ŁEMKOWYNA ULTRA-TRAIL® 150
Łemkowyna Ultra-Trail 2021
Organizator : Fundacja Ultra
Data : 2021-05-15
Miejsce : Komańcza
Dystans : 150 km
Zgłoszonych : 242
Wystartowało : 211
Nie ukończyło : 60
Ukończyło : 151
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 121km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 19.9km | 47.5km | 64.3km | 80.4km | 102.3km | 121km | 128km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startuRopki
19.9km
Bartne
47.5km
Przełęcz Hałbowska
64.3km
Chyrowa
80.4km
Iwonicz-Zdrój
102.3km
Puławy Górne
121km
        
1ZIEJEWSKI Grzegorz 417WIELICZKAOpen M2021-05-15 01:00:0601:53:0104:51:2106:54:2908:55:3011:43:4514:11:41
2KOT Rafał 416Ledlenser // Muay Running TeamSZCZYTNOOpen M2021-05-15 01:00:0701:58:4605:07:1607:14:1109:17:5512:21:5514:35:17
3BRZOZA Piotr 37B&B Kielce TeamKIELCEOpen M2021-05-15 01:02:3702:05:0605:11:0507:19:2409:30:3712:48:0815:15:36
4MAŁYGA Grzegorz 213RMT TeamWROCŁAWOpen M2021-05-15 01:00:3801:57:2305:08:2807:21:2609:33:5412:50:0715:17:29
5WŁOCHAL Robert 389WAŁBRZYCHOpen M2021-05-15 01:02:0802:15:0805:30:2007:38:4709:52:0812:57:4915:22:20
6ŁAWNIK Mateusz 200KATOWICEOpen M2021-05-15 01:04:3702:11:4705:24:5007:37:2409:51:3413:08:0815:22:21
7KUBASIK Łukasz 451PRZEWORSKOpen M2021-05-15 01:00:3802:22:0005:43:3107:54:4410:01:1713:10:5915:22:43
8MATYSIAK Bartłomiej 221Wild Ultra WarriorsCZACHÓWEKOpen M2021-05-15 01:02:0702:14:5805:37:4207:40:3409:56:1513:12:5216:04:33
9BORÓWKA Ryszard 35GDYNIAOpen M2021-05-15 01:01:3602:17:2005:42:4408:03:5710:18:4113:40:3716:06:26
10WIERZBICKI Hubert 380RMT TEAMPASIKUROWICEOpen M2021-05-15 01:01:0702:01:4605:12:3107:20:4809:37:5013:16:1416:08:17
11BEREZNOWSKA Patrycja 437Wieliszew Heron TeamWIELISZEWOpen K2021-05-15 01:01:1402:17:3305:47:4508:04:1610:22:5113:50:3616:17:28
12KOTARBA Wojciech 449Bartosz Gorczyca Running TeamKIELCEOpen M2021-05-15 01:03:3502:14:0205:46:1008:06:5010:25:2913:44:5116:19:05
13PACZUSKI Michał 263ŁÓDŹOpen M2021-05-15 01:02:0702:16:2705:42:2408:05:5710:22:1113:50:4216:25:09
Niesklasyfikowani
WANTUCH Marcin 371CHOJNIKOpen M2021-05-15 01:00:3902:04:47 DNF05:25:34 DNF07:49:29 DNF10:05:17 DNF13:31:39 DNF16:36:40 DNF
15DVOŘÁKOVÁ Martina 76Columbia MontrailBRNOOpen K2021-05-15 01:05:0502:17:0405:49:3208:12:1210:36:4614:00:2016:47:58
SZOSTEK Michał 467BeFit24TeamBORZĘTAOpen M2021-05-15 01:01:3402:03:25 DNF05:24:08 DNF07:54:45 DNF10:15:29 DNF13:58:42 DNF16:49:31 DNF
17WYROBA Wojciech 401KRAKÓWOpen M2021-05-15 01:06:0502:10:1305:36:0307:59:3610:25:2714:08:3516:55:21
18CEBULA Leszek 43KRAKÓWOpen M2021-05-15 01:02:0602:24:0006:02:1608:31:2110:52:1914:22:2517:09:13
19SKROBAŃSKI Roman 463SkrobkiTeamGODZIESZE MAŁEOpen M2021-05-15 01:03:1002:13:2905:41:2508:12:3110:39:3514:26:2317:21:42
20WRONKOWSKI Igor 472Canes VenaticiBRODNICAOpen M2021-05-15 01:06:0502:13:0506:11:5508:46:4111:29:0414:51:2817:24:41
21WÓJCIK Ziemowit 471UltraPrawnik / Canes VenaticiCHORZÓWOpen M2021-05-15 01:04:3702:14:4106:13:1608:48:5911:30:4314:52:5617:26:46
22DZIEDZIC Piotr 79TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWOpen M2021-05-15 01:01:3602:17:2405:42:3008:04:0010:27:5614:25:2217:34:51
23PLISZKA Bartosz 284OLA TEAMOSTROŁĘKAOpen M2021-05-15 01:03:0902:15:5705:56:5308:33:1011:04:5014:41:4717:42:32
