K2 RUN

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2016-09-24
Miejsce:
Lądek Zdrój
Dystans:
8.611 km
Zgłoszonych:
122
Wystartowało:
122
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
122
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18-35 | M18-35 | K36-49 | M36-49 | K50+ | M50+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8.611km
Czas
brutto
8.611km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JOCHYMEK Piotr 154WYSZEDŁZDOMU.PLM18-351M 100:00:0000:35:21.0000:35:21.00 4:0614,6
2WRÓBEL Łukasz 196KGB Grzmot KomornikiM36-491M 200:00:0000:35:39.0000:35:39.00+00:00:184:0814,5
3SZPINEK Marcin 109TUTU TeamM36-492M 300:00:0000:38:07.0000:38:07.00+00:02:464:2513,6
4NOWAK Wojciech 208M18-352M 400:00:0000:38:28.0000:38:28.00+00:03:074:2813,4
5KOBRYŃ Dominik 210Byledobiec AninM36-493M 500:00:0000:38:41.0000:38:41.00+00:03:204:2913,4
6PĘKALA Krzysztof 183M36-494M 600:00:0000:38:53.0000:38:53.00+00:03:324:3013,3
7WĄCHAŁA Łukasz 175M18-353M 700:00:0000:39:06.0000:39:06.00+00:03:454:3213,2
8KITA Michał 116pędzący w miejscuM36-495M 800:00:0000:39:14.0000:39:14.00+00:03:534:3313,2
9MICHNOL Kamil 1587 kontynentówM36-496M 900:00:0000:39:22.0000:39:22.00+00:04:014:3413,1
10DOMOWICZ Wojciech 156Cyklosport BolesławiecM18-354M 1000:00:0000:39:28.0000:39:28.00+00:04:074:3513,1
11KOWALIK Andrzej 209Bieg OpolskiM36-497M 1100:00:0000:40:06.0000:40:06.00+00:04:454:3912,9
12BONDARA Sylwia 219JacekBiega Running TeamK18-351K 100:00:0000:40:27.0000:40:27.00+00:05:064:4112,8
13WOWER Bartłomiej 134CSC Adventure AcademyM18-355M 1200:00:0000:40:36.0000:40:36.00+00:05:154:4212,7
14SZCZEPANIAK Kamil 153KARPACZ SPORTM18-356M 1300:00:0000:40:57.0000:40:57.00+00:05:364:4512,6
15GOLAK Agnieszka 120Runner's PowerK36-491K 200:00:0000:40:58.0000:40:58.00+00:05:374:4512,6
16CIECIUCH Maciej 197OLAWS ZłotoryjaM36-498M 1400:00:0000:41:06.0000:41:06.00+00:05:454:4612,6
17ZIELIŃSKI Paweł 122M18-357M 1500:00:0000:41:07.0000:41:07.00+00:05:464:4612,6
18DZIUK Łukasz 105M18-358M 1600:00:0000:41:10.0000:41:10.00+00:05:494:4612,5
19TOMASZEWICZ Sylwester 204TEAM NABIEGOWKACH.PLM36-499M 1700:00:0000:41:31.0000:41:31.00+00:06:104:4912,4
20NIEZGODKA Tomasz 135Faktoring EkspertM36-4910M 1800:00:0000:43:34.0000:43:34.00+00:08:135:0311,9
21ZUGAJ Robert 159www.ciaglebiec.plM36-4911M 1900:00:0000:43:43.0000:43:43.00+00:08:225:0411,8
22NIEKRAŚ Lidia 215K36-492K 300:00:0000:43:50.0000:43:50.00+00:08:295:0511,8
23DERENCZ Michał 115TESAR biegaM36-4912M 2000:00:0000:44:08.0000:44:08.00+00:08:475:0711,7
24ŁABUZ Małgorzata 184K18-352K 400:00:0000:44:31.0000:44:31.00+00:09:105:1011,6
24CZARNY Jaroslaw 185M18-359M 2100:00:0000:44:31.0000:44:31.00+00:09:105:1011,6
26PAWLAK Bartosz 143Załoga GóralskaM18-3510M 2200:00:0000:44:52.0000:44:52.00+00:09:315:1211,5
27JANKOWSKI Łukasz 187TRICLUBM18-3511M 2300:00:0000:44:53.0000:44:53.00+00:09:325:1211,5
