VI BIEG NAJEŻONY PRZESZKODAMI „JEŻYK”
Organizator : MUKS „Start” Solec Kujawski
Data : 2022-09-24
Miejsce : Solec Kujawski
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 255
Wystartowało : 212
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 212
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu
  
1LECIAK Michał 249TORUŃSeria Diamentowa - M
2ANDRZEJEWSKA Sylwia 1BYDGOSZCZSeria Diamentowa - K2022-09-24 13:00:52
3PIOTROWSKA Katarzyna 149BYDGOSZCZSeria Diamentowa - K2022-09-24 13:00:52
4SKIBSKA Dorota 177ŚWIECIESeria Diamentowa - K2022-09-24 13:00:52
5SKIBSKI Maciej 178ŚWIECIESeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:52
6MODLIŃSKI Łukasz 122EXTREMALNI MOGILNOCIECHRZSeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:53
7NAGORZYSKI Arek 130MUDFOXESBYDGOSZCZSeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:53
8NOWICKI Jarosław 137GKS FABIANKIWŁOCŁAWEKSeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:53
9RZĘTKOWSKI Artur 170SOLEC KUJAWSKISeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:53
10STOMSKI Krzysztof 185SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKISeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:53
11KRAWIEC Mateusz 251Seria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:53
12WIŚNIEWSKI Krzysztof 224INOWROCŁAWSeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:53
13BARWIŃSKI Leszek 5RUNCROSS ROZGARTYTORUŃSeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:53
14ZDANOWICZ Joanna 238BYDGOSZCZSeria Diamentowa - K2022-09-24 13:00:53
15SEBBAR Younes 171WKBWLOCLAWEKSeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:53
16MRUGAŁA Bartosz 126BRZOZASeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:53
17SZULC - TRAWIŃSKA Katarzyna 202SOLEC KUJAWSKISeria Diamentowa - K2022-09-24 13:00:53
18STUCKI Marek 187SULNOWOSeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:54
19PODBIELSKA Alina 153KM UMK TORUŃTORUŃSeria Diamentowa - K2022-09-24 13:00:54
20KOWALSKI Krzysztof 76OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIKRUSZYN KRAJEŃSKISeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:54
21ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 244JANIKOWOSeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:54
22BIEGAŁA Agnieszka 10INOWROCŁAWSeria Diamentowa - K2022-09-24 13:00:54
23GOŚCIAK Łukasz 44TORUŃSeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:54
24OSIŃSKI Piotr 144TĘCZOWA KRAINAWŁOCŁAWEKSeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:54
25STACHOWIAK Dawid 182TORUŃSeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:54
26ŻUCHOWSKI Paweł 246TORUŃSeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:54
