IX BIEG SYLWESTROWY

Organizator/ Organizer:
Hotel Brzoza
Data/ Date:
2015-12-31
Miejsce/ Place:
Brzoza
Dystans/ Distance:
10 km
Zgłoszonych/ Registered:
699
Wystartowało/ Started:
654
Nie ukończyło/ Not finished:
2
Ukończyło/ Finished:
652
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: 2.5km | 4.85km | 7.2km | 9.55km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/M2.5km4.85km7.2km9.55kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
          
1JURGIEWICZ Bartosz 299MKL SZCZECINSZCZECINM-201M 100:08:0900:15:4700:23:2700:31:1300:32:46.0500:32:47.20 3:1618.3
2PAWLAK Bartosz 608WKS GRUNWALD POZNAŃPOZNAŃM-202M 200:08:1800:16:0800:24:0300:31:5200:33:19.2000:33:19.95+00:00:323:1918
3RACZYŃSKI Mikołaj 571BYDGOSZCZM-203M 300:08:2100:16:1200:24:0300:31:5700:33:32.0500:33:32.80+00:00:453:2117.9
4KŁOPOTEK Damian 466TORUŃM-301M 400:08:3500:16:3600:24:3300:32:2200:33:50.7000:33:52.65+00:01:053:2317.7
5KRYSKE Bartosz 44RUN TEAM BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-302M 500:08:3500:16:3600:24:3200:32:2600:33:57.7000:33:59.90+00:01:123:2317.7
6DEMBOWSKI Mariusz 88LKS WEL LIDZBARKLIDZBARKM-303M 600:08:3400:16:3500:24:3300:32:2200:34:03.9500:34:06.20+00:01:193:2417.6
7POLAŃSKI Tomasz 77B4SPORTBYDGOSZCZM-401M 700:08:3600:16:3600:24:3300:32:3700:34:11.6000:34:14.05+00:01:263:2517.5
8SEROCKI Adam 311ACTIVE MALBORKELBLAGM-402M 800:08:3700:16:4800:25:0200:33:1500:34:49.6000:34:50.85+00:02:033:2817.2
9ŚLIWIŃSKI Dariusz 71PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-204M 900:08:4600:16:5400:25:0000:33:2200:34:57.2000:34:59.95+00:02:123:2917.2
10BIEGAŁA Leszek 263LINGUA PRO RUNNING CLUBBYDGOSZCZM-304M 1000:08:2100:16:3600:24:5900:33:3000:35:11.1500:35:12.90+00:02:253:3117.1
11TEUSZ Bartek 696ZAKRZEWOM-205M 1100:08:5300:17:1300:25:3400:33:4400:35:24.7000:35:27.65+00:02:403:3216.9
12MUDZIEJEWSKI Jarosław 5TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-403M 1200:09:0900:17:3300:25:5000:34:0400:35:38.2500:35:39.60+00:02:523:3316.8
13KOWALSKI Dariusz 180STOW ZLOTOWSKI BIEG ZAWILCAZLOTOWM-404M 1300:08:5500:17:1400:25:3600:34:0400:35:46.7000:35:47.95+00:03:003:3416.8
14CZARNOJAŃCZYK Rafał 303OSTRÓW WIELKOPOLSKIM-405M 1400:08:5200:17:1600:25:5300:34:2000:35:52.2500:35:53.90+00:03:063:3516.7
15TUCZYŃSKI Sylwester 6BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-206M 1500:08:3800:16:5900:25:3300:34:1800:35:56.4000:35:57.80+00:03:103:3516.7
16PROCAJŁO Krzysztof 302GRUDZIĄDZM-305M 1600:09:0400:17:2900:25:5200:34:2100:36:00.9000:36:03.35+00:03:163:3616.7
17PIOTROWSKI Marcin 488ŻARY RUNNERS TEAMŻARYM-306M 1700:09:0300:17:3000:26:0200:34:3600:36:17.0500:36:24.10+00:03:363:3716.5
18ZIĘTAK Andrzej 34BRZOZAM-406M 1800:08:5300:17:2500:26:0800:34:5000:36:27.3500:36:30.85+00:03:433:3816.5
19LUTOWSKI Wojciech 570TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-307M 1900:09:1800:17:4600:26:1700:34:5100:36:32.2000:36:33.85+00:03:463:3916.4
20GACZKOWSKI Robert 307ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992ŻNINM-407M 2000:09:0900:17:4700:26:2200:35:0000:36:39.7000:36:41.10+00:03:533:4016.4
21MAĆKOWSKI Maciej 323BRICO MARCHE ŻNINŻNINM-207M 2100:09:0800:17:5000:26:3800:35:1500:36:52.5000:36:55.60+00:04:083:4116.3
22KARPIŃSKI Wiesław 403NIEZRZESZONYROTMANKAM-501M 2200:09:0900:17:4900:26:3700:35:2000:36:59.8500:37:02.10+00:04:143:4216.2
23MUSIAŁ Michał 589BYDGOSZCZM-408M 2300:09:1000:17:5500:26:4400:35:3000:37:07.4500:37:09.20+00:04:223:4216.2
24KASZUBOWSKI Zenon 548ACTIVE MALBORKMALBORKM-502M 2400:09:1400:17:5600:26:4200:35:1700:37:07.6000:37:10.95+00:04:233:4216.2
25CZAJKOWSKI Piotr 426AGROLOK SPORT TEAM/BCT TEAMKOWALEWO POM.M-208M 2500:09:2700:18:1300:26:5500:35:3300:37:12.5000:37:15.25+00:04:283:4316.1
26KLINIEWSKI Maciej 646BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-209M 2600:09:1500:18:1200:27:0700:35:3900:37:14.1500:37:17.85+00:04:303:4316.1
27WIWATOWSKI Michał 562PRZYŁĘKIM-308M 2700:09:3000:18:2200:27:1000:35:5900:37:40.0500:37:42.75+00:04:553:4615.9
28SOWIŃSKI Piotr 3904RUN TEAM BYDGOSZCZŁOCHOWICEM-409M 2800:09:3900:18:3400:27:2500:36:0700:37:44.2000:37:48.35+00:05:013:4615.9
29BEDNARCZYK Adrian 1601 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-309M 2900:09:3000:18:2100:27:1500:36:0300:37:44.2000:37:52.00+00:05:043:4615.9
30OLCHAWA Piotr 193CHELMZAM-4010M 3000:09:3000:18:2200:27:1500:36:0800:37:53.8000:37:57.20+00:05:103:4715.8
31GÓRNY Wojciech 616TRISPACEŁOCHOWOM-4011M 3100:09:3300:18:2400:27:2200:36:1900:37:58.1500:37:59.70+00:05:123:4715.8
32GROCHOWIAK Piotr 52ŚLIMAKI BARCINBARCINM-3010M 3200:09:3100:18:2000:27:1600:36:1700:37:59.6000:38:05.95+00:05:183:4715.8
33RYBAK Łukasz 657NIEMCZM-3011M 3300:09:3000:18:2600:27:3300:36:3000:38:07.8500:38:09.55+00:05:223:4815.7
34DEROŃ Waldemar 3701 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2010M 3400:09:2900:18:1600:27:1800:36:3200:38:15.3500:38:20.00+00:05:323:4915.7
35SZENK Marta 187ZAWISZA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-301K 100:09:3000:18:2400:27:2400:36:3400:38:20.0000:38:21.90+00:05:343:5015.7
36SPYCHALSKI Waldemar 347ŁOCHOWICEM-4012M 3500:09:3000:18:2800:27:3600:36:5000:38:33.9500:38:37.50+00:05:503:5115.6
37JANIAK Marcin 520NIESKOŃCZONOŚĆGRUDZIĄDZM-3012M 3600:09:2600:18:2400:27:4000:36:5400:38:38.7000:38:44.30+00:05:573:5115.5
38OSIŃSKI Ryszard 671ACTIVE MALBORKMALBORKM-503M 3700:09:2500:18:3400:27:4800:36:5800:38:49.1000:38:51.10+00:06:033:5215.5
39STRABEL Łukasz 419LUKASBYDGOSZCZM-2011M 3800:10:0300:19:1300:28:2200:37:1800:39:01.9500:39:04.10+00:06:163:5415.4
40KUBANEK Łukasz 238TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3013M 3900:10:0000:19:1000:28:1900:37:2000:39:04.1500:39:08.30+00:06:213:5415.4
41STACHERSKI Łukasz 625KUJATT RUNNERS TEAMPRZEDBÓRZM-2012M 4000:09:2400:18:3000:27:5600:37:2100:39:05.0500:39:12.05+00:06:243:5415.4
42MOROSZCZAK Bogumił 3854RUN TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4013M 4100:09:3900:18:5200:28:1100:37:2100:39:07.3500:39:12.30+00:06:253:5415.3
43BIESIADA Tomasz 268TRINERGY / TRISPACEBYDGOSZCZM-4014M 4200:10:0100:19:1000:28:2500:37:3100:39:10.6500:39:16.50+00:06:293:5515.3
44DANIELEWSKI Mariusz 138DRUŻYNA SZPIKUZŁAWIEŚ WIELKAM-3014M 4300:09:4900:19:0100:28:2600:37:3100:39:10.6000:39:17.05+00:06:293:5515.3
45KLOSKOWSKI Adam 72IWSP SZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-2013M 4400:09:2200:18:2700:27:3200:37:2200:39:17.8500:39:20.95+00:06:333:5515.3
46LEWANDOWSKI Rafał 182B4SPORT.PLBYDGOSZCZM-3015M 4500:09:4500:18:5900:28:1700:37:2900:39:14.5000:39:22.55+00:06:353:5515.3
47JANKOWSKI Kacper 259BYDGOSZCZM-2014M 4600:10:0100:19:1100:28:2500:37:3300:39:19.7500:39:25.00+00:06:373:5615.3
48GOŁEMBIEWSKI Marek 604MUKS PIĘTNASTKA/B4SPORTBYDGOSZCZM-4015M 4700:09:4100:19:0000:28:2300:37:4100:39:27.2500:39:30.45+00:06:433:5615.2
49BAZELA Adrian 556BRZOZA BIEGAOLIMPINM-161M 4800:09:5400:19:1500:28:3800:37:5000:39:32.3000:39:34.15+00:06:463:5715.2
50KRYSKE Mariusz 1784RUN TEAM BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-3016M 4900:09:4800:19:0400:28:3000:37:5200:39:35.6500:39:40.90+00:06:533:5715.2
51CICHOŃCZUK Antoni 7FLOTA GDYNIAGDYNIAM-601M 5000:09:5300:19:1200:28:3700:37:5900:39:46.1500:39:47.35+00:07:003:5815.1
52JAGODZIŃSKI Mateusz 483BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-2015M 5100:09:5000:19:0600:28:3500:38:0500:39:44.6000:39:48.15+00:07:003:5815.1
53TACZKOWSKI Jarosław 398MUKS PIĘTNASKA BYDGOSZCZ / B4SPORTBYDGOSZCZM-4016M 5200:09:4100:19:0500:28:3600:38:0400:39:49.5000:39:53.30+00:07:063:5915.1
54TELEJKO Łukasz 181RUN BYDGOSZCZKOBYLARNIAM-2016M 5300:09:5300:19:1000:28:3600:38:0300:39:47.7500:39:54.55+00:07:073:5815.1
55HOŁTYN Patryk 233SPORT ZDROWIE KONDYCJA PIOTR SZEWCZUKRADZIEJÓWM-2017M 5400:09:4200:19:0500:28:4200:38:1100:39:56.5500:39:59.00+00:07:113:5915
56PALACZ Marcin 192OPTIMA CARDIOBRZEGM-3017M 5500:09:5300:19:1600:28:4600:38:1400:39:58.6500:40:00.80+00:07:133:5915
57MARCINKOWSKI Paweł 199GRĘBOCINM-4017M 5600:10:0000:19:3000:29:0500:38:1700:39:56.7500:40:01.55+00:07:143:5915
58CZYŻNIKIEWICZ Paweł 270WOOLFIK.PLBYDGOSZCZM-2018M 5700:10:0600:19:4000:29:1000:38:1600:39:58.8000:40:03.30+00:07:163:5915
59BUKOWIŃSKI Michał 32KLUB HANI I ANTKABYDGOSZCZM-3018M 5800:10:0900:19:2800:29:0200:38:1500:39:57.2000:40:03.60+00:07:163:5915
60WIĘCKOWSKI Dariusz 73ROWEROWA BRZOZA - BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-3019M 5900:10:2000:19:4900:29:1300:38:1700:40:01.0000:40:05.50+00:07:184:0015
61SOBIERALSKI Rafał 196KS BRZOZABRZOZA BYDGOSKAM-4018M 6000:09:3700:18:5000:28:2500:37:4300:39:26.6500:40:06.45+00:07:193:5615.2
62KOWALSKI Łukasz 65TRIATHLON TEAM CIESIELSKIKUCZWAŁYM-3020M 6100:09:5000:19:1000:28:3700:38:1500:40:07.1000:40:13.10+00:07:254:0015
63PURWIN Piotr 504CYTADELA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-4019M 6200:09:5400:19:0900:28:4700:38:2000:40:12.2000:40:15.00+00:07:274:0114.9
64DZIUMA Arkadiusz 514ŚWINKA RAĆKA TEAMSOPOTM-3021M 6300:09:5100:19:1800:28:3900:38:2300:40:16.2000:40:20.15+00:07:324:0114.9
65SADOWSKI Marian 148ZŁOTÓWM-4020M 6400:09:2200:19:4200:29:1200:38:4000:40:25.1500:40:31.05+00:07:434:0214.8
66ARSENIUK Anna 649T.S.OPATRUNKI TORUŃGÓRSK/ZŁAWIEŚ WIELKAK-302K 200:09:5000:19:2700:29:0900:38:4600:40:31.0500:40:33.25+00:07:464:0314.8
67ZIELIŃSKI Nicolas 250BYDGOSZCZM-2019M 6500:10:0700:19:4300:29:1300:38:4300:40:33.1500:40:36.55+00:07:494:0314.8
68LECIAK Michał 606KLUB MARATOŃSKI UMKTORUŃM-3022M 6600:10:1500:19:5100:29:3000:38:5200:40:40.8500:40:43.70+00:07:564:0414.7
69MRUK Tomasz 280BYDGOSZCZM-3023M 6700:10:0500:19:3700:29:1700:38:5200:40:39.4000:40:49.55+00:08:024:0314.8
70TOMTAS Konrad 481INOWROCŁAWM-4021M 6800:10:0900:19:3700:29:1800:38:5600:40:44.2000:40:54.60+00:08:074:0414.7
71KRAMARZ Nikodem 602BYDGOSZCZM-2020M 6900:10:2000:19:5300:29:3100:39:0700:40:51.1000:40:56.70+00:08:094:0514.7
72KRAMARZ Aleksander 601WARSZAWAM-2021M 7000:10:2000:19:5300:29:3100:39:0700:40:53.3500:40:58.65+00:08:114:0514.7
73GRALIK Jędrzej 587BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-2022M 7100:10:1200:19:4800:29:3100:39:1600:41:02.4000:41:09.85+00:08:224:0614.6
74NITKA Dawid 147NAKŁO NAD NOTM-2023M 7200:10:0200:19:2800:29:2900:39:2800:41:19.9500:41:23.90+00:08:364:0814.5
75STANIEC Tomasz 230NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-4022M 7300:10:1600:19:5700:29:5600:39:4500:41:32.3500:41:37.60+00:08:504:0914.4
76ŚWITAL Leszek 56TAZARMARGONINM-4023M 7400:10:2600:20:1000:30:0500:39:4400:41:32.8500:41:39.60+00:08:524:0914.4
