III SŁUPSKI BIEG KAZIUKÓW – „KAZIUKOWA PIĄTKA”

Organizator:
Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku;Modular Consulting
Data:
2019-03-16
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
209
Wystartowało:
198
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
198
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1JAKUBEK Patryk 263ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-Open1M 100:23:45.63 3:5715.1
2JANISZEWSKI Marek 255DRUTEXBYTÓWM-Open2M 200:23:53.20+00:00:073:5815.1
3WENT Jakub 413ŁEBAM-Open3M 300:23:59.82+00:00:144:0015
4JURCZYSZYN Rafał 264A&RŁYSOMICZKIM-Open4M 400:23:59.95+00:00:144:0015
5MASŁOWSKI Mateusz 317ROGELLI TEAMSŁUPSKM-Open5M 500:24:45.96+00:01:004:0714.5
6WRÓBLEWSKI Leszek 431ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNAM-Open6M 600:25:08.41+00:01:224:1114.3
7JĘCEK Krzysztof 261MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM-Open7M 700:25:26.25+00:01:404:1414.1
8DUDA Grzegorz 233BEST BEASTS, METALCORP TEAMBUKÓWKAM-Open8M 800:25:39.74+00:01:544:1614
9CHOLEWIŃSKI Artur 215DECATHLON POWERSŁUPSKM-Open9M 900:25:59.39+00:02:134:1913.9
10DASZKIEWICZ Dominik 224BEST BEASTSSŁUPSKM-Open10M 1000:26:24.92+00:02:394:2413.6
11CENDER Szymon 446WPK SLON TEAMUSTKAM-Open11M 1100:26:29.72+00:02:444:2413.6
12KROPIDŁOWSKI Grzegorz 442BEST BEASTŁĘCZYN DOLNYM-Open12M 1200:26:49.71+00:03:044:2813.4
13GRACHEL Przemek 245NA TRASI TEAMŚWIECICHOWOM-Open13M 1300:26:50.27+00:03:044:2813.4
14STEC Jakub 367SŁUSPKM-Open14M 1400:26:50.57+00:03:044:2813.4
15PAZDA-POZORSKA Malgorzata 343KOBYLNICAK-Open1K 100:27:01.03+00:03:154:3013.3
16MEDWID Michał 318BATALION OCHRONY BAZY W REDZIKOWIEGŁOBINOM-Open15M 1500:27:02.43+00:03:164:3013.3
17KAWKA Adrian 274SŁUPSKM-Open16M 1600:27:06.02+00:03:204:3113.3
18JANKOWSKI Grzegorz 256ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-Open17M 1700:27:13.44+00:03:274:3213.2
19WĘGRZYN Rafał 414SŁUPSKM-Open18M 1800:27:17.21+00:03:314:3313.2
20OSIŃSKI Wojciech 338SŁUPSKM-Open19M 1900:27:21.38+00:03:354:3313.2
21JABŁOŃSKI Tomasz 253KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-Open20M 2000:27:38.15+00:03:524:3613
22SZCZERBATY Paweł 412SŁUPSKM-Open21M 2100:27:48.50+00:04:024:3812.9
23WILUSZ Krzysztof 419STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open22M 2200:27:56.81+00:04:114:3912.9
24CZYŻYKOWSKI Mateusz 220SŁUPSKM-Open23M 2300:27:57.80+00:04:124:3912.9
25ADAMOWICZ Jakub 202DĘBNICA KASZUBSKAM-Open24M 2400:27:59.31+00:04:134:3912.9
26POSZEPCZYŃSKI Łukasz 355NIESTKOWOM-Open25M 2500:28:05.04+00:04:194:4012.8
27BENGIER Kamil 206BEST BEASTSBYDLINOM-Open26M 2600:28:08.91+00:04:234:4112.8
28KONKEL Agnieszka 279KOSZALINK-Open2K 200:28:10.79+00:04:254:4112.8
29TRZEBIATOWSKA Kinga 401ŁUPAWAK-Open3K 300:28:19.91+00:04:344:4312.7
