ULTRAKOTLINA 30
UltraKotlina
Organizator : Fundacja Przejście Kotliny
Data : 2021-10-09
Miejsce : Szklarska Poręba
Dystans : 34 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 300
Wystartowało : 243
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 236
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 24km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 24km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuZakręt Śmierci
12km
PK B Jakuszyce
24km
    
1CZERNIAK Paweł 1426KARKONOSZ RUNNING TEAMSOSNÓWKAM3000:00:0100:53:2901:46:50
2SOBAS Jacek 1336ASICSFRONTRUNNERPOLANDKĘDZIERZYN-KOŹLEM3000:00:0100:55:0301:50:09
3BRÝDL Pavel 1443MUAY RUNNING TEAMTRUTNOVM4000:00:0100:56:3101:52:36
4LAGNER Sebastian 1420KB SOBÓTKA/ PRZEDWOJEWSKI TEAMSOBÓTKAM2000:00:0200:57:3901:55:17
5PAZDAN Piotr 1313140MINUT.PLKOWARYM3000:00:0101:00:4802:01:07
6RUTKOWSKI Dawid 1372GRIZZLYTEAM/140MINUT.PLLUBINM4000:00:0201:01:4402:01:19
7SZKOŁA Wojciech 1354NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃM3000:00:0201:01:3302:01:21
8CIEŚNIK Krzysztof 1490GRUDZIĄDZM3000:00:0202:01:40
9MICHAŁ Stopa 1375SPLA TYCHYTYCHYM3000:00:0201:02:3602:07:51
10DUCZMAL Dominika 1421SOBAS TEAMJELENIA GÓRAK2000:00:0201:04:3902:08:08
11SKRAJNY Łukasz 1373JASIEK&ZOŚKAWROCŁAWM4000:00:0201:02:1902:08:14
12MIRECKI Tomasz 1328140MINUT.PLDOPIEWIECM4000:00:0301:06:2102:08:56
13DZIENISZEWSKI Michał 1402DYNAFIT / SKALNIK.PLWROCŁAWM3000:00:0301:06:0602:09:01
14KOTLAREK Dawid 1213VEGE RUNNERS / #SOBASTEAMZIELONA GÓRAM4000:00:0201:04:2502:10:09
15OBSTÓJ Karolina 1339#SOBASTEAMWROCŁAWK3000:00:0101:05:2202:11:13
16LULIS Anna 1424#SOBASTEAMWROCŁAWK4000:00:0201:06:4202:12:16
17MACIEJEWSKI Rafał 1410CZMOŃM3000:00:1801:08:2302:15:38
18ŁUKASIEWICZ Ewa 1435OLAWS ZŁOTORYJAZŁOTORYJAK5000:00:0501:10:1802:18:25
19KANIA Tomasz 1414#SOBASTEAMWROCŁAW, POW. WROCŁAWM4000:00:0301:08:2402:18:31
20KARCZ Tomasz 1452TEALTREE.PLSTRZEGOMM4000:00:0201:08:3602:18:35
21DOMAGAŁA Grzegorz 1295JAWORM3000:00:0501:08:2902:18:50
22MOJEK Michał 1475DYNAFIT/GOPR KARKONOSZEKARPACZM4000:00:0401:08:5002:19:25
23GAWRON Paweł 1466WARSZAWAM3000:00:0401:06:5102:19:28
24PIĄTEK Jakub 1497M2000:00:1501:09:0802:19:55
25CHYB Radosław 1425RUN-PASSION.PL TEAMGDYNIAM4000:00:0301:03:0902:21:10
26LISEK Andrzej 1498LISEKPOZNANM3000:00:0201:08:5002:21:26
27WOJNAROWICZ Paweł 1446WILKSZYNM3000:00:0501:11:4802:21:37
28DUDEK Monika 1260PCH SPORT TEAMZIĘBICEK3000:00:0201:09:5102:22:14
