Organizator : | Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Jastrzębie-Zdrój |
Data : | 2019-09-21 |
Miejsce : | Jastrzębie-Zdrój |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 969 |
Wystartowało : | 794 |
Nie ukończyło : | 7 |
Ukończyło : | 787 |
Na trasie : | 7 |
Wyniki PDF 5km : | |
Lista nagrodzonych : | Mistrzowska woj. Śląskiego - Klasyfikacja |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Open | M-Open | Bezwględny zwycięzca | Klasyfikacja drużynowa | Najlepszy Górnik | najlepsze czasy 22 | 1 fala | Mistrzyni woj. śląskiego | Najlepsza Jastrzębianka | Najlepsze Polki | Półmetek K | 2 fala | Mistrz woj. śląskiego | Najlepsi Polacy | Najlepszy Jastrzębianin | Półmetek M | K16-19 | M16-19 | K20-29 | M20-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 6 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Drużyna | Czas startu | 2.9km | 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MRÓWKA Mateusz | 350 | RADLIN | M20-29 | Bziegacze | 00:00:00 | 00:08:45 | 00:14:56 | ||
2 | CIEPŁAK Marcin | 352 | RYBNIK | M20-29 | Inżynieria biegania Team | 00:00:00 | 00:09:35 | 00:16:21 | ||
3 | LYSKO Jakub | 383 | DĄBROWA GÓRNICZA | M30-39 | 00:00:01 | 00:09:50 | 00:16:30 | |||
4 | DROŻDŻ Damian | 363 | RYBNIK | M30-39 | Inżynieria biegania Team | 00:00:01 | 00:09:50 | 00:16:32 | ||
5 | KWESTOROWSKI Bartosz | 380 | ZABRZE | M30-39 | 00:00:01 | 00:09:50 | 00:16:44 | |||
6 | ŻURAWIK Daniel | 415 | JAWORZNO | M30-39 | 00:00:01 | 00:09:50 | 00:16:46 | |||
7 | SZRENIAWA Paweł | 406 | MYSŁOWICE | M20-29 | 00:00:01 | 00:09:52 | 00:16:57 | |||
8 | PIEPRZYCKI Robert | 394 | ZALESICE | M20-29 | 00:00:01 | 00:10:05 | 00:17:03 | |||
9 | MUSKIETORZ Piotr | 388 | MIKOŁÓW | M30-39 | Inżynieria biegania Team | 00:00:00 | 00:10:03 | 00:17:06 | ||
10 | KOŹMIŃSKI Józef | 378 | KOZY | M30-39 | 00:00:01 | 00:09:55 | 00:17:07 | |||
11 | BULIK Witold | 359 | GILOWICE | M50-59 | PKS Olimpijczyk Gilowice | 00:00:01 | 00:10:05 | 00:17:09 | ||
12 | CZAPLA Piotr | 362 | ZABRZE | M20-29 | 00:00:01 | 00:10:14 | 00:17:25 | |||
13 | LIZAK Wociech | 381 | PAWŁOWICE | M30-39 | Niesłony Lizak | 00:00:00 | 00:10:15 | 00:17:26 | ||
14 | KARDAS Arkadiusz | 373 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M30-39 | 00:00:01 | 00:10:23 | 00:17:37 | |||
15 | PORĘBA Grzegorz | 396 | ŻORY | M30-39 | Niewybiegani | 00:00:00 | 00:10:24 | 00:17:44 | ||
16 | BŁASZCZYK Dominik | 358 | KALETY | M30-39 | 00:00:01 | 00:10:32 | 00:17:51 | |||
17 | BARTOSIK Sebastian | 357 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M30-39 | FORMA Wodzisław Śląski | 00:00:02 | 00:10:29 | 00:18:00 | ||
18 | RAJWA Roman | 397 | CHYBIE | M20-29 | Bziegacze | 00:00:01 | 00:10:31 | 00:18:06 | ||
19 | CICHOŃ Roman | 361 | MIERZĘCICE | M40-49 | 00:00:02 | 00:10:38 | 00:18:06 | |||
