III DECARUN KOSZALIN 5 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Spółka Decathlon sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie
Data:
2019-08-15
Miejsce:
Koszalin
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
175
Wystartowało:
167
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
167
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Decathlon | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60+ | M-60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLaps
2.5km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1PYSHNIAK Kostiantyn 282TKKF KOSZALINDVORICHNAM-201M 100:08:0200:16:14.85 3:1518,5
2SIÓDMIAK Igor 2527PRO SIÓDMIAK TEAM, MBC ,MKPSZCZECINEKM-202M 200:08:0900:16:35.30+00:00:203:1918,1
3PERLIK Tomasz 214MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-301M 300:08:2000:16:49.45+00:00:343:2217,8
4SIADAK Arkadiusz 249KOSZALINM-302M 400:08:4300:17:15.65+00:01:003:2717,4
5MAJKOWICZ Rafał 165KOSZALINM-303M 500:08:4700:17:54.80+00:01:393:3516,7
6GOS Mateusz 73START PUŁAWSKI WARKAWARKAM-203M 600:08:4900:18:06.60+00:01:513:3716,6
7KASZUBIAK Klaudiusz 111KOSZALINM-401M 700:09:1000:18:13.65+00:01:583:3816,5
8RYKIEL Michał 243DĄBROWSKI TEAMBONINM-304M 800:09:0400:18:25.30+00:02:103:4116,3
9ROKOSZ Radosław 346JW 1223 KOSZALINM-305M 900:09:2100:18:44.50+00:02:293:4416,0
10ZUKAL Piotr 324KOSZALINM-402M 1000:09:2100:18:46.70+00:02:313:4516,0
11MASŁOWSKI Mateusz 173TEAM ROGELLISŁUPSKM-306M 1100:09:2200:19:04.15+00:02:493:4815,7
12POŁUBIŃSKI Paweł 225BORNE BIEGABORNE SULINOWOM-403M 1200:09:2300:19:17.05+00:03:023:5115,6
13DĄBKOWSKI Maciej 487PRO SIÓDMIAK TEAM / MKPSZCZECINEKM-204M 1300:09:4000:19:21.70+00:03:063:5215,5
14PRZEWŁOCKI Michał 227TKKF KOSZALINKOSZALINM-307M 1400:09:2800:19:25.10+00:03:103:5315,5
15SIENIAWSKI Jarek 250MEDEN-INMED SPORTS TEAMBONINM-404M 1500:09:4600:19:27.05+00:03:123:5315,4
16OPIELA Paweł 2027PRO SIÓDMIAK TEAMSŁOSINKOM-205M 1600:09:4100:19:28.40+00:03:133:5315,4
17LEWANDOWSKI Jacek 157STARY BOREKKOŁOBRZEGM-405M 1700:09:4400:19:29.50+00:03:143:5315,4
18MAZUR Emiliusz 174DARŁOWSKI OGRDARŁOWOM-406M 1800:09:4900:19:48.80+00:03:333:5715,1
19CIASTOŃ Tomasz 38ORSKOV FOODS TEAMCZAPLINEKM-308M 1900:09:3900:19:49.35+00:03:343:5715,1
20POPŁAWSKI Daniel 226KOSZALINM-309M 2000:09:1800:19:49.85+00:03:353:5815,1
21KUKIEŁA Tomasz 151ROZBIEGANY FUN CLUB KAROLINKI I MATYLDKI KKOSZALINM-407M 2100:09:4300:20:00.35+00:03:454:0015,0
22WITKIEWICZ Magdalena 304KB 10 BIAŁOGARDBIAŁOGARDK-401K 100:09:5500:20:05.90+00:03:514:0114,9
