KASZUBSKA PONIEWIERKA - 50KM

Organizator:
Stowarzyszenie „Aktywni w Trójmieście”
Data:
2019-09-14
Miejsce:
Wieżyca
Dystans:
49 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
145
Wystartowało:
120
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
119
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Open K | Open M

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
49km
Czas
brutto
49km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WRYCZA Daniel 397KOŚCIERZYNAOpen M1M 100:00:0203:53:10.9003:53:12.95 4:4512.6
2BARANOWSKI Adam 272GDAŃSKOpen M2M 200:00:0104:00:52.8004:00:54.25+00:07:414:5412.2
3MOSEIKA Edvardas 348STOCKHOLMOpen M3M 300:00:0104:09:07.7004:09:09.45+00:15:565:0511.8
4FRANKOWSKI Michal 292HÄSSELBYOpen M4M 400:00:0104:10:24.7504:10:26.40+00:17:135:0611.7
5ROŻYK Krzysztof 407OKNOBUR-biegamyrazemGDYNIAOpen M5M 500:00:0304:19:35.0004:19:38.95+00:26:265:1711.3
6WYGANOWSKI Konrad 398JA TrenujeRUMIAOpen M6M 600:00:0104:19:39.7004:19:41.55+00:26:285:1711.3
7WALASZCZYK Lucyna 408Natural Born Runners TeamOpen K1K 100:00:0204:33:42.1504:33:44.40+00:40:315:3510.7
8CHRABKOWSKI Zbyszek 282Nie maGDYNIOpen M7M 700:00:0204:37:49.4504:37:52.40+00:44:395:4010.6
9CZEKAJ Łukasz 284GDAŃSKOpen M8M 800:00:0704:38:01.6004:38:09.05+00:44:565:4010.6
10BARANOWSKA Agnieszka 271GDAŃSKOpen K2K 200:00:0204:38:57.2504:39:00.10+00:45:475:4110.5
11OKRÓJ Krzysztof 356Lubań knapyKOŚCIERZYNAOpen M9M 900:00:0204:39:05.3004:39:07.85+00:45:545:4110.5
12ROMPCZYK Andrzej 366BORKOWO GDAŃSKIEOpen M10M 1000:00:0204:40:43.6504:40:46.35+00:47:335:4310.5
13JAREMKO Marcin 310Lubań KnapyGDAŃSKOpen M11M 1100:00:0204:42:52.6504:42:54.90+00:49:415:4610.4
14THORVALDSSON Peter 384STOCKHOLMOpen M12M 1200:00:0104:43:17.1004:43:18.75+00:50:055:4610.4
15MURAWSKI Maciej 351Miki Team80-506Open M13M 1300:00:0504:43:35.1004:43:41.05+00:50:285:4710.4
16KRAWCZYK Karol 329JAWORZNOOpen M14M 1400:00:0204:44:05.9004:44:08.25+00:50:555:4710.3
17LATAK Michał 402JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M15M 1500:00:0804:46:59.8504:47:08.20+00:53:555:5110.2
18BŁAWAT Piotr 274WIELKI KLINCZOpen M16M 1600:00:0204:47:13.3004:47:16.05+00:54:035:5110.2
19AUGUSTYNIAK Grzegorz 268GŁUCHOŁAZYOpen M17M 1700:00:0604:49:07.0504:49:13.30+00:56:005:5410.2
20DORDZIK Katarzyna 403GDYNIAOpen K3K 300:00:0304:55:32.9004:55:36.35+01:02:236:019.9
21BANASZEK Adam 406biegusiem.plWARSZAWAOpen M18M 1800:00:0204:57:29.3504:57:31.35+01:04:186:049.9
