ULTRA MARATON 3X BABIA GÓRA
ULTRAMARATON BABIA GÓRA 2021
Organizator : KOZICA Fundacja Biegów Górskich
Data : 2021-06-12
Miejsce : Babia Góra
Dystans : 60 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 147
Wystartowało : 116
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 109
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 2km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2km | 4.5km | 6.8km | 10km | 15km | 17.5km | 22km | 27km | 36.5km | 44km | 47km | 52.5km | 55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuP3
2km
   
1MATYSSEK Karol 195THE LIFTERS TEAMKATOWICEM100:00:1900:19:53
2POBIS Ivan 2432THETOPZVOLENM100:00:1900:20:03
3FITAK Wiesław 119POLACY BIEGAJĄ W NLLIPNICA WIELKAM100:00:2000:20:14
4DWORNICKI Kamil 175WROCŁAWM200:00:2000:21:38
Niesklasyfikowani
BARTYZEL Marek 133ZAWOJAM2DNF00:22:19 DNF
6DROZD Michał 190GRUSZKA Z JEDNYM SKRZYDŁEMDĄBRÓWKAM200:00:2000:22:33
7DUDZIK Robert 244LIMANOVA HOTELMSZANA DOLNAM200:00:2200:22:50
8PUDŁO Mateusz 158BULBULATOR BUL BULWARSZAWAM100:00:2100:22:56
9JASTRZĘBSKI Szymon 130WROCŁAWM200:00:2500:22:58
10MIKA Andrzej 211JAWORZNOM100:00:2400:23:03
11KACZMARCZYK Łukasz 177SMOLECM200:00:2400:23:10
12WALCZAK Maciej 242QUAY POZNAŃ/HERCOG RUNNING TEAMPOZNAŃM200:00:2000:23:38
13CHODAKOWSKI Rafał 166OSTROBIECĆMIELÓWM200:00:2200:23:55
14KALIN Władysław 186PRZEBIEGLI UNISŁAWUNISŁAWM200:00:2300:23:56
15SKRABURSKI Piotr 232AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIEGDAŃSKM200:00:2600:24:07
16KUKLA Maciej 110CHORZÓWM200:00:2400:24:18
17KOT Krzysztof 223MPK - RZESZÓWRZESZÓWM200:00:2300:24:20
18WITEK Adrian 156KNURÓWM100:00:3100:24:20
19BARON Tomasz 220BIERUŃM200:00:2400:24:40
20KĘPOWICZ Marcin 214PASIEKA KEMPIŻABIA WOLAM200:00:2500:24:41
21LASOCKI Marcin 17112TRI.PL / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAM200:00:3500:25:05
22PLEBAN Małgorzata 105GŁOSKÓWK100:00:2500:25:33
23KRAJEWSKI Wojtek 181KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM300:00:2100:25:37
24ZAGÓRSKI Mariusz 122504845718GOLESZÓWM200:00:2900:25:53
25ŻOCZEK Szymon 173NIE PRZESTAWAJ MARZYĆCZECHOWICE-DZIEDZICEM100:00:4200:25:59
26MAJKOWSKI Michał 192WARSZAWAM200:00:2400:26:09
27PRAŻANOWSKI Sergiusz 193ŁÓDŹM100:00:2300:26:14
28HARĘŻLAK Krzysztof 188AGB TORFYŁÓDŹM200:00:2200:26:32
29WITEK Justyna 157KNURÓWK100:00:3000:26:45
30MAZUREK Robert 213LUBELAKYLUBLINM200:00:2500:26:55
31GIERADA Mateusz 127GLIWICEM100:00:2500:27:03
32RACZYŃSKI Bogusz 100ZEMAT TGALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM200:00:2500:27:09
