GORCE ULTRA-TRAIL® 102 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 102 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 117
Wystartowało : 101
Nie ukończyło : 13
Ukończyło : 88
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 25km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | 25km | 43km | 63km | 84km | 90km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 18-35 | M 18-35 | K 36-45 | M 36-45 | K 46-55 | M 46-55 | K 56+ | M 56+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart
0.001km
Przełęcz Knurowska
25km
    
1HUZIOR Piotr 422NOWY TARGM 46-5500:00:0000:00:0102:30:04
2BARAN Artur 300DOBRAM 36-4500:00:0000:00:0202:32:13
3SOCHA Norbert 390KALLIPSO RUNNERS TEAMMAKÓWM 36-4500:00:0000:00:0302:43:35
4SOWA Łukasz 391KATOWICEM 36-4500:00:0000:00:0202:43:36
5ŚCIESZKA Wojciech 39713 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM 46-5500:00:0000:00:0302:43:37
6WŁOCHAL Robert 409STUDZIONKI TEAMWAŁBRZYCHM 36-4500:00:0000:00:0202:46:28
7CULLEN Ben 313WICKLOWM 36-4500:00:0000:00:1002:49:21
8TATAREK - KONIK Agnieszka 400ALPIN SPORT TEAMCZELADŹK 18-3500:00:0000:00:0302:50:52
9KASZUBIAK Konrad 334POZNAŃM 36-4500:00:0000:00:0202:51:09
10ŚLIWA Szymon 389VOLENTI NON FIT INIURIAKRAKÓWM 18-3500:00:0000:00:0402:52:23
11TRYGUBENKO Maryna 402KYIVK 18-3500:00:0000:00:0302:52:44
12MIGDAL Michał 360MARKOWI BIEGACZEMARKIM 36-4500:00:0000:00:0302:52:56
13CATTI Roberto 309FRIESIAN TEAMWROCLAWM 18-3500:00:0000:00:0902:53:39
14TARNOWSKI Maciej 399MM POWER / KOLIBER TEAMKRAKÓWM 46-5500:00:0000:00:0402:54:56
15KŁAŁO Robert 336LUBLINM 36-4500:00:0000:00:0402:55:20
16WALENCIK Marcin 404LUBLINM 36-4500:00:0000:00:0402:55:21
17PĄPROWICZ Wojciech 372NOAWARSZAWAM 36-4500:00:0000:00:0502:57:13
18MERTA Przemek 359RUN OR DIENOWY TARGM 36-4500:00:0000:00:0402:58:34
19KROSMAN Szymon 343KLUB BIEGACZA T2/4RZESZOWM 18-3500:00:0000:00:0603:03:20
20PIĄTAS Paweł 373BORUJA KOŚCIELNAM 36-4500:00:0000:00:0603:04:14
21MAGIERA Grzegorz 350KGHM ZG RUN HUTA MIEDZI GŁOGÓWGŁOGÓWM 46-5500:00:0000:00:0603:05:25
22KOVALSKA Valentyna 340ULTRA, RUN-2-GOALWARSZAWAK 46-5500:00:0000:00:1103:05:29
23STAŃCZAK Szymon 393STAŃCZAK TEAMPOGÓRZEM 36-4500:00:0000:00:1503:10:34
24KARCZ Grzegorz 333BĘDUSKA BRYGADA BIEGOWAMYSZKÓWM 36-4500:00:0000:00:1903:10:35
25OBERLAN-MAROŃ Joanna 367TRI SEBUŚ TEAMTORUŃK 36-4500:00:0000:00:1003:10:36
26WILK Wiktoria 407SARNI TĘTENTKRAKÓWK 18-3500:00:0000:00:0503:11:25
27RADOMSKI Artur 381I LOVE PRZYLESIEJABŁONNAM 36-4500:00:0000:00:0803:11:27
28MACHAJ Wojciech 349PGB SPORTOWA PACZKALUBARTÓWM 36-4500:00:0000:00:0503:11:29
29TYLEK Rafał 403KRAKÓWM 46-5500:00:0000:00:2103:12:38
30KOZIEŁŁO Bartosz 342T.U.R.ZAMIENIEM 36-4500:00:0000:00:1003:13:49