DAJEK Łukasz 65jedzibiegaj.plCHROBOTYOpen M2021-05-15 01:04:3702:14:59 DNF05:47:32 DNF08:19:26 DNF10:52:19 DNF14:51:30 DNF17:43:25 DNF
25SUCH Arkadiusz 334Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWOpen M2021-05-15 01:12:3902:30:3106:13:3008:42:3811:08:1714:53:5217:47:23
26ZIMKOWSKI Marcin 473KGHM ZG RUNGŁOGÓWOpen M2021-05-15 01:06:0802:16:5006:00:5608:29:5111:01:0814:55:4317:47:59
27BIENIEK Damian 28PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen M2021-05-15 01:06:1402:24:0106:04:5308:37:4511:09:5714:54:2017:50:31
28BIAŁCZYK Jarosław 438szamotułySZAMOTUŁYOpen M2021-05-15 01:06:3702:21:5506:19:4608:53:2111:10:4015:00:1217:53:19
29DĄBKOWSKI Wojciech 68ARP E-vehiclesSOLEC KUJAWSKIOpen M2021-05-15 01:06:3702:25:5106:04:3608:34:3311:09:3114:57:5117:53:31
30PIETLUSZENKO Dariusz 280JÓZEFOSŁAWOpen M2021-05-15 01:09:3602:34:3206:24:1608:48:4311:19:0215:05:4517:58:33
31TWARDOWSKI Tomasz 360STRAŻÓWOpen M2021-05-15 01:04:0602:10:2605:51:5908:31:1711:08:2615:20:2818:12:30
32ŻARNOWSKI Grzegorz 412Gregzarnowski.plZAGORZYCE DWORSKIEOpen M2021-05-15 01:09:3602:46:1206:42:2609:17:4311:43:1715:35:5618:24:08
33LESZKO Rafał 191444KRAKÓWOpen M2021-05-15 01:07:3702:29:4006:20:4309:05:5011:43:1015:23:4318:24:15
34SIWIECKI Tomasz 320Muay Running TeamKRAKÓWOpen M2021-05-15 01:06:3602:31:1206:24:2708:51:3911:38:3615:39:5918:27:14
35BUJALSKI Szymon 40WARSZAWAOpen M2021-05-15 01:11:0502:31:5206:18:5508:54:0411:29:1115:42:3118:39:20
36RAJCZAK Maciej 298KRYNICA-ZDRÓJOpen M2021-05-15 01:03:3502:13:2405:55:2008:28:5611:05:0115:38:0618:51:08
37BUŁANOW Leszek 41HIPOLITÓWOpen M2021-05-15 01:03:0802:19:1906:09:1708:52:4811:37:2415:50:2618:52:06
38POCHYLSKI Przemysław 286Zgrupka TeamLUBOŃOpen M2021-05-15 01:08:0602:39:5406:43:2509:31:1612:06:4115:51:2018:55:53
39SNARSKI Dariusz 323WATAHA-Łączy Nas bieganieKATOWICEOpen M2021-05-15 01:02:3602:17:3605:45:3708:12:4011:28:3015:56:0318:57:58
40MAJCHROWSKI Jacek 208Niezależna Tarnobrzeska Grupa Biegowa 'Run's Not Dead'TARNOBRZEGOpen M2021-05-15 01:10:0602:36:0606:31:4409:18:0912:02:5516:16:1119:09:51
41JANUS Justyna 123GohardorgohomeRZESZÓWOpen K2021-05-15 01:07:0502:33:0606:30:2509:08:2011:46:2015:47:2519:11:10
42JEZIORSKI Tomasz 129ŁÓDŹOpen M2021-05-15 01:07:0602:36:1006:26:4309:14:5311:49:2116:11:4119:18:08
43URACZ Łukasz 364Harpagan SosnowiecSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEOpen M2021-05-15 01:13:0702:36:5406:34:3009:15:1611:59:3016:23:2919:24:49
44KALANDYK Wojciech 134Turlam Się Do MetyRZESZÓWOpen M2021-05-15 01:13:1302:29:4906:26:2209:15:4512:14:5816:33:3919:27:45
45WYROBA Waldi 402BeFit24TeamKRAKÓWOpen M2021-05-15 01:04:0502:28:2006:21:5109:12:5212:10:2316:42:3819:46:23
46SZYMCZYK Tomasz 344CZĘSTOCHOWAOpen M2021-05-15 01:08:3602:37:2906:29:2009:12:3311:54:5316:32:4019:47:37
47KONARSKI Maciej 161Dogoń Grodzisk MazowieckiPODKOWA LEŚNAOpen M2021-05-15 01:15:3602:32:5606:34:4309:17:1612:11:2016:36:5819:55:25
48TKACZYK Szymon 353KRAKÓWOpen M2021-05-15 01:15:0502:42:1906:31:4909:16:4612:10:2616:36:3619:55:46
49SIEROCIUK Adrian 317WROCŁAWOpen M2021-05-15 01:05:3402:25:0206:21:2709:05:0412:07:1816:53:5420:04:57
