IV BIEG GEN. JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO - 10 KM

Organizator:
Stowarzyszenie Nasza Zielonka;Gminne Centrum Kultury w Białych Błotach, Sołectwo Zielonka i Urząd Gminy Białe Błota
Data:
2018-09-29
Miejsce:
Zielonka
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
71
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
71
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | Drużyna | Prądki | Zielonka | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KRYSKE Bartosz 74SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM30-391M 100:36:44.20 3:4016,3
2MIKA Oskar 40R&BBYDGOSZCZM30-392M 200:36:49.00+00:00:043:4016,3
3KULPA Michał 32GMD ZYKANBUKOWIECM30-393M 300:36:57.00+00:00:123:4116,2
4ŁAZ Kamil 34RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-394M 400:39:20.80+00:02:363:5615,2
5SENGER Michał 50PAŁUKI RUNNING TEAMGĄSAWAM30-395M 500:40:23.75+00:03:394:0214,9
6RESZKA Jarosław 48JRULEZZBYDGOSZCZM30-396M 600:41:27.20+00:04:434:0814,5
7KOWALSKI Jacek 29BYDGOSZCZM40-491M 700:42:36.25+00:05:524:1514,1
8MALICKI Łukasz 37KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30-397M 800:43:29.35+00:06:454:2013,8
9ZWIEWKA Sebastian 77BUSHIDO BYDGOSZCZBYDGOSZCZM40-492M 900:43:54.90+00:07:104:2313,7
10KAZUBOWSKI Jacek 25TRIDARKOBIAŁE BŁOTAM50-591M 1000:44:11.80+00:07:274:2513,6
11WOŹNIAKOWSKA Agata 66RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK30-391K 100:44:49.45+00:08:054:2813,4
12CZYŻEWSKI Daniel 10#SLIMAKIBARCINBARCINM20-291M 1100:45:54.90+00:09:104:3513,1
13KOTULA Slawomir 76BYDGOSZCZM30-398M 1200:46:24.30+00:09:404:3812,9
14KARWACKI Paweł 24TRISPACE/SOLANOZIELONKAM30-399M 1300:46:29.95+00:09:454:3912,9
15ZDEB Bogumił 68BYDGOSZCZM50-592M 1400:46:31.90+00:09:474:3912,9
16PAWLACZYK Paweł 42SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZM20-292M 1500:46:35.70+00:09:514:3912,9
17KULPA Paulina 75BUKOWIECBUKOWIECK20-291K 200:46:46.10+00:10:014:4012,8
18DOMŻALSKI Marek 14FLOWER POWERŁOCHOWOM50-593M 1600:47:11.30+00:10:274:4312,7
19JOACHIMIAK Filip 52ZIELONKAM40-493M 1700:47:33.30+00:10:494:4512,6
20WYBORNA Renata 67BYDGOSZCZK30-392K 300:47:37.40+00:10:534:4512,6
21ŚWIATLAK Piotr 58BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM20-293M 1800:47:48.85+00:11:044:4612,5
22PODKÓWKA Zbigniew 46BYDGOSZCZM50-594M 1900:47:52.75+00:11:084:4712,5
23WIŚNIEWSKI Piotr 64BYDGOSZCZM20-294M 2000:47:58.05+00:11:134:4712,5
24ŻEGLICZ Marek 70SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTAM20-295M 2100:48:14.90+00:11:304:4912,4
25KAPUSTA Maciej 23BYDGOSZCZM40-494M 2200:48:15.45+00:11:314:4912,4
26WIŚNIEWSKI Piotr 65NO NAMEZIELONKAM30-3910M 2300:48:47.65+00:12:034:5212,3
27ŚWIĘCICKI Andrzej 59BYDGOSZCZM40-495M 2400:48:53.05+00:12:084:5312,3
28TRUSZKOWSKI Jakub 61KWW WYBIERAM MAISONBIAŁE BŁOTAM20-296M 2500:49:06.45+00:12:224:5412,2
29BRYJA Robert 5BYDGOSZCZM50-595M 2600:49:28.85+00:12:444:5612,1
30ANDRYSIAK Tomasz 1CIELEM40-496M 2700:49:48.80+00:13:044:5812,0
31BOBROWSKI Marcin 33PRĄDKIM30-3911M 2800:49:54.50+00:13:104:5912,0
32BŁAŻEJAK Krzysztofa 4RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK40-491K 400:50:02.30+00:13:185:0012,0
