III ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2017

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2017-01-29
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
327
Wystartowało:
273
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
273
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 5.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart_2k
2km
Split_Mateusz
5.5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1DOMISZEWSKI Ignacy 1000MKS HaliczUSTRZYKI DOLNEM201M 100:00:0000:00:2800:22:5700:36:06.0000:36:06.00 3:3616.6
2LIPA Wojciech 1216Rzeszowskie Gazele I GepardyRZESZÓWM301M 200:00:0000:00:2800:28:2000:42:25.0000:42:25.00+00:06:194:1414.1
3GAWRON Janusz 1337Brygada BeskidówLIMANOWAM202M 300:00:0000:00:3100:28:4700:43:12.3500:43:12.35+00:07:064:1913.9
4PRZEBIROWSKI Karol 1200Frassati FajsławiceFAJSŁAWICEM203M 400:00:0000:00:4200:29:5000:44:40.2500:44:40.25+00:08:344:2813.4
5NOWAK Marcin 1238Stalowowolski Klub BiegaczaSTALOWA WOLAM302M 500:00:0000:00:2900:29:4200:44:42.0500:44:42.05+00:08:364:2813.4
6PAWLAK Magdalena 1137Biegacz CegłówADAMÓWK201K 100:00:0000:00:4000:29:2300:44:46.5500:44:46.55+00:08:404:2813.4
7MAZURKIEWICZ Tomasz 1331Zaporowy Maraton TeamSANOKM401M 600:00:0000:00:3300:29:5200:45:11.7500:45:11.75+00:09:054:3113.3
8WITEK Elżbieta 1334BARYCZKAK202K 200:00:0000:00:3100:30:0100:45:46.3000:45:46.30+00:09:404:3413.1
9BAŁCHAN Krzysztof 1012CPR RZESZOWCZUDECM303M 700:00:0000:00:5000:30:2200:46:08.4000:46:08.40+00:10:024:3613
10ŚWIDZIŃSKI Tomasz 1263Vege RunnersKRAKÓWM402M 800:00:0000:00:4000:31:0800:46:43.7000:46:43.70+00:10:374:4012.8
11BRENDZOWSKI Adam 1011Solina TeamSOLINAM304M 900:00:0000:00:4700:31:0100:46:58.5500:46:58.55+00:10:524:4112.8
12KASPROWICZ Marcin 1196algorytm.edu.plDZIAŁDOWOM305M 1000:00:0000:01:0700:31:1100:46:59.7000:46:59.70+00:10:534:4112.8
13PŁACZEK Paweł 1329WETLINAM306M 1100:00:0000:00:5700:31:0200:47:13.1000:47:13.10+00:11:074:4312.7
14ZAWADZKI Łukasz 1250Nowosarzyńska Grupa BiegowaNOWA SARZYNAM204M 1200:00:0000:01:0500:31:2900:47:29.5500:47:29.55+00:11:234:4412.6
15BEREZOWSKI Waldemar 1289PGE RUN OBRÓTRZESZÓWM403M 1300:00:0000:01:5900:32:0200:47:33.6000:47:33.60+00:11:274:4512.6
16MERCIK Agnieszka 1090Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK301K 300:00:0000:00:5100:32:0300:47:44.0500:47:44.05+00:11:384:4612.6
17CIĄGŁO Jacek 1251Nowosarzyńska grupa BiegowaNOWA SARZYNAM307M 1400:00:0000:01:0400:32:0000:47:45.3000:47:45.30+00:11:394:4612.6
18GOŁĄBEK Wojciech 1160Mosir DUKLAGŁOJSCEM404M 1500:00:0000:01:2700:32:0400:47:55.1000:47:55.10+00:11:494:4712.5
19TELESZ Mateusz 1087POŁOMIAM308M 1600:00:0000:00:3200:31:5900:48:26.9000:48:26.90+00:12:204:5012.4
20OCZOŚ Hubert 1162PRZEMYŚLM205M 1700:00:0000:01:5700:32:2500:48:47.6500:48:47.65+00:12:414:5212.3
21MATUSIK Oskar 1323CISNAM206M 1800:00:0000:00:4400:32:5200:48:52.8500:48:52.85+00:12:464:5312.3
22KOWALIK Marcin 1190PGE Run ObrótRZESZÓWM309M 1900:00:0000:02:0300:33:0700:48:55.5000:48:55.50+00:12:494:5312.3
23KŁOSIŃSKI Rafał 1106MKB DreptakDĘBE WIELKIEM405M 2000:00:0000:00:5300:32:3200:49:00.1500:49:00.15+00:12:544:5412.2
24KOPEL Andrzej 10597LEŻAJSKM207M 2100:00:0000:00:5100:33:0800:49:03.1500:49:03.15+00:12:574:5412.2
25KORZONEK Karol 1299Sprint GorzyceGORZYCEM3010M 2200:00:0000:02:1400:33:4400:49:06.3500:49:06.35+00:13:004:5412.2
26MALCZEWSKI Piotr 1098MTB MOSiR DuklaDUKLAM3011M 2300:00:0000:01:2700:32:3800:49:38.0000:49:38.00+00:13:324:5712.1
27LEWANDOWSKI Paweł 1281Klub Szalonego BiegaczaCZARNAM3012M 2400:00:0000:01:0600:32:5100:49:40.1500:49:40.15+00:13:344:5812.1
28ISKRA Grzegorz 1044KP PSP StrzyżówCZUDECM3013M 2500:00:0000:00:5600:33:0500:49:59.4000:49:59.40+00:13:534:5912
29ODRZYWÓŁ VEL NAWENTURA Wojciech 1114Łódź Kocha SportŁÓDŹM3014M 2600:00:0000:01:1900:33:1700:50:04.3000:50:04.30+00:13:585:0012
30GURGUL Mateusz 1092Aromat NógKRAKÓWM3015M 2700:00:0000:01:0200:34:2100:50:05.9500:50:05.95+00:13:595:0012