28KAWA Konrad 186M18-3512M 2400:00:0000:44:57.0000:44:57.00+00:09:365:1311,5
29FOGIEL-PAWŁOWSKA Agnieszka 117Los BieganerosK36-493K 500:00:0000:45:01.0000:45:01.00+00:09:405:1311,5
30CZARNIECKI Daniel 217M18-3513M 2500:00:0000:45:10.0000:45:10.00+00:09:495:1411,4
31MALIK Agnieszka 198Ząbkowicka Grupa Biegowa FrankensteinK36-494K 600:00:0000:45:17.0000:45:17.00+00:09:565:1511,4
32PIŁAT Michał 148Speleoklub Bobry ŻagańM36-4913M 2600:00:0000:45:38.0000:45:38.00+00:10:175:1811,3
33WALKOWIAK Dominik 149M18-3514M 2700:00:0000:45:42.0000:45:42.00+00:10:215:1811,3
34KABAT Małgorzata 171KW KrakówK18-353K 700:00:0000:45:50.0000:45:50.00+00:10:295:1911,3
35TRETIAK Mateusz 129M18-3515M 2800:00:0000:46:00.0000:46:00.00+00:10:395:2011,2
36HAMRYSZCZAK Dawid 130M18-3516M 2900:00:0000:46:06.0000:46:06.00+00:10:455:2111,2
37GLĄDALSKI Bartosz 138M18-3517M 3000:00:0000:46:15.0000:46:15.00+00:10:545:2211,2
38PAWLIŃSKI Adam 195Pro-Run WrocławM36-4914M 3100:00:0000:46:17.0000:46:17.00+00:10:565:2211,2
39JERKA Marek 168M36-4915M 3200:00:0000:46:18.0000:46:18.00+00:10:575:2211,2
40PELPLIŃSKI Piotr 114Intel RunnersM18-3518M 3300:00:0000:46:21.0000:46:21.00+00:11:005:2211,1
41ZAŁUSKI Dariusz 147M50+1M 3400:00:0000:46:39.0000:46:39.00+00:11:185:2511,1
41PACHURA Kinga 150Magazyn GÓRYK36-495K 800:00:0000:46:39.0000:46:39.00+00:11:185:2511,1
43LIZURA Sławomir 112Fabryka TriathlonuM18-3519M 3500:00:0000:46:57.0000:46:57.00+00:11:365:2711,0
44MIECH Szymon 118M18-3520M 3600:00:0000:47:14.0000:47:14.00+00:11:535:2910,9
45TUROSZ Iwona 176K18-354K 900:00:0000:47:25.0000:47:25.00+00:12:045:3010,9
46PODSADNY Marcin 170GT RATM18-3521M 3700:00:0000:47:35.0000:47:35.00+00:12:145:3110,9
47URBAŃSKI Michał 214Flunkyball Team Lądek-ZdrójM18-3522M 3800:00:0000:47:36.0000:47:36.00+00:12:155:3110,9
48JACEWICZ Karol 144WatahaM36-4916M 3900:00:0000:47:37.0000:47:37.00+00:12:165:3110,8
49KOCHMAŃSKI Jakub 201M36-4917M 4000:00:0000:47:53.0000:47:53.00+00:12:325:3310,8
50ŁUCZKOWSKA Maja 174rysieK36-496K 1000:00:0000:47:59.0000:47:59.00+00:12:385:3410,8
51URBANIAK Marcin 213ShinKyokushinkai Czarny BórM36-4918M 4100:00:0000:48:02.0000:48:02.00+00:12:415:3410,8
52SAJKOWSKA Gabriela 145K36-497K 1100:00:0000:48:04.0000:48:04.00+00:12:435:3410,7
53SZELEREWICZ-GŁADYSZ Paulina 127NIEPOŁOMICE BIEGAJĄK36-498K 1200:00:0000:48:15.0000:48:15.00+00:12:545:3610,7
54GRUSZKOWSKI Piotr 222GÓRY magazynM36-4919M 4200:00:0000:48:19.0000:48:19.00+00:12:585:3610,7
55MADERA Marek 157M36-4920M 4300:00:0000:48:20.0000:48:20.00+00:12:595:3610,7
56OBSZARNY Paweł 131M18-3523M 4400:00:0000:48:22.0000:48:22.00+00:13:015:3710,7
57ZWOLIŃSKI Łukasz 110OTK RzeźnikM18-3524M 4500:00:0000:48:33.0000:48:33.00+00:13:125:3810,6
58KOPACKI Grzegorz 146M18-3525M 4600:00:0000:48:55.0000:48:55.00+00:13:345:4010,6