29ŚNIERZYŃSKI Robert 1469SADKÓWM3000:00:0401:11:3302:22:52
30GĄSIOROWSKI Jarosław 1302ŚWIEBODZINM2000:00:0201:11:1802:24:08
31MROWCA Paweł 1280LUBAŃM3000:00:1401:11:1002:24:08
32KURPIEWSKI Artur 1403TORUŃM4000:00:0301:12:0902:24:27
33KRZYŚKO Krzysztof 1346RUN-PASSION.PLBANINOM4000:00:0401:13:4402:26:05
Niesklasyfikowani
JODŁOWSKI Marek 1318BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZM40DNF01:14:45 DNF02:26:34 DNF
35WOZNIAK Grzegorz 1366LUBINM4000:00:2501:13:5102:27:11
36BIDER Małgorzata 1445FOR RUN TEAMPOZNAŃK3000:00:0901:16:0602:27:14
37FERET Hubert 1325DERBYM3000:00:0301:14:1002:27:44
38PASTERNAK Przemysław 1312POPIELÓWEKM3000:00:0501:09:5502:27:58
39NAWROCKI Dominik 1332POZNAŃM3000:00:0701:14:2002:30:52
40KOKOTT Agnieszka 1275140MINUT.PLSMOLECK3000:00:0701:16:2802:33:02
41PIOTROWICZ Kamila 1224JELENIA GÓRAK2000:00:0301:16:5302:33:03
42PASZKIEWICZ Kamil 1208WROCŁAWM4000:00:1501:17:4302:33:26
43MOCZULSKI Kamil 1478MOCNA GRUPA CEZARA/ SBRT WROCŁAWWROCŁAWM3000:00:1601:16:1702:33:48
44GAŁAT Dominik 1457SZKLARSKA PORĘBAM2000:00:0801:16:0002:35:12
45CYBULSKI Mariusz 1472BIEGAJ Z MAŃKIEM TEAM, SAINT-GOBAIN SQUADJELCZ-LASKOWICEM4000:00:0301:13:4902:35:14
46LESZCZYŃSKI Michał 1205SYBERIA HUSKY TEAMDESZCZNOM4000:00:0701:16:5602:35:19
47POTAŚ Dariusz 1368ULTRA-TRAIL® MAŁOPOLSKA TEAMKRAKÓWM5000:00:1301:17:4102:35:27
48GALEK Adam 1296WARSZAWAM4000:00:2001:17:5102:36:03
49CHABKO Jacek 1474WROCŁAW MARATHON TEAMWROCŁAWM5000:00:1101:21:2802:36:16
50MIKOŁAJSKI Krzysztof 1481MUD FOXESBYDGOSZCZM3000:00:0801:15:5002:36:37
51GRABOWSKI Daniel 1360MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWM4000:00:1401:17:1502:36:38
52GOLA Henryk 1358SZKLARSKA PORĘBAM5000:00:0401:15:5802:38:45
53DUJS Rafał 1456HANGARPOZNAŃM4000:00:1001:19:4902:39:32
54PIETRZYK Tomasz 1218140MINUT.PLŚWIDNICAM4000:00:0401:20:1202:39:45
55WINIARSKI Jarosław 1298WINIARA TEAMPOZNAŃM4000:00:1901:20:0202:39:53
56ZAMBRZYCKI Leszek 1341POZNAŃM3000:00:1301:19:5402:40:03
57MUĆKA Paweł 1496JELENIA GÓRAM4000:00:2901:20:1602:40:14
58PIĄTEK Aleksandra 1444RĘCZNOK2000:00:0301:16:1402:40:48
59GOŁĘBIEWICZ Wojciech 1214WROCŁAWM2000:00:1701:18:4302:40:49
60GANCZEWSKI Paweł 1500KS STASZEWSCYGRANICAM5000:00:0901:19:2302:41:21
61BARSZCZYK Dawid 1393IZERY BOGATYNIASIENIAWKAM2000:00:2001:17:0502:41:39
62KUBIAK Dawid 1350POZNAŃM3000:00:0601:20:4602:41:56
63MATYKIEWICZ Michał 1362LUSOWOM4000:00:1201:21:1402:41:57
64TOMELA Maciej 1343TEAM GOSZKAWROCŁAWM3000:00:2301:21:5502:42:11