77CZARNECKI Grzegorz 264BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-3024M 7500:10:3200:20:1900:30:0700:39:4800:41:36.9500:41:41.45+00:08:544:0914.4
78MICKIEWICZ Jan 50AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-504M 7600:10:1500:20:0400:29:5900:39:5100:41:42.6000:41:44.50+00:08:574:1014.4
79PRZYBYLSKI Maciej 301PRZYŁĘKIM-4024M 7700:09:5600:19:4500:29:5000:39:5400:41:47.8000:41:51.45+00:09:044:1014.4
80PIEKARSKI Marek 87RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4025M 7800:10:0200:19:4400:29:5400:40:0500:41:58.0000:41:59.20+00:09:124:1114.3
81ZWIEWKA Sebastian 335BUSHIDOBYDGOSZCZM-3025M 7900:10:3000:20:2200:30:1400:40:0500:41:55.7500:42:01.30+00:09:144:1114.3
82SKORECKI Aleksander 691M-2024M 8000:10:4000:20:4200:30:4500:40:2000:42:05.5500:42:10.05+00:09:224:1214.3
83MAĆKOWSKI Maciej 626BYDGOSZCZM-2025M 8100:10:0000:19:4800:30:0600:40:1700:42:07.5000:42:10.40+00:09:234:1214.2
84DAŃCZUK Jerzy 539RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-505M 8200:10:3200:20:2200:30:2300:40:1700:42:06.6000:42:13.65+00:09:264:1214.3
85LENGIEWICZ Jakub 636OBÓZ BIEGOWYWARSZAWAM-3026M 8300:10:3800:20:3500:30:3400:40:1800:42:05.9500:42:15.00+00:09:274:1214.3
86REPKA Oskar 204LUPUS TEAMBYDGOSZCZM-162M 8400:10:2400:19:5900:30:1100:40:1300:42:03.5500:42:15.65+00:09:284:1214.3
87SOBCZAK Marcin 260TRISPACEŻOŁĘDOWOM-4026M 8500:10:3500:20:3100:30:2800:40:2000:42:12.3000:42:16.50+00:09:294:1314.2
88RACZYŃSKI Krzysztof 113BYDGOSZCZM-506M 8600:10:4300:20:3600:30:2800:40:1900:42:08.9500:42:17.75+00:09:304:1214.2
89KOSOWSKI Janusz 145AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COMOLSZTYNM-602M 8700:10:3100:20:3000:30:3100:40:2800:42:17.5500:42:18.35+00:09:314:1314.2
90MACIEJEWSKI Rafał 95PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-4027M 8800:10:3800:20:3200:30:3100:40:2400:42:14.3500:42:18.80+00:09:314:1314.2
91CZARNECKI Piotr 559BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-3027M 8900:10:3400:20:3100:30:3300:40:3100:42:15.0500:42:20.00+00:09:324:1314.2
92SKARBEK Marek 480BYDGOSZCZM-4028M 9000:10:3800:20:3500:30:3100:40:2700:42:14.7000:42:20.65+00:09:334:1314.2
93KUBIS Roman 537RUN PASJABYDGOSZCZM-4029M 9100:09:5100:20:0800:30:2800:40:2300:42:21.7500:42:24.20+00:09:374:1414.2
94KOSAKOWSKI Marian 645OBÓZ BIEGOWYWARSZAWAM-507M 9200:10:3400:20:3200:30:3200:40:3000:42:27.2500:42:29.20+00:09:424:1414.1
95CZEPEK Aleksander 125BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-508M 9300:10:3400:20:2300:30:2400:40:3300:42:27.6000:42:31.25+00:09:444:1414.1
96WIŚNIEWSKI Leszek 349BRZOZAM-4030M 9400:10:1600:20:1200:30:3300:40:4000:42:26.6500:42:32.35+00:09:454:1414.1
97GOLINOWSKI Darek 146KOBYLARNIAM-4031M 9500:10:4500:20:4800:30:5200:40:3900:42:27.7500:42:33.75+00:09:464:1414.1
98WYRĘBSKI Jarosław 359TEAMOCHALBYDGOSZCZM-4032M 9600:10:5200:20:5400:30:5400:40:3300:42:22.1500:42:36.85+00:09:494:1414.2
99KAZUBOWSKI Jacek 6345PLUSBIAŁE BŁOTAM-4033M 9700:10:4700:20:5000:30:5300:40:4600:42:36.3500:42:42.10+00:09:544:1514.1
100WIERZBOWSKI Piotr 427START BRZOZÓWKABRZOZÓWKAM-3028M 9800:10:3700:20:3700:30:4200:40:4400:42:37.8000:42:45.30+00:09:584:1514.1
101MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 322TORUŃK-401K 300:10:5000:20:4600:30:4800:40:4500:42:36.3500:42:46.05+00:09:584:1514.1
102MOLTZAN Zbigniew 191TORUŃM-3029M 9900:10:5000:20:4600:30:4800:40:4500:42:37.4500:42:46.45+00:09:594:1514.1
103WRZESIŃSKI Wojciech 33RUNSPACE.PLBYDGOSZCZM-4034M 10000:10:4400:20:3800:30:4100:40:4500:42:41.1500:42:48.25+00:10:014:1614.1
104DOMARADZKI Wojciech 642OBÓZ BIEGOWYWARSZAWAM-3030M 10100:10:5800:21:0800:31:0900:40:4700:42:39.6000:42:49.75+00:10:024:1514.1
105CHOJECKI Dariusz 188NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-509M 10200:10:0800:20:1500:30:3600:40:4100:42:47.8000:42:50.25+00:10:034:1614
106MACIEJEWSKA Kamila 117ŚLIMAKI BARCINBARCINK-303K 400:10:4600:20:4100:30:4800:40:4400:42:41.1000:42:51.45+00:10:044:1614.1
107GACKA Rafał 92LUPUS TEAMSTRZELEWOM-3031M 10300:10:4500:20:5400:31:0500:40:5500:42:45.4000:42:51.60+00:10:044:1614
108KOWALSKI Adrian 49BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM-2026M 10400:10:4000:20:4200:30:4500:40:5800:42:49.2500:42:54.20+00:10:074:1714
109KRUEGER Waldemar 613ŁOCHOWICEM-4035M 10500:11:1200:21:2000:31:0500:40:4300:42:33.0000:42:54.25+00:10:074:1514.1
110RYDLEWSKI Marek 21RUN BYDGOSZCZCIELEM-4036M 10600:10:5800:21:0700:31:1200:40:5200:42:42.6500:42:55.80+00:10:084:1614.1
111PAWŁOWSKI Radosław 149JFTC SUZIELONKAM-4037M 10700:10:4700:20:4600:30:4900:40:5800:42:54.6000:42:55.85+00:10:084:1714
112RUDNICKI Michał 235TASAK TEAMNOWA WIEŚ WIELKAM-3032M 10800:10:3100:20:3100:30:4800:40:5900:42:56.0500:43:00.25+00:10:134:1714
113STOLARÓW Robert 629ACTIVE MALBORKMALBORKM-4038M 10900:10:3400:20:4600:31:0400:40:5800:42:56.4500:43:00.90+00:10:134:1714
114LEWANDOWSKI Rafał 135VENI, CUCURRI, VICI.TORUŃM-3033M 11000:10:2100:20:3200:30:4800:41:0400:43:00.6000:43:03.50+00:10:164:1813.9
115SZOCH Tomasz 314BYDGOSZCZM-4039M 11100:10:3000:20:3800:30:5300:41:1600:43:14.1500:43:16.60+00:10:294:1913.9
116WODEJKO Artur 174TURBOBOYSOLEC KUJAWSKIM-3034M 11200:10:4500:20:4200:30:5300:41:0600:43:07.4000:43:18.90+00:10:314:1813.9
117STOLARÓW Agnieszka 630ACTIVE MALBORKMALBORKK-402K 500:10:4400:20:5200:31:0900:41:2300:43:21.7000:43:25.30+00:10:384:2013.8
118WĄSICKI Dariusz 540AZS UMK ENERGA TORUŃTORUŃM-2027M 11300:11:0000:21:1500:31:3300:41:2500:43:16.5500:43:26.75+00:10:394:1913.9
119WOLNY Piotr 650BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-5010M 11400:10:2800:20:3700:30:5900:41:2400:43:28.7000:43:32.55+00:10:454:2013.8
120FURTAK Tomasz 144SPORT I REKREACJA MOGILNOMOGILNOM-4040M 11500:11:1700:21:3400:31:4300:41:4300:43:32.7500:43:37.70+00:10:504:2113.8
121MILEWSKI Zbigniew 356TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4041M 11600:11:1800:21:4700:31:5500:41:2300:43:06.0000:43:39.00+00:10:514:1813.9
122CIEŚLIK Marek 525RANCZO MICHALINŚLESINM-5011M 11700:10:4700:20:4500:31:0400:41:3000:43:29.3500:43:39.10+00:10:514:2113.8
123NOWAKOWSKI Jerzy 529TORUŃM-3035M 11800:11:1900:21:2600:31:3500:41:3000:43:18.3000:43:39.60+00:10:524:1913.9
124MICHALIK Łukasz 46BRZOZA BIEGABRZOZAM-3036M 11900:10:4600:21:0200:31:2900:41:4500:43:38.0500:43:43.30+00:10:564:2113.8
125GORCZYCA Grzegorz 497BRAKGRUDZIĄDZM-4042M 12000:10:5600:21:0300:31:1800:41:4700:43:40.4000:43:44.85+00:10:574:2213.7
126MUSS Aleksander 438SKLEP BIEGACZA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4043M 12100:11:1300:21:1800:31:2500:41:2400:43:18.0000:43:46.10+00:10:584:1913.9
127SOSNOWSKI Krzysztof 468B4SPORTBYDGOSZCZM-3037M 12200:11:3000:21:5500:32:0200:41:5100:43:36.1000:43:46.90+00:10:594:2113.8
128SZYMAŃSKI Bartek 500ŚWIDNICAM-2028M 12300:11:1600:21:1300:31:2700:41:3100:43:23.8000:43:47.50+00:11:004:2013.8
129GRZEGORZEK Bartłomiej 588BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM-3038M 12400:11:0700:21:2200:31:4800:41:4600:43:43.3000:43:47.55+00:11:004:2213.7
130HELSZTAJN Robert 10PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-4044M 12500:10:5100:21:0300:31:2900:41:4300:43:39.1500:43:50.10+00:11:024:2213.7
131TOBOLSKI Marek 218,,FLORIAN' GRUDZIĄDZ OCHRONA PRZECIWPOŻAROWAGRUDZIĄDZM-4045M 12600:11:1400:21:2100:31:3400:41:4500:43:40.1500:43:52.90+00:11:054:2213.7
132WILLMA Jaroslaw 569BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-4046M 12700:10:4200:21:0200:31:3500:42:0100:44:00.1000:44:00.90+00:11:134:2413.6
133MATOWSKI Maciej 605BYDGOSZCZM-3039M 12800:11:0100:21:1200:31:2700:41:5100:43:48.9000:44:13.60+00:11:264:2213.7
134LISEWSKI Piotr 39NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-5012M 12900:11:0000:21:1800:31:4500:42:1700:44:07.9500:44:15.15+00:11:274:2413.6
135DĄBROWSKI Paweł 36GRUDZIĄDZM-2029M 13000:11:0300:21:2400:31:5600:42:1300:44:11.7000:44:18.70+00:11:314:2513.6
136SWOBODA Daniel 495BIAŁE BŁOTAM-3040M 13100:11:2500:21:5500:32:2700:42:2600:44:15.0500:44:20.00+00:11:324:2513.6
137PILEWSKI Mikołaj 687BYDGOSZCZ TRIATHLONBYDGOSZCZM-2030M 13200:11:2100:21:3200:31:4700:41:4700:43:41.7000:44:21.05+00:11:334:2213.7
138BOINSKI Sebastian 23BYDGOSZCZM-3041M 13300:11:0500:21:2700:31:5300:42:1900:44:18.2500:44:24.40+00:11:374:2513.5
139SZKUTA Jarosław 662.BYDGOSZCZM-3042M 13400:11:0500:21:2000:31:4200:42:1200:44:09.5000:44:26.45+00:11:394:2513.6
140STĘPIEŃ Bogdan 226NOWY DWÓRM-3043M 13500:11:1400:21:3200:31:5200:42:2200:44:20.0500:44:26.75+00:11:394:2613.5
141JANYSKA Krzysztof 327BIAŁE BŁOTAM-3044M 13600:10:4900:21:1300:31:5000:42:2300:44:23.1500:44:29.55+00:11:424:2613.5
142KOWALSKI Jacek 121BYDGOSZCZM-3045M 13700:11:0600:21:1200:31:4300:42:1900:44:15.9000:44:31.05+00:11:434:2513.6
143KOCHANOWSKI Maciej 609BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-2031M 13800:11:0200:21:1700:31:3200:42:1300:44:06.2000:44:32.00+00:11:444:2413.6
144GROTA Artur 207SOLEC KUJAWSKIM-3046M 13900:10:5200:21:1600:32:0000:42:3700:44:29.7000:44:32.75+00:11:454:2613.5
145JĘDRZEJCZYK Mikołaj 418WYSTĘPM-4047M 14000:11:0300:21:2800:32:0500:42:3500:44:33.0000:44:38.40+00:11:514:2713.5
146BLOKOWSKI Piotr 631AGROLOK SPORT TEAMOSIEKM-3047M 14100:11:0200:21:4300:32:2500:42:4200:44:33.0000:44:39.50+00:11:524:2713.5
147OCHENDAL Maciej 603TRISPACEBYDGOSZCZM-3048M 14200:11:1200:21:3400:32:1000:42:3600:44:32.5000:44:40.60+00:11:534:2713.5
148GUZIK Grzegorz 448INGBYDGOSZCZM-3049M 14300:10:3300:20:4200:31:3000:41:5800:43:56.1500:44:42.70+00:11:554:2313.7
149DUDEK Agnieszka 449GDYNIAK-403K 600:11:1200:21:3100:32:0600:42:3600:44:32.9000:44:43.70+00:11:564:2713.5
150MORITZ Rafał 85MORANI BARCINBARCINM-3050M 14400:10:4700:21:0200:31:5600:42:4000:44:39.6000:44:44.40+00:11:574:2813.4
151DUDKIEWICZ Zbigniew 628AGROLOK SPORT TEAMGOLUB-DOBRZYŃM-3051M 14500:11:0100:21:3800:32:2400:42:4200:44:39.3500:44:46.45+00:11:594:2713.4
152SZPOJDA Grzegorz 690WYRZYSKM-3052M 14600:10:4600:21:1500:32:0000:42:4200:44:42.5000:44:46.70+00:11:594:2813.4
153GOZIMIRSKI Adam 494BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-3053M 14700:10:3700:21:0700:32:0800:42:4500:44:46.7500:44:50.05+00:12:024:2813.4
154GURNA Jolanta 277BYDGOSZCZK-501K 700:11:2200:21:5200:32:2700:42:4800:44:44.1500:44:50.50+00:12:034:2813.4
155PALACZ Wioletta 572BYDGOSZCZK-304K 800:11:1200:21:3300:32:1000:42:4100:44:35.8000:44:51.40+00:12:044:2713.5
156HASS Adam 253BYDGOSZCZM-3054M 14800:11:1100:21:3200:32:0900:42:4000:44:35.4000:44:51.50+00:12:044:2713.5
157GRYCZKA Piotr 37BRZOZAM-5013M 14900:11:2000:21:4000:32:2200:42:5100:44:44.1500:44:53.20+00:12:064:2813.4
