ULTRAKOTLINA 30
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 34 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 300
Wystartowało : 243
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 236
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 12km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 24km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZakręt Śmierci
12km
   
1CZERNIAK Paweł 1426KARKONOSZ RUNNING TEAMSOSNÓWKAM3000:00:0100:53:29
2SOBAS Jacek 1336ASICSFRONTRUNNERPOLANDKĘDZIERZYN-KOŹLEM3000:00:0100:55:03
3BRÝDL Pavel 1443MUAY RUNNING TEAMTRUTNOVM4000:00:0100:56:31
4LAGNER Sebastian 1420KB SOBÓTKA/ PRZEDWOJEWSKI TEAMSOBÓTKAM2000:00:0200:57:39
5PAZDAN Piotr 1313140MINUT.PLKOWARYM3000:00:0101:00:48
6SZKOŁA Wojciech 1354NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃM3000:00:0201:01:33
7LIPCZYŃSKI Tomasz 1390AKTYWNIE UZALEŻNIAMYPŁOCKM3000:00:2101:01:34
8RUTKOWSKI Dawid 1372GRIZZLYTEAM/140MINUT.PLLUBINM4000:00:0201:01:44
9SKRAJNY Łukasz 1373JASIEK&ZOŚKAWROCŁAWM4000:00:0201:02:19
10MICHAŁ Stopa 1375SPLA TYCHYTYCHYM3000:00:0201:02:36
11CHYB Radosław 1425RUN-PASSION.PL TEAMGDYNIAM4000:00:0301:03:09
12KOTLAREK Dawid 1213VEGE RUNNERS / #SOBASTEAMZIELONA GÓRAM4000:00:0201:04:25
13DUCZMAL Dominika 1421SOBAS TEAMJELENIA GÓRAK2000:00:0201:04:39
14OBSTÓJ Karolina 1339#SOBASTEAMWROCŁAWK3000:00:0101:05:22
15DZIENISZEWSKI Michał 1402DYNAFIT / SKALNIK.PLWROCŁAWM3000:00:0301:06:06
16MIRECKI Tomasz 1328140MINUT.PLDOPIEWIECM4000:00:0301:06:21
17LULIS Anna 1424#SOBASTEAMWROCŁAWK4000:00:0201:06:42
18GAWRON Paweł 1466WARSZAWAM3000:00:0401:06:51
19MACIEJEWSKI Rafał 1410CZMOŃM3000:00:1801:08:23
20KANIA Tomasz 1414#SOBASTEAMWROCŁAW, POW. WROCŁAWM4000:00:0301:08:24
21DOMAGAŁA Grzegorz 1295JAWORM3000:00:0501:08:29
22KARCZ Tomasz 1452TEALTREE.PLSTRZEGOMM4000:00:0201:08:36
23LISEK Andrzej 1498LISEKPOZNANM3000:00:0201:08:50
24MOJEK Michał 1475DYNAFIT/GOPR KARKONOSZEKARPACZM4000:00:0401:08:50
25PIĄTEK Jakub 1497M2000:00:1501:09:08
26KOKOTT Marcin 1419140MINUT.PLSMOLECM3000:00:0801:09:49
27DUDEK Monika 1260PCH SPORT TEAMZIĘBICEK3000:00:0201:09:51
28PASTERNAK Przemysław 1312POPIELÓWEKM3000:00:0501:09:55
29ŁUKASIEWICZ Ewa 1435OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK5000:00:0501:10:18
30MROWCA Paweł 1280LUBAŃM3000:00:1401:11:10
31GĄSIOROWSKI Jarosław 1302ŚWIEBODZINM2000:00:0201:11:18
32ŚNIERZYŃSKI Robert 1469SADKÓWM3000:00:0401:11:33
33WOJNAROWICZ Paweł 1446WILKSZYNM3000:00:0501:11:48
34KURPIEWSKI Artur 1403TORUŃM4000:00:0301:12:09
Niesklasyfikowani
PIETRZAK Konrad Pietrzak 1453SZKLARSKA PORĘBAM30DNF01:12:33 DNF
