III BIEG SZLAKIEM LEŚNYCH

Organizator/ Organizer:
Stowarzyszenie Przyjaciół Lipinek
Data/ Date:
2017-06-03
Miejsce/ Place:
Lipinki
Dystans/ Distance:
12 km
Zgłoszonych/ Registered:
162
Wystartowało/ Started:
142
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
140
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Lista nagrodzonych/ List of winners: Open i wiekowe | Specjalne
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-IPN | K-Lasy | K-Lipinki | Najszybsza Grudziądzanka | M-IPN | M-Lasy | M-Lipinki | K16 | M16 | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60 | K70 | M70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas startu/Start timeCzas
netto
12km
Czas
brutto
12km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KŁOPOTEK Damian 156PACKMAN TEAMTORUNM30100:00:0100:43:16.8500:43:18.70 3:3616.6
2GUZMANN Mateusz 99GRUDZIĄDZM20100:00:0100:45:13.8000:45:15.40+00:01:563:4615.9
3KLEMAŃSKI Marcin 26THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM30200:00:0200:46:32.3000:46:34.30+00:03:153:5215.5
4WALENDZIAK Klaudiusz 35PACKMAN TEAMŚWOECIEM40100:00:0100:47:01.2000:47:03.05+00:03:443:5515.3
5SPRENGER Mirosław 91NAKIELSKI KLUB BIEGACZA/IPNNAŁO NAD NOTECIĄM30300:00:0300:47:29.9000:47:33.00+00:04:133:5715.2
6JANUS Dawid 45ŚWIECIEM30400:00:0200:47:46.3500:47:48.80+00:04:293:5815.1
7BRONISŁAWSKI Bruno 158PACKMAN TEAMŚWIECIEM20200:00:0200:50:15.3000:50:17.80+00:06:584:1114.3
8DEJNOWSKI Tomasz 66SĘKI OSIEŚLIWICZKIM30500:00:0300:50:37.2500:50:40.50+00:07:204:1314.2
9NOGA Michał 112WIELKI ZAJACZKOWOM20300:00:0100:50:45.2500:50:46.75+00:07:284:1314.2
10DYJACH Robert 8SOLIDARNOŚĆ POLEDNOGRUCZNOM20400:00:0300:50:51.6000:50:55.55+00:07:344:1414.2
11WĘSIORA Mariusz 39DRZYCIMM40200:00:0400:51:09.3500:51:13.35+00:07:524:1514.1
12HOŁTYN Patryk 90TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZRADZIEJÓWM20500:00:0300:51:24.9000:51:28.65+00:08:084:1714
13GACH Maciej 67POMORZE BIEGA I POMAGAGDAŃSKM30600:00:0200:51:35.5000:51:37.95+00:08:184:1714
14RANISZEWSKA Marzena 157PACKMAN TEAMGRUDZIĄDZK30100:00:0100:51:37.1500:51:38.75+00:08:204:1813.9
15KULPA Marcin 28CSLOG GRUPAGRUDZIĄDZM30700:00:0200:52:00.0000:52:02.75+00:08:434:2013.8
16TELEJKO Łukasz 118ROLL&RUN TEAMBYDGOSZCZM20600:00:0400:52:06.0500:52:10.10+00:08:494:2013.8
17BANACH Tomasz 10TOMEK BIEGA GRUDZIĄDZMIEDZNOM30800:00:0300:52:24.3000:52:27.95+00:09:074:2213.7
18SPRADA Waldemar 145OSIEM40300:00:0200:52:25.0000:52:27.75+00:09:084:2213.7
19SKWIERCZ Andrzej 131OSIEM30900:00:0200:52:25.2500:52:28.00+00:09:084:2213.7
20GOLIŃSKI Michał 32THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM301000:00:0200:53:03.8000:53:05.95+00:09:464:2513.6
21PILARSKI Maksymilian 116OSIE/WAŁKOWISKAM16100:00:0200:53:23.3000:53:26.05+00:10:064:2713.5