50SOWA Dariusz 325Rzeszowskie Gazele i GepardyRZESZÓWOpen M2021-05-15 01:12:0602:45:4706:57:2609:38:4112:26:2016:56:5120:07:20
51MICHALSKI Mateusz 229POZNAŃOpen M2021-05-15 01:07:0702:32:0506:32:2209:23:4512:21:0716:40:3420:08:47
52MUSIAŁ Szymon 459przebiegli UnisławUNISŁAWOpen M2021-05-15 01:10:0602:51:4207:07:2009:56:1912:27:5917:06:1820:09:27
53KRAWCZYK Michał 172KWWWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:07:3802:30:4806:29:1409:20:1212:25:3917:05:1420:11:42
54GALA Damian 441PIOTRKÓW TRYBUNALSKIOpen M2021-05-15 01:06:0702:24:1306:20:0609:09:5612:19:1017:06:2820:13:16
55CIEMBOROWICZ Karol 50#KFDKATOWICEOpen M2021-05-15 01:14:2702:38:0906:39:0009:29:1112:23:2316:51:3220:21:47
56KRZYŻAN Jakub 181KW KrakówJERZMANOWICEOpen M2021-05-15 01:11:4002:36:4706:39:2809:31:4812:27:3617:07:0020:27:35
57FRICKY Vlado 88BarRan TeamBARDEJOVOpen M2021-05-15 01:17:0802:46:1706:57:5909:50:3312:22:1917:22:2020:31:48
58MOĆKO Jacek 238ZAGNAŃSKOpen M2021-05-15 01:05:0502:27:5806:27:3809:28:0212:26:1817:21:4920:43:46
59SANOCKI Janusz 311Nowy Styl Group Running TeamMODERÓWKAOpen M2021-05-15 01:18:0702:43:2606:45:3609:54:0212:54:1417:37:5020:44:05
60WOJCIECHOWSKI Krzysztof 393Radlinioki w bieguRADLINOpen M2021-05-15 01:15:0502:48:3307:19:5210:17:3813:24:2417:36:5420:47:12
61MROWIEC Jakub 458KRAKÓWOpen M2021-05-15 01:04:0502:12:4205:48:4608:22:3111:14:0317:17:2220:50:41
62KOCIUBA Przemysław 156TT SzczecinSZCZECINOpen M2021-05-15 01:07:3602:46:0406:52:1109:47:2612:47:2117:37:1521:04:59
63HENTSCH Torsten 114SV HermsdorfHERMSDORFOpen M2021-05-15 01:14:0502:48:4506:59:1209:54:3612:53:1317:51:5921:21:51
64SZCZOTKA Paweł 340WARSZAWAOpen M2021-05-15 01:07:0702:30:3306:47:0609:44:0012:55:1217:39:3221:22:36
65LEWANDOWSKI Janusz 193TARNOWSKIE GÓRYOpen M2021-05-15 01:20:3902:47:1507:15:2310:14:2313:09:3318:00:3921:24:45
66WARDAK Ewa 372Impuls KomorówKOMORÓW-GRANICAOpen K2021-05-15 01:17:0602:56:1407:10:5510:11:5513:07:0717:55:4221:26:28
67CIEŚLAK Krzysztof 52Cieślak Team :)CZĘSTOCHOWAOpen M2021-05-15 01:09:0602:58:0007:29:4010:34:0413:26:0318:28:4921:32:25
68WALASZCZYK Radosław 468OIRP Opole/2plus2CZĘSTOCHOWAOpen M2021-05-15 01:08:3802:58:3207:30:1310:33:4513:26:3118:29:2021:32:59
69MAMLA Zbigniew 215Trucht Tarchomin Team/Ultra PasterzeWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:21:0502:42:1406:51:5609:46:5712:50:3317:52:1121:36:53
TOMCZYK Marcin 355AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWOpen M2021-05-15 01:04:0602:46:24 DNF06:56:15 DNF09:48:31 DNF12:52:40 DNF17:42:44 DNF21:43:36 DNF
71JANIK Mariusz 121KRAKÓWOpen M2021-05-15 01:16:0502:37:3906:54:5509:51:2512:55:5918:07:1521:45:40
72GIBAŁA Marcin 98Biegam PomagamMIELECOpen M2021-05-15 01:16:4102:44:2707:10:1610:22:5713:23:3018:06:4221:45:47
73DRAGON Przemysław 73POŁANIECOpen M2021-05-15 01:14:2502:41:4307:36:2310:49:5014:09:0318:21:0521:47:13
74NAWROCKI Marcin 247WARSZAWAOpen M2021-05-15 01:10:3602:32:1706:31:0409:41:3713:05:0618:06:3621:47:19
75DZIERKA Mariusz 80TOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M2021-05-15 01:11:4802:38:5406:59:4610:01:3413:10:0117:59:5321:50:11
76MAJ Grzegorz 207KIELCEOpen M2021-05-15 01:17:0702:43:5707:14:0210:17:2613:19:2418:22:5121:54:18
77BĄK Adam 24KIELCEOpen M2021-05-15 01:09:0602:35:2006:43:0009:34:3913:27:1918:30:5022:02:15