36KRZYŚKO Krzysztof 1346RUN-PASSION.PLBANINOM4000:00:0401:13:44
37CYBULSKI Mariusz 1472BIEGAJ Z MAŃKIEM TEAM, SAINT-GOBAIN SQUADJELCZ-LASKOWICEM4000:00:0301:13:49
38WOZNIAK Grzegorz 1366LUBINM4000:00:2501:13:51
39FERET Hubert 1325DERBYM3000:00:0301:14:10
40NAWROCKI Dominik 1332POZNAŃM3000:00:0701:14:20
JODŁOWSKI Marek 1318BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZM40DNF01:14:45 DNF
42MERK Michal 1261SZCZECINEKM2000:00:1101:15:26
43PODOLUK Marek 1291WROCŁAWM4000:00:0501:15:28
44MIKOŁAJSKI Krzysztof 1481MUD FOXESBYDGOSZCZM3000:00:0801:15:50
45GOLA Henryk 1358SZKLARSKA PORĘBAM5000:00:0401:15:58
46GAŁAT Dominik 1457SZKLARSKA PORĘBAM2000:00:0801:16:00
47BIDER Małgorzata 1445FOR RUN TEAMPOZNAŃK3000:00:0901:16:06
48PIĄTEK Aleksandra 1444RĘCZNOK2000:00:0301:16:14
49MOCZULSKI Kamil 1478MOCNA GRUPA CEZARA/ SBRT WROCŁAWWROCŁAWM3000:00:1601:16:17
50KOKOTT Agnieszka 1275140MINUT.PLSMOLECK3000:00:0701:16:28
51PIOTROWICZ Kamila 1224JELENIA GÓRAK2000:00:0301:16:53
52LESZCZYŃSKI Michał 1205SYBERIA HUSKY TEAMDESZCZNOM4000:00:0701:16:56
53BARSZCZYK Dawid 1393IZERY BOGATYNIASIENIAWKAM2000:00:2001:17:05
54GRABOWSKI Daniel 1360MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWM4000:00:1401:17:15
55POTAŚ Dariusz 1368ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA TEAMKRAKÓWM5000:00:1301:17:41
56PASZKIEWICZ Kamil 1208WROCŁAWM4000:00:1501:17:43
57GALEK Adam 1296WARSZAWAM4000:00:2001:17:51
58GOŁĘBIEWICZ Wojciech 1214WROCŁAWM2000:00:1701:18:43
59NECKAR Michał 1363HWBCWROCŁAWM4000:00:1701:18:54
60KRAJEWSKI Marcin 1437NOAWROCŁAWM3000:00:0401:19:03
61HYSYK Jakub 1415NOAWROCLAWM3000:00:0301:19:08
62GANCZEWSKI Paweł 1500KS STASZEWSCYGRANICAM5000:00:0901:19:23
63DUJS Rafał 1456HANGARPOZNAŃM4000:00:1001:19:49
64ZAMBRZYCKI Leszek 1341POZNAŃM3000:00:1301:19:54
65WINIARSKI Jarosław 1298WINIARA TEAMPOZNAŃM4000:00:1901:20:02
66PIETRZYK Tomasz 1218140MINUT.PLŚWIDNICAM4000:00:0401:20:12
67PALCZYŃSKI Krzysztof 1409BOLESŁAWIECM3000:00:1501:20:15
68MUĆKA Paweł 1496JELENIA GÓRAM4000:00:2901:20:16
69BIELAWSKI Paweł 1327JELENIA GÓRAM3000:00:0001:20:26
70KUBIAK Dawid 1350POZNAŃM3000:00:0601:20:46
71KOŚMIDER Piotr 1333ZAWODNIK ZDYSKWALIFIKOWANYPOZNAŃM3000:00:0601:20:47
72MATYKIEWICZ Michał 1362LUSOWOM4000:00:1201:21:14
73BŁASZKIEWICZ Bogusz 1488LUSOWOM4000:00:1201:21:21
74HORBATIUK Oleksii 1316GORZÓW WLKPM2000:00:0601:21:23
75CHABKO Jacek 1474WROCŁAW MARATHON TEAMWROCŁAWM5000:00:1101:21:28
76FIJOŁEK Tomek 1370FIZJOTERAPIA HDWROCŁAWM3000:00:1701:21:34
77TOMELA Maciej 1343TEAM GOSZKAWROCŁAWM3000:00:2301:21:55
