ZIMOWY PÓŁMARATON GÓR STOŁOWYCH 21 KM
Zimowy Półmaraton Gór Stołowych
Organizator : Fundacja Maratony Górskie
Data : 2022-01-22
Miejsce : Karłów
Dystans : 21 km
Zgłoszonych : 582
Wystartowało : 431
Nie ukończyło : 7
Ukończyło : 424
Na trasie : 7
Pełne wyniki dla 7km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 7km | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | Alpinista - Kobiety | Alpinista - Mężczyźni | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaAlpinistaMoment startuParking
7km
    
1RÓŻALSKI Ireneusz 427BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-50NIE2022-01-22 09:18:1200:00:37
2JUREK Michał 196RMT TEAM PROWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:16:2700:43:10
3GORZELAŃCZYK Jakub 142MKS SIECHNICEGOLĘCZEWOM-30NIE2022-01-22 09:01:0100:43:32
4RUTKOWSKI Dawid 431GRIZZLYTEAM/140MINUT.PLLUBINM-40TAK2022-01-22 09:01:0500:45:55
5KOZAK Robert 235RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-40NIE2022-01-22 09:19:0000:47:31
6KOŚCIUCZYK-MENDYK Michał 229SPELOCLUB WROCŁAWWROCŁAWM-30TAK2022-01-22 09:01:0700:47:55
7ZIOBER Zbigniew 571EX TEAMWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:01:0200:48:31
8SZCZĘŚNIAK Piotr 479GVTSTRZELINM-40NIE2022-01-22 09:06:1700:48:31
9BORZYSTOWSKI Patryk 54#ZALINIAMETYTEAMNOWA SÓLM-30TAK2022-01-22 09:23:5600:48:42
10WŁODARCZYK Jarosław 541KARKONOSZ RUNNING TEAMJELENIA GÓRAM-40NIE2022-01-22 09:11:3100:48:51
11MAJCHRZAK Maciej 301140MINUT.PLWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:12:1500:49:18
12GRUND Marek 150MAFIA TEAM LUBLINIECSTRZEBIŃM-30NIE2022-01-22 09:01:0100:49:28
13ROSKOSZ Bartosz 425JELCZ TRIATHLON PROJECTMIŁOSZYCEM-30TAK2022-01-22 09:15:3600:49:29
14DYDA Paweł 113VEGE KACAPKAMIENNA GÓRAM-40NIE2022-01-22 09:01:0800:49:33
15POCIECHA Patryk 401WROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:01:5000:49:57
16GRZESIEK Góral 154HEEJ HEJ GURALUKRAKÓW SWOSZOWICEM-30NIE2022-01-22 09:01:0300:50:01
17ŁOPATYŃSKI Irek 291REMA SPORT TEAMLĄDEK ZDRÓJM-50NIE2022-01-22 09:23:2800:50:18
18NOWACKI Mateusz 352PRZEDWOJEWSKI TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEM-30NIE2022-01-22 09:01:0100:50:28
19PIĄTEK Karolina 388KRAKÓWK-30NIE2022-01-22 09:01:0200:50:54
20GEZELA Mariusz 134EUFORIA BIEGACZA TEAMPOZNAŃM-40NIE2022-01-22 09:01:0200:51:06
21SAJDUDA Adam 436WROCŁAWM-20NIE2022-01-22 09:25:5900:51:45
22BAŁYS Katarzyna 17HERCOG RUNNING TEAMSTRONIE ŚLĄSKIEK-30NO2022-01-22 09:24:0100:52:49
23KRUPA Marcin 246AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-40NIE2022-01-22 09:01:0100:53:14
24TRZECIAKIEWICZ Mieczysław 507INŻYNIERIA BIEGANIAMYSŁOWICEM-50TAK2022-01-22 09:03:0700:53:41
25SŁYSZ Szymon 453NSK RUNSWAŁBRZYCHM-40NIE2022-01-22 09:25:1400:53:57
26JABŁOŃSKI Paweł 170KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-40NIE2022-01-22 09:01:0400:54:04
27WRZESIŃSKI Michał 550KSG DIRETA/SKLEP GÓRSKI TATERNIKGNIEZNOM-30TAK2022-01-22 09:23:2400:54:07
28DUCZMAL Dominika 109140 MinutJELENIA GÓRAK-20NIE2022-01-22 09:01:0000:54:13
29BOSAKIEWICZ Tomasz 55OLAWSZŁOTORYJAM-30NIE2022-01-22 09:09:0700:54:23
30BERNAT Katarzyna 28BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAK-50NIE2022-01-22 09:01:0300:54:27
31PŁONOWSKI Maciej 400PSZCZÓŁKOWSKI TEAMWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:15:5800:54:34
32MÓLL Mateusz 335#SOBASTEAMWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:01:0100:55:03
33ŁAŹNIOWSKI Dawid 288KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJM-30NIE2022-01-22 09:01:0300:55:10
34KRAWCZYK Adriana 242CHOCIANOWK-30NIE2022-01-22 09:23:4700:55:13
35ROŚLICKI Jarosław 426UBEZPIECZENIA DLA AKTYWNYCH/OBORYGENIOZOROWICEM-40NIE2022-01-22 09:27:5000:55:27
36SKALSKI Radosław 447KB AKTYWNI KONINKONINM-50NIE2022-01-22 09:18:0900:55:28
37MATUSZEWSKI Marek 317RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM-50NIE2022-01-22 09:07:1700:55:31
38KRAJEWSKI Wojtek 238KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM-50NIE2022-01-22 09:01:1500:55:36
39ŁUKASIK Marcin 293BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-40NIE2022-01-22 09:18:0700:55:50
40KARASIAK Piotr 204WROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:01:1400:55:54