23KRACZKOWSKI Przemysław 143KOSZALINM-408M 2200:10:0300:20:30.45+00:04:154:0614,6
24RYBICKI Andrzej 242KB SPOKO SŁAWNOMALECHOWOM-3010M 2300:10:1800:20:52.60+00:04:374:1014,4
25LIS Stanisław 343KOSZALINM-3011M 2400:10:1400:20:59.65+00:04:444:1214,3
26SZPITER Tomasz 3OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAM-501M 2500:10:2200:21:05.90+00:04:514:1314,2
27KOWALIK Natalia 138MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-201K 200:09:5300:21:22.30+00:05:074:1614,0
28OLCZAK Krzysztof 198SIANOWM-3012M 2600:10:4500:21:22.45+00:05:074:1614,0
29RADOMSKI Heronim 231CZARNE BIEGACZARNEM-502M 2700:10:2900:21:23.35+00:05:084:1614,0
30BŁASZCZYK Piotr 14CZAPLINEKM-409M 2800:10:3800:21:24.50+00:05:094:1614,0
31SOSNOWSKI Tomasz 260FPP FUNKCJONALNOŚĆ PONAD POMPĘKOSZALINM-206M 2900:10:4700:21:34.15+00:05:194:1813,9
32PAWŁOWICZ Roland 2107PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEKM-207M 3000:10:4600:21:45.60+00:05:304:2113,8
33MARCINIAK Michał 168POLANÓWM-208M 3100:10:4000:21:45.90+00:05:314:2113,8
34DAVIES Chris 47LINCOLNM-3013M 3200:10:3600:21:48.20+00:05:334:2113,8
35WEBER Paweł 292FPPKOSZALINM-3014M 3300:10:4700:21:50.60+00:05:354:2213,7
36HAWRYLAK Marcin 85AMPIO TEAMSZCZECINM-503M 3400:10:3800:21:50.80+00:05:354:2213,7
37GOŹDZIK-ZARĘBA Aneta 75ŁÓDŹ KOCHA SPORTŁÓDŹK-301K 300:10:3900:21:52.75+00:05:374:2213,7
38RUTKOWSKI Ryszard 240RUNKINGSIANÓWM-504M 3500:10:5200:22:06.00+00:05:514:2513,6
39BIEŃKOWSKI Tomasz 169NIEKŁONICEM-3015M 3600:10:5500:22:13.40+00:05:584:2613,5
40THOMAS Daniel 281PRECON POLSKAJASTROWIEM-3016M 3700:10:5200:22:14.50+00:05:594:2613,5
41KONOWALSKI Bartosz 131OSTROŁĘKAM-4010M 3800:11:0800:22:15.05+00:06:004:2713,5
42KLENIEWSKI Piotr 121ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-505M 3900:11:0100:22:21.20+00:06:064:2813,4
43IWANIEC Darek 93TKKF KOSZALINSIERAKOWOM-4011M 4000:10:5400:22:21.85+00:06:074:2813,4
44PASIEKA Agnieszka 209UKL FENIKS ŚWIDWIN/ 21 BLTŚWIDWINK-302K 400:10:5500:22:22.65+00:06:074:2813,4
45HOREGLAD Paweł 91SPEEDY GONZALESKOSZALINM-209M 4100:10:2400:22:23.10+00:06:084:2813,4
46ZAKIELARZ Jan 316PRECON POLSKA JASTROWIEJASTROWIEM-60+1M 4200:11:0100:22:27.20+00:06:124:2913,4
47PERLIK Katarzyna 213MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK-202K 500:11:1900:22:27.30+00:06:124:2913,4
48ADAMOWICZ Paweł 344KONIKOWOM-3017M 4300:10:4700:22:31.10+00:06:164:3013,3
49MINKO Mariola 182MIASTKOK-303K 600:10:5100:22:38.05+00:06:234:3113,3
