ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 21 KM
Zimowy Półmaraton Gór Stołowych
Organizator : Fundacja Maratony Górskie
Data : 2022-01-22
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 582
Wystartowało : 431
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 424
Na trasie : 7
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaMoment startuParking
7km
Bledne_Skaly
14km
     
1BAKA Elzbieta 15LADIESLOSTGĄSBAGĄSWARSZAWAK-40NIE00:58:12
2BARTOSIK Kamila 23NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-40NO 00:59:51
3UPTAS Tomasz 516CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWM-40NIE01:25:01
4WLODARCZYK Krzysztof 5403TEAM MPEC KONINKONINM-40NIE01:14:57
5MATUSIAK Mateusz 316ZIELONA GÓRAM-20NIE01:23:08
6MAZUR Marek 320BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-50NIE01:29:14
7SAWICZ Piotr 439WROCŁAWM-30NIE01:52:0803:05:03
8ADAMSKI Adam 3BIERUTÓWM-60NIE01:16:5503:10:33
9DUCZMAL Dominika 109140 MinutJELENIA GÓRAK-20NIE2022-01-22 09:01:0000:54:1301:48:18
10CZERNIK Judyta 9442K PRO TEAMZABRZEK-30NIE2022-01-22 09:01:0100:57:1201:55:26
11GORZELAŃCZYK Jakub 142MKS SIECHNICEGOLĘCZEWOM-30NIE2022-01-22 09:01:0100:43:3201:27:12
12NOWACKI Mateusz 352PRZEDWOJEWSKI TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEM-30NIE2022-01-22 09:01:0100:50:2801:42:43
13GRUND Marek 150MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM-30NIE2022-01-22 09:01:0100:49:2801:40:20
14AUGUST Kajetan 9CZELADŹM-20NIE2022-01-22 09:01:0100:56:3901:53:27
15KRUPA Marcin 246AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-40NIE2022-01-22 09:01:0100:53:1401:52:59
16PAPROCKI Michał 380CZELADŹM-30NIE2022-01-22 09:01:0100:58:1602:01:58
17MÓLL Mateusz 335#SOBASTEAMWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:01:0100:55:0301:56:34
18GEZELA Mariusz 134EUFORIA BIEGACZA TEAMPOZNAŃM-40NIE2022-01-22 09:01:0200:51:0601:44:19
19ZIOBER Zbigniew 571EX TEAMWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:01:0200:48:3101:36:55
20PIĄTEK Karolina 388KRAKÓWK-30NIE2022-01-22 09:01:0200:50:5401:41:24
21MÓLL Janusz 336WROCŁAWM-50NIE2022-01-22 09:01:0201:01:4102:11:03
22KUCZKOWSKA Marta 261EXTEAMWROCŁAWK-20NIE2022-01-22 09:01:0201:04:2302:12:50
23GRZESIEK Góral 154HEEJ HEJ GURALUKRAKÓW SWOSZOWICEM-30NIE2022-01-22 09:01:0300:50:0101:37:53
24GÓRNISIEWICZ Roland 147TEAM LIVERGDÓWM-20NIE2022-01-22 09:01:0300:58:2602:03:09
25ŁAŹNIOWSKI Dawid 288KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM-30NIE2022-01-22 09:01:0300:55:1001:53:18
26SZYMBORSKA Monika 489WARSZAWAK-40NIE2022-01-22 09:01:0300:58:3001:59:24
27BERNAT Katarzyna 28BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAK-50NIE2022-01-22 09:01:0300:54:2701:48:53
28KRAWCZYK Karolina 243INOV-8 TEAMWARSZAWAK-30NIE2022-01-22 09:01:0300:58:1701:56:38
29HAJDA Justyna 158MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWK-20NIE2022-01-22 09:01:0300:58:1101:56:44
30MÓLL Kacper 337WROCŁAWM-20NIE2022-01-22 09:01:0301:00:4302:06:03
31BIEŃ Magdalena 37POZNAŃK-402022-01-22 09:01:0301:01:3002:04:30
32JABŁOŃSKI Paweł 170KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-40NIE2022-01-22 09:01:0400:54:0401:46:59
33BIECUSZEK Tomasz 32AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-40NIE2022-01-22 09:01:0400:59:5202:03:13
34BABIŃSKA-POPIŁKA Ewelina 12RADKÓWK-30NIE2022-01-22 09:01:0401:00:2702:11:11
35KARATKÓW Ewa 205RADKÓWK-40NIE2022-01-22 09:01:0401:08:5902:22:21
36SYPNIEWSKI Krystian 474POZNAŃM-402022-01-22 09:01:0401:09:0102:25:09
37MALINOWSKI Przemek 308RYBNIKM-50NIE2022-01-22 09:01:0401:29:0803:08:55
38RUTKOWSKI Dawid 431GRIZZLYTEAM/140MINUT.PLLUBINM-40TAK2022-01-22 09:01:0500:45:5501:35:22
39KACZOREK Robert 201WARSZAWAM-40TAK2022-01-22 09:01:0501:08:1702:24:51
40PAWLAK Maciej 3813 TEAM KONIN/MPEC - KONINKONINM-50NIE2022-01-22 09:01:0601:01:1602:05:56
41BYLINA Bartosz 72POZNANM-50NIE2022-01-22 09:01:0601:04:1102:10:25
42JAGODZIŃSKI Paweł 172VIKMED 3TEAM KONINKONINM-40NIE2022-01-22 09:01:0601:09:0402:25:50
43KRUSZEWSKI Jacek 247MARKOWI BIEGACZEMARKIM-40NO 2022-01-22 09:01:0601:12:3502:27:51
44KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał 229SPELOCLUB WROCŁAWWROCŁAWM-30TAK2022-01-22 09:01:0700:47:5501:35:22
45STANUCHIEWICZ Oskar 463CZĘSTOCHOWAM-40NIE2022-01-22 09:01:0700:56:1801:54:48
46WOSZCZAK Zbigniew 547STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINM-50NIE2022-01-22 09:01:0701:16:0102:28:13
47DYDA Paweł 113VEGE KACAPKAMIENNA GÓRAM-40NIE2022-01-22 09:01:0800:49:3301:39:41
48FERENC-SZMUC Edyta 119KUDOWIANKA RUNLEWIN KŁODZKIK-30NIE2022-01-22 09:01:0800:58:5301:59:58
49GNITECKA Katarzyna 139KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJK-30NIE2022-01-22 09:01:0801:00:5702:00:28
