GORCE ULTRA-TRAIL® 102 KM
Gorce Ultra-Trail
Organizator : Fundacja Run Vegan - GUT
Data : 2022-08-05
Miejsce : Ochotnica Dolna
Dystans : 102 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 117
Wystartowało : 101
Nie ukończyło : 13
Ukończyło : 88
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 90km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.001km | 25km | 43km | 63km | 84km | 90km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K 18-35 | M 18-35 | K 36-45 | M 36-45 | K 46-55 | M 46-55 | K 56+ | M 56+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuStart
0.001km
Przełęcz Knurowska
25km
Obidowa
43km
Rzeki
63km
Szczawa
84km
Rozwidlenie
90km
        
1BARAN Artur 300DOBRAM 36-4500:00:0000:00:0202:32:1304:20:1406:13:1608:23:1109:11:15
2HUZIOR Piotr 422NOWY TARGM 46-5500:00:0000:00:0102:30:0404:20:1006:25:5308:58:2010:06:45
3CULLEN Ben 313WICKLOWM 36-4500:00:0000:00:1002:49:2104:44:4307:05:1009:32:1010:32:41
4WŁOCHAL Robert 409STUDZIONKI TEAMWAŁBRZYCHM 36-4500:00:0000:00:0202:46:2804:53:1807:19:4710:14:0611:13:25
5SOWA Łukasz 391KATOWICEM 36-4500:00:0000:00:0202:43:3604:51:3007:18:4210:08:5811:13:32
6SOCHA Norbert 390KALLIPSO RUNNERS TEAMMAKÓWM 36-4500:00:0000:00:0302:43:3504:51:3207:18:3710:08:5811:13:39
7TRYGUBENKO Maryna 402KYIVK 18-3500:00:0000:00:0302:52:4405:07:0107:44:5110:35:3911:38:47
8TARNOWSKI Maciej 399MM POWER / KOLIBER TEAMKRAKÓWM 46-5500:00:0000:00:0402:54:5605:07:0907:51:4610:50:3711:48:10
9KROSMAN Szymon 343KLUB BIEGACZA T2/4RZESZOWM 18-3500:00:0000:00:0603:03:2005:14:4707:54:5310:50:3111:49:29
10WALENCIK Marcin 404LUBLINM 36-4500:00:0000:00:0402:55:2105:07:2807:45:5010:42:2711:49:54
11KŁAŁO Robert 336LUBLINM 36-4500:00:0000:00:0402:55:2005:07:3407:45:4410:42:2811:49:58
12CATTI Roberto 309FRIESIAN TEAMWROCLAWM 18-3500:00:0000:00:0902:53:3905:07:5907:46:5510:47:0211:55:41
13PĄPROWICZ Wojciech 372NOAWARSZAWAM 36-4500:00:0000:00:0502:57:1305:09:5007:51:5610:52:0811:58:23
14KASZUBIAK Konrad 334POZNAŃM 36-4500:00:0000:00:0202:51:0905:08:0907:52:3510:50:3312:01:42
15MIGDAL Michał 360MARKOWI BIEGACZEMARKIM 36-4500:00:0000:00:0302:52:5605:06:5007:52:2910:56:0412:06:23
16PIĄTAS Paweł 373BORUJA KOŚCIELNAM 36-4500:00:0000:00:0603:04:1405:18:5008:00:0010:58:1612:08:37
17TYLEK Rafał 403KRAKÓWM 46-5500:00:0000:00:2103:12:3805:35:2708:12:0211:18:3212:26:09
18REJ Mirosław 382GORCZYCA TEAMMIELECM 36-4500:00:0000:00:0703:16:3405:36:1908:17:2611:17:0112:28:42
19MERTA Przemek 359RUN OR DIENOWY TARGM 36-4500:00:0000:00:0402:58:3405:18:5908:12:2211:20:3412:30:51
20WILK Wiktoria 407SARNI TĘTENTKRAKÓWK 18-3500:00:0000:00:0503:11:2505:32:3308:24:4711:34:0812:41:05
21MAGIERA Grzegorz 350KGHM ZG RUN HUTA MIEDZI GŁOGÓWGŁOGÓWM 46-5500:00:0000:00:0603:05:2505:32:2208:23:5211:34:0912:41:10