50WILKOWSKI Krzysztof 301FOR-REST-RUNKOSZALINM-4012M 4400:11:2300:22:57.80+00:06:424:3513,1
51GOSTOMCZYK Krzysztof 74KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-4013M 4500:11:2300:23:04.65+00:06:494:3713,0
52BOREK Daniel 21KOSZALINM-3018M 4600:11:2200:23:06.65+00:06:514:3713,0
53ZAKIELARZ Piotr 315PRECON POLSKAJASTROWIEM-3019M 4700:11:2800:23:08.45+00:06:534:3713,0
54HAMALA Marcin 342TAGER KOSZALINKOSZALINM-3020M 4800:11:3800:23:15.85+00:07:014:3912,9
55BLICHARZ Monika 13TAGER KOSZALINKOSZALINK-304K 700:11:3900:23:16.15+00:07:014:3912,9
56REDLICKI Piotr 340SZCZECINEKM-3021M 4900:11:3700:23:19.40+00:07:044:3912,9
57MIKUSZEWSKI Arkadiusz 83BIAŁY BÓRM-3022M 5000:12:0200:23:19.80+00:07:044:4012,9
58KRUKOWSKA Magdalena 229UKS DOJLIDYDRZONOWOK-305K 800:12:0200:23:19.90+00:07:054:4012,9
59KULCZYK Katarzyna 334BRYZA POSTOMINOSŁAWSKOK-306K 900:11:4100:23:21.65+00:07:064:4012,8
60BORYS Justyna 23KOSZALINK-307K 1000:11:3500:23:30.70+00:07:154:4212,8
61NERĆ Patrycja 1957PRO SIÓDMIAK TEAM / MKPSZCZECINEKK-203K 1100:12:0700:23:59.70+00:07:444:4712,5
62JAWORSKI Robert 63PIESZCZM-4014M 5100:11:4600:24:00.20+00:07:454:4812,5
63ROMBALSKA Julia 234DECATHLON PRZYMORZE TEAMGDAŃSKK-204K 1200:12:1100:24:01.25+00:07:464:4812,5
64DĄBROWSKA Alicja 49TKKF KOSZALINSIANÓWK-501K 1300:12:0900:24:02.40+00:07:474:4812,5
65JASIENIECKI Piotr 99KP ZEFIR WYSZEWOKOSZALINM-4015M 5200:11:4900:24:08.95+00:07:544:4912,4
66OLEARCZYK Patryk 159BOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWEBOBOLICEM-2010M 5300:12:5800:24:12.45+00:07:574:5012,4
67KRUPIŃSKA Beata 145E-UROLOG.EUKOSZALINK-402K 1400:11:4800:24:14.20+00:07:594:5012,4
68BOGACKI Tomasz 19TKKF KOSZALINKOSZALINM-60+2M 5400:12:0500:24:14.85+00:08:004:5112,4
69SERKOWSKA Magdalena 248JEDWABIŚCIKOSZALINK-205K 1500:11:4000:24:18.05+00:08:034:5112,3
70BIEŃKOWSKI Jarosław 11DECATHLON PRZYMORZE TEAMGDAŃSKM-2011M 5500:11:5700:24:24.00+00:08:094:5212,3
71GAWIECKI Piotr 65ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-4016M 5600:12:0300:24:24.10+00:08:094:5212,3
72MEJER Aleksandra 175ROSNOWOK-206K 1600:12:0200:24:39.60+00:08:244:5612,2
73GROT Paulina 79KOŚCIERZYNAK-207K 1700:11:2100:24:42.05+00:08:274:5612,1
74WRÓBLEWSKI Mateusz 311KOSZALINM-2012M 5700:12:4900:24:44.90+00:08:304:5712,1
75KARWAN Krystian 109AUTOSTOREKOSZALINM-3023M 5800:12:0200:24:48.85+00:08:344:5712,1
76HAŁKA Arkadiusz 82TRUCHT ŁOBEZŁOBEZM-4017M 5900:12:0900:24:49.05+00:08:344:5712,1
77PŁATOSZ Magda 223KARLINOK-208K 1800:11:5700:24:54.05+00:08:394:5812,0
78SOLNICA Waldemar 258KOSZALIN CASTORAMAKOSZALINM-3024M 6000:12:1100:24:57.40+00:08:424:5912,0