41KUŹMIŃSKI Piotr 271AGB TORFYALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM-40NIE2022-01-22 09:01:1800:55:59
42MICHALSKI Piotr 324WROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:18:0500:56:13
43FRANKIEWICZ Artur 127GLIWICEM-30TAK2022-01-22 09:21:3000:56:14
44STANUCHIEWICZ Oskar 463CZĘSTOCHOWAM-40NIE2022-01-22 09:01:0700:56:18
45ORACZ Mateusz 370BEZ LITOŚCIZALASEWOM-30NIE2022-01-22 09:04:1000:56:25
46GULCZYŃSKI Tomasz 156ZIELONKAM-30NIE2022-01-22 09:24:2500:56:32
47AUGUST Kajetan 9CZELADŹM-20NIE2022-01-22 09:01:0100:56:39
48TYŚ Radek 515NOWA RUDA BIEGANOWA RUDAM-30NIE2022-01-22 09:22:0800:56:39
49MAJCHRZAK Bartosz 300PKO BANK POLSKIPOZNAŃM-30NIE2022-01-22 09:19:4100:56:42
50HARĘŻLAK Krzysztof 159KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ & AGB TORFYŁÓDŹM-40NIE2022-01-22 09:01:1500:56:43
51SANKOWSKI Paweł 438PLACKI TEAMWOJCIECHOWICEM-30NIE2022-01-22 09:16:5800:56:44
52ŁUKOMSKI Maciej 294ŁÓDZKI KLUB WYSOKOGÓRSKIŁÓDŹM-40TAK2022-01-22 09:08:2300:56:59
53LUBAŃSKI Mateusz 283KS BARYCZ MILICZDŁUGOŁĘKAM-30NIE2022-01-22 09:01:4600:57:01
54MICHAŁKIEWICZ Wojciech 325WROCŁAWM-50NIE2022-01-22 09:15:0400:57:10
55CZERNIK Judyta 9442K PRO TEAMZABRZEK-30NIE2022-01-22 09:01:0100:57:12
56GRZESIAK Grzegorz 153BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-30NIE2022-01-22 09:18:0700:57:12
57ZERZUT Jarosław 565FARTY PUSZCZYSZCZECINM-50NIE2022-01-22 09:22:4000:57:34
58MIŚTAK Jola 330OŁAWAK-30NIE2022-01-22 09:20:2300:57:55
59LEŚNIAK Karolina 276FUNTRIWROCŁAWK-30NIE2022-01-22 09:04:0800:58:08
60HAJDA Justyna 158MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWK-20NIE2022-01-22 09:01:0300:58:11
61BAKA Elzbieta 15LADIESLOSTGĄSBAGĄSWARSZAWAK-40NIE00:58:12
62TOŚ Sebastian 503CHRZĄSTAWA WIELKAM-40NIE2022-01-22 09:07:1500:58:14
63PAPROCKI Michał 380CZELADŹM-30NIE2022-01-22 09:01:0100:58:16
64KOLANKO Sylwia 215NYSA BIEGANYSAK-30NIE2022-01-22 09:25:5300:58:16
65KRAWCZYK Karolina 243INOV-8 TEAMWARSZAWAK-30NIE2022-01-22 09:01:0300:58:17
66CIĘŻKI Konrad 89EVERRUNŁÓDŹM-30NIE2022-01-22 09:11:2300:58:22
67GÓRNISIEWICZ Roland 147TEAM LIVERGDÓWM-20NIE2022-01-22 09:01:0300:58:26
68SZYMBORSKA Monika 489WARSZAWAK-40NIE2022-01-22 09:01:0300:58:30
69MAJEWSKA Agata 304WROCŁAWK-40NIE2022-01-22 09:01:1000:58:41
70FERENC-SZMUC Edyta 119KUDOWIANKA RUNLEWIN KŁODZKIK-30NIE2022-01-22 09:01:0800:58:53
71WINTER Piotr 538NIGHT RUNNERSCHOMĘCICEM-30NIE2022-01-22 09:03:1100:59:00
72WEINERT Artur 529RUNNER'S POWERŚREMM-40NIE2022-01-22 09:07:1700:59:11
73GÓRNY Robert 148TIM JEST TIMOZIMEKM-40NIE2022-01-22 09:19:4600:59:11
74RELIGA Andrzej 417HECZNAROWICEM-40NO 2022-01-22 09:01:1400:59:16
75MACIEJEWSKI Karol 297FUNTRINADOLICE WIELKIEM-40NIE2022-01-22 09:04:0700:59:20
76KRUŻOŁEK Monika 249TURBOPTYSIERADKÓWK-30NIE2022-01-22 09:12:3200:59:42
77TUNDAK Zuzanna 510POZNAŃK-30NIE2022-01-22 09:03:5500:59:43
78WICHA Małgorzata 535WKS WAWELKRAKÓWK-30NIE2022-01-22 09:25:3000:59:43
79ŚNIERZYŃSKI Robert 493SADKÓWM-30NIE2022-01-22 09:10:2000:59:46
80DZIAŁDOWSKI Damian 114AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHTORUŃM-20NIE2022-01-22 09:27:4200:59:49
81BARTOSIK Kamila 23NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-40NO 00:59:51
82JAKUS Michał 176OTM.BNYSAM-30NIE2022-01-22 09:25:5500:59:51
83BIECUSZEK Tomasz 32AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAM-40NIE2022-01-22 09:01:0400:59:52
84MADERA Michał 298LECIMY TUTAJWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:09:0400:59:54
85ZAWOJAK Aleksander 561RONAL POLSKA RUNWAŁBRZYCHM-30NIE2022-01-22 09:19:0000:59:54
86KRZYWDZIŃSKI Bartłomiej 255BOLESŁAWIECM-40NIE2022-01-22 09:25:1300:59:55
87HETMAŃCZYK Jakub 160XIN CHAOKATOWICEM-30TAK2022-01-22 09:12:1701:00:12
88SZALA Krzysztof 47680DNI.PLŁAZISKA GÓRNEM-30NIE2022-01-22 09:03:3201:00:21
89BABIŃSKA-POPIŁKA Ewelina 12RADKÓWK-30NIE2022-01-22 09:01:0401:00:27
90URBAŃSKI Michał 517WROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:26:5501:00:38
91MÓLL Kacper 337WROCŁAWM-20NIE2022-01-22 09:01:0301:00:43
92MRÓZ Marcin 339DZIKIE BOBRYZALASEWOM-40NIE2022-01-22 09:01:0901:00:43
93KRYM Katarzyna 250HERCOGRUNNINGTEAM/NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-40NIE2022-01-22 09:17:5801:00:52