78WIERZBICKA Joanna 470BLACKWOLFBOGUCHWAŁAOpen K2021-05-15 01:18:3502:52:3707:20:2810:35:4113:50:4718:22:3622:06:48
79SIWIEC Stanisław 319RZESZÓWOpen M2021-05-15 01:15:1202:45:4607:13:1310:20:0913:25:0618:24:3022:10:07
80LITEWKA Jacek 197KRAKÓWOpen M2021-05-15 01:28:0702:43:4307:11:2910:28:4414:08:2118:44:0022:14:40
81WITEK Wojciech 385TARNÓWOpen M2021-05-15 01:09:3502:46:2907:00:4410:10:0013:13:2918:42:0422:14:41
82FRĄCZEK Maciej 87KrejsersPIASECZNOOpen M2021-05-15 01:19:3502:49:4607:14:1610:09:5213:31:1522:16:15
83MUSZYŃSKI Krzysztof 244BUKOWNOOpen M2021-05-15 01:05:0702:50:4907:05:1310:14:3013:17:5518:46:3122:19:13
84GINTER Grzegorz 99AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWOpen M2021-05-15 01:17:3603:00:2107:46:4910:51:1214:11:4319:02:2522:20:44
85NOWAK Mariusz 252HirschvogelGLIWICEOpen M2021-05-15 01:11:4202:53:0307:06:4010:08:0313:24:4618:26:2122:23:29
86MAZERSKI Grzegorz 223GDAŃSKOpen M2021-05-15 01:18:3802:47:3107:08:3510:08:3713:18:2818:34:3422:23:53
87SKOWRON Radosław 321Płonące Kondony BabuniBALICEOpen M2021-05-15 01:11:4102:57:1607:22:0610:17:4313:39:1518:45:5422:24:11
88DUDEK Łukasz 74RZESZÓWOpen M2021-05-15 01:16:0702:41:5207:06:4813:31:1318:31:4222:24:17
89GOŁDA Paweł 445KRAKÓWOpen M2021-05-15 01:20:3502:35:5106:26:4409:28:1712:36:0418:45:1522:25:41
90WOJCIECHOWSKI Pawel 392Biegacze Juniora - Runners TeamKICINOpen M2021-05-15 01:25:3602:49:3707:09:3210:20:2313:55:5318:58:1822:25:56
91LEWANDOWSKA Marlena 192Podgórz ToruńTORUŃOpen K2021-05-15 01:08:0602:56:3607:10:1210:17:3913:31:5118:29:5822:27:14
92GAWRON Tomasz 444LUBSKOOpen M2021-05-15 01:14:0503:04:0407:20:1210:20:5113:23:5418:38:5722:28:05
93STACHURSKI Piotr 326PIEKARNIA RUSTYKALNAJEDLNIA LETNISKOOpen M2021-05-15 01:08:0502:35:3106:55:1210:06:3313:35:4418:52:4422:30:18
94DZIADOŃ Grzegorz 77Niepołomice BiegająZABIERZÓW BOCHEŃSKIOpen M2021-05-15 01:20:0502:38:4606:57:3010:05:3513:19:4718:37:5922:36:21
95MINIUR Jacek 236KIELCEOpen M2021-05-15 01:24:3702:56:1607:22:3710:26:0413:50:3519:07:5622:42:40
96KOBIEC Elżbieta 154GÓRNOOpen K2021-05-15 01:24:3802:56:1807:22:3310:25:5813:50:3519:07:5522:42:46
97PIETRZYKOWSKI Artur 282NADARZYNOpen M2021-05-15 01:18:3802:49:0907:06:3210:15:3913:22:0218:55:1622:45:52
98WAWRESZUK Wiktor 469BIAŁYSTOKOpen M2021-05-15 01:14:0602:49:0407:13:1410:15:3613:45:0319:02:3322:46:12
99JEZIORSKI Przemysław 128ŁASKOpen M2021-05-15 01:17:3502:57:0907:46:2610:53:5214:04:0119:02:5822:46:30
100CHOJNOWSKI Andrzej 46IŁAWAOpen M2021-05-15 01:12:4002:46:2707:13:4810:17:4613:25:4218:55:4222:53:22
101WESOŁOWSKI Marcin 375Wyznawcy Końca Sezonu BiegowegoBIELSKO-BIAŁAOpen M2021-05-15 01:20:0802:58:2607:38:0511:01:4014:12:4019:05:0722:54:21
102MISZCZYK Roman 237WKSB Aktywne BeskidyBYSTRAOpen M2021-05-15 01:18:0903:00:2307:40:0111:04:0114:14:4919:07:0422:56:24
103KARWACKI Grzegorz 142KatCross WałbrzychWAŁBRZYCHOpen M2021-05-15 01:09:0702:38:5706:51:1209:56:1313:07:5818:59:1622:56:51
104KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina 447RaceFighter GOSIR Dębe WielkieSIENNICAOpen K2021-05-15 01:08:0702:56:0407:31:5410:51:3414:03:5719:23:1422:57:44
105ŁOPATKIEWICZ Beata 456KROSNOOpen K2021-05-15 01:22:3403:01:1907:47:5610:51:1414:19:5719:25:4823:01:53