78KUCHARSKI Dariusz 1281KRZYKÓWM4000:00:1401:22:24
79PLOK Krzysztof 1387TEAMPLOKPOLKOWICEM5000:00:0601:23:10
80KSIĘŻAREK Łukasz 1359XC-SPORT TEAMJELENIA GÓRAM4000:00:0601:23:28
81OLESIAK Roman 1385KROSNO ODRZAŃSKIEM4000:00:1101:23:46
82SERAFIN-GORSZKOWSKA Paulina 1416WROCLAWK4000:00:0501:23:50
83CHWIEJ Michał 1241KS SZRENICAPIECHOWICEM2000:00:2801:24:33
84GRANIECZNY Dorota 1308GÓRKI MAŁEK2000:00:2101:24:36
85SOŁTYSIAK Marta 1239ŁÓDŹK3000:00:0701:24:42
86KOZIEŁ Szymon 1417TOUR DE RUNGOLĘCZEWOM4000:00:2601:24:46
87GÓRECKI Krzysztof 1326JELENIA GÓRAM2000:00:0601:24:48
88LISOWSKI Grzegorz 1329JAWORM4000:00:0401:25:03
89MATYSIAK Karol 1447SMAZALNIA RYB U BIEGACZY/ OSHPOZNAŃM4000:00:0901:25:12
90TUŃSKI Adam 1294GNIEZNOM4000:00:1201:25:14
91KRAMPICHOWSKI Paweł 1293STUDZIENICEM4000:00:1201:25:16
92KACZMAREK Mirosław 1406WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAWOLSZTYNM3000:00:1001:25:24
93MARTA Marta 1361PRZYTOKK3000:00:1101:25:28
94SAMEK Aleksander 1222ŚWIDNICAM4000:00:0601:25:34
95RYCHTYK Dawid 1371140MINUT.PLWROCŁAWM4000:00:0801:25:37
96TRACZYK Piotr 1491JELENIA GÓRAM4000:00:1001:25:37
97PURCZYŃSKI Grzegorz 1227ZIELONA GÓRAM4000:00:0401:25:50
98DUDEK Mariusz 1369GOSTYŃM4000:00:0301:25:52
99DUDZIAK Tomasz 1299SIERADZM4000:00:2001:25:56
100KLECZKOWSKI Jakub 1259GNIEZNOM3000:00:1201:26:07
101JURDZIAK Jakub 1349WROCŁAWM3000:00:1801:26:15
102PIASKOWSKI Mateusz 1203KLUB MARATOŃCZYKA V LO W POZNANIULUBOŃM2000:00:2301:26:16
103WALKOWIAK Dawid 1201SWARZĘDZM3000:00:2301:26:17
104KUC Patryk 1486SZPROTAWAM3000:00:0901:26:19
105RABIEJ Wojciech 1461DUCLA ACADEMYWARSZAWAM4000:00:2401:26:27
106BRZÓSKA Aldona 1378PANDA TEAMWRONKIK3000:00:2601:27:20
107OSTROWSKI Rafał 1300BIEGAMY-UZALEŻNIAMYPŁOCKM3000:00:2001:27:30
108KUDELSKI Ireneusz 1489ROZBIEGANI CHOJNÓWOSETNICAM5000:00:0301:27:39
109GAŁKOWSKI Paweł 1315POZNAŃM4000:00:2701:27:40
110FORNALIK Adam 1462WARSAW INTERNATIONAL TRIATHLON CLUBWARSZAWAM4000:00:2401:27:45
111ŻYDEK Piotr 1314CHSBD "W RUCHU"CHORZÓWM2000:00:2201:27:48
112PTAK Patryk 1236CHSBD "W RUCHU"CHORZÓWM3000:00:1801:27:55
113NOGANOWICZ Agata 1257PRO-RUN WROCŁAWDOMASZCZYNK5000:00:2101:28:01
114WITLICKI Kacper 1476KROŚNIEŃSKIE WYDARZENIAKROSNO ODRZAŃSKIEM2000:00:0501:28:25
115KUBIAK Andrzej 1379RUMIAM6000:00:1201:28:32
116STASZYŃSKA Karolina 1348BIEGAJĄCE KREJZOLETULCEK4000:00:1401:28:33
117HILDEBRAND Daniel 1252A MOGŁEM JEŹDZIĆ NA ROWERZEZALASEWOM4000:00:0001:28:42
118SZPYTMA Remigiusz 1479ABY DO PRZODUBYSTRZYCAM3000:00:2001:28:42
119GACA Maciej 1364FORMOSAN BEARSCHYBYM5000:00:2101:28:43