20 | KLIMEK Wojciech | 376 | LUBOMIA | M16-19 | 00:00:01 | 00:10:41 | 00:18:07 | |||
21 | DUŹNIAK Dominik | 364 | GLIWICE | M30-39 | 00:00:02 | 00:10:39 | 00:18:11 | |||
22 | JASICA Mateusz | 371 | SŁAWKÓW | M16-19 | KUSY Bukowno | 00:00:01 | 00:10:42 | 00:18:13 | ||
23 | JARCO Dominik | 370 | ŻYWIEC | M20-29 | 00:00:01 | 00:10:28 | 00:18:16 | |||
24 | STARZYCKI Przemysław | 402 | JAWORZNO | M20-29 | KB MCKIS Jaworzno | 00:00:02 | 00:10:34 | 00:18:17 | ||
25 | BARTNIK Sebastian | 356 | Street Spirit - TEAM NOWAK | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:02 | 00:10:53 | 00:18:25 | ||
26 | WALCZYŃSKI Mariusz | 408 | ŻORY | M30-39 | Niewybiegani | 00:00:02 | 00:10:53 | 00:18:25 | ||
27 | SOBOL Tomasz | 401 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:01 | 00:10:54 | 00:18:27 | |||
28 | KAŁUŻNY Adam | 372 | RUDA ŚLĄSKA | M30-39 | SOCIOS SILESIA | 00:00:02 | 00:10:47 | 00:18:28 | ||
29 | OSETEK Paweł | 392 | PSZÓW | M30-39 | Radlinioki w biegu | 00:00:01 | 00:10:45 | 00:18:36 | ||
30 | WOWRY Klaudiusz | 410 | CIESZYN | M16-19 | Olza Cieszyn | 00:00:00 | 00:10:57 | 00:18:38 | ||
31 | SZKODA Dariusz | 405 | RUDA ŚLĄSKA | M30-39 | SOCIOS SILESIA | 00:00:02 | 00:10:59 | 00:18:39 | ||
32 | CHRAPKIEWICZ Michał | 360 | CIESZYN | M30-39 | Olza Cieszyn | 00:00:02 | 00:10:56 | 00:18:39 | ||
33 | ZIELIŃSKI Rafał | 413 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie | 00:00:01 | 00:10:46 | 00:18:46 | ||
34 | LEDWOŃ Paweł | 468 | TYCHY | M30-39 | 00:00:03 | 00:11:04 | 00:18:48 | |||
35 | RĘBISZ Mariusz | 398 | RACIBÓRZ | M40-49 | 00:00:01 | 00:11:09 | 00:18:49 | |||
36 | ŻERDKA Michał | 542 | BIERUŃ | M30-39 | 00:00:03 | 00:11:04 | 00:18:49 | |||
37 | JASTRZĘBSKI Piotr | 451 | ZABRZE | M30-39 | 00:00:02 | 00:11:03 | 00:18:50 | |||
38 | MOLA Mateusz | 485 | WILAMOWICE | M16-19 | Olza Cieszyn | 00:00:04 | 00:11:06 | 00:18:50 | ||
39 | GIŻYŃSKI Damian | 366 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | GB Galopujące Ślimaki | 00:00:02 | 00:11:16 | 00:18:57 | ||
40 | NOGA Krystian | 488 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M30-39 | FORMA Wodzisław Śląski | 00:00:04 | 00:11:11 | 00:18:59 | ||
41 | GRUDZIEŃ Krzysztof | 368 | SKOCZÓW | M40-49 | 00:00:03 | 00:11:07 | 00:19:04 | |||
42 | DZIARSKI Wiesław | 436 | RYBNIK | M60-69 | 00:00:04 | 00:11:12 | 00:19:09 | |||
43 | MALINA Adam | 477 | BOJSZOWY | M40-49 | 00:00:02 | 00:11:15 | 00:19:10 | |||
44 | MENCEWICZ Paweł | 484 | GOŁKOWICE | M40-49 | FORMA Wodzisław Śląski | 00:00:02 | 00:11:17 | 00:19:12 | ||
45 | OLBRICH Artur | 391 | TWORKÓW | M30-39 | 00:00:03 | 00:11:25 | 00:19:23 | |||
46 | MEREDYK Adrian | 387 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:02 | 00:11:17 | 00:19:26 | |||
47 | KILJAN Mariusz | 375 | JAWORZNO | M40-49 | KB MCKIS Jaworzno | 00:00:02 | 00:11:19 | 00:19:26 | ||