50WOSZCZAK Jolanta 548STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINK-50NIE2022-01-22 09:01:0801:17:3902:28:23
51MRÓZ Marcin 339DZIKIE BOBRYZALASEWOM-40NIE2022-01-22 09:01:0901:00:4302:02:40
52ŁOPATYŃSKA-HUBER Julita 290KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJK-40NIE2022-01-22 09:01:0901:02:4402:07:02
53PODEJMA Grzegorz 403SWARZĘDZM-40NIE2022-01-22 09:01:0901:04:1102:08:49
54MAJEWSKA Agata 304WROCŁAWK-40NIE2022-01-22 09:01:1000:58:4101:56:36
55JADACH Grzegorz 171NOAWROCŁAWM-40NIE2022-01-22 09:01:1001:08:4502:20:21
56TRZEPACZ Dorota 508KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAK-40NIE2022-01-22 09:01:1101:09:1502:25:54
57NOWAK Dorota 357SZCZECINK-30NIE2022-01-22 09:01:1101:18:1502:32:25
58GAJDA Sebastian 129SZCZECINM-40NIE2022-01-22 09:01:1201:18:1602:32:26
59JAŚKIEWICZ Katarzyna 183SZCZECINK-40NIE2022-01-22 09:01:1201:25:5802:55:14
60BERNAT Arkadiusz 29BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-50NIE2022-01-22 09:01:1301:02:1002:05:21
61CHEŁCHOWSKA Katarzyna 74RADKÓWK-30NO 2022-01-22 09:01:1301:31:1903:04:39
62BABIŃSKA Malwina 11RADKÓWK-30NIE2022-01-22 09:01:1301:41:5103:29:06
63RELIGA Andrzej 417HECZNAROWICEM-40NO 2022-01-22 09:01:1400:59:1602:03:40
64KARASIAK Piotr 204WROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:01:1400:55:5401:57:06
65KRAKOWSKI Krzysztof 239PIŁAM-40NIE2022-01-22 09:01:1401:04:0402:13:55
66KRAJEWSKI Wojtek 238KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-50NIE2022-01-22 09:01:1500:55:3601:49:27
67HARĘŻLAK Krzysztof 159KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ & AGB TORFYŁÓDŹM-40NIE2022-01-22 09:01:1500:56:4301:51:29
68KUBICKA Magdalena 256FLORENTYNÓWK-40NIE2022-01-22 09:01:1501:11:2002:23:39
69MUSIAL Radoslaw Musial 340WROCLAWM-40NO 2022-01-22 09:01:1501:20:1202:39:11
70KORYTEK Piotr 228ATRWITKOWOM-40NIE2022-01-22 09:01:1601:02:1802:09:24
71GRZEGORCZYK Wojciech 152KONDYCJAWARSZAWAM-50NIE2022-01-22 09:01:1601:09:4702:18:04
72PONIATOWSKI Seweryn 409TROPEM ULTRAWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:01:1701:04:0402:12:47
73RYPIŃSKA Magdalena 433TRZEBNICAK-40NIE2022-01-22 09:01:1701:25:0202:51:39
74KUŹMIŃSKI Piotr 271AGB TORFYALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM-40NIE2022-01-22 09:01:1800:55:5901:51:22
75MAJCHRZYCKI Sławomir 302TKKF MPK POZNAŃKIJEWO/ŚRODA WLKP.M-30NIE2022-01-22 09:01:1901:08:0402:16:06
76MORAWSKI Marcin 333RANGER SURVIVAL CLUBOBORNIKI ŚLĄSKIEM-40NIE2022-01-22 09:01:2301:18:2202:40:22
77SZYMAŃSKI Robert 488GORZÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE2022-01-22 09:01:2601:13:2302:35:56
78OCHOCKA Ewa 361ŁÓDŹK-40NIE2022-01-22 09:01:2601:37:3703:21:36
79FĄFARA Agnieszka 116BIEGNIĘTE LASKIŁÓDŹK-40NIE2022-01-22 09:01:2601:37:2603:21:35
80GOZDUR Michał 145POZNAŃM-40NIE2022-01-22 09:01:2801:05:1202:14:21
81NIEDZIELA Krzysztof 348GOSTYŃGOSTYŃM-40NIE2022-01-22 09:01:3401:28:1402:58:48
81NIEDZIELA Danuta 349GOSTYŃGOSTYŃK-40NIE2022-01-22 09:01:3401:28:1202:58:51
83MASALSKA Anna 315SUWAŁKIK-40NIE2022-01-22 09:01:3701:25:2402:56:03
84KURZAWIAK Wojciech 268ZGORMYSYNYKARŁÓWM-40TAK2022-01-22 09:01:3801:20:3902:42:16
85BIAŁEK Paweł 31KB HERMES GRYFINOSZCZECINM-30TAK2022-01-22 09:01:4001:07:0502:12:52
86KOLEJ Monika 217DZIKIE DZIKI GORZOWGORZOW WLKP .K-40NIE2022-01-22 09:01:4201:17:1702:37:10
87MROZIK Mariusz 338SZCZECINEKM-40NIE2022-01-22 09:01:4201:17:0202:37:12
88SZOPA Marek 484TEAM KOPEĆGORZÓW WLKP.M-40NIE2022-01-22 09:01:4501:01:4802:00:05
89ŚWIĄTEK Łukasz 496GVTWYSOKAM-30NIE2022-01-22 09:01:4501:11:0602:22:39
90SOWIŃSKI Robert 456GVTBORÓWM-40NIE2022-01-22 09:01:4501:10:2602:22:41
91MARZEC Karolina 314DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK-40NIE2022-01-22 09:01:4501:01:4601:59:55
92LUBAŃSKI Mateusz 283KS BARYCZ MILICZDŁUGOŁĘKAM-30NIE2022-01-22 09:01:4600:57:0101:54:22
93KALINOWSKI Grzegorz 583GUTMISZNA MAŁAM-402022-01-22 09:01:4601:02:5102:04:46
94ŻUROWSKI Mikołaj Żurowski 574GVTWROCŁAWM-20NO 2022-01-22 09:01:4601:23:2602:50:43
95POCIECHA Patryk 401WROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:01:5000:49:5701:39:09
96STAMM Tomasz 461POZNAŃM-50NIE2022-01-22 09:01:5001:19:3402:41:00
97KOWANSKI Jacek 232PLESZEWM-30NIE2022-01-22 09:01:5101:07:3202:15:31
98SAMBORSKI Bartosz 437WARSZAWAM-40NIE2022-01-22 09:01:5101:03:3502:04:50
99WESOŁEK Daniel 531POZNAŃM-30NIE2022-01-22 09:01:5401:02:2502:14:36
100MAKOWSKI Dariusz 305KM TEAMCHOJNAM-50NIE2022-01-22 09:01:5401:18:4802:45:59
101SZARPAK Anna 477PLESZEWK-40NIE2022-01-22 09:01:5801:32:2503:09:21
102KOWAŃSKI Tomasz 234PLESZEWM-40NIE2022-01-22 09:02:0201:32:0403:09:17
103KOWAŃSKA Aleksandra 233PLESZEWK-40NIE2022-01-22 09:02:0201:32:5003:09:25
104ŚWIATOWIEC Anna 495KRAKÓWK-50NIE2022-01-22 09:02:0401:09:4002:22:16
