ZIMOWY JANOSIK 30+KM | BEDZIES KWICOŁ
Zimowy Janosik 2022
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2022-01-22
Miejsce : Niedzica
Dystans : 30 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 286
Wystartowało : 234
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 229
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4km | 9km | 14km | 21km | 25km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuBarwinkowa Góra
4km
Łapsze Niżne
9km
    
1PÔBIŠ Ivan 27ZUOLENWeteran Mężczyzn00:00:0000:37:3700:53:38
2WALKOSZ Mateusz 3285SZAFLARYSZAFLARYSenior Mężczyzn00:00:0000:37:1800:53:39
3ZBOZIEN Jaroslaw 47Master Mężczyzn00:00:0000:53:41
4TOKARSKI Szymon 3278NOWY SĄCZMaster Mężczyzn00:00:0000:37:2400:53:46
5DUDA Konrad 3040KRAKÓWKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:38:5400:56:01
6KRAWCZYK Karol 3131JAWORZNOJAWORZNOMaster Mężczyzn00:00:0000:38:4500:56:09
7WYGANOWSKI Konrad 3306RUMIAWeteran Mężczyzn00:00:0000:39:0800:56:54
8PISKORZ Przemysław 3212TEAM PROGRESJAZAKOPANESenior Mężczyzn00:00:0000:40:1600:56:55
9BIESZCZAD Mateusz 3013KB ATHLETIC ZRĘCINWOJASZÓWKASenior Mężczyzn00:00:0000:39:1900:57:06
10STEPANIUK Adam 3254BIEGAMY DZISIAJ? WIERZBICAWIERZBICA-OSIEDLEWeteran Mężczyzn00:00:0000:40:2200:58:14
11GIERSZEWSKI Jarosław 3070ZAŁOGA GCIECHOCINEKWeteran Mężczyzn00:00:0000:40:2700:58:52
12GOLONKA Łukasz 3077ELEKTRKOGOLLIMANOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:41:0500:59:29
13MATUSZEWSKI Arek 3172ZAMOŚĆWeteran Mężczyzn00:00:0000:41:0100:59:33
14PYCIA Adam 3226KRAKÓWKRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:59:35
15LESIAK Tomasz 3151ŁÓDŹMaster Mężczyzn00:00:0000:41:0800:59:39
16WÓJCIK Łukasz 3302SZYBCIEJ NIE DAM RADYNIEMCEMaster Mężczyzn00:00:0001:00:20
17KOZŁOWSKI Paweł 3127ŁAZYŁAZYMaster Mężczyzn00:00:0000:41:1601:00:22
18ZIELIŃSKI Mateusz 3316KRAKÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:42:1101:00:33
19SCIEBURA Paweł 3240WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:43:3201:01:40
20JUREK Przemysław 3096KS STASZEWSCYWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:43:2501:02:07
21KLAJNERT Tomek 31108 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0000:43:4601:02:38
22MRZYGŁÓD Jurek 3184LUBYCZA KRÓLEWSKAMaster Mężczyzn00:00:0000:44:1001:02:41
23ZYGMUNT Paweł 3318GIEDLAROWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:02:51
24KUŚMIERZAK Piotr 3146STAY INSANELUBLINMaster Mężczyzn00:00:0000:45:3201:03:47
25STASZEWSKI Wojciech 3253KS STASZEWSCYWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:44:4201:03:53
26WOJCIESZEK Andrzej 3299GEMINI POLSKA TEAMSOPOTMaster Mężczyzn00:00:0000:44:1401:03:57
27CHOMIK Rafał 3030RAFAŁ CHOMIK 3COACHGLIWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:42:5501:03:58
28LISOWSKI Jacek 3155STAY INSANEDĄBROWICAWeteran Mężczyzn00:00:0000:44:3401:04:01
29SALACHNA - NOWAK Magdalena 3238STAY INSANELUBLINMaster Kobiet00:00:0000:44:3101:04:01