31ASKUNTOWICZ Wojciech 1294Tour The RunGRYFÓW ŚLĄSKIM208M 2800:00:0000:01:4500:33:5600:50:15.2000:50:15.20+00:14:095:0111.9
32WÓJCIK Jerzy 1271Aktywna Strona ŻyciaKRAKÓWM3016M 2900:00:0000:01:4500:34:1800:50:47.3500:50:47.35+00:14:415:0411.8
33PROCHERA Damian 11597LEŻAJSKM3017M 3000:00:0000:00:5100:33:2700:50:51.2500:50:51.25+00:14:455:0511.8
34KAJDROWICZ Grzegorz 1310www.przemyslnepodroze.plPRZEMYŚLM406M 3100:00:0000:00:5000:34:0300:50:58.9000:50:58.90+00:14:525:0511.8
35BŁYSKAL Krzysztof 1258MKS Halicz Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEM3018M 3200:00:0000:02:1900:34:0200:50:59.7000:50:59.70+00:14:535:0511.8
36BIELKOWSKI Wojciech 1167cocerunnersPŁOCKM407M 3300:00:0000:00:4100:34:0900:51:09.0000:51:09.00+00:15:035:0611.7
37PŁESZKA Marek 1311OTRYT LUTOWISKALUTOWISKAM408M 3400:00:0000:01:0700:34:4800:51:10.6000:51:10.60+00:15:045:0711.7
38BOBER Marcin 1241DOMARADZM3019M 3500:00:0000:01:0600:33:5700:51:35.0500:51:35.05+00:15:295:0911.6
39PAŁAC Adam 1240s mHYZNEM3020M 3600:00:0000:01:0700:33:5800:51:36.0500:51:36.05+00:15:305:0911.6
40HERMANIUK Tomasz 1064ZACZERNIEM409M 3700:00:0000:01:5000:35:1200:51:41.0500:51:41.05+00:15:355:1011.6
41PODOLAK Paweł 1174USTRZYKI DOLNEM3021M 3800:00:0000:01:2400:34:4600:51:54.2500:51:54.25+00:15:485:1111.6
42JAREMA Maciej 1298Lokomotiv MajdanCISNAM3022M 3900:00:0000:00:4200:34:1700:51:57.0500:51:57.05+00:15:515:1111.5
43SZTUBA Robert 1291GUTI TEAMBIAŁY BÓRM3023M 4000:00:0000:01:2100:35:1200:52:24.4500:52:24.45+00:16:185:1411.5
44WŁODYKA Sławomir 1070RUN PGE OBRÓTSTRZYŻÓWM209M 4100:00:0000:02:0000:34:5100:52:35.3000:52:35.30+00:16:295:1511.4
45WAWRZYNEK Michał 1180KRAKÓWM2010M 4200:00:0000:00:4500:35:1700:52:39.8000:52:39.80+00:16:335:1511.4
46WYSOCKI Mariusz 1022FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3024M 4300:00:0000:01:2000:34:5200:52:42.7500:52:42.75+00:16:365:1611.4
47WOŹNIAK Janusz 1034PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNM501M 4400:00:0000:01:0500:35:0500:53:08.5500:53:08.55+00:17:025:1811.3
48DRĄŻEK Slawomir 1324FAJSLAWICEM4010M 4500:00:0000:01:0500:35:2000:53:32.3500:53:32.35+00:17:265:2111.2
49JAGIEŁA Tomasz 1269KROSNOM3025M 4600:00:0000:00:4900:35:1000:53:37.2000:53:37.20+00:17:315:2111.2
50SNOPKIEWICZ Joanna 1135Biegacz CegłówCEGŁÓWK401K 400:00:0000:00:4900:36:1400:53:37.7500:53:37.75+00:17:315:2111.2
51NOWOMIEJSKI Marcin 1129byle dobiecLUBLINM3026M 4700:00:0000:00:4900:33:0300:53:39.7500:53:39.75+00:17:335:2111.2
52SOJKA Agnieszka 1194Przemyski Klub BiegaczaPRZEMYŚLK302K 500:00:0000:01:1000:35:3500:53:40.8000:53:40.80+00:17:345:2211.2
53ŁUSZCZYC Anna 1297RZESZÓWK303K 600:00:0000:02:1100:36:1300:53:41.2500:53:41.25+00:17:355:2211.2
54MAZUR Jacek 1252Spartan Race Training Group RzeszówRZESZÓWM2011M 4800:00:0000:02:1000:36:4500:53:41.5500:53:41.55+00:17:355:2211.2
55BŁASZCZAK Błażej 1179KRAKÓWM2012M 4900:00:0000:00:4500:35:1500:53:46.1000:53:46.10+00:17:405:2211.2
56WILCZAK Janusz 1243PRZEMYŚLM4011M 5000:00:0000:00:5200:35:0200:54:06.7500:54:06.75+00:18:005:2411.1
57MORCINEK Marcin 1029BluszczaKATOWICEM3027M 5100:00:0000:01:2700:36:0800:54:08.2500:54:08.25+00:18:025:2411.1
58BŁASZCZAK Grzegorz 1035Night Runners PłockPŁOCKM3028M 5200:00:0000:00:4000:35:4700:54:25.6000:54:25.60+00:18:195:2611
59GUZOWSKI Dariusz 1066Coke RunnersPŁOCKM502M 5300:00:0000:00:4100:36:0700:54:36.9000:54:36.90+00:18:305:2711
60PARWA Michał 1208DZIEKANOWICEM3029M 5400:00:0000:01:3300:36:2900:54:38.9000:54:38.90+00:18:325:2711
61MACIĄG Michał 1141Biegusiem.plDĘBLINM3030M 5500:00:0000:03:0000:37:4800:54:45.5000:54:45.50+00:18:395:2811
62CHOJNACKI Wiktor 1212Nadleśnictwo LutowiskaLUTOWISKAM3031M 5600:00:0000:01:0700:36:4300:54:53.4000:54:53.40+00:18:475:2910.9
63POLOZYNSKI Andrzej 1205Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3032M 5700:00:0000:02:0400:37:4200:54:59.1500:54:59.15+00:18:535:2910.9
64KARDASZ Marek 1223Bieszczady TeamPOLAŃCZYKM3033M 5800:00:0000:00:5100:36:4200:55:05.0000:55:05.00+00:18:595:3010.9
65BOGUTA Monika 1288WW TEAMLUBLINK304K 700:00:0000:00:4800:35:5200:55:18.5500:55:18.55+00:19:125:3110.8
