2XBABIA GÓRA SKYRACE®
ULTRAMARATON BABIA GÓRA 2021
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2021-06-12
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 20.5 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 274
Wystartowało : 203
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 196
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 13.2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.5km | 13.2km | 15.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuBabia 1
4.5km
Markowe
13.2km
    
1MAREK Dariusz 331MONK SANDALS TEAMWIELICZKAM200:00:3300:41:1901:26:45
2URBAŃCZYK Karol 332NON STOP TRAILGLIWICEM100:00:3400:41:2901:30:31
3SUROWIEC Michał 320WOJKOWICEM200:00:3400:44:2101:34:00
4ŻÓŁTEK Grzegorz 506SPYTKOWICEM100:00:3500:42:5801:35:34
5STREIT Dawid 355SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAM200:00:3400:46:0201:36:02
6BYRTEK Kamil 526WWW.EKOIDEA.SKLEP.PLWĘGIERSKA GÓRKAM100:00:3400:44:1901:36:30
7PACHUT Jerzy 480SŁOPNICEM100:00:3300:45:2701:36:47
8BUCZYŃSKI Adam 362NON STOP TRAILKRAKÓWM200:00:3400:45:4401:37:22
9SZKOŁA Wojciech 315NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃM200:00:3500:48:2901:41:20
10KOPCEWICZ Tomasz 571STAWIGUDAM200:00:3400:48:2801:41:22
11CHAJDAS Mateusz 467LEROY MERLIN KATOWICE / INŻYNIERIA BIEGANIAKATOWICEM100:00:3500:48:4401:41:27
12JUREWICZ Krzysztof 509SOSNOWIECM200:00:3600:50:0201:42:28
13PYREK Przemysław 311TRAINING BY PPOŚWIĘCIMM100:00:3300:49:5901:44:15
14PERYKASZA Paweł 551GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM200:00:3500:52:0701:47:28
15MACHALSKI Sebastian 365STRZELINM200:00:3500:52:0901:48:14
16KASZUBA Bartosz 337GERIATRIC TEAMBIELSKO-BIAŁAM200:00:3700:53:4901:51:05
17KALUŽA Luboš 502JAHUDKYVENDRYNĚM200:00:3600:52:2001:51:50
18KLONOWSKI Kamil 482KLONO TEAMMIKOŁÓWM100:00:3300:54:1901:52:09
19GRAMS Krzysztof 383ŁÓDŹM200:00:3800:54:4201:52:18
20SZYMURA Wojciech 552RYBNIKM200:00:3600:56:1301:56:37
21RUMIAN Jakub 373KW KRAKÓWKRAKÓWM100:00:3600:54:4201:56:47
22LIPNICKA Marta 469KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRAK100:00:3500:55:3601:57:19
23GÓRAK Grzegorz 564KRAKÓWM200:00:4200:56:1201:58:10
24BIESZCZAD Patrycja 349BIELSKO - BIAŁAK200:00:3700:57:1301:58:12
25KIDOŃ Anna 481ORAWARUNLIPNICA MAŁAK100:00:3500:57:3301:58:30
26ŻÓŁTAK Anna 529LKB RUDNIKBUSKO-ZDRÓJK100:00:3400:54:4301:59:01
27CHUDY Tobiasz 326R-TEAMRYDZYNAM100:00:4300:57:2801:59:01
28MALECKA-LEŃ Patrycja 563STAJNIA BALONARZESZÓWK200:00:3400:56:1901:59:47
29ZBORUCKI Jan 544LATAJACY CYRKKRAKÓWM200:00:3600:58:5202:00:10
30ŚWIĄDER Mirosław 466INTEL RUNNERS/RUNPASSION.PL TEAMKOLBUDYM300:00:4900:54:3402:00:16
31GOŁĘBIEWSKA Oliwia 570PŁOCKK100:00:3600:58:5302:01:01
32ORZYŁOWSKI Maciej 464GDAŃSKM200:00:4801:00:1002:01:43