65KRAJEWSKI Marcin 1437NOAWROCŁAWM3000:00:0401:19:0302:42:14
66HYSYK Jakub 1415NOAWROCLAWM3000:00:0301:19:0802:42:17
67NECKAR Michał 1363HWBCWROCŁAWM4000:00:1701:18:5402:42:27
68KOŚMIDER Piotr 1333ZAWODNIK ZDYSKWALIFIKOWANYPOZNAŃM3000:00:0601:20:4702:43:09
69BŁASZKIEWICZ Bogusz 1488LUSOWOM4000:00:1201:21:2102:43:23
70PODOLUK Marek 1291WROCŁAWM4000:00:0501:15:2802:44:36
71KUCHARSKI Dariusz 1281KRZYKÓWM4000:00:1401:22:2402:44:45
72OLESIAK Roman 1385KROSNO ODRZAŃSKIEM4000:00:1101:23:4602:45:03
73KSIĘŻAREK Łukasz 1359XC-SPORT TEAMJELENIA GÓRAM4000:00:0601:23:2802:45:45
74PALCZYŃSKI Krzysztof 1409BOLESŁAWIECM3000:00:1501:20:1502:45:48
75KOKOTT Marcin 1419140MINUT.PLSMOLECM3000:00:0801:09:4902:45:58
76MERK Michal 1261SZCZECINEKM2000:00:1101:15:2602:46:05
77GRANIECZNY Dorota 1308GÓRKI MAŁEK2000:00:2101:24:3602:46:48
78FIJOŁEK Tomek 1370FIZJOTERAPIA HDWROCŁAWM3000:00:1701:21:3402:46:58
79RYCHTYK Dawid 1371140MINUT.PLWROCŁAWM4000:00:0801:25:3702:48:38
80SERAFIN-GORSZKOWSKA Paulina 1416WROCLAWK4000:00:0501:23:5002:48:48
81MARTA Marta 1361PRZYTOKK3000:00:1101:25:2802:48:52
82BRZÓSKA Aldona 1378PANDA TEAMWRONKIK3000:00:2601:27:2002:51:06
83CHWIEJ Michał 1241KS SZRENICAPIECHOWICEM2000:00:2801:24:3302:51:25
84MAKOCKI Michal 1365SZCZECINM4000:00:2201:28:4902:51:43
85WALKOWIAK Dawid 1201SWARZĘDZM3000:00:2301:26:1702:51:50
86PIASKOWSKI Mateusz 1203KLUB MARATOŃCZYKA V LO W POZNANIULUBOŃM2000:00:2301:26:1602:51:53
87BIELAWSKI Paweł 1327JELENIA GÓRAM3000:00:0001:20:2602:52:10
88PLOK Krzysztof 1387TEAMPLOKPOLKOWICEM5000:00:0601:23:1002:52:32
89GÓRECKI Krzysztof 1326JELENIA GÓRAM2000:00:0601:24:4802:52:41
90LISOWSKI Grzegorz 1329JAWORM4000:00:0401:25:0302:52:57
91PTAK Patryk 1236CHSBD "W RUCHU"CHORZÓWM3000:00:1801:27:5502:53:06
92JURDZIAK Jakub 1349WROCŁAWM3000:00:1801:26:1502:54:35
93MIŚKIEWICZ Karolina 1480WROCŁAWK2000:00:1601:32:0502:55:41
94SOŁTYSIAK Marta 1239ŁÓDŹK3000:00:0701:24:4202:55:54
95DWORECKA Ewa 1483WROCLAWK4000:00:1001:28:4502:55:56
96KRAMPICHOWSKI Paweł 1293STUDZIENICEM4000:00:1201:25:1602:56:23
97TUŃSKI Adam 1294GNIEZNOM4000:00:1201:25:1402:56:25
98LIPCZYŃSKI Tomasz 1390AKTYWNIE UZALEŻNIAMYPŁOCKM3000:00:2101:01:3402:56:40
99OSTROWSKI Rafał 1300BIEGAMY-UZALEŻNIAMYPŁOCKM3000:00:2001:27:3002:56:50
100NOGANOWICZ Agata 1257PRO-RUN WROCŁAWDOMASZCZYNK5000:00:2101:28:0102:56:57
101RABIEJ Wojciech 1461DUCLA ACADEMYWARSZAWAM4000:00:2401:26:2702:57:00
102HORBATIUK Oleksii 1316GORZÓW WLKPM2000:00:0601:21:2302:57:01