30KIŃCZYK Tomasz 3107OŁAWAOŁAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:45:2101:04:04
31SZWAJKA Aneta 3271STAJNIA BALONASTALOWA WOLAWeteran Kobiet00:00:0000:44:3901:04:10
32PULKOWSKI Łukasz 3225CHODKOWO-KUCHNYMaster Mężczyzn00:00:0000:44:0801:04:11
33WILKOS Kamil 3288NIEMCESenior Mężczyzn00:00:0000:45:4801:04:18
34OSZYWA Damian 34DAMCZI RUNKIELCEMaster Mężczyzn00:00:0000:45:0101:04:22
35GĘBALA Wojtek 3068WARSZAWAWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:44:5101:04:23
36RYMKIEWICZ Zbigniew 3236ZĄBKIZĄBKIMaster Mężczyzn00:00:0000:44:4801:04:23
37LASEK Joanna 3150KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:45:0901:04:33
38SIEMIESZ Paweł 3243JASŁOSenior Mężczyzn00:00:0000:45:2901:04:34
39BOKSA Bartłomiej 3024KKM KALORYFERKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:45:4501:04:37
40LADRA Ryszard 3149KKM KALORYFERKRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:45:5801:04:54
41KORZENIOWSKI Damian 3116REJOWIECMaster Mężczyzn00:00:0000:45:5101:05:01
42MOLASY Dorota 3181AKTYWNIE Z MOLKAMIMALBORKSenior Kobiet00:00:0000:45:1901:05:02
43WITEK Maciej 3294TARNÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:46:1401:05:24
44WITEK Wojciech 3295TARNÓWSenior Mężczyzn00:00:0000:46:1601:05:25
45BIELAS Krzysztof 3011KAMIEŃMaster Mężczyzn00:00:0000:46:3401:05:59
46PAŁUBSKI Andrzej 3199TECHGISCZAJOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:46:2801:06:01
47RUDZIŃSKI Tomasz 3232KUNA W AGREŚCIELUBLINIECMaster Mężczyzn00:00:0000:47:2101:06:02
48FILIPOWSKI Rafał 3046KUBAPIECHTEAMKRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:46:3701:06:08
49GAWROŃSKI Sebastian 3066A NA CO TO KOMU POTRZEBNEWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:46:2201:06:09
50BOŃSKA Karolina 3025A NA CO TO KOMU POTRZEBNEWARSZAWASenior Kobiet00:00:0000:46:1901:06:10
51KOWALSKI Krzysztof 3126HRMAXCROSSTEAMSOPOTWeteran Mężczyzn00:00:0001:07:06
52STANIK Witold 3251YEOPY OPOCZNOBIAŁACZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:47:2801:07:07
53KUZIOŁA Grzegorz 3147#NOLIMITSLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0000:46:5301:07:08
54NAPIERAŁA Marcin 3187KOZIEGŁOWYMaster Mężczyzn00:00:0000:44:1701:07:16
55MIROWSKI Jarosław 3178WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0000:47:3401:07:35
56SZPUNAR Daniel 3269DĘBINASenior Mężczyzn00:00:0000:47:1001:07:39
57KULKA Monika 3142RĄCZE GAZELERUDAWAWeteran Kobiet00:00:0000:47:5601:07:40
58MAGIERA Adrian 3160TEAM KACWINKACWINSenior Mężczyzn00:00:0000:47:4101:07:42
59MALINOWSKI Robert 3164OLSZANKAWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:0701:07:44
60SŁABOŃ Mariusz 3245KIWK-A BIEGAWOLBROMWeteran Mężczyzn00:00:0000:47:5201:07:46
61KACPRZYCKA Paulina 30984WMBOTOLSZTYNSenior Kobiet00:00:0000:46:4901:07:48
62PRZYBYŁOWSKI Piotr 3222KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:48:0101:07:52