22STAŃCZAK Szymon 393STAŃCZAK TEAMPOGÓRZEM 36-4500:00:0000:00:1503:10:3405:32:1208:23:1611:35:1612:42:46
23ŚLIWA Szymon 389VOLENTI NON FIT INIURIAKRAKÓWM 18-3500:00:0000:00:0402:52:2305:06:5807:52:0911:20:3812:47:15
24PACZUSKI Michal Paczuski 368LODZM 36-4500:00:0000:00:1603:15:5905:38:2908:29:5311:38:4212:48:11
25OBERLAN-MAROŃ Joanna 367TRI SEBUŚ TEAMTORUŃK 36-4500:00:0000:00:1003:10:3605:38:3508:35:1811:46:2712:52:42
26GAŁUSZKA Dorota 323WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZK 36-4500:00:0000:00:0803:16:4305:50:4708:39:3611:46:5412:54:31
27GASIK Leszek 324SŁOŃCA JURYOLSZTYN /JURAJSKIM 36-4500:00:0000:00:0503:15:0005:45:0808:32:5911:53:1513:02:29
28FEDORCZAK Jacek 318KRAKÓWM 36-4500:00:0000:00:0603:16:3105:45:0508:43:1811:58:0513:07:50
29KLUKOSZOWSKI Marek 335NOWA BIAŁAM 36-4500:00:0000:00:0903:19:4505:53:0808:58:2212:20:5313:33:33
30KOZIEŁŁO Bartosz 342T.U.R.ZAMIENIEM 36-4500:00:0000:00:1003:13:4905:45:2508:53:1812:25:0113:37:14
31MACHAJ Wojciech 349PGB SPORTOWA PACZKALUBARTÓWM 36-4500:00:0000:00:0503:11:2905:44:5808:43:1312:21:2313:49:33
32STRZELCZYK Mariusz 396PROJEKT 1000UPGDYNIAM 36-4500:00:0003:26:5106:08:3109:16:3912:38:4513:49:39
33DAWIDZIUK Adrian 316PROJEKT 1000UPRUMIAM 36-4500:00:0003:26:5106:08:4009:16:3112:38:5013:49:41
34PIESZKO Magda 374MKRAWCZYŃSKA TEAMGDYNIAK 36-4500:00:0000:00:0603:33:0006:08:3509:16:4612:38:4813:49:48
35KMITA Krzysztof 339KRAKÓWM 36-4500:00:0000:00:0403:16:3905:44:5208:43:1012:30:5813:54:51
36CZYŚCIAK Krzysztof 314KB SOBÓTKAŻÓRAWINAM 46-5500:00:0000:00:1103:24:1306:05:4009:24:0912:41:2614:03:20
37PIWOŃSKI Adam 376GOTB ADAM PIWOŃSKIGÓRA KALWARIAM 36-4500:00:0000:00:1503:18:4305:51:2608:53:3812:46:2214:04:46
38PRZERWA Andrzej 378KOCHAM IZE, MAJE I BORYSIAKA SUPER CHŁOPAKADZIERŻONIÓWM 46-5500:00:0000:00:1503:26:0706:05:4409:14:2812:52:5314:06:40
39WINIAREK Leszek 408TEAM DKMSWARSZAWAM 46-5500:00:0000:00:1303:33:3106:19:1209:19:4612:46:1814:07:08
40KARCZ Grzegorz 333BĘDUSKA BRYGADA BIEGOWAMYSZKÓWM 36-4500:00:0000:00:1903:10:3505:38:1808:34:0912:46:1914:10:17
41KOVALSKA Valentyna 340ULTRA, RUN-2-GOALWARSZAWAK 46-5500:00:0000:00:1103:05:2906:00:0709:15:1212:53:1214:11:38
42FLOREK Tomasz 321BIEGANIE SZYDERCÓWTARNÓWM 46-5500:00:0000:00:0403:15:0505:46:1109:07:1612:54:1514:11:47
43PATYK Mirek 371WIŚNIOWAM 46-5500:00:0003:19:3206:00:2109:14:4513:03:4514:15:13
44ROJEK Maciej 383KRAKÓWM 18-3500:00:0000:00:0203:48:2406:25:0609:27:1813:03:3914:15:51
45MAJCHROWSKI Jacek 351NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUNNER'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM 46-5500:00:0000:00:0503:40:4606:30:1309:35:5413:03:4414:17:43
46GRUDZIŃSKI Jacek 327MAGDALENKAM 36-4500:00:0000:00:1203:18:2406:00:0909:20:5112:57:2814:18:54
47GRZYBOWSKA Karolina 328GRANDAUTOCZERMINK 36-4500:00:0000:00:1403:49:2006:43:1409:44:2513:16:2814:21:00
