IV MIKOŁAJKOWY KROSS GÓRSKI Z KOMANDORKIEM U KANTEGO

Organizator:
Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum”;Parafia pw. Św. Jana Kantego w Słupsku
Data:
2019-12-07
Miejsce:
Słupsk
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
196
Wystartowało:
176
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
176
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PELO Artur 2157 BOWSŁUPSKM-OPEN1M 100:27:49.75 4:3812,9
2CZERNIEWSKI Marcin 224M-OPEN2M 200:28:49.15+00:00:594:4812,5
3PACHOLCZYK Krzysztof 136SŁUPSKM-OPEN3M 300:29:11.40+00:01:214:5112,3
4WRÓBLEWSKI Leszek 228ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAM-OPEN4M 400:29:55.05+00:02:054:5912,0
5MASŁOWSKI Mateusz 119TEAMROGELLISŁUPSKM-OPEN5M 500:30:34.25+00:02:445:0511,8
6MUSIAŁ Łukasz 127RUNNERS SŁOŃSKSŁOŃSKM-OPEN6M 600:31:17.25+00:03:275:1211,5
7CHOLEWIŃSKI Artur 20DECATHLON POWERSŁUPSKM-OPEN7M 700:31:41.60+00:03:515:1611,4
8PICK Tomasz 139SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM-OPEN8M 800:31:45.45+00:03:555:1711,3
9DUDA Grzegorz 36BEST BEASTSBUKÓWKAM-OPEN9M 900:32:07.90+00:04:185:2111,2
10KUBICKI Igor 106POZNAŃM-OPEN10M 1000:32:44.45+00:04:545:2711,0
11ROLBIECKI Łukasz 154APATOR TELEMETRIASLUPSKM-OPEN11M 1100:32:52.50+00:05:025:2811,0
12PRZYBOREK Szymon 145ZSMIL-'MECHANIK'KULESZEWOM-OPEN12M 1200:32:56.20+00:05:065:2910,9
13OSIŃSKI Wojciech 135TEAMZABIEGANEDNISŁUPSKM-OPEN13M 1300:33:08.50+00:05:185:3110,9
14PIOTRKOWSKI Tomasz 141STOPA SŁUPSK / DECATHLON SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN14M 1400:33:29.80+00:05:405:3510,7
15JĘCEK Krzysztof 69MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM-OPEN15M 1500:34:36.65+00:06:465:4610,4
16GRACHEL Przemek 48ŚWIECICHOWOM-OPEN16M 1600:34:57.40+00:07:075:4910,3
17ŻYLICZ Paweł 212STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN17M 1700:35:07.90+00:07:185:5110,2
18OLESZEK Jerzy 133SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM-OPEN18M 1800:35:10.65+00:07:205:5110,2
19KONKEL Agnieszka 84KOSZALINK-OPEN1K 100:35:13.95+00:07:245:5210,2
20WILUSZ Krzysztof 204SUB VENTUM TEAMSŁUPSKM-OPEN19M 1900:35:21.10+00:07:315:5310,2
21JAŻDŻYK Łukasz 67USTKAM-OPEN20M 2000:35:37.65+00:07:475:5610,1
22KARGUL Jacek 76NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN21M 2100:35:42.60+00:07:525:5710,1
23DREWNIAK Tomasz 33SŁUPSKM-OPEN22M 2200:36:26.75+00:08:376:049,9
24PANEK Ireneusz 137ŻORUCHOWOM-OPEN23M 2300:36:27.20+00:08:376:049,9