105ŁACHACZ Robert 286SZCZYTNOM-40NIE2022-01-22 09:02:0701:19:1402:44:33
106KOPKA Elżbieta 226AGB TORFYKOLONIA BRUŻYCAK-40NIE2022-01-22 09:02:1201:19:5102:34:57
107ROGUT Katarzyna 420AGB TORFYRĄBIEŃ ABK-50NIE2022-01-22 09:02:1201:20:0002:41:01
108ZIMINSKA Joanna 569HAPPYRUNNERSŁÓDŹK-50NIE2022-01-22 09:02:1201:20:0602:41:03
109KONOPACKI Grzegorz 222RÓŻOWE LANDRYNYBYSTRZYCA KŁODZKAM-40NIE2022-01-22 09:02:1601:15:1302:32:36
110KOPKA Tomasz 227AGB TORFYKOLONIA BRUŻYCAM-50NIE2022-01-22 09:02:1701:19:1602:34:48
111TRZECIAKIEWICZ Marek 506MLKS RADKÓWMYSŁOWICEM-202022-01-22 09:02:2201:05:3602:14:25
112DUNAJ Paweł 112GT RATWROCŁAWM-40TAK2022-01-22 09:02:2301:05:0802:14:33
113WŁODARCZYK Michał 543BMWPLEWISKAM-20NIE2022-01-22 09:02:2301:48:4303:43:26
114POCIĘGIEL Michał 402SKAWINA BIEGARADZISZÓWM-40NIE2022-01-22 09:02:2401:13:2902:22:11
115WŁODARCZYK Małgorzata 542COLOR TREND ORZECHOWOORZECHOWOK-40NIE2022-01-22 09:02:2401:48:4103:43:23
116GINTER Katarzyna 138KRAKÓWK-30NIE2022-01-22 09:02:2401:37:4903:19:08
117ANDRYSZCZAK Łukasz 5BMW KLUB POZNAŃPIĘCZKOWOM-30NIE2022-01-22 09:02:2501:14:4602:30:58
118KRAJEWSKA Magdalena 237AGBKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK-50NIE2022-01-22 09:02:2501:20:1402:41:04
119ZARODA Zbigniew 558ALOHA DZIKU!KONINM-50NIE2022-01-22 09:02:2601:01:0302:00:25
120PILARSKI Jacek 394AKTYWNI KONINKONINM-50NIE2022-01-22 09:02:2701:08:4402:18:30
121JĘDRZEJCZAK Anna 190WARSZAWAK-50NIE2022-01-22 09:02:3101:27:1302:55:23
122KUCHARSKI Adam 258WARSZAWAM-40NIE2022-01-22 09:02:3201:27:1302:55:25
123BUSS Jakub 68KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-50NIE2022-01-22 09:02:3301:18:2402:40:38
124BUSS Konrad 69KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-30NIE2022-01-22 09:02:3301:20:0602:42:51
125TOKARSKI Joachim 501KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-40NIE2022-01-22 09:02:3501:14:50
126BARTKIEWICZ Lech 22ZIELONA GÓRAM-40NIE2022-01-22 09:02:3801:21:2502:50:37
127PURCZYŃSKI Grzegorz 412ZIELONA GÓRAM-40NIE2022-01-22 09:02:3901:04:2302:11:09
128BOHAREWICZ Paweł 44BOHAR PALETYZIELONA GÓRAM-40NIE2022-01-22 09:02:3901:07:5302:11:07
129WARA-WĄSOWSKI Maciej 523ŁÓDŹM-50NIE2022-01-22 09:02:4001:17:0302:35:56
130ZDYB Grzegorz 56444 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZYLEŚNIÓW WIELKIM-40NIE2022-01-22 09:02:4401:17:2502:30:56
131WĘŻYK Kamila 534BEDOŃ PRZYKOŚCIELNYK-30NIE2022-01-22 09:02:4701:21:4202:40:14
132ZAŁUSTOWICZ Maciej Załustowicz 556WROCŁAWM-40NIE2022-01-22 09:02:5001:02:3302:06:14
133TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 507INŻYNIERIA BIEGANIAMYSŁOWICEM-50TAK2022-01-22 09:03:0700:53:4101:49:12
134MARCINIAK Agata 310ŁODZIANKA TEAMŁÓDŹK-402022-01-22 09:03:0801:36:5403:06:56
135SKWARNECKI Damian 451ŁODZIANKA TEAMŁÓDŹM-402022-01-22 09:03:0801:36:3903:06:57
136JAMROZ Bartosz 177CHOJNÓWM-30NIE2022-01-22 09:03:1001:12:0702:27:54
137WINTER Piotr 538NIGHT RUNNERSCHOMĘCICEM-30NIE2022-01-22 09:03:1100:59:0001:56:11
138CHUDAŃSKI Jakub 82KNURÓWM-30NIE2022-01-22 09:03:1501:21:5502:53:00
139SZALA Krzysztof 47680DNI.PLŁAZISKA GÓRNEM-30NIE2022-01-22 09:03:3201:00:2101:58:21
140STRAMEK Lukasz 470TORUNM-30NO 2022-01-22 09:03:5201:25:4802:58:21
141MIECHOWIECKA Maja 327TORUŃK-30NIE2022-01-22 09:03:5301:25:5102:58:30
142KUKLA Sebastian 264WROCŁAWM-40NIE2022-01-22 09:03:5401:09:4102:17:51
143ŻYLAK Marek 576WROCŁAWM-30NO 2022-01-22 09:03:5401:09:3102:17:32
144TUNDAK Zuzanna 510POZNAŃK-30NIE2022-01-22 09:03:5500:59:4301:58:17
145KULAS Katarzyna 266POZNAŃK-30NIE2022-01-22 09:03:5501:16:5002:34:05
146CHRAPLEWSKA Karolina 78CHATABIEGACZA K34POZNAŃK-402022-01-22 09:03:5601:13:3902:24:08
147KAMIŃSKI Paweł 203MUROWANIECM-50NIE2022-01-22 09:04:0001:13:3002:28:25
148WINCZURA Leszek 537GDAŃSKM-40NIE2022-01-22 09:04:0201:11:3702:21:35
149MACIEJEWSKI Karol 297FUNTRINADOLICE WIELKIEM-40NIE2022-01-22 09:04:0700:59:2001:58:35
150LEŚNIAK Karolina 276FUNTRIWROCŁAWK-30NIE2022-01-22 09:04:0800:58:0801:55:28
151ORACZ Mateusz 370BEZ LITOŚCIZALASEWOM-30NIE2022-01-22 09:04:1000:56:2501:53:49
152PRZYBYSZ Artur 411BIEGAJ PO ENDORFINYKAMIONKIM-20NIE2022-01-22 09:04:1001:10:2102:20:30
153PAŁUCKA Marta 378PROJEKT ULTRAZALASEWOK-30NIE2022-01-22 09:04:1101:24:2002:44:51
154MATYLA Roman 319FUNTRIWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:04:1801:10:4502:28:27
155KURZYNIEC Łukasz 269WROCŁAWM-30TAK2022-01-22 09:04:1901:10:2902:18:57
156SZAL Małgorzata 475TENIS CENTRUM ASPOLANICA- ZDRÓJK-30NIE2022-01-22 09:04:1901:13:1402:35:42
157JURASZ Aleksandra 194KAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-30NIE2022-01-22 09:04:1901:18:5202:38:58
158ŁĘKAWA Sebastian 289140MINUT.PLWROCŁAWM-40NO2022-01-22 09:04:3001:13:0602:25:42