63KISZCZYŃSKI Filip 3108SIERRA TEQUILAŁAPSZE NIŻNESenior Mężczyzn00:00:0000:44:5801:07:59
64FILIPIAK Hieronim 3045MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:1501:08:42
65EFEMBERG Joanna 3043STAJNIA BALONASZCZECINWeteran Kobiet00:00:0000:48:2001:08:54
66CHODZIŃSKI Piotr 3029RZESZÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:48:2301:08:57
67GARNCARCZYK Piotr 3060ŻYWIECWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:4001:09:00
68KUCHTA Maciek 3141TEAM KACWINKACWINSenior Mężczyzn00:00:0000:48:4201:09:06
69KOWALIK Jan 3123KRAKÓWDinozaur Mężczyzn00:00:0000:49:3901:09:09
70PIĄTEK Tomasz 5159WILD BUCHAYSPISARZOWICEMaster Mężczyzn00:00:0000:49:0701:09:23
71ADAMCZYK Jacek 3002CHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:1201:09:45
72FURMAN Tomasz 3053WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0001:09:46
73KOPEĆ Sebastian 3114RYCZÓWEKSenior Mężczyzn00:00:0000:48:3601:09:50
74ORZECHOWSKI Marek 3194TAK LUBIĘ SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:0001:10:02
75ŚWIERCZEWSKI Krzysztof 3273BIEGOWA KUŹNIASOSNOWIECWeteran Mężczyzn00:00:0000:48:2801:10:07
76ŁYCZKO Anna 3159PODIUMSTOBIERNAMaster Kobiet00:00:0000:48:4601:10:08
77FLAK-WANCERZ Anna 3049KATOWICEKATOWICEMaster Kobiet00:00:0000:48:3201:10:20
78GRABOWIECKI Michał 3079LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0001:10:35
79CZARDYBON Michał 3033CZARNE STOPYWYRYMaster Mężczyzn00:00:0000:47:1901:10:41
80GACH Mariusz 3055KRAKOWMaster Mężczyzn00:00:0000:47:4901:10:43
81KUBRAK Kamil 3139KRAKÓWKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:10:43
82KWIATKOWSKA Beata 3148CHOJNICEMaster Kobiet00:00:0000:50:2101:10:45
83ŁOZIŃSKA Magdalena 44JACEK BIEGAWARSZAWASenior Kobiet00:00:0001:11:02
84PIETRZAK Maciej 3207WARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0001:11:02
85TUSIŃSKI Seweryn 40OSTROBIECCHMIELÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:11:31
86PREISS Radosław 3219REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIEGDAŃSKMaster Mężczyzn00:00:0000:48:5501:11:32
87CZARNOMSKI Aleksander 3034GDYNIAGDYNIASenior Mężczyzn00:00:0000:48:5001:11:34
88PRUSZKOWSKI Mariusz 3220CHEŁM BIEGACHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0001:12:02
89BIGOŚ Monika 3014KRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:51:3501:12:36
90SOBCZAK Mikołaj 3247WLKP MOUNTAINS ULTRASKÓRZEWOMaster Mężczyzn00:00:0000:50:4901:12:40
91BIDAS Pawel 3010BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn00:00:0000:51:2501:13:01
92SAWICKI Robert 3239BEE IS RUNNINGGORLICEWeteran Mężczyzn00:00:0000:52:1101:13:17
93CZICHY Barbara 3035WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYWeteran Kobiet00:00:0000:50:4601:13:20
94SZEWCZYK Mariusz 3260KRAKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0000:52:1501:13:20
95KNAP Tomasz 3111ULTRAGAZUNYKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0001:13:22