48 | ADAMSKI Robert | 353 | BIERUŃ | M30-39 | Brykająca Grupa Biegowa | 00:00:03 | 00:11:38 | 00:19:34 | ||
49 | PALT Tomasz | 499 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:04 | 00:11:39 | 00:19:39 | |||
50 | STUCHLIK Marek | 520 | JARZĄBKOWICE | M30-39 | Aktywna Pszczyna Runners Team | 00:00:04 | 00:11:35 | 00:19:39 | ||
51 | WOLNY Ariel | 535 | ŁUKÓW ŚLĄSKI | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:47 | 00:19:46 | |||
52 | BIAŁOŻYT Michał | 422 | KAMESZNICA | M16-19 | 00:00:03 | 00:11:49 | 00:19:48 | |||
53 | KLYSZCZ Paweł | 459 | ŁAZISKA GÓRNE | M20-29 | 00:00:04 | 00:11:35 | 00:19:49 | |||
54 | SZPYRKA Sebastian | 523 | BIELSKO BIAŁA | M20-29 | 00:00:02 | 00:11:45 | 00:19:51 | |||
55 | HANKUS Łukasz | 447 | ŻYWIEC | M30-39 | 00:00:07 | 00:11:49 | 00:19:52 | |||
56 | NOWICKI Tomasz | 491 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | Klub Biegacza Fartlek | 00:00:06 | 00:11:46 | 00:20:00 | ||
57 | BRYŁA Rafał | 427 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | Klub Biegacza Fartlek | 00:00:05 | 00:11:48 | 00:20:02 | ||
58 | KNAPEK Łukasz | 603 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M20-29 | 00:00:11 | 00:11:58 | 00:20:07 | |||
59 | PALKA Dawid | 650 | TYCHY | M40-49 | 40-latek Tychy | 00:00:05 | 00:11:47 | 00:20:08 | ||
60 | CIECIAK Grzegorz | 430 | ŻORY | M40-49 | 00:00:09 | 00:11:55 | 00:20:08 | |||
61 | HEJNA Michał | 587 | SKRZYSZÓW | M30-39 | Koszulka Hynia | 00:00:07 | 00:11:57 | 00:20:10 | ||
62 | RAJWA Jan | 508 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | Bziegacze | 00:00:05 | 00:11:51 | 00:20:19 | ||
63 | SIEGMUND Tadeusz | 679 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M40-49 | Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie | 00:00:02 | 00:12:01 | 00:20:21 | ||
64 | STACHOWSKI Ireneusz | 519 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | FORMA Wodzisław Śląski | 00:00:02 | 00:11:58 | 00:20:22 | ||
65 | LORANC Maciej | 473 | BIELSKO-BIAŁA | M50-59 | NUTREND BIEGA | 00:00:04 | 00:12:11 | 00:20:24 | ||
66 | SURWIŁO Sandro | 521 | TYCHY | M30-39 | 00:00:03 | 00:12:04 | 00:20:25 | |||
67 | ROMIK Krzysztof | 510 | PYSKOWICE | M40-49 | 00:00:07 | 00:12:06 | 00:20:26 | |||
68 | ADAMCZEWSKI Waldemar | 543 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | Klub Biegacza Fartlek | 00:00:06 | 00:12:07 | 00:20:29 | ||
69 | PAGIEŁA Łukasz | 497 | POGÓRZE | M30-39 | Olza Cieszyn | 00:00:01 | 00:12:04 | 00:20:30 | ||
70 | RESPONDEK Leszek | 673 | ŻORY | M30-39 | 00:00:08 | 00:12:09 | 00:20:30 | |||
71 | WOWRY Grzegorz | 409 | CIESZYN | M30-39 | Olza Cieszyn | 00:00:00 | 00:12:05 | 00:20:31 | ||
72 | WRZECIONKOWSKI Adrian | 536 | TYCHY | M30-39 | 00:00:10 | 00:12:12 | 00:20:38 | |||
73 | NYKIEL Mariusz | 492 | MYSŁOWICE | M30-39 | SOCIOS SILESIA | 00:00:00 | 00:10:46 | 00:20:39 | ||