158KANARKOWSKI Stanisław 486NIEZRZESZONYCZARNOWOM-5014M 15000:10:4900:21:1000:31:5900:42:4100:44:49.9000:44:54.20+00:12:074:2913.4
159JÓŹWIAK Marek 401BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-5015M 15100:11:3200:21:5900:32:2800:42:5000:44:45.9000:44:54.35+00:12:074:2813.4
160WOŹNIAKOWSKA Agata 667RUNERS BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-305K 900:11:3300:22:0100:32:2900:42:5100:44:47.1000:44:55.00+00:12:074:2813.4
161KRZYWDZIŃSKI Dominik 342UKB SZUBINSZUBINM-163M 15200:11:4700:22:0700:32:1800:42:4000:44:38.7500:44:57.15+00:12:094:2713.4
162ZNAROWSKA Bożena 308ACTIVE MALBORKELBLAGK-502K 1000:11:0900:21:4100:32:1900:42:5900:45:00.3500:45:01.90+00:12:144:3013.3
163MICHALEWSKI Bartosz 374DC FELGA TEAMBYDGOSZCZM-3055M 15300:11:2100:21:5600:32:3200:43:0400:45:02.6000:45:10.95+00:12:234:3013.3
164WOJCIECHOWSKI Eugeniusz 339BRZOZA BIEGABRZOZAM-5016M 15400:10:4000:21:1400:32:0800:43:0700:45:13.7000:45:17.00+00:12:294:3113.3
165SCHAAL Michel 490FRANCJAETIOLLESM-5017M 15500:11:0700:21:4900:32:3800:43:2400:45:23.3000:45:24.95+00:12:374:3213.2
166STARZECKI Robert 688BYDGOSZCZM-4048M 15600:11:1000:21:3900:32:2500:43:1000:45:12.5000:45:28.00+00:12:404:3113.3
167MOJSIEWICZ Janusz 231BYDGOSZCZM-3056M 15700:11:4800:22:3900:33:3400:43:0700:45:03.8500:45:30.55+00:12:434:3013.3
168ŁUKASZEWSKI Tomasz 579KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃM-5018M 15800:11:1500:21:4200:32:2400:43:1400:45:12.7000:45:31.60+00:12:444:3113.3
169ZIENKIEWICZ Janusz I Amelia 573ALLIANZ RUNNING TEAMBYDGOSZCZM-4049M 15900:11:2300:21:5000:32:2600:42:5600:45:15.7500:45:35.45+00:12:484:3113.3
170BRATEK Andrzej 118TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5019M 16000:11:1400:21:5300:32:4500:43:3200:45:28.2000:45:36.30+00:12:494:3213.2
171WIŚNIEWSKA Marcjanna 266BRZOZAK-201K 1100:11:3400:22:2100:33:0600:43:3400:45:22.7500:45:36.55+00:12:494:3213.2
172GLIWKA Artur 2151. BLWLINOWROCŁAWM-3057M 16100:11:0200:21:3500:32:2900:43:2900:45:30.0000:45:38.20+00:12:514:3313.2
173DURAŁEK Andrzej 272PRUSZCZPRUSZCZM-3058M 16200:10:5900:21:2900:32:3600:43:3100:45:31.3000:45:39.35+00:12:524:3313.2
174TARKOWSKI Mariusz 584AUTORECYCLINGPIOTRKÓW KUJAWSKIM-3059M 16300:11:2300:22:0900:32:5500:43:3200:45:34.7000:45:39.75+00:12:524:3313.2
175TREJDEROWSKI Robert 278KOWALEWO POMORSKIEM-3060M 16400:11:2200:21:5000:32:4700:43:2400:45:23.9000:45:40.00+00:12:524:3213.2
176WOJCIECHOWSKI Grzegorz 406SPORT I REKREACJA MOGILNOMOGILNOM-5020M 16500:11:1700:21:3400:32:2900:43:3700:45:36.1000:45:40.75+00:12:534:3313.2
177OSKWAREK Bogdan 312DEBOWA LAKAM-4050M 16600:11:2100:21:4900:32:4600:43:2300:45:24.0000:45:41.50+00:12:544:3213.2
178WRÓBLEWSKA Dagmara 236TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-306K 1200:11:4200:22:2000:33:0200:43:3700:45:34.5500:45:41.50+00:12:544:3313.2
179KAŁAMAJA Jakub 538BYDGOSZCZM-2032M 16700:11:3600:22:1800:32:5200:43:2500:45:17.7000:45:41.90+00:12:544:3113.2
180ORCHOLSKI Witold 647T.S. OPATRUNKI TORUŃTORUŃM-4051M 16800:13:1500:23:1100:33:1800:43:0300:44:53.6500:45:44.45+00:12:574:2913.4
181BOGACZYK Łukasz 621BYDGOSZCZM-2033M 16900:11:4300:21:5200:32:3400:43:1400:45:11.5000:45:45.50+00:12:584:3113.3
182WIŚNIEWSKI Artur 580INOWROCŁAWM-4052M 17000:11:3600:22:1400:32:4800:43:1700:45:15.8500:45:47.35+00:13:004:3113.3
183LESZCZEWICZ Waldemar 558KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAM-3061M 17100:11:2900:22:1800:33:0400:43:3500:45:32.2000:45:47.45+00:13:004:3313.2
184KOWALIKOWSKI Daniel 407MIMI TEAMCHOJNICEM-2034M 17200:11:3400:22:1700:33:0400:43:4100:45:40.0000:45:49.50+00:13:024:3413.1
185ZARECKI Piotr 289PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-3062M 17300:11:1500:21:5000:32:5700:43:4100:45:42.0000:45:52.75+00:13:054:3413.1
186BIEL Marek 358MAŁE RUDYM-4053M 17400:10:5200:21:3500:32:3400:43:4400:45:46.9000:45:55.35+00:13:084:3413.1
187ŚLESIŃSKI Bartosz 443TORUŃM-4054M 17500:11:4100:22:2400:33:0900:43:4600:45:37.8000:45:55.35+00:13:084:3313.1
188RYBAK Krzysztof 333DOCENT FELGA TEAMPRZYŁĘKIM-5021M 17600:11:2200:22:0600:32:5900:43:4800:45:47.5500:45:56.20+00:13:094:3413.1
189GRUCKI Mateusz 527GDAŃSKM-3063M 17700:11:3600:22:2500:33:1400:43:5400:45:50.9500:45:56.20+00:13:094:3513.1
190WRÓBLEWSKI Marcin 543CHOJNICEM-3064M 17800:11:5500:22:3100:33:1000:43:4800:45:47.8500:45:57.70+00:13:104:3413.1
191KLIMEK Paweł 395BYDGOSZCZM-2035M 17900:11:3700:22:1900:32:5300:43:3200:45:36.1000:45:59.70+00:13:124:3313.2
192SZABLEWSKI Andrzej 678TEAMOCHALBYDGOSZCZM-4055M 18000:11:4900:22:4100:33:2100:43:4900:45:47.5500:46:00.55+00:13:134:3413.1
193MIELCARSKI Michał 213MIELCAR TEAMSOLEC KUJAWKSIM-3065M 18100:11:2300:22:0800:32:5900:43:4200:45:43.1000:46:01.95+00:13:144:3413.1
194WIŚNIEWSKI Janusz 26CARBON TEAM TORUŃTORUŃM-4056M 18200:11:3000:22:1900:33:1100:43:5200:45:52.8500:46:03.20+00:13:164:3513.1
195WIŚNIEWSKI Mikołaj 344BRZOZAM-2036M 18300:11:4200:22:3900:33:4200:44:2000:46:06.8500:46:09.15+00:13:214:3613
196OLENDER Tomasz 201ENDUHUB RUNNING TEAMGRUDZIĄDZM-2037M 18400:11:5000:22:3700:33:2200:43:4700:45:35.1500:46:09.25+00:13:224:3313.2
197KANIA Dariusz 479ŻNINM-4057M 18500:11:0400:21:3700:32:3900:43:5700:46:04.7000:46:10.60+00:13:234:3613
198NICKI Paweł 542CHOJNICEM-3066M 18600:11:5500:22:3100:33:0000:44:0000:46:04.1000:46:13.70+00:13:264:3613
199KANTORSKI Zbyszek 81COCA-COLA RUNNERSBYDGOSZCZM-4058M 18700:11:4800:22:2900:33:1400:43:4900:45:48.8500:46:13.80+00:13:264:3413.1
200WĘSIORA Mariusz 545DRZYCIMM-4059M 18800:11:3200:22:1700:33:0700:43:5700:45:57.1000:46:14.00+00:13:264:3513.1
201TRZCIŃSKI Franciszek 324SPORT I REKREACJA START CHEŁMNOCHEŁMNOM-5022M 18900:11:2300:21:5400:32:5200:44:0100:46:09.2000:46:15.05+00:13:274:3713
202DRABJEWSKI Paweł 492TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKM-3067M 19000:11:3600:22:1800:33:0300:43:4800:45:51.1500:46:17.25+00:13:304:3513.1
203DĄBKOWSKI Wojciech 288SOLEC KUJAWSKIM-3068M 19100:12:0900:22:5200:33:2800:43:4900:45:43.9500:46:18.55+00:13:314:3413.1
204SZWARC Paweł 251RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3069M 19200:11:4000:22:1300:33:0000:44:0200:46:10.4000:46:21.40+00:13:344:3713
205SUCHOMSKA Beata 76OPENTAX24.PLŚWIEKATOWOK-307K 1300:11:3100:22:2000:33:1200:44:0800:46:14.4000:46:22.80+00:13:354:3713
206TOMCZAK Zbigniew 31ALTOM GNIEZNOGNIEZNOM-603M 19300:11:3100:22:1800:33:1000:44:1100:46:13.9000:46:22.80+00:13:354:3713
207DARPATOWA-HRUZEWICZ Donka 640OBÓZ BIEGOWYWARSZAWAK-404K 1400:11:4400:22:2400:33:0800:43:5200:45:59.2500:46:26.25+00:13:394:3513
208KOTLARSKI Krystian 309OZ JFTCSZUBINM-2038M 19400:11:0500:21:5500:33:1600:44:1000:46:09.5500:46:27.90+00:13:404:3613
209APANASIEWICZ Bartosz 695RUNSPACE.PLBYDGOSZCZM-3070M 19500:11:1400:22:0000:33:1900:44:1000:46:07.8500:46:28.65+00:13:414:3613
210KULBAKA Dawid 66BYDGOSZCZM-3071M 19600:11:2300:22:1800:33:2800:44:2800:46:27.6500:46:34.95+00:13:474:3812.9
211ŁAZ Kamil 18RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3072M 19700:11:3900:22:1300:33:0000:44:0100:46:24.4500:46:35.95+00:13:484:3812.9
212DUDEK Joanna 157RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-308K 1500:11:4100:22:1400:33:0100:44:0300:46:26.2000:46:36.70+00:13:494:3812.9
213KOWALSKI Krzysztof 120KRUSZYN KRAJEŃSKIKRUSZYN KRAJEŃSKIM-3073M 19800:11:3900:22:2900:33:2500:44:2900:46:24.2000:46:38.10+00:13:504:3812.9
214SŁOMA Maciej 151PRZYŁĘKIM-4060M 19900:11:4800:22:3900:33:3400:44:1200:46:11.9500:46:38.45+00:13:514:3713
215DZIEŁAK Andrzej 197JURMETTORUŃM-4061M 20000:11:3200:22:1400:33:1200:44:2400:46:30.8000:46:42.20+00:13:554:3912.9
216LUZAK Mirosław 42MWIK BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5023M 20100:11:3500:22:1400:33:1100:44:2400:46:29.4000:46:42.40+00:13:554:3812.9
217KACZALSKI Kamil 64DAMY RADĘ INOWROCŁAWINOWROCŁAWM-2039M 20200:11:2200:22:3300:33:4600:44:3100:46:28.8500:46:44.10+00:13:564:3812.9
218LIPSKI Krzysztof 228RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4062M 20300:11:2700:22:2100:33:2200:44:2600:46:26.6500:46:45.60+00:13:584:3812.9
219AUGUSTYNOWICZ Piotr 114BRAKCIECHOCINEKM-3074M 20400:11:4900:22:3700:33:3500:44:2100:46:20.2500:46:47.90+00:14:004:3812.9
220SIEMIENIECKI Dariusz 224BRAKTORUŃM-4063M 20500:11:4900:22:3700:33:3500:44:2100:46:20.5500:46:48.15+00:14:004:3812.9
221PAŁKA Michał 208ŚLIMAKI BARCINBARCINM-3075M 20600:11:1300:22:1800:33:4600:44:5100:46:45.4500:46:55.30+00:14:084:4012.8
222SMYK Piotr 362ŚLIMAKI BARCINBARCINM-3076M 20700:11:3300:22:3100:33:4500:44:5100:46:48.2000:46:55.90+00:14:084:4012.8
223KANIA Michał 478BYDGOSZCZM-3077M 20800:11:3600:22:2600:33:4100:44:4700:46:51.3000:46:56.95+00:14:094:4112.8
224WIŚNIEWSKI Maciej 372THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-4064M 20900:11:4100:22:4300:33:3900:44:3600:46:40.8500:46:58.35+00:14:114:4012.9
225WINIARSKI Grzegorz 86THERUNNERSŚWIECIEŚWIECIEM-3078M 21000:11:4100:22:4200:33:3900:44:3500:46:40.8500:46:58.40+00:14:114:4012.9
226KRZYŻANOWSKI Robert 177ANDROBYDGOSZCZM-4065M 21100:11:4500:22:4000:33:4200:44:3800:46:44.7000:47:01.30+00:14:144:4012.8
227SIKORA Atoni 306ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992GĄSAWAM-604M 21200:11:3500:22:3200:33:4100:44:4600:46:53.9000:47:02.30+00:14:154:4112.8
228HIRT Tomasz 189DOCENT FELGA TEAMBYDGOSZCZM-3079M 21300:10:5700:21:3600:32:4800:44:4400:46:57.5000:47:08.75+00:14:214:4112.8
229TOCZKIEWICZ Piotr 155BRZOZAM-3080M 21400:11:2000:22:3500:34:0000:45:0800:47:09.1500:47:12.70+00:14:254:4212.7
230PAŚ Michał 343CHARTY SZELEJEWOSZELEJEWOM-3081M 21500:11:4300:22:3700:33:4400:44:5900:47:04.5500:47:15.00+00:14:274:4212.7
231JURSKI Robert 169BYDGOSZCZM-4066M 21600:11:5100:22:5800:34:0200:45:0800:47:02.5000:47:18.65+00:14:314:4212.8
232HUTEK Adam 521GĄSAWAM-3082M 21700:11:3900:22:3800:33:5100:45:1600:47:17.2500:47:21.10+00:14:334:4312.7
233NIEDBALSKI Grzegorz 161RUNBYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5024M 21800:12:0300:23:1300:34:2200:45:1800:47:12.5500:47:22.75+00:14:354:4312.7
234STEMPNIAK Krzysztof 83INOWROCŁAWM-4067M 21900:11:3000:22:3800:34:0100:45:1100:47:19.6000:47:24.70+00:14:374:4312.7
235WOJCIECHOWSKI Paweł 582GDAŃSKM-3083M 22000:11:4700:22:4600:34:0500:45:0000:46:56.4000:47:25.10+00:14:374:4112.8
236TOBOLSKI Tomasz 348BYDGOSZCZANIEM-4068M 22100:11:3200:22:4600:34:1200:45:2200:47:19.0500:47:27.85+00:14:404:4312.7
237WEŁNICKI Waldemar 79GOSIR OSIELSKOZAMOŚĆ KOŁO BYDGOSZCZYM-4069M 22200:11:2800:22:3100:33:4600:45:0700:47:15.1500:47:30.30+00:14:434:4312.7
238WAWRZYŃCZAK Arkadiusz 622ŁOCHOWOM-3084M 22300:12:2300:23:2700:34:3000:45:1900:47:18.0500:47:30.40+00:14:434:4312.7