66STANKIEWICZ Jacek 1245DUKLAM4012M 5900:00:0000:00:4100:36:1000:55:20.5500:55:20.55+00:19:145:3210.8
67DZIEDZIC Krzysztof 1300KRAKÓWM3034M 6000:00:0000:01:0400:38:0900:55:44.3000:55:44.30+00:19:385:3410.8
68WARZYCHA Dawid 1038BYTOMM2013M 6100:00:0000:02:0800:37:3100:55:47.0500:55:47.05+00:19:415:3410.8
69WODYŃSKI Jacek 1101EquiDo Team schodzi z asfaltuNOWY SĄCZM4013M 6200:00:0000:01:3600:38:0200:55:56.4500:55:56.45+00:19:505:3510.7
70DOROSZ Barbara 1094PRZEMYŚLK305K 800:00:0000:01:1100:37:0600:56:03.8000:56:03.80+00:19:575:3610.7
71MAJEWSKA Joanna 1072RUN PGE OBRÓTRZESZÓWK402K 900:00:0000:02:1300:36:2400:56:09.5500:56:09.55+00:20:035:3610.7
72WRÓBEL Bartłomiej 1309Cisna GórąCISNAM4014M 6300:00:0000:00:5400:36:5800:56:10.7000:56:10.70+00:20:045:3710.7
73SAWICKI Radek 1051DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAM3035M 6400:00:0000:01:3400:37:0900:56:11.5000:56:11.50+00:20:055:3710.7
74GUJSKI Marcin 1187TriPakaMIŃSK MAZOWIECKIM3036M 6500:00:0000:00:5900:37:3500:56:12.2000:56:12.20+00:20:065:3710.7
75RYZIŃSKI Ryszard 1030WARSZAWAM4015M 6600:00:0000:00:5600:38:2400:56:49.3000:56:49.30+00:20:435:4010.6
76RYBIŃSKA Anna 1249LUBLINK203K 1000:00:0000:01:2800:38:0700:56:50.1000:56:50.10+00:20:445:4110.6
77RYŁKO Mariola 1235Solina TeamSOLINAK403K 1100:00:0000:00:5200:37:0100:57:00.8500:57:00.85+00:20:545:4210.5
78MURAWSKI Łukasz 1171FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3037M 6700:00:0000:01:2100:37:3000:57:01.6000:57:01.60+00:20:555:4210.5
79PAWŁOWSKI Piotr 1280PRZEMYŚLM3038M 6800:00:0000:01:3900:38:1700:57:02.3500:57:02.35+00:20:565:4210.5
80KARDASZ Jacek 1084attyla running clubZAMOŚĆM3039M 6900:00:0000:01:2200:38:2900:57:06.8500:57:06.85+00:21:005:4210.5
81STACHURSKI Mirosław 1296MBTeamRZESZÓWM3040M 7000:00:0000:02:1000:38:2600:57:22.7000:57:22.70+00:21:165:4410.5
82GARBARZ Monika 1293TARNOWIECK306K 1200:00:0000:01:4300:38:3300:57:25.1000:57:25.10+00:21:195:4410.4
83KŁOŚ Artur 1247PKO Bank PolskiLUBLINM3041M 7100:00:0000:01:2800:38:4700:57:33.9500:57:33.95+00:21:275:4510.4
84NIEDZIAŁEK Katarzyna 1161Biegający ŚwidnikŚWIDNIKK204K 1300:00:0000:02:1200:38:1500:57:43.7500:57:43.75+00:21:375:4610.4
85RAPACZ Marcin 1075KRAKÓW/CISNAM4016M 7200:00:0000:01:1900:36:4100:58:09.2000:58:09.20+00:22:035:4810.3
86TAŁACH Krzysztof 118350 twarzy grzybiarzyKRAKÓWM3042M 7300:00:0000:02:0200:38:2300:58:12.6000:58:12.60+00:22:065:4910.3
87SZYBIAK Maciej 1121Agona W&MKRZYWCZAM2014M 7400:00:0000:01:4200:38:2000:58:32.4500:58:32.45+00:22:265:5110.3
88ŻELAZNY Agnieszka 1204GORLICEK404K 1400:00:0000:02:2200:39:2300:58:34.2500:58:34.25+00:22:285:5110.2
89WODYŃSKA Dagmara 1100EquiDo Team schodzi z asfaltuNOWY SĄCZK405K 1500:00:0000:01:3600:39:0800:58:37.1000:58:37.10+00:22:315:5110.2
90BERNAŚ Dariusz 1322Dom PstrągaPRZYSŁUPM3043M 7500:00:0000:01:3200:39:1400:58:37.7500:58:37.75+00:22:315:5110.2
91SKOCZYLAS Kamil 1303GUKS ModliborzyceMODLIBORZYCEM3044M 7600:00:0000:01:1200:38:5000:58:38.6500:58:38.65+00:22:325:5110.2
92BAJOREK Sebastian 1266Technikum Leśne w LeskuSMEREKM2015M 7700:00:0000:03:1000:39:0600:58:39.9500:58:39.95+00:22:335:5110.2
93KLEPACKI Maciej 1091YO!ZENWARSZAWAM3045M 7800:00:0000:02:4900:39:1600:58:41.1000:58:41.10+00:22:355:5210.2
94MALCZEWSKI Konrad 1330Mosir DuklaDUKLAM3046M 7900:00:0000:01:3400:39:0400:58:42.2500:58:42.25+00:22:365:5210.2
95SASAL Monika 1295KRAKÓWK307K 1600:00:0000:01:2100:38:0000:58:44.3500:58:44.35+00:22:385:5210.2
96LENART-KŁOŚ Katarzyna 1248PKO Bank PolskiLUBLINK308K 1700:00:0000:01:2800:38:4800:58:45.0500:58:45.05+00:22:395:5210.2
97BRZEZIŃSKI Arkadiusz 1061Run Baby Run Team PLWARSZAWAM4017M 8000:00:0000:02:5600:39:1900:58:47.6000:58:47.60+00:22:415:5210.2
98BUGAJSKI Artur 1105JaBieGamDĄBROWA GÓRNICZAM4018M 8100:00:0000:02:5600:39:4100:58:59.3500:58:59.35+00:22:535:5310.2
99MAŚLANY Daniel 1217SANOKM3047M 8200:00:0000:02:1200:40:0800:59:09.1000:59:09.10+00:23:035:5410.1