94GNITECKA Katarzyna 139KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJK-30NIE2022-01-22 09:01:0801:00:57
95SZYMAŃSKI Marcin 487BIEGNIJ OŁAWOGODZIKOWICEM-40NIE2022-01-22 09:18:1201:00:57
96ZARODA Zbigniew 558ALOHA DZIKU!KONINM-50NIE2022-01-22 09:02:2601:01:03
97FEICHTINGER Marek 118ŻORYM-40TAK2022-01-22 09:08:3501:01:03
98PANZ Krzysztof 379KLESZCZÓWM-30TAK2022-01-22 09:21:3001:01:08
99SZNAJDER Paweł 483BUBBA@GUMPWAŁBRZYCHM-40NIE2022-01-22 09:25:1401:01:08
100DATA Marek 100KUGUAR XTREME RUNNERSSTRONIE ŚLĄSKIEM-30NIE2022-01-22 09:10:2701:01:14
101PAWLAK Maciej 3813 TEAM KONIN/MPEC - KONINKONINM-50NIE2022-01-22 09:01:0601:01:16
102STACHURSKA Ilona 460KUGUAR XTREME RUNNERSPRUSZKÓWK-30NIE2022-01-22 09:10:2601:01:16
103POŁCZYŃSKI Paweł 407STALOWA ŁYDACEREKWICAM-30NIE2022-01-22 09:09:2501:01:22
104LACHOWSKI Robert 272ROSSMANNŁÓDŹM-30NIE2022-01-22 09:14:1301:01:27
105BIEŃ Magdalena 37POZNAŃK-402022-01-22 09:01:0301:01:30
106ZAMBRZYCKA-ROZNER Ewa 581PIASECZNOK-30NIE2022-01-22 09:25:0701:01:31
107PALACZ Marcin 376BRZEGM-40NIE2022-01-22 09:21:1701:01:34
108ZIMNY Tomasz 570FARTY PUSZCZYSZCZECINM-60NIE2022-01-22 09:22:5001:01:36
109MÓLL Janusz 336WROCŁAWM-50NIE2022-01-22 09:01:0201:01:41
110KŁACZYŃSKA Danuta 211FARTY PUSZCZYSZCZECINK-40NIE2022-01-22 09:22:4101:01:44
111MARZEC Karolina 314DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOK-40NIE2022-01-22 09:01:4501:01:46
112SZOPA Marek 484TEAM KOPEĆGORZÓW WLKP.M-40NIE2022-01-22 09:01:4501:01:48
113PIETRZYK Tomasz 392140MINUT.PLŚWIDNICAM-40NIE2022-01-22 09:19:0201:01:48
114CHOJNACKA Marta 77LUBINK-30NIE2022-01-22 09:24:3001:01:54
115FOLCIK Ziemowit 126WROCŁAWM-40NIE2022-01-22 09:11:2101:02:04
116BERNAT Arkadiusz 29BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAM-50NIE2022-01-22 09:01:1301:02:10
117KORYTEK Piotr 228ATRWITKOWOM-40NIE2022-01-22 09:01:1601:02:18
118FLASZEWSKI Adam 125SPORTOWY KAŹMIERZRADZYNYM-30NIE2022-01-22 09:08:2501:02:18
119WESOŁEK Daniel 531POZNAŃM-30NIE2022-01-22 09:01:5401:02:25
120KRYSIŃSKI Maciej 251DABROWAM-30NIE2022-01-22 09:25:0901:02:28
121ZAŁUSTOWICZ Maciej Załustowicz 556WROCŁAWM-40NIE2022-01-22 09:02:5001:02:33
122LESZCZYŃSKI Michał 274SHTDESZCZNOM-40NIE2022-01-22 09:18:5201:02:36
123ANTOSIAK Tomasz 7FUNTRIWROCŁAWM-40NIE2022-01-22 09:08:4101:02:38
124JANOWSKI Michał 180POZNAŃM-30NIE2022-01-22 09:08:2501:02:41
125ŁOPATYŃSKA-HUBER Julita 290KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJK-40NIE2022-01-22 09:01:0901:02:44
126KALINOWSKI Grzegorz 583GUTMISZNA MAŁAM-402022-01-22 09:01:4601:02:51
127WEYNA Rafał 533BIAŁY DOMEK BIEGAKICINM-40TAK2022-01-22 09:06:1001:02:59
128JOŃCA Michał 192WROCŁAWM-20NIE2022-01-22 09:29:2701:03:20
129PIECUCH Karolina 391KRAKÓWK-30NIE2022-01-22 09:15:1401:03:22
130SAMBORSKI Bartosz 437WARSZAWAM-40NIE2022-01-22 09:01:5101:03:35
131MICHALAK Piotr 322POZNAŃM-40NIE2022-01-22 09:14:1901:03:35
132BUDYCH Arek 62WRONKIM-40NIE2022-01-22 09:16:0601:03:42
133OLEJNIK Marcin 367CSIR AGATSUŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-40NIE2022-01-22 09:20:2201:03:46
134HOSS Jan 166WARSZAWAM-402022-01-22 09:23:4801:03:46
135ZIELIŃSKI Dominik 568ŚREMM-30NIE2022-01-22 09:23:2601:03:56
136RATAJCZAK Łukasz 415NIGHT RUNNERSMOSINAM-40YES2022-01-22 09:04:4901:04:00
137GAWRON Tomasz 131LUBSKOM-40TAK2022-01-22 09:11:2701:04:03
138KRAKOWSKI Krzysztof 239PIŁAM-40NIE2022-01-22 09:01:1401:04:04
139PONIATOWSKI Seweryn 409TROPEM ULTRAWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:01:1701:04:04
140BYLINA Bartosz 72POZNANM-50NIE2022-01-22 09:01:0601:04:11
141PODEJMA Grzegorz 403SWARZĘDZM-40NIE2022-01-22 09:01:0901:04:11
142KUCZKOWSKA Marta 261EXTEAMWROCŁAWK-20NIE2022-01-22 09:01:0201:04:23
143PURCZYŃSKI Grzegorz 412ZIELONA GÓRAM-40NIE2022-01-22 09:02:3901:04:23
144NOWAK Marcin 354TIMJESTTIMKRASIEJÓWM-30NIE2022-01-22 09:25:3201:04:24
145SPŁAWSKI Michał 457MSERWIS.PLWROCŁAWM-40NIE2022-01-22 09:08:2701:04:28
146MOREVA Daria 334TRAIL RUNNING SCHOOLWROCŁAWK-30NO 2022-01-22 09:08:3401:04:30
147WARMUŁA Piotr 525FUNTRIPEŁCZYCEM-40NIE2022-01-22 09:08:4001:04:32
148CZUBIEL Konrad 96POZNAŃM-40NIE2022-01-22 09:14:2001:04:35
149GALIŃSKI Kamil 130KRĘPICEM-30NIE2022-01-22 09:08:0101:04:36
150ROJEWSKI Paweł 421EVERRUNŁÓDŹM-30NIE2022-01-22 09:14:1001:04:44