74 | GADAJ Grzegorz | 439 | RADLIN | M30-39 | 00:00:04 | 00:12:00 | 00:20:39 | |||
75 | KOWAL Łukasz | 609 | RYBNIK | M20-29 | 00:00:06 | 00:12:22 | 00:20:40 | |||
76 | BRZÓSKA Rafał | 428 | CIESZYN | M40-49 | 00:00:05 | 00:12:10 | 00:20:42 | |||
77 | MAJ Przemysław | 476 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | Klub Biegacza Fartlek | 00:00:07 | 00:12:16 | 00:20:42 | ||
78 | MAZUR Marek | 482 | JASTRZĘBIE - ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:04 | 00:12:12 | 00:20:48 | |||
79 | LILLA Piotr | 470 | JASTRZĘBIE - ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:04 | 00:11:52 | 00:20:50 | |||
80 | RUCIŃSKI Krzysztof | 676 | RYBNIK | M40-49 | 00:00:07 | 00:12:00 | 00:20:50 | |||
81 | GÓRSKI Michał | 583 | RACIBÓRZ | M20-29 | 00:00:08 | 00:12:24 | 00:20:50 | |||
82 | DEJEWSKI Jakub | 433 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | GB Galopujące Ślimaki | 00:00:15 | 00:12:11 | 00:20:50 | ||
83 | SERAFIN Dariusz Izabela | 514 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M50-59 | Klub Biegacza Fartlek | 00:00:03 | 00:12:27 | 00:20:56 | ||
84 | KARPLEWICZ Andrzej | 456 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | GB Galopujące Ślimaki | 00:00:09 | 00:12:12 | 00:20:56 | ||
85 | HIMEL Adrian | 448 | KRZANOWICE | M20-29 | 00:00:03 | 00:12:07 | 00:20:59 | |||
86 | PRZYBYŁA Tadeusz | 805 | GOŁKOWICE | M30-39 | 00:00:07 | 00:12:24 | 00:21:00 | |||
87 | ROEHRICH Krzysztof | 509 | ŁĄKA | M30-39 | 00:00:04 | 00:12:15 | 00:21:01 | |||
88 | MICHALSKI Rafał | 636 | JAWORZNO | M40-49 | KB MCKIS Jaworzno | 00:00:05 | 00:12:17 | 00:21:03 | ||
89 | SZKATUŁA Henryk | 688 | WODZISŁAW ŚL. | M50-59 | Koszulka Hynia | 00:00:03 | 00:12:18 | 00:21:04 | ||
90 | SMOLIK Łukasz | 897 | LESZNA GÓRNA | M20-29 | Olza Cieszyn | 00:00:18 | 00:12:30 | 00:21:04 | ||
91 | NIEDZIELA Stefan | 486 | KNURÓW | M60-69 | 00:00:03 | 00:12:10 | 00:21:05 | |||
92 | GRUCEL Damian | 445 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | KS M.E.T.A. | 00:00:08 | 00:12:26 | 00:21:09 | ||
93 | GLINIECKI Bartlomiej | 443 | JAWORZNO | M40-49 | KB MCKIS Jaworzno | 00:00:05 | 00:12:22 | 00:21:12 | ||
94 | JOCHLIK Szymon | 452 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:07 | 00:12:15 | 00:21:13 | |||
95 | FLORKIEWICZ Sławomir | 571 | SOSNOWIEC | M50-59 | 00:00:08 | 00:12:24 | 00:21:13 | |||
96 | SZAREK Krzysztof | 522 | JASIENICA 953 | M30-39 | BIEG PO ZDRÓJ | 00:00:08 | 00:12:26 | 00:21:13 | ||
97 | OGIERMAN Grzegorz | 494 | CIESZYN | M40-49 | Olza Cieszyn | 00:00:06 | 00:12:27 | 00:21:14 | ||
98 | DUDZIK Sebastian | 568 | MAZAŃCOWICE | M30-39 | 00:00:15 | 00:12:33 | 00:21:17 | |||
99 | LAZAR Damian | 624 | ŻORY | M30-39 | 00:00:17 | 00:12:40 | 00:21:17 | |||
100 | BULANDA Andrzej | 554 | BIERUŃ | M40-49 | 00:00:05 | 00:12:31 | 00:21:20 | |||