33GŁOWSKI Dariusz 17BYDGOSZCZM40-497M 2900:50:24.30+00:13:405:0211,9
34DOMAN Janusz 12UKS SZABLA BRZOZABRZOZAM60+1M 3000:50:36.30+00:13:525:0311,9
35BĄCZKOWSKI Maciej 2POLONIA BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM40-498M 3100:50:47.65+00:14:035:0411,8
36KAMIŃSKI Paweł 22MUROWANIECM40-499M 3200:51:07.00+00:14:225:0611,7
37RASZTUBOWICZ Damian 47ZIELONKAM30-3912M 3300:51:30.35+00:14:465:0911,7
38JANASZKIEWICZ Paweł 20KONINM40-4910M 3400:51:58.00+00:15:135:1111,5
39ŚWIATLAK Marek 57BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZM40-4911M 3500:53:07.10+00:16:225:1811,3
40DĄBROWSKI Adam 11BYDGOSZCZM40-4912M 3600:53:12.25+00:16:285:1911,3
41SREBNY Kamil 53BYDGOSZCZM40-4913M 3700:53:44.25+00:17:005:2211,2
42SENGER Piotr 51PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM30-3913M 3800:53:58.30+00:17:145:2311,1
43STASZAK Szymon 54OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIBYDGOSZCZM30-3914M 3900:54:02.25+00:17:185:2411,1
44GIERSZEWSKA Grażyna 16BYDGOSZCZK40-492K 500:54:35.30+00:17:515:2711,0
45TOMASZEWSKA Emilia 60OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKICIELEK30-393K 600:55:37.80+00:18:535:3310,8
46KAZUBOWSKI Jeremiasz 26JOTKAZBIAŁE BŁOTAM20-297M 4000:55:40.20+00:18:565:3410,8
47JEZIORSKA Monika 21FLOWER POWERBYDGOSZCZK30-394K 700:56:07.80+00:19:235:3610,7
48KOLASIŃSKA Joanna 71#żółtokrólewscyBYDGOSZCZK30-395K 800:56:19.85+00:19:355:3810,7
49FUNDATOR Dariusz 15CIELEM50-596M 4100:57:43.15+00:20:585:4610,4
50CZERESZKO Agata 8IMPORTACO POLAND SP. Z O.O.ZIELONKAK30-396K 900:57:57.70+00:21:135:4710,4
51KIELB Jakub 27ZIELONKAM40-4914M 4200:58:10.40+00:21:265:4910,3
52PAWLIKOWSKI Szymon 44BYDGOSZCZM30-3915M 4300:58:37.10+00:21:525:5110,2
53PAWLIKOWSKI Piotr 43KWW WYBIERAM MAISONBIAŁE BŁOTAM20-298M 4400:58:41.00+00:21:565:5210,2
54ŁOBODA Robert 35NIEBISKO-CZARNA EKIPKABYDGOSZCZM40-4915M 4500:59:04.05+00:22:195:5410,2
55WESOŁOWSKI Patryk 63WSRMAŁE RADOWISKAM16-191M 4600:59:04.65+00:22:205:5410,2
56KOLBERG Tomasz 72CIELEM30-3916M 4700:59:57.50+00:23:135:5910,0
57STYKAŁA Adrianna 55WKURW_TEAMBUKOWIECK16-191K 1001:00:59.90+00:24:156:069,8
58SZNEIDROWSKA Agnieszka 56HUSARIA RACE TEAMŚWIEKATOWOK20-292K 1101:01:00.10+00:24:156:069,8
59MANISZEWSKI Zbigniew 38TRISPACEUNISŁAWM60+2M 4801:01:55.85+00:25:116:119,7
60KROPIDŁOWSKA Magdalena 30OCELOTY KRUSZYN KRAJEŃSKIPRĄDKIK30-397K 1201:02:33.40+00:25:496:159,6
61DOMŻALSKA Sławomira 13ŁOCHOWOK40-493K 1301:03:18.35+00:26:346:199,5
62MALICKA Beata 36BYDGOSZCZK50-591K 1401:03:27.65+00:26:436:209,5
63SCHAB-DROŻDŻYŃSKA Joanna 49KWW WYBIERAM MAISONCIELEK30-398K 1501:03:35.70+00:26:516:219,4
64OŻGA Agnieszka 41BYDGOSZCZK30-399K 1601:04:51.70+00:28:076:299,3
65GRUDOWSKI Grzegorz 18WAŁYCZM40-4916M 4901:05:27.70+00:28:436:329,2
66MICHALIK Monika 39NOWE DĄBIEK30-3910K 1701:05:51.30+00:29:076:359,1
67BĄK-KUCZKOWSKA Dominika 3ZIELONKAK30-3911K 1801:06:48.20+00:30:046:409,0
68KWIATKOWSKA Elżbieta 73BYDGOSZCZK40-494K 1901:22:18.70+00:45:348:137,3
69CZYŻEWSKA Katarzyna 9NOWE DĄBIEK30-3912K 2001:22:20.30+00:45:368:147,3
70URBANOWICZ Dariusz 62BIAŁE BŁOTAM50-597M 5001:29:44.80+00:53:008:586,7
71PERLIK Wiesław 45TADMAXZIELONKAM60+3M 5101:29:45.15+00:53:008:586,7
Znaleziono 71 wynik(ów)