96KLAJNERT Marta 31098BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMWeteran Kobiet00:00:0000:49:4201:13:30
97KRAŚNICKI Sławomir 3130CHEŁMCHEŁMSenior Mężczyzn00:00:0001:13:30
98BOGUSŁAWSKA Julia 3019WARSZAWAWeteran Kobiet00:00:0000:51:5901:13:31
99PUDŁOWSKI Adam 3223CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0000:49:4501:13:31
100GARUS Marcin 3062CZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:49:5201:13:44
101KALICZYŃSKA Wioletta 3099PROJEKT1000UPRUMIAMaster Kobiet00:00:0000:49:4901:13:44
102WRÓBEL Sebastian 3305GEMINI POLSKAGDYNIAMaster Mężczyzn00:00:0000:52:1801:13:59
103GROMEK Edyta 3081LUBLINLUBLINMaster Kobiet00:00:0000:52:4401:14:07
104PAĆKO Michał 3197SPARTA LUBLINLUBLINSenior Mężczyzn00:00:0000:49:1101:14:45
105ARCISZEWSKI Michał 3003SPRÓCHNIALI HERKULESIŚWIERZOWA POLSKAMaster Mężczyzn00:00:0000:52:2901:14:49
106BARSZCZ Marcin 3007SPARTA LUBLINLUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0001:14:52
107GLIŃSKI Marcin 3072KS STASZEWSCYWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:54:1301:14:57
108RUSIN Łukasz 3233RKSCHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0000:51:4401:15:05
109PANEK Agata 3200GRUPA JURA.PLZAWIERCIEMaster Kobiet00:00:0000:50:1001:15:17
110KUBICKI Tadeusz 3138POZNAŃSenior Mężczyzn00:00:0000:50:3801:15:18
111KRYCZEK Piotr 3137WARSZAWAWARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:51:5001:15:19
112ROGUZIŃSKI Radosław 3228RDXSTARA IWICZNAMaster Mężczyzn00:00:0000:51:2101:15:45
113INDRASZAK Adam 5067KATOWICEWeteran Mężczyzn00:00:0000:49:1701:16:09
114GONERA Kazimierz 3078KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEDinozaur Mężczyzn00:00:0000:53:2301:16:26
115LEWIŃSKI Tomasz 3154JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAMaster Mężczyzn00:00:0000:53:3601:16:28
116PĘKALA Jarosław 3204ZABRZEWeteran Mężczyzn00:00:0000:54:3401:17:01
117OBARSKI Norbert 3191KIELCEDinozaur Mężczyzn00:00:0000:54:5001:17:23
118PĘKALA Anna 3203MIRAZ TACE TEAMZABRZEWeteran Kobiet00:00:0000:54:3801:17:24
119TARNOWSKI Michał 3277TURKAMaster Mężczyzn00:00:0000:52:4801:17:30
120DĄBROWSKI Paweł 3038LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0000:54:0801:17:48
121KORDOS Elzbieta 3115JKM KALORYFERKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:54:5201:17:53
122WILŃSKA-ZYWERT Agnieszka 3289BORÓWKO 6Master Kobiet00:00:0000:55:2101:18:24
123GAJDA Mateusz 3056SPRUCHNIALI HERKULESIBŁAŻKOWASenior Mężczyzn00:00:0000:55:3001:19:18
124PAWLAK Ewelina 3202PIASECZNOMaster Kobiet00:00:0000:54:4501:19:49
125JASEK Wioletta 3090KOBIETY WATAHYZABRZEWeteran Kobiet00:00:0000:55:0101:20:15
126NYKIEL Małgorzata 3190MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran Kobiet00:00:0000:55:3801:20:24
127ZAMOJSKA Iwona 3313MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMaster Kobiet00:00:0000:55:3401:20:24
128KOCHAN Piotr 3113KOBYŁKAMaster Mężczyzn00:00:0000:56:5501:20:34