159DIUWE Marzena 103PASTERKA PANYŚWIDNICAK-30NIE2022-01-22 09:04:3101:13:2602:24:15
160SIKORA Michał 444PUŁAWYM-40NIE2022-01-22 09:04:3201:09:3102:15:45
161BARANOWSKI Szymon 20POZNAŃM-30TAK2022-01-22 09:04:3201:20:2602:39:18
162SOROKA Monika 455PASTERKA PANYPASTERKAK-40NIE2022-01-22 09:04:3201:15:4102:37:11
163KOMADA Wojciech 218ŚWIDNICAM-40NIE2022-01-22 09:04:3301:12:1502:25:35
164SZCZOTKA Katarzyna 480POZNAŃK-20TAK2022-01-22 09:04:3301:20:3502:39:16
165KACZMAREK Karol 199ROZBIEGANY RAWICZ AKUNA RUNRAWICZM-40NIE2022-01-22 09:04:3801:05:4702:09:55
166JAKÓBCZYK Ewelina 175GORZÓW WLKP.K-30NIE2022-01-22 09:04:3901:23:5302:54:47
167PIKUŁA Sebastian 393GORZÓW WLKP.M-40NIE2022-01-22 09:04:3901:23:5302:54:46
168HOJAN Lukasz 164CHOMECICEM-30NIE2022-01-22 09:04:4801:05:0802:08:12
169MAKOWSKI Tomasz 306NIGHT RUNNERSPOZNAŃM-30NIE2022-01-22 09:04:4801:19:0202:34:13
170RATAJCZAK Łukasz 415NIGHT RUNNERSMOSINAM-40YES2022-01-22 09:04:4901:04:0002:04:52
171KOCJAN Paweł 214KIDS RUNPOZNAŃM-40NIE2022-01-22 09:04:5001:07:3302:21:32
172WEYNA Anna 532BIAŁY DOMEK BIEGAKICINK-40NIE2022-01-22 09:05:0501:29:2503:00:45
173TUREK Karolina 511BIAŁY DOMEK BIEGACZERWONAKK-40NIE2022-01-22 09:05:0601:29:2503:00:37
174DREAS Jakub 108WĘDZIKOWSKI TEAM / DZIKIE BOBRYRYBITWYM-30NIE2022-01-22 09:05:2901:13:4102:25:59
175BOSY Joanna 56WROCŁAWK-30NIE2022-01-22 09:05:3101:25:4702:56:03
176MORAWSKA Anna 332WARSZAWAK-60NIE2022-01-22 09:05:4801:21:2302:47:42
177PERKA Barbara 386PROSZKÓWK-50NIE2022-01-22 09:05:4801:32:5903:08:37
178TURLEJ Dariusz 513WARSZAWAM-60NIE2022-01-22 09:05:5001:04:5002:08:56
179BRZEZIŃSKI Andrzej 60LANRUNSOLKUSZM-60NIE2022-01-22 09:05:5201:21:1202:58:23
180SIWEK Grzegorz 446LANRUNSLANCKORONAM-40NIE2022-01-22 09:05:5301:11:1902:21:19
181CZECH Dorota 92ASICS FRONTRUNNER POLANDWROCŁAWK-40NIE2022-01-22 09:05:5401:19:0902:36:52
182CHOŁUJ Małgorzata 76SZCZODREK-50NIE2022-01-22 09:05:5401:18:5102:37:05
183HACUŚ Jacek 157DUSZNIKI ZDRÓJM-30NIE2022-01-22 09:05:5601:06:1702:16:08
184HOFFMANN Grzegorz 162KOŚCIAN TEAMCZEMPIŃM-40NIE2022-01-22 09:06:0301:24:1302:57:59
185ZAJĄC Krzysztof 554BEZULTRADZIKI/WKURW_TEAMPOZNAŃM-40NIE2022-01-22 09:06:0501:34:1403:24:30
186ZAJĄC Andrzej 555DRUŻYNA SZPIKUCZŁUCHÓWM-40NIE2022-01-22 09:06:0601:34:1703:24:32
187WEYNA Rafał 533BIAŁY DOMEK BIEGAKICINM-40TAK2022-01-22 09:06:1001:02:5902:07:18
188SZCZĘŚNIAK Piotr 479GVTSTRZELINM-40NIE2022-01-22 09:06:1700:48:3101:40:17
189STRUSIŃSKA Katarzyna 471MIŃSK MAZOWIECKIK-40NIE2022-01-22 09:06:2701:18:3902:35:12
190ROMAN Paweł 423MIŃSK MAZOWIECKIM-40NIE2022-01-22 09:06:2701:13:2702:35:13
191GUJSKI Marcin 155TRIPAKAMIŃSK MAZOWIECKIM-40NIE2022-01-22 09:06:2801:13:0302:23:00
192BARAN Zenon 18HOMOKOMANDOWARSZAWAM-60NIE2022-01-22 09:06:4701:10:4702:10:51
193BARAN Paulina 19NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMPIASECZNOK-30NIE2022-01-22 09:06:5001:21:4402:38:02
194JASIŃSKA Magdalena 182RĄCZE RACICZKIWARSZAWAK-40NIE2022-01-22 09:06:5101:10:5102:20:42
195ODOLCZYK Joanna 363WARSZAWAK-50NIE2022-01-22 09:06:5301:13:3002:23:21
196KĘPSKI Grzegorz 207WROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:06:5501:54:1903:40:56
197MYSZYWODA Monika 342WROCŁAWK-30NIE2022-01-22 09:06:5501:54:5903:40:08
198JĘDRZEJCZYK Łukasz 191ZIELONA GORAM-30NIE2022-01-22 09:07:0101:12:2902:27:08
199PILZ-JEDRZEJCZYK Dominika 395ZIELONA GORAK-30NIE2022-01-22 09:07:0201:13:3902:27:07
200BIAŁEK Beata 30KB HERMESŻARCZYNK-40NIE2022-01-22 09:07:0601:47:17
201TOŚ Sebastian 503CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE2022-01-22 09:07:1500:58:1401:56:14
202KOLAŚNIEWSKI Marek 216POZNAŃM-40TAK2022-01-22 09:07:1501:16:5502:38:23
203MATUSZEWSKI Marek 317RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM-50NIE2022-01-22 09:07:1700:55:3101:52:52
204WEINERT Artur 529RUNNER'S POWERŚREMM-40NIE2022-01-22 09:07:1700:59:1101:57:01
205MATUSZEWSKI Małgorzata 318RUNNER'S POWER ŚREMŚREMK-40NIE2022-01-22 09:07:1701:14:0402:27:01
206KACZMAREK Mirosław 200RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM-30NIE2022-01-22 09:07:1801:14:0502:27:01
207MICHAŁKIEWICZ Marek 326POZNAŃM-40NIE2022-01-22 09:07:1801:17:5302:38:35
208JAKIMKO Monika 173EKIPA LIPALIPAK-40NIE2022-01-22 09:07:4401:24:5702:57:44
209NATKANIEC Grazyna 345LIPAK-50NIE2022-01-22 09:07:4401:27:2103:00:54
210GÓRCZYŃSKI Rafał 146PRZYŁĘKM-40NIE2022-01-22 09:07:4601:19:2802:40:46
211KAWA Krzysztof 206POZNAŃM-30NIE2022-01-22 09:07:5701:11:0902:26:16
212WITEK Tomasz 539KROTOSZYNM-30NIE2022-01-22 09:07:5901:09:3302:17:32
213GALIŃSKI Kamil 130KRĘPICEM-30NIE2022-01-22 09:08:0101:04:3602:09:51
214ROLIŃSKI Radosław 422OLEŚNICAM-50NIE2022-01-22 09:08:0201:13:0802:25:42