100LEDWOLORZ Anna 1068Vege RunnersWARSZAWAK309K 1800:00:0000:01:3600:38:3600:59:43.5500:59:43.55+00:23:375:5810
101BODZIOCH Grzegorz 1268Gorlicka Grupa BiegowaGORLICEM4019M 8300:00:0000:02:2200:39:2600:59:50.4500:59:50.45+00:23:445:5910
102LITWINEK Marek 1256LUBARTÓWM3048M 8400:00:0000:02:4300:40:0001:00:27.5001:00:27.50+00:24:216:029.9
103DUCH Piotr 1123JAROSŁAWM503M 8500:00:0000:01:0700:38:0101:00:32.4001:00:32.40+00:24:266:039.9
104MOTYLEWSKA Marta 1319Biegam w SfetrzePŁOCKK205K 1900:00:0000:02:1400:39:4301:00:44.0001:00:44.00+00:24:386:049.9
105MISIOŁEK Marcin 1095Mosir DuklaDUKLAM3049M 8600:00:0000:01:3500:39:4201:00:46.1001:00:46.10+00:24:406:049.9
106LUBAŃSKA Alicja 1199BUKOWICEK406K 2000:00:0000:02:3400:40:2601:01:15.0001:01:15.00+00:25:096:079.8
107KOBIAŁKA Paulina 1336RZESZÓWK3010K 2100:00:0000:01:5100:40:2101:01:15.7501:01:15.75+00:25:096:079.8
108MAZUREK Katarzyna 1113Sklep Biegacza Lublin Team / LSBLUBLINK407K 2200:00:0000:02:0400:40:4701:01:16.4001:01:16.40+00:25:106:079.8
109CZAJKOWSKI Łukasz 1127STALOWA WOLAM3050M 8700:00:0000:02:5800:41:4501:01:23.4001:01:23.40+00:25:176:089.8
110DĄBRÓWKA Radosław 1021FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3051M 8800:00:0000:01:2000:38:5301:01:54.0001:01:54.00+00:25:486:119.7
111MAJDA Robert 1149ROMBORZESZEM4020M 8900:00:0000:01:3000:40:0501:01:55.1501:01:55.15+00:25:496:119.7
112KADŁUBEK Aleksander 1286TKTJTARNOWSKIE GÓRYM3052M 9000:00:0000:02:4700:42:0701:01:55.8001:01:55.80+00:25:496:119.7
113KRUK Krzysztof 1267crossfitzabrzeZABRZEM3053M 9100:00:0000:02:3400:41:1501:01:56.9001:01:56.90+00:25:506:119.7
114LISOWSKA Kamila 1115ZABRZEK3011K 2300:00:0000:02:2700:41:2301:01:58.8001:01:58.80+00:25:526:119.7
115HERBERT Jarosław 1042Wydział Wychowania Fizycznego Uniwersytet RzeszowskiRZESZÓWM3054M 9200:00:0000:03:1200:41:3001:02:17.9501:02:17.95+00:26:116:139.6
116BODNIAK Tomasz 1058USTRZYKI DOLNEM3055M 9300:00:0000:01:3100:40:5501:02:20.2001:02:20.20+00:26:146:149.6
117DZIEDZIC Joanna 1233KRAKÓWK3012K 2400:00:0000:01:0500:40:2801:02:24.3001:02:24.30+00:26:186:149.6
118NIEDZWIECKI Zenon 1226RYBNIKM4021M 9400:00:0000:03:1000:40:4601:02:32.0001:02:32.00+00:26:266:159.6
119CZARNIK Stanisław 1117Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEM3056M 9500:00:0000:03:0200:41:3701:02:32.9001:02:32.90+00:26:266:159.6
120KRÓLIK Rafał 1192NOWOGRÓDM2016M 9600:00:0000:03:0900:41:0401:02:34.2501:02:34.25+00:26:286:159.6
121BIAŁECKA Magdalena 1147epidemiasportuMYŚLIBÓRZK3013K 2500:00:0000:01:5300:41:0801:03:00.2501:03:00.25+00:26:546:189.5
122GRUDZIEŃ Sandra 117650 twarzy grzybiarzyRZESZÓWK3014K 2600:00:0000:02:0200:41:3501:04:19.1501:04:19.15+00:28:136:259.3
123MĄCZKA Krystyna 1313OTKRZEŹNIKGLIWICEK601K 2700:00:0000:01:4500:42:0101:04:28.5001:04:28.50+00:28:226:269.3
124SURMACZ Dorota 1292RZESZÓWK3015K 2800:00:0000:01:5100:42:0301:04:34.0501:04:34.05+00:28:286:279.3
125LENKIEWICZ-BARDZIŃSKA Agata 1211Nadleśnictwo Lutowiska, MKS Halicz UstrzykiLUTOWISKAK3016K 2900:00:0000:01:0700:41:3201:04:35.1001:04:35.10+00:28:296:279.3
126ZAWADZKI Marcin 1039Szczwany Trzmiel TeamLUBENIAM3057M 9700:00:0000:02:4000:43:2501:04:36.3001:04:36.30+00:28:306:279.3
127WOLSKA Małgorzata 1049Wolscy Brothers Triathlon TeamSŁUPSKK501K 3000:00:0000:00:5600:40:2901:04:39.7001:04:39.70+00:28:336:279.3
128WARZYCHA Krzysztof 1037BYTOMM504M 9800:00:0000:02:0900:43:3701:04:40.5501:04:40.55+00:28:346:289.3
129BILSKI Marek 1081WARSZAWAM4022M 9900:00:0000:00:5600:41:2401:04:46.0501:04:46.05+00:28:406:289.3
130QUIRINI Ewa 1232NOWY TARGK3017K 3100:00:0000:02:0700:42:1301:04:46.6001:04:46.60+00:28:406:289.3
131KNAP Ewa 1215AlbatrosyWARSZAWAK3018K 3200:00:0000:01:3800:42:3301:05:03.9501:05:03.95+00:28:576:309.2
132HANAS Mirosław 1096MTB MOSiR DuklaDUKLAM3058M 10000:00:0000:01:5300:41:3701:05:05.1001:05:05.10+00:28:596:309.2
133ŁADA Karol 1124GORA KALWARIAM3059M 10100:00:0000:02:3100:42:5801:05:06.0001:05:06.00+00:29:006:309.2
134PAWELCZYK Anita 1274PIASECZNOK3019K 3300:00:0000:02:3000:42:2101:05:06.9001:05:06.90+00:29:006:309.2