22WODEJKO Artur 139TBKM WILK SOLEC KUJAWSKISOLEC KUJAWSKIM40400:00:0200:54:00.6500:54:02.80+00:10:434:3013.3
23BOREK Robert 37THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM40500:00:0200:54:08.6000:54:11.35+00:10:514:3013.3
24KARNECKI Rafał 23THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM301100:00:0300:54:12.3500:54:15.75+00:10:554:3113.3
25GORCZYCA Grzegorz 21GRUDZIĄDZM40600:00:0300:54:30.1000:54:33.90+00:11:134:3213.2
26RUBAJ Piotr 89ŚWIECIEM301200:00:0500:54:44.9000:54:50.40+00:11:284:3313.2
27SZARMACH Stanisław 150GRÓDEKM60100:00:0400:54:56.9500:55:01.25+00:11:404:3413.1
28TOBOLSKI Marek 70FLORIAN OCHRONA PRZECIWPOŻAROWAGRUDZIĄDZM40700:00:0700:55:12.4000:55:20.20+00:11:554:3613
29CIMACHOWSKI Jakub 98CIMATECHSOLEC KUJAWSKIM301300:00:0400:55:15.4500:55:20.25+00:11:584:3613
30REDLARSKI Maciej 110WYŻSZA SZKOŁA OFICERSKA WOJSK LĄDOWYCHIWIECM20700:00:0400:56:04.2000:56:08.25+00:12:474:4012.8
31GAWLIK Wojciech 121IWSP SZGRUDZIĄDZM301400:00:0300:56:14.7500:56:18.15+00:12:574:4112.8
32MURAWIEC Izabela 33MUROWANIEC NADKANALEK30200:00:0200:56:53.9500:56:56.25+00:13:374:4412.7
33TARCZYKOWSKI Jarosław 97ŚWIECIEM40800:00:0400:56:58.8000:57:03.25+00:13:414:4412.6
34KĘSKA Rafał 85NADLEŚNICTWO DĄBROWAŚWIECIEM20800:00:0500:57:10.2000:57:15.40+00:13:534:4512.6
35WITEK Karol 60OSIEM301500:00:0300:57:11.0500:57:14.40+00:13:544:4512.6
36DRZYMALSKI Damian 4AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZRULEWOM20900:00:0500:57:14.0000:57:19.60+00:13:574:4612.6
37DEINOWSKI Mariusz 65SĘKI OSIEOSIEM40900:00:0400:57:42.9500:57:47.85+00:14:264:4812.5
38DEINOWSKI Mateusz 64SĘKI OSIEOSIEM16200:00:0000:57:47.9000:57:47.90+00:14:314:4812.5
39SUCHOMSKA Beata 50JANIA GÓRAK40100:00:0500:57:55.6500:58:00.65+00:14:384:4912.4
40ZARZYCKI Marek 127GDAŃSKM401000:00:1900:58:31.9000:58:51.85+00:15:154:5212.3
41SZYCHUŁDA Adam 81GDYNIAM60200:00:0200:58:42.1500:58:44.95+00:15:254:5312.3
42WILMA Wiesław 83KWIDZYNM50100:00:0400:58:56.0000:59:00.05+00:15:394:5412.2
43KARCZEWSKA Olga 151YOUCOGRUDZIĄDZK20100:00:0300:59:13.0500:59:16.40+00:15:564:5612.2
44CERAN Tomasz 78BYDGOSZCZM301600:00:1200:59:25.1000:59:37.95+00:16:084:5712.1
45LEŚNIAK Michał 31GRUPAM201000:00:0700:59:34.0000:59:41.05+00:16:174:5712.1
46PILARSKI Rafał 133WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A.DOLNA GRUPAM301700:00:0600:59:45.4500:59:52.15+00:16:284:5812
47CHĘCIŃSKI Leszek 100GĄSIORKIM401100:00:0301:00:01.5001:00:04.85+00:16:445:0012
48KOSEDA Robert 15KARTUZYM401200:00:0601:00:09.7001:00:16.45+00:16:525:0012
49CHOJNACKI Krzysztof 11KWIDZYNM401300:00:0601:00:33.3501:00:39.60+00:17:165:0211.9
50JAKÓBCZYK Krzysztof 88PGB SPORTOWA PACZKAGRUDZIĄDZM50200:00:0401:01:30.1001:01:35.05+00:18:135:0711.7