215BIEDZIAK-ŁUCZAK Urszula 33RUN4ENERGYPLEWISKAK-30NIE2022-01-22 09:08:1001:15:3802:34:45
216ŁUCZAK Marcin 292RUN4ENERGYPLEWISKAM-40NIE2022-01-22 09:08:1001:15:3602:34:47
217ŁUKOMSKI Maciej 294ŁÓDZKI KLUB WYSOKOGÓRSKIŁÓDŹM-40TAK2022-01-22 09:08:2300:56:5901:54:26
218SIEPIELSKI Damian 442NOWA WOLAM-30NIE2022-01-22 09:08:2301:11:2602:35:32
219JANOWSKI Michał 180POZNAŃM-30NIE2022-01-22 09:08:2501:02:4102:16:22
220FLASZEWSKI Adam 125SPORTOWY KAŹMIERZRADZYNYM-30NIE2022-01-22 09:08:2501:02:1802:03:36
221SPŁAWSKI Michał 457MSERWIS.PLWROCŁAWM-40NIE2022-01-22 09:08:2701:04:2802:13:11
222NEUMANN Beata 346CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWK-50NIE2022-01-22 09:08:3301:24:0602:47:59
223MOREVA Daria 334TRAIL RUNNING SCHOOLWROCŁAWK-30NO 2022-01-22 09:08:3401:04:3002:08:12
224FEICHTINGER Marek 118ŻORYM-40TAK2022-01-22 09:08:3501:01:0302:00:59
225ZIELENKIEWICZ Marcin 567FUNTRIWROCŁAWM-40NIE2022-01-22 09:08:3701:10:1202:22:16
226CHMIELEWSKI Grzegorz 75FUNTRISUCHY DWÓR/K WROCŁAWIAM-402022-01-22 09:08:3801:05:1602:05:16
227JELONEK Piotr 188FUNTRIŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-40NIE2022-01-22 09:08:3901:07:4102:13:45
228WILKIN Miroslaw 536FUNTRIŻARYM-50NIE2022-01-22 09:08:3901:22:2502:46:13
229WARMUŁA Piotr 525FUNTRIPEŁCZYCEM-40NIE2022-01-22 09:08:4001:04:3202:06:36
230ANTOSIAK Tomasz 7FUNTRIWROCŁAWM-40NIE2022-01-22 09:08:4101:02:3802:01:54
231KRZYWAK Anna 254GORZÓW WIELKOPOLSKIK-40NIE2022-01-22 09:08:5101:30:1403:13:36
232MADERA Michał 298LECIMY TUTAJWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:09:0400:59:5402:04:43
233BOSAKIEWICZ Tomasz 55OLAWSZŁOTORYJAM-30NIE2022-01-22 09:09:0700:54:2301:50:08
234ORTYL Ewelina 371LISOWICEK-40NIE2022-01-22 09:09:1801:09:4702:21:18
235KOZŁOWSKI Wojciech 236LISOWICEM-50NIE2022-01-22 09:09:1901:09:4302:21:13
236POŁCZYŃSKI Paweł 407STALOWA ŁYDACEREKWICAM-30NIE2022-01-22 09:09:2501:01:2202:04:36
237POŁCZYŃSKI Maciej 406STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-40NIE2022-01-22 09:09:2501:15:4402:34:20
238STASZEWSKI Dariusz 4667.BKPOWTOMASZÓW MAZOWIECKIM-30NIE2022-01-22 09:09:3801:09:3202:20:25
239BAJZERT Filip 13PRZYKONAM-40NIE2022-01-22 09:09:4101:10:1002:24:39
240WAWRZYNIUK Małgorzata 528TUREKK-50NIE2022-01-22 09:09:4101:43:2003:24:04
241BAJZERT Magdalena 14PRZYKONAK-40NIE2022-01-22 09:09:4101:42:2003:24:03
242WYSOCKI Grzegorz 553KUGUAR XTREME RUNNERSWŁADYSŁAWÓWM-40NIE2022-01-22 09:09:4201:44:1603:26:43
243OLEK-WYSOCKA Monika 368KUGUAR XTREME RUNNERSWŁADYSŁAWÓWK-40NIE2022-01-22 09:09:4201:45:2803:27:11
244SZYMCZYSZYN Tomasz 491WROCŁAWM-40NIE2022-01-22 09:09:4401:05:3102:03:34
245ANTECKI Jacek 6ŁÓDŹM-40NIE2022-01-22 09:09:5001:05:2802:15:00
246ŁUSIAK Kasia 295SMOLECK-30NIE2022-01-22 09:10:1701:25:5903:00:06
247KLUK Agnieszka 210SMOLECK-40NIE2022-01-22 09:10:1701:27:5103:00:03
248ŚNIERZYŃSKI Robert 493SADKÓWM-30NIE2022-01-22 09:10:2000:59:4601:54:36
249KUDEŁKA Janusz 262PRĄDOCINM-50NIE2022-01-22 09:10:2101:42:4703:23:48
250STACHURSKA Ilona 460KUGUAR XTREME RUNNERSPRUSZKÓWK-30NIE2022-01-22 09:10:2601:01:1602:07:40
251DATA Marek 100KUGUAR XTREME RUNNERSSTRONIE ŚLĄSKIEM-30NIE2022-01-22 09:10:2701:01:1402:07:39
252NOWAK Jarosław 356ŁOMNICAM-50NIE2022-01-22 09:10:3201:11:4302:24:55
253ŻYCHSKA Anna 575POZNAŃK-30NIE2022-01-22 09:10:3201:12:0902:25:00
254SZYSZKO Stanisław 49212 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJPIŁAM-30NIE2022-01-22 09:10:3301:10:3502:24:58
255PIECUCH Małgorzata 390PRZEWORSKK-60NIE2022-01-22 09:10:5201:21:1202:39:23
256KOT Tomasz 230WARSZAWAM-40NIE2022-01-22 09:11:0701:22:4302:45:27
257BOROŃ-KOSIK Magda 52KIEŁCZÓWK-40NIE2022-01-22 09:11:1801:39:5103:23:33
258FOLCIK Ziemowit 126WROCŁAWM-40NIE2022-01-22 09:11:2101:02:0402:02:41
259ZDUŃCZYK Paulina 563ŁÓDŹK-30NIE2022-01-22 09:11:2201:11:1302:18:48
260KUMOR Weronika 267EVERRUNŁÓDŹK-40NIE2022-01-22 09:11:2201:27:2002:52:58
261CIĘŻKI Konrad 89EVERRUNŁÓDŹM-30NIE2022-01-22 09:11:2300:58:2201:54:52
262GAWRON Tomasz 131LUBSKOM-40TAK2022-01-22 09:11:2701:04:0302:06:22
263WŁODARCZYK Jarosław 541KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM-40NIE2022-01-22 09:11:3100:48:5101:38:22
264LEŚNA Monika 275RAWICZK-30NIE2022-01-22 09:12:0601:52:3203:38:31
265STYPUŁA Michał 472TE CONNECTIVITYKRZYSZTOFORZYCEM-30NIE2022-01-22 09:12:0701:33:3103:12:57
266WALIGÓRA Aleksandra 520NIAGARA FITNESS KLUBRAKONIEWICEK-30NIE2022-01-22 09:12:1101:20:4502:40:00
267KONKIEWICZ Katarzyna 221NIAGARAGRODZISK WIELKOPOLSKIK-40NIE2022-01-22 09:12:1201:32:1502:57:25
268MAJEROWSKA Magdalena 303NOWE TŁOKIK-30NIE2022-01-22 09:12:1201:29:3803:00:07
269MAJCHRZAK Maciej 301140MINUT.PLWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:12:1500:49:1801:40:45
270HETMAŃCZYK Jakub 160XIN CHAOKATOWICEM-30TAK2022-01-22 09:12:1701:00:1202:03:06