30KIJEWSKI Mariusz 277SŁUPSK / SIEMIANICEM-Open27M 2700:28:39.44+00:04:534:4612.6
31DUTKIEWICZ Maria 354SŁUPSKK-Open4K 400:28:58.39+00:05:124:4912.4
32SITEK Mariusz 376SŁUPSKM-Open28M 2800:29:02.21+00:05:164:5012.4
33JAŻDŻYK Łukasz 259USTKAM-Open29M 2900:29:07.91+00:05:224:5112.4
34CZYŻYKOWSKI Krzysztof 219SŁUPSKM-Open30M 3000:29:14.19+00:05:284:5212.3
35KAPCZYŃSKI Damian 269BEST BEASTSSŁUPSKM-Open31M 3100:29:18.25+00:05:324:5312.3
36ŁATUSZYŃSKI Piotr 447SŁUPSKM-Open32M 3200:30:09.40+00:06:235:0111.9
37WIŚNIEWSKI Patryk 421SŁUPSKM-Open33M 3300:30:19.37+00:06:335:0311.9
38LANGNER-KAPCZYŃSKA Edyta 299BEST BEASTSSŁUPSKK-Open5K 500:30:24.88+00:06:395:0411.8
39DADACZ Rafał 221USTKAM-Open34M 3400:30:50.75+00:07:055:0811.7
40NOWICKI Mateusz 334CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJUSTKAM-Open35M 3500:31:03.33+00:07:175:1011.6
41WIATRZYK Krzysztof 416DARŁOWODARŁOWOM-Open36M 3600:31:05.27+00:07:195:1011.6
42LITWIN Barbara 307STOPA SŁUPSK /NIGHT RUNNERSSŁUPSKK-Open6K 600:31:10.25+00:07:245:1111.6
43KARAŚ Radosław 271NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open37M 3700:31:12.46+00:07:265:1211.5
44KACZMAROWSKI Andrzej 234SŁUPSKM-Open38M 3800:31:14.77+00:07:295:1211.5
45OLECHNOWICZ Sławomir 337STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-Open39M 3900:31:17.42+00:07:315:1211.5
46SULL Tygrys 381NIGHT RUNNERS SLUPSKWODNICAWM-Open40M 4000:31:19.31+00:07:335:1311.5
47KĘSIK Agnieszka 276ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-Open7K 700:31:25.47+00:07:395:1411.5
48WŁODARCZYK Paweł 422MIASTKOM-Open41M 4100:31:25.91+00:07:405:1411.5
49LEWANDOWSKA Sylwia 303ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAKOŚCIERZYNAK-Open8K 800:31:42.20+00:07:565:1711.4
50GLISZCZYŃSKI Łukasz 242ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWM-Open42M 4200:31:42.27+00:07:565:1711.4
51TOMCZAK Sebastian 3986 WOG USTKAUSTKAM-Open43M 4300:31:44.45+00:07:585:1711.3
52URBANIAK Szymon 406CSSP KOSZALINWRZESNICAM-Open44M 4400:31:54.05+00:08:085:1911.3
53MAJCHRZAK Łukasz 310AWL WROCŁAWUSTKAM-Open45M 4500:32:08.80+00:08:235:2111.2
54KONKEL Łukasz 280KOSZALINM-Open46M 4600:32:08.92+00:08:235:2111.2
55MAJCHRZAK Dariusz 342USTKAM-Open47M 4700:32:09.27+00:08:235:2111.2
56POTOCKI Hubert 357BEST BEASTSSŁUPSKM-Open48M 4800:32:18.07+00:08:325:2311.1
57AGAPOW Emilia 203BEST BEASTSSŁUPSKK-Open9K 900:32:25.05+00:08:395:2411.1
58KWAŚNIAK Zdzisław 298TOYOTA KAWISBIKESŁUPSKM-Open49M 4900:32:35.60+00:08:495:2511
59PIECHOTA Cezary 347KMT SŁUPSKSŁUPSKM-Open50M 5000:32:35.79+00:08:505:2611
60GIERCZAK Piotr 240USTKAUSTKAM-Open51M 5100:32:41.63+00:08:565:2711
61GRABOWSKI Grzegorz 244ORANGE POLSKASŁUPSKM-Open52M 5200:32:52.19+00:09:065:2811
62PETRYSZAK Andrzej 345SŁUPSKM-Open53M 5300:33:02.84+00:09:175:3010.9
63PIŁAT Kacper 351WŁYNKOWOM-Open54M 5400:33:12.42+00:09:265:3210.8