59PĘKALA Małgorzata 182K18-355K 1300:00:0000:49:05.0000:49:05.00+00:13:445:4210,5
59PŁASKOCIŃSKI Robert 164Pro-Run WrocławM36-4921M 4700:00:0000:49:05.0000:49:05.00+00:13:445:4210,5
61TOKARZ Karolina 121K18-356K 1400:00:0000:49:24.0000:49:24.00+00:14:035:4410,5
62DEMKOWSKI Marcin 161M18-3526M 4800:00:0000:49:38.0000:49:38.00+00:14:175:4510,4
63DURSKI Adam 206M18-3527M 4900:00:0000:49:42.0000:49:42.00+00:14:215:4610,4
64KORYCIŃSKA Marta 202K18-357K 1500:00:0000:50:03.0000:50:03.00+00:14:425:4810,3
65SZMYT Łukasz 181M36-4922M 5000:00:0000:50:05.0000:50:05.00+00:14:445:4910,3
66ŚLIWKA Wioletta 137niniwateamK36-499K 1600:00:0000:50:11.0000:50:11.00+00:14:505:4910,3
67PRASZELIK Łukasz 123M36-4923M 5100:00:0000:50:23.0000:50:23.00+00:15:025:5110,3
68WOJRACH Marcin 216WILDCAT TEAMM18-3528M 5200:00:0000:50:58.0000:50:58.00+00:15:375:5510,1
69ŻELICHOWSKI Krzysztof 190M36-4924M 5300:00:0000:50:59.0000:50:59.00+00:15:385:5510,1
70BIELECKI Adam 218ABTEAMM18-3529M 5400:00:0000:51:01.0000:51:01.00+00:15:405:5510,1
71MARCINKOWSKI Piotr 173OSW TRI TEAMM36-4925M 5500:00:0000:51:02.0000:51:02.00+00:15:415:5510,1
72DURSKI Maciej 211M18-3530M 5600:00:0000:51:18.0000:51:18.00+00:15:575:5710,1
73RUSZKOWSKI Daniel 119Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we WrocławiuM18-3531M 5700:00:0000:51:32.0000:51:32.00+00:16:115:5910,0
74BALA Dariusz 169Zawisza Legnica/Wolny TybetM36-4926M 5800:00:0000:51:36.0000:51:36.00+00:16:155:5910,0
75PISTL Jacek 139M18-3532M 5900:00:0000:51:46.0000:51:46.00+00:16:256:0010,0
76KLEPACZ Piotr 107BezM36-4927M 6000:00:0000:51:52.0000:51:52.00+00:16:316:0110,0
77KUPCZAK Karol 160M18-3533M 6100:00:0000:52:06.0000:52:06.00+00:16:456:039,9
78KRZYSZTOFIAK Aleksandra 179Karpacz SportK18-358K 1700:00:0000:52:13.0000:52:13.00+00:16:526:039,9
79NATKAŃSKI Jerzy 221Summer 2016 K2 Expedition TeamM50+2M 6200:00:0000:52:19.0000:52:19.00+00:16:586:049,9
80STAŃCZAK Maciej 223KW OPACZM18-3534M 6300:00:0000:52:34.0000:52:34.00+00:17:136:069,8
81JEZIERSKI Daniel 203M18-3535M 6400:00:0000:52:37.0000:52:37.00+00:17:166:069,8
82SŁOŃSKI Piotr 193M36-4928M 6500:00:0000:52:45.0000:52:45.00+00:17:246:079,8
83WITKOWSKA Ania 128Orka [To Taka Panda]K36-4910K 1800:00:0000:53:12.0000:53:12.00+00:17:516:109,7
84KOZŁOWSKI Artur 125M36-4929M 6600:00:0000:53:13.0000:53:13.00+00:17:526:109,7
85BALA Agnieszka 167Zawisza Legnica/Wolny TybetK36-4911K 1900:00:0000:53:42.0000:53:42.00+00:18:216:149,6
86WESOŁOWSKA-KRUPA Paulina 199K18-359K 2000:00:0000:53:45.0000:53:45.00+00:18:246:149,6
87KRUZEL Rafał 155Biegowe MisieM36-4930M 6700:00:0000:53:55.0000:53:55.00+00:18:346:159,6
88MAJCHRZAK Jarosław 192ALTAX TEAMM36-4931M 6800:00:0000:54:01.0000:54:01.00+00:18:406:169,6
89SIEKIERZYŃSKI Radosław 194M36-4932M 6900:00:0000:54:18.0000:54:18.00+00:18:576:189,5
90RAKOCZY Ireneusz 152M50+3M 7000:00:0000:54:46.0000:54:46.00+00:19:256:219,4