103DUDZIAK Tomasz 1299SIERADZM4000:00:2001:25:5602:57:24
104GACA Maciej 1364FORMOSAN BEARSCHYBYM5000:00:2101:28:4302:57:29
105BERESIŃSKA Dorota 1438SIEDLĘCINK2000:00:1501:31:1202:58:56
106KACZMAREK Mirosław 1406WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWAWOLSZTYNM3000:00:1001:25:2402:59:06
107MATUSIAK Mateusz 1223ARDENTCODEWROCŁAWM3000:00:2402:59:08
108TRACZYK Piotr 1491JELENIA GÓRAM4000:00:1001:25:3702:59:16
109FORNALIK Adam 1462WARSAW INTERNATIONAL TRIATHLON CLUBWARSZAWAM4000:00:2401:27:4502:59:39
110GACKOWSKI Jarek 1430TRISTYLE.PLBYDGOSZCZM4000:00:2501:33:1003:00:11
111SAMEK Aleksander 1222ŚWIDNICAM4000:00:0601:25:3403:00:26
112BANASZAK Maria 1397WARSZAWA (MOKOTÓW)K2000:00:2801:31:5703:00:32
113KUC Patryk 1486SZPROTAWAM3000:00:0901:26:1903:00:35
114ZYGOŃ Artur 1431STARGARDM3000:00:2901:31:5603:00:36
115KOZIEŁ Szymon 1417TOUR DE RUNGOLĘCZEWOM4000:00:2601:24:4603:01:12
116SZPYTMA Remigiusz 1479ABY DO PRZODUBYSTRZYCAM3000:00:2001:28:4203:01:26
117BIAZIK Bartosz 1465ZIELONA GÓRAM3000:00:1301:31:0803:01:27
118RATAJCZAK Robert 1458ZIELONA GÓRAM3000:00:1401:31:0203:01:28
119PIETRZAK Marek 1290SWARZĘDZM4000:00:1501:31:5603:01:32
120PIASKOWSKI Marcin 1455BBL KROSNO ODRZAŃSKIEKROSNO ODRZAŃSKIEM4000:00:0501:29:4303:01:45
121STASZYŃSKA Karolina 1348BIEGAJĄCE KREJZOLETULCEK4000:00:1401:28:3303:02:06
122JODŁOWSKA Ewa 1319BBL KROSNO ODRZANSKIEKROSNO ODRZK4000:00:0701:30:3303:02:16
123KOPANIA Kamil 1288K.S TĘCZAWARSZAWAM3000:00:1701:32:4103:02:43
124POŁOM Rafał 1459NOAWROCŁAWM3000:00:0401:32:4203:03:22
125WĄSIK Elżbieta 1337PIECHOWICEK3000:00:1801:32:3403:03:23
126KUBIAK Andrzej 1379RUMIAM6000:00:1201:28:3203:04:00
127KMIT Marcin 1400WROCŁAWM4000:00:1401:34:1603:04:01
128SERAFIN Michał 1353HWBCWROCŁAWM4000:00:1701:30:1703:04:40
129MATUSIAK Jakub 1228STYL KARKONOSKIPIECHOWICEM3000:00:2601:31:4903:05:05
130WITLICKI Kacper 1476KROŚNIEŃSKIE WYDARZENIAKROSNO ODRZAŃSKIEM2000:00:0501:28:2503:05:33
131PURCZYŃSKI Grzegorz 1227ZIELONA GÓRAM4000:00:0401:25:5003:05:37
132ROGOWSKI Tomasz 1382UMLAUTKROSNO ODRZAŃSKIEM3000:00:0201:31:5903:05:50
133TARNAWSKI Andrzej 1448JAWORZNOM4000:00:2201:36:4203:05:55
134SZKOŁA-ŚNIEŻEK Agnieszka 1374ULTRA TRIAL MAŁOPOLSKAKRAKÓWK3000:00:1201:30:4803:06:11
135BOROŃ Wojciech 1254CZACZM2000:00:2601:33:3503:06:17
136KUBIAK Karolina 1411WEJHEROWOK4000:00:1301:33:3903:06:26
137GRELA Michał 1398BIEGAMY WE WROCAWIUWROCŁAWM4000:00:1601:35:3703:07:02
138NOWAK Tomasz 1485WROCŁAWM3000:00:0401:30:0803:07:06
