PIJAROWSKA Dominika | 56 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:31 | |||
148 | PRIEWE Paweł | 301 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:31 | |||
149 | POTRZEBOWSKA Agata | 300 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:32 | |||
150 | ŻEGLICZ Marek | 449 | Spójnia Białe Błota | BIAŁE BŁOTA | M-20 | 00:00:32 | ||
151 | CIESIELSKI Tomasz | 51 | kujawsko-pomorskie.pl | TORUŃ | M-20 | 00:00:32 | ||
152 | TREJDEROWSKI Robert | 395 | Conkret Running Team | KOWALEWO POMORSKIE | M-30 | 00:00:32 | ||
153 | KOZACZYK Joanna | 184 | INOWROCŁAW | K-40 | 00:00:32 | |||
154 | SMAGAGOWSKA Anna | 346 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:32 | |||
155 | WIŚNIEWSKA Dorota | 421 | KLIMAT SOLEC | SOLEC KUJAWSKI | K-30 | KLIMAT SOLEC | 00:00:32 | |
156 | FRANCISZKIEWICZ Monika | 88 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:32 | |||
157 | KACZMAREK Michał | 151 | POZNAŃ | M-30 | GWE Pol-Bud sp. z o.o. | 00:00:33 | ||
158 | SZULC Edmund | 374 | ZIELONKA | M-50 | 00:00:33 | |||
159 | GROTT Bartłomiej | 123 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:33 | |||
160 | DOBUCKA Katarzyna | 76 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:34 | |||
161 | WOŹNIAK Alina | 437 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:34 | |||
162 | RYCHŁOWSKI Artur | 328 | SYSTHERM Sport Team | POZNAŃ | M-30 | SYSTHERM | 00:00:34 | |
163 | OKUŁA Zbigniew | 270 | SYSTHERM Sport Team | POZNAŃ | M-30 | SYSTHERM | 00:00:34 | |
164 | KWARTA Ilona | 218 | SYSTHERM Sport Team | POZNAŃ | K-40 | SYSTHERM | 00:00:34 | |
165 | JASTRZĘBOWSKI Artur | 140 | SYSTHERM Sport Team | POZNAŃ | M-30 | SYSTHERM | 00:00:35 | |
166 | GORBASZEWICZ Lukasz | 111 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:35 | |||
167 | PRZYBYLSKA Grażyna | 302 | BYDGOSZCZ | K-50 | 00:00:35 | |||
168 | RYMARKIEWICZ Sławomir | 330 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:00:36 | |||
169 | OSTROWSKA Danuta | 277 | BYDGOSZCZ | K-60+ | 00:00:36 | |||
170 | RZYDUCH Piotr | 334 | SUCHATÓWKA | M-40 | 00:00:36 | |||
171 | TUSZYŃSKA Monika | 400 | KURZĘTNIK | K-40 | 00:00:36 | |||
172 | RUTKOWSKA Virginia | 325 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:37 | |||
173 | SIERADZKI Damian | 340 | KORONOWO | M-30 | 00:00:37 | |||
174 | WIELUŃSKA Dorota | 414 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:38 | |||
175 | GRUBA Jacek | 125 | BRZOZA | M-50 | 00:00:38 | |||
176 | RUTKOWSKI Tomasz | 327 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:38 | |||
177 | CHOJNACKA Katarzyna | 46 | KRUSZE | K-30 | 00:00:39 | |||
178 | RAZIK Wieslaw | 315 | PLESZEW | M-30 | 00:00:39 | |||
179 | BIERNACKA Anna | 19 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:40 | |||
180 | DRZEWIECKI Mirek | 456 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:40 | |||
181 | KLEWICKI Łukasz | 164 | MechVent Team | WEJHEROWO | M-20 | MechVent | 00:00:41 | |
182 | OŻGA Agnieszka | 279 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:41 | |||
183 | BOROWICZ Ireneusz | 30 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:41 | |||
184 | KISIEL Krystian | 162 | Ekipa BSW | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:42 | ||