79GLEWICZ Sylwia 67KOSZALINK-308K 1900:12:4200:24:59.35+00:08:444:5912,0
80NADOLNY Krzysztof 193KOSZALINM-3025M 6100:12:4400:25:06.45+00:08:515:0112,0
81BUTOWICZ Adam 32SZCZECINEKM-506M 6200:12:2500:25:09.65+00:08:545:0211,9
82ZAREMBA Tomasz 318KOSZALINM-3026M 6300:12:1000:25:22.65+00:09:075:0411,8
83KORUBA Robert 135MORSACZEBIEGACZENIEKŁONICEM-507M 6400:12:3800:25:28.30+00:09:135:0511,8
84RADZIUSZ Ilona 87KOSZALINK-309K 2000:12:2500:25:34.45+00:09:195:0711,7
85SAWIŃSKI Jacek 246KOSZALINM-4018M 6500:12:1300:25:37.70+00:09:225:0711,7
86KASPRZYK Bogdan 110KM PSP KOSZALIN / JRG 2MŚCICEM-4019M 6600:12:4200:25:45.70+00:09:305:0911,7
87CZUB Maciek 45SZCZECINEKM-2013M 6700:12:0500:25:46.75+00:09:315:0911,6
88SEMOSKIN Sergey 94SŁAWSKOM-3027M 6800:13:0100:26:09.60+00:09:545:1311,5
89HESTKOWSKA Katarzyna 89SZCZECINEKK-209K 2100:12:4000:26:17.35+00:10:025:1511,4
90BOGACKA Lucyna 18TKKF KOSZALINKOSZALINK-60+1K 2200:12:5600:26:20.50+00:10:055:1611,4
91BASŁYK Agnieszka 7LUMBERJACKS CROSS GARAGE KOSZALINKOSZALINK-3010K 2300:12:5200:26:26.75+00:10:115:1711,3
92JANUSZEWSKI Jacek 9717 WOG KOSZALINKOSZALINM-508M 6900:13:0300:26:39.60+00:10:245:2011,3
93PIETRZAK Mariola 218ROZBIEGANY KOSZALIN BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-502K 2400:12:5300:26:43.95+00:10:295:2011,2
94GRZESIUK Alicja 81MIASTKOK-2010K 2500:12:2500:26:46.55+00:10:315:2111,2
95SŁOMSKI Zenon 254KORZYBSKIE REKINYKORZYBIEM-60+3M 7000:13:0200:26:58.05+00:10:435:2311,1
96GOLEC Anna 70KOSZALINK-403K 2600:13:1700:27:14.60+00:10:595:2611,0
97BIERNAT Marta 12KOSZALINK-3011K 2700:13:1200:27:17.30+00:11:025:2711,0
98MARCZAK Małgorzata 171ŻELKOWOK-503K 2800:13:1800:27:23.95+00:11:095:2810,9
99BRZEZIŃSKI Paweł 28KOSZALINM-3028M 7100:13:0300:27:31.70+00:11:165:3010,9
100MITUNIEWICZ Renata 184KOSZALINK-504K 2900:13:4100:27:33.30+00:11:185:3010,9
101MACIEJEWSKI Maciej 163FPPKOSZALINM-3029M 7200:13:2300:27:33.65+00:11:185:3010,9
102ZAKIELARZ Adriana 314JASTROWIEK-3012K 3000:13:1800:27:38.55+00:11:235:3110,9
103WIOREK Katarzyna 86SIANÓWK-3013K 3100:13:3900:28:05.40+00:11:505:3710,7
103SUDER-MAKSYMOWICZ Monika 269USTRONIE MORSKIEK-3014K 3200:13:5800:28:05.40+00:11:505:3710,7
105ŁUBKOWSKA Magdalena 350SŁUPSKK-404K 3300:13:4100:28:08.20+00:11:535:3710,7
106KAŹMIERCZAK Aleksandra 114KOSZALINK-2011K 3400:13:2800:28:16.20+00:12:015:3910,6
107SZABAT Daria 270DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK-2012K 3500:14:5100:28:17.55+00:12:025:3910,6