25HORBACZ Grzegorz 59SŁUPSKM-OPEN24M 2400:36:34.00+00:08:446:059,8
26SZLACHETKA Piotr 178SŁUPSKM-OPEN25M 2500:36:38.30+00:08:486:069,8
27GAWEŁ Zbigniew 43POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN26M 2600:36:51.00+00:09:016:089,8
28PRZEWROCKI Andrzej 144WYTOWNOM-OPEN27M 2700:37:32.80+00:09:436:159,6
29SOBOŃ Wojciech 170SŁUPSKM-OPEN28M 2800:37:36.55+00:09:466:169,6
30BOWNIK Wojciech 239BALTIC SEALSSŁUPSKM-OPEN29M 2900:37:54.70+00:10:046:199,5
31ŚRODA Maciej 221M-OPEN30M 3000:37:55.10+00:10:056:199,5
32WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena 201NIGHTRUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN2K 200:37:56.00+00:10:066:199,5
33WEILAND Cyprian 199SŁUPSKM-OPEN31M 3100:38:16.50+00:10:266:229,4
34BRZEZIŃSKA Agnieszka 17SŁUPSKK-OPEN3K 300:38:37.85+00:10:486:269,3
35SEWERYN Tomasz 161BEST BEASTSSŁUPSKM-OPEN32M 3200:38:40.10+00:10:506:269,3
36BARTOSIAK Bartłomiej 10GMINA SŁUPSKWŁYNKÓWKOM-OPEN33M 3300:38:44.50+00:10:546:279,3
37TOMCZAK Dominik 192NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN34M 3400:38:51.30+00:11:016:289,3
38OLECHNOWICZ Sławomir 234STOPA SŁUPSKM-OPEN35M 3500:39:09.40+00:11:196:319,2
39ADAMIEC Marek 3WPK SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-OPEN36M 3600:39:16.15+00:11:266:329,2
40KSIĄŻEK Waldemar 105SŁUPSKM-OPEN37M 3700:39:47.95+00:11:586:389,0
41KULAK Rafał 231BALTIC SEALSM-OPEN38M 3800:40:00.20+00:12:106:409,0
42DAWIDOWICZ Dawid 31BEST BEASTSSŁUPSKM-OPEN39M 3900:40:09.70+00:12:196:419,0
43FIGURSKI Andrzej 37USTKAM-OPEN40M 4000:40:24.00+00:12:346:448,9
44CHODOROWSKI Tomasz 249M-OPEN41M 4100:40:29.25+00:12:396:448,9
45ZIELONKA Mateusz 206BIEGAJĄCE GASTRO DZIKIUSTKAM-OPEN42M 4200:40:42.00+00:12:526:478,8
46NADARZYŃSKA Kamila 242SŁUPSKK-OPEN4K 400:40:50.40+00:13:006:488,8
47TOMCZAK Sebastian 240SŁUPSKM-OPEN43M 4300:40:53.95+00:13:046:498,8
48BIKUN Łukasz 13SŁUPSKM-OPEN44M 4400:40:59.10+00:13:096:498,8
49SMOLIŃSKI Krzysztof 167SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOM-OPEN45M 4500:41:03.60+00:13:136:508,8
50BONDARENKO Jan 14BIEGAJŁOSŁUPSKM-OPEN46M 4600:41:08.30+00:13:186:518,8
51KRYWUĆ Tomasz 102JEZIERZYCEM-OPEN47M 4700:41:18.45+00:13:286:538,7
52KOWALSKI Konrad 93SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOM-OPEN48M 4800:41:24.70+00:13:346:548,7
53NIZIOŁ Patryk 129BEST BEASTSKOBYLNICAM-OPEN49M 4900:41:39.35+00:13:496:568,6
54MAŁECKI Tomasz 222M-OPEN50M 5000:41:39.85+00:13:506:568,6