129KRAJEWSKA-PALUCH Ewa 3129DĄBROWA GÓRNICZAWeteran Kobiet00:00:0000:56:3001:21:31
Niesklasyfikowani
WŁODARCZYK Anna 3296SPARTA LUBLINLUBLINSenior KobietDNF00:55:25 DNF01:21:43 DNF
131ZAWISZA Beata 3314KOBIETY WATAHYŚWIĘTOCHŁOWICEWeteran Kobiet00:00:0001:21:59
132JĘDRZEJEWSKA Beata 3091KOBIETY WATAHYBYTOMMaster Kobiet00:00:0000:56:2501:22:01
133KALINOWSKA Joanna 3100ULTRA BESKID SPORTJASIENICAMaster Kobiet00:00:0000:56:0601:22:09
134GANCARZ Marek 3058BIEGAM ŻEBY ŻREĆ WIĘCEJ CIASTKÓWBIELSKO-BIAŁASenior Mężczyzn00:00:0000:56:0901:22:10
135ZYGMUNT Monika 3317GIEDLAROWAWeteran Kobiet00:00:0000:56:5201:22:10
136WIŚNIEWSKA Ewa 3290WĄSY KOLONIAWeteran Kobiet00:00:0000:56:4901:22:11
137MODLIŃSKA Kinga 3180KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet00:00:0000:59:3701:22:14
138MROZICKI Andrzej 3183WARSZAWAWeteran Mężczyzn00:00:0000:53:5201:22:16
139BOKSA Anna 3023KKM KALORYFERKRAKÓWMaster Kobiet00:00:0000:56:4401:22:20
140WYSOCKI Rafał 3307KKM KALORYFERKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0000:55:0701:22:20
141BALCERZAK Cezary 3005ZĄBKIWeteran Mężczyzn00:00:0000:53:2801:22:23
142SZKAMRUK Alicja 3262EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICESenior Kobiet00:00:0000:57:0701:23:38
143SZKAMRUK Małgorzata 3261EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICEMaster Kobiet00:00:0000:57:1401:23:39
144BOJANOWSKI Jakub 3021ZIELONKAWeteran Mężczyzn00:00:0000:56:1801:24:00
145HAUTON Monika 3087NIE TERAZ, POTEMSOSNOWIECMaster Kobiet00:00:0000:58:1701:24:18
146MARCINEK Łukasz 3167NIE TERAZ, POTEMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMaster Mężczyzn00:00:0000:58:2101:24:18
147MRACHACZ Dorota 3182MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran Kobiet00:00:0000:57:4501:26:00
148JODKO Magda 3092GRUDZIĄDZWeteran Kobiet00:00:0001:01:1801:27:19
149POLSKI Jacek 3216AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZWeteran Mężczyzn00:00:0001:01:1301:27:19
150MAŁEK Mariusz 3165BIEGOWA_FURIACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0001:03:3801:29:19
151SZKLANNY-RECLIK Elżbieta 3263AKTYWNA PSZCZYNA RUNNERS TEAMPSZCZYNAMaster Kobiet00:00:0000:41:1101:29:33
151ZABOST Anna 3308WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0001:01:4601:29:33
153WIŚNIEWSKA Dorota 3291ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMaster Kobiet00:00:0001:02:0101:34:06
FRYŚ-RZEZAK Justyna 3051WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster KobietDNF01:03:13 DNF01:35:07 DNF
155WÓJCICKA Magdalena 3300WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWWeteran Kobiet00:00:0001:03:0801:35:08
156MANIAKOWSKA Agnieszka 3166WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0001:03:0201:37:05
157ROWIŃSKA Marta 3231LEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0001:02:5801:37:06
158BIENIEWSKA Agnieszka 3012WYBIEGAJ SIEBIECHOTOMÓWMaster Kobiet00:00:0001:05:1901:37:36