135KASPROWICZ Wioletta 1198algorytm.edu.plDZIAŁDOWOK206K 3400:00:0000:01:0800:41:5401:05:15.6001:05:15.60+00:29:096:319.2
136KONOPKA Grzegorz 1056Dzikie Grubasy SzatanaSIEDLCEM3060M 10200:00:0000:01:4000:41:1601:05:27.4001:05:27.40+00:29:216:329.2
137KASZUBA Robert 1076RZESZÓWM4023M 10300:00:0000:01:5200:40:5401:05:53.4001:05:53.40+00:29:476:359.1
138ŻYREK Jarosław 1031PRZYBIERNÓWM3061M 10400:00:0000:01:5200:42:2301:06:05.1001:06:05.10+00:29:596:369.1
139PREJZNAR Nina 1097DUKLAK3020K 3500:00:0000:01:4400:42:1601:06:11.2001:06:11.20+00:30:056:379.1
140KRZYSZTOFIK Damian 1318LUBLINM3062M 10500:00:0000:00:5000:42:2201:06:13.2001:06:13.20+00:30:076:379.1
141GALANTY Agnieszka 1279DYBAWKAK408K 3600:00:0000:01:4100:43:0001:06:15.1001:06:15.10+00:30:096:379.1
142SZYBIAK Joanna 1120Agona W&MKRZYWCZAK409K 3700:00:0000:01:4200:43:0801:06:20.2501:06:20.25+00:30:146:389
143KORZENIOWSKA Joanna 1253umcs biegaLUBLINK3021K 3800:00:0000:02:4300:43:3501:06:20.9501:06:20.95+00:30:146:389
144WOJCIECHOWSKI Paweł 1201KRAKÓWM3063M 10600:00:0000:03:1300:43:1901:06:21.8001:06:21.80+00:30:156:389
145WUJDA Magdalena 1157KRAKÓWK3022K 3900:00:0000:03:1300:43:2001:06:23.0501:06:23.05+00:30:176:389
146NAWROT Waldek 1156KRAKÓWM4024M 10700:00:0000:03:1300:43:2201:06:23.9001:06:23.90+00:30:176:389
147CYBULSKA Dominika 1172LUBLINK4010K 4000:00:0000:02:2900:43:3101:06:33.6501:06:33.65+00:30:276:399
148HARTMAN Jadwiga 1317CISNAK207K 4100:00:0000:02:1300:44:0801:06:34.6501:06:34.65+00:30:286:399
149CZECHOWICZ Dariusz 1301Dzikie Życie Run TeamKRAKÓWM4025M 10800:00:0000:02:5600:43:5601:06:35.5001:06:35.50+00:30:296:399
150ZADROŻNA Ania 1145OTREBUSYK3023K 4200:00:0000:02:0700:43:1501:06:41.3501:06:41.35+00:30:356:409
151WASILEWSKI Marcin 1287WW TEAMLUBLINM4026M 10900:00:0000:02:4800:42:0301:06:54.5501:06:54.55+00:30:486:419
152NIERADKA Katarzyna 1224WROCŁAWK3024K 4300:00:0000:03:1000:44:2501:07:06.0501:07:06.05+00:31:006:428.9
153MYGA Łukasz 1320HeartlessCZĘSTOCHOWAM3064M 11000:00:0000:02:3400:44:0101:07:10.9001:07:10.90+00:31:046:438.9
154STARCZEWSKA Sylwia 1175Mindfulness InsideŁOMIANKIK4011K 4400:00:0000:02:3300:44:1301:07:12.9001:07:12.90+00:31:066:438.9
155KAPUSTA Krzysztof 1221kisplusKOLBUSZOWAM3065M 11100:00:0000:02:1400:44:0401:07:17.1501:07:17.15+00:31:116:438.9
156GARCZYŃSKA Ania 1026KATOWICEK4012K 4500:00:0000:02:0900:43:5301:07:18.6501:07:18.65+00:31:126:438.9
157CYBULSKI Piotr 1173LUBLINM4027M 11200:00:0000:02:2900:44:0501:07:20.4501:07:20.45+00:31:146:448.9
158BANASIK Wiesław 1136ZDZIESZOWICEM505M 11300:00:0000:02:5300:44:1501:07:22.1001:07:22.10+00:31:166:448.9
159DROZDOWSKI Wojciech 1332Biegaj z treneramiGLIWICEM3066M 11400:00:0000:01:3000:43:2201:07:23.0501:07:23.05+00:31:176:448.9
160GUTKOWSKI Wojciech 1265SZYDŁOWIECM4028M 11500:00:0000:02:5500:44:3001:07:28.1501:07:28.15+00:31:226:448.9
161STARZECKA Joanna 1130JAROSŁAWK4013K 4600:00:0000:02:1400:43:5301:07:49.8501:07:49.85+00:31:436:468.8
162BURDA Sławomir 1308DUKLAM3067M 11600:00:0000:01:3600:44:0701:07:50.4501:07:50.45+00:31:446:478.8
163CECUŁA Rafał 1152Pozytywnie Zabiegani SanokSTRACHOCINAM3068M 11700:00:0000:02:1200:43:5801:08:06.6501:08:06.65+00:32:006:488.8
164MAZUR Joanna 1153RYMANÓW ZDRÓJK3025K 4700:00:0000:01:2400:44:1001:08:10.7501:08:10.75+00:32:046:498.8
165MAZUR Sebastian 1154RYMANÓW ZDRÓJM4029M 11800:00:0000:01:2400:44:1101:08:11.1001:08:11.10+00:32:056:498.8
166DANILUK Andrzej 1164Zacisze Night RunnersWARSZAWAM3069M 11900:00:0000:02:0400:44:4001:08:11.9501:08:11.95+00:32:056:498.8
167GĘBSKA Karolina 1307RZESZÓWK208K 4800:00:0000:01:5600:44:1401:08:13.2001:08:13.20+00:32:076:498.8
168CZAJA Wacław 1229PRZEMYŚLM4030M 12000:00:0001:08:33.9501:08:33.95+00:32:276:518.8
169GARBOWSKA Monika 1244Night RunnersGLIWICEK3026K 4900:00:0000:01:3400:45:0301:08:34.6501:08:34.65+00:32:286:518.8
170KUROPATWA Kazimierz 1230SARAFISPRZEMYŚLM601M 12100:00:0000:02:0100:44:1201:08:36.9501:08:36.95+00:32:306:518.7