151TURLEJ Dariusz 513WARSZAWAM-60NIE2022-01-22 09:05:5001:04:50
152DUDEK Dawid 110STRONIE ŚLĄSKIEM-20NIE2022-01-22 09:21:1701:05:04
153DUNAJ Paweł 112GT RATWROCŁAWM-40TAK2022-01-22 09:02:2301:05:08
154HOJAN Lukasz 164CHOMECICEM-30NIE2022-01-22 09:04:4801:05:08
155GOZDUR Michał 145POZNAŃM-40NIE2022-01-22 09:01:2801:05:12
156KRZESIMOWSKI Damian 253ROSSMANNKIELCEM-40NIE2022-01-22 09:14:1301:05:13
157CHMIELEWSKI Grzegorz 75FUNTRISUCHY DWÓR/K WROCŁAWIAM-402022-01-22 09:08:3801:05:16
158ŁAMPIKA Kinga 287NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECK-40NIE2022-01-22 09:17:5801:05:26
159ANTECKI Jacek 6ŁÓDŹM-40NIE2022-01-22 09:09:5001:05:28
160SZYMCZYSZYN Tomasz 491WROCŁAWM-40NIE2022-01-22 09:09:4401:05:31
161TRZECIAKIEWICZ Marek 506MLKS RADKÓWMYSŁOWICEM-202022-01-22 09:02:2201:05:36
162LUBIK Adam 285POZNAŃM-30TAK2022-01-22 09:26:2501:05:42
163KACZMAREK Karol 199ROZBIEGANY RAWICZ AKUNA RUNRAWICZM-40NIE2022-01-22 09:04:3801:05:47
164DĄBKIEWICZ Dominika 101NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIK-40NIE2022-01-22 09:27:1901:05:49
165HACUŚ Jacek 157DUSZNIKI ZDRÓJM-30NIE2022-01-22 09:05:5601:06:17
166GINTER Grzegorz 137AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWM-30NIE2022-01-22 09:27:3001:06:20
167ADACH Dariusz 1ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEM-40NIE2022-01-22 09:18:2801:06:35
168PERZ Emilia 584BUKOWIECK-302022-01-22 09:12:4601:06:42
169TRZPIOLA Tycjan 509WROCŁAWM-302022-01-22 09:14:5601:06:51
170BIAŁEK Paweł 31KB HERMES GRYFINOSZCZECINM-30TAK2022-01-22 09:01:4001:07:05
171SIEJAK Wojciech 441MIECZEWOM-20NIE2022-01-22 09:25:4301:07:07
172ODOLCZYK Jerzy 362WARSZAWAM-60NIE2022-01-22 09:27:3701:07:12
173KOWANSKI Jacek 232PLESZEWM-30NIE2022-01-22 09:01:5101:07:32
174KOCJAN Paweł 214KIDS RUNPOZNAŃM-40NIE2022-01-22 09:04:5001:07:33
175JELONEK Piotr 188FUNTRIŻERNIKI WROCŁAWSKIEM-40NIE2022-01-22 09:08:3901:07:41
176STEC Adam 468FCMISIENIECHCEWYSOKAM-40NIE2022-01-22 09:28:0401:07:48
177BOHAREWICZ Paweł 44BOHAR PALETYZIELONA GÓRAM-40NIE2022-01-22 09:02:3901:07:53
178MAJCHRZYCKI Sławomir 302TKKF MPK POZNAŃKIJEWO/ŚRODA WLKP.M-30NIE2022-01-22 09:01:1901:08:04
179ANDROS Agata 4BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-30NIE2022-01-22 09:15:5001:08:06
180ZATOŃ Adrian 559WROCŁAWM-40YES2022-01-22 09:26:2101:08:12
181BUSZ Rafał 70BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-40NIE2022-01-22 09:15:4401:08:13
182KACZOREK Robert 201WARSZAWAM-40TAK2022-01-22 09:01:0501:08:17
183SOKOŁOWSKI Marcin 454OPOLEM-30NIE2022-01-22 09:29:2201:08:21
184TWARDOWSKI Krzysztof 514AMATORWROCLAWM-50NIE2022-01-22 09:22:4301:08:24
185BUŁAJEWSKA-OZGA Kinga 67BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-30NIE2022-01-22 09:15:4201:08:29
186POMIANOWSKI Szymon 408KURACJUSZEWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:17:4501:08:35
187PILARSKI Jacek 394AKTYWNI KONINKONINM-50NIE2022-01-22 09:02:2701:08:44
188JADACH Grzegorz 171NOAWROCŁAWM-40NIE2022-01-22 09:01:1001:08:45
189KARATKÓW Ewa 205RADKÓWK-40NIE2022-01-22 09:01:0401:08:59
190SYPNIEWSKI Krystian 474POZNAŃM-402022-01-22 09:01:0401:09:01
191JAGODZIŃSKI Paweł 172VIKMED 3TEAM KONINKONINM-40NIE2022-01-22 09:01:0601:09:04
192TRZEPACZ Dorota 508KB LUPUS OLEŚNICAOLEŚNICAK-40NIE2022-01-22 09:01:1101:09:15
193CHUDY Tobiasz 83RUN TEAM RYDZYNARYDZYNAM-30NIE2022-01-22 09:29:4401:09:22
194CHUDY Ariel 84RUN TEAM RYDZYNARYDZYNAM-30NIE2022-01-22 09:29:4201:09:26
195ŻYLAK Marek 576WROCŁAWM-30NO 2022-01-22 09:03:5401:09:31
196SIKORA Michał 444PUŁAWYM-40NIE2022-01-22 09:04:3201:09:31
197STASZEWSKI Dariusz 4667.BKPOWTOMASZÓW MAZOWIECKIM-30NIE2022-01-22 09:09:3801:09:32
198WITEK Tomasz 539KROTOSZYNM-30NIE2022-01-22 09:07:5901:09:33
199ŚWIATOWIEC Anna 495KRAKÓWK-50NIE2022-01-22 09:02:0401:09:40
200KUKLA Sebastian 264WROCŁAWM-40NIE2022-01-22 09:03:5401:09:41
201KOZŁOWSKI Wojciech 236LISOWICEM-50NIE2022-01-22 09:09:1901:09:43
202BOCHNIARZ Anna 43BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAK-40NIE2022-01-22 09:15:4001:09:43
203GRZEGORCZYK Wojciech 152KONDYCJAWARSZAWAM-50NIE2022-01-22 09:01:1601:09:47
204ORTYL Ewelina 371LISOWICEK-40NIE2022-01-22 09:09:1801:09:47
205PAKULSKA-TOMZA Dorota 375SUCHY LASK-40NIE2022-01-22 09:12:3401:09:47