159KĘPKA Robert 3106BIEGUSIEM.PLRYKIMaster Mężczyzn00:00:0001:11:0001:41:33
160KARASIŃSKA Elżbieta 3103WYBIEGAJ SIEBIEJABŁONNAWeteran Kobiet00:00:0001:10:1601:42:13
161GNIADEK Elżbieta 3074WYBIEGAJ SIEBIEWIELISZEWMaster Kobiet00:00:0001:10:1301:42:15
162CIEŚLIKOWSKA Barbara 3031WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOWeteran Kobiet00:00:0001:00:1701:42:25
163MARYNIAK Katarzyna 3168WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOMaster Kobiet00:00:0001:10:1101:46:01
164GNIADEK Łukasz 3075WIELISZEWWIELISZEWMaster Mężczyzn00:00:0001:10:2001:46:12
FEDUNIK Karol 3044BIEGNIJ OŁAWOOŁAWASenior MężczyznDNF00:45:24 DNF03:15:38 DNF
166LORANC Paweł 5115WILD BUCHAYSKOZYMaster Mężczyzn00:00:0004:10:28
167CISAK Maciek 10TEAM KACWINLIMANOWASenior Mężczyzn00:00:0003:47:04
168ZATORSKI Andrzej 26Dinozaur Mężczyzn00:00:0004:07:07
169GRZĄŚ Rafał 31Master Mężczyzn00:00:0004:18:30
170DZIKI Marek 32RUGOŻNIKMaster Mężczyzn00:00:0004:18:34
171ABRAMOWICZ Daniel 3001CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0005:18:40
172BARAN Roman 3006DĄBROWA GÓRNICZAMaster Mężczyzn00:00:0004:15:56
173BEDŁUSZAK Tomasz 3009CHEŁM BIEGACHEŁMMaster Mężczyzn00:00:0004:16:40
174BINIENDA Agnieszka 3015KOBIETY WATAHYZABRZEMaster Kobiet00:00:0003:47:13
175BOJANOWSKI Filip 3022ZIELONKASenior Mężczyzn00:00:0005:17:53
176BUKIEL Klaudia 3026ZAKOPANESenior Kobiet00:00:0003:50:10
177CAJLER Dariusz 3027OPOLEWeteran Mężczyzn00:00:0003:41:06
178CIUBA Paweł 3032SPRÓCHNIALI HERKULESIKROSNOSenior Mężczyzn00:00:0004:01:39
179DYR Dorota 3041GDAŃSKMaster Kobiet00:00:0004:26:26
180DZIAMENTSYEVA Viyaleta 3042JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWASenior Kobiet00:00:0004:22:28
181FISZER Jakub 3048TEEM DKMSTORUŃMaster Mężczyzn00:00:0003:44:53
182FURDYNA Maria 3052WARSZAWAMaster Kobiet00:00:0004:46:50
183GACEK Michał 3054ULTRAGAZUNYSKAWINAMaster Mężczyzn00:00:0003:33:31
184GAJEWSKA-BROŻYNA Kamila 3057KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet00:00:0004:47:04
185GIERSZEWSKI Maciek 3069ZAŁOGA GWARSZAWASenior Mężczyzn00:00:0003:45:21
186GLEBA Mariusz 3071PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNSenior Mężczyzn00:00:0003:34:41
187GUŁAS Daniel 3082LUBLINMaster Mężczyzn00:00:0003:40:05
188GUMIELA Piotr 3083GUMISIOLANDIAGDAŃSKMaster Mężczyzn00:00:0004:17:45
188GUMIELA Michał 3085GUMISIOLANDIARZESZÓWSenior Mężczyzn00:00:0004:17:42
190KANDEFER Beata 3102KBKORCZYNAWeteran Kobiet00:00:0003:50:37
191KOTOWSKI Andrzej 3120WROCŁAWWeteran Mężczyzn00:00:0004:01:46
192KOWALCZYK Aneta 3121KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMaster Kobiet00:00:0004:47:41
193KRACZKOWSKI Krzysztof 31288 BALL CROSS GYM CHEŁMCHEŁMWeteran Mężczyzn00:00:0004:06:48
194KUC Adam 3140THE OFFICEKRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0004:19:18
195MATERA Kinga 3170GRUPĄ JURA PLWYSOKAWeteran Kobiet00:00:0005:11:07