64NAZARKO Małgorzata 331SŁUPSKK-Open10K 1000:33:13.06+00:09:275:3210.8
65KAMIENIECKI Kaccper 339USTKAM-Open55M 5500:33:26.41+00:09:405:3410.8
66KAMIENIECKI Rafał 267TUPOT-USTKAUSTKAM-Open56M 5600:33:27.55+00:09:415:3410.8
67KSIĄŻEK Waldemar 293SŁUPSKM-Open57M 5700:33:28.95+00:09:435:3410.8
68SIDOR Mariusz 441SŁUPSKM-Open58M 5800:33:34.84+00:09:495:3510.7
69BIKON Łukasz 438SŁUPSKM-Open59M 5900:33:35.52+00:09:495:3510.7
70PIŁAT Pawel 350BEST BEASTSWŁYNKOWOM-Open60M 6000:33:35.59+00:09:495:3610.7
71KUBIŃSKI Rafał 295NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open61M 6100:33:39.52+00:09:535:3610.7
72DAWIDOWICZ Łukasz 225BEST BEASTSSŁUPSKM-Open62M 6200:33:41.89+00:09:565:3610.7
73LEWANDOWSKA Maria 302W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-Open11K 1100:33:42.18+00:09:565:3710.7
74KURYŁOWICZ Kamil 297SŁUPSKM-Open63M 6300:33:48.12+00:10:025:3810.7
75KACZMAREK Eugeniusz 265SŁUPSKM-Open64M 6400:33:55.57+00:10:095:3910.6
76TRUSIAK Agnieszka 399MUAY NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open12K 1200:33:57.14+00:10:115:3910.6
77SOBCZYK Urszula 379SŁUPSKK-Open13K 1300:33:58.18+00:10:125:3910.6
78MAŁECKI Tomasz 314VACU ACTIV GYMKOBYLNICAM-Open65M 6500:33:59.26+00:10:135:3910.6
79SYCHLA Mateusz 383VACU ACTIV GYMŁOSINOM-Open66M 6600:34:01.05+00:10:155:4010.6
80KOSICKA Iwona 284STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-Open14K 1400:34:01.99+00:10:165:4010.6
81LEWANDOWSKI Adam 304W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open67M 6700:34:10.68+00:10:255:4110.5
82ŻYCKA Ewelina 437SŁUPSKK-Open15K 1500:34:20.98+00:10:355:4310.5
83FREJ Adam 237ZS GOGOLEWOBRZEZINIECM-Open68M 6800:34:22.32+00:10:365:4310.5
84PATYNA Paweł 340SŁUPSKM-Open69M 6900:34:27.71+00:10:425:4410.4
85TYRKA Małgorzata 403KĘPICEK-Open16K 1600:34:31.11+00:10:455:4510.4
86MINKO Mariola 320MIASTKOK-Open17K 1700:34:33.72+00:10:485:4510.4
87LEWICZ Jan 306CPSP USTKAREDZIKOWOM-Open70M 7000:34:35.23+00:10:495:4510.4
88LEWICZ Ewa 305REDZIKOWOK-Open18K 1800:34:35.72+00:10:505:4510.4
89DOWNAR-ZAPOLSKI Paweł 230SŁUPSKM-Open71M 7100:34:38.21+00:10:525:4610.4
90WAWRZYNIAK Anna 409GRĄSINOK-Open19K 1900:34:38.76+00:10:535:4610.4
91MINKO Bartosz 321SŁUPSKM-Open72M 7200:34:40.66+00:10:555:4610.4
92RYCHLIŃSKI Damian 370WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESŁUPSKM-Open73M 7300:34:41.64+00:10:565:4610.4
93BRODACKA Katarzyna 212SŁUPSKK-Open20K 2000:34:42.69+00:10:575:4710.4
94WAŁASZEWSKI Witold 408SŁUPSKM-Open74M 7400:34:46.72+00:11:015:4710.4
95GREGORCZYK Piotr 247SLUPSKM-Open75M 7500:34:46.86+00:11:015:4710.3
96KOŚLA Justyna 285NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open21K 2100:34:48.13+00:11:025:4810.3
97MAGIŃSKA Edyta 443SŁUPSKK-Open22K 2200:34:49.14+00:11:035:4810.3