206JANOWICZ Wojtek 179KŁODZKOM-30NIE2022-01-22 09:25:2601:09:54
207ROZNER Artur 582PIASECZNOM-40NIE2022-01-22 09:25:0601:09:58
208LUBELCZYK Grzegorz 284SPELEOCLUB WROCŁAWMIĘKINIAM-50TAK2022-01-22 09:22:3201:10:01
209PAWLAK Mateusz 382BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-30NIE2022-01-22 09:15:4501:10:05
210BAJZERT Filip 13PRZYKONAM-40NIE2022-01-22 09:09:4101:10:10
211WOLFF Maria 546SUCHY LASK-30NIE2022-01-22 09:17:2001:10:10
212ZIELENKIEWICZ Marcin 567FUNTRIWROCŁAWM-40NIE2022-01-22 09:08:3701:10:12
213PRZYBYSZ Artur 411BIEGAJ PO ENDORFINYKAMIONKIM-20NIE2022-01-22 09:04:1001:10:21
214SOWIŃSKI Robert 456GVTBORÓWM-40NIE2022-01-22 09:01:4501:10:26
215KURZYNIEC Łukasz 269WROCŁAWM-30TAK2022-01-22 09:04:1901:10:29
216SZYSZKO Stanisław 49212 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJPIŁAM-30NIE2022-01-22 09:10:3301:10:35
217MATYLA Roman 319FUNTRIWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:04:1801:10:45
218BIEL Tomasz 36KATOWICEM-40NIE2022-01-22 09:17:4901:10:46
219BARAN Zenon 18HOMOKOMANDOWARSZAWAM-60NIE2022-01-22 09:06:4701:10:47
220JASIŃSKA Magdalena 182RĄCZE RACICZKIWARSZAWAK-40NIE2022-01-22 09:06:5101:10:51
221BIEL Łukasz 35WARSZAWAM-30NIE2022-01-22 09:17:5001:11:02
222ŚWIĄTEK Łukasz 496GVTWYSOKAM-30NIE2022-01-22 09:01:4501:11:06
223KAWA Krzysztof 206POZNAŃM-30NIE2022-01-22 09:07:5701:11:09
224FIGUŁA Sławomir 120KRZĘCINM-40NIE2022-01-22 09:23:2301:11:10
225ZDUŃCZYK Paulina 563ŁÓDŹK-30NIE2022-01-22 09:11:2201:11:13
226MŁYNARCZYK Krzysztof 331WARSZAWAM-40NIE2022-01-22 09:23:2101:11:14
227GERUS Anna 133WARSZAWAK-20NIE2022-01-22 09:24:3401:11:16
228SIWEK Grzegorz 446LANRUNSLANCKORONAM-40NIE2022-01-22 09:05:5301:11:19
229KUBICKA Magdalena 256FLORENTYNÓWK-40NIE2022-01-22 09:01:1501:11:20
230SIEPIELSKI Damian 442NOWA WOLAM-30NIE2022-01-22 09:08:2301:11:26
231ŚWIĄTEK Julia 497IMMABEE / KS GVTCHYBYK-40NIE2022-01-22 09:24:0001:11:26
232GRUSZKA Katarzyna 151POZNAŃK-30NIE2022-01-22 09:24:0001:11:28
233WINCZURA Leszek 537GDAŃSKM-40NIE2022-01-22 09:04:0201:11:37
234NOWAK Jarosław 356ŁOMNICAM-50NIE2022-01-22 09:10:3201:11:43
235SKOKOWSKI Jacek 448FARTY PUSZCZYSZCZECINM-50NIE2022-01-22 09:22:4501:11:47
236RADECKI Adam 413STRZEGOMM-40NIE2022-01-22 09:17:4901:11:58
237FARION Marzena 115STRZEGOMK-40NIE2022-01-22 09:17:5001:12:01
238JAMROZ Bartosz 177CHOJNÓWM-30NIE2022-01-22 09:03:1001:12:07
239ŻYCHSKA Anna 575POZNAŃK-30NIE2022-01-22 09:10:3201:12:09
240KOMADA Wojciech 218ŚWIDNICAM-40NIE2022-01-22 09:04:3301:12:15
241JĘDRZEJCZYK Łukasz 191ZIELONA GORAM-30NIE2022-01-22 09:07:0101:12:29
242KRUSZEWSKI Jacek 247MARKOWI BIEGACZEMARKIM-40NO 2022-01-22 09:01:0601:12:35
243WESOŁEK Paula 530POZNAŃK-30NIE2022-01-22 09:12:3401:12:43
244FILIPIAK Sebastian 122EKIPA LIPALIPAM-40NIE2022-01-22 09:13:3701:12:53
245GUJSKI Marcin 155TRIPAKAMIŃSK MAZOWIECKIM-40NIE2022-01-22 09:06:2801:13:03
246ŁĘKAWA Sebastian 289140MINUT.PLWROCŁAWM-40NO2022-01-22 09:04:3001:13:06
247ROLIŃSKI Radosław 422OLEŚNICAM-50NIE2022-01-22 09:08:0201:13:08
248SZAL Małgorzata 475TENIS CENTRUM ASPOLANICA- ZDRÓJK-30NIE2022-01-22 09:04:1901:13:14
249SZYMAŃSKI Robert 488GORZÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE2022-01-22 09:01:2601:13:23
250DIUWE Marzena 103PASTERKA PANYŚWIDNICAK-30NIE2022-01-22 09:04:3101:13:26
251ROMAN Paweł 423MIŃSK MAZOWIECKIM-40NIE2022-01-22 09:06:2701:13:27
252NAPIERAŁA Katarzyna 343SUCHY LASK-40NIE2022-01-22 09:12:3401:13:28
253POCIĘGIEL Michał 402SKAWINA BIEGARADZISZÓWM-40NIE2022-01-22 09:02:2401:13:29
254KAMIŃSKI Paweł 203MUROWANIECM-50NIE2022-01-22 09:04:0001:13:30
255ODOLCZYK Joanna 363WARSZAWAK-50NIE2022-01-22 09:06:5301:13:30
256ŻAK Dominika 572FARTY PUSZCZYSZCZECINK-30NIE2022-01-22 09:22:2901:13:34
257CHRAPLEWSKA Karolina 78CHATABIEGACZA K34POZNAŃK-402022-01-22 09:03:5601:13:39
258PILZ-JEDRZEJCZYK Dominika 395ZIELONA GORAK-30NIE2022-01-22 09:07:0201:13:39
259ŻAK Piotr 573FARTY PUSZCZYSZCZECINM-30NIE2022-01-22 09:22:3501:13:39
260KOŃ Aleksandra 224EKIPA LIPALIPAK-40NIE2022-01-22 09:13:3601:13:40
261DREAS Jakub 108WĘDZIKOWSKI TEAM / DZIKIE BOBRYRYBITWYM-30NIE2022-01-22 09:05:2901:13:41
262ROBAKOWSKA Joanna 419NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKIOSTRÓW WIELKOPOLSKIK-30NIE2022-01-22 09:27:1801:13:43