271KRUŻOŁEK Monika 249TURBOPTYSIERADKÓWK-30NIE2022-01-22 09:12:3200:59:4201:57:23
272PAKULSKA-TOMZA Dorota 375SUCHY LASK-40NIE2022-01-22 09:12:3401:09:4702:18:07
273NAPIERAŁA Katarzyna 343SUCHY LASK-40NIE2022-01-22 09:12:3401:13:2802:20:57
274WESOŁEK Paula 530POZNAŃK-30NIE2022-01-22 09:12:3401:12:4302:18:10
275PERZ Emilia 584BUKOWIECK-302022-01-22 09:12:4601:06:4202:00:15
276PERZ Marzenna 387BUKOWIECK-50NIE2022-01-22 09:12:4601:16:5602:27:54
277NORKOWSKA Aleksandra 351ORANGE POLSKAWARSZAWAK-40NIE2022-01-22 09:12:5201:39:5803:19:51
278KALBARCZYK Beata 202ORANGE POLSKAOTWOCKK-50NIE2022-01-22 09:12:5701:40:0203:19:46
279ARMATYS Grzegorz 8ORANGE POLSKADĄBROWA GÓRNICZAM-502022-01-22 09:13:0401:39:5703:19:42
280KOŃ Aleksandra 224EKIPA LIPALIPAK-40NIE2022-01-22 09:13:3601:13:4002:34:56
281FILIPIAK Sebastian 122EKIPA LIPALIPAM-40NIE2022-01-22 09:13:3701:12:5302:25:17
282ROJEWSKI Paweł 421EVERRUNŁÓDŹM-30NIE2022-01-22 09:14:1001:04:4402:12:53
283LACHOWSKI Robert 272ROSSMANNŁÓDŹM-30NIE2022-01-22 09:14:1301:01:2702:01:30
284KRZESIMOWSKI Damian 253ROSSMANNKIELCEM-40NIE2022-01-22 09:14:1301:05:1302:12:51
285MICHALAK Piotr 322POZNAŃM-40NIE2022-01-22 09:14:1901:03:3502:04:16
286CZUBIEL Konrad 96POZNAŃM-40NIE2022-01-22 09:14:2001:04:3502:11:57
287SKORUPA Tomasz 450AGB TORFYŁÓDŹM-40NIE2022-01-22 09:14:5401:19:1702:33:06
288SZULECKA Kamila 485ŁÓDŹK-40NIE2022-01-22 09:14:5401:19:1702:33:08
289KRAWIEC Piotr 245KOTWICA BRZEGŻŁOBIZNAM-40NIE2022-01-22 09:14:5501:18:0702:43:58
290TRZPIOLA Tycjan 509WROCŁAWM-302022-01-22 09:14:5601:06:5102:14:30
291SZATAN Jowita 478KOTWICA BRZEGBRZEGK-30NIE2022-01-22 09:14:5601:17:5202:39:05
292BEDNARSKA-KOZIOŁ Danuta 26WKURW-TEAMZIELĘCICEK-40NIE2022-01-22 09:15:0301:25:4502:59:11
293MICHAŁKIEWICZ Wojciech 325WROCŁAWM-50NIE2022-01-22 09:15:0400:57:1001:53:27
294PIECUCH Karolina 391KRAKÓWK-30NIE2022-01-22 09:15:1401:03:2202:06:08
295SZCZUKA Joanna 481WIRYK-20NIE2022-01-22 09:15:1901:16:4702:33:19
296ROSKOSZ Bartosz 425JELCZ TRIATHLON PROJECTMIŁOSZYCEM-30TAK2022-01-22 09:15:3600:49:2901:38:35
297BOCHNIARZ Anna 43BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-40NIE2022-01-22 09:15:4001:09:4302:18:40
298RYZNER Natalia 434BIEGNIJ OŁAWOGODZIKOWICEK-30NIE2022-01-22 09:15:4101:14:1402:30:37
299BUŁAJEWSKA-OZGA Kinga 67BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-30NIE2022-01-22 09:15:4201:08:2902:15:37
300BUSZ Rafał 70BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-40NIE2022-01-22 09:15:4401:08:1302:15:33
301JANOTA Michał 178BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-40NIE2022-01-22 09:15:4401:14:1002:30:35
302PAWLAK Mateusz 382BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-30NIE2022-01-22 09:15:4501:10:0502:18:36
303JAROSŁAWSKI Mariusz 181BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-50TAK2022-01-22 09:15:4701:14:0502:37:12
304ANDROS Agata 4BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-30NIE2022-01-22 09:15:5001:08:0602:15:25
305PŁONOWSKI Maciej 400PSZCZÓŁKOWSKI TEAMWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:15:5800:54:3401:48:46
306BUDYCH Arek 62WRONKIM-40NIE2022-01-22 09:16:0601:03:4202:06:20
307KRUZEL Rafał 248LEGNICAM-40NIE2022-01-22 09:16:1201:17:2602:36:15
308FRĄCZEK Iwona 128FUNTRIWROCŁAWK-40NIE2022-01-22 09:16:1901:15:4802:32:10
309JUREK Michał 196RMT TEAM PROWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:16:2700:43:1001:26:09
310SANKOWSKI Paweł 438PLACKI TEAMWOJCIECHOWICEM-30NIE2022-01-22 09:16:5800:56:4401:52:38
311WOLFF Maria 546SUCHY LASK-30NIE2022-01-22 09:17:2001:10:1002:25:50
312JEDYNAK-DOROSZ Izabela 187KB MANIAC POZNAŃTULCEK-40NIE2022-01-22 09:17:2001:27:1102:54:04
313TURKIEWICZ Dawid 512WOLIBÓRZ W BIEGUWOLIBÓRZM-30NIE2022-01-22 09:17:3401:31:5603:12:02
314POMIANOWSKI Szymon 408KURACJUSZEWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:17:4501:08:3502:30:27
315BIEL Tomasz 36KATOWICEM-40NIE2022-01-22 09:17:4901:10:4602:21:43
316RADECKI Adam 413STRZEGOMM-40NIE2022-01-22 09:17:4901:11:5802:35:52
317BIEL Łukasz 35WARSZAWAM-30NIE2022-01-22 09:17:5001:11:0202:15:58
318BIEL Mariusz 34WARSZAWAM-40NIE2022-01-22 09:17:5001:14:5602:37:20
319ŻYLIŃSKA Urszula 578WARSZAWAK-40NIE2022-01-22 09:17:5001:23:2202:41:30
320FARION Marzena 115STRZEGOMK-40NIE2022-01-22 09:17:5001:12:0102:35:52
321KRYM Katarzyna 250HERCOGRUNNINGTEAM/NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-40NIE2022-01-22 09:17:5801:00:52
322ŁAMPIKA Kinga 287NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-40NIE2022-01-22 09:17:5801:05:2602:11:24
323MICHALSKI Piotr 324WROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:18:0500:56:1301:50:34
324ŁUKASIK Marcin 293BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-40NIE2022-01-22 09:18:0700:55:5001:48:40
