III SŁUPSKI NORDIC WALKING KAZIUKÓW – „KAZIUKOWA PIĄTKA”
III SŁUPSKI BIEG KAZIUKÓW – „KAZIUKOWA PIĄTKA”
III SŁUPSKI BIEG KAZIUKÓW – „KAZIUKOWA PIĄTKA”
Organiser : | Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku;Modular Consulting;Stowarzyszenie Drużyna Pomorska „Wilce” |
Date : | 2019-03-16 |
Place : | Słupsk |
Distance : | 5 km |
Registered : | 48 |
Started : | 42 |
Not finished : | 1 |
Finished : | 41 |
On the track : | 1 |
Classification by
net time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Start time |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FRĄCKOWIAK Roman | 236 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M-Open | 00:00:05 | |
2 | NACZK Leonard | 329 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | M-Open | 00:00:05 | |
3 | NACZK Wiktoria | 330 | LĘBORSKIE LWY | LĘBORK | K-Open | 00:00:05 | |
4 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 336 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | K-Open | 00:00:05 | |
5 | WILKOŁEK-SZUDARSKA Saturnina | 418 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | K-Open | 00:00:05 | |
6 | ZIĘBA Joanna | 435 | A&R | KOŚCIERZYNA | K-Open | 00:00:05 | |
7 | JANISZEWSKA Teresa | 254 | BYTÓW | K-Open | 00:00:06 | ||
8 | JAWORSKI Robert | 258 | PIESZCZ | M-Open | 00:00:06 | ||
9 | KAZIÓW Ryszard | 275 | STOPA SŁUPAK | SŁUPSK | M-Open | 00:00:06 | |
10 | MACIEJEWSKI Tomasz | 309 | USTKA | M-Open | 00:00:06 | ||
11 | SZAFRANIEC-JĘCEK Iwona | 386 | KRĘPA SŁUPSKA | K-Open | 00:00:06 | ||
12 | WOJCIEKIAN Stanisław | 424 | WATAHA | SLUPSK | M-Open | 00:00:06 | |
13 | BRZOZOWSKI Piotr | 213 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M-Open | 00:00:07 | |
14 | JAREMCZAK Renata | 257 | SŁUPSK | K-Open | 00:00:07 | ||
15 | KAROLCZAK Joanna | 272 | SŁUPSK | K-Open | 00:00:07 | ||
16 | KORZEŃ Grzegorz | 283 | SŁUPSK | M-Open | 00:00:07 | ||
17 | KUCHARCZYK Patrycja | 296 | KĘPICE | K-Open | 00:00:07 | ||
18 | SZCZYPEK Elzbieta | 389 | DWA KIJE SŁUPSK | SLUPSK | K-Open | 00:00:07 | |
19 | WIRWICKA Agnieszka | 420 | KĘPICE | K-Open | 00:00:07 | ||
20 | BOGDANOWICZ Sara | 448 | SŁUPSK | K-Open | 00:00:07 | ||
21 | MAJCHRZAK Alina | 311 | SŁUPSK | K-Open | 00:00:08 | ||
22 | PRZYBYSZ Filip | 362 | SŁUPSK | M-Open | 00:00:08 | ||
23 | PRZYPOLSKA Dorota | 363 | SŁUPSK | K-Open | 00:00:08 | ||
24 | SZYBUT Roma | 394 | POTĘGOWO | K-Open | 00:00:08 | ||
25 | WŁODARCZYK Józef | 423 | SŁUPSK | M-Open | 00:00:08 | ||
26 | MARZEC Andrzej | 316 | DWA KIJE SŁUPSK | SŁUPSK | M-Open | 00:00:09 | |
27 | SZMIGIERO Kacper | 391 | SYN AGNIESZKI ZE SŁONI | SŁUPSK | M-Open | 00:00:09 | |
28 | KENIG Agnieszka | 415 | KS OLSZEWSKI | SŁAWNO | K-Open | 00:00:09 | |
29 | CHUDY Henryk | 216 | K SOLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | M-Open | 00:00:10 | |
30 | KOWALCZYK Justyna | 286 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K-Open | 00:00:10 | |
31 | KUBIŃSKA Beata | 294 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-Open | 00:00:10 | |
32 | SZMIGIERO Agnieszka | 390 | W.P.K SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | K-Open | 00:00:10 | |
33 | KRYGIER Małgorzata | 288 | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | K-Open | 00:00:11 | |
34 | ANTOSIK Basia | 396 | SŁAWSKO | K-Open | 00:00:11 | ||
35 | UKLEJA Justyna | 404 | NOWA DĄBROWA | K-Open | 00:00:11 | ||
36 | ANTOSIK Mikołaj | 426 | SŁAWSKO | M-Open | 00:00:11 | ||
37 | LENARD Sylwia | 301 | NOWA DĄBROWA | K-Open | 00:00:12 | ||
38 | ANTOSIK Julia | 392 | SŁAWSKO | K-Open | 00:00:13 | ||
39 | WORONOWICZ Kamila | 427 | NATRASIETEAM | SIEMIANICE | K-Open | 00:00:13 | |
40 | ANTOSIK Grażyna | 335 | SŁAWSKO | K-Open | 00:00:13 | ||
41 | MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella | 323 | DECATHLON POWER SŁUPSK | SŁUPSK | K-Open | 00:00:14 | |
42 | FIGIEL Dominika | 235 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | K-Open | 00:00:21 |
Total 42 results.