263KRAWCZYK Anna 244NIGHT RUNNERSGORZYCE WIELKIEK-40NIE2022-01-22 09:27:1901:13:45
264MATUSZEWSKI Małgorzata 318RUNNER'S POWER ŚREMŚREMK-40NIE2022-01-22 09:07:1701:14:04
265KACZMAREK Mirosław 200RUNNER'S POWER ŚREMŚREMM-30NIE2022-01-22 09:07:1801:14:05
266JAROSŁAWSKI Mariusz 181BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-50TAK2022-01-22 09:15:4701:14:05
267JANOTA Michał 178BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-40NIE2022-01-22 09:15:4401:14:10
268RYZNER Natalia 434BIEGNIJ OŁAWOGODZIKOWICEK-30NIE2022-01-22 09:15:4101:14:14
269ANDRYSZCZAK Łukasz 5BMW KLUB POZNAŃPIĘCZKOWOM-30NIE2022-01-22 09:02:2501:14:46
270TOKARSKI Joachim 501KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-40NIE2022-01-22 09:02:3501:14:50
271BIEL Mariusz 34WARSZAWAM-40NIE2022-01-22 09:17:5001:14:56
272WLODARCZYK Krzysztof 5403TEAM MPEC KONINKONINM-40NIE01:14:57
273KONOPACKI Grzegorz 222RÓŻOWE LANDRYNYBYSTRZYCA KŁODZKAM-40NIE2022-01-22 09:02:1601:15:13
274ŁUCZAK Marcin 292RUN4ENERGYPLEWISKAM-40NIE2022-01-22 09:08:1001:15:36
275BIEDZIAK-ŁUCZAK Urszula 33RUN4ENERGYPLEWISKAK-30NIE2022-01-22 09:08:1001:15:38
276SOROKA Monika 455PASTERKA PANYPASTERKAK-40NIE2022-01-22 09:04:3201:15:41
277POŁCZYŃSKI Maciej 406STALOWA ŁYDAPOZNAŃM-40NIE2022-01-22 09:09:2501:15:44
278FRĄCZEK Iwona 128FUNTRIWROCŁAWK-40NIE2022-01-22 09:16:1901:15:48
279WOSZCZAK Zbigniew 547STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINM-50NIE2022-01-22 09:01:0701:16:01
280GIBOWSKI Lukasz 135TRZEBNICAM-40NIE2022-01-22 09:20:1801:16:20
281CHRZANOWSKA Agnieszka 79SZCZECINK-40NIE2022-01-22 09:22:3401:16:45
282SZCZUKA Joanna 481WIRYK-20NIE2022-01-22 09:15:1901:16:47
283KULAS Katarzyna 266POZNAŃK-30NIE2022-01-22 09:03:5501:16:50
284LIS Mirosław 281CEREKWICAM-40NIE2022-01-22 09:20:1801:16:52
285ADAMSKI Adam 3BIERUTÓWM-60NIE01:16:55
286KOLAŚNIEWSKI Marek 216POZNAŃM-40TAK2022-01-22 09:07:1501:16:55
287PERZ Marzenna 387BUKOWIECK-50NIE2022-01-22 09:12:4601:16:56
288TARNOWSKI Maciej 499NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:25:4701:16:57
289MROZIK Mariusz 338SZCZECINEKM-40NIE2022-01-22 09:01:4201:17:02
290WARA-WĄSOWSKI Maciej 523ŁÓDŹM-50NIE2022-01-22 09:02:4001:17:03
291KOLEJ Monika 217DZIKIE DZIKI GORZOWGORZOW WLKP .K-40NIE2022-01-22 09:01:4201:17:17
292ZDYB Grzegorz 56444 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZYLEŚNIÓW WIELKIM-40NIE2022-01-22 09:02:4401:17:25
293TAMULONEK Grzegorz 498FARTY PUSZCZYSZCZECINM-40NIE2022-01-22 09:22:4201:17:25
294KRUZEL Rafał 248LEGNICAM-40NIE2022-01-22 09:16:1201:17:26
295WOSZCZAK Jolanta 548STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINK-50NIE2022-01-22 09:01:0801:17:39
296SZATAN Jowita 478KOTWICA BRZEGBRZEGK-30NIE2022-01-22 09:14:5601:17:52
297MICHAŁKIEWICZ Marek 326POZNAŃM-40NIE2022-01-22 09:07:1801:17:53
298STANISZEWSKA-DUDA Katarzyna 462TIM JEST TIMOZIMEKK-40NIE2022-01-22 09:29:5401:18:00
299KRAWIEC Piotr 245KOTWICA BRZEGŻŁOBIZNAM-40NIE2022-01-22 09:14:5501:18:07
300DATA Iza 99KUGUAR XTREME RUNNERSSTRONIE ŚL.K-50NIE2022-01-22 09:18:5701:18:09
301DATA Dariusz 98KUGUAR XTREME RUNNERSKLETNOM-50TAK2022-01-22 09:18:5701:18:12
302NOWAK Dorota 357SZCZECINK-30NIE2022-01-22 09:01:1101:18:15
303GAJDA Sebastian 129SZCZECINM-40NIE2022-01-22 09:01:1201:18:16
304NIEDOBA Barbara 347TIM JEST TIMOZIMEKK-40NIE2022-01-22 09:29:5701:18:19
305MORAWSKI Marcin 333RANGER SURVIVAL CLUBOBORNIKI ŚLĄSKIEM-40NIE2022-01-22 09:01:2301:18:22
306BUSS Jakub 68KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-50NIE2022-01-22 09:02:3301:18:24
307NOWAK Katarzyna 355TIM JEST TIMOZIMEKK-30NIE2022-01-22 09:29:4901:18:26
308STRUSIŃSKA Katarzyna 471MIŃSK MAZOWIECKIK-40NIE2022-01-22 09:06:2701:18:39
309MAKOWSKI Dariusz 305KM TEAMCHOJNAM-50NIE2022-01-22 09:01:5401:18:48
310CHOŁUJ Małgorzata 76SZCZODREK-50NIE2022-01-22 09:05:5401:18:51
311JURASZ Aleksandra 194KAMIENIEC ZĄBKOWICKIK-30NIE2022-01-22 09:04:1901:18:52
312MAKOWSKI Tomasz 306NIGHT RUNNERSPOZNAŃM-30NIE2022-01-22 09:04:4801:19:02
313CZECH Dorota 92ASICS FRONTRUNNER POLANDWROCŁAWK-40NIE2022-01-22 09:05:5401:19:09
314ŁACHACZ Robert 286SZCZYTNOM-40NIE2022-01-22 09:02:0701:19:14
315KOPKA Tomasz 227AGB TORFYKOLONIA BRUŻYCAM-50NIE2022-01-22 09:02:1701:19:16
316SKORUPA Tomasz 450AGB TORFYŁÓDŹM-40NIE2022-01-22 09:14:5401:19:17
