JAMNEŃSKI TOUR BIEGOWY - KLASYFIKACJA DECATHLONU

Organizator:
Herkules
Data:
2019-02-10
Miejsce:
Koszalin (Osiedle Jamno - Łabusz)
Dystans:
15 km
Zgłoszonych:
240
Wystartowało:
232
Nie ukończyło:
110
Ukończyło:
122
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Etap 1 | Etap 2 | Etap3 | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K-14 | M-14 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70+ | M-70+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MEtap 1Etap 2Etap3Czas
netto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KAŹMIERCZAK Agnieszka 3081ŚWIDWINK-401K 600:23:41.3900:23:20.1900:22:46.6101:09:48.19 4:3912.9
2GARSKA Joanna 3237ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINABYTÓWK-402K 1000:24:17.5400:23:52.4300:23:56.8801:12:06.85+00:02:184:4812.5
3RÓJ Barbara 3164BIAŁOGARDK-403K 1600:26:11.2000:25:22.9300:25:27.2701:17:01.40+00:07:135:0811.7
4DRABKOWSKA Agnieszka 3042BIAŁOGARDK-404K 1700:26:02.2900:26:02.6400:26:07.1201:18:12.05+00:08:235:1211.5
5WRÓBLEWSKA Marta 3218KOSZALINK-405K 1900:25:11.0000:26:24.5000:29:10.4801:20:45.98+00:10:575:2311.1
6NOWAK Ania 3132JEDWABIŚCIKOSZALINK-406K 2200:29:09.2100:26:48.8600:26:11.2201:22:09.29+00:12:215:2811
7KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 3104TEAM CZARNE BIEGACZARNEK-407K 2300:26:08.6100:28:12.1000:28:14.0601:22:34.77+00:12:465:3010.9
8BOKOTA Katarzyna 3011BIAŁOGARDK-408K 2800:29:14.7900:28:17.8900:27:53.0301:25:25.71+00:15:375:4110.5
9DOMAŃSKA Katarzyna 3037KOŁOBRZEGK-409K 3000:28:16.2000:28:55.0800:28:28.3901:25:39.67+00:15:515:4210.5
10ZUKAL Aleksandra 3226KOSZALINK-4010K 3300:28:45.8000:28:59.1500:28:47.5101:26:32.46+00:16:445:4610.4
11BORSUK Dorota 3012KOSZALINK-4011K 3400:29:02.3400:29:29.7200:29:09.9501:27:42.01+00:17:535:5010.3
12BEDNARZ Katarzyna 3005KOŁOBRZEGK-4012K 3600:30:31.3500:30:44.7600:29:55.8101:31:11.92+00:21:236:049.9
13ŚLEDŹ Joanna 3199WĘZEŁEKSŁUPSKK-4013K 4100:31:48.9100:32:32.4300:31:33.6901:35:55.03+00:26:066:239.4
14TRACZ Jadwiga 3201BIESIEKIERZK-4014K 4200:31:02.6200:32:02.0400:32:55.0201:35:59.68+00:26:116:239.4
LITWINOWICZ Renata 3110KB WYGANKOŁOBRZEGK-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:22:32.79 DNF DNF--
SULL Agnieszka 3187NIGHTRUNNERS SŁUPSKWODNICAK-4000:29:20.38 DNF00:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF DNF--
HEDDERGOTT Katarzyna 3060JEDWABIŚCIKOSZALINK-4000:00:00.00 DNF00:00:00.00 DNF00:34:59.90 DNF DNF--
RODZIEWICZ-CZAPLIŃSKA Agnieszka 3162KOSZALINK-4000:24:19.74 DNF00:00:00.00 DNF00:24:17.17 DNF DNF--
GRABSKA Iwona 3192BIAŁOGARDK-4000:00:00.00 DNF00:26:43.41 DNF00:25:38.46 DNF DNF--
PIECYCHNA Agata 3152KOŁOBRZEGK-4000:00:00.00 DNF00:32:11.10 DNF00:30:49.68 DNF DNF--
Znaleziono 20 wynik(ów)