33DĄBROWSKI Michał 472ULTRAPOŚLADACH/ TEAM ZABIEGANE DNIWARSZAWAM200:00:5700:57:5902:02:17
34SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina 547NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEK200:00:3500:59:4402:02:36
35OSIURAK Łukasz 325SYN LASUDRUŻYNAM200:00:3700:55:3702:02:40
36JĘDRZEJAK Piotr 338JASTRZĘBIE-ZDRÓJM200:00:4300:56:2102:02:55
37KRZYŻANOWSKI Łukasz 340NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM200:00:3600:58:2202:03:11
38PRZYBYŁOWSKI Piotr 462KRAKÓWM200:00:3700:55:5602:03:24
39FURMAŃSKI Kuba 511KRAKÓWM200:00:4000:58:3602:03:25
40PUCHNIARZ Artur 343NOWE MIASTO LUBAWSKIEM200:00:3300:58:5102:03:27
41DANIELAK Tomasz 357ZIELONKIM100:00:5401:04:1902:03:53
42WOJCIECHOWSKI Jarosław 387CZASEM BIEGAMKIELCEM300:00:4001:00:1602:04:11
43BRZOZOWSKA Joanna 569ZADYSZKAWARSZAWAK100:00:3601:00:0702:04:18
44OLIWA Edward 491ITMBW KRAKÓWKRAKÓWM300:00:3400:57:5502:05:10
45ŁEBKOWSKI Tomasz 431SULEJOWEKM200:00:3800:55:3202:05:37
46ROŚ Dominik 559KRAKÓWM100:00:4101:01:3702:05:46
47LISOWSKA-WOŚ Agnieszka 416NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEK200:00:3601:00:3702:06:09
48HALTOF Ewa 515JAHUDKYVENDRYNĚK100:00:3800:58:0302:06:37
49SZELĄG Dariusz 413LISY PUTYNIKLUCZEM200:00:3501:00:1002:06:55
50TOBERA Łukasz 505WIELICZKAM200:00:4001:01:2002:07:18
51ZIĘBA Łukasz 405HUSARIA RACE TEAMŁOPUSZKA WIELKAM100:00:4900:59:5202:08:01
52KAMIŃSKI Wojtek 390BIELSKO BIAŁAM200:00:4800:59:5102:08:06
53ZAJDEL Michał 557SOCIOS SILESIAHALEMBAM200:00:3401:00:3202:08:19
54PATRO Bartłomiej 418BIELSKO-BIAŁAM100:00:4300:59:5002:08:43
55KRAJKA Jarosław 451UMCS BIEGALUBLINM200:00:3701:00:1002:10:08
56BOHDANOWICZ Krystian 495ATLAS RUNNING TEAMŁÓDŹM200:00:3601:01:2802:10:10
57KOŁODZIEJ Tomasz 530WARSZAWAM200:00:4001:00:5302:10:17
58PAPAJ Jakub 358BIELSKO-BIAŁAM200:00:3501:01:5802:10:37
59WOJDYŁA Paweł 350KOŁACZYCEM100:00:4101:00:0202:10:42
60GOLARA Mariusz 403KRAKÓWM100:00:3900:59:4202:11:01
61MALINA Michał 322HUTNIK RUNKRAKÓWM200:00:3701:03:0502:12:28
62BORKOWSKI Grzegorz 471GDYNSKI TRIATHLONGDYNIAM200:00:4901:02:0002:12:28
63DANIELAK Roman 333ZIELONKIM300:00:5401:06:1702:13:31
64CHUDY Ariel 342R-TEAMRYDZYNAM200:00:4301:01:3802:14:03
65KNUŻYŃSKI Marcin 446GRZECHYNIA 225M300:00:4001:00:0402:14:15
66ORĘDARZ Roman 445MAKÓW PODHALAŃSKIM300:00:3400:59:3602:14:22
67WIECZOREK Łukasz 310OSP GĄSAWAGĄSAWAM200:00:4301:02:2902:15:20
68SZYSZKA Ryszard 379POZNAŃM200:00:4001:02:4002:15:25
69MIECH Szymon 470USTROŃM200:00:3901:00:2902:16:31
70KUBIAK Karolina 328WEJHEROWOK200:00:4101:06:3802:16:46
71MUCHA Agnieszka 378RABKAK200:00:3801:01:2302:16:55
72SKOWRONEK Robert 354KRAKÓWM200:00:4101:04:0302:17:19
73ROSTWOROWSKI Jerzy 468SNW KW KRAKÓWKRAKÓWM100:00:5701:04:4402:17:22