106PALKIJ Aleksandra 265Ks Forest LimanowaDOBRAOpen K2021-05-15 01:21:2702:57:1707:36:1010:57:5714:17:4919:23:2823:02:20
107PANEK Piotr 267Water TeamZIELONKIOpen M2021-05-15 01:19:3702:55:0007:38:0410:59:3514:20:5819:25:1623:04:06
108GUZIK Robert 113PEDRAFORCABOLECHOWICEOpen M2021-05-15 01:21:3602:48:0607:10:3910:30:0113:51:0218:55:4423:05:46
109MOKRZYCKA Patrycja 415Impossible TargetMILANOOpen K2021-05-15 01:12:5402:49:1307:22:1010:27:5713:57:1119:17:0423:09:22
110KRUSZEWSKI Filip 179POZNAŃOpen M2021-05-15 01:13:0602:49:0807:21:2010:28:1113:56:3819:16:5223:09:31
111ŁYSIAK Michał 203Szwagry DwaWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:13:3602:40:2007:13:5710:45:0114:08:5019:32:3823:22:37
112MICHALEC Marcin 457KKB MOSIR KROSNOKROSNOOpen M2021-05-15 01:01:4303:22:0508:08:4211:11:5814:40:3819:52:5023:22:39
113TRZETRZELEWSKA-LALIK Ewa 358PowerIceJERZMANOWICEOpen K2021-05-15 01:22:0703:11:2408:19:2311:28:4014:43:4219:32:2123:47:02
114GRABARCZYK Mateusz 105Radlinioki w BieguRADLINOpen M2021-05-15 01:22:3703:04:2508:11:0011:32:2114:35:2719:34:1923:47:27
115PASECKA Sylwia 269Inżynieria BieganiaGLIWICEOpen K2021-05-15 01:16:4102:59:0107:49:5411:01:0314:49:1420:03:3123:52:26
116STELMACH Damian 464Dogoń Grodzisk MazowieckiSĘKOCIN NOWYOpen M2021-05-15 01:21:0602:43:4807:17:0310:54:1714:15:1720:15:2923:57:44
117WRÓBEL Grzegorz 399ŻARÓWKAOpen M2021-05-15 01:19:0702:43:5507:06:4310:12:1813:40:2319:29:5724:00:22
118ROSZAK Waldemar 303Biegam na Zielonej BiałołęceWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:21:0903:25:5608:21:3611:47:0215:00:5120:11:2724:18:11
119MORAWSKI Maciej 240Gulo Gulo Club PolandBYDGOSZCZOpen M2021-05-15 01:27:0803:13:3408:06:0711:45:0315:11:4220:09:2524:27:14
120GAŁEK Wojciech 442NO PAIN NO GAINWROCŁAWOpen M2021-05-15 01:25:0703:02:4607:59:2411:26:5114:59:1820:14:1124:27:59
121DZISZKIEWICZ Grzegorz 81BIELSKO BIAŁAOpen M2021-05-15 01:21:1303:21:0308:24:2311:40:0814:52:5120:33:1924:35:33
122GOLON Marlena 101GolonTeamSICIENKOOpen K2021-05-15 01:15:0603:06:1307:54:5911:23:4814:49:3020:27:4524:37:53
123LIBERACKI Grzegorz 194Nowy Styl Group Running TeamNOWY SĄCZOpen M2021-05-15 01:17:0803:04:2607:52:2111:10:3014:49:2220:37:2324:39:32
124MROZIAK Maciek 243Ultra M@CGDYNIAOpen M2021-05-15 01:12:4003:08:3707:57:3411:28:2714:52:0220:30:1124:40:24
125KOZIEŁ Tadeusz 170Szczęściarz BiegaRZESZÓWOpen M2021-05-15 01:23:0603:04:0307:56:0311:21:3714:35:0820:13:2324:50:34
126PASZKIEL Artur 271SZCZECINEKOpen M2021-05-15 01:18:0502:52:5407:56:5711:26:5215:06:2420:44:4124:56:03
127WOLANIN Tomasz 396SZCZECINEKOpen M2021-05-15 01:15:3602:55:5508:00:1511:32:2215:10:1720:47:1224:58:18
128TURLEJ Wojciech 359ŚLADŚRODA ŚLĄSKAOpen M2021-05-15 01:15:0602:38:2907:08:2310:31:3414:12:3120:21:2424:58:29
129DAWID Mirosław 440KLUCZBORKOpen M2021-05-15 01:28:1902:52:1707:40:3811:03:4214:29:2320:36:3425:16:45
130FERENC Adrian 82PISZOpen M2021-05-15 01:19:3602:54:1007:47:1311:21:4015:11:3720:43:1125:18:31
131JANIK Joanna 122KRAKÓWOpen K2021-05-15 01:24:3702:55:4107:57:0711:36:3915:17:3621:03:1625:19:01
132WOJTASZEK Marcin 395Muchy na zębachTORUŃOpen M2021-05-15 01:22:0703:00:5207:50:3211:26:2515:08:3720:57:5325:22:51