317SZULECKA Kamila 485ŁÓDŹK-40NIE2022-01-22 09:14:5401:19:17
318GÓRCZYŃSKI Rafał 146PRZYŁĘKM-40NIE2022-01-22 09:07:4601:19:28
319STAMM Tomasz 461POZNAŃM-50NIE2022-01-22 09:01:5001:19:34
320KOPKA Elżbieta 226AGB TORFYKOLONIA BRUŻYCAK-40NIE2022-01-22 09:02:1201:19:51
321ROGUT Katarzyna 420AGB TORFYRĄBIEŃ ABK-50NIE2022-01-22 09:02:1201:20:00
322ZIMINSKA Joanna 569HAPPYRUNNERSŁÓDŹK-50NIE2022-01-22 09:02:1201:20:06
323BUSS Konrad 69KUDOWIANKA RUNKUDOWA-ZDRÓJM-30NIE2022-01-22 09:02:3301:20:06
324MUSIAL Radoslaw Musial 340WROCLAWM-40NO 2022-01-22 09:01:1501:20:12
325KRAJEWSKA Magdalena 237AGBKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIK-50NIE2022-01-22 09:02:2501:20:14
326BARANOWSKI Szymon 20POZNAŃM-30TAK2022-01-22 09:04:3201:20:26
327SZCZOTKA Katarzyna 480POZNAŃK-20TAK2022-01-22 09:04:3301:20:35
328KURZAWIAK Wojciech 268ZGORMYSYNYKARŁÓWM-40TAK2022-01-22 09:01:3801:20:39
329BYKS Tomasz 71POZNAŃM-30NIE2022-01-22 09:18:2501:20:44
330WALIGÓRA Aleksandra 520NIAGARA FITNESS KLUBRAKONIEWICEK-30NIE2022-01-22 09:12:1101:20:45
331HORBACZ-ROSA Hanna 165RABOWICEK-30NIE2022-01-22 09:18:2101:20:57
332DŁUGOSZ Marek 104KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEM-50NIE2022-01-22 09:21:2301:21:01
333BRZEZIŃSKI Andrzej 60LANRUNSOLKUSZM-60NIE2022-01-22 09:05:5201:21:12
334PIECUCH Małgorzata 390PRZEWORSKK-60NIE2022-01-22 09:10:5201:21:12
335AUGUSTOWSKA Izabela 10KB GEOTERMIA UNIEJÓWWARTKOWICEK-40NIE2022-01-22 09:21:2301:21:16
336MORAWSKA Anna 332WARSZAWAK-60NIE2022-01-22 09:05:4801:21:23
337BARTKIEWICZ Lech 22ZIELONA GÓRAM-40NIE2022-01-22 09:02:3801:21:25
338WĘŻYK Kamila 534BEDOŃ PRZYKOŚCIELNYK-30NIE2022-01-22 09:02:4701:21:42
339BARAN Paulina 19NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMPIASECZNOK-30NIE2022-01-22 09:06:5001:21:44
340CHUDAŃSKI Jakub 82KNURÓWM-30NIE2022-01-22 09:03:1501:21:55
341CZERNIK Rafał 93ZABRZEM-40NIE2022-01-22 09:22:3201:22:02
342WILKIN Miroslaw 536FUNTRIŻARYM-50NIE2022-01-22 09:08:3901:22:25
343ROSA Aleksander 424RABOWICEM-40NIE2022-01-22 09:18:2701:22:28
344CZERWONKA Zbigniew 95ESKADRA ŁÓDŹŁÓDŹM-30NO 2022-01-22 09:23:2401:22:32
345CHWASTYK Ewa 85CHRZĄSZCZYCEK-30NIE2022-01-22 09:24:4101:22:42
346KOT Tomasz 230WARSZAWAM-40NIE2022-01-22 09:11:0701:22:43
347GOSK Urszula 144OPOLEK-30NIE2022-01-22 09:24:4101:22:44
348MATUSIAK Mateusz 316ZIELONA GÓRAM-20NIE01:23:08
349BORODYN Andrzej 49FARTY PUSZCZYSZCZECINM-40NIE2022-01-22 09:23:3701:23:08
350ŻYLIŃSKA Urszula 578WARSZAWAK-40NIE2022-01-22 09:17:5001:23:22
351ŻUROWSKI Mikołaj Żurowski 574GVTWROCŁAWM-20NO 2022-01-22 09:01:4601:23:26
352JAKÓBCZYK Ewelina 175GORZÓW WLKP.K-30NIE2022-01-22 09:04:3901:23:53
353PIKUŁA Sebastian 393GORZÓW WLKP.M-40NIE2022-01-22 09:04:3901:23:53
354NEUMANN Beata 346CENTRUM ŁĄKOWA 1RADKÓWK-50NIE2022-01-22 09:08:3301:24:06
355HOFFMANN Grzegorz 162KOŚCIAN TEAMCZEMPIŃM-40NIE2022-01-22 09:06:0301:24:13
356PAŁUCKA Marta 378PROJEKT ULTRAZALASEWOK-30NIE2022-01-22 09:04:1101:24:20
357NOWAK Filip 359OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-40NIE2022-01-22 09:27:0801:24:29
358JAKIMKO Monika 173EKIPA LIPALIPAK-40NIE2022-01-22 09:07:4401:24:57
359UPTAS Tomasz 516CROSS STRACEŃCÓW TEAMGŁOGÓWM-40NIE01:25:01
360RYPIŃSKA Magdalena 433TRZEBNICAK-40NIE2022-01-22 09:01:1701:25:02
361MASALSKA Anna 315SUWAŁKIK-40NIE2022-01-22 09:01:3701:25:24
362BEDNARSKA-KOZIOŁ Danuta 26WKURW-TEAMZIELĘCICEK-40NIE2022-01-22 09:15:0301:25:45
363BOSY Joanna 56WROCŁAWK-30NIE2022-01-22 09:05:3101:25:47
364STRAMEK Lukasz 470TORUNM-30NO 2022-01-22 09:03:5201:25:48
365MIECHOWIECKA Maja 327TORUŃK-30NIE2022-01-22 09:03:5301:25:51
366JAŚKIEWICZ Katarzyna 183SZCZECINK-40NIE2022-01-22 09:01:1201:25:58
367ŁUSIAK Kasia 295SMOLECK-30NIE2022-01-22 09:10:1701:25:59
368STASZCZUK Jarosław 465BRZEGM-50NIE2022-01-22 09:22:4701:26:02
369JEDYNAK-DOROSZ Izabela 187KB MANIAC POZNAŃTULCEK-40NIE2022-01-22 09:17:2001:27:11
370JĘDRZEJCZAK Anna 190WARSZAWAK-50NIE2022-01-22 09:02:3101:27:13
371KUCHARSKI Adam 258WARSZAWAM-40NIE2022-01-22 09:02:3201:27:13
372BOROŃ Izabela 51NOWA IWICZNAK-40NIE2022-01-22 09:21:1701:27:17
373KUMOR Weronika 267EVERRUNŁÓDŹK-40NIE2022-01-22 09:11:2201:27:20
374NATKANIEC Grazyna 345LIPAK-50NIE2022-01-22 09:07:4401:27:21