31GASIK Leszek 324SŁOŃCA JURYOLSZTYN /JURAJSKIM 36-4500:00:0000:00:0503:15:00
32FLOREK Tomasz 321BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM 46-5500:00:0000:00:0403:15:05
33PACZUSKI Michal Paczuski 368LODZM 36-4500:00:0000:00:1603:15:59
34FEDORCZAK Jacek 318KRAKÓWM 36-4500:00:0000:00:0603:16:31
35REJ Mirosław 382GORCZYCA TEAMMIELECM 36-4500:00:0000:00:0703:16:34
36KMITA Krzysztof 339KRAKÓWM 36-4500:00:0000:00:0403:16:39
37GAŁUSZKA Dorota 323WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZK 36-4500:00:0000:00:0803:16:43
38GRUDZIŃSKI Jacek 327MAGDALENKAM 36-4500:00:0000:00:1203:18:24
39ZABRZEWSKI Patryk 412KLUB BIEGACZA FARTLEKŻORYM 36-4500:00:0000:00:0603:18:24
40PIWOŃSKI Adam 376GOTB ADAM PIWOŃSKIGÓRA KALWARIAM 36-4500:00:0000:00:1503:18:43
41WĄTROBA Tomasz 405PIASECZNOM 18-3500:00:0000:00:0903:18:48
42FUKS Szymon 322MCBIEGACZEWARSZAWAM 36-4500:00:0000:00:1003:19:01
Niesklasyfikowani
SIATKOWSKI Marek 386BIELSKO-BIAŁAM 18-35DNF00:00:07 DNF03:19:04 DNF
44PTAK Tomasz 379KLUB BIEGACZA WARTAWĄSOSZ GÓRNYM 36-4500:00:0000:00:0403:19:14
45PAPAŁA Edward 370MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 36-4500:00:0000:00:0803:19:26
46PATYK Mirek 371WIŚNIOWAM 46-5500:00:0003:19:32
47KLUKOSZOWSKI Marek 335NOWA BIAŁAM 36-4500:00:0000:00:0903:19:45
48BIAŁAS Tomek 304CHORZÓWM 46-5500:00:0000:00:0703:21:42
49CZYŚCIAK Krzysztof 314KB SOBÓTKAŻÓRAWINAM 46-5500:00:0000:00:1103:24:13
50PRZERWA Andrzej 378KOCHAM IZE, MAJE I BORYSIAKA SUPER CHŁOPAKADZIERŻONIÓWM 46-5500:00:0000:00:1503:26:07
51DAWIDZIUK Adrian 316PROJEKT 1000UPRUMIAM 36-4500:00:0003:26:51
52STRZELCZYK Mariusz 396PROJEKT 1000UPGDYNIAM 36-4500:00:0003:26:51
53MASIAREK Arkadiusz 357BIEGACZE W RADOMSKURADOMSKOM 46-5500:00:0000:00:1303:26:55
54FINKBEINER Łukasz 320HURAGAN LIGOTAKATOWICEM 36-4500:00:0000:00:0903:32:55
55STELMACH Piotr 395STELMACH TEAMWROCŁAWM 46-5500:00:0000:00:1003:32:55
56PIESZKO Magda 374MKRAWCZYŃSKA TEAMGDYNIAK 36-4500:00:0000:00:0603:33:00
57WINIAREK Leszek 408TEAM DKMSWARSZAWAM 46-5500:00:0000:00:1303:33:31
58KŁODA Dariusz 337DRUŻYNA SZPIKURADZEWOM 46-5500:00:0000:00:1303:33:49
59CHUCHAŁA Paweł 310MARKOWI BIEGACZEMARKIM 36-4500:00:0000:00:0403:33:54
60KOWALCZYK Aleksander 341DZIAŁOSZYCEM 36-4500:00:0000:00:0603:35:15
61ŻYCIŃSKI Paweł 417KRAKÓWM 46-5500:00:0000:00:0803:35:29
62MAŁKOWSKI Bogdan 353SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM 46-5500:00:0000:00:1203:35:50
63PIĘTKO Dariusz 375ORANGE POLSKABIELSKO-BIAŁAM 46-5500:00:0000:00:0803:39:04
64KMEŤ Michal 338MYJAVAM 36-4500:00:0000:00:1103:40:08
65MAJCHROWSKI Jacek 351NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUNNER'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM 46-5500:00:0000:00:0503:40:46