27WALICHNIEWICZ Krzysztof 217RUN PIEKUŚINOWROCŁAWSeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:54
28NOWACKA Aneta 134TORUŃSeria Diamentowa - K2022-09-24 13:00:54
29ZABOROWSKI Rafał 236PROTERM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKSeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:55
30BIERNAT Magdalena 11SOLANKOWI BIEGACZEINOWROCŁAWSeria Diamentowa - K2022-09-24 13:00:55
31WAJCHERT Łukasz 216TURBOGROSZKI.RUNINOWROCŁAWSeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:55
32MACHOWSKA Magdalena 109PROTERM WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKSeria Diamentowa - K2022-09-24 13:00:55
33POTRZEBOWSKA Agata 155DEAF, LIFE BALANCE PLACEBYDGOSZCZSeria Diamentowa - K2022-09-24 13:00:55
34FOJUT Marcin 37Z LODU URWANYBYTONIASeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:55
35ŁUKAWSKI Damian 107TURBOGROSZKI.RUNINOWROCŁAWSeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:55
36OLSZEWSKA Beata 141SOLANKOWI BIEGACZEINOWROCŁAWSeria Diamentowa - K2022-09-24 13:00:55
37RAKOWSKA Natalia 255Seria Diamentowa - K2022-09-24 13:00:56
38HAN Sławomir 52BIAŁE BŁOTASeria Diamentowa - M2022-09-24 13:00:56
39HAN Agnieszka 53BIAŁE BŁOTASeria Diamentowa - K2022-09-24 13:00:56
40USS Mariusz 214SOLEC KUJAWSKISeria Złota - M2022-09-24 13:01:42
41GÓRSKI Marian 46SOLEC KUJAWSKISeria Diamentowa - M2022-09-24 13:01:42
42CZAJA Jarosław 24BYDGOSZCZSeria Złota - M2022-09-24 13:01:42
43PIWOŃSKI Robert 151PARAFIALNY KLUB BIEGACZA TORUŃ - KASZCZOREKTORUŃSeria Złota - M2022-09-24 13:01:42
44PECZKOWSKI Arkadiusz 147SOLEC KUJAWSKISeria Złota - M2022-09-24 13:01:42
45TOMASZEWSKA Emilia 209OCELOTYCIELESeria Złota - K2022-09-24 13:01:42
46ŁONIEWSKI Michał 104INOWROCŁAWSeria Złota - M2022-09-24 13:01:42
47PISKORSKA Marta 150SOLEC KUJAWSKISeria Złota - K2022-09-24 13:01:42
48SPYCHALSKA Kinga 181KOLOROWE GACIESOLEC KUJAWSKISeria Złota - K2022-09-24 13:01:42
49SZYNAL Aleksander 204TARPAN MROCZAMROCZASeria Złota - M2022-09-24 13:01:43
50VASYLIUK Svitlana 215SOLANKOWE BIEGACZYINOWROCŁAWSeria Złota - K2022-09-24 13:01:43
51MICHALAK Marcin 118SOLANKOWI BIEGACZEINOWROCŁAWSeria Złota - M2022-09-24 13:01:43
52WOŹNIACKA Beata 230AZYL DLA JEŻYSOLEC KUJAWSKISeria Złota - K2022-09-24 13:01:43
53RUMIŃSKA Milena 165SPACEROWICZKIOSIEK NAD WISŁĄSeria Złota - K2022-09-24 13:01:43
54ZIELIŃSKI Robert 243SOLEC KUJAWSKISeria Złota - M2022-09-24 13:01:43
55ZIELIŃSKA Justyna 242KOLOROWE GACIESOLEC KUJAWSKISeria Złota - K2022-09-24 13:01:43
56RUMIŃSKA Aleksandra 166OSIEK NAD WISŁĄSeria Złota - K2022-09-24 13:01:43
57KUBAŃSKI Mateusz 81ŁYSOMICESeria Diamentowa - M2022-09-24 13:01:44
58KWASIK Wojciech 89SOLEC KUJAWSKISeria Złota - M2022-09-24 13:01:44
59WRONISZEWSKA Marta 232DZIKOWOSeria Złota - K2022-09-24 13:01:44