33KOZŁOWSKI Paweł 109ŁAZYM200:00:2900:27:12
34KOZA Robert 141CARBON SILESIA SPORTŚWIĘTOCHŁOWICEM200:00:2900:27:14
35ZAMOJSKI Robert 149ULTRAFUNGLIWICEM200:00:4100:27:16
36KULIŃSKI Karol 226RADOMM100:00:2400:27:25
37TURCHAN Łukasz 135CHORZÓWM200:00:2100:27:26
38WESOŁOWSKI Krzysztof 169PORANNY PATROLKRAKÓWM200:00:2600:27:27
39MŻYK Marek 197KKTJBIELSKO-BIAŁAM300:00:2300:27:46
SZCZUREK Paweł 179NOWY TARGM2DNF00:27:47 DNF
41FRYSIAK Artur 121WIELUŃ ULTRAWIELUŃM300:00:3200:27:55
TARNAWSKI Marcin 126SKAWICAM2DNF00:27:56 DNF
43SIWOŃ Ewa 231WARSZAWAK200:00:2400:28:00
44DŁUGOŁĘCKI Konrad 191BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM200:00:3400:28:01
45PIWOWAR Adrian 208SUCHA BESKIDZKAM100:00:3000:28:13
WALOSZEK Vlastislav 245RUN&BIKEČESKÝ TĚŠÍNM2DNF00:28:23 DNF
47STĘŻYCKI Mariusz 159ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM200:00:3200:28:26
48PTAK Tomasz 160KLUB BIEGACZA WARTAWĄSOSZ GÓRNYM200:00:3200:28:54
KRAKOWIAN Marek 230JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAM1DNF00:28:55 DNF
50HERDA Ewelina 239G.O.A.T TEAM MICHAŁOWICEMASŁOMIĄCAK200:00:3500:28:58
51DZIERŻEŃSKA Monika 116AKADEMIA BIEGOWA KARTUZYGDAŃSKK200:00:3700:29:06
52WAJDZIK Adam 180CZWARTUNIO TEAMKRZESZÓWM100:00:3200:29:13
53KOWALIK Artur 170TRAIL RUNNERS JAWORZNOJAWORZNOM100:00:2700:29:14
54ZDUŃCZYK Paulina 216ŁÓDŹK100:00:2900:29:20
55CEREMUGA Marcin 228SUSKA GRUPA BIEGOWAMAKÓW PODHALAŃSKIM100:00:4100:29:20
56CIĘŻKI Konrad 215EVERRUNŁÓDŹM200:00:2800:29:24
57JADCZAK Adrian 246RUDA ŚLĄSKAM200:00:3200:29:26
58ODIJA Leszek 178WIRYM200:00:3100:29:27
59BUJAK Kamil 106WROCŁAWM100:00:2700:29:31
60ZIĘTEK Mariusz 225LUBLINM300:00:3300:29:32
61SIOMA Konrad 174ROKIETNICA BIEGAKRZYSZKOWOM200:00:3600:29:37
62GLÓRA Aleksandra 145ŻARY RUNNERS TEAMŻARYK200:00:3200:29:39
63WOJCIECHOWSKI Krzysztof 182RADLINIOKI W BIEGURADLINM200:00:2700:29:42
64DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ Joanna 167ROKIETNICA BIEGAMROWINOK200:00:3700:29:44
65ORLICZ Michał 120WARSZAWAM300:00:3800:29:45
66MATYASIK Jarosław 124HAFT-DEKONOWY TARGM200:00:3000:29:47
67KUNA Wojciech 202WWW.KUNAWGORACH.PLKRAKÓWM100:00:3900:29:50
68OŁOWNIA Joanna 205ZABIERZÓWK100:00:3200:29:53
69BELKIEWICZ Rafał 101KABATY ULTRAWARSZAWAM200:00:3700:29:59
70PARADA Marcin 209BIEGACZE W RADOMSKU, KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWRADOMSKOM200:00:0100:30:15
71POLAŃSKI Franciszek 235KRAKÓWM200:00:2500:30:19
72PIERZCHALSKI Sebastian 224KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWY RADOMSKORADOMSKOM100:00:3000:30:21
73OLENDER Marcin 134OLSZTYNM200:00:2700:30:31