55TURCZYN Grzegorz 196NIGHT RUNNERSSŁUPSKM-OPEN51M 5100:41:42.15+00:13:526:578,6
56SZMIGIERO Arkadiusz 181W. P. K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-OPEN52M 5200:41:51.55+00:14:016:588,6
57HAŁKOWSKA-KMIECIK Ewa 58SŁUPSKK-OPEN5K 500:41:52.55+00:14:026:588,6
58KONKEL Łukasz 85KOSZALINM-OPEN53M 5300:41:58.50+00:14:086:598,6
59STACHNICZEK Kamil 171APATOR TELEMETRIASŁUPSKM-OPEN54M 5400:42:03.05+00:14:137:008,6
60CZERWIŃSKI Szczęsny 47SŁUPSKM-OPEN55M 5500:42:08.75+00:14:197:018,5
61DADACZ Malwina 28WPK SŁOŃ TEAMUSTKAK-OPEN6K 600:42:18.55+00:14:287:038,5
62ŁATUSZYŃSKI Piotr 225M-OPEN56M 5600:42:28.10+00:14:387:048,5
63KRZACZKOWSKI Lech 235M-OPEN57M 5700:42:31.20+00:14:417:058,5
64ŚWIĄTEK Mateusz 190APATOR TELEMETRIASŁUPSKM-OPEN58M 5800:42:35.45+00:14:457:068,5
65KRAWIEC Dariusz 99SŁUPSKM-OPEN59M 5900:42:37.65+00:14:477:068,4
66JAŻDŻEWSKA Elżbieta 66BEST BEASTSSŁUPSKK-OPEN7K 700:42:38.95+00:14:497:068,4
67KALINOWSKA Wioletta 38BEST BEASTSSŁUPSKK-OPEN8K 800:42:39.45+00:14:497:068,4
68TÓRZ Andrzej 193USTKAUSTKAM-OPEN60M 6000:42:42.65+00:14:527:078,4
69KOWALSKI Bartosz 92SAMOLEJ ZTSWŁYNKÓWKOM-OPEN61M 6100:42:44.55+00:14:547:078,4
70ŁUBKOWSKA Magdalena 112SŁUPSKK-OPEN9K 900:42:55.00+00:15:057:098,4
71KUBIŃSKI Rafał 107NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN62M 6200:43:10.25+00:15:207:118,3
72KARWASZ Kacper 78PIŁAM-OPEN63M 6300:43:10.90+00:15:217:118,3
73SZAPIEL Piotr 176SŁUPSKM-OPEN64M 6400:43:11.80+00:15:227:128,3
74KUBÓW Paweł 220SŁUPSKM-OPEN65M 6500:43:29.00+00:15:397:148,3
75JANONIS Marek 63APATOR TELEMETRIASŁUPSKM-OPEN66M 6600:43:29.30+00:15:397:148,3
76ZDUNEK Krzysztof 210WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-OPEN67M 6700:43:37.00+00:15:477:168,3
77ROBAK Grzegorz 149W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-OPEN68M 6800:43:37.95+00:15:487:168,3
78OLECHNOWICZ Zbigniew 132TUPOT USTKASLUPSKM-OPEN69M 6900:43:40.65+00:15:507:168,2
79STRĄK Kinga 172NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN10K 1000:43:47.10+00:15:577:178,2
80DUDA Róża 35BEST BEASTSBUKÓWKAK-OPEN11K 1100:43:49.15+00:15:597:188,2
81ORŁOWSKI Edward 134SŁUPSKM-OPEN70M 7000:43:51.10+00:16:017:188,2
82RACZYŃSKA Anna 238BALTIC SEALSK-OPEN12K 1200:44:00.00+00:16:107:208,2
83KRYWUĆ Małgorzata 103JEZIERZYCEK-OPEN13K 1300:44:03.80+00:16:147:208,2
84PĘPKO Joanna 138SŁUPSKK-OPEN14K 1400:44:14.50+00:16:247:228,1
85NOWAK Paweł 131BALTIC SEALSSŁUPSKM-OPEN71M 7100:44:21.30+00:16:317:238,1
86MYSZKOWSKI Maciej 128NIGHT RUNNERSSŁUPSKM-OPEN72M 7200:44:30.00+00:16:407:258,1