139KAMINSKI Jan 1396WROCŁAWM2000:00:1601:33:5003:07:06
140BUGAJ Alan 1344CZARNY BÓRM3000:00:1801:33:3703:07:22
141KŁOCZKO Marcin 1468LUBOŃM3000:00:1101:29:5203:07:47
142GAŁKOWSKI Paweł 1315POZNAŃM4000:00:2701:27:4003:08:35
143HAŁUBEK Adam 1233WROCŁAWM3000:00:2501:33:4703:09:06
144HILDEBRAND Daniel 1252A MOGŁEM JEŹDZIĆ NA ROWERZEZALASEWOM4000:00:0001:28:4203:09:07
145BUJAK Łukasz 1232#BIEGAMBOMAMZONEWROCŁAWM3000:00:2501:34:0303:09:08
146ZIELIŃSKI Karol 1250POZNAŃM4000:00:0001:28:4903:09:13
147TOMCZYK Alina 1335NOWOGARDK4000:00:0501:31:3103:09:14
148MACIEJEC Dorota 1380WARSZAWAK4000:00:1601:35:3203:09:21
149IGNASZEWSKI Paweł 1423STRZEGOMM3000:00:0401:32:2703:09:36
150IGNASZEWSKI Łukasz 1422ZIELONA GÓRAM3000:00:0401:32:1303:09:37
151ROŻNIATA Iwona 1434SNG WILD DUCKSGŁOWNOK4000:00:1301:33:3803:09:45
152KLECZKOWSKI Jakub 1259GNIEZNOM3000:00:1201:26:0703:10:45
153ŁOWICKA Maja 1234MAMY-BIEGAMYKOZIEGŁOWYK2000:00:0901:35:1603:10:46
154DUDEK Mariusz 1369GOSTYŃM4000:00:0301:25:5203:11:27
155GRACZYK Mariusz 1317ZIELONA GÓRAM4000:00:1001:40:2003:11:30
156FANAJŁO Kasia 1266ZGZBZIELONA GÓRAK3000:00:1001:36:5303:11:35
157KUDELSKI Ireneusz 1489ROZBIEGANI CHOJNÓWOSETNICAM5000:00:0301:27:3903:12:08
158ZAWADZKI Bartosz 1487ZIELONA GÓRAM4000:00:0701:30:0403:12:27
159BOBROWSKI Marcin 1274RECEPTANANUDE.PLWARSZAWAM5000:00:1101:33:4503:12:32
160MALINOWSKI Jakub 1467ZIELONOWO DRINKERSPOZNAŃM3000:00:2001:31:4503:13:08
161PORĘBSKI Tomasz 1277#STANDARDASAPTEAMKAMIENNA GÓRAM3000:00:1501:35:1803:13:22
162POLACZYK Bartosz 1255KOMORNIKIM4000:00:2601:33:2303:13:33
163KULAS Katarzyna 1221POZNAŃK3000:00:0901:36:4903:13:36
164SZUBARSKI Krzysztof 1412PARKRUN CIESZYNPOGWIZDÓWM4000:00:0301:32:5003:13:54
165KACZANOWSKI Marcin 1407MTS DRUŻYNA SZPIKULUBINM4000:00:2401:34:1003:14:13
166ŻYDEK Piotr 1314CHSBD "W RUCHU"CHORZÓWM2000:00:2201:27:4803:14:21
JAROSZYŃSKI Piotr 1499OPENDNF01:34:24 DNF03:14:41 DNF
168BĘBAS Paweł 1215WROCŁAWM4000:00:1901:38:4303:15:10
169CIEŚLA-NIECHWIADOWICZ Aneta 1492MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWK3000:00:1601:38:2103:15:22
170ŁABĘDZKI Piotr 1202ZALESIE DOLNEM5000:00:2301:36:2803:15:23
171WOJAS-KRAWCZYK Kamila 1283LUBLINK4000:00:0901:37:1903:15:32
172ŻABIEREK Tomasz 1311GORZÓW WLKP.M4000:00:0501:33:1203:16:25
173MAZUR Anna 1307GORZÓW WIELKOPOLSKIK4000:00:0401:33:0903:16:29
174BARAN Bogdan 1334PRO-RUNWROCLAWM6000:00:2201:36:0903:18:19
175GORZKOWSKA Zuzanna 1477TARNOWSKIE GÓRYK4000:00:0901:36:1903:18:27