91REJTERADA Aleksandra 191Vege RunnersK18-3510K 2100:00:0000:54:53.0000:54:53.00+00:19:326:229,4
92SADOWY Andrzej 126Sudecki Klub WysokogorskiM50+4M 7100:00:0000:55:52.0000:55:52.00+00:20:316:299,2
93SZPOJANKOWSKA-ESSEL Anna 188K36-4912K 2200:00:0000:56:05.0000:56:05.00+00:20:446:309,2
94WALCZAK Barbara 101K18-3511K 2300:00:0000:56:24.0000:56:24.00+00:21:036:339,2
95CZUKIEWSKI Łukasz 136M36-4933M 7200:00:0000:57:07.0000:57:07.00+00:21:466:389,0
96KRZOS Dariusz 151M50+5M 7300:00:0000:57:26.0000:57:26.00+00:22:056:409,0
97STELMACH Tomasz 207M36-4934M 7400:00:0000:58:11.0000:58:11.00+00:22:506:458,9
98KRÓL-SZREMSKA Halina 200K18-3512K 2400:00:0000:58:16.0000:58:16.00+00:22:556:468,9
99KONOPKA Anna 111Kaszubska PoniewierkaK18-3513K 2500:00:0000:59:14.0000:59:14.00+00:23:536:528,7
100BALICZ Agnieszka 162K18-3514K 2600:00:0000:59:19.0000:59:19.00+00:23:586:538,7
101BRZUCHNALSKA Beata 142Team TOYA DESIGNK50+1K 2700:00:0000:59:31.0000:59:31.00+00:24:106:548,7
102SAYED Akbar 220Summer 2016 K2 Expedition TeamM18-3536M 7500:00:0000:59:54.0000:59:54.00+00:24:336:578,6
103SIERAKOWSKI Maciej 140M18-3537M 7600:00:0001:00:58.0001:00:58.00+00:25:377:048,5
104SZYMANIAK Emil 108KW LublinM18-3538M 7700:00:0001:01:02.0001:01:02.00+00:25:417:058,5
105MIKOŁAJCZYK Agata 113K36-4913K 2800:00:0001:01:25.0001:01:25.00+00:26:047:078,4
106MACIEJEWSKA Małgorzata 177K18-3515K 2900:00:0001:01:43.0001:01:43.00+00:26:227:108,4
107KAWA-JERKA Agata 166Gnająca TemidaK36-4914K 3000:00:0001:02:09.0001:02:09.00+00:26:487:138,3
108CHALCIŃSKA Izabela 172K36-4915K 3100:00:0001:02:10.0001:02:10.00+00:26:497:138,3
109PUSTELNIK Piotr 180AKG ŁódźM50+6M 7800:00:0001:02:43.0001:02:43.00+00:27:227:178,2
110PRASZELIK Sylwia 124K36-4916K 3200:00:0001:02:59.0001:02:59.00+00:27:387:188,2
111SZCZYPEK Łukasz 212M18-3539M 7900:00:0001:03:35.0001:03:35.00+00:28:147:238,1
112CIESIELSKI Tomasz 132M18-3540M 8000:00:0001:03:37.0001:03:37.00+00:28:167:238,1
113BUCHROITHNER Anna 104K50+2K 3300:00:0001:03:53.0001:03:53.00+00:28:327:258,1
114RÓŻECKA Agnieszka 103K18-3516K 3400:00:0001:04:27.0001:04:27.00+00:29:067:298,0
115AUGUSTYNIAK Daria 102K18-3517K 3500:00:0001:05:03.0001:05:03.00+00:29:427:337,9
116SZAŁAPSKI Marcin 178M36-4935M 8100:00:0001:05:13.0001:05:13.00+00:29:527:347,9
117ADAMCZYK Krzysztof 141M18-3541M 8200:00:0001:06:19.0001:06:19.00+00:30:587:427,8
118ZIELIŃSKA Jadwiga 165K18-3518K 3600:00:0001:07:45.0001:07:45.00+00:32:247:527,6
119BALICZ Aleksandra 163K18-3519K 3700:00:0001:10:09.0001:10:09.00+00:34:488:087,4
120STEFANIAK Jacek 106KB LUPUS OLEŚNICAM36-4936M 8300:00:0001:10:57.0001:10:57.00+00:35:368:147,3
121AUGUSTYNIAK Maciej 133Klamoty ChorzempowoM50+7M 8400:00:0001:11:23.0001:11:23.00+00:36:028:177,2
122MADERA Bogdan 189RunWalkRunM50+8M 8500:00:0001:20:26.0001:20:26.00+00:45:059:206,4
Znaleziono 122 wynik(ów)