87WINIARSKI Grzegorz 205GMINA SŁUPSKREDĘCINM-OPEN73M 7300:44:38.10+00:16:487:268,1
88MRUGALSKI Stanisław 124MIASTKOM-OPEN74M 7400:44:39.25+00:16:497:268,1
89SIKORSKA Karolina 227K-OPEN15K 1500:44:54.30+00:17:047:298,0
90KRÓL Krzysztof 100KĘPICEM-OPEN75M 7500:45:00.90+00:17:117:308,0
91HABAS Jacek 57SŁUPSKM-OPEN76M 7600:45:01.75+00:17:127:308,0
92LEWICZ Ewa 216K-OPEN16K 1600:45:05.20+00:17:157:318,0
93URBAN Ewelina 197GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAK-OPEN17K 1700:45:05.55+00:17:157:318,0
94BURDA Sebastian 18WPK SLON TEAMSŁUPSKM-OPEN77M 7700:45:29.75+00:17:407:357,9
95TRUSIAK Miłosz 195SUBVENTUM TEAMSŁUPSKM-OPEN78M 7800:45:30.90+00:17:417:357,9
96ZANIEWSKI Grzegorz 208KOBYLNICAM-OPEN79M 7900:45:35.05+00:17:457:357,9
97DADACZ Rafał 27W.P.K. SŁOŃ TEAMUSTKAM-OPEN80M 8000:45:52.20+00:18:027:387,8
98MURAWSKI Rafał 126SŁUPSKM-OPEN81M 8100:45:52.45+00:18:027:387,8
99SKIERKA Grzegorz 165MKS ŚWIĘC SŁAWNOKWASOWOM-OPEN82M 8200:45:55.90+00:18:067:397,8
100WIATRZYK Krzysztof 202DARŁOWODARŁOWOM-OPEN83M 8300:45:56.50+00:18:067:397,8
101WENCŁAWSKI Michał 200DECATHLON POWERSŁUPSKM-OPEN84M 8400:45:58.15+00:18:087:397,8
102KARWASZ Krzysztof 77KWAKOWOM-OPEN85M 8500:46:01.60+00:18:117:407,8
103LEWICZ Jan 217M-OPEN86M 8600:46:33.15+00:18:437:457,7
104BANCEWICZ Radek 9DECATHLON POWERBUKÓWKAM-OPEN87M 8700:46:41.05+00:18:517:467,7
105ZIELIŃSKA Marzena 243SŁUPSKK-OPEN18K 1800:46:42.30+00:18:527:477,7
106MACHTYL Lucyna 113BEST BEASTSBIERKOWOK-OPEN19K 1900:46:43.30+00:18:537:477,7
107SIDOR Mariusz 163DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN88M 8800:46:43.60+00:18:537:477,7
108NIZIOŁ Małgorzata 130BEST BEASTSKOBYLNICAK-OPEN20K 2000:46:43.65+00:18:537:477,7
109KRASUCKA Izabela 98SŁUPSKK-OPEN21K 2100:46:45.80+00:18:567:477,7
110SOBCZYK Mariusz 169SŁUPSKM-OPEN89M 8900:46:56.05+00:19:067:497,7
111DAWIDOWICZ Żaneta 32BEST BEASTSPRZEWŁOKA GMINA USTKAK-OPEN22K 2200:46:58.35+00:19:087:497,7
112BORODZIUK Aneta 15SŁUPSKK-OPEN23K 2300:47:03.05+00:19:137:507,7
113KASPRZYCKA Natalia 79SŁUPSKK-OPEN24K 2400:47:17.00+00:19:277:527,6
114GAŃSKI Olgierd 42ROZBIEGANA ZAGÓRZYCAKARŻNICZKAM-OPEN90M 9000:47:20.45+00:19:307:537,6
115LABUDA Monika 34SŁUPSKK-OPEN25K 2500:47:23.15+00:19:337:537,6
116SZOSTAKIEWICZ Adrian 52APATOR TELEMETRIASŁUPSKM-OPEN91M 9100:47:24.80+00:19:357:547,6
117FRUBA Karina 39STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK-OPEN26K 2600:48:17.30+00:20:278:037,5