98TRUSIAK Miłosz 400MUAY NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open76M 7600:34:59.09+00:11:135:4910.3
99WĘCŁAWSKI Michał 440DECATHLON POWERSŁUPSKM-Open77M 7700:34:59.72+00:11:145:5010.3
100PIWOŃSKI Robert 353SŁUPSKM-Open78M 7800:35:05.21+00:11:195:5010.3
101GROCHOWSKI Henryk 248SŁUPSKM-Open79M 7900:35:06.08+00:11:205:5110.3
102ZIELINSKA Marzena 433DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKK-Open23K 2300:35:18.14+00:11:325:5310.2
103NIZIOŁ Patryk 332BEST BEASTSKOBYLNICAM-Open80M 8000:35:20.20+00:11:345:5310.2
104DADACZ Malwina 222USTKAK-Open24K 2400:35:29.63+00:11:445:5510.1
105MALKIEWICZ Kacper 313ZS GOGOLEWOBORZĘCINOM-Open81M 8100:35:34.50+00:11:485:5510.1
106SZYMAŃSKI Rafał 397SŁUPSKM-Open82M 8200:35:41.22+00:11:555:5610.1
107GONTEK Łukasz 243VW BATORYSŁUPSKM-Open83M 8300:35:43.62+00:11:575:5710.1
108WOŚ Przemek 439SŁUPSKM-Open84M 8400:35:45.01+00:11:595:5710.1
109PROTASEWICZ Andrzej 359KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM-Open85M 8500:35:49.88+00:12:045:5810
110BOŚ Grzegorz 211KLUB CZERWONEJ TOREBKISŁUPSKM-Open86M 8600:35:58.80+00:12:135:5910
111KANIUK Maja 268RUMIAK-Open25K 2500:35:58.97+00:12:135:5910
112KLUK Sylwia 278KĘPICEK-Open26K 2600:36:10.68+00:12:256:019.9
113ZANIEWSKI Grzegorz 432KOBYLNICAM-Open87M 8700:36:11.43+00:12:256:029.9
114ANDRZEJCZAK Sławomir 204GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-Open88M 8800:36:11.82+00:12:266:029.9
115BURDA Sebastian 214WPK SLON TEAMSŁUPSKM-Open89M 8900:36:12.73+00:12:276:029.9
116PIECHOTA Edyta 346SŁUPSKK-Open27K 2700:36:15.31+00:12:296:029.9
117WĄTOR Rafał 410SŁUPSKM-Open90M 9000:36:25.49+00:12:396:049.9
118SIKORSKI Witold 375KB RUN 42ROSNOWOM-Open91M 9100:36:26.54+00:12:406:049.9
119WILAND Cyprian 444NIGHT WOLVES SŁUPSKM-Open92M 9200:36:28.56+00:12:426:049.9
120ŁUBKOWSKA Magdalena 308SŁUPSKK-Open28K 2800:36:35.47+00:12:496:059.8
121ŻURAWIK Piotr 436KORZYBSKIE REKINYKĘPICEM-Open93M 9300:36:41.56+00:12:556:079.8
122KOWALSKI Bartosz 287SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOM-Open94M 9400:36:46.15+00:13:006:079.8
123WEILAND Agnieszka 411NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKK-Open29K 2900:36:52.16+00:13:066:089.8
124PYTLAK Michał 364SIEMIANICEM-Open95M 9500:37:04.30+00:13:186:109.7
125LINKIEWICZ Paweł 385SŁUPSKM-Open96M 9600:37:04.65+00:13:196:109.7
126BANCEWICZ Radek 205METALCORP TEAMBUKÓWKAM-Open97M 9700:37:12.57+00:13:266:129.7
127SAWICKA Małgorzata 373CSMWUSTKAK-Open30K 3000:37:12.99+00:13:276:129.7
128RUTKOWSKI Mateusz 369SŁUPSKM-Open98M 9800:37:22.30+00:13:366:139.6
129KONKEL Joanna 281ŚWIĘC SŁAWNOSŁAWNOK-Open31K 3100:37:25.10+00:13:396:149.6
130MARUSZAK Anna 352BEST BEASTUSTKAK-Open32K 3200:37:26.24+00:13:406:149.6
131WOŹNIAK Ola 430SŁUPSKK-Open33K 3300:37:27.12+00:13:416:149.6