120DWORECKA Ewa 1483WROCLAWK4000:00:1001:28:45
121ZIELIŃSKI Karol 1250POZNAŃM4000:00:0001:28:49
122MAKOCKI Michal 1365SZCZECINM4000:00:2201:28:49
123PIASKOWSKI Marcin 1455BBL KROSNO ODRZAŃSKIEKROSNO ODRZAŃSKIEM4000:00:0501:29:43
124KŁOCZKO Marcin 1468LUBOŃM3000:00:1101:29:52
125ZAWADZKI Bartosz 1487ZIELONA GÓRAM4000:00:0701:30:04
126NOWAK Tomasz 1485WROCŁAWM3000:00:0401:30:08
127SERAFIN Michał 1353HWBCWROCŁAWM4000:00:1701:30:17
128JODŁOWSKA Ewa 1319BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZK4000:00:0701:30:33
129SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka 1374ULTRA TRIAL MAŁOPOLSKAKRAKÓWK3000:00:1201:30:48
130RATAJCZAK Robert 1458ZIELONA GÓRAM3000:00:1401:31:02
131BIAZIK Bartosz 1465ZIELONA GÓRAM3000:00:1301:31:08
132BERESIŃSKA Dorota 1438SIEDLĘCINK2000:00:1501:31:12
133TOMCZYK Alina 1335NOWOGARDK4000:00:0501:31:31
134MALINOWSKI Jakub 1467ZIELONOWO DRINKERSPOZNAŃM3000:00:2001:31:45
135MATUSIAK Jakub 1228STYL KARKONOSKIPIECHOWICEM3000:00:2601:31:49
136PIETRZAK Marek 1290SWARZĘDZM4000:00:1501:31:56
137ZYGOŃ Artur 1431STARGARDM3000:00:2901:31:56
138BANASZAK Maria 1397WARSZAWA (MOKOTÓW)K2000:00:2801:31:57
139ROGOWSKI Tomasz 1382UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEM3000:00:0201:31:59
140MIŚKIEWICZ Karolina 1480WROCŁAWK2000:00:1601:32:05
141IGNASZEWSKI Łukasz 1422ZIELONA GÓRAM3000:00:0401:32:13
142IGNASZEWSKI Paweł 1423STRZEGOMM3000:00:0401:32:27
143WĄSIK Elżbieta 1337PIECHOWICEK3000:00:1801:32:34
144KOPANIA Kamil 1288K.S TĘCZAWARSZAWAM3000:00:1701:32:41
145POŁOM Rafał 1459NOAWROCŁAWM3000:00:0401:32:42
146SZUBARSKI Krzysztof 1412PARKRUN CIESZYNPOGWIZDÓWM4000:00:0301:32:50
147MAZUR Anna 1307GORZÓW WIELKOPOLSKIK4000:00:0401:33:09
148GACKOWSKI Jarek 1430TRISTYLE.PLBYDGOSZCZM4000:00:2501:33:10
149ŻABIEREK Tomasz 1311GORZÓW WLKP.M4000:00:0501:33:12
150POLACZYK Bartosz 1255KOMORNIKIM4000:00:2601:33:23
151BOROŃ Wojciech 1254CZACZM2000:00:2601:33:35
152BUGAJ Alan 1344CZARNY BÓRM3000:00:1801:33:37
153ROŻNIATA Iwona 1434SNG WILD DUCKSGŁOWNOK4000:00:1301:33:38
154KUBIAK Karolina 1411WEJHEROWOK4000:00:1301:33:39
155BOBROWSKI Marcin 1274RECEPTANANUDE.PLWARSZAWAM5000:00:1101:33:45
156HAŁUBEK Adam 1233WROCŁAWM3000:00:2501:33:47
157KAMINSKI Jan 1396WROCŁAWM2000:00:1601:33:50
158BUJAK Łukasz 1232#BIEGAMBOMAMZONEWROCŁAWM3000:00:2501:34:03
159KACZANOWSKI Marcin 1407MTS DRUŻYNA SZPIKULUBINM4000:00:2401:34:10
160KMIT Marcin 1400WROCŁAWM4000:00:1401:34:16
161ANTKOWIAK Mirosław 1264ZIELONA GÓRAM5000:00:0301:34:23
JAROSZYŃSKI Piotr 1499OPENDNF01:34:24 DNF
163ŁOWICKA Maja 1234MAMY-BIEGAMYKOZIEGŁOWYK2000:00:0901:35:16