239SMOLIŃSKI Łukasz 519INOWROCŁAWM-2040M 22400:11:4600:22:4000:34:0000:44:5900:46:58.2000:47:30.50+00:14:434:4112.8
240KRZEMKOWSKI Paweł 275BYDGOSZCZM-3085M 22500:12:0200:23:0800:34:1300:45:1400:47:16.4500:47:30.95+00:14:434:4312.7
241KRUCZKOWSKI Piotr 452TRI-SPORT KRYSPORTBYDGOSZCZM-5025M 22600:11:3300:22:3600:34:0100:45:1300:47:24.2000:47:32.65+00:14:454:4412.7
242MATUŁA Ewelina 666SALCO SPORT TEAMBRZOZAK-202K 1600:11:5900:23:0400:34:1700:45:2600:47:29.8000:47:32.90+00:14:454:4412.6
243KOWALSKA Angelika 142BRZOZA BIEGAPRZYŁĘKIK-309K 1700:11:5700:23:0200:34:1500:45:2400:47:28.1000:47:33.15+00:14:454:4412.6
244NAWROCKA Ewelina 493ŻARYK-3010K 1800:11:3500:22:4000:33:5800:45:1900:47:26.7000:47:34.15+00:14:464:4412.6
245BUKOWSKI Mateusz 509OCHODZAM-2041M 22700:11:4700:22:3600:33:3700:44:4400:46:54.4000:47:34.70+00:14:474:4112.8
246KUJAWA Piotr 67RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4070M 22800:12:1800:23:2000:34:1400:45:0700:47:14.2500:47:37.00+00:14:494:4312.7
247GRYCZKA Karol 38BRZOZAM-2042M 22900:12:3700:23:5900:34:5700:45:2300:47:05.2500:47:37.00+00:14:494:4212.7
248ŚWIERCZYŃSKI Robert 491JW 4655BYDGOSZCZM-5026M 23000:11:3200:22:3600:34:0300:45:3500:47:41.9000:47:43.75+00:14:564:4612.6
249FILIPIAK Tomasz 293SOLEC KUJAWSKIM-4071M 23100:12:1100:22:5800:33:5100:44:5800:47:09.4000:47:44.50+00:14:574:4212.7
250ROBINSON Paul 216WLOCLAWEKM-605M 23200:12:2900:23:3900:34:2800:45:2100:47:24.9000:47:45.25+00:14:584:4412.7
251ZBORALSKI Krzysztof 405KRUSZWICAM-4072M 23300:12:0800:23:2200:34:3200:45:3500:47:36.2000:47:48.05+00:15:004:4512.6
252KANAREK Szymon 4751. BLWLKRUSZWICAM-3086M 23400:11:5300:22:5700:34:1300:45:3400:47:36.1000:47:48.30+00:15:014:4512.6
253ZIELIŃSKA Marta 549KB MANIAC POZNAŃCZERWONAKK-203K 1900:11:5900:23:0700:34:2800:45:3200:47:30.3000:47:49.00+00:15:014:4512.6
254MICHAŁEK Bartek 429RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3087M 23500:12:0600:23:2400:34:3800:45:3700:47:42.8000:47:50.65+00:15:034:4612.6
255GĄSIOROWSKI Robert 129RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4073M 23600:12:0600:23:2400:34:3800:45:3700:47:43.4000:47:51.00+00:15:034:4612.6
256LUDWINIAK Bogdan 5945PLUSBYDGOSZCZM-4074M 23700:47:52.0000:47:52.00+00:15:044:4712.5
257KIECA Andrzej 627BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-4075M 23800:11:4200:22:5600:34:1900:45:3400:47:37.2500:47:53.10+00:15:054:4512.6
258DAWIDOWICZ Maciej 200LOK POGRANICZNIKBRZOZAM-3088M 23900:12:1800:23:2700:34:3700:45:3400:47:40.9500:47:56.55+00:15:094:4612.6
259KOWALCZYK Aleksandra 610OSIELSKOK-204K 2000:11:5400:22:5700:34:0900:45:3900:47:45.1500:47:57.00+00:15:094:4612.6
260JASINIEWSKI Sławomir 477ŚWIECIEM-4076M 24000:11:5500:23:1400:34:3400:45:4400:47:47.5000:47:57.05+00:15:094:4612.6
261FIGLEWSKI Rafał 476OKBABRODNICAM-3089M 24100:11:5800:22:5000:34:1600:45:4000:47:46.8500:47:58.10+00:15:104:4612.6
262ŚWITAL Mateusz 55TAZARMARGONINM-2043M 24200:12:1700:23:4400:35:1600:46:0700:47:54.7500:48:03.10+00:15:154:4712.5
263KĘPSKI Mariusz 472KRUSZWICAKRUSZWICAM-3090M 24300:11:5800:23:1300:34:3200:45:4700:47:58.2000:48:07.55+00:15:204:4712.5
264TOMASZEWSKI Marcin 554BYDGOSZCZM-4077M 24400:11:5300:23:0500:34:2800:45:4300:47:50.7500:48:08.80+00:15:214:4712.5
265WESOŁOWSKI Krzysztof 290RUN BYDGOSZCZNEKLAM-4078M 24500:12:5900:24:0200:35:0600:45:5000:47:48.0000:48:09.80+00:15:224:4612.6
266KOWALSKI Jacek 653SOLEC KUJAWSKIM-3091M 24600:12:1200:23:0500:34:0900:45:2600:47:35.0000:48:10.60+00:15:234:4512.6
267MAŁKIŃSKI Józef 435RWT W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-5027M 24700:12:0600:23:1000:34:2400:45:4000:47:50.2000:48:12.55+00:15:254:4712.5
268KAMINSKI Paweł 392MUROWAIECM-4079M 24800:11:4800:23:0300:34:2400:45:5400:48:01.3500:48:21.45+00:15:344:4812.5
269ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 70ZGUBIŁEM SPONSORAJANIKOWOM-5028M 24900:11:3600:23:0700:34:5200:46:1000:48:15.0000:48:24.35+00:15:374:4912.4
270KULKA Marek 296BYDGOSZCZM-5029M 25000:12:0700:23:1700:34:3200:45:4900:47:55.4000:48:26.55+00:15:394:4712.5
271GRZYWNOWICZ Łukasz 274BYDGOSZCZM-3092M 25100:11:5000:23:1500:34:4300:46:0800:48:12.4000:48:35.60+00:15:484:4912.4
272MAŚLIŃSKI Mirosław 402SZUBINM-5030M 25200:12:0600:23:2200:34:4600:46:1300:48:23.6000:48:37.05+00:15:494:5012.4
273SUMISŁAWSKI Jacek 316BYDGOSZCZM-4080M 25300:11:5000:23:0900:34:2900:45:5200:47:58.8500:48:47.90+00:16:004:4712.5
274GĄSIOREK Tomasz 1BRZOZA BIEGABRZOZAM-5031M 25400:14:0500:22:4900:32:0600:46:0500:48:47.3500:48:48.90+00:16:014:5212.3
275RUS Dariusz 518RANCZO MICHALINBYDGOSZCZM-2044M 25500:12:1200:23:3300:34:5800:46:1500:48:17.8500:48:51.65+00:16:044:4912.4
276RZEMEK Sławomir 551RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3093M 25600:12:1700:23:4100:35:1100:46:3900:48:39.2000:48:51.65+00:16:044:5112.3
277RYDLEWSKI Andrzej 28RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3094M 25700:12:0000:23:2400:34:5600:46:2500:48:39.7500:48:54.25+00:16:074:5212.3
278MOYS Tomasz 511KOLINCZM-5032M 25800:12:0500:23:2800:34:4900:46:1500:48:29.0500:48:54.30+00:16:074:5012.4
279GRZENIA Jacek 607MJG INVESTMENTSNIEMCZM-4081M 25900:12:2500:23:5500:35:2300:46:3700:48:40.7500:48:54.60+00:16:074:5212.3
280SYREK Grażyna 680OBÓZ BIEGOWYWARSZAWAK-405K 2100:12:3000:23:4500:35:0900:46:2300:48:28.3000:48:55.15+00:16:074:5012.4
281ŚWIĘCICKI Andrzej 99BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4082M 26000:12:0300:23:2300:35:0200:46:3200:48:38.2000:48:57.20+00:16:104:5112.3
282NEUMANN Kamila 440KORONOWOK-205K 2200:12:1600:24:0100:35:3500:46:4800:48:55.1000:49:04.00+00:16:164:5312.3
283PODLASZEWSKI Jacek 247VENI,CUCURI,VICITORUŃM-4083M 26100:12:0200:23:2900:35:1700:46:5400:49:02.2500:49:05.95+00:16:184:5412.2
284WICZKOWSKI Gabriel 133WKB MARATOŃCZYKWŁOCŁAWEKM-4084M 26200:13:2400:24:3800:35:5000:46:4100:48:43.2500:49:06.25+00:16:194:5212.3
285BRZEWIŃSKI Jacek 577BOLTTRZEMESZNOM-4085M 26300:12:3800:24:0800:35:1500:46:2300:48:27.6000:49:08.30+00:16:214:5012.4
286PĘCZKOWSKA Anna 563INOWROCŁAWK-206K 2300:12:4100:24:0800:35:1600:46:2700:48:30.8500:49:11.75+00:16:244:5112.4
287KLIMKIEWICZ Dariusz 652KLUB RELAKSPRZYŁĘKIM-4086M 26400:12:2200:23:4000:35:1100:46:3700:48:49.0500:49:12.25+00:16:254:5212.3
288EWALD Karolina 586ZIELONKAK-3011K 2400:12:0900:23:4800:35:2300:46:5100:48:58.8000:49:13.00+00:16:254:5312.2
289GORDON Roman 143RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5033M 26500:12:0700:23:3700:35:1000:46:5200:49:07.1000:49:14.45+00:16:274:5412.2
290LASKOWSKI Daniel 164BYDGOSZCZM-3095M 26600:12:0000:23:1600:35:1700:46:5900:49:03.5500:49:14.50+00:16:274:5412.2
291MARCHEL Paweł 383TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZSOLEC KUJAWSKIM-2045M 26700:11:3500:23:0400:35:0800:46:5200:49:09.0500:49:14.70+00:16:274:5412.2
292SADOWSKI Michał 436BARTOLEKINOWROCŁAWM-3096M 26800:12:3000:24:0200:35:2700:46:5900:49:03.0000:49:15.45+00:16:284:5412.2
293KONIEC Krzysztof 124TKKF WODNIK WIĘCBORKWIĘCBORKM-4087M 26900:11:5100:23:2400:35:1500:46:4700:48:50.0000:49:16.20+00:16:294:5312.3
294GABRYSZAK Bartosz 484INOWROCŁAWM-2046M 27000:12:3500:24:0400:35:4000:47:0800:49:07.9500:49:20.30+00:16:334:5412.2
295GACKOWSKI Krzysztof 179BYDGOSZCZM-4088M 27100:11:4300:23:2400:35:2000:47:0300:49:16.8500:49:22.85+00:16:354:5512.2
296KRAJEWSKA Lucyna 656PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINK-3012K 2500:12:1900:23:4900:35:2400:46:4900:48:57.6500:49:29.30+00:16:424:5312.3
297MAŁECKI Jakub 139PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM-2047M 27200:12:1700:23:4700:35:2200:46:4700:48:56.2500:49:29.35+00:16:424:5312.3
298FOLERZYŃSKI Dawid 3894 RUN TEAMBYDGOSZCZM-164M 27300:11:5700:22:4600:34:0100:47:1300:49:19.1500:49:33.50+00:16:464:5512.2
299WAJDA Mariusz 615STRASZYNM-3097M 27400:12:0900:23:3000:35:0500:46:5900:49:12.3500:49:34.40+00:16:474:5512.2
300MARCHEL Tomasz 109SOLEC KUJAWSKIM-2048M 27500:11:3500:23:0400:35:0900:47:0000:49:33.5500:49:38.90+00:16:514:5712.1
301SPARZYŃSKI Adam 1071.BLWLINOWROCŁAWM-3098M 27600:12:2200:23:4900:35:2200:47:0900:49:25.9000:49:39.35+00:16:524:5612.1
302ZDANOWSKI Marian 48POZNAŃM-5034M 27700:12:0300:24:0500:35:4700:47:2300:49:36.2500:49:41.90+00:16:544:5712.1
303ROSA Bartosz 428NIEZRZESZONYTORUŃM-3099M 27800:12:1900:23:5900:35:4400:47:2200:49:31.4500:49:43.35+00:16:564:5712.1
304ZIEMSKI Mateusz 167TEAMOCHALBYDGOSZCZM-2049M 27900:12:1600:23:3000:34:5800:47:0200:49:04.7000:49:43.60+00:16:564:5412.2
305BARAŃSKI Przemysław 700ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM-30100M 28000:12:1600:24:1700:36:0400:47:2500:49:29.1500:49:46.40+00:16:594:5612.1
306KUJATT Wojciech 408KUJATT RUNNERS TEAMGDYNIAM-30101M 28100:12:1300:23:4200:35:3200:47:2400:49:38.4000:49:47.40+00:17:004:5712.1
307CZAPLEWSKA Agnieszka 317KB ŁAPKABYDGOSZCZK-207K 2600:12:1100:24:0300:35:4800:47:2300:49:29.5000:49:47.70+00:17:004:5612.1
308ŁUKOMSKI Filip 675ŻNINM-30102M 28200:12:2000:23:5000:35:3700:47:1700:49:16.2500:49:48.75+00:17:014:5512.2
309OSIŃSKI Karol 190PAŁUKI RUNNING TEAMJAROSZEWOM-30103M 28300:12:2000:23:4900:35:3700:47:1700:49:16.9500:49:48.95+00:17:014:5512.2
310NOWACZYK Zygmunt 526BOLT TRZEMESZNOTRZEMESZNOM-5035M 28400:12:4100:24:0800:35:3600:47:0000:49:10.2500:49:51.15+00:17:034:5512.2
311DERENDA Mirek 2691. BLWLINOWROCLAWM-30104M 28500:12:0000:23:2300:35:2000:47:2800:49:38.9000:49:51.85+00:17:044:5712.1
312WITKA Piotr 45KLUB ŁEBA MORS POLANDGARCZEGORZEM-5036M 28600:12:3600:24:1500:35:4700:47:1000:49:25.7500:49:52.70+00:17:054:5612.1
313ŚMIGIEL Marek 393BYDGOSZCZM-30105M 28700:12:0400:23:1700:35:1400:47:2300:49:38.5500:49:54.70+00:17:074:5712.1
314RÓŻYCKI Sławomir 119TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5037M 28800:12:1300:24:0100:35:4800:47:4200:49:49.4500:49:57.95+00:17:104:5812
315KRUCZKOWSKA Magdalena 232RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3013K 2700:12:4300:24:2500:36:2100:47:5400:49:50.5000:50:00.35+00:17:134:5912
316DĘBIŃSKI Robert 198TORUŃM-4089M 28900:12:3900:24:2000:36:1500:47:4700:49:45.1500:50:00.95+00:17:134:5812.1
317FABIAŃSKI Piotr 453KRUSZWICAKRUSZWICAM-4090M 29000:12:0800:23:3600:35:3500:47:3400:49:54.3000:50:05.55+00:17:184:5912
318SIMIŃSKI Maciej 444BYDGOSZCZM-4091M 29100:12:5900:24:4900:36:4200:47:5300:49:50.3500:50:08.45+00:17:214:5912
319CHŁOPEK Tomasz 464BYDGOSZCZM-30106M 29200:12:3400:24:1500:36:0100:47:2700:49:38.8500:50:08.70+00:17:214:5712.1
320MICHALAK Karol 654RUNEDAREDA / GDYNIAM-2050M 29300:12:1700:23:5200:35:5700:47:3200:50:00.6500:50:09.85+00:17:225:0012
321DOMAN Janusz 43UKS SZABLA BRZOZABRZOZAM-606M 29400:12:0000:23:3500:35:3700:47:5000:50:08.4000:50:13.05+00:17:255:0012