325GRZESIAK Grzegorz 153BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-30NIE2022-01-22 09:18:0700:57:1201:59:06
326SKALSKI Radosław 447KB AKTYWNI KONINKONINM-50NIE2022-01-22 09:18:0900:55:2801:50:43
327RÓŻALSKI Ireneusz 427BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-50NIE2022-01-22 09:18:1200:00:3701:51:52
328SZYMAŃSKI Marcin 487BIEGNIJ OŁAWOGODZIKOWICEM-40NIE2022-01-22 09:18:1201:00:5702:05:21
329HORBACZ-ROSA Hanna 165RABOWICEK-30NIE2022-01-22 09:18:2101:20:5702:50:30
330BYKS Tomasz 71POZNAŃM-30NIE2022-01-22 09:18:2501:20:4402:50:27
331ROSA Aleksander 424RABOWICEM-40NIE2022-01-22 09:18:2701:22:2802:50:27
332ADACH Dariusz 1ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-40NIE2022-01-22 09:18:2801:06:3502:14:52
333PAWŁOWSKA Basia 383GDYNIAK-30NIE2022-01-22 09:18:4701:34:1703:15:10
334OGÓRKIEWICZ Sylwia 364POZNAŃK-40NIE2022-01-22 09:18:4801:31:4903:00:33
335LESZCZYŃSKI Michał 274SHTDESZCZNOM-40NIE2022-01-22 09:18:5201:02:3602:07:28
336DATA Iza 99KUGUAR XTREME RUNNERSSTRONIE ŚL.K-50NIE2022-01-22 09:18:5701:18:0902:37:28
337DATA Dariusz 98KUGUAR XTREME RUNNERSKLETNOM-50TAK2022-01-22 09:18:5701:18:1202:37:27
338ZAWOJAK Aleksander 561RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-30NIE2022-01-22 09:19:0000:59:5401:54:15
339KOZAK Robert 235RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-40NIE2022-01-22 09:19:0000:47:3101:34:55
340PIETRZYK Tomasz 392140MINUT.PLŚWIDNICAM-40NIE2022-01-22 09:19:0201:01:4802:03:38
341MAJCHRZAK Bartosz 300PKO BANK POLSKIPOZNAŃM-30NIE2022-01-22 09:19:4100:56:4201:53:52
342GÓRNY Robert 148TIM JEST TIMOZIMEKM-40NIE2022-01-22 09:19:4600:59:1102:01:02
343LIS Mirosław 281CEREKWICAM-40NIE2022-01-22 09:20:1801:16:5202:45:30
344GIBOWSKI Lukasz 135TRZEBNICAM-40NIE2022-01-22 09:20:1801:16:2002:45:25
345OLEJNIK Marcin 367CSIR AGATSUŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-40NIE2022-01-22 09:20:2201:03:4602:06:24
346MIŚTAK Jola 330OŁAWAK-30NIE2022-01-22 09:20:2300:57:5501:50:47
347PALACZ Marcin 376BRZEGM-40NIE2022-01-22 09:21:1701:01:3402:05:51
348DUDEK Dawid 110STRONIE ŚLĄSKIEM-20NIE2022-01-22 09:21:1701:05:0402:19:10
349BOROŃ Izabela 51NOWA IWICZNAK-40NIE2022-01-22 09:21:1701:27:1702:51:56
350PEPŁOWSKA Sylwia 385WARSAWK-40NO 2022-01-22 09:21:1701:43:0403:23:27
351CISŁAK Anna 91STARA IWICZNAK-30NIE2022-01-22 09:21:1701:43:0103:23:29
352BOROŃ Ryszard 50NOWA IWICZNAM-60NIE2022-01-22 09:21:1801:27:3502:51:59
353DŁUGOSZ Marek 104KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEM-50NIE2022-01-22 09:21:2301:21:0102:46:49
354AUGUSTOWSKA Izabela 10KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEK-40NIE2022-01-22 09:21:2301:21:1602:46:48
355FRANKIEWICZ Artur 127GLIWICEM-30TAK2022-01-22 09:21:3000:56:1401:49:41
356PANZ Krzysztof 379KLESZCZÓWM-30TAK2022-01-22 09:21:3001:01:0802:04:31
357TYŚ Radek 515NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAM-30NIE2022-01-22 09:22:0800:56:3901:53:36
358FINKOWIAT - SZYMCZAK Katarzyna 123FARTY PUSZCZYSZCZECINK-30NIE2022-01-22 09:22:2801:29:0902:54:46
359KACIUPA Agnieszka 198FARTY PUSZCZYSZCZECINK-40NIE2022-01-22 09:22:2801:27:5702:54:49
360ŻAK Dominika 572FARTY PUSZCZYSZCZECINK-30NIE2022-01-22 09:22:2901:13:3402:24:43
361WOJDAŁOWICZ Ewa 579SZCZECINK-40NIE2022-01-22 09:22:2901:28:0202:54:58
362LUBELCZYK Grzegorz 284SPELEOCLUB WROCŁAWMIĘKINIAM-50TAK2022-01-22 09:22:3201:10:0102:22:29
363CZERNIK Rafał 93ZABRZEM-40NIE2022-01-22 09:22:3201:22:0202:41:34
364LENERT Ksenia 273BYTOMK-30NIE2022-01-22 09:22:3201:31:3503:03:02
365CHRZANOWSKA Agnieszka 79SZCZECINK-40NIE2022-01-22 09:22:3401:16:4502:31:19
366ŻAK Piotr 573FARTY PUSZCZYSZCZECINM-30NIE2022-01-22 09:22:3501:13:3902:20:48
367ZERZUT Jarosław 565FARTY PUSZCZYSZCZECINM-50NIE2022-01-22 09:22:4000:57:3401:54:42
368KŁACZYŃSKA Danuta 211FARTY PUSZCZYSZCZECINK-40NIE2022-01-22 09:22:4101:01:4402:01:33
369TAMULONEK Grzegorz 498FARTY PUSZCZYSZCZECINM-40NIE2022-01-22 09:22:4201:17:2502:35:09
370TWARDOWSKI Krzysztof 514AMATORWROCLAWM-50NIE2022-01-22 09:22:4301:08:2402:13:15
371SKOKOWSKI Jacek 448FARTY PUSZCZYSZCZECINM-50NIE2022-01-22 09:22:4501:11:4702:23:42
372STASZCZUK Jarosław 465BRZEGM-50NIE2022-01-22 09:22:4701:26:0202:57:09
373ZIMNY Tomasz 570FARTY PUSZCZYSZCZECINM-60NIE2022-01-22 09:22:5001:01:3602:00:22
374MŁYNARCZYK Krzysztof 331WARSZAWAM-40NIE2022-01-22 09:23:2101:11:1402:24:06
375FIGUŁA Sławomir 120KRZĘCINM-40NIE2022-01-22 09:23:2301:11:1002:25:59
376WRZESIŃSKI Michał 550KSG DIRETA/SKLEP GÓRSKI TATERNIKGNIEZNOM-30TAK2022-01-22 09:23:2400:54:0701:46:53
377CZERWONKA Zbigniew 95ESKADRA ŁÓDŹŁÓDŹM-30NO 2022-01-22 09:23:2401:22:3202:50:42
378ZIELIŃSKI Dominik 568ŚREMM-30NIE2022-01-22 09:23:2601:03:5602:08:01