101 | KORCZ Daniel | 461 | JAWORZNO | M40-49 | KB MCKIS Jaworzno | 00:00:07 | 00:12:33 | 00:21:24 | ||
102 | SIKORA Stefan | 516 | BIELSKO BIALA | M70+ | 00:00:08 | 00:12:43 | 00:21:25 | |||
103 | WOJAKOWSKI Krzysztof | 533 | GLIWICE | M40-49 | 00:00:06 | 00:12:35 | 00:21:26 | |||
104 | LEŚNIAK Krzysztof | 469 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M40-49 | Radlinioki w biegu | 00:00:15 | 00:12:45 | 00:21:31 | ||
105 | JĘDRZEJAK Piotr | 596 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:12 | 00:12:40 | 00:21:36 | |||
106 | KAMYCZEK Grzegorz | 600 | SKOCZÓW | M40-49 | 00:00:20 | 00:12:53 | 00:21:37 | |||
107 | UCIEKLAK Waldemar | 529 | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:00:08 | 00:12:40 | 00:21:41 | |||
108 | KUNINA Paweł | 465 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:03 | 00:12:40 | 00:21:43 | |||
109 | JANECKI Mateusz | 591 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | Bziegacze | 00:00:05 | 00:12:31 | 00:21:51 | ||
110 | KOWALSKI Robert | 610 | RYBNIK | M50-59 | 00:00:09 | 00:12:46 | 00:21:51 | |||
111 | SZAREK Rafał | 685 | JAWORZNO | M40-49 | KB MCKIS Jaworzno | 00:00:18 | 00:13:03 | 00:21:53 | ||
112 | URBAN Patryk | 699 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:21 | 00:12:33 | 00:21:53 | |||
113 | GRUDZIŃSKI Radosław | 584 | ZABRZE | M30-39 | 00:00:06 | 00:12:54 | 00:21:54 | |||
114 | IZYDORCZYK Robert | 588 | TYCHY | M40-49 | 00:00:09 | 00:12:50 | 00:21:56 | |||
115 | PIŁATOWSKI Mirosław | 660 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie | 00:00:03 | 00:12:56 | 00:22:11 | ||
116 | BORYCZKA Szymon | 426 | MIEDZYRZECZE | M30-39 | 00:00:11 | 00:12:50 | 00:22:15 | |||
117 | GAUDYN Andrzej | 440 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M30-39 | 00:00:11 | 00:13:23 | 00:22:23 | |||
118 | FLISZTA Marcin | 570 | SOSNOWIEC | M30-39 | 00:00:07 | 00:13:00 | 00:22:26 | |||
119 | KOŁEK Michał | 763 | RACIBÓRZ | M30-39 | 00:00:10 | 00:13:20 | 00:22:28 | |||
120 | KUŚ Dawid | 623 | KATOWICE | M30-39 | 00:00:05 | 00:13:20 | 00:22:29 | |||
121 | PASTWA Grzegorz | 653 | JASIENICA | M40-49 | 00:00:00 | 00:13:12 | 00:22:30 | |||
122 | GROMEK Michał | 444 | KOCIERZ MOSZCZANICKI | M20-29 | 00:00:04 | 00:13:03 | 00:22:33 | |||
123 | KUBERA Dawid | 463 | TYCHY | M30-39 | 00:00:10 | 00:13:18 | 00:22:34 | |||
124 | KACZMAREK Jacek | 453 | CZERWIONKA LESZCZYNY | M30-39 | GRUBIORZE LOTAJOM | 00:00:12 | 00:13:27 | 00:22:38 | ||
125 | ONAK Paweł | 645 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:20 | 00:13:13 | 00:22:38 | |||
126 | TIDE Krzysztof | 693 | ŻORY | M20-29 | 00:00:22 | 00:13:29 | 00:22:43 | |||
127 | CHRAPKIEWICZ Marek | 560 | PSZCZYNA | M30-39 | Aktywna Pszczyna Runners Team | 00:00:04 | 00:13:18 | 00:22:44 | ||
128 | KUBALA Jan | 861 | PAWŁOWICE | M30-39 | 00:00:14 | 00:13:28 | 00:22:45 | |||