22NOWAK Kamil 354AGGDYNIAOpen M19M 1900:00:0205:00:34.5005:00:36.65+01:07:236:089.8
23WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena 389NIGHT RUNNERS SŁUPSKSŁUPSKOpen K4K 400:00:0905:00:37.2505:00:46.30+01:07:336:089.8
24TKACZYK Paweł 326Open M20M 2000:00:0605:04:15.6505:04:22.20+01:11:096:129.7
25WOJSA Marcin 395GDAŃSKOpen M21M 2100:00:1105:07:14.9005:07:26.30+01:14:136:169.6
26PIOTROWSKI Michał 360Face Nordic Walking TeamGDAŃSKOpen M22M 2200:00:0505:08:03.4005:08:09.05+01:14:566:179.5
27SZYMAŃSKA Agata 381GDAŃSKOpen K5K 500:00:0505:09:00.6505:09:06.30+01:15:536:189.5
28SZKOLNIAK Patryk 379Tata majsterGDYNIAOpen M23M 2300:00:0405:12:46.5505:12:50.80+01:19:376:229.4
29GORZKOWSKI Paweł 299SŁUPSKOpen M24M 2400:00:0705:13:03.8505:13:11.05+01:19:586:239.4
30LEGOWSKI Jakub 405Arka GdyniaGDYNIAOpen M25M 2500:00:0605:26:10.7005:26:16.90+01:33:036:399
31CZERCHAWSKI Janusz 285SIEMIANICEOpen M26M 2600:00:0905:26:18.7505:26:28.35+01:33:156:399
32KOWALSKI Paweł 327Kowale TeamTORUŃOpen M27M 2700:00:0505:26:54.5505:26:59.70+01:33:466:409
33PIÓRKOWSKI Mariusz 361Taka RYBAGDAŃSKOpen M28M 2800:00:0305:27:52.6005:27:56.20+01:34:436:419
34KWIATKOWSKI Kajetan 332GDAŃSKOpen M29M 2900:00:0705:27:58.9505:28:06.15+01:34:536:419
35CEGLEWSKI Marcin 280Harpagany Running TeamPOZNAŃOpen M30M 3000:00:0405:28:37.7005:28:42.15+01:35:296:428.9
36SIKORA Roger 370Kujawscy RunnersGDYNIAOpen M31M 3100:00:0105:30:11.4505:30:12.75+01:36:596:448.9
37WYSOCKI Marcin 400de Wysocki TeamSZYMBARKOpen M32M 3200:00:1105:30:18.0505:30:30.00+01:37:176:448.9
38STOLARSKI Jacek 376GDANSKOpen M33M 3300:00:0605:30:58.8505:31:05.25+01:37:526:458.9
39KOSPAŁ PAWŁOWSKI Łukasz 324LOTOS Running TeamGDAŃSKOpen M34M 3400:00:0205:31:05.8005:31:08.50+01:37:556:458.9
40KOKOSZA Aleksander 320GDYNIAOpen M35M 3500:00:0805:31:57.6005:32:05.85+01:38:526:468.9
41SZADŁOWSKI Dariusz 378Drim TimCIECHOCINEKOpen M36M 3600:00:0105:33:50.0005:33:51.00+01:40:386:488.8
42PASTWA Krzysztof 358KARSINOpen M37M 3700:00:0605:34:38.3505:34:44.95+01:41:326:498.8
43MARCINIAK Mateusz 340Rezerwowe PsyGDYNIAOpen M38M 3800:00:1205:38:54.4005:39:06.75+01:45:536:548.7
44WOSZTYL Alicja 396KOSZALINOpen K6K 600:00:0305:39:08.6005:39:11.85+01:45:586:558.7
45PODAWCA Łukasz 362Szkoła Podoficerska Wojsk Lądowych w PoznaniuSIANÓWOpen M39M 3900:00:0205:39:09.1005:39:11.95+01:45:596:558.7