133PIETRASIK Hanna 281przestrzenswiadomegoruchu.plWARSZAWAOpen K2021-05-15 01:21:4102:56:0207:46:1511:11:5214:42:5920:42:4425:23:12
134CZUBA Robert 63Orange PolskaPUSZCZYKOWOOpen M2021-05-15 01:27:3703:08:1708:13:0712:05:4015:50:4621:19:5825:24:21
135WITKA Grażyna 388Garczegorze biegaGARCZEGORZEOpen K2021-05-15 01:28:3703:08:2108:16:0811:48:5315:20:2521:20:2725:24:27
136WITKA Piotr 387Garczegorze biegaGARCZEGORZEOpen M2021-05-15 01:28:3703:08:2608:16:1211:50:1715:20:2521:20:2725:24:31
137GRUNTOWSKI Mateusz 111Niemo AdventureNIEMODLINOpen M2021-05-15 01:18:0602:52:0808:01:3211:23:0415:30:3420:46:1925:26:55
138WAŁEK Piotr 370Runners Team QuiblWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:15:3602:56:0007:52:5411:33:0015:15:0221:03:3625:29:34
139BARTELA Edyta 21DomatorkiŁÓDŹOpen K2021-05-15 01:12:4102:42:5307:23:1610:43:5514:24:3019:56:3225:30:23
140BRYSZEWSKA Patrycja 36DomatorkiLODZOpen K2021-05-15 01:12:4002:42:5107:23:2610:44:0114:24:2819:56:3225:30:29
141CZAPSKI Piotr 61WARSZAWAOpen M2021-05-15 01:22:3603:01:0707:57:1611:29:4415:13:4921:06:2625:31:14
142KRACZKOWSKI Przemysław 450KOSZALINOpen M2021-05-15 01:18:3603:10:2008:14:5411:52:0515:26:0921:28:5725:33:19
143LIC Janusz 195Biskupice ultrarunZABRZEOpen M2021-05-15 01:16:3903:06:3108:11:5611:47:4315:38:0021:15:0625:37:18
144ŁAJTAR Krzysztof 455KOMARÓWKA PODLASKAOpen M2021-05-15 01:20:1302:55:0507:45:2811:32:2915:20:1921:35:1325:47:46
145NITSCH Tomasz 248UNTS WarszawaWARSZAWA (WESOŁA)Open M2021-05-15 01:24:3703:03:1207:55:4311:32:0715:41:3421:30:4925:58:22
146WIEDERMANN Krzysztof 379PedraforcaKOBYLANYOpen M2021-05-15 01:27:3603:09:0208:39:1612:44:5416:25:5722:14:2526:19:39
147SZRETER Paweł 343ŁÓDŹOpen M2021-05-15 01:25:3803:32:5308:52:1912:36:2416:24:2122:19:0626:21:42
WINIARSKA Izabela 384EkobiegiWARSZAWAOpen K2021-05-15 01:28:0702:56:46 DNF08:09:17 DNF12:04:05 DNF15:32:57 DNF21:47:44 DNF26:28:09 DNF
149ARKUSZYŃSKA Beata 17TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen K2021-05-15 01:26:0702:54:2608:08:3412:00:3015:46:1022:13:2626:31:13
150BOGACZYK Krzysztof 31RÓWNEOpen M2021-05-15 01:16:0502:51:0707:56:3011:29:5515:15:5022:07:5326:33:50
JAWORSKI Piotr 126PiotrBiegaWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:20:3803:00:09 DNF08:16:41 DNF12:03:45 DNF15:39:55 DNF21:55:11 DNF26:35:44 DNF
152ARKUSZYŃSKI Paweł 18TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIOpen M2021-05-15 01:16:0703:04:2408:18:2712:10:3515:56:1222:23:2626:41:15
KRÓLICKI Zbgniew 178LUTOMIAOpen M2021-05-15 01:29:38 DNF08:50:34 DNF12:38:37 DNF16:24:17 DNF22:38:42 DNF27:04:18 DNF
154STYSIEK Piotr 465Biegiem Radom!RADOMOpen M2021-05-15 01:26:0603:32:4709:05:5613:06:1117:10:5127:05:44
155PROŃCZUK Adam 293Zbieg okolicznościCZECHOWICE-DZIEDZICEOpen M2021-05-15 01:28:2003:39:5309:19:2313:06:1017:09:0922:52:3627:05:46
156MASZEWSKA-WACH Mariola 220Zbieg okolicznościRAWA MAZOWIECKAOpen K2021-05-15 01:28:3703:39:2209:18:1313:05:4917:08:0322:52:2027:05:54
KARAWACKI Grzegorz 139Kęckie HarpaganyKĘTYOpen M2021-05-15 01:10:3803:16:55 DNF08:41:40 DNF12:34:51 DNF16:40:07 DNF22:53:40 DNF27:25:30 DNF
158OLESZCZAK Piotr 256Biegam Bo Są Tacy Co Nie MogąPOZNAŃOpen M2021-05-15 01:26:3903:15:0909:01:0213:05:0817:16:3823:35:3527:42:02