322WALIGÓRA Karolina 377KOBYLARNIAK-406K 2800:12:1500:23:4200:35:1500:49:1900:50:10.4000:50:13.65+00:17:265:0112
323KILKOWSKI Maciej 447BYDGOSZCZM-4092M 29500:13:3300:25:3400:37:2900:49:1000:50:00.4000:50:13.85+00:17:265:0012
324PRĄTNICKI Mariusz 242INOWROCŁAWM-4093M 29600:12:1000:23:4200:35:4800:47:5300:50:06.5500:50:19.85+00:17:325:0012
325RYBKA Ilona 328NIEZRZESZONYBYDGOSZCZK-407K 2900:12:2100:24:1000:36:1400:48:0500:50:13.3000:50:26.90+00:17:395:0111.9
326KLESSA Krystian 105BYDGOSZCZM-30107M 29700:12:3200:24:2800:36:2900:48:1000:50:03.9000:50:29.30+00:17:425:0012
327CICHOŃSKA- BAZAK Marzena 240BYDGOSZCZK-408K 3000:12:1900:24:0000:35:5500:47:4600:50:01.4500:50:30.35+00:17:435:0012
328GIERSZEWSKA Grażyna 128BYDGOSZCZK-409K 3100:12:5300:24:3600:36:2200:48:0700:50:13.4500:50:42.15+00:17:545:0111.9
329BUJAK Karol 689JANIKOWO NA SPORTOWOJANIKOWOM-4094M 29800:12:3200:24:1800:36:2800:48:2700:50:37.2000:50:42.85+00:17:555:0311.9
330KOMAJDA Jarosław 214GOSIR OSIELSKOSOLEC KUJAWSKIM-5038M 29900:12:2800:24:1100:36:1100:48:2100:50:31.3000:50:47.90+00:18:005:0311.9
331SZYMCZAK Sandra 386SZUBINK-208K 3200:12:5400:24:5000:36:5000:48:2500:50:39.0500:50:49.20+00:18:025:0311.8
332LESZCZYŃSKI Bartosz 388SZUBINM-2051M 30000:12:5500:24:5100:36:5100:48:2600:50:39.9000:50:49.70+00:18:025:0411.8
333GŁOWSKI Aleksander 566KOBYLARNIAM-4095M 30100:12:5700:24:3000:36:2200:47:5800:50:01.5500:50:52.60+00:18:055:0012
334KONOPIŃSKI Tomasz 153RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30108M 30200:13:0000:24:4800:36:2700:48:0600:50:19.2500:50:53.25+00:18:065:0111.9
335RAUT Wiesław 223BYDGOSZCZM-607M 30300:12:4700:24:3600:36:2400:48:0700:50:26.5500:50:53.50+00:18:065:0211.9
336KONOPIŃSKA Agnieszka 152RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3014K 3300:13:0100:24:5000:36:2800:48:0600:50:20.2500:50:53.55+00:18:065:0211.9
337HRUZEWICZ Witold 641OBÓZ BIEGOWYWARSZAWAM-4096M 30400:13:1200:25:2300:37:0700:48:2300:50:29.6500:50:56.90+00:18:095:0211.9
338ŚWIERCZYŃSKI Tomasz 665ZRYW RADZIEJOWRADZIEJOWM-30109M 30500:13:1400:25:0900:37:0100:48:1400:50:24.0500:50:59.80+00:18:125:0211.9
339ZIENTARSKA Joanna 619ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-4010K 3400:12:3800:24:2800:36:1500:48:2100:50:38.6500:50:59.85+00:18:125:0311.8
340KAŹMIERSKI Krzysztof 423STRZELNOM-30110M 30600:12:4700:24:4000:36:4500:48:3600:50:50.8500:51:01.80+00:18:145:0511.8
341ŻYWICA Adam 126BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-30111M 30700:13:5900:25:3900:37:1700:48:5800:51:00.5000:51:02.40+00:18:155:0611.8
342KUŹMIŃSKA Maryla 661BRZOZA BIEGABRZOZAK-3015K 3500:13:5900:25:4000:37:1800:48:5900:51:01.2000:51:02.55+00:18:155:0611.8
343TRZCIŃSKI Eugeniusz 159AKTYWNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-5039M 30800:12:3900:24:2300:36:1200:48:2800:50:51.7500:51:03.00+00:18:155:0511.8
344MRÓWCZYŃSKI Tomasz 512SARBINOWOM-30112M 30900:12:2500:24:1200:36:0600:48:0000:50:20.1000:51:04.35+00:18:175:0211.9
345KOWALCZYK Tomasz 291BYDGOSZCZM-4097M 31000:12:4700:24:2100:36:0700:48:0200:50:21.4000:51:05.95+00:18:185:0211.9
346STĘPIEŃ Monika 84BYDGOSZCZK-3016K 3600:12:3000:24:0900:36:1800:48:2700:50:46.0500:51:06.65+00:18:195:0411.8
347HUTEK Agnieszka 523GĄSAWAK-3017K 3700:12:5200:24:3400:36:2100:48:2800:50:48.8500:51:09.15+00:18:215:0411.8
348DŁUTKOWSKI Jarosław 576ZADYSZKAROGOWOM-4098M 31100:12:5000:24:3400:36:1900:48:2600:50:47.1500:51:09.25+00:18:225:0411.8
349KRUK Małgorzata 140KUJAWSKO-POMORSKIE.PLINOWROCŁAWK-209K 3800:13:0500:24:4500:36:3700:48:2200:50:34.3500:51:09.45+00:18:225:0311.9
350SZCZĘSNY Roman 522GĄSAWAM-4099M 31200:12:5100:24:3500:36:2000:48:2800:50:48.0000:51:09.45+00:18:225:0411.8
351KĘSIK Mieczysław 455SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEM-608M 31300:12:3100:24:2400:36:3200:48:4900:51:08.3000:51:17.05+00:18:295:0611.7
352GARSKI Kryspin 620ŚWIAT PŁYTEK / SEXYRUNNERSBYTÓWM-30113M 31400:12:3800:24:2900:36:1500:48:3900:50:58.3000:51:19.20+00:18:325:0511.8
353DOMARADZKA Anita 643OBÓZ BIEGOWYWARSZAWAK-3018K 3900:13:0600:24:5600:36:5100:48:3600:50:53.0500:51:19.40+00:18:325:0511.8
354KOŚCIELAK Maciej 683ŻANDARMI Z BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-30114M 31500:12:4500:24:5300:37:1200:49:0100:51:14.3000:51:20.90+00:18:335:0711.7
355OCHOCKI Krzysztof 508-JANIKOWOM-40100M 31600:13:1800:25:2000:37:1400:48:5100:50:55.5000:51:23.05+00:18:355:0511.8
356KRAWCZUK Andrzej 581ŻEGLUGA GDAŃSKAGDANSKM-5040M 31700:12:0100:24:0400:36:3100:49:1200:51:26.0500:51:27.10+00:18:395:0811.7
357WROŃSKA Dorota 410LUBAWA KOCHA BIEGAĆLUBAWAK-4011K 4000:13:3300:25:4100:37:3400:48:5300:50:58.4500:51:27.60+00:18:405:0511.8
358KUZIEMSKI Jacek 507CYTADELA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-5041M 31800:13:0400:25:4100:37:4600:49:0100:51:06.8000:51:28.10+00:18:405:0611.7
359MARCYJANIAK Krzysztof 612KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM-30115M 31900:13:1300:25:0800:37:0100:48:4400:50:53.7500:51:29.90+00:18:425:0511.8
360MILO Adam 555TORUŃM-40101M 32000:12:1100:24:0300:36:1900:48:4700:51:10.4000:51:31.30+00:18:445:0711.7
361KLOSKOWSKI Dariusz 560CSMWSŁUPSKM-40102M 32100:11:4600:23:0400:34:4300:49:0100:51:16.0000:51:37.20+00:18:505:0711.7
362DOLIWKA Paweł 411LUBAWA KOCHA BIEGAĆLUBAWAM-30116M 32200:13:3400:25:4100:37:3800:48:5500:51:09.9000:51:39.75+00:18:525:0711.7
363WŁODARSKI Przemysław 319FRIDAY STYLEBYDGOSZCZM-30117M 32300:12:5800:25:2700:37:5200:49:1900:51:26.9000:51:40.65+00:18:535:0811.7
364JANISZEWSKI Przemysław 74SPOCENI MARIANKI GÓRNEŚWIECIEM-30118M 32400:12:5500:25:0400:37:1700:49:1700:51:20.4500:51:43.45+00:18:565:0811.7
365HAREMZA Mariusz 585KOBYLARNIAKOBYLARNIAM-40103M 32500:11:4500:23:1200:35:0900:50:2200:51:35.8000:51:43.95+00:18:565:0911.6
366GRODEK Krzysztof 505CYTADELA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-40104M 32600:11:4800:23:1200:35:0500:50:1600:51:20.7000:51:45.05+00:18:575:0811.7
367CHWIŁKA Daniel 267ASSECO ACTIVE TEAMBYDGOSZCZM-30119M 32700:12:4300:24:2800:36:5600:49:0000:51:25.7000:51:45.15+00:18:575:0811.7
368SUCHOMSKI Eugeniusz 222TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZLASKOWICEM-5042M 32800:13:2500:25:4500:37:4600:49:3300:51:43.7000:51:46.50+00:18:595:1011.6
369MAZUR Jacek 361TEAMOCHALBYDGOSZCZM-30120M 32900:12:0300:23:3000:36:0400:48:5400:51:08.9500:51:47.10+00:18:595:0611.7
370JENERALSKI Maciej 685.KRUSZYN KRAJEŃSKIM-40105M 33000:12:5100:25:0100:37:1600:49:0800:51:25.7000:51:48.90+00:19:015:0811.7
371KALA Michał 378ŁABISZYNM-30121M 33100:13:0800:25:1300:37:1600:49:1500:51:31.7000:51:51.15+00:19:035:0911.6
372ANDRZEJEWSKI Ryszard 211WZGÓRZE WOLNOŚCIBYDGOSZCZM-609M 33200:12:2000:24:3400:36:5100:49:3300:51:49.9500:51:52.70+00:19:055:1111.6
373BZDAWKA-OSIŃSKA Anna 441NKBNAKŁO NAD NOTECIĄK-3019K 4100:13:2700:25:2000:37:1800:49:0600:51:24.7000:51:57.40+00:19:105:0811.7
374ROŹNIAKOWSKI Paweł 499BYDGOSZCZM-30122M 33300:13:2600:25:1900:37:1700:49:0500:51:24.4000:51:57.60+00:19:105:0811.7
375OSIŃSKI Tomasz 442INGNAKŁO NAD NOTECIĄM-30123M 33400:13:2500:25:1800:37:1600:49:0500:51:23.5500:51:57.80+00:19:105:0811.7
376BZDAWKA Tomasz 451NAKIELSKI KLUB BIEGACZAWYSTĘPM-40106M 33500:13:2700:25:2000:37:1700:49:0600:51:25.0000:51:57.80+00:19:105:0811.7
377BRZYKCY Karolina 459INGWTELNOK-2010K 4200:13:2800:25:2200:37:1900:49:0800:51:26.6000:51:57.95+00:19:105:0811.7
378OKSIK Kamil 363BYDGOSZCZM-30124M 33600:13:5200:26:2500:37:5200:49:1100:51:17.1500:51:59.60+00:19:125:0711.7
379RYBARCZYK Bartosz 623CSLOG GRUPAŻNINM-30125M 33700:12:4400:24:4000:36:5600:49:1500:51:31.3500:52:00.20+00:19:135:0911.6
380SZOT Grzegorz 516NIEMCZM-2052M 33800:12:0900:23:5800:36:0300:49:2100:51:34.4500:52:01.00+00:19:135:0911.6
381KAŹMIERCZAK Paweł 202BYDGOSZCZM-30126M 33900:12:5100:25:1100:37:3300:49:1500:51:31.2000:52:01.95+00:19:145:0911.6
382GROCHOWSKI Jakub 670WITOSŁAWM-2053M 34000:13:0600:25:1100:37:2200:49:1300:51:23.2500:52:02.30+00:19:155:0811.7
383ZIĘTARA Rajmund 43756 BLOTINOWROCŁAWM-5043M 34100:12:4300:24:2600:36:2900:48:5900:51:37.4500:52:02.70+00:19:155:0911.6
384NURKIEWICZ Jarosław 243ANIOŁYBYDGOSZCZM-40107M 34200:11:3800:23:1000:35:0600:49:4100:51:46.5000:52:03.40+00:19:165:1011.6
385GADOMSKA Maria 47RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-601K 4300:12:4400:24:4400:37:0400:49:3800:51:57.0500:52:06.20+00:19:195:1111.5
386DĄBROWSKA Ewelina 676ŁÓDŹK-2011K 4400:13:2800:25:5700:38:1400:49:4600:51:53.4000:52:07.60+00:19:205:1111.6
387SICIŃSKI Dariusz 412KS GÓRNIK WAŁBRZYCHTUCHOLAM-5044M 34300:12:3600:24:4200:37:0900:49:4100:51:56.7000:52:08.75+00:19:215:1111.6
388WOJCIECHOWSKI Jarosław 80BYDGOSZCZM-40108M 34400:12:5300:25:2200:38:0200:49:4000:51:51.5500:52:09.35+00:19:225:1111.6
389MAZANOWSKA Ewa 29REBELRUNNERSBYDGOSZCZK-3020K 4500:12:4700:25:0800:37:3300:49:3200:51:50.2500:52:09.85+00:19:225:1111.6
390CZERESZKO Piotr 655ZAWISZA KAYAKZIELONKAM-165M 34500:13:5800:26:4700:38:5100:50:0200:51:57.9500:52:13.40+00:19:265:1111.5
391SZUBARTOWSKI Robert 60BYDGOSZCZM-40109M 34600:13:0100:25:1100:37:2700:49:4800:52:04.8500:52:18.45+00:19:315:1211.5
392KLINIEWSKI Piotr 532BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-40110M 34700:13:4300:26:1100:38:1600:49:5900:51:55.4500:52:19.95+00:19:325:1111.6
393WICZKOWSKA Jolanta 132WKB MARATOŃCZYKWŁOCŁAWEKK-4012K 4600:13:5800:26:0200:38:0100:49:4500:52:03.1000:52:25.60+00:19:385:1211.5
394BANASZAK Monika 651RUN-PASJABYDGOSZCZK-3021K 4700:13:3100:25:4700:37:5500:49:4200:51:55.7000:52:26.90+00:19:395:1111.6
395REPKA Marek 205LUPUS TEAMBYDGOSZCZM-40111M 34800:12:4800:25:2400:37:5600:50:1100:52:21.7000:52:29.00+00:19:415:1411.5
396WIŚNIEWSKI Jakub 434BRZOZAM-2054M 34900:13:0400:25:2200:37:4400:50:0200:52:18.2000:52:30.60+00:19:435:1311.5
397ANDRYSZAK Piotr 234NOWA WIEŚ WIELKAM-30127M 35000:13:0500:25:2400:37:4600:50:0300:52:19.1500:52:31.05+00:19:435:1411.5
398GOZIMIRSKI Andrzej 337BRZOZA BIEGAMUROWANIECM-6010M 35100:12:3100:24:3600:37:3300:50:0900:52:29.1000:52:31.85+00:19:445:1411.4
399DUCHIŃSKI Błażej 433TORUŃM-30128M 35200:12:4400:24:5600:37:4200:49:5800:52:14.4000:52:33.95+00:19:465:1311.5
400BETKE Marcin 467BYDGOSZCZM-30129M 35300:12:4400:24:5600:37:4200:49:5800:52:14.4000:52:34.15+00:19:465:1311.5
401ZUPA Wojciech 217BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-5045M 35400:12:4100:25:0900:37:4600:50:0400:52:19.3000:52:36.60+00:19:495:1311.5
402OSZUBSKI Kazimierz 550BYDGOSZCZM-40112M 35500:13:2500:25:5800:38:3500:50:2300:52:25.0500:52:37.80+00:19:505:1411.4