74MURAWSKI Michał 512WARSZAWAM200:00:5101:06:0902:17:26
75SWAT Damian 300MODLNICZKAM100:00:5501:06:0302:17:49
76GŁOWACKI Krzysztof 360ŁÓDŹM100:00:3501:04:5802:17:52
77ANTOŃCZYK Krzysztof 417TUSKARORAHECZNAROWICE/NOWA DĘBAM300:00:3901:02:1302:18:18
78PODCZASZY Tomasz 494AZS AWF MASTERS KRAKÓWKRAKÓWM200:00:3901:03:1902:18:23
79SOBSTEL Przemek 463SIEMIANOWICE SLASKIEM200:00:4501:03:3802:18:50
80MAZURKIEWICZ Maksymilian 450BOJANOM100:00:4201:04:2002:20:22
81WAWRZYNIAK Krystian 561KB ODRA OPOLEOPOLEM100:00:4601:05:3902:20:28
82LESIŃSKI Marcin 442LM CONSULTINGBIELSKO BIAŁAM200:00:3501:04:5702:20:33
83RYBKOWSKI Hubert 351ŻYCHLINM200:00:4001:07:0002:20:40
84SZAŁAŚNY Piotr 438TESTYOUTDOOROWE.PLKOBIÓRM100:00:5001:06:5402:20:43
85MARSZALEK Jan 497ITMBW KRAKÓWKRAKOWM100:00:4701:06:0802:20:58
86BARAN Mariusz 568JURA TEAMJERZMANOWICEM200:00:4801:05:2302:21:48
87ROMAŃSKI Grzegorz 550PORĘBA WIELKAM300:00:4201:04:5702:21:54
88BOCZKOWSKA Justyna 459ZAKOPANEK300:00:4601:06:2702:21:58
89MAGDA Katarzyna 460CMOLASK200:00:3801:10:0502:21:59
90MADETKO Arkadiusz 504KSIĄŻ WIELKIM100:00:5301:06:5002:22:17
91HRYCAJ Marcin 562KB ODRA OPOLEOPOLEM200:00:3701:02:1102:22:27
92WOJCIECHOWSKA Aleksandra 423POZNAŃK100:00:3801:06:1902:22:29
93RZESZOTARSKI Tomasz 344WYBITE JEDYNKIKONINM200:00:3901:07:0202:22:29
94GIERUSZKA Dariusz 404BYTOMM300:00:3701:07:3702:22:31
95KOZERA Bartłomiej 369ZABIERZÓWM200:00:4201:06:3402:22:38
96SKALSKI Rafał 444BĘDZINM100:00:5601:07:4602:23:02
97KRZEPKOWSKI Radosław 539ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM200:00:4101:10:2302:23:43
98KOWALSKI Krzysztof 314HRMAXCROSSTEAMGDAŃSKM300:00:3901:04:3002:23:51
99KRASUSKI Marcin 535WARSZAWAM200:00:4401:04:5402:24:02
100STEGNER Anna 391SPRTANIE DZIECIOMKIELCEK200:00:4001:10:0902:24:03
101TOKARZEWSKA Katarzyna 492DĄBRÓWKAK200:00:3801:08:1402:24:05
102GARBOVA Sandy 421JAHUDKYDOBRATICEK100:00:4801:07:4402:25:03
103KOWALCZYK Rafał 521ORAWKAM100:00:5801:04:4402:25:03
104ZIEMNIAK Jarosław 392KIELCEM300:00:5201:11:4102:25:25
105CZAJKOWSKI Tomasz 372GDAŃSKM200:00:4101:05:3302:26:02
106GĘSIAREK Grzegorz 335KROTOSZYNM200:00:3701:08:5802:26:25
107KORZENIOWSKA Magdalna 393NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWK200:00:3801:10:1502:27:33
108BARAN Marta 567JURA TEAMJERZMANOWICEK200:00:4701:09:0102:27:41
109MUSZAŃSKA Alicja 341ASW JUDO JASŁOJASŁOK200:00:4001:11:2702:27:59
110SKWARNECKI Damian 381ŁODZIANKA TEAMŁÓDŹM200:00:4001:04:4302:28:14
111SOLOVIOV Volodymyr 475KRAKÓWM100:00:4601:10:1302:29:11
112DEJA Dariusz 548GRODKÓWM200:00:4501:11:3002:29:48
113SKOLIMOWSKI Marcin 527GDYNIAM200:00:5501:12:1702:30:58
114WRONA Sylwester 560KRAKÓWM200:00:4101:07:5602:31:01
115PAWIŃSKI Artur 313ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM200:00:5001:12:2502:31:53