132GRUSZCZYŃSKI Ariel 252SŁUPSKM-Open99M 9900:37:33.47+00:13:476:159.6
133PRUS Tomasz 361TRIPAKA PRZECHLEWOPRZECHLEWOM-Open100M 10000:37:35.73+00:13:506:169.6
134ZBLEWSKI Patryk 387TUPOT USTKAUSTKAM-Open101M 10100:37:37.06+00:13:516:169.6
135SEWERYN Tomasz 374BUKOWKAM-Open102M 10200:37:48.28+00:14:026:189.5
136SAŁAJ Angelika 372STAROSTWO POWIATOWE SŁUPSKZBYSZEWOK-Open34K 3400:37:48.41+00:14:026:189.5
137MROZIK Joanna 324SŁUPSKK-Open35K 3500:37:53.86+00:14:086:199.5
138DELIGA Agata 227SŁUPSKK-Open36K 3600:37:58.18+00:14:126:199.5
139DELIGA Szymon 228SŁUPSKM-Open103M 10300:37:58.26+00:14:126:199.5
140WIESIOŁEK Urszula 417OSOBA INDYWIDUALNASŁUPSKK-Open37K 3700:38:05.48+00:14:196:219.4
141BORODZIUK Aneta 210FIT MAMASŁUPSKK-Open38K 3800:38:07.32+00:14:216:219.4
142GUTOWSKA-SZAPIEL Małgorzata 250SŁUPSKK-Open39K 3900:38:08.27+00:14:226:219.4
143SZABŁOWIŃSKA Małgorzata 384FIT MAMUŚKASŁUPSKK-Open40K 4000:38:13.10+00:14:276:229.4
144JURA Kazimierz 262MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-Open104M 10400:38:19.84+00:14:346:239.4
145PAŹDZIORKO Arkadiusz 344SŁUPSKM-Open105M 10500:38:22.40+00:14:366:239.4
146URBAN Ewelina 405GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAK-Open41K 4100:38:26.72+00:14:416:249.4
147DOMAŃSKA Justyna 229SŁUPSKK-Open42K 4200:38:43.98+00:14:586:279.3
148POTOCKA Kinga 356BEST BEASTSSŁUPSKK-Open43K 4300:38:50.48+00:15:046:289.3
149MURAWSKI Rafał 327DECATHLON POWERSŁUPSKM-Open106M 10600:39:03.26+00:15:176:309.2
150KRYGIER Ireneusz 289W.P.K.SLON TEAM USTKAUSTKAM-Open107M 10700:39:04.91+00:15:196:309.2
151SZUMSKA Monika 393NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-Open44K 4400:39:11.64+00:15:266:329.2
152MYSZKOWSKI Maciej 328NIGHT RUNNERSSŁUPSKM-Open108M 10800:39:12.21+00:15:266:329.2
153KENIG Agnieszka 415KS OLSZEWSKISŁAWNOK-Open45K 4500:39:24.21+00:15:386:349.1
154ZIELIŃSKI Krystian 434SŁUPSKM-Open109M 10900:39:28.54+00:15:426:349.1
155NIZIOŁ Małgorzata 333BEST BEASTSKOBYLNICAK-Open46K 4600:39:35.64+00:15:506:359.1
156DUDA Róża 232BEST BEASTS, METALCORP TEAMSŁUPSKK-Open47K 4700:39:46.62+00:16:006:379
157MARCZAK Małgorzata 315-ŻELKOWOK-Open48K 4800:39:52.17+00:16:066:389
158MRUGALSKI Stanisław 325MTS HAMER MIASTKOMIASTKOM-Open110M 11000:39:52.19+00:16:066:389
159KARWASZ Krzysztof 273MECHANIK SŁUPSKKWAKOWOM-Open111M 11100:39:58.58+00:16:126:399
160MICHALAK-MAŁECKA Anna 319VACU ACTIV GYMKOBYLNICAK-Open49K 4900:39:59.24+00:16:136:399
161MURAWSKA Katarzyna 326DECATHLON POWERSŁUPSKK-Open50K 5000:40:03.69+00:16:186:409
162KONKOL Katarzyna 282SŁUPSKK-Open51K 5100:40:06.64+00:16:216:419
163GIERESZ Agnieszka 241KLUB CZERWONEJ TOREBKIBUKOWAK-Open52K 5200:40:06.86+00:16:216:419
164SKIBIŃSKI Rafał 378SŁUPSKM-Open112M 11200:40:29.88+00:16:446:458.9
165ADAMCZYK Ewa 201SŁUPSKK-Open53K 5300:40:33.73+00:16:486:458.9