403WADOWSKI Bartosz 432BYDGOSZCZM-30130M 35600:12:4000:24:4600:37:1500:49:3200:51:54.8500:52:38.15+00:19:505:1111.6
404RATAJ Maciej 111ŁOCHOWOM-40113M 35700:12:3900:24:4600:37:1100:49:3900:52:07.6500:52:42.45+00:19:555:1211.5
405RATAJ Krzysztof 673BKS POLONIA BYDGOSZCZŁOCHOWOM-30131M 35800:12:2700:24:2500:37:0000:49:3600:52:07.6000:52:42.60+00:19:555:1211.5
406GAWRYCH Andrzej 248BYDGOSZCZM-40114M 35900:12:4500:24:5700:37:2300:50:0700:52:29.8500:52:46.75+00:19:595:1511.4
407BEDNAREK Mikołaj 457BYDGOSZCZM-2055M 36000:13:3800:26:3400:38:4800:50:0700:52:16.6500:52:47.55+00:20:005:1311.5
408WARCZAK Katarzyna 669TEAMOCHALBYDGOSZCZK-3022K 4800:13:1400:25:2300:37:4400:49:5400:52:09.5500:52:48.70+00:20:015:1211.5
409TRZCIŃSKA Klaudia 528TRZEMESZNOK-2012K 4900:13:5400:26:2700:38:4100:50:1300:52:23.4500:52:51.35+00:20:045:1411.5
410STANKOWSKA Justyna 536MKS TRZEMESZNOTRZEMESZNOK-3023K 5000:13:5300:26:2600:38:4000:50:1200:52:23.6500:52:51.65+00:20:045:1411.5
411MINDYKOWSKA Anna 150RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4013K 5100:13:3000:25:5600:38:1400:50:2200:52:31.2500:52:52.15+00:20:045:1511.4
412FARBICKA-ŻYWICA Paulina 568BRZOZA BIEGABYDGOSZCZK-3024K 5200:14:0400:26:1400:38:4400:50:4500:52:51.0000:52:53.20+00:20:065:1711.4
413TURO Dariusz 660BRZOZA BIEGAINOWROCŁAWM-5046M 36100:14:0300:26:1300:38:4400:50:4500:52:50.8500:52:53.50+00:20:065:1711.4
414NOWACKI Michal 400MARCINKOWOM-30132M 36200:13:1900:25:5100:38:2700:50:3300:52:31.4000:52:54.80+00:20:075:1511.4
415PALACZ Michał 110POZKALINOWROCŁAWM-40115M 36300:13:1300:25:4600:38:1400:50:2900:52:43.2500:52:57.00+00:20:095:1611.4
416STASZEWSKI Adam 422DOBRCZM-30133M 36400:13:2400:25:3000:37:5400:50:0600:52:23.6500:52:59.90+00:20:125:1411.5
417STASZEWSKA Monika 421DOBRCZK-3025K 5300:13:2400:25:3000:37:5400:50:0700:52:23.8500:53:00.10+00:20:125:1411.5
418PIANOWSKA Ewa 115BIURO INŻYNIERII ŚRODOWISKABYDGOSZCZK-503K 5400:13:3200:25:4100:38:0400:50:2000:52:15.0000:53:00.65+00:20:135:1311.5
419KRAWISZ Szymon 262CWZS ZAWISZA-STOWARZYSZENIE WIOSLARSKIEBYDGOSZCZM-2056M 36500:13:5000:26:2400:38:3500:50:1000:52:17.6000:53:00.75+00:20:135:1311.5
420KRAWISZ Maciej 261RUN BDGBYDGOSZCZM-30134M 36600:13:5100:26:2500:38:3700:50:1100:52:18.2500:53:00.80+00:20:135:1311.5
421STASZKIEWICZ Lucyna 183STASHKY TEAMBYDGOSZCZK-4014K 5500:12:1200:24:0700:36:1600:50:0700:52:32.0500:53:03.55+00:20:165:1511.4
422SZYMONIAK Michał 14BRAKBYDGOSZCZM-30135M 36700:12:5700:25:0400:37:3400:49:5500:52:16.3000:53:03.60+00:20:165:1311.5
423KRAJDA Piotr 170BBL BYDGOSZCZŁOCHOWICEM-30136M 36800:13:0400:25:1800:37:5000:50:3600:52:52.3000:53:05.00+00:20:175:1711.3
424KOZŁOWSKI Marek 674ŻNINM-40116M 36900:13:2100:25:5000:38:4600:50:2300:52:34.3500:53:05.50+00:20:185:1511.4
425KUBIAK Małgorzata 54BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK-504K 5600:13:1600:25:4600:38:1400:50:3300:52:51.8000:53:05.65+00:20:185:1711.3
426KOSIŃSKI Krzysztof 396BYDGOSZCZM-40117M 37000:14:0900:26:2500:38:3400:50:2300:52:33.7500:53:11.35+00:20:245:1511.4
427GROTT Bartłomiej 461BYDGOSZCZM-30137M 37100:13:1800:25:5000:38:2700:50:3200:52:48.2500:53:12.35+00:20:255:1611.4
428MARCHEL Leszek 108KMWSOLEC KUJAWSKIM-5047M 37200:12:2100:24:5000:37:3900:50:4100:53:12.5000:53:15.80+00:20:285:1911.3
429RUTKIEWICZ Mateusz 583BYDGOSZCZM-2057M 37300:11:5200:23:5400:36:5300:50:2900:52:53.3000:53:22.90+00:20:355:1711.3
430ŻABOWSKI Marek 100BYDGOSZCZM-30138M 37400:13:2300:25:3700:38:0100:50:1200:52:48.9500:53:23.00+00:20:355:1611.4
431WOJCIECHOWSKA Emilia 78BYDGOSZCZK-4015K 5700:12:5300:25:2100:38:0200:50:4300:53:06.1000:53:24.15+00:20:365:1811.3
432SÓŁKOWSKA Hannelore 286SAMA BIEGAMPOZNAŃK-505K 5800:12:3700:24:5000:37:3300:50:3600:53:06.6000:53:29.90+00:20:425:1811.3
433BRZYKCY Tomasz 185BIEGAM JAK DZIKIBYDGOSZCZM-40118M 37500:13:5900:26:1400:38:4400:50:5700:53:30.5000:53:32.95+00:20:455:2111.2
434LEWANDOWSKI Remigiusz 285NAKIELSKI KBZŁOTÓWM-5048M 37600:13:0100:25:2300:37:5600:50:5000:53:26.3500:53:33.10+00:20:455:2011.2
435WOJCIECHOWSKI Piotr 659K.S. GWIAZDABYDGOSZCZM-5049M 37700:13:3000:25:5700:38:2600:50:4100:52:59.2000:53:33.30+00:20:465:1711.3
436JEZIORSKA Monika 244ANIOŁYBYDGOSZCZK-3026K 5900:13:1700:25:3900:38:0500:50:4700:53:17.7000:53:35.15+00:20:475:1911.3
437KLINIKOWSKI Jacek 221POLSKAŚWIEKATOWOM-40119M 37800:13:4600:26:2100:38:4900:50:5200:53:17.9000:53:35.35+00:20:485:1911.3
438CZUCZEJKO Jolanta 156RUN BYDGOSZCZDOBRCZK-4016K 6000:13:4600:26:2100:38:4800:50:5200:53:18.3000:53:35.55+00:20:485:1911.3
439KALLAS-LIPSKA Anetta 227RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4017K 6100:13:4100:26:2100:38:4800:50:5700:53:18.5000:53:36.10+00:20:485:1911.3
440GAJZLER Jerzy 11BARTODZIEJEBYDGOSZCZM-6011M 37900:12:4300:25:1200:37:5500:50:4900:53:20.9000:53:39.75+00:20:525:2011.2
441NAPIERAŁA Leszek 376ŁABISZYNM-40120M 38000:12:5400:25:2100:38:0400:50:5600:53:16.2000:53:41.55+00:20:545:1911.3
442OLENDER Robert 446AGAPETRYSZCZYNM-5050M 38100:12:2700:24:5200:37:4700:50:4700:53:14.7000:53:42.80+00:20:555:1911.3
443MRUK-WAWRZYNIAK Patrycja 297SOLEC KUJAWSKIK-3027K 6200:13:1400:25:3300:38:1600:51:0100:53:24.9500:53:43.45+00:20:565:2011.2
444ZABOROWSKA Beata 544DRZYCIMK-4018K 6300:13:1400:25:4000:38:1600:50:5100:53:11.9000:53:44.40+00:20:575:1911.3
445KOŻUCHOWSKA Katarzyna 130RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4019K 6400:13:3000:25:5600:38:3600:51:1200:53:35.3000:53:44.50+00:20:575:2111.2
446WITKA Grażyna 44KLUB ŁEBA MORS POLANDGARCZEGORZEK-4020K 6500:13:2400:25:3100:38:4000:50:5900:53:17.3500:53:44.80+00:20:575:1911.3
447CZERESZKO Krzysztof 368LPJKM TEAMZIELONKAM-40121M 38200:13:5700:26:4700:39:2200:51:2200:53:30.2000:53:46.20+00:20:595:2111.2
448PURWIN Beata 502CYTADELA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK-4021K 6600:13:1100:25:3800:38:1000:50:5600:53:23.3500:53:47.30+00:21:005:2011.2
449CZESZEWSKI Rafał 414#DW43TORUŃM-30139M 38300:13:4800:26:2600:39:0600:51:1600:53:22.6500:53:52.30+00:21:055:2011.2
450DĘBSKI Jan 326SOŁTYSSUCHARZEWOM-6012M 38400:13:0900:25:4300:38:3000:51:1500:53:43.8000:53:56.40+00:21:095:2211.2
451PILIŃSKI Robert 498PRZYSIERSKM-2058M 38500:13:5600:26:3300:39:1300:51:2300:53:39.9500:54:03.75+00:21:165:2211.2
452KLICH Sławomir 415DW#43TORUŃM-30140M 38600:13:4800:26:2600:39:0600:51:1600:53:35.3500:54:05.05+00:21:175:2111.2
453MAĆKOWIAK Magdalena 225BYDGOSZCZK-2013K 6700:13:2700:26:1000:38:4900:51:0100:54:00.2500:54:06.70+00:21:195:2411.1
454CHECHŁA Agata 206BYDGOSZCZK-3028K 6800:14:1900:26:4100:38:5500:51:1400:53:33.2500:54:11.95+00:21:245:2111.2
455DOBOSZ Kamil 462BYDGOSZCZM-2059M 38700:14:0400:26:2200:38:5600:51:0900:53:33.2500:54:15.00+00:21:275:2111.2
456DALKE Jowita 460GDAŃSKK-3029K 6900:13:1500:25:5300:38:4100:51:4200:54:09.8500:54:15.50+00:21:285:2511.1
457NAMIEŚNIK Krzysztof 397INOWROCŁAWM-40122M 38800:13:3500:26:0600:38:3800:51:1700:53:51.3500:54:17.15+00:21:295:2311.1
458STANGRECKI Dariusz 318KB ŁAPKABYDGOSZCZM-30141M 38900:13:2800:26:0800:38:5100:51:3900:53:51.6500:54:18.75+00:21:315:2311.1
459KOZŁOWSKI Stanisław 624BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-6013M 39000:14:0600:26:2800:39:0300:51:5300:54:21.1500:54:22.35+00:21:355:2611
460MAKUCH Urszula 487NOWA WIEŚ WIELKAK-4022K 7000:14:0400:26:3000:38:5500:51:0900:53:44.2000:54:25.70+00:21:385:2211.2
461KWIATKOWSKA Bożena 255BYDGOSZCZK-4023K 7100:13:1900:26:0100:39:0200:51:5200:54:12.4000:54:32.45+00:21:455:2511.1
462ZIELIŃSKA Elżbieta 252BYDGOSZCZK-506K 7200:13:2000:26:0100:39:0200:51:5200:54:12.2000:54:32.50+00:21:455:2511.1
463KADOW Ryszard 553BYDGOSZCZM-40123M 39100:13:4300:26:1200:39:0100:51:5300:54:12.0500:54:33.80+00:21:465:2511.1
464RATAJ Zuzanna 672KOBIETY BIEGAJĄŁOCHOWOK-2014K 7300:13:2900:25:5900:38:4100:51:2800:54:01.6500:54:36.35+00:21:495:2411.1
465LORENS Paula 360TEAMOCHALBYDGOSZCZK-3030K 7400:13:5300:26:2900:39:1200:51:4500:54:07.7000:54:45.80+00:21:585:2411.1
466KUDŁA Krzysztof 474NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-6014M 39200:13:2300:26:0900:39:0800:52:1200:54:32.9500:54:47.65+00:22:005:2711
467REDLAK Tomasz 137BYDGOSZCZM-40124M 39300:13:2300:26:0800:39:0700:52:1100:54:33.2000:54:47.85+00:22:005:2711
468KUCHARSKI Jarosław 595ŚLIMAKI BARCINBARCINM-40125M 39400:13:2200:25:5100:38:4700:51:5800:54:19.8000:54:50.40+00:22:035:2611
469LUZAK Magdalena 245BYDGOSZCZK-2015K 7500:13:0900:25:4500:38:5000:52:1500:54:36.6500:54:50.55+00:22:035:2711
470ŁUKOMSKA Monika 677PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINK-3031K 7600:13:2300:25:5300:38:4800:51:5800:54:20.3500:54:50.75+00:22:035:2611
471TWARDOWSKI Wojciech 271RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40126M 39500:13:4600:26:2100:39:0600:51:5900:54:25.2500:54:53.90+00:22:065:2611
472STRABEL Piotr 276NIEZRZESZONYBYDGOSZCZM-6015M 39600:13:5900:26:4900:39:3900:52:2500:54:42.4500:55:07.70+00:22:205:2811
473SUCHOMSKI Marek 75OPENTAX24.PLŚWIEKATOWOM-40127M 39700:13:5800:26:5700:39:5300:52:3800:54:52.7000:55:11.55+00:22:245:2910.9
474GROMEK Mariusz 246BYDGOSZCZM-5051M 39800:13:3000:26:1800:39:2800:52:3100:54:59.1500:55:13.05+00:22:255:3010.9
475WIŚNIEWSKI Włodzimierz 22TORUŃM-5052M 39900:12:0300:24:3300:38:4900:52:1400:54:36.0000:55:13.75+00:22:265:2711
476BUDZIK Ireneusz 96BOZITA TEAMBYDGOSZCZM-40128M 40000:13:4200:26:4200:39:2800:52:3200:55:01.3000:55:19.35+00:22:325:3010.9
477BUDZIK Justyna 97BOZITA TEAMBYDGOSZCZK-4024K 7700:13:4200:26:4200:39:2800:52:3200:55:01.4000:55:19.60+00:22:325:3010.9
478LENGIEIWCZ Anna 635OBÓZ BIEGOWYWARSZAWAK-4025K 7800:13:3300:26:2700:39:3200:52:3500:54:59.9500:55:20.45+00:22:335:3010.9
479MICHALSKI Artur 334RUN BYDGOSZCZŁOCHOWOM-30142M 40100:14:1600:27:1200:40:2700:52:4800:54:53.2000:55:25.55+00:22:385:2910.9
480WOJANOWSKI Zbigniew 501CYTADELA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-5053M 40200:13:0500:25:4500:39:0600:52:4300:55:20.5500:55:40.75+00:22:535:3210.8
481TYMOSIAK Mateusz 530BIAŁE BŁOTAM-2060M 40300:14:1700:27:2200:40:0800:52:4400:55:03.0000:55:44.60+00:22:575:3010.9
482SADOWSKA Maria 123ZŁOTÓWK-4026K 7900:14:0500:26:5800:39:5200:52:4900:55:15.7000:55:46.15+00:22:585:3110.9
483STUDZIŃSKA Justyna 279TORUŃK-3032K 8000:14:1300:27:1300:40:0800:53:0100:55:30.3000:55:46.80+00:22:595:3310.8
484FARMAS Daniel 5134RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30143M 40400:14:1600:27:2300:40:1700:53:1100:55:40.7000:55:48.15+00:23:005:3410.8
485NIEMECZEK Waldemar 321JANIKOWO NA SPORTOWOJANIKOWOM-5054M 40500:14:1000:27:1500:40:2300:53:1100:55:28.4500:55:50.70+00:23:035:3210.8
486DĄBROWSKI Jarosław 295SOLOSOLEC KUJAWSKIM-40129M 40600:14:2100:26:5400:39:4300:52:4900:55:13.9500:55:56.95+00:23:095:3110.9