171WYSZYŃSKA Kinga 1060RZESZÓWK3027K 5000:00:0000:01:5900:44:0601:08:37.9001:08:37.90+00:32:316:518.7
172MATYJASIK Tomasz 1023FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3070M 12200:00:0000:01:2500:44:2201:08:39.8501:08:39.85+00:32:336:518.7
173HERMANIUK Iwona 1063ZACZERNIEK4014K 5100:00:0000:01:5900:44:0201:08:40.9001:08:40.90+00:32:346:528.7
174NOWAK Katarzyna 1053Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3028K 5200:00:0000:01:4000:43:1701:08:42.0001:08:42.00+00:32:366:528.7
175BARTOSIEWICZ Daria 1071Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3029K 5300:00:0000:01:3900:43:1901:08:44.3001:08:44.30+00:32:386:528.7
176GUZEK Ewa 1050Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3030K 5400:00:0000:01:3600:43:1801:08:46.2501:08:46.25+00:32:406:528.7
177SAMUŚ Dariusz 1262SRTG RzeszówRZESZÓWM3071M 12300:00:0000:02:3700:44:5901:08:47.4501:08:47.45+00:32:416:528.7
178GAŃSKI Filip 1225Biegający ŚwidnikŚWIDNIKM3072M 12400:00:0000:02:5400:43:2601:08:51.9001:08:51.90+00:32:456:538.7
179KOWALIK Anna 1254umcs biegaŁADAK3031K 5500:00:0000:02:4200:43:4501:09:27.4001:09:27.40+00:33:216:568.6
180RAZNATOWSKA Anastazja 1257umcs biegaŁĘCZNAK3032K 5600:00:0000:02:4300:43:4501:09:27.9001:09:27.90+00:33:216:568.6
181ZABURKO Mateusz 1083TOMASZÓW LUBELSKIM3073M 12500:00:0000:01:3500:43:4601:09:28.6501:09:28.65+00:33:226:568.6
182CETNARSKI Łukasz 1118Krokodyle KolbuszowaKOLBUSZOWAM3074M 12600:00:0000:02:1800:45:3901:09:40.9501:09:40.95+00:33:346:588.6
183KĘDRA Agnieszka 1210Podkarpacka Szkoła Krav MagaRZESZÓWK209K 5700:00:0000:01:4200:44:0601:09:57.8001:09:57.80+00:33:516:598.6
184ZIEŃKOWSKA Izabela 1185Lublin Biega/ WW TeamLUBLINK3033K 5800:00:0000:02:4800:44:4601:10:03.0501:10:03.05+00:33:577:008.6
185GLINIANY Małgorzata 1126ZABIEGANA RODZINKAWYRYK4015K 5900:00:0000:03:0700:45:2501:10:08.7001:10:08.70+00:34:027:008.6
186GLINIANY Adam 1125ZABIEGANA RODZINKAWYRYM4031M 12700:00:0000:03:0700:45:1701:10:09.4501:10:09.45+00:34:037:008.6
187KOZIEŁ Szymon 569Tour de RunGOLĘCZEWOM3075M 12800:00:0000:01:5800:42:0501:10:10.4501:10:10.45+00:34:047:018.6
188MUCHA Justyna 1246KOLBUSZOWAK3034K 6000:00:0000:02:1800:45:3901:10:19.7001:10:19.70+00:34:137:018.5
189POSTÓŁ Karolina 1020Night Runners GliwiceGLIWICEK3035K 6100:00:0000:01:3300:45:0801:10:20.3501:10:20.35+00:34:147:028.5
190MARMUROWICZ Krystian 1073Silesia Running teamKATOWICEM4032M 12900:00:0000:03:0200:45:1401:10:20.9001:10:20.90+00:34:147:028.5
191BYCZAK Karolina 1285TARNOWSKIE GÓRYK3036K 6200:00:0000:02:4700:45:2301:10:21.7501:10:21.75+00:34:157:028.5
192KUPIDŁO Joanna 1284TARNOWSKIE GÓRYK3037K 6300:00:0000:02:4700:45:2301:10:22.1501:10:22.15+00:34:167:028.5
193SZPINDA Marta 1057BIŁGORAJK3038K 6400:00:0000:01:4100:45:1101:10:23.6501:10:23.65+00:34:177:028.5
194SZPYT Justyna 1062BIŁGORAJK4016K 6500:00:0000:01:4100:45:1001:10:24.2501:10:24.25+00:34:187:028.5
195ŻEBRAKOWSKI Artur 1228Spartan Race Training Group RzeszówRZESZÓWM3076M 13000:00:0000:02:0400:44:5901:10:25.4501:10:25.45+00:34:197:028.5
196SADOWIŃSKA Adriana 1151Nowa Huta TeamKRAKÓWK4017K 6600:00:0000:02:5700:45:4001:10:26.2001:10:26.20+00:34:207:028.5
197KOZAKIEWICZ Aneta 1316KRAKÓWK4018K 6700:00:0000:02:0100:45:2001:10:39.4501:10:39.45+00:34:337:038.5
198STRYCZEK Aleksandra 1046RZESZÓWK2010K 6800:00:0000:00:5700:43:4801:10:42.8501:10:42.85+00:34:367:048.5
199FLIS Piotr 1116Daniel's TeamKRAKOWM3077M 13100:00:0000:02:0600:46:0801:10:51.8501:10:51.85+00:34:457:058.5
200SZWEJKA Renata 1326STALOWA WOLAK4019K 6900:00:0000:02:4800:47:2801:10:59.9001:10:59.90+00:34:537:058.5
201WENECKA-FLIS Anna 1333KRAKÓWK3039K 7000:00:0000:02:0500:46:0901:11:08.3501:11:08.35+00:35:027:068.4
202GOSIACZEK Lusina 121350 twarzy grzybiarzyKRAKOWK3040K 7100:00:0000:02:0200:46:0301:11:09.2001:11:09.20+00:35:037:068.4
203ROSIEK Anna 1155MKS Halicz Ustrzyki DolneUSTRZYKI DOLNEK3041K 7200:00:0000:02:5900:45:4601:11:10.7501:11:10.75+00:35:047:078.4
204KORYCKA Mariola 1314KONSTANCIN - JEZIORNAK3042K 7300:00:0000:03:0700:47:1501:11:33.0501:11:33.05+00:35:277:098.4