118SOBCZYK Patryk 168APATOR TELEMETRIABIERKOWOM-OPEN92M 9200:48:18.55+00:20:288:037,5
119KAJA Justyna 73BEST BEASTSSŁUPSKK-OPEN27K 2700:48:21.85+00:20:328:037,4
120ADAMCZYK Ewa 1BEST BEASTSSŁUPSKK-OPEN28K 2800:48:21.95+00:20:328:037,4
121SYCHLA Monika 174VACU ACTIV GYMŁOSINOK-OPEN29K 2900:48:34.90+00:20:458:057,4
122PIOTRASCHKE Paweł 223M-OPEN93M 9300:48:55.20+00:21:058:097,4
123KONKEL Joanna 86MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN30K 3000:49:19.55+00:21:298:137,3
124GRABOWSKA Kinga 46ORANGE POLSKASŁUPSKK-OPEN31K 3100:49:33.40+00:21:438:157,3
125GRACHEL Justyna 49APATOR TELEMETRIASŁUPSKK-OPEN32K 3200:49:36.35+00:21:468:167,3
126ANDRZEJCZAK Sławomir 4GRZESŁAW USTKALĘDOWO-OSIEDLEM-OPEN94M 9400:49:36.40+00:21:468:167,3
127MARCZAK Małgorzata 117ŻELKOWOK-OPEN33K 3300:49:53.30+00:22:038:187,2
128GUTOWSKA-SZAPIEL Małgorzata 55SŁUPSKK-OPEN34K 3400:50:04.30+00:22:148:207,2
129SKIBIŃSKI Rafał 164AJ TEAMSŁUPSKM-OPEN95M 9500:50:44.05+00:22:548:277,1
130JEŻYNA Igor 68KARLINOM-OPEN96M 9600:50:49.05+00:22:598:287,1
131MICHALAK-MAŁECKA Anna 120VACU ACTIV GYMKOBYLNICAK-OPEN35K 3500:51:00.00+00:23:108:307,1
132DAWIDOWICZ Łukasz 30BEST BEASTSSŁUPSKM-OPEN97M 9700:51:42.65+00:23:528:377,0
133ROMPSKI Filip 155ROZBIEGANA ZAGORZYCAKARŻNICZKAM-OPEN98M 9800:52:13.20+00:24:238:426,9
134HINDER Daria 226K-OPEN36K 3600:53:02.65+00:25:128:506,8
135KOWALCZYK Mateusz 91ŁÓDŹM-OPEN99M 9900:53:02.70+00:25:128:506,8
136ZASADZKI Alan 209NIDZICAM-OPEN100M 10000:53:03.25+00:25:138:506,8
137SZUMSKA Monika 186SUB VENTUM TEAMSŁUPSKK-OPEN37K 3700:53:18.20+00:25:288:536,8
138 219  100:53:18.25+00:25:288:536,8
139MROZIK Joanna 123SŁUPSKK-OPEN38K 3800:53:18.55+00:25:288:536,8
140BOŚ Grzegorz 16SUBVENTUM TEAMSŁUPSKM-OPEN101M 10100:53:18.95+00:25:298:536,8
141KOŚLA Justyna 89SVTSŁUPSKK-OPEN39K 3900:53:19.00+00:25:298:536,8
142TRUSIAK Agnieszka 194SUBVENTUM TEAMSŁUPSKK-OPEN40K 4000:53:19.25+00:25:298:536,8
143KANIUK Maja 74RUMIAK-OPEN41K 4100:53:19.80+00:25:308:536,8
144WEILAND Agnieszka 198NIGHT WOLVES SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN42K 4200:53:20.15+00:25:308:536,8
145GLINIECKA-WOŚ Anna 45SŁUPSKK-OPEN43K 4300:53:20.30+00:25:308:536,7
146MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 122SŁUPSKK-OPEN44K 4400:53:34.60+00:25:448:556,7
147KOWALSKI Krzysztof 241STOPA SŁUPSKM-OPEN102M 10200:53:34.70+00:25:448:556,7
148PŁODZIEŃ Karolina 142KARZCINOK-OPEN45K 4500:53:42.45+00:25:528:576,7
