BOJKO TRAIL 25 KM – SOROCZKA
Bojko Trail
Organizator : Fundacja na Ratunek
Data : 2021-07-03
Miejsce : Czarna Górna
Dystans : 25 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 116
Wystartowało : 83
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 83
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuBucznik
7.5km
Żłobek
17km
    
1JAKUBIK Marcin 2024MKS HALICZ , PSG KROŚCIENKOUSTRZYKI DOLNEMaster Mężczyzn00:00:0301:24:33
2SZMIST Szymon 20863 PBOTSZCZEPANCOWAMaster Mężczyzn00:00:0301:24:32
3SKRZYPCZAK Tomasz 2080PROGRESKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0301:25:03
4WRĘCZYCKI Robert 2102O CO BIEGA W KALETACHKALETYMaster Mężczyzn00:00:0300:51:5701:56:06
5FLOREK Marcin 2017MĘŻCZYŹNI ŚW.JÓZEFAPILZNOWeteran Mężczyzn00:00:0300:51:5901:56:05
6SALACHNA-NOWAK Magdalena 2078STAY INSANELUBLINMaster Kobiet00:00:0400:55:0101:59:03
7LISOWSKI Jacek 2042STAY INSANEDĄBROWICAWeteran Mężczyzn00:00:0400:54:5401:58:59
8TALAROWSKI Paweł 2091KRASNYSTAWMaster Mężczyzn00:00:0400:55:2102:00:23
9ADAMSKI Michal 2001LUBIE LAS TEAMWROCŁAWMaster Mężczyzn00:00:0400:54:4001:59:13
10KORŻYK Marek 2030CZARNA TEAMCZARNA DOLNAWeteran Mężczyzn00:00:0500:52:3301:56:02
11WOŹNIAK Janusz 2099PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran Mężczyzn00:00:0500:57:1902:05:58
12SZMIST Jadzia 2087KB ATHLETIC ZRĘCINSZCZEPANCOWAMaster Kobiet00:00:0501:03:5802:20:16
13FIEDORCZUK Łukasz 2016HDD WINNICZKIWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0501:05:3202:30:59
14MAZUREK Grzegorz 2053WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0501:08:5202:30:52
15MARUT Artur 2048FITNESS FREAKSSTALOWA WOLAMaster Mężczyzn00:00:0600:57:3502:10:47
16SABAJ Piotr 2076PRO-MILE TEAMRZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0600:58:5702:13:43
17SUŁEK Marcin 29RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0601:02:4702:20:36
18ANDREASIK Mariusz 2003PRO-MILE TEAMWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0601:02:3702:24:25
19GOLĄB Edmund 2022WARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0700:56:0402:03:29
20PIELECHA Rafał 2067FITNESS FREAKSZACZERNIEMaster Mężczyzn00:00:0700:58:0202:10:50
21SIKORA Mariusz 2079GOGGLE PAE TEAM / SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYWeteran Mężczyzn00:00:0701:11:4502:45:52
22KAROLCZAK Joanna 2026GOGGLE PAE TEAM / SREBRNI BIEGACZE TARNOWSKIE GÓRYTARNOWSKIE GÓRYWeteran Kobiet00:00:0702:45:52
23WOŹNIAK Lidia 2100SKOŁYSZYNWeteran Kobiet00:00:0701:22:0603:05:49
24MAZUR Ireneusz 2052DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMaster Mężczyzn00:00:0800:55:0301:59:02
25MALAGA Bogdan 2046MALAGA TEAMPODEGRODZIEMaster Mężczyzn00:00:0800:55:3102:00:44
26KRASUSKI Marcin 24WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0802:20:23
27MAJCHRZAK Agnieszka 2045NESSI TEAMKATOWICEMaster Kobiet00:00:0801:03:4202:21:08
28PODOLAK Zbigniew 9PRZEMYŚLWeteran Mężczyzn00:00:0801:02:1102:20:36
29WRĘCZYCKA Iwona 2101O CO BIEGA W KALETACHKALETYWeteran Kobiet00:00:0801:09:2602:40:39
30PUTIATYCKA Olga 2072KABANOSKI RUNNING TEAMKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0801:24:1403:09:34
31BOŻĘTKA Józef 2009CZARNA, POLANAWeteran Mężczyzn00:00:0900:57:5002:16:41
32NOSEK Dariusz 2060RĄCZNAMaster Mężczyzn00:00:0900:59:1602:14:23
33PIETRALA Agata 2068CSC ADVENTURE ACADEMYCHORZÓWSenior Kobiet00:00:0901:05:4402:24:48
34GAJDA Mateusz 2019SPRÓCHNIALI HERKULESIBŁAŻKOWASenior Mężczyzn00:00:0901:02:2502:42:44
35ARCISZEWSKI Michał 2004SPRÓCHNIALI HERKULESIŚWIERZOWA POLSKAMaster Mężczyzn00:00:0901:08:1702:36:15
36GOLĄB Grzegorz 2021WARSZAWADinozaur Mężczyzn00:00:0901:15:2903:01:41
37WŁODARCZYK Michał 2097LUBELSKI BIEGACZ TEAMWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0901:03:2002:54:44
38DZIÓBEK Sylwia 2014WIELICZKAMaster Kobiet00:00:1001:11:5402:43:53