176STYCZYŃSKI Dawid 1287WROCŁAWM3000:00:3001:36:1303:18:44
177KAWIK Janusz 1357ZEBRZYDOWICEM4000:00:0501:38:3403:18:55
178KOSTRZEWSKI Maciej 1355WROCŁAWM3000:00:1501:40:2303:19:02
179JEKA Piotr 1449CHOJNÓWM5000:00:2101:41:3103:19:07
180PAŁUCKA Marta 1482PROJEKT ULTRAZALASEWOK3000:00:1101:40:1403:19:24
181MARKIEWICZ Joanna 1220TJPOZNAŃK4000:00:0901:41:2003:19:29
182RABIEJ Kazimierz 1408ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWM6000:00:2001:38:5003:21:10
183WRÓBLEWSKA Małgorzata 1384BBL KROSNO ODRZAŃSKIEPOŁUPINK4000:00:0501:36:3703:21:11
184WRÓBLEWSKI Janusz 1383BBL KROSNO ODRZAŃSKIEPOŁUPINM5000:00:0501:35:3003:21:47
185STROJNY Radosław 1377KILOMETRY POMOCYTRZEBNICAM2000:00:1501:40:1003:23:29
186BIAŁEK Kamila 1464GEPARDY Z ŁODZIŁÓDŹK4000:00:0401:40:3203:23:32
187RADOMSKI Bartosz 1376POZNAŃM3000:00:1501:40:2903:23:37
188ANTKOWIAK Mirosław 1264ZIELONA GÓRAM5000:00:0301:34:2303:24:38
189KROSZKA Beata 1347KS STASZEWSCYWARSZAWAK5000:00:1001:41:1303:24:41
190STELMACH Barbara 1381STELMACH TEAMWROCŁAWK5000:00:0701:41:2003:24:49
191FIERKOWICZ Teresa 1253ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKOŚWIERADÓW-ZDRÓJK5000:00:1901:41:5803:25:30
192KAWA-JERKA Agata 1356GNAJĄCA TEMIDAKOSKOWICEK4000:00:2001:43:1403:25:43
193GĘSICKA Marta 1454BYDGOSZCZK3000:00:2401:42:4903:26:09
194OLEŚ Ewa 1320JEŻÓW SUDECKIK3000:00:2401:42:5403:26:13
195BOGACKA Aneta 1267ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAK3000:00:1001:42:2903:26:28
196GRABOWIECKA Marta 1268ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAK4000:00:0901:42:3403:26:31
197ŁAPIŃSKI Mateusz 1338MANHUTORUŃM3000:00:1701:40:1403:26:48
198JANISZEWSKA Joanna 1495POZNAŃK3000:00:1301:39:4203:27:35
199TASZAREK Ewa 1216MROWINOK4000:00:2301:38:0503:27:49
200KACPRZYCKI Tomasz 1323DRUŻYNA BIEGOWA LECHA POZNAŃPOZNAŃM3000:00:2801:42:0003:29:08
201BRAUN Ewelina 1439KOŚCIANK4000:00:0701:41:5503:29:12
202KARKOWSKA Wiesława 1442BARANOWOK6000:00:0701:41:5103:29:15
203ZIELIŃSKA Kinga 1432OKFIR ŚMIGIEL /SPEED FEET'16KOŚCIANK4000:00:0701:42:0303:29:19
204SKRZYŃSKA Marlena 1270ZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆZIELONA GÓRAK3000:00:1101:40:2103:31:17
205GOŹDZICKA Iwona 1269GB STATYSTYKA LUBUSKAZIELONA GÓRAK4000:00:1101:40:5103:31:27
206DUBOWIK Ania 1386GOSTYNK4000:00:0301:41:5803:31:30
207KOŁACZEK Sylwia 1263WROCLAWK4000:00:2401:44:1803:31:37
208KIM Renata 1273WARSZAWAK5000:00:0901:42:3803:31:54