164PORĘBSKI Tomasz 1277#STANDARDASAPTEAMKAMIENNA GÓRAM3000:00:1501:35:18
165WRÓBLEWSKI Janusz 1383BBL KROSNO ODRZAŃSKIEPOŁUPINM5000:00:0501:35:30
166MACIEJEC Dorota 1380WARSZAWAK4000:00:1601:35:32
167GRELA Michał 1398BIEGAMY WE WROCAWIUWROCŁAWM4000:00:1601:35:37
168BARAN Bogdan 1334PRO-RUNWROCLAWM6000:00:2201:36:09
169STYCZYŃSKI Dawid 1287WROCŁAWM3000:00:3001:36:13
170GORZKOWSKA Zuzanna 1477TARNOWSKIE GÓRYK4000:00:0901:36:19
171ŁABĘDZKI Piotr 1202ZALESIE DOLNEM5000:00:2301:36:28
172WRÓBLEWSKA Małgorzata 1384BBL KROSNO ODRZAŃSKIEPOŁUPINK4000:00:0501:36:37
173TARNAWSKI Andrzej 1448JAWORZNOM4000:00:2201:36:42
174KULAS Katarzyna 1221POZNAŃK3000:00:0901:36:49
175FANAJŁO Kasia 1266ZGZBZIELONA GÓRAK3000:00:1001:36:53
176WOJAS-KRAWCZYK Kamila 1283LUBLINK4000:00:0901:37:19
FRANCHUK Dmytro 1436WINNICAM30DNF01:37:40 DNF
178TASZAREK Ewa 1216MROWINOK4000:00:2301:38:05
179CIEŚLA-NIECHWIADOWICZ Aneta 1492MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWK3000:00:1601:38:21
180KAWIK Janusz 1357ZEBRZYDOWICEM4000:00:0501:38:34
181BĘBAS Paweł 1215WROCŁAWM4000:00:1901:38:43
182RABIEJ Kazimierz 1408ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWM6000:00:2001:38:50
183JANISZEWSKA Joanna 1495POZNAŃK3000:00:1301:39:42
184KRAWCZYK Paweł 1284MEDYCZNY KLUB TURYSTYCZNYLUBLINM5000:00:0901:40:00
185STROJNY Radosław 1377KILOMETRY POMOCYTRZEBNICAM2000:00:1501:40:10
186PAŁUCKA Marta 1482PROJEKT ULTRAZALASEWOK3000:00:1101:40:14
187ŁAPIŃSKI Mateusz 1338MANHUTORUŃM3000:00:1701:40:14
188GRACZYK Mariusz 1317ZIELONA GÓRAM4000:00:1001:40:20
189SKRZYŃSKA Marlena 1270ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAK3000:00:1101:40:21
190KOSTRZEWSKI Maciej 1355WROCŁAWM3000:00:1501:40:23
191RADOMSKI Bartosz 1376POZNAŃM3000:00:1501:40:29
192BIAŁEK Kamila 1464GEPARDY Z ŁODZIŁÓDŹK4000:00:0401:40:32
193GOŹDZICKA Iwona 1269GB STATYSTYKA LUBUSKAZIELONA GÓRAK4000:00:1101:40:51
194BORUCKI Rafał 1282WILKÓW OSIEDLEM4000:00:1801:41:05
195KROSZKA Beata 1347KS STASZEWSCYWARSZAWAK5000:00:1001:41:13
196STELMACH Barbara 1381STELMACH TEAMWROCŁAWK5000:00:0701:41:20
197MARKIEWICZ Joanna 1220TJPOZNAŃK4000:00:0901:41:20
198JEKA Piotr 1449CHOJNÓWM5000:00:2101:41:31
199KARKOWSKA Wiesława 1442BARANOWOK6000:00:0701:41:51
200BRAUN Ewelina 1439KOŚCIANK4000:00:0701:41:55
201DUBOWIK Ania 1386GOSTYNK4000:00:0301:41:58
202FIERKOWICZ Teresa 1253ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKOŚWIERADÓW-ZDRÓJK5000:00:1901:41:58
203KACPRZYCKI Tomasz 1323DRUŻYNA BIEGOWA LECHA POZNAŃPOZNAŃM3000:00:2801:42:00