60WRONISZEWSKI Karol 233DZIKOWOSeria Złota - M2022-09-24 13:01:44
61JAKUBOWSKA Lucyna 55TORUŃSeria Złota - K2022-09-24 13:02:36
62MALINOWSKI Tomasz 113TORUŃSeria Złota - M2022-09-24 13:02:36
63MUCHA Marcin 127INOWROCŁAWSeria Złota - M2022-09-24 13:02:36
64DUDEK Katarzyna 32INOWROCŁAWSeria Złota - K2022-09-24 13:02:36
65WOJCIECHOWSKI Paweł 254Seria Złota - M2022-09-24 13:02:36
66MARNOCHA Wiktoria 250Seria Złota - K2022-09-24 13:02:36
67HERTSOH Anton 54ESPRO-TEAMTORUŃSeria Złota - M2022-09-24 13:02:37
68LACH Paweł 93BYDGOSZCZSeria Diamentowa - M2022-09-24 13:02:37
69CZYŻEWSKI Robert 26INOWROCŁAWSeria Złota - M2022-09-24 13:02:37
70BEDNAREK Bartłomiej 8RENEGATROJEWOSeria Złota - M2022-09-24 13:02:37
71GUZOWSKI Waldemar 51RENEGATINOWROCLAWSeria Złota - M2022-09-24 13:02:37
72GUZOWSKA Magdalena 50RENEGATINOWROCŁAWSeria Złota - K2022-09-24 13:02:37
73KARPINSKI Paweł 66JACEWOSeria Złota - M2022-09-24 13:02:37
74KRZYWDZINSKA Magdalena 80INOWROCŁAWSeria Złota - K2022-09-24 13:02:37
75KŁOSOWSKI Robert 69INOWROCŁAWSeria Złota - M2022-09-24 13:02:37
76BEDNAREK Angelika 9RENEGATROJEWOSeria Złota - K2022-09-24 13:02:37
77KARPINSKA Anna 65JACEWOSeria Złota - K2022-09-24 13:02:37
78DABROWSKA-SZWAJA Aleksandra 27CHEŁMŻASeria Złota - K2022-09-24 13:02:37
79JASKOWSKA-PAWSKA Danuta 59JEŻE NA WYPASIECHEŁMŻASeria Złota - K2022-09-24 13:02:37
80KUCHARSKA Dorota 83JEŻE NA WYPASIEKOŃCZEWICESeria Złota - K2022-09-24 13:02:37
81SIMINSKA Monika 176SŁOŃSKOSeria Złota - K2022-09-24 13:02:37
82SUSZEK Kasia 188JEŻE NA WYPASIEDOBRCZSeria Złota - K2022-09-24 13:02:37
83KUNICKI Kamil 86SILNOSeria Srebrna - M2022-09-24 13:02:38
84GRACZ Adam 47SOLEC KUJAWSKISeria Srebrna - M2022-09-24 13:02:38
85CZYŻEWSKA Honorata 25INOWROCŁAWSeria Złota - K2022-09-24 13:02:38
86KRZEWINA Paweł 79ORLEN RUNNING TEAMWŁOCŁAWEKSeria Złota - M2022-09-24 13:02:38
87JELIŃSKA Natalia 60ZŁOTNIKI KUJAWSKIESeria Złota - K2022-09-24 13:02:38
88RAK Magdalena 161ROZBIEGANE TUCZNOTUCZNOSeria Srebrna - K2022-09-24 13:02:38
89KUCZORA Kamil 85DZIEMIONNASeria Złota - M2022-09-24 13:02:38
90PUZIO Justyna 160NOWA WIEŚ WIELKASeria Złota - K2022-09-24 13:02:38
91SZABLEWSKA Aleksandra 189INOWROCŁAWSeria Srebrna - K2022-09-24 13:02:38
92SZABLEWSKI Michał 190INOWROCŁAWSeria Srebrna - M2022-09-24 13:02:38
93LACH Bogusia 94BYDGOSZCZSeria Złota - K2022-09-24 13:02:38
94CHEŁMINIAK Mariusz 248OSIĘCINYSeria Złota - M2022-09-24 13:02:38
95SZULAKOWSKI Bartosz 201BYDGOSZCZSeria Brązowa - M2022-09-24 13:02:39
96BUTRYM Adam 16TS OPATRUNKITORUŃSeria Srebrna - M2022-09-24 13:02:39
97WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra 227ŁUKASZKI TEAMOSIELSKOSeria Złota - K2022-09-24 13:02:39
98ŁUKOWSKA Elżbieta 108BASENÓWKIOSIEK NAD WISŁĄSeria Srebrna - K2022-09-24 13:02:39