209BARTOSZEWSKA Katarzyna 1285WATAHADŁUGOŁĘKAK4000:00:1601:42:0303:33:05
210PYZIO Magdalena 1399KOMORNIKIK3000:00:2701:43:2203:33:43
211DUBAS Anna 1401SPRAWDZAMY-NIERUCHOMOŚCI.PLPOZNAŃK3000:00:2701:43:2503:33:46
212HAGEL Julita 1225LUBINK3000:00:1001:43:3103:34:46
213KARPIESIUK Adam 1451AKTYWNIE UZALEŻNIAMYPŁOCKM4000:00:1901:42:5203:35:49
214CISKA Renata 1450RYKOWISKO TEAM/CZARNE OWCEPŁOCKK3000:00:1901:42:5103:35:52
215BORUCKI Rafał 1282WILKÓW OSIEDLEM4000:00:1801:41:0503:37:45
216SUWAJ Roman 1240ZOMBIEZIELONA GÓRAM6000:00:2001:42:0303:39:57
217BARTOSIEWICZ Gosia 1286SOCHACZEWK4000:00:0701:42:4403:40:08
218GŁADYSIAK Przemysław 1388KOMORNIKIM4000:00:1901:53:3303:41:28
219AWIŻEŃ Łukasz 1342PURDAM3000:00:1301:46:2403:41:56
219TOMASZCZYK Małgorzata 1494WROCŁAWK3000:00:1201:46:3603:42:02
221KRAWCZYK Paweł 1284MEDYCZNY KLUB TURYSTYCZNYLUBLINM5000:00:0901:40:0003:45:21
222JUDA Jarosław 1217TORUŃM5000:00:0701:51:0003:46:41
223SYNOWIEC-JUDA Agata 1246JELENIA GÓRAK4000:00:0701:50:5903:46:45
224SZUL Eugeniusz 1484HAMMELBURGM6000:00:2901:43:5503:47:08
225PIETRZAK Agnieszka 1460BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃK4000:00:1401:45:0403:47:17
226WALIŃSKA Agata 1404WWW.SPRAWDZAMY-NIERUCHOMOSCI.PLKOMORNIKIK3000:00:2701:47:5303:49:16
227DOMINIAK Katarzyna 1471TIGERS TEAMŁÓDŹK3000:00:0601:48:5203:49:20
228ROŻNIATA Andrzej 1433SNG WILD DUCKSGŁOWNOM4000:00:1401:43:2103:49:38
229NOWACKA Katarzyna 1427MUDFOXESBYDGOSZCZK3000:00:0801:47:0003:49:51
230OKULICZ Anita 1413MUDFOXESBYDGOSZCZK3000:00:0801:46:3703:49:53
231HAKAŁO Grzegorz 1389KOMORNIKIM4000:00:1901:53:3303:53:05
232MACHNACZ Przemysław 1493WROCŁAWSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIWROCŁAWM2000:00:1701:49:3503:53:44
233NAWROT Katarzyna 1324MIRAZ RACE TEAMNIEPOŁOMICEK3000:00:0601:54:2803:54:05
234JASIŃSKI Paweł 1331ZMASAKROWANIWILCZYNM4000:00:0001:49:4003:58:23
235LACH Jakub 1473JELENIA GÓRAM4000:00:1401:55:0104:03:07
236KURCZYNA GŁUSZCZAK Magdalena 1340RUN4GOLDZĄBKOWICE ŚLĄSKIEK3000:00:0701:50:3704:03:38
237MATYSIAK Karol 1447SMAZALNIA RYB U BIEGACZY/ OSHPOZNAŃM4000:00:0901:25:12
BOLESZCZUK Anna 1238OSP SZKLARSKA PORĘBASZKLARSKA PORĘBAK40DNF DNF DNF
WOŚ Łukasz 1429RAKONIEWICEM40DNF01:53:53 DNF DNF
WYLEGAŁA Marcin 1237OSP SZKLARSKA PORĘBAPIECHOWICEM40DNF DNF DNF
FRANCHUK Dmytro 1436WINNICAM30DNF01:37:40 DNF DNF
PIETRZAK Konrad Pietrzak 1453SZKLARSKA PORĘBAM30DNF01:12:33 DNF DNF
KMIECIK Mirosław 1405RAKONIEWICEM40DNF01:53:58 DNF DNF
Znaleziono 243 wynik(ów)