487TATULIŃSKA Aleksandra 283RUN BDGBYDGOSZCZK-3033K 8100:14:1500:27:1100:40:2600:53:0200:55:27.2500:56:00.75+00:23:135:3210.8
488ZIELINSKI Józef 282NAKIELSKI K.BNAKŁOM-6016M 40700:13:2100:26:2000:39:4500:53:2100:55:52.0000:56:03.55+00:23:165:3510.7
489WYKRZYKOWSKI Andrzej 590CYTADELAGRUDZIĄDZCHEŁMNOM-6017M 40800:13:0600:26:4300:39:5500:53:0800:55:42.3500:56:06.75+00:23:195:3410.8
490ZATOŃ Bożena 239RUN - PASJABYDGOSZCZK-507K 8200:13:3400:26:2200:39:4800:53:1700:55:41.0000:56:09.25+00:23:225:3410.8
491SCHMIDT Robert 294RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40130M 40900:13:2200:26:0700:39:3200:53:0800:55:44.4000:56:09.90+00:23:225:3410.8
492GROMEK Zuzanna 357BYDGOSZCZK-2016K 8300:13:3000:26:1800:39:4000:53:2200:56:01.8000:56:15.35+00:23:285:3610.7
493PORAZINSKA Viktoria 241BYDGOSZCZK-4027K 8400:13:5100:26:4700:39:5600:53:2800:56:06.1500:56:19.45+00:23:325:3610.7
494KOISZEWSKI Krzysztof 351MIRAP LĘBORKLĘBORKM-40131M 41000:13:5800:27:2300:40:4300:53:2500:55:45.8000:56:22.40+00:23:355:3410.8
495MIROWSKI Mariusz 353PRZYŁĘKIM-40132M 41100:13:5800:27:2200:40:4300:53:2400:55:44.8000:56:22.50+00:23:355:3410.8
496STERNAL Elżbieta 62ROJEWOK-4028K 8500:13:2300:26:1800:39:3400:52:5400:56:10.0500:56:25.00+00:23:375:3710.7
497WOŁOSZYN Kazimierz 13ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM-5055M 41200:13:5500:26:5300:39:5800:53:2500:56:05.1500:56:26.90+00:23:395:3610.7
498NOWAK Paula 379KUJATT RUNNERS TEAMBRZOZAK-2017K 8600:12:4200:25:3500:39:1800:53:1200:55:47.7500:56:27.40+00:23:405:3410.8
499DEMBEK Marcin 473TORUŃM-40133M 41300:14:0500:27:2700:40:5700:53:3800:55:43.7000:56:27.70+00:23:405:3410.8
500MISUN-NOWAK Katarzyna 194ORTIMED RUNNERS TEAMOSÓWIECK-3034K 8700:14:0200:26:5700:40:3800:53:3800:55:55.9000:56:27.90+00:23:405:3510.7
501KRÓLIKOWSKI Andrzej 209SBZZ ZŁOTÓWLIPKAM-5056M 41400:13:3900:26:3300:39:4800:53:2700:56:04.7000:56:28.20+00:23:415:3610.7
502PYDYN Regina 210SBZZ ZŁOTÓWZŁOTÓWK-508K 8800:13:3900:26:3300:39:4900:53:2800:56:05.1500:56:28.35+00:23:415:3610.7
503ŚWIĄTEK Karolina 503CYTADELA GRUDZIĄDZMEŁNOK-2018K 8900:13:3800:26:4000:40:0700:53:3400:56:07.1500:56:31.15+00:23:435:3610.7
504LOKS WIŚNIEWSKA Joanna 496INOWROCŁAWK-3035K 9000:14:1600:27:2600:40:2800:53:3400:56:01.7000:56:32.25+00:23:455:3610.7
505MIKUŁA Tomasz 112RUN GORDONRYNARZEWOM-30144M 41500:13:5900:27:1000:40:2900:53:4700:56:08.0000:56:34.10+00:23:465:3610.7
506STASZKIEWICZ Radosław 184STASHKY TEAMBYDGOSZCZM-40134M 41600:13:3300:26:1900:39:4600:53:3200:56:04.1000:56:36.35+00:23:495:3610.7
507LIBERA Arkadiusz 336BYDGOSZCZM-40135M 41700:14:2600:27:3400:40:2600:53:1400:55:45.5500:56:36.95+00:23:495:3410.8
508JANISZEWSKA Zuzanna 510INOWROCŁAWK-3036K 9100:13:5100:26:5600:40:2700:53:5800:56:27.1000:56:38.85+00:23:515:3810.6
509STARSZAK Paweł 380DĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-30145M 41800:13:3000:26:5000:40:3700:54:1100:56:30.5500:56:40.35+00:23:535:3910.6
510KAZUBOWSKI Jeremiasz 68NIEZRZESZONYBIAŁE BŁOTAM-2061M 41900:14:3500:27:5300:40:5300:53:5000:56:05.6500:56:40.45+00:23:535:3610.7
511KOSECKA Justyna 195ORTIMED RUNNERS TEAMBYDGOSZCZK-3037K 9200:14:0300:26:5800:40:4000:53:4600:56:09.7500:56:41.70+00:23:545:3710.7
512NIKOŁAJEW Monika 93BYDGOSZCZK-3038K 9300:13:3800:26:4300:40:0100:53:3900:56:08.8000:56:42.30+00:23:555:3610.7
513SZMAŃDA Kacper 365SPEED BIG TONYŁYSOMICEM-166M 42000:12:2100:24:4400:38:4200:54:0700:56:30.0000:56:45.80+00:23:585:3910.6
514STEFANIAK Piotr 40ŁEBA MORS POLAND MORSY ŁEBSKIELĘBORKM-5057M 42100:17:0400:28:5900:41:2100:53:4000:56:19.0500:56:47.75+00:24:005:3710.7
515ANGLART Roman 611BYDGOSZCZM-40136M 42200:14:0900:27:4400:41:1500:54:2200:56:35.5500:56:55.00+00:24:075:3910.6
516KALISZEWSKA Małgorzata 313RUN PASJATRYSZCZYNK-3039K 9400:13:3400:26:3200:40:0700:53:5100:56:27.4000:56:59.65+00:24:125:3810.6
517BARANOWSKI Adrian 58BYDGOSZCZM-30146M 42300:14:4700:27:5000:40:4800:53:4800:56:15.6500:57:03.80+00:24:165:3710.7
518KARPIŃSKI Daniel Marek 305KOBYLARNIAKOBYLARNIAM-30147M 42400:14:1600:27:4300:41:0700:54:3000:56:58.4500:57:06.10+00:24:185:4110.5
519REPKA Anna 203LUPUS TEAMBYDGOSZCZK-4029K 9500:14:4400:28:1800:41:3900:54:3700:56:54.1000:57:06.50+00:24:195:4110.5
520REMUS Sandra 171BYDGOSZCZK-2019K 9600:13:2600:26:3900:40:1400:54:1200:56:42.5000:57:11.90+00:24:245:4010.6
521KAŹMIERSKI Radosław 465STRZELNOM-30148M 42500:14:1900:27:4400:41:0200:54:0100:56:25.0500:57:14.40+00:24:275:3810.6
522MIAZGA Katarzyna 417BRZOZAK-2020K 9700:14:2300:27:2000:40:3800:54:1600:56:47.4500:57:15.45+00:24:285:4010.6
523UCIŃSKI Edward 122TTKF INSTALATOR PELIKAN SZUBINSZUBINM-6018M 42600:13:2500:26:5600:40:3600:54:3300:57:11.2500:57:20.30+00:24:335:4310.5
524DROŻDŻ Małgorzata 524KLONIKTEAMSADKIK-3040K 9800:14:1900:27:3600:41:0700:54:3400:57:04.9000:57:40.50+00:24:535:4210.5
525JANCZARSKI Andrzej Czasowiec 91CARBON TEAM TORUNTORUŃM-6019M 42700:14:5700:28:3500:41:3900:55:0800:57:41.2000:57:41.20+00:24:545:4610.4
526KEMPCZYŃSKA- KALINOWSKA Marta 598BYDGOSZCZK-2021K 9900:14:5800:28:1100:41:1900:54:3400:57:07.2500:57:41.25+00:24:545:4210.5
527BRZOZOWSKI Piotr 16BRZOZAM-2062M 42800:14:3500:27:5000:41:0500:54:4100:57:07.1500:57:44.05+00:24:565:4210.5
528GAJEK Agnieszka 175BYDGOSZCZK-3041K 10000:14:3200:27:5100:41:1500:54:4800:57:17.1000:57:47.25+00:25:005:4310.5
529ŁUGOWSKI Tomasz 369BILBYDGOSZCZM-30149M 42900:14:3200:27:5100:41:1500:54:4800:57:17.2500:57:47.30+00:25:005:4310.5
530MARKLIK Grayżyna 154BYDGOSZCZK-4030K 10100:14:3200:27:5000:41:1500:54:4800:57:17.1500:57:47.45+00:25:005:4310.5
531JARMOSZEWICZ Łukasz 684TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYTORUŃM-40137M 43000:14:2000:27:3200:40:5500:54:3200:57:07.9000:57:51.65+00:25:045:4210.5
532RUJNA Przemyslaw 658PRZYSIEKM-30150M 43100:14:2000:27:3200:40:5500:54:3200:57:08.6000:57:51.70+00:25:045:4210.5
533KOSTRZEWSKI Aleksander 506CYTADELA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM-40138M 43200:13:1600:26:5400:41:0100:54:5400:57:30.5000:57:52.55+00:25:055:4510.4
534TRYT Maciej 332RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-30151M 43300:13:4300:26:4100:40:2600:54:4500:57:38.5000:57:54.25+00:25:075:4510.4
535WASIŃSKA Eliza 639OBÓZ BIEGOWYWARSZAWAK-3042K 10200:14:3300:28:1500:41:4400:54:5700:57:33.8500:58:00.10+00:25:125:4510.4
536LASKOWSKI Maciej 394BYDGOSZCZM-2063M 43400:13:4500:27:2400:41:2400:55:0700:57:39.6500:58:19.30+00:25:325:4610.4
537KLATECKI Adam 172PRUSZCZM-30152M 43500:15:0800:28:2500:41:3400:55:0100:57:31.9500:58:20.25+00:25:335:4510.4
538MICHAŁEK Ania 430RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3043K 10300:15:1500:29:0800:43:0300:55:2300:57:42.0000:58:21.15+00:25:335:4610.4
539KOBUSIŃSKA Sylwia 310CHEŁMŻAK-4031K 10400:14:5000:28:1300:41:4500:55:0800:57:41.1500:58:23.00+00:25:355:4610.4
540RYBAK Mariusz 284BYDGOSZCZM-40139M 43600:14:3600:28:4100:42:0500:55:3300:58:07.0000:58:23.65+00:25:365:4810.3
541MIAZGA Adam 698BRZOZAM-30153M 43700:14:2400:27:4200:41:2600:55:2000:58:03.2000:58:31.35+00:25:445:4810.3
542RADKOWSKI Tomasz 439AZS TORUŃTORUŃM-40140M 43800:14:3900:28:0100:41:3300:55:2500:58:08.4000:58:41.40+00:25:545:4810.3
543BARTOSZYŃSKI Marcin 413RAW-STUDIO REKLAMYTORUŃM-30154M 43900:14:4000:28:0200:41:3400:55:2600:58:08.8000:58:41.60+00:25:545:4810.3
544RACIBORSKI Grzegorz 416TASAK TEAMBYDGOSZCZM-30155M 44000:14:1800:27:4000:41:4800:55:3700:58:15.2000:58:51.80+00:26:045:4910.3
545SIMINSKI Wojciech 469AWKS PITIKBYDGOSZCZM-30156M 44100:14:3800:28:2100:42:1500:55:4500:58:24.2500:58:54.60+00:26:075:5010.3
546STASZKIEWICZ Jakub 229STASHKY TEAMBYDGOSZCZM-167M 44200:14:0700:27:4600:41:3900:55:5200:58:25.2000:58:56.05+00:26:085:5010.3
547CUDAK Małgorzata 456AQUA 4BYDGOSZCZK-3044K 10500:13:5100:27:5800:42:0700:55:5300:58:30.0000:59:00.10+00:26:125:5110.3
548ŚPICA Dorota 346BBLBYDGOSZCZK-4032K 10600:14:2100:27:4000:41:4700:55:4700:58:21.9500:59:01.25+00:26:145:5010.3
549ŚPICA Leszek 345BBLBYDGOSZCZM-40141M 44300:14:2200:27:4100:41:4800:55:4800:58:22.9000:59:01.75+00:26:145:5010.3
550BOGACZ Michał 158OLIMPINM-2064M 44400:14:0400:28:1100:42:1700:56:0100:58:27.8000:59:02.60+00:26:155:5010.3
551GROCHOWIAK Karolina 51ŚLIMAKI BARCINBARCINK-3045K 10700:14:3000:28:3200:42:3600:56:3000:59:05.7500:59:12.40+00:26:255:5410.2
552BUJAK Justyna 409KUJATT RUNNERS TEAMGDYNIAK-3046K 10800:14:2800:28:0700:42:0300:56:0500:58:44.2500:59:17.40+00:26:305:5210.2
553JANKOWSKI Tomasz Michał 257BYDGOSZCZM-40142M 44500:15:0400:28:5500:42:5300:56:2500:58:48.3000:59:28.60+00:26:415:5210.2
554LEWANDOWSKA Sylwia 329BYDGOSZCZK-3047K 10900:14:5900:28:4000:42:3400:56:2800:58:55.9500:59:31.55+00:26:445:5310.2
555BEDNAREK Grażyna 458RUN-PASJABYDGOSZCZK-4033K 11000:14:3900:28:5100:42:4800:56:3700:59:00.1000:59:32.15+00:26:445:5410.2
556ŚLESIŃSKA Agata 648TORUŃK-2022K 11100:14:5100:28:2800:42:2000:56:1900:58:54.4000:59:42.60+00:26:555:5310.2
557JARZEMSKI Marcin 693M-2065M 44600:14:4700:28:2100:42:2000:56:3200:59:13.0500:59:55.45+00:27:085:5510.1
558JARZEMSKA Alicja 692K-2023K 11200:14:4800:28:2300:42:2100:56:3300:59:14.1000:59:55.75+00:27:085:5510.1
559KŁOPOTEK Anna 485TORUŃK-3048K 11300:15:1700:29:1000:43:0500:56:5300:59:20.5000:59:59.00+00:27:115:5610.1
560ADAMCZAK Marta 141RUN PASJA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3049K 11400:15:0100:29:3300:43:0800:57:0000:59:23.5501:00:00.70+00:27:135:5610.1
561KALISZ Małgorzata 331CHEŁMŻAK-4034K 11500:14:3300:28:1100:42:3300:56:5200:59:29.0001:00:11.45+00:27:245:5610.1
562KALISZ Andrzej 330TRIATLON TEAM CIESIELSKICHEŁMŻAM-5058M 44700:14:3200:28:1100:42:3300:56:5200:59:29.1501:00:11.65+00:27:245:5610.1
563WIŚNIEWSKI Andrzej 320CARBON TEAM TORUNTORUNM-30157M 44800:15:1200:29:0700:43:1600:57:1000:59:43.6501:00:14.75+00:27:275:5810
564PITUŁA Monika 546TORUŃK-3050K 11600:14:4100:28:2000:42:3000:56:5800:59:36.8501:00:14.85+00:27:275:5710.1
565MŁODZIK Adam 5521POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNABYDGOSZCZM-40143M 44900:14:0600:27:4800:42:1900:57:1400:59:52.2001:00:14.90+00:27:275:5910
566KOŹLIKOWSKA Magdalena 102ES-TEAMWYRZYSKK-3051K 11700:14:5100:28:5200:43:1700:57:5401:00:06.8501:00:20.30+00:27:336:0010
567KARWASZ Adam 593BYDGOSZCZM-2066M 45000:13:2800:27:2000:42:2700:57:0000:59:44.5001:00:21.05+00:27:335:5810
568BALCERZAK Dorota 596BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK-4035K 11800:14:3700:28:4700:43:1500:57:3601:00:14.3501:00:29.35+00:27:426:0110
569DANIELEWSKI Marcin 664.KRUSZWICAM-30158M 45100:14:3800:28:4800:43:1500:57:3701:00:14.6001:00:29.55+00:27:426:0110