46MATWIEJ Mariusz 343Domowy KościółBYDGOSZCZOpen M40M 4000:00:0205:39:42.0505:39:44.90+01:46:316:558.7
47DAMPS Katarzyna 286SKRZESZEWOOpen K7K 700:00:1105:43:08.1005:43:19.50+01:50:067:008.6
48ROSIK Robert 367KOSZALINOpen M41M 4100:00:0705:45:15.7505:45:23.20+01:52:107:028.5
49KOŁOMYJSKI Andrzej 321GDAŃSKOpen M42M 4200:00:1105:45:41.3505:45:52.85+01:52:397:038.5
50LEYK Daniel 336Leyk TEAMLUZINOOpen M43M 4300:00:1405:45:42.5505:45:57.05+01:52:447:038.5
51BIELEWICZ Anna 273STOPa SłupskSŁUPSKOpen K8K 800:00:0805:47:45.8005:47:53.95+01:54:417:058.5
52WALKOWSKI Tomasz 386Jacek Biega Running TeamNOWA IWICZNAOpen M44M 4400:00:0905:50:02.9505:50:12.25+01:56:597:088.4
53KOPISZKA Tomasz 322Hubertus Biały BórBIAŁY BÓROpen M45M 4500:00:0605:50:55.6005:51:02.55+01:57:497:098.4
54KOSIN Marcin 323PGB Sportowa PaczkaBARCZEWOOpen M46M 4600:00:0505:56:00.2505:56:05.25+02:02:527:158.3
55WILCZEK Marcin 393GDAŃSKOpen M47M 4700:00:0605:56:51.0005:56:57.85+02:03:447:168.2
56NUSZKIEWICZ Krzysztof 355SZCZECINOpen M48M 4800:00:1405:56:43.3005:56:57.95+02:03:457:168.2
57KAŃSKI Tomasz 313GDAŃSKOpen M49M 4900:00:0305:58:21.2505:58:25.05+02:05:127:188.2
58ZERNIA Peter 401BERLINOpen M50M 5000:00:0406:01:31.5506:01:35.65+02:08:227:228.1
59WIĄCEK Krzysztof 390MadasMILANÓWEKOpen M51M 5100:00:0506:01:57.8006:02:03.15+02:08:507:238.1
60CYSEWSKI Adam 283BIEGAMY_OT_DZIELNIE_TEAMGDAŃSKOpen M52M 5200:00:0306:02:43.2006:02:47.00+02:09:347:248.1
61ADRYAN Adam 267SŁUPSKOpen M53M 5300:00:0806:04:10.7006:04:18.90+02:11:057:258.1
62KOWALSKA Agnieszka 325Kowale TeamTORUŃOpen K9K 900:00:0506:05:20.3506:05:25.35+02:12:127:278
63MONGIRD Ania 345MONGIRD sp. z o.o.GDAŃSKOpen K10K 1000:00:0506:06:34.7506:06:39.95+02:13:277:288
64ŚWIETLIŃSKA Żaneta 383GDAŃSKOpen K11K 1100:00:0606:06:41.5006:06:47.60+02:13:347:298
65WIDAK Mateusz 392KOSZALINOpen M54M 5400:00:0806:10:02.7506:10:11.55+02:16:587:337.9
66SKWIOT Stanisław 372Taka RYBAGDAŃSKOpen M55M 5500:00:0306:10:12.7506:10:16.55+02:17:037:337.9
67MANTHEY Krzysztof 339GDAŃSKOpen M56M 5600:00:0306:10:44.6006:10:48.15+02:17:357:337.9
68PROCHNO Piotr 363ANWIL TEAMWŁOCŁAWEKOpen M57M 5700:00:0206:13:16.7506:13:19.60+02:20:067:377.9
69ADAMCZYK Marcin 266GOŁUSKIOpen M58M 5800:00:0406:13:42.9506:13:47.20+02:20:347:377.9
70SOŁTYSIAK Natalia 373GDAŃSKOpen K12K 1200:00:1106:15:44.7506:15:56.05+02:22:437:407.8
71STOLINSKI Dominik 377POZNANOpen M59M 5900:00:0506:18:31.3506:18:36.80+02:25:237:437.8