129 | JAKUBCZYK Jacek | 449 | CHORZÓW | M40-49 | 00:00:10 | 00:13:24 | 00:22:48 | |||
130 | PIETRASZ Krzysztof | 658 | RADLIN | M30-39 | 00:00:17 | 00:13:30 | 00:22:49 | |||
131 | KIEPIELA Dawid | 941 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | Klub Biegacza Fartlek | 00:00:30 | 00:13:35 | 00:22:53 | ||
132 | POJDA Grzegorz | 664 | RYBNIK | M40-49 | 00:00:15 | 00:13:28 | 00:23:03 | |||
133 | PIECZARA Błażej | 657 | JAWORZNO | M40-49 | KB MCKIS Jaworzno | 00:00:06 | 00:13:35 | 00:23:05 | ||
134 | APOSTOLSKI Wojciech | 416 | SOSNOWIEC | M40-49 | 00:00:09 | 00:13:29 | 00:23:06 | |||
135 | KRZYSTAŁA Paweł | 615 | CZERWIONKA | M20-29 | 00:00:11 | 00:13:46 | 00:23:09 | |||
136 | HARAZIN Janusz | 586 | PAWŁOWICE | M30-39 | 00:00:11 | 00:13:44 | 00:23:11 | |||
137 | LELENIEWSKI Jacek | 625 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:15 | 00:13:42 | 00:23:11 | |||
138 | URBASIK Mariusz | 700 | RYDUŁTOWY | M50-59 | 00:00:10 | 00:13:42 | 00:23:13 | |||
139 | RUBIN Andrzej | 511 | JAWORZNO | M40-49 | KB MCKIS Jaworzno | 00:00:19 | 00:13:52 | 00:23:13 | ||
140 | NANTKA Witek | 785 | RYBNIK | M40-49 | Inżynieria biegania Team | 00:00:19 | 00:13:49 | 00:23:14 | ||
141 | ZAWADA Sebastian | 715 | KNURÓW | M40-49 | 00:00:21 | 00:13:59 | 00:23:18 | |||
142 | WALA Marek | 823 | JASTRZĘBIE-ZDROJ | M40-49 | 00:00:20 | 00:14:01 | 00:23:21 | |||
143 | SZYMAŃSKI Piotr | 690 | BYTOM | M40-49 | 00:00:11 | 00:13:41 | 00:23:23 | |||
144 | NIEMCZYK Rafał | 643 | JAWORZNO | M30-39 | KB MCKIS Jaworzno | 00:00:08 | 00:14:03 | 00:23:25 | ||
145 | MARON Tomasz | 479 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | Klub Biegacza MOSiR Jastrzębie | 00:00:23 | 00:14:06 | 00:23:33 | ||
146 | WANDZEL Tomasz | 824 | RYBNIK | M30-39 | 00:00:13 | 00:14:03 | 00:23:38 | |||
147 | CZAPOROWSKI Tomasz | 431 | JASTRZĘBIE - ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:25 | 00:14:11 | 00:23:44 | |||
148 | GAWLAS Krzysztof | 578 | GÓRKI WIELKIE | M30-39 | 00:00:17 | 00:13:43 | 00:23:46 | |||
149 | JESIONEK Krzysztof | 593 | IMIELIN | M30-39 | 00:00:13 | 00:14:16 | 00:23:57 | |||
150 | JASIŃSKI Maksymilian | 592 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | 00:00:22 | 00:14:07 | 00:23:57 | ||
151 | PETRYKOWSKI Grzegorz | 654 | ŻORY | M50-59 | 00:00:09 | 00:14:10 | 00:24:00 | |||
152 | KAMIŃSKI Zbigniew | 599 | CZERWIONKA -LESZCZYNY | M30-39 | 00:00:13 | 00:14:12 | 00:24:01 | |||
153 | LIZAK Grzegorz | 471 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | Niesłony Lizak | 00:00:04 | 00:14:09 | 00:24:05 | ||
154 | URBASIK Daniel | 909 | RYDUŁTOWY | M30-39 | 00:00:27 | 00:14:21 | 00:24:08 | |||
155 | GAŁKIEWICZ Michał | 577 | KATOWICE | M40-49 | 00:00:09 | 00:14:22 | 00:24:10 | |||
156 | POCZĄTEK Damian | 662 | OCHABY MAŁE | M20-29 | Gwiezdna Flota | 00:00:09 | 00:14:18 | 00:24:12 | ||