149ROKUSZEWSKI Piotr 153NIEWIEROWOM-OPEN103M 10300:54:34.20+00:26:449:056,6
150KRYGIER Ireneusz 101W.P.K.SLON TEAMUSTKAM-OPEN104M 10400:54:40.95+00:26:519:066,6
151ROGALA Łukasz 152SŁUPSKM-OPEN105M 10500:54:43.05+00:26:539:076,6
152KWIATKOWSKA Kamila 109APATOR TELEMETRIASŁUPSKK-OPEN46K 4600:54:59.40+00:27:099:096,5
153GRAJCZAK Dagmara 50PARAFIA EWANGELICKO-AUGSBURSKA W SŁUPSKUSŁUPSKK-OPEN47K 4700:55:09.20+00:27:199:116,5
154GUBERNAT Mirosław 53NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W SŁUPSKUSŁUPSKM-OPEN106M 10600:55:18.75+00:27:299:136,5
155RACZYŃSKI Roman 148SŁUPSKM-OPEN107M 10700:55:56.85+00:28:079:196,4
156ISKRA Iwanna 230K-OPEN48K 4800:55:58.00+00:28:089:196,4
157ROCŁAWSKI Grzegorz 150BIEGAJĄCE GASTRO DZIKIKOBYLNICAM-OPEN108M 10800:55:58.45+00:28:089:196,4
158NIEZGODA Małgorzata 218K-OPEN49K 4900:56:17.05+00:28:279:226,4
159TOMASZEWSKA Aleksandra 183SMOŁDZINOK-OPEN50K 5000:56:45.25+00:28:559:276,3
160TOMASZEWSKI Marek 191SŁUPSKM-OPEN109M 10900:56:45.45+00:28:559:276,3
161GIERCZAK Dariusz 44NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W SŁUPSKUUSTKAM-OPEN110M 11000:56:49.40+00:28:599:286,3
162KSIĄŻEK Małgorzata 104SŁUPSKK-OPEN51K 5100:56:50.30+00:29:009:286,3
163JANKOWSKA Magdalena 62NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 W SLUPSKUJEZIERZYCEK-OPEN52K 5200:57:05.60+00:29:159:306,3
164PIETRZAK Michał 140OKONEKM-OPEN111M 11100:57:53.55+00:30:039:396,2
165UKLEJA Justyna 250K-OPEN53K 5300:58:06.30+00:30:169:416,2
166SURMA Tomasz 173APATOR TELEMETRIASLUPSKM-OPEN112M 11200:58:13.85+00:30:249:426,2
167DAMPS Julita 29NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN54K 5400:59:33.95+00:31:449:556,0
168RYNG Kamila 159SŁUPSKK-OPEN55K 5501:00:06.50+00:32:1610:016,0
169RUTKOWSKI Krzysztof 157REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKM-OPEN113M 11301:00:19.00+00:32:2910:036,0
170SMOLIŃSKA Edyta 166SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOK-OPEN56K 5601:03:03.05+00:35:1310:305,7
171KAŁUZIŃSKA Katarzyna 236K-OPEN57K 5701:04:51.45+00:37:0110:485,5
172GZIK Seweryn 237M-OPEN114M 11401:05:10.25+00:37:2010:515,5
173GZIK Radoslaw 56WPK SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-OPEN115M 11501:05:15.05+00:37:2510:525,5
174SIWAK Iga 246K-OPEN58K 5801:06:35.40+00:38:4511:055,4
175SIWAK Marcin 245M-OPEN116M 11601:06:35.50+00:38:4511:065,4
DQFURMAN Tomasz 41STOPA SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN00:39:08.05 DQ0:009,2
Znaleziono 176 wynik(ów)