72GŁUSZEK Bożena 297Body in MotionGDYNIAOpen K13K 1300:00:0906:19:14.7006:19:24.60+02:26:117:447.8
73MURAWSKA Joanna 350Miki TeamGDAŃSKOpen K14K 1400:00:0606:20:58.9006:21:05.65+02:27:527:467.7
74BOGUMIŁOW Marcin 275Decathlon Power SłupskSŁUPSKOpen M60M 6000:00:0706:21:43.7506:21:51.50+02:28:387:477.7
75KOZIBRODA Marcin 328Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKOpen M61M 6100:00:0506:23:13.2006:23:18.90+02:30:057:497.7
76TYLUŚ Sylwia 385Team Biegowy SzczecinekSZCZECINEKOpen K15K 1500:00:0506:23:13.4506:23:18.95+02:30:067:497.7
77FIGARSKA Anna 290SOPOTOpen K16K 1600:00:1006:25:07.3506:25:17.85+02:32:047:517.6
78PETRICZEK Wojciech 359IŁAWAOpen M62M 6200:00:1206:25:15.5006:25:28.05+02:32:157:517.6
79JAWOROWICZ Dobrochna 311KS PegazKONSTANCIN-JEZIORNAOpen K17K 1700:00:0706:25:26.5006:25:34.40+02:32:217:517.6
80GÓRSKA Ilona 301GDYNIAOpen K18K 1800:00:1006:26:00.5506:26:10.90+02:32:577:527.6
81KLICZEWSKA Katarzyna 317ELBLĄGOpen K19K 1900:00:1306:27:55.9506:28:09.65+02:34:567:557.6
82MARJAŃSKI Tomasz 341GDYNIAOpen M63M 6300:00:0606:28:27.0006:28:33.35+02:35:207:557.6
83KANIEWSKI Michał 312Dziki Dzik TeamKOSOWOOpen M64M 6400:00:1006:28:26.6006:28:37.55+02:35:247:557.6
84DASZCZYŃSKI Adam 287Adasko TeamKOSOWOOpen M65M 6500:00:1006:28:50.9506:29:01.50+02:35:487:567.6
85GROTA Mariusz 304Aktywna FabrykaSŁUPSKOpen M66M 6600:00:0806:29:00.7506:29:09.30+02:35:567:567.6
86SIDOR Mariusz 369DECATHLON POWER SŁUPSKSŁUPSKOpen M67M 6700:00:0806:29:05.8006:29:14.15+02:36:017:567.6
87BANCEWICZ Radek 269Salon Kosmetyczny DIAMENT SłupskBUKÓWKAOpen M68M 6800:00:0906:29:05.5006:29:14.50+02:36:017:567.6
88WILCZYŃSKI Piotr 394JEZIERZYCEOpen M69M 6900:00:0906:30:29.6006:30:39.00+02:37:267:587.5
89MORZUCH Sylwia 347Jeszcze nie wieczórGDYNIAOpen K20K 2000:00:0206:31:52.0506:31:54.70+02:38:417:597.5
90MYTYCH Kasia 352ELBLĄGOpen K21K 2100:00:1206:33:26.6006:33:39.15+02:40:268:017.5
91WEGNER Aneta 387USB UstkaUSTKAOpen K22K 2200:00:0806:37:26.1006:37:34.65+02:44:218:067.4
92GOLA Marek 298POGÓRZEOpen M70M 7000:00:0906:38:39.3506:38:48.65+02:45:358:087.4
93MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 349SŁUPSKOpen K23K 2300:00:0806:39:51.1506:39:59.85+02:46:468:097.4
94MARKOWSKA Aleksandra 342Biega ZiEGDAŃSKOpen K24K 2400:00:1006:40:09.3506:40:20.15+02:47:078:107.3
95STANKIEWICZ Katarzyna 375Biega ZiEGDAŃSKOpen K25K 2500:00:1106:40:09.2506:40:20.25+02:47:078:097.3