157 | GORZELAK Zbigniew | 515 | BIELSKO BIALA | M40-49 | 00:00:12 | 00:14:28 | 00:24:13 | |||
158 | SZCZEPANIAK Aleksander | 686 | CIESZYN | M50-59 | 00:00:10 | 00:14:16 | 00:24:15 | |||
159 | SKRZYPCZAK Dawid | 895 | ŻORY | M16-19 | 00:00:25 | 00:14:27 | 00:24:17 | |||
160 | NOWAK Ryszard | 787 | SOSNOWIEC | M60-69 | 00:00:21 | 00:14:27 | 00:24:20 | |||
161 | OSZCZĘDA Bartosz | 790 | CZERWIONKA -LESZCZYNY | M20-29 | 00:00:19 | 00:14:32 | 00:24:22 | |||
162 | HEJNA Artur | 856 | RADLIN | M40-49 | Radlinioki w biegu | 00:00:17 | 00:14:20 | 00:24:24 | ||
163 | BOTOREK Michał | 550 | CIESZYN | M30-39 | 00:00:16 | 00:14:30 | 00:24:29 | |||
164 | SZCZEPANIAK Kamil | 817 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M20-29 | 00:00:22 | 00:14:24 | 00:24:32 | |||
165 | BURAS Roman | 555 | RYBNIK | M50-59 | 00:00:25 | 00:14:58 | 00:24:32 | |||
166 | BRAUNER Wojciech | 552 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:34 | 00:24:33 | |||
167 | ZAWADZKI Tyberiusz | 834 | GOLASOWICE | M40-49 | 00:00:13 | 00:14:21 | 00:24:40 | |||
168 | KAPTUR Wojciech | 756 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M70+ | 00:00:18 | 00:14:40 | 00:24:42 | |||
169 | JANKO Kamil | 751 | MIĘDZYRZECZE | M30-39 | 00:00:16 | 00:14:35 | 00:24:43 | |||
170 | ROZMUS Wojciech | 890 | GÓRA | M40-49 | PoWoli do Celu | 00:00:11 | 00:14:23 | 00:24:45 | ||
171 | GANDZEL Szymon | 581 | MAZAŃCOWICE | M30-39 | 00:00:23 | 00:14:55 | 00:25:14 | |||
172 | TOCHOWICZ Bartosz | 694 | GOLESZÓW | M50-59 | Olza Cieszyn | 00:00:20 | 00:14:46 | 00:25:18 | ||
173 | BOŚ Przemysław | 549 | JAWORZNO | M30-39 | KB MCKIS Jaworzno | 00:00:19 | 00:15:08 | 00:25:24 | ||
174 | MALISZEWSKI Dariusz | 778 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:22 | 00:15:00 | 00:25:35 | |||
175 | GOIK Damian | 742 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | Bziegacze | 00:00:20 | 00:14:30 | 00:25:45 | ||
176 | PALA Mariusz | 792 | PSZCZYNA | M30-39 | 00:00:15 | 00:14:44 | 00:25:47 | |||
177 | KRÓLIK Arkadiusz | 768 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | 00:00:22 | 00:15:12 | 00:25:49 | ||
178 | SUBIK Tomasz | 684 | GLIWICE | M30-39 | 00:00:19 | 00:15:06 | 00:25:51 | |||
179 | TOMASICZEK Dawid | 972 | DANKOWICE | M20-29 | 00:00:21 | 00:15:12 | 00:26:00 | |||
180 | RASZKA Janusz | 808 | CIESZYN | M50-59 | Olza Cieszyn | 00:00:20 | 00:15:26 | 00:26:03 | ||
181 | BAJOR Paweł | 837 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | M30-39 | 00:00:15 | 00:15:02 | 00:26:09 | |||
182 | OGIERMAN Mariusz | 876 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20-29 | 00:00:20 | 00:15:12 | 00:26:10 | |||
183 | STEKLA Bartłomiej | 904 | SKOCZÓW | M20-29 | 00:00:14 | 00:15:02 | 00:26:11 | |||
184 | METLAK Piotr | 980 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:00 | 00:14:55 | 00:26:18 | |||