48FUKS Szymon 322MCBIEGACZEWARSZAWAM 36-4500:00:0000:00:1003:19:0105:58:0009:17:3613:05:5614:30:23
49SKŁODOWSKI Piotr 388RADZYMINM 36-4500:00:0000:00:1603:46:1206:38:3309:45:1713:13:3914:30:56
50KOWALCZYK Aleksander 341DZIAŁOSZYCEM 36-4500:00:0000:00:0603:35:1506:21:4809:38:1713:15:0414:34:54
51PAPAŁA Edward 370MIASTECZKO ŚLĄSKIEM 36-4500:00:0000:00:0803:19:2605:59:0809:21:4513:14:1014:35:02
52ZABRZEWSKI Patryk 412KLUB BIEGACZA FARTLEKŻORYM 36-4500:00:0000:00:0603:18:2405:59:0509:21:4113:14:0214:35:04
53PTAK Tomasz 379KLUB BIEGACZA WARTAWĄSOSZ GÓRNYM 36-4500:00:0000:00:0403:19:1406:07:1509:27:2113:15:4514:36:15
54ŻYCIŃSKI Paweł 417KRAKÓWM 46-5500:00:0000:00:0803:35:2906:25:1309:36:3513:23:3814:41:33
55MAŁKOWSKI Bogdan 353SPARTANIE DZIECIOMMURÓWM 46-5500:00:0000:00:1203:35:5006:26:3209:52:1313:37:0614:55:55
56WĄTROBA Tomasz 405PIASECZNOM 18-3500:00:0000:00:0903:18:4805:55:0709:13:0913:32:2914:56:21
57KMEŤ Michal 338MYJAVAM 36-4500:00:0000:00:1103:40:0806:25:0209:47:5013:32:1414:57:07
58MAJSTEREK Marcin 352MAMY TOGDYNIAM 46-5500:00:0000:00:0503:46:4109:59:5813:39:1115:01:00
59GRALA Maria 326RZOZÓWK 36-4500:00:0000:00:2003:47:1706:49:4010:05:3413:49:1115:05:31
60BIAŁAS Tomek 304CHORZÓWM 46-5500:00:0000:00:0703:21:4206:37:1809:58:1013:51:1415:09:27
61KAMIŃSKI Marek 332180 MINUTWROCŁAWM 46-5500:00:0000:00:1103:48:3806:36:2510:00:0613:53:4815:17:38
62POCHYLSKI Przemysław 377ZGRUPKA TEAMLUBOŃM 46-5500:00:0000:01:3303:42:4509:53:2013:45:5715:17:58
63STELMACH Piotr 395STELMACH TEAMWROCŁAWM 46-5500:00:0000:00:1003:32:5506:13:5809:41:4213:51:1215:19:42
64KŁODA Dariusz 337DRUŻYNA SZPIKURADZEWOM 46-5500:00:0000:00:1303:33:4906:25:3809:50:4013:54:3915:23:33
64MASIAREK Arkadiusz 357BIEGACZE W RADOMSKURADOMSKOM 46-5500:00:0000:00:1303:26:5505:59:1309:22:4313:54:4115:23:36
66CHUCHAŁA Paweł 310MARKOWI BIEGACZEMARKIM 36-4500:00:0000:00:0403:33:5406:28:3209:58:2014:05:4015:26:56
67PIĘTKO Dariusz 375ORANGE POLSKABIELSKO-BIAŁAM 46-5500:00:0000:00:0803:39:0406:28:1510:01:5614:03:2715:34:19
68FINKBEINER Łukasz 320HURAGAN LIGOTAKATOWICEM 36-4500:00:0000:00:0903:32:5506:38:2810:17:0814:02:4415:34:22
69JAGIELSKA Magdalena 329POŁAWIACZKI PEREŁWARSZAWAK 46-5500:00:0000:00:0903:57:5810:33:1814:16:5515:40:18
70BIEL Tomasz 306KATOWICEM 36-4500:00:0000:00:1703:53:2610:27:0614:14:5515:40:21
71FICNER Iwona 319FSD RUN DREZDENKOSTARE KUROWOK 46-5500:00:0000:00:0503:40:4906:29:4010:03:5814:21:2715:44:20
72PUDEŁKO Rafał 380MAMY TOGDYNIAM 36-4500:00:0000:00:0603:44:2206:36:1510:00:3214:21:2715:44:25
73MOJ Adam 362CHORZOWM 36-4500:00:0000:00:0904:02:0110:35:1214:18:0715:45:18
74MARKOWSKA-MIKULSKA Halina 356BOCHNIAK 36-4500:00:0000:00:0903:56:4910:28:3114:18:0815:45:22
75RADOMSKI Artur 381I LOVE PRZYLESIEJABŁONNAM 36-4500:00:0000:00:0803:11:2705:58:0509:44:4814:09:2215:48:50