379ŁOPATYŃSKI Irek 291REMA SPORT TEAMLĄDEK ZDRÓJM-50NIE2022-01-22 09:23:2800:50:1801:41:31
380SZYMCZAK Łukasz 490FARTY PUSZCZYSZCZECINM-40NIE2022-01-22 09:23:3501:29:5502:54:18
381WARKOCZYŃSKI Marcin 524DLA MOJEJ PEREŁKISZCZECINM-40NIE2022-01-22 09:23:3501:28:3702:54:18
382BORODYN Andrzej 49FARTY PUSZCZYSZCZECINM-40NIE2022-01-22 09:23:3701:23:0802:51:29
383KRAWCZYK Adriana 242CHOCIANOWK-30NIE2022-01-22 09:23:4700:55:1301:50:57
384HOSS Jan 166WARSZAWAM-402022-01-22 09:23:4801:03:4602:05:57
385BORZYSTOWSKI Patryk 54#ZALINIAMETYTEAMNOWA SÓLM-30TAK2022-01-22 09:23:5600:48:4201:37:30
386GRUSZKA Katarzyna 151POZNAŃK-30NIE2022-01-22 09:24:0001:11:2802:33:24
387ŚWIĄTEK Julia 497IMMABEE / KS GVTCHYBYK-40NIE2022-01-22 09:24:0001:11:2602:33:23
388BAŁYS Katarzyna 17HERCOG RUNNING TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEK-30NO2022-01-22 09:24:0100:52:4901:46:20
389GULCZYŃSKI Tomasz 156ZIELONKAM-30NIE2022-01-22 09:24:2500:56:3201:53:47
390CHOJNACKA Marta 77LUBINK-30NIE2022-01-22 09:24:3001:01:5402:01:27
391GERUS Anna 133WARSZAWAK-20NIE2022-01-22 09:24:3401:11:1602:30:32
392CHWASTYK Ewa 85CHRZĄSZCZYCEK-30NIE2022-01-22 09:24:4101:22:4202:47:29
393GOSK Urszula 144OPOLEK-30NIE2022-01-22 09:24:4101:22:4402:47:29
394ROZNER Artur 582PIASECZNOM-40NIE2022-01-22 09:25:0601:09:5802:22:05
395ZAMBRZYCKA-ROZNER Ewa 581PIASECZNOK-30NIE2022-01-22 09:25:0701:01:3102:00:52
396JAWORSKI Jarosław 184LOVELY MOUNTAINS WINTER RUNNINGWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:25:0801:28:1203:01:28
397KRYSIŃSKI Maciej 251DABROWAM-30NIE2022-01-22 09:25:0901:02:2802:07:15
398KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 255BOLESŁAWIECM-40NIE2022-01-22 09:25:1300:59:5502:00:49
399SŁYSZ Szymon 453NSK RUNSWAŁBRZYCHM-40NIE2022-01-22 09:25:1400:53:5701:51:33
400SZNAJDER Paweł 483BUBBA@GUMPWAŁBRZYCHM-40NIE2022-01-22 09:25:1401:01:0802:06:28
401JANOWICZ Wojtek 179KŁODZKOM-30NIE2022-01-22 09:25:2601:09:5402:20:31
402WICHA Małgorzata 535WKS WAWELKRAKÓWK-30NIE2022-01-22 09:25:3000:59:4301:58:53
403NOWAK Marcin 354TIMJESTTIMKRASIEJÓWM-30NIE2022-01-22 09:25:3201:04:2402:06:46
404SIEJAK Wojciech 441MIECZEWOM-20NIE2022-01-22 09:25:4301:07:0702:14:48
405TARNOWSKI Maciej 499NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:25:4701:16:5702:33:11
406KOLANKO Sylwia 215NYSA BIEGANYSAK-30NIE2022-01-22 09:25:5300:58:1601:56:17
407JAKUS Michał 176OTM.BNYSAM-30NIE2022-01-22 09:25:5500:59:5102:00:24
408SAJDUDA Adam 436WROCŁAWM-20NIE2022-01-22 09:25:5900:51:4501:45:55
409ZATOŃ Adrian 559WROCŁAWM-40YES2022-01-22 09:26:2101:08:1202:11:45
410LUBIK Adam 285POZNAŃM-30TAK2022-01-22 09:26:2501:05:4202:12:21
411URBAŃSKI Michał 517WROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:26:5501:00:3802:01:54
412CHRZĄSZCZ Damian 80VEGE RUNNERSLUBINM-40NIE2022-01-22 09:27:0601:29:2802:45:37
413CHRZĄSZCZ Mariusz 81MIROSZOWICEM-40NIE2022-01-22 09:27:0701:29:2502:46:22
414NOWAK Filip 359OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE2022-01-22 09:27:0801:24:2902:47:48
415WOJCIECHOWSKI Andrzej 545NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKIKALISZM-40NIE2022-01-22 09:27:0801:29:0003:00:23
416ROBAKOWSKA Joanna 419NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIK-30NIE2022-01-22 09:27:1801:13:4302:29:25
417DĄBKIEWICZ Dominika 101NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIK-40NIE2022-01-22 09:27:1901:05:4902:08:29
418KRAWCZYK Anna 244NIGHT RUNNERSGORZYCE WIELKIEK-40NIE2022-01-22 09:27:1901:13:4502:29:17
419GINTER Grzegorz 137AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-30NIE2022-01-22 09:27:3001:06:2002:11:46
420ODOLCZYK Jerzy 362WARSZAWAM-60NIE2022-01-22 09:27:3701:07:1202:11:48
421DZIAŁDOWSKI Damian 114AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHTORUŃM-20NIE2022-01-22 09:27:4200:59:49
422ROŚLICKI Jarosław 426UBEZPIECZENIA DLA AKTYWNYCH/OBORYGENIOZOROWICEM-40NIE2022-01-22 09:27:5000:55:2701:53:10
423STEC Adam 468FCMISIENIECHCEWYSOKAM-40NIE2022-01-22 09:28:0401:07:4802:19:28
424SOKOŁOWSKI Marcin 454OPOLEM-30NIE2022-01-22 09:29:2201:08:2102:23:20
425JOŃCA Michał 192WROCŁAWM-20NIE2022-01-22 09:29:2701:03:2002:01:27
426TOKARZ Robert 502TARNÓWM-50NO 2022-01-22 09:29:3601:35:4803:09:30
427CHUDY Ariel 84RUN TEAM RYDZYNARYDZYNAM-30NIE2022-01-22 09:29:4201:09:2602:21:33
428CHUDY Tobiasz 83RUN TEAM RYDZYNARYDZYNAM-30NIE2022-01-22 09:29:4401:09:2202:21:26
429NOWAK Katarzyna 355TIM JEST TIMOZIMEKK-30NIE2022-01-22 09:29:4901:18:2602:40:26
430STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 462TIM JEST TIMOZIMEKK-40NIE2022-01-22 09:29:5401:18:0002:40:20
431NIEDOBA Barbara 347TIM JEST TIMOZIMEKK-40NIE2022-01-22 09:29:5701:18:1902:40:19
Znaleziono 431 wynik(ów)