108KRZEMIŃSKI Andrzej 147KOSZALINM-509M 7300:14:0500:28:19.20+00:12:045:3910,6
109NIEGMAŃSKA Paulina 196CZARNEK-2013K 3600:13:5100:28:26.35+00:12:115:4110,6
110MALINOWSKA-BURDA Aleksandra 167KOSZALINK-3015K 3700:13:5700:28:32.05+00:12:175:4210,5
111WITEK Adrian 302BIAŁOGARDM-2014M 7400:14:0000:28:32.80+00:12:175:4210,5
112GAWIECKA Mariola 64ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-405K 3800:14:1100:28:43.10+00:12:285:4410,4
113PACUCHA Paulina 205KOSZALINK-2014K 3900:13:3300:28:54.50+00:12:395:4610,4
114SŁUPECKA Aneta 255KOSZALINK-3016K 4000:13:5300:29:07.30+00:12:525:4910,3
115JASIENIECKA Beata 98KP ZEFIR WYSZEWOKOSZALINK-505K 4100:14:2700:29:18.30+00:13:035:5110,2
116BIAZIK Marta 10KOSZALINK-2015K 4200:14:1300:29:20.10+00:13:055:5210,2
117JUSZCZYK Agnieszka 103ANOX TEAMKOSZALINK-3017K 4300:14:0500:29:29.00+00:13:145:5310,2
118KLIMKOWSKA Maria 122KOSZALINK-406K 4400:14:2300:29:34.00+00:13:195:5410,1
119KLIMKOWSKI Pawel 123KOSZALINM-4020M 7500:14:2300:29:34.05+00:13:195:5410,1
120KAŹMIERCZAK Monika 115BEŁCHATÓWK-3018K 4500:14:4300:29:35.90+00:13:215:5510,1
121ZDYB Barbara 319KOSZALINK-3019K 4600:14:5200:29:35.95+00:13:215:5510,1
122GŁOWACKI Włodzimierz 68KOSZALINM-60+4M 7600:13:5800:29:36.75+00:13:215:5510,1
123WYSOCKI Krystian 312SIANÓWM-2015M 7700:14:4500:29:40.15+00:13:255:5610,1
124BRZEZIŃSKI Dariusz 27BRUNNERSKRAKÓWM-3030M 7800:14:5000:29:48.20+00:13:335:5710,1
125PODRAZA - OLECH Dagmara 224KOSZALINK-407K 4700:14:5800:30:02.20+00:13:476:0010,0
126SADOSKA Mirka 245SIANÓWK-2016K 4800:14:4600:30:04.50+00:13:496:0110,0
127KILJAN Sylwia 118KOŁOBRZEGK-3020K 4900:14:3500:30:15.20+00:14:006:039,9
128ZACHCIAŁ Pawel 313JW 1223KOSZALINM-3031M 7900:14:0400:30:17.05+00:14:026:039,9
129KOPEĆ Klaudia 133DECATHLON PRZYMORZE TEAMGDAŃSKK-2017K 5000:14:1100:30:19.10+00:14:046:039,9
130WACHHOLZ Beata 50KB BRYZA POSTOMINOSŁAWNOK-408K 5100:14:4100:30:20.75+00:14:056:049,9
131GRUDZIŃSKI Arkadiusz 80JW 1223KOSZALINM-3032M 8000:14:0400:30:41.00+00:14:266:089,8
132PAŃCZYK Justyna 208KOSZALINK-409K 5200:15:2600:30:44.55+00:14:296:089,8
133SEEWALD Agnieszka 247ZAKWASKOSZALINK-3021K 5300:15:2500:30:44.95+00:14:306:099,8
134CICHOSZ Jerzy 39KOSZALINM-60+5M 8100:15:0600:30:57.75+00:14:426:119,7
135WĘCŁAW Joanna 294SZCZECINEKK-3022K 5400:15:0300:30:59.80+00:14:446:119,7
136ZUKAL Aleksandra 325KOSZALINK-4010K 5500:14:5400:31:17.00+00:15:026:159,6
137WĘCŁAW Sławomir 295SZCZECINEKM-3033M 8200:15:2000:31:18.05+00:15:036:159,6
138KIEDOS Dariusz 117JW1223KOSZALINM-3034M 8300:14:0400:31:18.40+00:15:036:159,6