51ŁUSIAK Marek 24KWIDZYNM50300:00:0301:01:36.0501:01:39.90+00:18:195:0811.7
52LEWANDOWSKI Tomasz 74CSLOG GRUPAGRUDZIĄDZM401400:00:0801:01:36.3501:01:44.65+00:18:195:0811.7
53OREMUS Zuzanna 86LIPINKIK16100:00:0401:01:41.2001:01:46.10+00:18:245:0811.7
54LIBECKI Marcin 94PALIMY PODESZWYŚWIECIEM401500:00:0601:01:50.1501:01:56.65+00:18:335:0911.6
55JANISZEWSKI Przemysław 5THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM301800:00:1001:01:57.9001:02:08.60+00:18:415:0911.6
56POŁAJDOWICZ Tomek 138KOŹLINYM301900:00:0801:01:59.0501:02:07.90+00:18:425:0911.6
57MAŁECKI Janusz 123NZS UMKBIAŁE BŁOTAM50400:00:0501:02:01.7501:02:07.05+00:18:445:1011.6
58KOSTRO Kasia 128GDAŃSKK40200:00:1301:02:04.0501:02:17.50+00:18:475:1011.6
59OSYKA Sebastian 95GRUDZIĄDZM302000:00:0401:02:16.0001:02:20.35+00:18:595:1111.6
60ZABOROWSKA Beata 38DRZYCIMK40300:00:0301:02:20.2501:02:23.95+00:19:035:1111.6
61STUCKI Marek 141OSP SULNÓWKOSULNOWOM201100:00:0901:02:24.4501:02:34.05+00:19:075:1211.5
62CHYREK Wojciech 130LAWA TEAMGDAŃSKM302100:00:1901:02:27.0001:02:46.45+00:19:105:1211.5
63JEZIORSKI Winicjusz 87GRUDZIĄDZM302200:00:0501:02:30.9501:02:36.85+00:19:145:1211.5
64KARWASZ Marek 43OSIEM401600:00:0201:02:31.9501:02:34.10+00:19:155:1211.5
65STYKAŁA Magdalena 2BUKOWIECK40400:00:1101:02:40.5501:02:52.05+00:19:235:1311.5
66MITZ Miłosz 104GRUDZIĄDZM201200:00:0601:02:57.7001:03:03.70+00:19:405:1411.4
67MURAWIEC Krzysztof 34MUROWANIEC NADKANALEM401700:00:0201:03:07.4001:03:10.15+00:19:505:1511.4
68KUCHCZYŃSKI Marcin 17OSP LIPINKILIPINKIM201300:00:0501:03:47.9001:03:53.50+00:20:315:1911.3
69KŁÓTKA Bartosz 30WILCZE ECHOSZCZECINM201400:00:0701:03:53.9001:04:01.70+00:20:375:1911.3
70WOJCIECHOWSKI Kacper 13NSM201500:00:0701:03:53.9501:04:01.35+00:20:375:1911.3
71CHABROS Małgorzata 46THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEK20200:00:1001:04:09.8501:04:20.45+00:20:535:2011.2
72KUZIEMSKI Adam 68PUE WERGONBIAŁE BŁOTAM201600:00:0701:04:13.3001:04:20.35+00:20:565:2111.2
73DANIELEWSKI Grzegorz 40LOK 'LEŚNI ' ŚWIECIEŚWIECIEM401800:00:0601:04:36.8501:04:43.05+00:21:205:2311.1
74NOWICKI Krystian 154SULNOWOM302300:00:1101:05:03.3001:05:14.40+00:21:465:2511.1
75GRABOWSKI Marcin 53VSGÓRALEM302400:00:0501:05:31.2501:05:36.75+00:22:145:2711
76BUSSE Dariusz 41BYDGOSZCZM401900:00:1001:05:33.3501:05:43.45+00:22:165:2711
77NOWACKA Gabriela 153AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK50100:00:0401:05:41.7501:05:46.20+00:22:245:2811
78PYRKA Radosław 19OSP SULNÓWKOWYRWAM302500:00:0801:06:13.5001:06:21.80+00:22:565:3110.9
79STOKFISZEWSKI Sebastian 101AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM402000:00:1301:06:17.5501:06:31.15+00:23:005:3110.9