74NIEWIEJSKI Przemysław 144RUNNING TEAM MILICZMILICZM100:00:3000:30:41
75KAJA Robert 139WIELUŃ BIEGAWIELUNM300:00:3400:30:50
76MAJEWSKA Ewelina 16440 LATEK TYCHY/ VEGE RUNNERSTYCHYK200:00:3000:30:56
77SŁONINA Artur 118KRAKÓWM200:00:3800:31:00
78KOZŁOWSKA Agnieszka 117BBL KIELCEKIELCEK200:00:4100:31:02
79KOPISZKA Tomasz 151TOMKOPBIAŁY BÓRM200:00:4400:31:15
80PODSIADŁO Mateusz 108SOSNOWIECM100:00:2800:31:19
81KLUKOSZOWSKI Marek 132NOWA BIAŁAM200:00:3600:31:22
82ŁUDZIK Ala 238KRAKÓWK100:00:3400:31:24
83MODLIŃSKI Łukasz 241KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM200:00:3500:31:26
84ROSIK Robert 150KOSZALINM100:00:4400:31:28
85PRZYBYSZ Ryszard 104ŻORYM300:00:3900:31:30
86PYTLARCZYK Piotr 161KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOM200:00:3400:31:33
87WOJCIECHOWSKI Arkadiusz 129***** ***KONINM200:00:4100:31:40
88DORDZIK Katarzyna 199GDYNIAK200:00:2900:31:46
89KRAWIETZ Tomasz 165IZERSKI NIEDŹWIEDŹSZKLARSKA PORĘBAM200:01:0500:31:46
90FINKBEINER Łukasz 233HURAGAN LIGOTAKATOWICEM200:00:4100:31:51
91PELA Dariusz 152TMTTORUŃM200:00:4600:31:51
92MROZOWSKI Piotr 201MONKEYS GRIP TEAMOPOLEM200:00:3600:32:03
93BARANOWSKI Michal 176CTSWARSZAWAM200:00:3500:32:06
94WALUK Piotr 196ROZBRYKANY KUCYKBRZEZINYM200:00:3600:32:08
95MUCHA Jacek 234PRUSZKÓWM200:00:4000:32:08
96STARZYK Ewa 103TARNÓWK200:00:3700:32:09
97ŁUKASIAK Marcin 217AS-PLGDAŃSKM200:00:3300:32:20
98ZAJKOWSKI Mariusz 162POWER TRAININGWARSZAWAM200:00:3900:32:25
99ROŻKO Sebastian 112GRYFINOM200:00:3600:32:33
100SZELĄGIEWICZ Arek 102SZCZECINM200:00:3700:32:37
101SMAGA Krzysztof 240ŁOPIENNIKM300:00:4200:32:42
102BARTOSIEWICZ Adam 125GRYFINOM200:00:3600:32:44
103BIAŁAS Tomek 236CHORZÓWM200:00:4000:32:51
BIENIAS Piotr 212WARSZAWAM2DNF00:32:54 DNF
105TOPALIDISOVA Brigita 168RUN FISHTRINECK200:00:4600:33:10
106KRUKOWSKA-PIETRASIAK Klaudia 107SOSNOWIECK100:00:3100:33:21
107GŁOWACKI Mariusz 163ACTIVE JURAKRAKÓWM200:00:3900:33:22
108SOKOŁOWSKI Marcin 136LUBOSZYCEM200:00:3800:33:34
ŚLESICKI Konstanty 140KONINM1DNF00:33:39 DNF
Przekroczony limit czasu: 17:00:00
LIMKORUMBEL Artur 148AMBITNI AMATORZYPRZYBYNÓWM300:00:2700:34:49
111LISIECKI Tomasz 219TRZYNASTKA PLUSLUBOŃM200:00:4300:35:15
112WITOS Mateusz 203BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYBIAŁYSTOKM100:00:3300:35:48
113WÓJCIK Sylwia 210KLUB ALTRA RED TEAMLUBLINK200:00:3300:35:56
LIMKAŁŁAUR Krzysztof 143WARSZAWAM200:00:3100:37:11
115ŁUKSZA Robert 227POZNAŃM300:00:22
116AUGUSTYŃSKI Sylwester 237GRUPA LUKTRANSKRAKÓWM200:00:24
Znaleziono 116 wynik(ów)