96HETMAŃSKI Bartosz 306GDAŃSKOpen M71M 7100:00:0406:42:33.2506:42:37.65+02:49:248:127.3
97BORIS Aneta 276ELBLĄGOpen K26K 2600:00:1306:44:45.6006:44:59.15+02:51:468:157.3
98BORKOWSKI Adam 277GDAŃSKOpen M72M 7200:00:0406:45:44.9506:45:49.15+02:52:368:167.2
99MERING Leszek 344GDAŃSKOpen M73M 7300:00:0306:46:15.1506:46:18.70+02:53:058:177.2
100WICZUK Michał 391RACEFIGHTER GOSiR Dębe WielkieMIŃSK MAZOWIECKIOpen M74M 7400:00:0306:46:15.2006:46:18.80+02:53:058:177.2
101GÓRECKA-MITORAJ Justyna 300CHOJNICEOpen K27K 2700:00:0906:48:41.5506:48:51.35+02:55:388:207.2
102REDZIMSKI Wojciech 365PĘPOWOOpen M75M 7500:00:1006:48:41.6006:48:52.55+02:55:398:207.2
103NOSTITZ-JACKOWSKI Mateusz 353GDAŃSKOpen M76M 7600:00:0406:52:31.4506:52:36.35+02:59:238:257.1
104GAWRYLIK Joanna 296Biegam Bo Lubię BiałystokBIAŁYSTOKOpen K28K 2800:00:0706:55:11.1006:55:18.85+03:02:058:287.1
105WENTA Michał 388Jeszcze nie założyłemGDYNIAOpen M77M 7700:00:0606:56:47.5506:56:53.90+03:03:408:307.1
106OSTOJSKA Ewa 357Biegamy Razem WładysławowoREDAOpen K29K 2900:00:0506:56:53.9506:56:59.70+03:03:468:307.1
107KEMPCZYŃSKI Piotr 315Runeda/Sklep Biegacza GdańskREDAOpen M78M 7800:00:0606:57:56.3006:58:03.15+03:04:508:317
108BOROWCZYK Andrzej 278POZNAŃOpen M79M 7900:00:0506:58:38.7506:58:44.05+03:05:318:327
109BRUSKI Jakub 279GDYNIAOpen M80M 8000:00:0706:59:24.3006:59:31.55+03:06:188:337
110KISIEL Michał 316SZCZECINEKOpen M81M 8100:00:0707:01:23.1007:01:30.65+03:08:178:357
111SAWUŁA Andrzej 368Buła i SucharGDAŃSKOpen M82M 8200:00:0407:03:26.4007:03:31.10+03:10:188:386.9
112KRUK Jacek 330CHOJNICEOpen M83M 8300:00:0407:05:46.0507:05:50.95+03:12:388:416.9
113WYSOCKI Wojciech 399SZYMBARKOpen M84M 8400:00:1207:12:37.0007:12:49.45+03:19:368:496.8
114MAJEWSKA Anna 337AKG ŁódźŁÓDŹOpen K30K 3000:00:0907:15:50.7007:16:00.15+03:22:478:536.7
115JACHYMSKI Ignacy 308AKG ŁódźŁÓDŹOpen M85M 8500:00:1007:15:49.9507:16:00.20+03:22:478:536.7
116SPISAK Tomasz 374FTWPRUSZCZ GDAŃSKIOpen M86M 8600:00:1407:41:40.8507:41:55.10+03:48:429:256.4
117CHALASTRA Michal 281Miki TeamGDYNIAOpen M87M 8700:00:0707:43:03.2007:43:10.65+03:49:579:276.3
118LAMCHA Anna 334Grupa Biegowa 65GDAŃSKOpen K31K 3100:00:0307:46:26.8007:46:30.25+03:53:179:316.3
119OLECHNOWICZ Maciej 404BIAŁYSTOKOpen M88M 8800:00:1007:54:30.0507:54:40.45+04:01:279:416.2
KWIATKOWSKA Alicja 331Małe LwyGDAŃSKOpen KDNF DNF DNF--
Znaleziono 120 wynik(ów)