39KOCHANOWSKA Anna 2028CZEWARUN TIMCZĘSTOCHOWAMaster Kobiet00:00:1001:15:0602:44:58
40KURBIEL Sylwia 2037SIEMIANOWICE I PRZYJECIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMaster Kobiet00:00:1001:19:4203:05:52
41PORC-SZPOREK Szymon 2069RUDA ŚLĄSKAMaster Mężczyzn00:00:1001:19:3703:05:52
42HADUCH Maria 2023GPR OSP GOSZCZAKRAKÓWMaster Kobiet00:00:1003:11:07
43OSTANIEWICZ Kamila 2064HAJDAAA TEAMBYDGOSZCZSenior Kobiet00:00:1001:22:1203:13:24
44ZAWÓŁ Paweł 2107BIKE EQUIPA SANDOMIERZSTALOWA WOLAMaster Mężczyzn00:00:1001:23:0903:15:02
45CZERNIACHOWSKA Aneta 2012APEROL SPEEDZIELONA GÓRAWeteran Kobiet00:00:1001:34:4703:35:36
46ZALEŃSKA Katarzyna 2106WIELICZKAMaster Kobiet00:00:1001:28:0903:35:40
47ŁOJEK Damian 2043WYSOKA STRZYŻOWSKAMaster Mężczyzn00:00:1100:59:1802:06:42
48RUSIN Łukasz 2075RKSCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:1101:03:4502:21:12
49NAUKA Wiesław 33Dębickie GepardyDĘBICAWeteran Mężczyzn00:00:1102:41:57
50DĄBROWSKA Edyta 2013PIASECZNOMaster Kobiet00:00:1101:26:5803:14:52
51MIRECKA Lidia 2055PIASECZNOMaster Kobiet00:00:1101:22:5102:58:16
52MACIĄG Alina 2044BIKE EQUIPA SANDOMIERZ27-600 SANDOMIERZWeteran Kobiet00:00:1101:22:5603:14:56
53NOWOSAD Kamil 2062CHEŁMSenior Mężczyzn00:00:1101:25:0703:41:34
54SADOWSKI Radomir 2077WIESIÓŁKASenior Mężczyzn00:00:1201:28:2703:12:21
55KULA Katarzyna 2036TOTALNIE BIEGNIĘCICHOJNICEMaster Kobiet00:00:1201:22:4703:20:33
56KULA Adam 2035TOTALNIE BIEGNIĘCICHOJNICEMaster Mężczyzn00:00:1201:22:4003:20:34
57MATUSZAK Marcin 2050WARSZAWASenior Mężczyzn00:00:1201:24:0703:31:51
58MICHALSKA Grażyna 2054TORUŃMaster Kobiet00:00:1201:32:5103:48:26
59ERENBERG Małgorzata 2015FUDU&CO SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMaster Kobiet00:00:1202:09:0305:41:47
60KOLASA Marcin 16UNISZOWICEMaster Mężczyzn00:00:1301:03:3902:24:18
61BŁAŻEJCZYK Robert 2006DSS ORLĘTASTĘŻYCAWeteran Mężczyzn00:00:1301:05:2802:26:30
62KRYCZEK Piotr 2032WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:1301:08:1902:44:57
63NOWAK Dariusz 2061WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:1301:08:2702:45:15
64PREWYSZ-KWINTO Michał 21TORUŃWeteran Mężczyzn00:00:1301:02:4502:27:21
65SZYMAŃSKA Zuzanna 2088BRZEŹCESenior Kobiet00:00:1303:05:22
66PRAŁAT Dawid 2070PZU SPORT TEAMZELÓWMaster Mężczyzn00:00:1401:00:2702:17:38
67WIERCHOŁA Joanna 2095LUBLINDinozaur (Diament) Kobiet00:00:1401:21:0403:06:56
68KUCZYŃSKA-LESZCZYŃSKA Joanna 2034BO ŻONA KAZAŁA...BIAŁYSTOKMaster Kobiet00:00:1401:25:2203:08:53
69ZABŁOCKA Anna 2104LUBELSKA GRUPA TRIATHLONULUBLINWeteran Kobiet00:00:1401:20:2903:17:22
70LASEK Krzysztof 2038RUN FOREST! RUN!RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:1401:29:3003:23:38
71MASŁOWSKI Dominik 2049RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:1500:59:1702:07:52
72NAUKA Edyta 2058DEBICKIE GEPARDYDĘBICAWeteran Kobiet00:00:1501:10:3502:32:11
73SOCHAJ Anna Sochaj 2082FUKUNDAKRAKÓWSenior Kobiet00:00:1501:08:5102:32:13
74MAZUR Kinga 2051DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMaster Kobiet00:00:1501:11:0502:33:11
75PAWIAK-KUCHAREWICZ Gabriela 2POCIĄG DO BIEGANIAODRZECHOWASenior Kobiet00:00:1501:14:5202:58:02
76ODZIEMCZYK Sylwester 2063LUBELSKA GRUPA TRIATHLONULUBLINWeteran Mężczyzn00:00:1501:20:3403:17:33
77FURDYNA Maria 2018WARSZAWAMaster Kobiet00:00:1501:21:3603:13:20
78MARCINKIEWICZ Dariusz 2047ZAKRZOWEKMaster Mężczyzn00:00:1601:00:0102:10:15
79CZAPLIŃSKA Wioletta 2011OSTROŁĘKAMaster Kobiet00:00:1601:18:1803:06:55
80BIENIEK Justyna 35LUTOWISKASenior Kobiet00:00:1701:08:2502:35:19
81SZAFRAN Aleksander 2084ŁODYGOWICEWeteran Mężczyzn00:00:1701:16:2202:52:06
82KOSMALSKA Agnieszka 2031JEDLICZE AWeteran Kobiet00:00:1702:08:4505:41:43
83KRYSKA Aleksandra 2033KNURÓWMaster Kobiet00:00:1801:16:1202:52:01
Znaleziono 83 wynik(ów)