76BORYSEWICZ Wiktor 307HARDBOX OTWOCKOTWOCKM 18-3500:00:0000:00:1804:12:4811:05:0414:33:5316:02:25
77ROLLA Dorian 384WARZYMICEM 46-5500:00:0000:00:1103:51:0110:39:0114:42:2416:02:31
78BĘDŹKOWSKI Marek 303GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM - SIWY ULTRA MORSOSTROŁĘKAM 46-5500:00:0000:00:1203:57:2511:01:1914:51:1916:06:31
79PAJURA Marta 369KRAKÓWK 36-4500:00:0000:00:0804:01:1810:38:3114:39:4316:07:14
80DACZYŃSKI Michał 315VEGE RUNNERSGLIWICEM 36-4500:00:0000:00:1104:03:5610:50:1314:48:0616:09:23
Przekroczony limit czasu: 19:00:00
81KWECZKA-JANECZEK Anna 345NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAK 36-4500:00:0000:00:1903:57:4110:44:1614:57:1016:23:37
82WOJTASIŃSKI Daniel 410NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM 36-4500:00:0000:00:1903:57:4210:47:0014:57:0916:23:49
83NAPIERAJ Grzegorz 364WIELUŃM 36-4500:00:0000:00:1703:52:1710:31:0714:52:5516:25:14
84NAPIERAJ Małgorzata 363WIELUŃK 36-4500:00:0000:00:1703:52:1910:31:1114:52:5516:25:20
85ŻURAWSKI Arkadiusz 416SOŃSKM 46-5500:00:0000:00:0704:02:3111:05:2815:19:4716:47:52
86KRÓLIKOWSKI Wojciech 430CIECHANÓWM 46-5500:00:0000:00:0704:01:3911:05:0615:19:4516:48:36
87ŚCIESZKA Wojciech 39713 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM 46-5500:00:0000:00:0302:43:3704:53:1607:19:5909:50:53
88TATAREK - KONIK Agnieszka 400ALPIN SPORT TEAMCZELADŹK 18-3500:00:0000:00:0302:50:5204:53:1107:11:5309:45:43
Niesklasyfikowani
CHUDY Przemyslaw 311PRESTIGE CONSULTINGLIMERICKM 56+DNF00:00:03 DNF04:00:41 DNF DNF11:03:20 DNF15:45:34 DNF DNF
KUNDYS Karolina 344#WAWRZYNTEAMWARSZAWAK 36-45DNF00:00:12 DNF04:55:40 DNF DNF DNF DNF DNF
LIPINSKI Robert 346BOPKDMWTARNÓWM 56+DNF00:00:14 DNF04:02:21 DNF DNF DNF DNF DNF
ŁYSCARZ Józef 348KATOWICEM 36-45DNF00:01:51 DNF05:13:19 DNF DNF DNF DNF DNF
MAŁYSZA Sławomir 354KRAKÓWM 46-55DNF00:00:22 DNF03:54:00 DNF DNF DNF DNF DNF
MODLIŃSKI Łukasz 361KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM 36-45DNF00:00:05 DNF03:48:39 DNF DNF DNF DNF DNF
NOWAK Michał 366444KRAKÓWM 36-45DNF00:00:19 DNF03:46:30 DNF DNF10:53:43 DNF DNF DNF
SIATKOWSKI Marek 386BIELSKO-BIAŁAM 18-35DNF00:00:07 DNF03:19:04 DNF05:54:18 DNF DNF DNF DNF
SIENKIEWICZ Jakub 387BIAŁYSTOKM 36-45DNF00:00:18 DNF04:55:30 DNF DNF DNF DNF DNF
TKACZYK Michał 401OBSTACLE CENTER TEAMMIŃSK MAZOWIECKIM 18-35DNF00:00:16 DNF04:13:48 DNF DNF11:15:32 DNF15:46:29 DNF DNF
WEIS Michał 406OBSTACLE CENTER TEAMŚREMM 36-45DNF00:00:17 DNF04:13:44 DNF DNF DNF14:01:48 DNF DNF
ZACZYŃSKA Dagmara 413BYTOMK 36-45DNF00:00:14 DNF04:55:39 DNF DNF DNF DNF DNF
ZYSNARSKI Marek 415KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMM 46-55DNF00:00:15 DNF04:55:49 DNF DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 101 wynik(ów)