159KRECZMAŃSKI Robert 175Dream RunZALESIE GÓRNEOpen M2021-05-15 01:08:3702:39:3007:06:1810:18:3514:47:0321:07:1027:54:49
POTEMPSKI Paweł 292Zabiegani po uszyWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:26:3703:07:01 DNF08:18:02 DNF11:59:40 DNF15:40:07 DNF21:47:23 DNF DNF
ŻYWICKI Maciej 474Droga Do UltraŁÓDŹOpen M2021-05-15 01:03:3602:40:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
LUBOCH Krzysztof 199KW OpoleSZYDŁÓWOpen M2021-05-15 01:23:3803:06:33 DNF08:15:45 DNF11:39:36 DNF15:58:43 DNF DNF DNF
STROIŃSKI Wojciech 333C&C Sports TeamWILKOWICEOpen M2021-05-15 01:27:0802:54:45 DNF08:09:26 DNF11:55:55 DNF15:33:47 DNF DNF DNF
GAWLIK Sławek 3DYNAFIT TEAM POLANDKRAKÓWOpen M2021-05-15 01:00:0601:52:39 DNF04:51:09 DNF06:54:24 DNF08:55:29 DNF DNF DNF
MACHURA Sebastian 204CHORZOWOpen M2021-05-15 01:29:3703:16:48 DNF09:24:45 DNF DNF DNF DNF DNF
STROIŃSKA Iwona 332C&C Sports TeamWILKOWICEOpen K2021-05-15 01:27:0802:54:48 DNF08:09:28 DNF11:55:57 DNF15:33:42 DNF DNF DNF
KOZERA Waldemar 168OMAKRAKÓWOpen M2021-05-15 01:19:4902:53:46 DNF07:12:22 DNF10:37:34 DNF15:10:36 DNF DNF DNF
PAŁKA Tomasz 266LuzyxRZESZÓWOpen M2021-05-15 01:03:0702:24:27 DNF06:38:50 DNF DNF DNF DNF DNF
ŻAK Oliwia 411Piaseczno RunningJASTRZĘBIEOpen K2021-05-15 01:27:3603:31:00 DNF08:57:35 DNF12:42:57 DNF16:22:18 DNF22:25:00 DNF DNF
NOSKI Mariusz 251BIELAWAOpen M2021-05-15 01:01:3502:25:42 DNF07:10:15 DNF10:29:30 DNF14:02:54 DNF18:19:11 DNF DNF
BALON Piotr 435BAKoMAT TEAMKROSNOOpen M2021-05-15 01:14:2602:52:52 DNF07:34:13 DNF10:57:18 DNF14:25:46 DNF19:28:19 DNF DNF
KUŹNIAR Paweł 188Finisz RymanówKROSNOOpen M2021-05-15 01:02:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF
KIJOWSKA Aldona 150Markowi BiegaczeMARKIOpen K2021-05-15 01:25:0603:33:39 DNF09:00:01 DNF12:45:16 DNF16:24:49 DNF DNF DNF
OBARSKI Norbert 253KIELCEOpen M2021-05-15 01:29:0704:10:17 DNF10:35:01 DNF DNF DNF DNF DNF
KOBIERSKI Piotr 11UKA Ultras RunnersWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:00:0702:34:00 DNF06:40:36 DNF09:58:32 DNF13:30:08 DNF DNF DNF
SAWICKI Bartosz 313JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:25:3503:16:34 DNF08:20:52 DNF12:00:31 DNF15:41:11 DNF21:24:24 DNF DNF
TYLEK Rafał 362KRAKÓWOpen M2021-05-15 01:03:1102:24:51 DNF05:54:03 DNF08:08:51 DNF10:39:48 DNF DNF DNF
MIETŁA Mateusz 230KSS JPIIWRZĄSOWICEOpen M2021-05-15 01:13:3702:37:46 DNF06:36:01 DNF09:30:38 DNF12:21:18 DNF DNF DNF
MAKOWSKI Łukasz 210GORLICEOpen M2021-05-15 01:19:0702:55:48 DNF07:23:24 DNF10:24:07 DNF13:17:19 DNF DNF DNF
BIADASIEWICZ Andrzej 25HTF Ludwik SikorskiŁÓDŹOpen M2021-05-15 01:23:2802:59:51 DNF07:50:53 DNF11:29:00 DNF15:35:15 DNF DNF DNF
MIKRUT Remigiusz 232CHEŁMNOOpen M2021-05-15 01:09:3602:52:07 DNF07:19:31 DNF10:35:14 DNF14:06:26 DNF19:35:41 DNF DNF
NIZIOŁEK Marek 250Zadyszka OświęcimZABORZEOpen M2021-05-15 01:24:0703:26:20 DNF09:04:02 DNF13:06:49 DNF17:00:43 DNF DNF DNF
NIZIOŁ Marian 249SMAK MARATONPIASECZNOOpen M2021-05-15 01:24:0803:58:50 DNF10:25:27 DNF14:57:39 DNF DNF DNF DNF
WÓJTOWICZ Jacek 398Franciszkanie - KrosnoBOCHNIAOpen M2021-05-15 01:26:3703:04:19 DNF08:17:16 DNF DNF DNF DNF DNF