116BUCIK Michał 348KIELCEM200:00:5201:11:2602:32:12
117SIESS Małgorzata 317UKS AZYMUT PABIANICEPABIANICEK100:00:5001:10:2302:32:43
118SMYRAK Emil 456KRAKÓWM100:00:5901:11:2402:33:12
119BOROWSKI Marcin 434LUBLINM100:00:5701:11:1302:34:54
120NOWAK Sławomir 324RUNNING TEAM MILICZMILICZM200:00:5801:10:2002:35:52
121SIESS Jarosław 513PABIANICEM300:00:5101:11:2202:35:56
122GŁOWACKI Radosław 301POZNAŃM100:00:5201:11:2202:36:07
123GOLLY Arkadiusz 522CHORZOWM100:00:4901:12:1402:36:35
124MAŃKOWSKA Anna 401DRUŻYNA WILKAOLSZTYNK200:00:4301:12:0102:37:54
125NARUSZEWICZ Olga 528OLSZTYNK200:00:4401:12:0302:37:55
125POŁEĆ Eliza 437KRISS COACHINGOLSZTYNK200:00:4301:12:0302:38:00
127NOWAKOWSKI Wiesław 422BIEGAM BO LUBIĘPRZEMYŚLM300:00:3801:10:2802:38:12
128WIŚNIEWSKI Włodzimierz 425SPCTORUŃM300:00:5501:07:2602:38:22
129PASEK Monika 406DANIEL WOSIK TERVEL TEAMCZACHÓWEKK200:00:4301:12:0702:38:38
130WOJTOWICZ Emil 546WŁADYSŁAWÓWM200:00:4801:16:1402:40:40
131KATOLIK Jolanta 367RACIBÓRZK200:00:5201:14:0202:41:40
132RYPUŁA Jacek 398ZEN RUNNING TEAMBOJSZOWYM200:00:5401:10:5102:43:38
133RYPUŁA Maria 399ZEN RUNNING TEAMBOJSZOWYK200:00:5501:10:5202:43:38
134TARASIUK Bartosz 334ZAMIENIEM100:00:5101:15:5002:43:51
135TARASIUK Łukasz 316MROZYM200:00:5001:16:0002:43:54
136KULIGA Michał 518EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM200:00:5101:13:2202:43:54
137KULIGA Ewa 517EASYRUN RACIBÓRZKRAKÓWK200:00:5101:13:2902:44:02
138HADAM Przemysław 368TYCHYM200:00:5201:19:0002:44:14
139RYCHLIK Sebastian 536LISY PUSTYNIKLUCZEM200:00:3601:14:4302:44:32
140BŁAŻEJOWSKI Krzysztof 303JÓZEFÓWM300:00:4901:13:2202:44:49
Niesklasyfikowani
ŁATKA Maciek 458ŻORYM1DNF01:21:02 DNF02:44:55 DNF
142BESZTOCHA Jadwiga 400ZEN RUNNING TEAMLĘDZINYK200:00:5501:14:4502:46:10
143HEJNAR Jerzy 553GIEBUŁTÓWM300:00:4701:17:4502:46:39
144BAKA Marcin 558GTSGRODZISK MAZOWIECKIM300:00:5301:17:0202:48:42
145ZIELIŃSKI Bartłomiej 555ZIELIŃSKI BARTŁOMIEJSIEWIERZM200:00:3501:12:2602:48:55
146WIEKIERA Adam 565GLIWICEM200:00:4501:15:2102:49:16
147KOCIUBA Katarzyna 426POZNAŃK200:00:5101:17:5502:50:09
148PONIATOWSKI Krzysztof 424WARSZAWAM200:00:5201:21:5302:50:12
149ZIĘBA Dawid 363IDEOAKTYWNIŁOPUSZKA WIELKAM100:00:5001:18:3602:51:33
150FRYDRYCHOWICZ Michał 545WARSZAWAM200:00:5801:14:4002:51:37
151KĄKOL Jarosław 427SUSKA GRUPA BIEGOWASTRYSZAWAM100:00:4001:21:0202:52:28
152GRABOWSKI Stanisław 452EKSKADRAKRAKÓWM300:00:3901:11:0402:53:05
153ŁATKA Szymon 454ŻORYM100:00:3201:18:4702:53:16
154DĄBROWSKI Michał 516CINCLUSŚWIĘTOCHŁOWICEM300:00:4301:15:1002:54:20
155PYZIK Krzysztof 519ZABRZEM200:00:4801:19:5402:54:21
156WILK Magdalena 429ULTRAPOŚLADACH/TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAK200:00:3901:15:2402:56:11
157CUPAK Łukasz 410DŁUGOŁĘKAM200:00:3901:19:2202:57:07