205POTRACHA Katarzyna 1312WARSZAWAK3043K 7400:00:0000:02:2500:45:5901:11:58.0001:11:58.00+00:35:527:118.3
206KARPIŃSKA Aneta 1260GORLICEK3044K 7500:00:0000:02:0800:45:3701:12:00.3501:12:00.35+00:35:547:128.3
207KARPIŃSKA Anna 1283Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWA - WESOŁĄK4020K 7600:00:0000:01:3900:46:4001:12:02.6001:12:02.60+00:35:567:128.3
208DOROTA Jola 1048Run Run OleszyceOLESZYCEK4021K 7700:00:0000:02:2000:46:4501:12:07.2001:12:07.20+00:36:017:128.3
209BUCZKO Marek 1018RUN RUN OLESZYCEOLESZYCEM506M 13200:00:0000:02:2700:46:2501:12:08.3501:12:08.35+00:36:027:128.3
210KRYGOWSKI Zbigniew 1014Akademia Sportu LubaczówLISIE JAMYM4033M 13300:00:0000:02:2700:46:2601:12:09.5501:12:09.55+00:36:037:128.3
211AUGUSTYŃSKA Kinga 1033Lacho TeamKRAKÓWK3045K 7800:00:0000:02:1900:46:2401:12:21.1001:12:21.10+00:36:157:148.3
212WIECZOREK Beata 1074Dzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAK3046K 7900:00:0000:01:4200:46:4201:12:29.7501:12:29.75+00:36:237:148.3
213GABRYŚ Jola 1321Night Runners GliwiceGLIWICEK4022K 8000:00:0000:01:3400:45:3101:12:34.5001:12:34.50+00:36:287:158.3
214SZWEJKA Krzysztof 1325STALOWA WOLAM4034M 13400:00:0000:02:4800:47:2401:12:37.0001:12:37.00+00:36:317:158.3
215CHODOROWSKI Wojciech 1222kolbuszowskie zakapioryKOLBUSZOWAM3078M 13500:00:0000:02:1800:46:3501:13:20.7001:13:20.70+00:37:147:208.2
216ANUSZEWSKA Agata 1328MIELECK2011K 8100:00:0000:02:2400:46:4301:13:26.4501:13:26.45+00:37:207:208.2
217KOZDRAŚ Marcin 1282Joy Runners TeamMIELECM3079M 13600:00:0000:02:2500:46:4501:13:31.1501:13:31.15+00:37:257:218.2
218RĄPAŁA Beata 1290STALOWA WOLAK4023K 8200:00:0000:02:5300:47:1101:13:32.5501:13:32.55+00:37:267:218.2
219RADZICKA Aleksandra 1264Zgrabne ŁanieŁOMIANKIK3047K 8300:00:0000:01:3300:46:0301:13:34.3501:13:34.35+00:37:287:218.2
220WÓJCIK Agnieszka 1270Trucht Tarchomin TeamRAJSZEWK3048K 8400:00:0000:01:3200:45:5501:13:37.4501:13:37.45+00:37:317:218.2
221HADAM Ewa 1335Spartan Race Training Group rzeszówDYNÓWK502K 8500:00:0000:02:4900:46:5601:13:39.6001:13:39.60+00:37:337:218.1
222POPOWICZ Marcela 1209NISKOK3049K 8600:00:0000:02:5900:47:4901:13:40.7001:13:40.70+00:37:347:228.1
223KUROWSKI Jaromir 1327JASTKOWICEM4035M 13700:00:0000:02:5900:47:4401:13:41.9001:13:41.90+00:37:357:228.1
224MICHALSKA Marta 1278Technikum Leśne w LeskuLESKOK3050K 8700:00:0000:03:1000:48:2301:13:42.9501:13:42.95+00:37:367:228.1
225LUZAR Monika 1079MiABIELAWAK4024K 8800:00:0000:01:0000:46:5301:13:43.7001:13:43.70+00:37:377:228.1
226LUZAR Andrzej 1080MiABIELAWAM4036M 13800:00:0000:01:0000:45:4801:13:44.3501:13:44.35+00:37:387:228.1
227BARANOWSKI Krzysztof 1195DĘBLINM4037M 13900:00:0000:03:0300:46:2801:13:45.9001:13:45.90+00:37:397:228.1
228GIEŁWANOWSKA Justyna 1140KRAKÓWK2012K 8900:00:0000:02:3700:48:1401:14:46.7501:14:46.75+00:38:407:288
229BAJAK Mirosław 1045KRAKÓWM4038M 14000:00:0000:02:4000:50:0401:14:47.3501:14:47.35+00:38:417:288
230PELC Kacper 1275FRYSZTAKM3080M 14100:00:0000:02:1600:48:5301:15:55.9501:15:55.95+00:39:497:357.9
231HYZIAK Joanna 1103jj.runnersSĘKOWAK4025K 9000:00:0000:02:0600:49:1201:16:01.0501:16:01.05+00:39:557:367.9
232BADZIO Dominika 1047ENDORŚWINKILUBARTÓWK2013K 9100:00:0000:02:1900:48:0101:16:02.0501:16:02.05+00:39:567:367.9
233PRZECH-FUS Agnieszka 1158Lubelska Grupa TriathlonuLUBLINK503K 9200:00:0000:02:4400:48:3801:16:03.1501:16:03.15+00:39:577:367.9
234ZAJĄC Monika 1206RZESZÓWK4026K 9300:00:0000:02:3700:47:4901:16:03.5501:16:03.55+00:39:577:367.9
235LIS Maria 1259RZESZÓWK2014K 9400:00:0000:02:1600:48:5301:16:14.1501:16:14.15+00:40:087:377.9
236ŻERULIK Jarosław 1315KRYNICA ZDRÓJM3081M 14200:00:0000:03:0800:47:4701:16:14.8501:16:14.85+00:40:087:377.9
237PYREK Marek 1016LARYSZÓWM3082M 14300:00:0000:02:5600:50:0001:16:48.9501:16:48.95+00:40:427:407.8
238CYPCAR Anna 1166LADZINK2015K 9500:00:0000:02:3200:49:0501:17:46.7001:17:46.70+00:41:407:467.7
239CYPCAR Grzegorz 1165LADZINM2017M 14400:00:0000:02:3300:49:0701:17:48.0501:17:48.05+00:41:427:467.7