185 | MATUSZEK Tomasz | 781 | TURZA ŚLĄSKA | M40-49 | Bank Spółdzielczy Jastrzębie | 00:00:18 | 00:15:17 | 00:26:22 | ||
186 | HUCHRO Tomasz | 749 | PIEKARY ŚLĄSKIE | M20-29 | 00:00:12 | 00:15:39 | 00:26:41 | |||
187 | CIEŚLA Adam | 564 | RYBNIK | M40-49 | Nieformalna Grupa Biegowa Rybnik | 00:00:31 | 00:15:27 | 00:26:48 | ||
188 | DURAJ Dariusz | 848 | BYSTRA | M30-39 | WKURW_TEAM | 00:00:16 | 00:15:53 | 00:26:53 | ||
189 | KUŚKA Tadeusz | 952 | JANKOWICE | M30-39 | 00:00:29 | 00:15:45 | 00:26:57 | |||
190 | ZAWIERUCHA Aleksander | 916 | ŻORY | M50-59 | MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORY | 00:00:22 | 00:16:06 | 00:27:09 | ||
191 | WILSZ Adam | 911 | PANIÓWKI | M40-49 | 00:00:16 | 00:16:22 | 00:27:22 | |||
192 | MROZEK Maciej | 784 | ŁUKÓW ŚLĄSKI | M40-49 | 00:00:24 | 00:16:16 | 00:27:30 | |||
193 | JESIONEK Bogusław | 939 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:27 | 00:16:22 | 00:27:47 | |||
194 | MARON Tadeusz | 633 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:23 | 00:16:14 | 00:28:03 | |||
195 | DRĄG Rafał | 847 | BESTWINKA | M30-39 | 00:00:26 | 00:16:46 | 00:28:31 | |||
196 | PIETRZYK Marek | 959 | CHYBIE | M60-69 | 00:00:25 | 00:17:00 | 00:28:45 | |||
197 | POSTUPALSKI Marcin | 962 | JASTRZĘBIE - ZDRÓJ | M40-49 | 00:00:27 | 00:17:30 | 00:29:41 | |||
198 | GIL Krzysztof | 935 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M50-59 | 00:00:25 | 00:17:34 | 00:29:44 | |||
199 | WILMANOWICZ Rafał | 975 | BIELSKO-BIAŁA | M20-29 | 00:00:19 | 00:17:36 | 00:30:13 | |||
200 | BURDA Andrzej | 843 | RACIBÓRZ | M30-39 | Eko-Okna Runners | 00:00:27 | 00:17:26 | 00:30:24 | ||
201 | SCHAB Paweł | 678 | CIESZYN | M30-39 | 00:00:00 | 00:20:58 | 00:30:53 | |||
202 | KUCZMIERCZYK Janusz | 951 | MYSLOWICE | M70+ | 00:00:28 | 00:18:44 | 00:31:58 | |||
203 | LIZAK Adam | 773 | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | Niesłony Lizak | 00:00:28 | 00:18:39 | 00:32:24 | ||
204 | KUBAS Mariusz | 949 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M40-49 | Klub Biegacza Fartlek | 00:00:30 | 00:18:58 | 00:32:50 | ||
205 | FOJCIK Piotr | 932 | RYBNIK | M50-59 | 00:00:32 | 00:16:19 | 00:35:03 | |||
206 | WOJCIECHOWSKI Marcin | 833 | RADLIN | M30-39 | Radlinioki w biegu | 00:00:01 | 00:31:22 | 00:40:11 | ||
207 | MAJKA Tomasz | 777 | JAWORZNO | M30-39 | KB MCKIS Jaworzno | 00:00:20 | 00:34:53 | 00:44:07 | ||
208 | KURTO Grzegorz | 621 | BIELSKO-BIAŁA | M40-49 | 00:00:08 | 00:34:45 | 00:44:13 | |||
209 | FILUSZ Dawid | 737 | RYBNIK | M20-29 | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | 00:00:19 | 00:35:05 | 00:44:59 | ||
210 | POŁOMSKI Grzegorz | 503 | RYDUŁTOWY | M30-39 | 00:00:00 | |||||
211 | URBAŚ Roman | 530 | JAWORZE | M40-49 | 00:00:00 | 00:13:37 |
Znaleziono 211 wynik(ów)