BOGACZ Dariusz Piotr 30Klub Wysokogórski WarszawaCHEŁMOpen M2021-05-15 01:23:0602:40:11 DNF07:08:54 DNF10:23:04 DNF14:09:16 DNF DNF DNF
OLEKSY Jarosław 254Forrest LimanowaTYMBARKOpen M2021-05-15 01:23:1404:00:05 DNF10:26:17 DNF14:58:18 DNF DNF DNF DNF
KOCHAN Rafał 155ŁĄKAOpen M2021-05-15 01:23:3602:56:32 DNF07:47:50 DNF11:03:14 DNF14:36:06 DNF19:51:31 DNF DNF
KOSMALA Mateusz 448Sąsiedzka WatahaKROSNO ODRZAŃSKIEOpen M2021-05-15 01:29:3602:35:54 DNF06:47:27 DNF10:03:56 DNF13:28:23 DNF DNF DNF
FORYŚ Adam 85Pato BiegiSOCHACZEWOpen M2021-05-15 01:25:0502:39:28 DNF07:32:28 DNF10:54:11 DNF14:15:39 DNF19:43:11 DNF DNF
SZARF Paweł 339Załoga GórskaKĘDZIERZYN-KOŹLEOpen M2021-05-15 01:24:0503:06:02 DNF08:15:12 DNF11:38:45 DNF15:53:47 DNF DNF DNF
WYBRANIEC Michal 400Pato BiegiWAŁBRZYCHOpen M2021-05-15 01:19:3703:29:36 DNF10:29:23 DNF15:02:01 DNF DNF DNF DNF
PASTWA Marek 270Oh!Zuza.com/BeautySportŁÓDŹOpen M2021-05-15 01:20:3603:16:33 DNF08:11:40 DNF11:21:28 DNF14:54:46 DNF DNF DNF
ZAKROCZYMSKI Michał 404WARSZAWAOpen M2021-05-15 01:12:25 DNF06:37:42 DNF09:36:24 DNF12:44:56 DNF DNF DNF
SZANECKI Jakub 338ZapierdalaczeWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:09:0503:00:02 DNF07:24:55 DNF10:20:26 DNF13:42:11 DNF18:53:22 DNF DNF
KRAWCZYK Wojciech 174Biegam na TarczominieWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:25:0602:55:07 DNF07:59:05 DNF11:43:21 DNF15:32:22 DNF DNF DNF
DURA Piotr 75PKB EndorfinaRAKÓWOpen M2021-05-15 01:26:3803:43:58 DNF09:53:29 DNF13:57:09 DNF17:56:44 DNF DNF DNF
MĘŻYŃSKI Michał 227ŻimbakiWARSZAWAOpen M2021-05-15 01:25:3703:10:11 DNF08:00:10 DNF11:36:39 DNF15:22:24 DNF21:26:03 DNF DNF
KĄKOL Łukasz 148EINDHOVENOpen M2021-05-15 01:18:2402:49:19 DNF07:25:05 DNF10:33:44 DNF13:55:31 DNF DNF DNF
ŚLIWA Arkadiusz 349Sportowa KrynicaKRYNICA-ZDRÓJOpen M2021-05-15 01:01:0702:25:39 DNF06:23:53 DNF08:53:11 DNF11:49:01 DNF DNF DNF
KAPROŃ Sebastian 138RAKOWNIAOpen M2021-05-15 01:01:1502:22:45 DNF06:09:55 DNF08:47:31 DNF11:27:20 DNF17:04:39 DNF DNF
WITEK Bogdan 386Water TeamPOŁOMIAOpen M2021-05-15 01:05:3502:32:20 DNF06:27:14 DNF09:18:17 DNF12:21:57 DNF16:54:06 DNF DNF
KAWAŁKO Ryszard 146Wolny RyśLEGNICAOpen M2021-05-15 01:23:3703:44:16 DNF10:03:06 DNF14:34:43 DNF18:42:49 DNF DNF DNF
POSTAWA Radoslaw 462STARGARDOpen M2021-05-15 01:29:0803:17:24 DNF08:51:59 DNF13:10:44 DNF DNF DNF DNF
KUŹMIŃSKI Wojciech 454KROSNOOpen M2021-05-15 01:30:0703:30:51 DNF09:14:38 DNF13:49:10 DNF DNF DNF DNF
NOWAK Bartosz 460Pomioty SzatanaPOZNAŃOpen M2021-05-15 01:26:0803:10:34 DNF08:40:35 DNF12:55:36 DNF17:28:48 DNF DNF DNF
SZCZERBA Rafał 466ŁÓDŹOpen M2021-05-15 01:22:3903:29:18 DNF09:17:17 DNF DNF DNF DNF DNF
PIETRUS Maciek 461ŁÓDŹOpen M2021-05-15 01:27:3903:24:16 DNF09:12:24 DNF DNF DNF DNF DNF
BARTOLIK Piotr 436WARSZAWAOpen M2021-05-15 01:29:4702:59:27 DNF07:57:39 DNF11:56:39 DNF16:10:30 DNF DNF DNF
KUJAWA Maciej 453HQ MNC NESZCZECINOpen M2021-05-15 01:14:0602:44:28 DNF06:54:03 DNF10:09:44 DNF14:19:46 DNF DNF DNF
KUCIŃSKI Tomasz 452MKB DreptakMIŃSK MAZOWIECKIOpen M2021-05-15 01:12:4102:49:13 DNF07:03:00 DNF10:04:29 DNF13:10:36 DNF19:32:36 DNF DNF
GAUDYN Hubert 443teamczteryKROSNO ODRZAŃSKIEOpen M2021-05-15 01:13:3902:52:01 DNF07:03:20 DNF10:19:43 DNF13:44:18 DNF19:42:09 DNF DNF
Znaleziono 211 wynik(ów)