Organizator : | Joanna Maciejewska reprezentująca firmę Life+ Joanna Maciejewska oraz Wojciech Wrzesiński i Arkadiusz Koryciński. |
Data : | 2018-10-06 |
Miejsce : | BYDGOSZCZ |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 147 |
Wystartowało : | 125 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 124 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Spike_All 9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CIMACHOWSKI Jakub | 394 | SOLEC KUJAWSKI | M30 | 00:38:21 | ||
2 | OLEJNIK Krzysztof | 335 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:39:30 | ||
3 | MŁYNARCZYK Zbigniew | 327 | CENTRALNY POLIGON SIŁ POWIETRZNYCH | KOBYLNICA | M30 | 00:39:31 | |
4 | KUROWSKI Kamil | 312 | 3GRAVITY | BYDGOSZCZ | M30 | 00:40:13 | |
5 | ALSKI Łukasz | 392 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:44:42 | ||
6 | SŁOMKA Maciej | 362 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:46:05 | ||
7 | KORPAL Emil | 298 | PRONATURA BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30 | 00:45:23 | |
8 | OLSZEWSKI Piotr | 336 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:46:07 | ||
9 | NOWICKI Mateusz | 334 | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ | USTKA | M30 | 00:46:34 | |
10 | KRYGIER Staszek | 308 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:47:41 | ||
11 | KUŚ Sławomir | 313 | DSV | WARSZAWA | M30 | 00:42:21 | |
12 | ORZECHOWSKI Radosław | 337 | WALECZNI BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ | M30 | 00:43:04 | |
13 | ZALEWSKI Andrzej | 383 | WKURW_TEAM | ZŁOCIENIEC | M30 | 00:47:04 | |
14 | DZIUBA Arkadiusz | 271 | ŚWINKA RAĆKA TEAM | GDYNIA | M30 | 00:41:55 | |
15 | PAWLACZYK Szymon | 340 | TRISPACE | BYDGOSZCZ | M30 | 00:42:04 | |
16 | TARCZYŃSKI Łukasz | 373 | TEAM KUCYKI | BYDGOSZCZ | M30 | 00:47:35 | |
17 | MIERNIK Mateusz | 326 | POLKRYS TEAM | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | M30 | 00:46:30 | |
18 | SYNAKIEWICZ Tomasz | 367 | SGB-BANK S.A. | BYDGOSZCZ | M30 | 00:49:23 | |
19 | QUAAS Łukasz | 264 | BIEGAM JA I ON CZYLI NA TRANINGU Z ŻYCIEM. | BYDGOSZCZ | M30 | 00:55:35 | |
20 | JASINIECKI Wojciech | 285 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:55:42 | ||
21 | MORGA Bogdan | 329 | COKE RUNNERS | PLECKA DĄBROWA | M30 | 00:55:31 | |
22 | WASZAK Michał | 378 | BYDGOSZCZ | M30 | 01:00:28 | ||
23 | JABŁOŃSKI Michał | 284 | PKO BP S.A. | BYDGOSZCZ | M30 | 00:49:25 | |
24 | SIEJEK Błażej | 356 | NORDCLOUD | BYDGOSZCZ | M30 | 00:50:57 | |
25 | BILSKI Marcin | 256 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:46:28 | ||
26 | CERAN Tomasz | 263 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:55:00 | ||
27 | KOZŁOWSKI Norbert | 304 | POLKRYS TEAM | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | M30 | 00:51:11 | |
28 | LEBIECKI Paweł | 315 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:54:09 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||
PERLIŃSKI Damian | 341 | MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK | BYDGOSZCZ | M30 | 00:52:53 DNF | ||
DQ | KRASNODĘBSKI Maciej | 305 | GRUDZIĄDZ | M30 | 00:35:18 DQ | ||
DQ | KOLMAJER Rafał | 294 | BYDGOSZCZ | M30 | 00:36:19 DQ |
Znaleziono 31 wynik(ów)