139KAMIŃSKA Monika 105POŁCZYN BIEGAPOŁCZYN - ZDRÓJK-4011K 5600:15:2200:31:21.25+00:15:066:169,6
140MACIEJEWSKI Tomasz 162USTKAM-4021M 8400:15:1100:31:31.85+00:15:176:189,5
141RYBAKOWSKA Urszula 241KOSZALINK-3023K 5700:15:0000:31:42.40+00:15:276:209,5
142BODNAR Joanna 16POŁCZYN BIEGA :-)POŁCZYN-ZDRÓJK-3024K 5800:15:3200:31:49.70+00:15:346:229,4
143WENTA Malwina 293KOŁOBRZEGK-3025K 5900:15:3800:32:00.20+00:15:456:249,4
144JEWUŁA Agata 100DRUŻYNA SZPIKUKOSZALINK-3026K 6000:15:3900:32:01.55+00:15:466:249,4
145WOJTKOWIAK Wioleta 308KOSZALINK-3027K 6100:14:2800:32:07.35+00:15:526:259,3
146GNACINSKI Krzysztof 69PETERBOROUGHM-3035M 8500:15:0900:32:27.50+00:16:126:299,2
147HESTKOWSKI Łukasz 90SZCZECINEKM-3036M 8600:16:1500:32:33.55+00:16:186:309,2
148TUROWSKA Agata 348DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK-2018K 6200:15:2400:32:37.85+00:16:236:319,2
149SZWAJKOWSKA Klaudia 347DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK-2019K 6300:15:2500:32:37.90+00:16:236:319,2
150MRUGAJSKI Stanisław 190MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-5010M 8700:15:4500:33:01.90+00:16:476:369,1
151RULEWICZ Artur 238ASKIMM-5011M 8800:16:1200:33:19.00+00:17:046:399,0
152BAWOŁ Wioleta 8:-)KRĘPAK-4012K 6400:16:1800:33:40.15+00:17:256:448,9
153TRACZ Jadwiga 283BIESIEKIERZK-4013K 6500:16:0800:33:43.30+00:17:286:448,9
154TUROWSKA Agnieszka 285KOSZALINK-4014K 6600:16:2000:33:47.10+00:17:326:458,9
155SIENICKA Helena 251POŁCZYN BIEGAPOŁCZYN-ZDRÓJK-3028K 6700:15:5500:33:48.35+00:17:336:458,9
156JANISZEWSKI Kacper 95AUTOSTOREKOSZALINM-2016M 8900:15:4900:34:34.45+00:18:196:548,7
157WOJTKOWIAK Paulina 307KOSZALINK-2020K 6800:17:0800:35:11.20+00:18:567:028,5
158STASYŃSKA Marianna 265BTC,,ORZEŁ''BIAŁOGARDK-60+2K 6900:17:1100:35:36.35+00:19:217:078,4
159KARNICKI Artur 148KOSZALINM-4022M 9000:17:1400:35:53.70+00:19:387:108,4
160MARTKO Agnieszka 172KATOWICEK-3029K 7000:16:4900:36:08.25+00:19:537:138,3
161BOŚ Daria 25SŁUPSKK-3030K 7100:17:3200:36:37.00+00:20:227:198,2
162MONDROŃ Paweł 187KOSZALINM-4023M 9100:17:1500:37:22.35+00:21:077:288,0
163ŚNIEŻKO Beata 278KOSZALINK-3031K 7200:17:2500:37:28.40+00:21:137:298,0
164CZEKALSKI Mateusz 43SKIBNOM-3037M 9200:17:2500:38:03.20+00:21:487:367,9
165MONDROŃ Katarzyna 186KOSZALINK-4015K 7300:20:5400:41:45.20+00:25:308:217,2
166SZCZEBLEWSKI Józef 271MANOWOM-60+6M 9300:27:5000:46:50.00+00:30:359:226,4
167BARTNIK Marian 5TKKF KOSZALINKOSZALINM-60+7M 9400:24:0400:49:34.05+00:33:199:546,1
Znaleziono 167 wynik(ów)