185 | GROBELNA Angelika | 119 | NIEMCZ | K-40 | 00:00:42 | |||
186 | SKUPSZ Jędrzej Kazmierz | 345 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:42 | |||
187 | KRASZKIEWICZ Monika | 193 | BYDGOSZCZ | K-20 | 00:00:42 | |||
188 | JARZYNA Jakub | 137 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:42 | |||
189 | GOLCZYK Wiktor | 107 | Eko-Instal | ROGOWO | M-16 | HYDRO-MET ROGOWO | 00:00:42 | |
190 | DANIELEK Ewa | 62 | WARSZAWA | K-30 | 00:00:43 | |||
191 | MALICKA Maria | 239 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:43 | |||
192 | CETKOWSKI Przemek | 45 | TORUŃ | M-30 | El-mar sp z o.o. | 00:00:43 | ||
193 | KURA Arkadiusz | 216 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:44 | |||
194 | ZIELIŃSKA Dominika | 446 | Eko-Instal | TUCHOLA | K-20 | 00:00:44 | ||
195 | DRWĘCKI Daniel | 81 | Eko-Instal | BYDGOSZCZ | M-30 | Eko-Instal | 00:00:44 | |
196 | BRONKALLA Karol | 32 | Eko-Instal | BYDGOSZCZ | M-30 | Centrum Pomp Ciepła Karol Bronkalla | 00:00:44 | |
197 | RADKA Michał | 309 | KLIMOR TEAM | LUZINO | M-30 | 00:00:44 | ||
198 | WIŚNIEWSKI Maksymilian | 424 | TORUŃ | M-16 | 00:00:45 | |||
199 | BŁACHOWICZ Dawid | 27 | Salamander Running Team | WŁOCŁAWEK | M-30 | 00:00:45 | ||
200 | IGNATOWICZ Michał | 132 | BYDGOSZCZ | M-30 | Eko-Instal | 00:00:45 | ||
201 | MARKIEWICZ Mirek | 247 | TORUŃ | M-40 | 00:00:46 | |||
202 | LUKASIEWICZ Krzysztof | 229 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:46 | |||
203 | JURKIEWICZ Beata | 149 | TORUŃ | K-40 | 00:00:46 | |||
204 | GAWLIK Jacek | 95 | ŁĘCZYCA | M-30 | Projekt Complex | 00:00:47 | ||
205 | PARUSZEWSKA Katarzyna | 283 | GDYNIA | K-30 | 00:00:47 | |||
206 | GAWLIK Kinga | 94 | ŁĘCZYCA | K-30 | 00:00:47 | |||
207 | BARTKOWIAK Aleksandra | 13 | LESZNO | K-20 | 00:00:48 | |||
208 | KNIOŁA Dorota | 167 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Grudziądz | GRUDZIĄDZ | K-40 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Mariusz Janowski | 00:00:49 | |
209 | ŻMICH Tomasz | 450 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:49 | |||
210 | JANOWSKA Ula | 135 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Grudziądz | GRUDZIĄDZ | K-40 | Kompleksowe Usługi Przeciwpożarowe Mariusz Janowski | 00:00:49 | |
211 | RATAJCZAK Anna | 313 | DOLSK | K-40 | Zakład Usługowo Handlowy | 00:00:50 | ||
212 | CZAJA Jarosław | 53 | BYDGOSZCZ | M-30 | 00:00:50 | |||
213 | NIESPOREK Ewa | 268 | TORUŃ | K-50 | 00:00:50 | |||
214 | NOWACKI Leszek | 457 | ZP SERWIS | BYDGOSZCZ | M-60+ | ZP SERWIS | 00:00:51 | |
215 | BRZOZOWSKI Jarosław | 35 | BRZOZA TRI TEAM | BRZOZA | M-50 | 00:00:51 | ||
216 | JARZYŃSKI Maciej | 138 | BYDGOSZCZ | M-20 | 00:00:51 | |||
217 | JUREK Karolina | 148 | BYDGOSZCZ | K-30 | 00:00:51 | |||
218 | GRUBA Paweł | 124 | BRZOZA | M-30 | PAGR Instal | 00:00:52 | ||
219 | MOSKAL Marta | 261 | MAŁE CZYSTE | K-20 | 00:00:53 | |||
220 | MARCZYKOWSKI Kamil | 245 | ZŁOTÓW | M-20 | 00:00:53 | |||
221 | LIPIŃSKI Błażej | 224 | CHOJNICE | M-30 | 00:00:53 | |||
222 | BANAŚ Michał | 9 | JELENIEC | M-16 | 00:00:53 | |||
223 | BILKIEWICZ Anna Maria | 21 | WARSZAWA | K-40 | 00:00:54 | |||
224 | BLOK Karolina | 26 | CHOJNICE | K-20 | 00:00:54 | |||
225 | BLOK Karol | 25 | CHOJNICE | M-30 | 00:00:55 |
Znaleziono 225 wynik(ów)