240TERLECKI Józef 1242GRUSZEWNIAM602M 14500:00:0000:48:3701:17:53.0001:17:53.00+00:41:477:477.7
241GAJGER Joanna 1227KOBYŁKAK3051K 9600:00:0000:03:0500:49:4701:18:28.7501:18:28.75+00:42:227:507.6
242JAWOREK Dariusz 1304OTK RzeźnikGLIWICEM4039M 14600:00:0000:02:4800:48:2701:18:39.8501:18:39.85+00:42:337:517.6
243SUCHODOLSKA Wioletta 1189RADLINK4027K 9700:00:0000:02:3600:52:1101:19:56.6501:19:56.65+00:43:507:597.5
244MICHNO Anna 1032Lacho TeamKRAKÓWK4028K 9800:00:0000:02:1900:51:2301:20:12.0501:20:12.05+00:44:068:017.5
245KALINOWSKA Lucyna 1261PRZEMYŚLK504K 9900:00:0000:01:4000:49:2301:21:50.3501:21:50.35+00:45:448:117.3
246NIEDŹWIECKA Natalia 1193RYBNIKK2016K 10000:00:0000:02:3500:52:4201:21:59.8001:21:59.80+00:45:538:117.3
247NIEDZWIECKA Barbara 1188RYBNIKK4029K 10100:00:0000:02:3600:52:3701:22:06.4001:22:06.40+00:46:008:127.3
248FURMAN Michał 1169Ochajo Run&FriendsKRAKÓWM3083M 14700:00:0000:02:1200:53:0201:23:14.9001:23:14.90+00:47:088:197.2
249FURMAN Agnieszka 1168Ochajo Run&FriendsKRAKÓWK3052K 10200:00:0000:02:1200:53:1101:23:15.5501:23:15.55+00:47:098:197.2
250OWOCKA Ewa 1170Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK3053K 10300:00:0000:03:0200:53:4601:23:46.3001:23:46.30+00:47:408:227.2
251MARONDEL Katarzyna 1181Festiwal BiegowyBYTOMK3054K 10400:00:0000:02:0000:53:4601:23:48.7501:23:48.75+00:47:428:227.2
252SWATEK Anna 1017ŁOBODNOK2017K 10500:00:0000:03:0000:53:4401:23:59.1501:23:59.15+00:47:538:237.1
253GLINSKA Aleksandra 1133KATOWICEK3055K 10600:00:0000:03:0100:53:5401:24:45.8501:24:45.85+00:48:398:287.1
254SZYJA Dariusz 1134ADS MASNA KRYTYCZNASIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM4040M 14800:00:0000:03:0000:53:5501:24:46.1501:24:46.15+00:48:408:287.1
255WABNIC Klaudia 1027NightRunners ZabrzeZABRZEK2018K 10700:00:0000:03:0000:53:5701:24:46.5001:24:46.50+00:48:408:287.1
256WASIELEWSKA Teresa 1082Klub Sportowy Zdzieszowice-BikeTeamZDZIESZOWICEK4030K 10800:00:0000:01:4200:54:3401:25:05.7501:25:05.75+00:48:598:307.1
257ŚWIGONIAK Anna 1131NOWA HUTA TEAMKRAKÓWK3056K 10900:00:0000:02:5800:54:3701:25:07.2501:25:07.25+00:49:018:307
258OLEKSY Sabina 1979Nowa Huta TeamTARNOWO DOLNEK3057K 11000:00:0000:02:5800:54:3901:25:33.3501:25:33.35+00:49:278:337
259DĘBSKA Małgorzata 1119Nowa Huta TeamKRAKÓWK3058K 11100:00:0000:02:5800:54:3801:25:53.9501:25:53.95+00:49:478:357
260FRĄC Elżbieta 1146Night Runners GliwiceGLIWICEK4031K 11200:00:0000:03:1400:54:0301:26:20.8001:26:20.80+00:50:148:386.9
261SEREWA Paulina 1078OWM LublinLUBLINK2019K 11300:00:0000:03:0600:55:5101:26:21.5001:26:21.50+00:50:158:386.9
262PANCZENKO Kamil 1085OWM LublinLUBLINM2018M 14900:00:0000:03:0600:55:5201:26:22.7501:26:22.75+00:50:168:386.9
263STAWSKA Natalia 1043Lacho TeamKRAKÓWK3059K 11400:00:0000:03:0600:56:4601:26:49.4001:26:49.40+00:50:438:406.9
264CZAPLA Andrzej 1255CHEŁMM603M 15000:00:0000:03:1200:56:1601:26:52.1501:26:52.15+00:50:468:416.9
265WIŚNIEWSKA-PIĄTY Katarzyna 1040PILICAK3060K 11500:00:0000:03:1800:56:2901:28:59.2501:28:59.25+00:52:538:536.7
266PIĄTY Kamil 1041PILICAM3084M 15100:00:0000:03:1700:56:3201:29:00.9001:29:00.90+00:52:548:546.7
267SŁOBODA Magdalena 1231SistarsKRAKÓWK3061K 11600:00:0000:03:0100:57:5901:29:57.9001:29:57.90+00:53:518:596.7
268SŁOBODA Krzysztof 1191DLA SIEBIEUSTRZYKI DOLNEM604M 15200:00:0000:03:0100:58:3601:30:11.5501:30:11.55+00:54:059:016.7
269BĘBAS Krystyna 1104biegusiem.plDĘBLINK602K 11700:00:0000:03:0300:58:3501:35:00.7501:35:00.75+00:58:549:306.3
270JACYNA Adam 1024FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM4041M 15300:00:0000:01:2300:59:3701:36:45.0001:36:45.00+01:00:399:406.2
271KOLAKOWSKA Anna 1138Night Runners GliwicePYSKOWICEK4032K 11800:00:0000:03:1501:03:2201:41:50.9001:41:50.90+01:05:4410:115.9
272GRABOWSKA Anna 1305-DĘBICAK4033K 11900:00:0000:00:5901:03:2101:41:52.0501:41:52.05+01:05:4610:115.9
273MIRECKI Jan 1184WARSZAWAM4042M 15400:00:0000:03:2301:09:1501:51:39.8001:51:39.80+01:15:3311:095.4
Znaleziono 273 wynik(ów)