375BOROŃ Ryszard 50NOWA IWICZNAM-60NIE2022-01-22 09:21:1801:27:35
376KLUK Agnieszka 210SMOLECK-40NIE2022-01-22 09:10:1701:27:51
377KACIUPA Agnieszka 198FARTY PUSZCZYSZCZECINK-40NIE2022-01-22 09:22:2801:27:57
378WOJDAŁOWICZ Ewa 579SZCZECINK-40NIE2022-01-22 09:22:2901:28:02
379NIEDZIELA Danuta 349GOSTYŃGOSTYŃK-40NIE2022-01-22 09:01:3401:28:12
380JAWORSKI Jarosław 184LOVELY MOUNTAINS WINTER RUNNINGWROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:25:0801:28:12
381NIEDZIELA Krzysztof 348GOSTYŃGOSTYŃM-40NIE2022-01-22 09:01:3401:28:14
382WARKOCZYŃSKI Marcin 524DLA MOJEJ PEREŁKISZCZECINM-40NIE2022-01-22 09:23:3501:28:37
383WOJCIECHOWSKI Andrzej 545NIGHT RUNNERS OSTRÓW WIELKOPOLSKIKALISZM-40NIE2022-01-22 09:27:0801:29:00
384MALINOWSKI Przemek 308RYBNIKM-50NIE2022-01-22 09:01:0401:29:08
385FINKOWIAT - SZYMCZAK Katarzyna 123FARTY PUSZCZYSZCZECINK-30NIE2022-01-22 09:22:2801:29:09
386MAZUR Marek 320BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAM-50NIE01:29:14
387WEYNA Anna 532BIAŁY DOMEK BIEGAKICINK-40NIE2022-01-22 09:05:0501:29:25
388TUREK Karolina 511BIAŁY DOMEK BIEGACZERWONAKK-40NIE2022-01-22 09:05:0601:29:25
389CHRZĄSZCZ Mariusz 81MIROSZOWICEM-40NIE2022-01-22 09:27:0701:29:25
390CHRZĄSZCZ Damian 80VEGE RUNNERSLUBINM-40NIE2022-01-22 09:27:0601:29:28
391MAJEROWSKA Magdalena 303NOWE TŁOKIK-30NIE2022-01-22 09:12:1201:29:38
392SZYMCZAK Łukasz 490FARTY PUSZCZYSZCZECINM-40NIE2022-01-22 09:23:3501:29:55
393KRZYWAK Anna 254GORZÓW WIELKOPOLSKIK-40NIE2022-01-22 09:08:5101:30:14
394CHEŁCHOWSKA Katarzyna 74RADKÓWK-30NO 2022-01-22 09:01:1301:31:19
395LENERT Ksenia 273BYTOMK-30NIE2022-01-22 09:22:3201:31:35
396OGÓRKIEWICZ Sylwia 364POZNAŃK-40NIE2022-01-22 09:18:4801:31:49
397TURKIEWICZ Dawid 512WOLIBÓRZ W BIEGUWOLIBÓRZM-30NIE2022-01-22 09:17:3401:31:56
398KOWAŃSKI Tomasz 234PLESZEWM-40NIE2022-01-22 09:02:0201:32:04
399KONKIEWICZ Katarzyna 221NIAGARAGRODZISK WIELKOPOLSKIK-40NIE2022-01-22 09:12:1201:32:15
400SZARPAK Anna 477PLESZEWK-40NIE2022-01-22 09:01:5801:32:25
401KOWAŃSKA Aleksandra 233PLESZEWK-40NIE2022-01-22 09:02:0201:32:50
402PERKA Barbara 386PROSZKÓWK-50NIE2022-01-22 09:05:4801:32:59
403STYPUŁA Michał 472TE CONNECTIVITYKRZYSZTOFORZYCEM-30NIE2022-01-22 09:12:0701:33:31
404ZAJĄC Krzysztof 554BEZULTRADZIKI/WKURW_TEAMPOZNAŃM-40NIE2022-01-22 09:06:0501:34:14
405ZAJĄC Andrzej 555DRUŻYNA SZPIKUCZŁUCHÓWM-40NIE2022-01-22 09:06:0601:34:17
406PAWŁOWSKA Basia 383GDYNIAK-30NIE2022-01-22 09:18:4701:34:17
407TOKARZ Robert 502TARNÓWM-50NO 2022-01-22 09:29:3601:35:48
408SKWARNECKI Damian 451ŁODZIANKA TEAMŁÓDŹM-402022-01-22 09:03:0801:36:39
409MARCINIAK Agata 310ŁODZIANKA TEAMŁÓDŹK-402022-01-22 09:03:0801:36:54
410FĄFARA Agnieszka 116BIEGNIĘTE LASKIŁÓDŹK-40NIE2022-01-22 09:01:2601:37:26
411OCHOCKA Ewa 361ŁÓDŹK-40NIE2022-01-22 09:01:2601:37:37
412GINTER Katarzyna 138KRAKÓWK-30NIE2022-01-22 09:02:2401:37:49
413BOROŃ-KOSIK Magda 52KIEŁCZÓWK-40NIE2022-01-22 09:11:1801:39:51
414ARMATYS Grzegorz 8ORANGE POLSKADĄBROWA GÓRNICZAM-502022-01-22 09:13:0401:39:57
415NORKOWSKA Aleksandra 351ORANGE POLSKAWARSZAWAK-40NIE2022-01-22 09:12:5201:39:58
416KALBARCZYK Beata 202ORANGE POLSKAOTWOCKK-50NIE2022-01-22 09:12:5701:40:02
417BABIŃSKA Malwina 11RADKÓWK-30NIE2022-01-22 09:01:1301:41:51
418BAJZERT Magdalena 14PRZYKONAK-40NIE2022-01-22 09:09:4101:42:20
419KUDEŁKA Janusz 262PRĄDOCINM-50NIE2022-01-22 09:10:2101:42:47
420CISŁAK Anna 91STARA IWICZNAK-30NIE2022-01-22 09:21:1701:43:01
421PEPŁOWSKA Sylwia 385WARSAWK-40NO 2022-01-22 09:21:1701:43:04
422WAWRZYNIUK Małgorzata 528TUREKK-50NIE2022-01-22 09:09:4101:43:20
423WYSOCKI Grzegorz 553KUGUAR XTREME RUNNERSWŁADYSŁAWÓWM-40NIE2022-01-22 09:09:4201:44:16
424OLEK-WYSOCKA Monika 368KUGUAR XTREME RUNNERSWŁADYSŁAWÓWK-40NIE2022-01-22 09:09:4201:45:28
425WŁODARCZYK Małgorzata 542COLOR TREND ORZECHOWOORZECHOWOK-40NIE2022-01-22 09:02:2401:48:41
426WŁODARCZYK Michał 543BMWPLEWISKAM-20NIE2022-01-22 09:02:2301:48:43
427SAWICZ Piotr 439WROCŁAWM-30NIE01:52:08
428LEŚNA Monika 275RAWICZK-30NIE2022-01-22 09:12:0601:52:32
429KĘPSKI Grzegorz 207WROCŁAWM-30NIE2022-01-22 09:06:5501:54:19
430MYSZYWODA Monika 342WROCŁAWK-30NIE2022-01-22 09:06:5501:54:59
431BIAŁEK Beata 30KB HERMESŻARCZYNK-40NIE2022-01-22 09:07:06
Znaleziono 431 wynik(ów)