99REDMER Monika 162BASENÓWKIOSIEK NAD WISŁĄSeria Srebrna - K2022-09-24 13:02:39
100WOŹNY Agnieszka 231BASENÓWKIOSIEK NAD WISŁĄSeria Srebrna - K2022-09-24 13:02:39
101KOWALSKA Marzena 75OSIEK NAD WISŁĄSeria Srebrna - K2022-09-24 13:02:39
102MACKIEWICZ Katarzyna 110BASENOWKIOSIEK NAD WISLASeria Srebrna - K2022-09-24 13:02:39
103BAWAJ Weronika 6BYDGOSZCZSeria z Psem - K2022-09-24 13:02:40
104ŁUKASZEK Marek 105ŁUKASZKI TEAMOSIELSKOSeria Złota - M2022-09-24 13:02:40
105DURMOWICZ Katarzyna 33BASENÓWKIOSIEK NAD WISŁĄSeria Srebrna - K2022-09-24 13:02:40
106BILSKA Dorota 12OSIEK NAD WISŁĄSeria Srebrna - K2022-09-24 13:02:40
107KAROLEWSKA Katarzyna 64TORUNSeria Srebrna - K2022-09-24 13:02:40
108WAWRZYNIAK Anna 219TORUŃSeria Srebrna - K2022-09-24 13:02:40
109ZIELIŃSKA Wioletta 241BYDGOSZCZSeria Srebrna - K2022-09-24 13:03:42
110NAGORZYSKA Sylwia 129MUDFOXESBYDGOSZCZSeria Srebrna - K2022-09-24 13:03:42
111OKULICZ Anita 138MUD FOXESBYDGOSZCZSeria Srebrna - K2022-09-24 13:03:42
112OLEKSIUK Monika 140MUDFOXESBIAŁE BŁOTASeria Srebrna - K2022-09-24 13:03:42
113POLAKOWSKA Aleksandra 247SOLEC KUJAWSKISeria Srebrna - K2022-09-24 13:03:43
114SZYMCZYK Radosław 203SOLANKOWI BIEGACZEINOWROCŁAWSeria Srebrna - M2022-09-24 13:03:43
115WĄSIK Dorota 221TORUŃSeria Srebrna - K2022-09-24 13:03:43
116MALAK Robert 112BIAŁE BŁOTASeria Srebrna - M2022-09-24 13:03:43
117SKOWROŃSKI Bartłomiej 180BYDGOSZCZSeria Srebrna - M2022-09-24 13:03:43
118SZCZUTOWSKA Olga 194STEFANOWOSeria Srebrna - K2022-09-24 13:03:43
119NOWACKA Katarzyna 135BYDGOSZCZSeria Srebrna - K2022-09-24 13:03:43
120SIEMIANOWSKI Kacper 175SOLEC KUJAWSKISeria Srebrna - M2022-09-24 13:03:44
121KAMPER Małgorzata 63BYDGOSZCZSeria Brązowa - K2022-09-24 13:03:44
122MARCZYŃSKA Iwona 114SOLEC KUJAWSKISeria Srebrna - K2022-09-24 13:03:44
123MUSIALIK-GADKOWSKA Joanna 128SOLEC KUJAWSKISeria Srebrna - K2022-09-24 13:03:44
124NAWROCKA Beata 131SOLEC KUJAWSKISeria Srebrna - K2022-09-24 13:03:44
125WĄSIK Robert 220TORUŃSeria Srebrna - M2022-09-24 13:03:44
126KONICZYŃSKA Jowita 71BYDGOSZCZSeria Srebrna - K2022-09-24 13:03:44
127SZTOLIN Sylwia 199BYDGOSZCZSeria Srebrna - K2022-09-24 13:03:44
128KWIATKOWSKA Anna 91BYDGOSZCZSeria Srebrna - K2022-09-24 13:03:44
128KWIATKOWSKI Maciej 92BYDGOSZCZSeria Srebrna - M2022-09-24 13:03:44
130DZIŻA-KONICZYŃSKA Zuzanna 36BYDGOSZCZSeria Srebrna - K2022-09-24 13:03:44
131TOCZKO Anita 208CHEŁMŻASeria Srebrna - K2022-09-24 13:03:45
132GUŚCIORA Anita 49ŁUBIANKASeria Srebrna - K2022-09-24 13:03:45
133XRT Maciej 235ŁUBIANKASeria Srebrna - M2022-09-24 13:03:45
134TOCZKO Jarosław 207BYDGOSZCZSeria Srebrna - M2022-09-24 13:03:45
135SZTOLIN Jacek 200BYDGOSZCZSeria Srebrna - M2022-09-24 13:03:45
136GRUGEL Wojciech 48BYDGOSZCZSeria Srebrna - M2022-09-24 13:03:45