204ZIELIŃSKA Kinga 1432OKFIR ŚMIGIEL /SPEED FEET'16KOŚCIANK4000:00:0701:42:03
205BARTOSZEWSKA Katarzyna 1285WATAHADŁUGOŁĘKAK4000:00:1601:42:03
206SUWAJ Roman 1240ZOMBIEZIELONA GÓRAM6000:00:2001:42:03
207BOGACKA Aneta 1267ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAK3000:00:1001:42:29
208GRABOWIECKA Marta 1268ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAK4000:00:0901:42:34
209KIM Renata 1273WARSZAWAK5000:00:0901:42:38
210BARTOSIEWICZ Gosia 1286SOCHACZEWK4000:00:0701:42:44
211GĘSICKA Marta 1454BYDGOSZCZK3000:00:2401:42:49
212CISKA Renata 1450RYKOWISKO TEAM/CZARNE OWCEPŁOCKK3000:00:1901:42:51
213KARPIESIUK Adam 1451AKTYWNIE UZALEŻNIAMYPŁOCKM4000:00:1901:42:52
214OLEŚ Ewa 1320JEŻÓW SUDECKIK3000:00:2401:42:54
215KAWA-JERKA Agata 1356GNAJĄCA TEMIDAKOSKOWICEK4000:00:2001:43:14
216ROŻNIATA Andrzej 1433SNG WILD DUCKSGŁOWNOM4000:00:1401:43:21
217PYZIO Magdalena 1399KOMORNIKIK3000:00:2701:43:22
218DUBAS Anna 1401SPRAWDZAMY-NIERUCHOMOŚCI.PLPOZNAŃK3000:00:2701:43:25
219HAGEL Julita 1225LUBINK3000:00:1001:43:31
220SZUL Eugeniusz 1484HAMMELBURGM6000:00:2901:43:55
221KOŁACZEK Sylwia 1263WROCLAWK4000:00:2401:44:18
222PIETRZAK Agnieszka 1460BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃK4000:00:1401:45:04
223AWIŻEŃ Łukasz 1342PURDAM3000:00:1301:46:24
223TOMASZCZYK Małgorzata 1494WROCŁAWK3000:00:1201:46:36
225OKULICZ Anita 1413MUDFOXESBYDGOSZCZK3000:00:0801:46:37
226NOWACKA Katarzyna 1427MUDFOXESBYDGOSZCZK3000:00:0801:47:00
227WALIŃSKA Agata 1404WWW.SPRAWDZAMY-NIERUCHOMOSCI.PLKOMORNIKIK3000:00:2701:47:53
228DOMINIAK Katarzyna 1471TIGERS TEAMŁÓDŹK3000:00:0601:48:52
229MACHNACZ Przemysław 1493WROCŁAWSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIWROCŁAWM2000:00:1701:49:35
230JASIŃSKI Paweł 1331ZMASAKROWANIWILCZYNM4000:00:0001:49:40
231KURCZYNA GŁUSZCZAK Magdalena 1340RUN4GOLDZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK3000:00:0701:50:37
232SYNOWIEC-JUDA Agata 1246JELENIA GÓRAK4000:00:0701:50:59
233JUDA Jarosław 1217TORUŃM5000:00:0701:51:00
234HAKAŁO Grzegorz 1389KOMORNIKIM4000:00:1901:53:33
235GŁADYSIAK Przemysław 1388KOMORNIKIM4000:00:1901:53:33
WOŚ Łukasz 1429RAKONIEWICEM40DNF01:53:53 DNF
KMIECIK Mirosław 1405RAKONIEWICEM40DNF01:53:58 DNF
238NAWROT Katarzyna 1324MIRAZ RACE TEAMNIEPOŁOMICEK3000:00:0601:54:28
239LACH Jakub 1473JELENIA GÓRAM4000:00:1401:55:01
240CIEŚNIK Krzysztof 1490GRUDZIĄDZM3000:00:02
241MATUSIAK Mateusz 1223ARDENTCODEWROCŁAWM3000:00:24
BOLESZCZUK Anna 1238OSP SZKLARSKA PORĘBASZKLARSKA PORĘBAK40DNF DNF
WYLEGAŁA Marcin 1237OSP SZKLARSKA PORĘBAPIECHOWICEM40DNF DNF
Znaleziono 243 wynik(ów)