158KUNDA Edyta 402DRUŻYNA WILKAŁUPSTYCHK200:00:4401:25:3402:59:45
159LUX Tomasz 420ŁÓDŹM100:00:5501:22:2403:00:02
160JANISZEWSKI Jakub 543SPCTORUŃM300:00:5301:31:1303:00:43
161WŁODARCZYK Teresa 549SPCTORUŃK300:00:5301:31:1203:00:45
162CHROMIK Krzysztof 411WROCŁAWM200:00:3801:18:4903:00:49
163MASZTALSKA Joanna 483ZABRZEK100:00:3901:25:3603:01:00
164DREWNIAK Marta 503WARSZAWAK200:00:3801:21:4503:01:02
165KOZŁOWSKA Anna 514ZABRZEK200:00:5501:23:2503:01:03
166BOCIĄGA Andrzej 305CZĘSTOCHOWAM100:00:4201:23:4803:01:09
167KUMOR Weronika 523EVERRUNŁÓDŹK200:00:4601:20:4603:01:13
168SYPNIEWSKI Rafał 525EVERRUNŁÓDŹM200:00:4701:20:4703:01:37
169ŁATKA Dorota 453ŻORYK200:00:4501:25:4103:01:40
170SIWINSKA Gosia 356MELATEAMTYCHYK200:00:5001:27:0603:02:51
171MICHALSKA Ewa 370TYCHYK200:00:5101:27:0803:03:44
172STĘPIEŃ Daria 329ŻORYK200:00:4501:21:5403:03:53
173MAŃKA Justyna 346ŻORYK200:00:4601:21:5303:04:00
174SYKUŁA Rafał 498TRUCK BULLSGUZEWM200:00:4201:21:3103:07:03
175TRELA Roman 499TRUCKS BULLSŁÓDŹM200:00:4201:21:3303:07:10
176MARCINIAK Agata 382ŁODZIANKA TEAMŁÓDŹK200:00:5501:27:2003:07:30
177WÓJCIK Magdalena 397DO UZUPEŁNIENIAK100:00:5501:22:1703:07:33
178WILK Wiola 457ACTIVE JURAKRAKÓWK200:00:4401:21:4703:09:35
179WRÓBEL-GŁOWACKA Honorata 419ACTIVE JURAKRAKÓWK200:00:4401:22:0003:09:37
180RYPUŁA Grażyna 433ZENRUNNINGTEAMLĘDZINYK300:00:5301:29:1703:10:45
181ŁUGOWSKI Sebastian 486GDAŃSKM200:00:5301:25:5703:10:51
182RYPUŁA Zenon 408ZEN RUNNING TEAMLĘDZINYM300:00:5701:27:2303:12:34
183WIDŁAK Krzysztof 572ŁÓDŹM100:00:4101:22:3303:12:51
184ZAGÓRSKA Beata 439GOLESZÓWK200:00:4401:36:2703:13:06
184HOLONA Bożena 327CIESZYNK300:00:4301:36:3303:13:08
186SURZYN Aleksandra 319MOCNI POMOCNI / CZWARTUNIO TEAMSTRYSZAWAK100:00:5601:25:3903:13:08
187ZEMŁA Krzysztof 304MALINOWICEM300:00:4801:28:0303:21:08
188DOROŻAŁA Natalia 384ŁÓDŹK100:00:5501:26:2103:22:02
189DOROŻAŁA Lechosław 385ŁÓDŹM200:00:5601:26:2903:22:53
190WĄSOWICZ Edyta 428KRAKÓWK200:00:5201:36:3303:23:04
191KOS Wojciech 443KALISZM300:00:4901:32:4603:24:31
192STOŁOWSKA Natalia 323WROCŁAWK200:00:5801:32:0603:28:12
193WLACH Anna 489NRGGLIWICEK200:17:3402:01:0403:42:24
ORLICZ Bożena 388WARSZAWAK3DNF01:57:47 DNF04:15:20 DNF
195KAMIŃSKA Sylwia 554ŻYRARDÓWK100:00:3201:12:10
196BROJ Marcel 308BROJ TEAM ŹLINICEOPOLEM100:00:3400:42:27
197ZIOBROWSKI Łukasz 487SZTUKA RUCHUŻŁOBIZNAM200:00:3600:54:18
198HENSZKE Waldemar 520KRAKÓWM200:00:4503:36:17
WIDUCH Jarek 507PEWEL ŚLEMIEŃSKAM1DNF DNF DNF
ŁATKA Mateusz 455ŻORYM1DNF01:20:40 DNF DNF
MARKOV Ilya 435NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWK2DNF00:51:07 DNF DNF
KUNZ Marcin 376LACHO TEAMKRAKÓWM1DNF00:49:06 DNF DNF
HRYNISZYN Agnieszka 493ZABRZEK1DNF02:00:44 DNF DNF
Znaleziono 203 wynik(ów)