80TELEJKO Zbigniew 152KOBYLARNIAM402100:00:0901:06:30.0501:06:39.90+00:23:135:3210.8
81KIMBAR Robert 136SĘKI OSIEOSIEM402200:00:0301:07:14.0001:07:17.35+00:23:575:3610.7
82MAŁECKI Tomasz 124GOSIA&TOMEKBYDGOSZCZM201700:00:0801:07:49.4001:07:57.55+00:24:325:3910.6
83DULĘBA Mikołaj 146GRUDZIĄDZM201800:00:0901:08:03.9501:08:13.85+00:24:475:4010.6
84PYRKA Marta 202 LO ŚWIECIEWYRWAK30300:00:1201:08:06.8001:08:18.85+00:24:495:4010.6
85ZDROJKOWSKA Joanna 119ROLL&RUN TEAMPRZYŁĘKIK50200:00:1101:08:27.4001:08:38.60+00:25:105:4210.5
86KLAJBOR Mariusz 144LESZCZE BIEGANIACZERSK ŚWIECKIM302600:00:0901:08:40.8001:08:50.25+00:25:235:4310.5
87GNIOT Bożena 160BYSŁAWK30400:00:1201:08:51.9001:09:04.00+00:25:355:4410.5
88RADOWSKI Lech 75OSIEM50500:00:0501:08:55.0001:09:00.90+00:25:385:4410.4
89BRANDENBURGER Piotr 140SOLIDARNOŚĆ POLEDNOŚWIECIEM302700:00:0801:09:20.7001:09:29.25+00:26:035:4610.4
90MICHNA Justyna 49ŚWIECIEK40500:00:1101:09:28.5501:09:40.25+00:26:115:4710.4
91GORBASZEWICZ Lukasz 103BYDGOSZCZM302800:00:1401:10:00.7501:10:15.25+00:26:435:5010.3
92KARWASZ Agata 44ŚWIECIEK16200:00:0201:10:35.2001:10:37.50+00:27:185:5210.2
93HAWRO-CHYREK Anna 129LAWA TEAMGDAŃŚKK30500:00:1301:10:58.1501:11:11.60+00:27:415:5410.1
94ZEMFLER Magdalena 137TSUNAMI TRIGDANSKK30600:00:1301:10:58.1501:11:11.90+00:27:415:5410.1
95BRAC Grażyna 18GRUDZIĄDZK60100:00:0901:11:02.0001:11:11.30+00:27:455:5510.1
96FRUKACZ Emilia 6UNISŁAWK20300:00:1001:11:10.0501:11:20.75+00:27:535:5510.1
97RICHERT Edmund 62ŚWIECIEM60300:00:0701:11:15.1001:11:23.05+00:27:585:5610.1
98RUMOCKI Jozek 102ASPIRATIONGRUDZIĄDZM50600:00:0501:11:25.5501:11:31.05+00:28:085:5710.1
99JAWORSKA Anna 82LIPINKIK30700:00:0401:12:12.4001:12:17.05+00:28:556:0110
100BRYCZKOWSKI Piotr 162UNISŁAWM402300:00:0701:12:23.3001:12:30.95+00:29:066:019.9
101WOJTOWICZ Agnieszka 161TORUŃK30800:00:0701:12:23.8001:12:30.95+00:29:066:019.9
102BRAC Marian 42GRUDZIĄDZM60400:00:0801:12:24.5501:12:32.80+00:29:076:029.9
103WOJCIECHOWSKI Wojciech 142NOWY STAW 00:00:2401:12:35.5001:13:00.35+00:29:186:039.9
104STYKAŁA Adrianna 3BUKOWIECK16300:00:1101:13:02.2501:13:13.75+00:29:456:059.9
105NOWAK Wojciech 122KLUB BIEGACZA PRZYP K AGDYNIAGRÓDEKM60500:00:0701:13:03.5501:13:11.00+00:29:466:059.9
106KARCZEWSKI Dariusz 159YOUCOGRUDZIĄDZM50700:00:1301:13:11.4501:13:24.75+00:29:546:059.8
107MANIKOWSKI Marek 105SĘKI OSIEOSIEM402400:00:1401:13:56.3501:14:11.10+00:30:396:099.7
108KALINOWSKA Patrycja 16SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIK20400:00:1301:14:03.9501:14:16.95+00:30:476:109.7
109KALINOWSKI Dariusz 12SOLEC KUJAWSKIM302900:00:1201:14:04.2001:14:17.05+00:30:476:109.7
110KONECZNIAK Artur 27DOLNA GRUPAM303000:00:1701:14:08.5001:14:25.95+00:30:516:109.7