166KAJA Justyna 266SŁUPSKK-Open54K 5400:40:34.21+00:16:486:458.9
167CZECH Roman 217GOCH BYTÓWSŁUPSKM-Open113M 11300:40:38.47+00:16:526:468.9
168PROTASEWICZ Renata 360KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNOK-Open55K 5500:40:55.18+00:17:096:498.8
169SZLACHETKA Małgorzata 388SŁUPSKK-Open56K 5600:40:55.74+00:17:106:498.8
170CZERWIŃSKA Anna 218SŁUPSKK-Open57K 5700:40:56.42+00:17:106:498.8
171FRUBA Karina 238STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK-Open58K 5800:41:05.86+00:17:206:518.8
172FRUBA Andrzej 239SŁUPSKM-Open114M 11400:41:06.43+00:17:206:518.8
173SIUPIK WINISZEWSKA Małgorzata 377SŁUPSKK-Open59K 5900:41:32.12+00:17:466:558.7
174REMUS Janusz 366BEST BEASTREDZIKOWOM-Open115M 11500:41:41.13+00:17:556:568.6
175REMUS Monika 365BEST BEASTREDZIKOWOK-Open60K 6000:41:42.11+00:17:566:578.6
176MIRON Katarzyna 322SŁUPSKK-Open61K 6100:41:47.03+00:18:016:578.6
177SYCHLA Monika 382VACU ACTIV GYMŁOSINOK-Open62K 6200:41:52.63+00:18:066:588.6
178GRAJCZAK Dagmara 246PARAFIA EWANGELICKO-AUGSBURSKASŁUPSKK-Open63K 6300:42:10.28+00:18:247:018.5
179POTOMSKA Magadalena 358SŁUPSKK-Open64K 6400:42:16.25+00:18:307:028.5
180KAPUSTA Daniel 270SWOŁOWOM-Open116M 11600:43:02.21+00:19:167:108.4
181KOCH Katarzyna 450SŁUPSKK-Open65K 6500:43:24.12+00:19:387:148.3
182PIEKARSKA Aneta 349MECHANIKKWAKOWOK-Open66K 6600:43:26.24+00:19:407:148.3
183BUDZYŃSKA Elżbieta 341SŁUPSKK-Open67K 6700:43:28.39+00:19:427:148.3
184WALKOWIAK Dariusz 407KROKOWOM-Open117M 11700:43:31.44+00:19:457:158.3
185WOŹNIAK Dorota 429GRZESŁAW WPK SŁOŃ TEAMUSTKAK-Open68K 6800:43:36.29+00:19:507:168.3
186WOŹNIAK Grzegorz 428GRZESŁAW WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM-Open118M 11800:43:37.17+00:19:517:168.3
187TURCZYN Grzegorz 402NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-Open119M 11900:43:55.29+00:20:097:198.2
188DREWNIAK Magdalena 231SŁUPSKK-Open69K 6900:44:08.02+00:20:227:218.2
189JEŻYNA Igor 260WATAHA ŻÓŁWISŁUPSKM-Open120M 12000:44:24.21+00:20:387:248.1
190BLUMCZYŃSKA Anna 207WATAHA ŻÓŁWISŁUPSKK-Open70K 7000:44:24.27+00:20:387:248.1
191MAKOWSKA Monika 312SŁOWINOK-Open71K 7100:44:30.68+00:20:457:258.1
192KSIĄŻEK Małgorzata 292SŁUPSKK-Open72K 7200:47:30.03+00:23:447:557.6
193RUTKOWSKI Krzysztof 368REBELION OF FREE RUNNERSSŁUPSKM-Open121M 12100:50:01.22+00:26:158:207.2
194RYNG Kamila 371SŁUPSKK-Open73K 7300:50:02.88+00:26:178:207.2
195GZIK Seweryn 251W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-Open122M 12200:50:08.22+00:26:228:217.2
196GZIK Radosław 445WPK SLON TEAMUSTKAM-Open123M 12300:50:08.42+00:26:228:217.2
197DAMPS Juita 223NIGHT RUNNERS SLUPSKSŁUPSKK-Open74K 7400:50:26.74+00:26:418:247.1
198SULL Aga 380NIGHT RUNNERS SŁUPSKWODNICAK-Open75K 7500:50:27.02+00:26:418:247.1
Znaleziono 198 wynik(ów)