196MELSON Maciej 3175FUNDACJA LIFE NATUREŁÓDŹSenior Mężczyzn00:00:0004:09:58
197MICHAŁEK Emil 3176KB HARCOWNIK-JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEWeteran Mężczyzn00:00:0003:58:12
198MURASZEW - DĄBROWSKA Katarzyna 3185DZIKIE SKRZYDŁOWARSZAWAMaster Kobiet00:00:0005:16:22
199NADOLSKI Michał 3186SITNOSITNOMaster Mężczyzn00:00:0003:49:18
200OLENDER Marcin 3192PISZMaster Mężczyzn00:00:0004:00:40
201PABIAN Elżbieta 3196EKIPA Z TARNOWANIEDOMICEWeteran Kobiet00:00:0004:17:49
202SZCZERBATKO Konrad 3198LUBLINWeteran Mężczyzn00:00:0004:47:19
203PIÓRKOWSKI Marek 3210BIEGOWA KUŹNIABĘDZINWeteran Mężczyzn00:00:0004:20:06
204PŁAWECKA Katarzyna 3213PSZCZYNAWeteran Kobiet00:00:0004:08:36
205PONICHTERA Paweł 3217ZĄBKISenior Mężczyzn00:00:0003:58:17
206POTAŚ Agnieszka 3218BIEGOWA KUŹNIAKOMPRACHCICEMaster Kobiet00:00:0003:40:59
207PULKOWSKA Justyna 3224WARSZAWASenior Kobiet00:00:0004:49:47
208RUTKOWSKA Małgorzata 3234GOLUB-DOBRZYŃWeteran Kobiet00:00:0004:49:25
209RYCHARSKI Michał 3235ZŁOTORIAMaster Mężczyzn00:00:0004:01:01
210RZEPIŃSKI Łukasz 3237SAMOTNY WILKGRONOWOMaster Mężczyzn00:00:0003:47:57
211SOCHACKI Mariusz 3248GRUPA JURA.PLLGOTA MUROWANAWeteran Mężczyzn00:00:0004:45:05
212SOKOŁOWSKI Artur 3249TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKWeteran Mężczyzn00:00:0005:13:33
213STRZELCZYK Mariusz 3256KONSTANCIN-JEZIORNAMaster Mężczyzn00:00:0004:55:10
214SYGIET Andrzej 3257GLIWICEWeteran Mężczyzn00:00:0003:57:10
215SZLACHTA Dawid 3264JERZMANOWICESenior Mężczyzn00:00:0003:35:16
216SZLEMBARSKI Radosław 3265CZELADŹMaster Mężczyzn00:00:0003:41:54
217SZMAJDOWICZ Paweł 3266FACHDOM TEAMKONSTANCIN JEZIORNAWeteran Mężczyzn00:00:0004:02:18
218SZPORAK Bartłomiej 3267POŚWIĘTNESenior Mężczyzn00:00:0003:21:04
219SZUREK Joanna 3270GORLICEMaster Kobiet00:00:0004:16:57
220ŚWIDERSKA BEM Krystyna 3272KATOWICEMaster Kobiet00:00:0004:08:13
221ŚWIETLIK Paweł 3274ŁBISKAMaster Mężczyzn00:00:0004:09:01
222TOL Kamil 3279MAFIA TEAM LUBLINIECTANINASenior Mężczyzn00:00:0003:53:10
223TUSIŃSKA Mariola 3280MARIOLA TUSIŃSKAOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIWeteran Kobiet00:00:0004:47:59
224WAGLEWSKI Karol 3283KRAKÓWMaster Mężczyzn00:00:0003:21:57
225WICHTOWSKI Marek 3287WORKDAYWARSZAWAMaster Mężczyzn00:00:0003:53:52
226WIŚNIEWSKI Tomasz 3293ALEKSANDRÓW KUJAWSKIMaster Mężczyzn00:00:0004:31:50
227WÓJCICKI Tomasz 3301KOMORÓWWeteran Mężczyzn00:00:0003:51:49
228WÓŁKIEWICZ Paweł 3303KS STASZEWSCYPRUSZKÓWWeteran Mężczyzn00:00:0004:00:44
229WÓŁKIEWICZ Dorota 3304KS STASZEWSCYPRUSZKÓWWeteran Kobiet00:00:0004:11:08
230ZAJĄC Aga 331077CATSJÓZEFOSŁAWWeteran Kobiet00:00:0004:46:53
231ZAKRZEWSKA Anna 3312JÓZEFOSŁAWMaster Kobiet00:00:0005:19:45
232ŻMIJEWSKI Dariusz 3319EKSTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICEWeteran Mężczyzn00:00:0003:32:01
. . 46DNF00:57:26 DNF DNF
ROSINSKA Monika 3230WYBIEGAJ SIEBIEWARSZAWAWeteran KobietDNF01:18:37 DNF DNF
Znaleziono 234 wynik(ów)