137MIKOŁAJCZAK-WODEJKO Anna 119SOLEC KUJAWSKISeria Srebrna - K2022-09-24 13:03:46
138WIERZBICKI Maciej 223SOLEC KUJAWSKISeria Srebrna - M2022-09-24 13:03:46
139WIŚNIEWSKI Bartosz 225INOWROCŁAWSeria Srebrna - M2022-09-24 13:04:57
140WIŚNIEWSKI Włodzimierz 226SPCTORUŃSeria Srebrna - M2022-09-24 13:04:57
141TOMASZEWSKI Krzysztof 210SPCTORUŃSeria Srebrna - M2022-09-24 13:04:57
142WŁODARCZYK Teresa 228SPCTORUŃSeria Srebrna - K2022-09-24 13:04:57
143KRÓLIKOWSKA Monika 78SPCTORUŃSeria Srebrna - K2022-09-24 13:04:57
144BALEWSKA Iwona 2SPCTORUŃSeria Srebrna - K2022-09-24 13:04:57
145MODZELEWSKA Karolina 123SPCTORUŃSeria Srebrna - K2022-09-24 13:04:57
146DOBRZYŃSKA Małgorzata 29SPCTORUŃSeria Srebrna - K2022-09-24 13:04:57
147POTRZEBOWSKI Marek 156DEAF, LIFE BALANCE PLACEBYDGOSZCZSeria Srebrna - M2022-09-24 13:04:58
148BRUKWICKA Martyna 15REBEL CROSS SPORTNAKŁO NAD NOTECIĄSeria Srebrna - K2022-09-24 13:04:58
149ŁUKASZEWICZ Arkadiusz 106REBEL CROSS SPORTNAKŁO NAD NOTECIĄSeria Srebrna - M2022-09-24 13:04:58
150SIEJNA Michał 173REBEL CROSS SPORTNAKŁO NAD NOTECIĄSeria Diamentowa - M2022-09-24 13:04:58
151GODZIUK Roman 41TORUŃSeria Srebrna - M2022-09-24 13:04:59
152GODZIUK Marta 42TORUŃSeria Srebrna - K2022-09-24 13:04:59
153POWŁOKA Weronika 157TOPOLINEKSeria Srebrna - K2022-09-24 13:04:59
154KUZIOŁA Michał 87TOPOLINEKSeria Srebrna - M2022-09-24 13:04:59
155TUZIAK Barbara 213KALISZ POMORSKISeria Srebrna - K2022-09-24 13:05:00
156TAFELSKI Piotr 206ŁABISZYNSeria Srebrna - M2022-09-24 13:05:00
157RYDZYŃSKA Kaja 167LUBAŃSeria Srebrna - K2022-09-24 13:05:00
158ROSIŃSKA Oliwia 163LUBOSTROŃSeria Srebrna - K2022-09-24 13:05:00
159RYDZYŃSKI Emil 168NAWOJÓW ŁUŻYCKI 110Seria Srebrna - M2022-09-24 13:05:00
160ROSIŃSKA Inga 164SZCZEPANOWOSeria Brązowa - K2022-09-24 13:05:00
161LEWANDOWSKI Robert 97FUNDACJA SZTUKA WYBORUBYDGOSZCZ, POLANDSeria Brązowa - M2022-09-24 13:05:57
162PĘCZKOWSKA Elżbieta 148SOLEC KUJAWSKISeria Brązowa - K2022-09-24 13:05:57
163ŁAWNICZAK Patrycja 101SOLEC KUJAWSKISeria Brązowa - K2022-09-24 13:05:58
164ŁAWNICZAK Łukasz 102SOLEC KUJAWSKISeria Brązowa - M2022-09-24 13:05:58
165SIEMIANOWSKI Jan 174SOLEC KUJAWSKISeria Brązowa - M2022-09-24 13:05:58
166DZIERŻAWSKI Łukasz 35WŁOCŁAWEKSeria Srebrna - M2022-09-24 13:05:58
167LICAU Krzysztof 100GNIEWKOWOSeria Brązowa - M2022-09-24 13:05:58
168CHLEBOSZ Sylwia 18SOLEC KUJAWSKISeria Brązowa - K2022-09-24 13:05:58
169MAJDA Karolina 111BYDGOSZCZSeria Brązowa - K2022-09-24 13:05:58
170KOTYRBA Wojciech 74BYDGOSZCZSeria Brązowa - M2022-09-24 13:05:59
171ZDRENKA Dennis 239SOLEC KUJAWSKISeria Brązowa - M2022-09-24 13:05:59
172ZACNIEWSKI Paweł 237ZŁOTORIASeria Brązowa - M2022-09-24 13:05:59