66FICNER Iwona 319FSD RUN DREZDENKOSTARE KUROWOK 46-5500:00:0000:00:0503:40:49
67POCHYLSKI Przemysław 377ZGRUPKA TEAMLUBOŃM 46-5500:00:0000:01:3303:42:45
68PUDEŁKO Rafał 380MAMY TOGDYNIAM 36-4500:00:0000:00:0603:44:22
69SKŁODOWSKI Piotr 388RADZYMINM 36-4500:00:0000:00:1603:46:12
NOWAK Michał 366444KRAKÓWM 36-45DNF00:00:19 DNF03:46:30 DNF
71MAJSTEREK Marcin 352MAMY TOGDYNIAM 46-5500:00:0000:00:0503:46:41
72GRALA Maria 326RZOZÓWK 36-4500:00:0000:00:2003:47:17
73ROJEK Maciej 383KRAKÓWM 18-3500:00:0000:00:0203:48:24
74KAMIŃSKI Marek 332180 MINUTWROCŁAWM 46-5500:00:0000:00:1103:48:38
MODLIŃSKI Łukasz 361KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM 36-45DNF00:00:05 DNF03:48:39 DNF
76GRZYBOWSKA Karolina 328GRANDAUTOCZERMINK 36-4500:00:0000:00:1403:49:20
77ROLLA Dorian 384WARZYMICEM 46-5500:00:0000:00:1103:51:01
Przekroczony limit czasu: 19:00:00
78NAPIERAJ Grzegorz 364WIELUŃM 36-4500:00:0000:00:1703:52:17
79NAPIERAJ Małgorzata 363WIELUŃK 36-4500:00:0000:00:1703:52:19
80BIEL Tomasz 306KATOWICEM 36-4500:00:0000:00:1703:53:26
MAŁYSZA Sławomir 354KRAKÓWM 46-55DNF00:00:22 DNF03:54:00 DNF
82MARKOWSKA-MIKULSKA Halina 356BOCHNIAK 36-4500:00:0000:00:0903:56:49
83BĘDŹKOWSKI Marek 303GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM - SIWY ULTRA MORSOSTROŁĘKAM 46-5500:00:0000:00:1203:57:25
84KWECZKA-JANECZEK Anna 345NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK 36-4500:00:0000:00:1903:57:41
85WOJTASIŃSKI Daniel 410NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 36-4500:00:0000:00:1903:57:42
86JAGIELSKA Magdalena 329POŁAWIACZKI PEREŁWARSZAWAK 46-5500:00:0000:00:0903:57:58
CHUDY Przemyslaw 311PRESTIGE CONSULTINGLIMERICKM 56+DNF00:00:03 DNF04:00:41 DNF
88PAJURA Marta 369KRAKÓWK 36-4500:00:0000:00:0804:01:18
89KRÓLIKOWSKI Wojciech 430CIECHANÓWM 46-5500:00:0000:00:0704:01:39
90MOJ Adam 362CHORZOWM 36-4500:00:0000:00:0904:02:01
LIPINSKI Robert 346BOPKDMWTARNÓWM 56+DNF00:00:14 DNF04:02:21 DNF
92ŻURAWSKI Arkadiusz 416SOŃSKM 46-5500:00:0000:00:0704:02:31
93DACZYŃSKI Michał 315VEGE RUNNERSGLIWICEM 36-4500:00:0000:00:1104:03:56
94BORYSEWICZ Wiktor 307HARDBOX OTWOCKOTWOCKM 18-3500:00:0000:00:1804:12:48
WEIS Michał 406OBSTACLE CENTER TEAMŚREMM 36-45DNF00:00:17 DNF04:13:44 DNF
TKACZYK Michał 401OBSTACLE CENTER TEAMMIŃSK MAZOWIECKIM 18-35DNF00:00:16 DNF04:13:48 DNF
SIENKIEWICZ Jakub 387BIAŁYSTOKM 36-45DNF00:00:18 DNF04:55:30 DNF
ZACZYŃSKA Dagmara 413BYTOMK 36-45DNF00:00:14 DNF04:55:39 DNF
KUNDYS Karolina 344#WAWRZYNTEAMWARSZAWAK 36-45DNF00:00:12 DNF04:55:40 DNF
ZYSNARSKI Marek 415KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM 46-55DNF00:00:15 DNF04:55:49 DNF
ŁYSCARZ Józef 348KATOWICEM 36-45DNF00:01:51 DNF05:13:19 DNF
Znaleziono 101 wynik(ów)