111BRANDENBURGER Krzysztof 9SOLIDARNOŚĆ POLEDNOŚWIECIEM303100:00:1101:14:20.5001:14:31.70+00:31:036:119.7
112CHABOWSKI Łukasz 143TLEŃM201900:00:0901:14:45.7001:14:54.70+00:31:286:139.6
113OLCZAK Ewa 582LO ŚWIECIEŚWIECIEK40600:00:1501:14:46.2501:15:01.65+00:31:296:139.6
114GRUŻLEWSKI Maciej 135TORUŃM303200:00:0701:15:57.9001:16:05.55+00:32:416:199.5
115GRUŻLEWSKI Przemysław 1TORUŃM303300:00:0601:15:59.0501:16:05.35+00:32:426:199.5
116KAWSKA Ewa 52GRUDZIĄDZK40700:00:1301:16:10.1501:16:23.95+00:32:536:209.5
117FILARSKA Marzena 51GRUDZIĄDZK40800:00:1301:16:10.7501:16:23.90+00:32:536:209.5
118FAŁKOWSKI Zbigniew 61SĘKI OSIEOSIEM60600:00:0501:17:06.4001:17:12.10+00:33:496:259.3
119CHABROS Teresa 47ŚWIECIEK50300:00:1101:17:45.1501:17:56.35+00:34:286:289.3
120PALUSZKIEWICZ Michał 117GRUDZIĄDZM402500:00:0701:17:49.0501:17:56.45+00:34:326:299.3
121MAZANOWSKA Izabela 69BYDGOSZCZK30900:00:1301:19:07.8501:19:21.20+00:35:516:359.1
122WICZANOWSKA Natalia 73GDAŃSKK20500:00:0901:20:16.2501:20:25.25+00:36:596:419
123KOSECKA Katarzyna 72LIPINKIK20600:00:0901:20:16.5501:20:25.70+00:36:596:419
124NITSCHKE Maciej 107TUCHOLAM202000:00:1401:21:19.2001:21:33.60+00:38:026:468.9
125GRZMIL Izabela 92NOWY STAWK40900:00:1301:22:25.2501:22:39.05+00:39:086:528.7
126ZYGMUNT Magdalena 147GRUDZIĄDZK401000:00:1001:23:22.9001:23:33.40+00:40:066:568.6
127ZYGMUNT Marcin 148GRUDZIĄDZM402600:00:1001:23:23.4501:23:33.75+00:40:066:568.6
128MRUK Patrycja 155SOLEC KUJAWSKIK301000:00:1201:26:16.4001:26:29.00+00:42:597:118.3
129JAWORSKA Żaneta 115LIPINKIK301100:00:1201:26:17.4501:26:29.55+00:43:007:118.3
130BRZEZINSKA-HAFFKE Sylwia 25CEKCYNK401100:00:1201:26:33.1001:26:45.45+00:43:167:128.3
131DANIŁOWSKA Małgorzata 22ŚWIECIEK301200:00:1501:26:57.5501:27:12.85+00:43:407:148.3
132SZCZEPAŃSKA Katarzyna 59ŚWIECIEK301300:00:1201:27:16.6501:27:28.95+00:43:597:168.3
133BRAC-WALCZYK Małgorzata 114AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZDOLNA GRUPAK50400:00:0401:28:50.7001:28:54.95+00:45:337:248.1
134PIANOWSKA Ewa 54BYDGOSZCZK50500:00:1401:29:19.6501:29:33.90+00:46:027:268.1
135RADOWSKA Anna 76SĘKI OSIEOSIEK50600:00:0601:29:28.3001:29:34.30+00:46:117:278
136RYDZKOWSKI Krzysztof 109SIPTUCHOLAM202100:00:1401:36:08.0501:36:22.75+00:52:518:007.5
137WOLSKI Robert 108ŚLIWICEM303400:00:1401:36:09.4001:36:23.75+00:52:528:007.5
138STACHOWSKA Aleksandra 48ŚWIECIEK301400:00:1001:38:15.2501:38:25.45+00:54:588:117.3
139MASTEJ Małgorzata 125GOSIA&TOMEKGDAŃSKK20700:00:0801:38:55.7001:39:04.00+00:55:388:147.3
140KŁOTKA Maciej 29WILCZE ECHOSZCZECINM50800:00:0801:38:56.9001:39:05.50+00:55:408:147.3
OSYKA Emilia 96GRUDZIĄDZK30DNF DNF DNF--
LIGMANOWSKI Mateusz 7OSP' RATOWNIK' ŚWIECIEŚWIECIEM20DNF DNF DNF--
Znaleziono 142 wynik(ów)