173MOTYLEWSKI Marcin 125TORUŃSeria Brązowa - M2022-09-24 13:05:59
174LICAU Magdalena 99GNIEWKOWOSeria Brązowa - K2022-09-24 13:05:59
175MOTYLEWSKA Natalia 124TORUŃSeria Brązowa - K2022-09-24 13:05:59
176TUCHOLSKI Sławomir 212ZŁOTORIASeria Brązowa - M2022-09-24 13:05:59
177WENDT Grzegorz 222DRIVERYSOLEC KUJAWSKISeria Brązowa - M2022-09-24 13:05:59
178PŁOTALSKA Bernadeta 152JANIKOWOSeria Brązowa - K2022-09-24 13:05:59
179NOWAKOWSKA Mariola 136RUNCROSS ROZGARTYTORUŃSeria Brązowa - K2022-09-24 13:06:00
180PROCHERA Joanna 158TORUŃSeria Brązowa - K2022-09-24 13:06:00
181MAREK Lucjan 115BARCINSeria Brązowa - M2022-09-24 13:06:00
182LEWANDOWSKA Monika 96JANIKOWOSeria Brązowa - K2022-09-24 13:06:00
183PAWLAK Aleksandra 146JANIKOWOSeria Brązowa - K2022-09-24 13:06:00
184STASZEWSKA Ilona 183JANIKOWOSeria Brązowa - K2022-09-24 13:06:00
185JARCZASZEK Krzysztof 56JANIKOWOSeria Brązowa - M2022-09-24 13:06:00
186MAREK Anna 116BARCINSeria Brązowa - K2022-09-24 13:06:01
187LEWANDOWSKI Arkadiusz 98BYDGOSZCZSeria Brązowa - M2022-09-24 13:06:01
188KORZEC Mateusz 73BYDGOSZCZSeria Brązowa - M2022-09-24 13:06:56
189KARWACKI Dawid 67BYDGOSZCZSeria Brązowa - M2022-09-24 13:06:56
190PALUSZAK Łukasz 145STRZELNOSeria Brązowa - M2022-09-24 13:06:57
191BOGACZ Szymon 14STRZELNOSeria Brązowa - M2022-09-24 13:06:57
192ZDUNIAK Anna 240TORUŃSeria Brązowa - K2022-09-24 13:06:57
193OSIŃSKI Marcin 143TORUŃSeria Brązowa - M2022-09-24 13:06:57
194CHEŁCHOWSKA Olga 17BYDGOSZCZSeria Brązowa - K2022-09-24 13:06:57
195KORZEC Patryk 72TORUŃSeria Brązowa - M2022-09-24 13:06:57
196NITSCHKE Bartosz 132INOWROCŁAWSeria Brązowa - M2022-09-24 13:06:57
196ŁĄCZNA Julia 103KRUSZWICASeria Brązowa - K2022-09-24 13:06:57
198SZOSTEK Jarosław 198PAKOŚĆSeria Brązowa - M2022-09-24 13:06:58
199SZOSTEK Karolina 197PAKOŚĆSeria Brązowa - K2022-09-24 13:06:58
200JARZĘBSKA Gabrysia 58KALISZ POMORSKISeria Brązowa - K2022-09-24 13:06:58
201JARZĘBSKA Monika 57KALISZ POMORSKISeria Brązowa - K2022-09-24 13:06:58
202MŁYNARCZYK Piotr 121KALISZ POMORSKISeria Brązowa - M2022-09-24 13:06:58
203SZOSTEK Joanna 196BARCINSeria Brązowa - K2022-09-24 13:06:59
204KWASIŃSKI Mariusz 90BARCINSeria Brązowa - M2022-09-24 13:06:59
205SZCZEPANIK Renata 193WIĘCBORKSeria Brązowa - K2022-09-24 13:06:59
206IVATIN Patryk 252Seria Brązowa - M2022-09-24 13:06:59
207STARYTSKA Kateryna 253Seria Brązowa - K2022-09-24 13:06:59
208RZESZUTO Rafał 169KALISZ POMORSKISeria Brązowa - M2022-09-24 13:06:59
209MŁYNARCZYK Jolanta 120KALISZ POMORSKISeria Brązowa - K2022-09-24 13:06:59
210KOŁODZIEJ Martyna 70ŚWIECIESeria z Psem - K2022-09-24 13:08:18
211WRZESIŃSKI Krzysztof 234BYDGOSZCZSeria z Psem - M2022-09-24 13:08:18
212OLEJNICZAK Julia 139SILNOSeria Brązowa - K2022-09-24 13:08:18
Znaleziono 212 wynik(ów)