570KUGACZ Aneta 471RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3052K 11900:14:0200:28:0900:42:3300:57:3701:00:22.6501:00:31.65+00:27:446:029.9
571STYPCZYŃSKA Natalia 482LIPNIKIK-2024K 12000:14:4700:28:5100:43:0500:57:1800:59:57.3001:00:38.80+00:27:515:5910
572KOLASIŃSKA Joanna 561RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3053K 12100:15:4100:30:0200:43:4300:57:4601:00:12.0001:00:45.10+00:27:576:0110
573DRAPIEWSKI Przemyslaw 338RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40144M 45200:15:3200:29:5200:43:3200:57:3601:00:04.0501:00:47.90+00:28:006:0010
574LUWAŃSKA Aleksandra 574WILD AND ...60-689 POZNAŃK-3054K 12200:14:2200:28:2300:42:4300:57:4401:00:41.0501:00:52.15+00:28:046:049.9
575SYNAKIEWICZ Marcin 101ES-TEAMBRZOZAM-30159M 45300:14:5200:28:5300:43:1800:57:5501:00:42.8501:00:55.50+00:28:086:049.9
576RZETELNA Sylwia 617INOWROCŁAWK-4036K 12300:14:4900:28:5100:43:0700:57:3701:00:13.3001:00:57.80+00:28:106:0110
577URBAŃSKA Magdalena 618KRUSZWICAK-4037K 12400:14:4900:28:5000:43:0700:57:3701:00:13.5501:00:57.90+00:28:106:0110
578MAGDZIARZ Jakub 258KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM-30160M 45400:14:5700:28:5300:43:0000:57:0801:00:22.0501:01:07.60+00:28:206:029.9
579MAGDZIARZ Katarzyna 256KANCELARIA HMMBYDGOSZCZK-3055K 12500:14:5700:28:5300:43:0000:57:0801:00:22.5501:01:07.85+00:28:206:029.9
580KOWAL Magdalena 634OBÓZ BIEGOWYWARSZAWAK-3056K 12600:15:5200:30:5100:44:2000:58:1001:00:39.1001:01:15.55+00:28:286:039.9
581KOWAL Adam 633OBÓZ BIEGACZAWARSZAWAM-5059M 45500:15:5200:30:5200:44:2100:58:1001:00:39.8001:01:16.20+00:28:296:049.9
582HERMELIN Wojciech 371KANCELARIA HMMBYDGOSZCZM-30161M 45600:14:5600:28:5200:42:5900:57:0801:00:49.6001:01:35.85+00:28:486:049.9
583TARASZKA Olga 384UMK TORUŃGNIEWKOWOK-2025K 12700:15:0600:29:2800:44:0500:58:4101:01:21.0001:01:46.70+00:28:596:089.8
584PIETRASZAK Tomasz 431RUN BYDGOSZCZBIAŁE BŁOTAM-40145M 45700:15:3800:29:4300:43:5900:58:3301:01:26.9001:02:04.45+00:29:176:089.8
585WALCZAK Maria 24TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-602K 12800:14:4800:29:2300:44:1000:59:0201:01:55.0001:02:20.90+00:29:336:119.7
586PISKORSKA Marta 575SOLEC KUJAWSKIK-3057K 12900:14:5200:29:2800:44:0800:59:1301:02:06.8501:02:25.20+00:29:386:129.7
587KUBIAK Małgorzata 162SOLEC KUJAWSKIK-3058K 13000:14:5500:29:3000:44:1000:59:1601:02:08.4001:02:25.20+00:29:386:129.7
588KUBIAK Rafał 163SOLEC KUJAWSKIM-40146M 45800:14:5300:29:2900:44:0900:59:1401:02:08.3001:02:25.40+00:29:386:129.7
589BRZOZOWSKI Marcin 19BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM-2067M 45900:15:0300:29:3500:44:2700:59:1701:01:59.3001:02:35.70+00:29:486:119.7
590KORBIŃSKA Sylwia 17BRZOZA TRI TEAMBYDGOSZCZK-2026K 13100:15:0300:29:3500:44:2700:59:1801:01:59.7501:02:35.70+00:29:486:129.7
591JĘDRZEJCZYK Rita 564NAKIELSKI KBWYSTĘPK-4038K 13200:15:4000:30:2800:45:1300:59:4101:02:25.5501:02:39.65+00:29:526:149.6
592JĘDRZEJCZYK Paulina 565NAKIELSKI KBWYSTĘPK-2027K 13300:15:4100:30:2900:45:1400:59:4201:02:25.9001:02:39.80+00:29:526:149.6
593DRUŻYŃSKI Sebastian 547TORUŃM-30162M 46000:14:4800:29:0800:43:5200:59:1401:02:07.1001:02:44.80+00:29:576:129.7
594KAPELINSKI Stanislaw 567BYDGOSZCZM-40147M 46100:14:0800:28:2000:43:5400:59:3101:02:26.5501:02:50.05+00:30:026:149.6
595NOWAK Monika 454BYDGOSZCZK-2028K 13400:15:0100:29:5200:45:2801:01:1401:02:21.2501:02:51.05+00:30:036:149.6
596KOSAKOWSKA Barbara 644OBÓZ BIEGOWYWARSZAWAK-509K 13500:16:0700:30:4700:45:1500:59:4201:02:28.6001:02:54.10+00:30:066:149.6
597KLATECKI Mateusz 9GDAŃSKM-30163M 46200:15:2500:29:5600:44:4700:59:2301:02:25.5001:03:07.90+00:30:206:149.6
598KLATECKA Emilia 8GDAŃSKK-3059K 13600:15:2500:29:5600:44:4700:59:2301:02:25.8001:03:07.90+00:30:206:149.6
599ĆWIKLIŃSKA Anna 292KLONIKTEAMBYDGOSZCZK-3060K 13700:15:0600:29:4700:44:4401:00:0001:02:53.4001:03:29.10+00:30:416:179.5
600KAWA Marcin 382CUKIER & SERCEBYDGOSZCZM-40148M 46300:15:2900:29:5800:45:1801:00:0501:02:48.0501:03:36.75+00:30:496:169.6
601CIEŚLAK Sławomir 489CHEŁMNOM-30164M 46400:14:3600:29:1300:44:3801:00:0401:02:58.5501:03:41.40+00:30:546:179.5
602MIELCAREK Zdzisław 15BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-701M 46500:15:2900:30:0800:45:2001:00:2501:03:21.8501:03:42.25+00:30:556:209.5
603SZMAŃDA Tony 364SPEED BIG TONYŁYSOMICEM-40149M 46600:14:2900:28:3900:44:0201:00:0801:03:35.0001:03:51.30+00:31:046:219.4
604KWIATKOWSKA Elżbieta 53BYDGOSZCZK-4039K 13800:15:1800:30:0200:45:1901:00:4201:03:28.1001:03:56.65+00:31:096:209.5
605GRABOWSKA Lucyna 104BRZOZA BIEGACIELEK-4040K 13900:15:2200:30:0600:45:2301:00:4601:03:33.0501:03:57.05+00:31:096:219.4
606SIĘBOR Agnieszka 298SOLEC KUJAWSKIK-3061K 14000:14:5100:29:5400:45:1101:00:5201:03:42.5001:04:03.10+00:31:156:229.4
607LEWANDOWSKA Katarzyna 424BYDGOSZCZK-3062K 14100:16:0400:30:5600:45:5701:01:2701:04:18.7501:04:55.60+00:32:086:259.3
608TOMSZA Michał 425BYDOSZCZM-30165M 46700:16:0300:30:5500:45:5601:01:2601:04:18.5501:04:55.70+00:32:086:259.3
609ZIELIŃSKI Waldemar 254BYDGOSZCZM-5060M 46800:15:5900:31:1100:46:3201:01:4101:04:31.8501:04:59.30+00:32:126:279.3
610BŁASIŃSKA Natalia 614CIECHOCINEKK-2029K 14200:15:2400:30:1600:45:5301:01:5301:04:38.9501:05:02.30+00:32:156:279.3
611PACZKOWSKA Agata 219OLIMPINK-2030K 14300:14:2600:29:4500:45:4801:02:0101:04:40.0001:05:04.20+00:32:176:289.3
612MARCINKOWSKI Piotr 366TORUŃM-40150M 46900:15:4000:31:1400:46:3101:01:5201:04:46.0001:05:20.90+00:32:336:289.3
613SOWIŃSKA Justyna 391ŁOCHOWICEK-4041K 14400:15:4800:31:1200:46:4101:02:1201:05:04.4501:05:34.05+00:32:466:309.2
614KRZYŻANOWSKI Wojciech 463AZS UMK COLLEGIUM MEDICUM W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZM-40151M 47000:16:1300:31:2000:47:0901:02:2301:04:49.4001:05:38.80+00:32:516:289.3
615WOJCIECHOWSKA Małgorzata 340BRZOZA BIEGABRZOZAK-5010K 14500:16:0500:31:4000:47:0801:02:3001:05:12.9501:05:41.65+00:32:546:319.2
616KUZIEMSKA Anna 638OBÓZ BIEGOWYWARSZAWAK-3063K 14600:16:3400:32:2600:47:5301:02:3701:05:23.0501:05:48.95+00:33:016:329.2
617CZYŻEWSKA Justyna 134BRZOZAK-3064K 14700:15:0500:31:0000:46:2701:02:2501:05:30.0001:05:52.90+00:33:056:339.2
618WIŚNIEWSKA RYBUS Roksana 373ŚWIECIEK-4042K 14800:16:1100:31:3400:47:0401:02:3601:05:36.8001:06:18.15+00:33:306:339.1
619KEMPA Arkadiusz 304RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-40152M 47100:15:3200:30:5800:46:4301:02:4101:05:44.1001:06:27.60+00:33:406:349.1
620BUKOWSKI Rafał 57OLIMPINM-40153M 47200:16:1500:31:5400:47:4601:03:1401:05:51.9501:06:37.00+00:33:496:359.1
621KAWALERSKI Krzysztof 173KRISIANKANIEMCZM-40154M 47300:16:1500:31:5500:47:4601:03:1401:05:51.8001:06:37.00+00:33:496:359.1
622MOROSZCZAK Dominika 3874RUN TEAM BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-3065K 14900:15:2400:30:2400:46:3701:03:2001:06:07.0501:06:47.05+00:33:596:369.1
623ŻYCHOWSKA Zuzanna 136BOLSSZUBIN WIEŚK-2031K 15000:15:5900:31:2300:47:2001:03:2601:06:25.7501:06:47.20+00:34:006:389
624KARDACH Magdalena 535BYDGOSZCZK-3066K 15100:16:2900:32:0700:47:5801:03:2601:06:17.3001:06:50.70+00:34:036:379.1
625ŻYCHOWSKI Rafał 325BOLSZALESIEM-30166M 47400:15:5900:31:2300:47:2001:03:2601:06:29.7501:06:51.55+00:34:046:399
626BUSE Małgorzata 69CHOJNICEK-2032K 15200:15:5800:31:2900:47:2301:03:0801:06:12.2001:06:52.20+00:34:056:379.1
627GRABOWSKI Piotr 103BRZOZA BIEGACIELEM-40155M 47500:16:3700:32:1700:48:0801:03:4001:06:49.1501:07:13.75+00:34:266:409
628WĄSICKI Kamil 541TORUŃM-2068M 47600:15:1500:31:1300:47:4601:04:3101:07:24.7001:07:34.90+00:34:476:448.9
629LUTKOWSKA Katarzyna 166TEAMOCHALBYDGOSZCZK-3067K 15300:13:5800:32:5900:49:0701:05:2401:08:29.5501:09:07.85+00:36:206:508.8
630LATOS Sandra 12TEAMOCHALBYDGOSZCZK-3068K 15400:16:5100:32:5900:49:0601:05:2401:08:28.5501:09:08.15+00:36:206:508.8
631CENTKOWSKA Ewelina 404CIECHOCINEKK-3069K 15500:16:0200:32:0600:48:4201:05:3101:08:36.0501:09:21.90+00:36:346:518.7
632PACZKOWSKI Mariusz 686OSIĘCINYM-30167M 47700:15:5900:32:0300:48:4001:05:3001:08:36.8001:09:22.60+00:36:356:518.7
633ŚLESIŃSKA Patrycja 420BRZOZAK-2033K 15600:16:5500:32:5200:49:1501:05:5701:08:43.9001:09:24.70+00:36:376:528.7
634ZAWISZEWSKI Adam 445BRZOZAM-30168M 47800:16:5500:32:5200:49:1501:05:5701:08:45.3001:09:25.60+00:36:386:528.7
635WIŚNIEWSKA Elżbieta 341BRZOZA BIEGABRZOZAK-4043K 15700:16:4000:33:0500:49:1401:05:5801:09:07.9501:09:31.95+00:36:446:548.7
636SZNAJDROWSKA Marta 597RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-2034K 15800:16:5500:33:0700:49:4701:06:1401:09:17.6501:09:52.05+00:37:046:558.7
637FUDAŁA Marek 165WARSZAWAM-6020M 47900:17:1700:34:0600:51:0101:07:4401:10:54.2001:11:04.90+00:38:177:058.5
638LIBERA Sabina 20PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-4044K 15900:17:2200:34:0900:51:2001:08:2101:11:14.1501:11:37.40+00:38:507:078.4
639KOISZEWSKA Izabela 350MIRAP LĘBORKLĘBORKK-4045K 16000:17:0600:33:4700:50:5001:08:0201:11:06.3001:11:43.15+00:38:557:068.4
640MIROWSKA Anna 352PRZYŁĘKIK-4046K 16100:17:0500:33:4600:50:4901:08:0101:11:06.2001:11:43.35+00:38:567:068.4
641DUTKIEWICZ Urszula 375TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-2035K 16200:17:0000:32:4500:49:3101:08:1101:11:58.1001:12:44.35+00:39:577:118.3
642PEPLIŃSKI Piotr 681LĘBORKM-40156M 48000:17:2400:34:4100:52:3301:09:5701:12:56.6001:13:25.60+00:40:387:178.2
643PEPLIŃSKA Iwona 682ŁEBA MORS POLANDLĘBORKK-4047K 16300:17:2600:34:4200:52:3501:09:5801:12:57.8001:13:25.90+00:40:387:178.2
644PERLIK Wiesław 249MATOWIZIELONKAM-6021M 48100:17:5000:35:0000:52:3601:10:2801:14:13.5001:15:01.05+00:42:137:258.1
645KLIMEK Karolina 399BYDGOSZCZK-2036K 16400:19:0200:37:1600:56:0601:14:0401:17:06.8001:17:55.80+00:45:087:427.8
646BRÓZDA Karolina 381TORUŃK-3070K 16500:17:4800:36:1900:57:0001:14:2501:17:33.8001:18:04.60+00:45:177:457.7
647BĄK Bogdan 186-BYDGOSZCZM-6022M 48200:17:2700:35:2100:54:4201:15:0101:18:53.4501:19:19.10+00:46:317:537.6
648ROSIŃSKA Janina 694PABIANICEK-701K 16600:21:3600:44:1901:05:5801:29:51.8001:29:54.85+00:57:078:596.7
MILUK Artur 515ŚWINKA RAĆKA TEAMGDAŃSKM-3000:11:37 DNF00:23:10 DNF00:34:36 DNF DNF DNF DNF--
GACKOWSKI Jarosław 679BYDGOSZCZM-4000:12:03 DNF00:23:40 DNF00:35:24 DNF DNF DNF DNF--
CIEMNICKI Jacek 355BYDGOSZCZM-4000:14:00 DNF00:27:05 DNF00:40:03 DNF DNF DNF DNF--
LUTKOWSKI Dariusz 168TEAMOCHALBYDGOSZCZM-3000:13:58 DNF00:32:57 DNF00:47:02 DNF DNF DNF DNF--
KOŁODYŃSKA Aleksandra 106CZARNOWOK-2000:16:14 DNF00:32:53 DNF00:51:05 DNF DNF DNF DNF--
ROŚ Adam 237NOWA WIEŚ WIELKAM-4000:12:52 DNF00:29:57 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 654 wynik(ów)