KASZUBSKA PONIEWIERKA - 75KM

Organizator:
Stowarzyszenie „Aktywni w Trójmieście”
Data:
2019-09-14
Miejsce:
Wieżyca
Dystans:
73.5 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
55
Wystartowało:
47
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
47
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 23km | Meta

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu23kmCzas
netto
73.5km
Czas
brutto
73.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JELIŃSKI Mateusz 261KoszałkowoGORĘCZYNOOpen M1M 100:00:0101:58:3806:35:38.5506:35:39.95 5:2211.1
2ROLBIECKI Piotr 242Geoings PolskaKOŚCIERZYNAOpen M2M 200:00:0101:58:2506:45:00.3506:45:01.75+00:09:215:3010.9
3KASZKUR Tomasz 225runaroundthelake.blogspot.comGDAŃSKOpen M3M 300:00:0102:09:2407:07:00.6007:07:02.30+00:31:225:4810.3
4PTASZYŃSKI Wojciech 240FROMBORKOpen M4M 400:00:0102:07:1407:11:44.2507:11:45.70+00:36:055:5210.2
5ZACHARIASZ Maciej 255GDANSKOpen M5M 500:00:0102:09:0107:27:30.8507:27:32.70+00:51:526:059.9
6SKUPIN Grzegorz 244GDAŃSKOpen M6M 600:00:0202:08:5907:53:57.6507:54:00.60+01:18:206:269.3
7PEPLIŃSKI Grzegorz 237GDAŃSKOpen M7M 700:00:0502:22:5307:57:26.3007:57:31.45+01:21:516:299.2
8KOWALEWSKI Marcin 226CRiIMGDYNIAOpen M8M 800:00:0502:26:1808:00:55.0508:01:00.90+01:25:206:329.2
9WOJCIECHOWICZ Jacek 254www.studiotancapasja.plKOSZALINOpen M9M 900:00:0302:22:5408:28:07.3008:28:10.70+01:52:306:548.7
10SZULC Michał 250NieSOPOTOpen M10M 1000:00:1002:29:2908:28:07.1508:28:17.75+01:52:376:548.7
11OSTROWSKI Marcin 235PZU Sport TeamWARSZAWAOpen M11M 1100:00:0302:34:2108:31:11.0008:31:14.55+01:55:346:578.6
12MAZERSKI Grzegorz 229GDAŃSKOpen M12M 1200:00:0402:27:3208:41:09.3008:41:13.90+02:05:337:058.5
13REHKA Karel 241GDANSKOpen M13M 1300:00:0702:47:2408:43:26.1508:43:33.35+02:07:537:078.4
14TALAREK Robert 251TELERANEKSZCZECINOpen M14M 1400:00:1002:40:1808:44:13.1008:44:23.10+02:08:437:078.4
15VOSS Marcin 253Nord CapitalREDAOpen M15M 1500:00:0602:22:5208:50:10.0508:50:16.35+02:14:367:128.3
16DĄBROWSKI Roman 216CHOJNICZKIOpen M16M 1600:00:0202:29:3008:51:49.7008:51:52.55+02:16:127:148.3
17ETMAŃSKI Piotr 218Bunga Bunga TeamCHWASZCZYNOOpen M17M 1700:00:0302:29:2708:58:54.8008:58:58.05+02:23:187:198.2
18CORBLIN Regis 215GDYNIAOpen M18M 1800:00:0502:47:2309:01:47.0009:01:52.10+02:26:127:228.1
19ZYGADLEWICZ Grzegorz 262JacekBiega Running TeamWARSZAWAOpen M19M 1900:00:0202:33:0209:02:12.2509:02:14.80+02:26:347:228.1
20MUSS Aleksander 231ACE OF SPADESBYDGOSZCZOpen M20M 2000:00:0602:29:5809:02:21.0509:02:27.65+02:26:477:228.1
21DE ROSIER Marek 217GDAŃSKOpen M21M 2100:00:0502:40:1309:05:53.0009:05:58.00+02:30:187:258.1
22SMYK Kamil 245RUMIAOpen M22M 2200:00:0502:30:0009:06:48.5009:06:53.60+02:31:137:268.1
23OBRZUD Krzysztof 233BOŻEPOLE WIELKIEOpen M23M 2300:00:0602:30:0009:06:47.7509:06:53.75+02:31:137:268.1
24JOŃCZYK Rafał 258Jacek Biega Running TeamWARSZAWAOpen M24M 2400:00:0202:33:0009:09:48.9009:09:51.65+02:34:117:288
25NOWAKOWSKI Łukasz 232LOTOS Team - Sobczak TeamGDYNIAOpen M25M 2500:00:0602:42:3309:15:10.0509:15:16.05+02:39:367:337.9
26KORECKI Andrzej 259MUROWANIECOpen M26M 2600:00:0802:38:3409:22:01.2009:22:09.95+02:46:307:387.8
27PASTWA Janusz 236GDAŃSKOpen M27M 2700:00:0302:31:5709:30:11.0009:30:14.35+02:54:347:457.7
28GAJDUS Wiktor 220DCT Drużyna BiegowaGDAŃSKOpen M28M 2800:01:0602:56:2709:34:46.0509:35:52.05+03:00:127:497.7
29MORAWSKI Pawel 230GDYNIAOpen M29M 2900:00:1203:02:1509:54:41.3509:54:53.90+03:19:138:057.4
30STASZKIEWICZ Przemysław 249WROCŁAWOpen M30M 3000:00:0702:49:4809:54:55.1509:55:02.25+03:19:228:057.4
31JEDLEWSKI Krzysztof 223LUBLINOpen M31M 3100:00:0502:59:5509:59:54.6010:00:00.15+03:24:208:097.4
32SARNECKI Kamil 243Run Around The IslandGDAŃSKOpen M32M 3200:00:0702:37:5210:04:04.9510:04:12.90+03:28:328:137.3
33BARANOWSKI Marek 212COM-DKMKOSAKOWOOpen M33M 3300:00:0803:09:2010:11:44.1510:11:52.20+03:36:128:197.2
34AUGUSTYNIAK Radosław 211GDYNIAOpen M34M 3400:00:1202:57:5810:14:07.9010:14:20.05+03:38:408:217.2
35STAŃCZYKOWSKI Rafał 247GDYNIAOpen M35M 3500:00:0403:07:5510:19:48.8510:19:52.90+03:44:128:257.1
36URBAŃSKI Dariusz 252KOSAKOWOOpen M36M 3600:00:1002:59:4410:24:14.4510:24:24.60+03:48:448:297.1
37KACZMAREK Piotr 224dobory.plGDAŃSKOpen M37M 3700:00:2003:09:3810:43:14.1510:43:34.70+04:07:548:456.9
38FLISIKOWSKI Bartłomiej 219GDAŃSKOpen M38M 3800:00:2303:09:5110:43:11.3010:43:34.80+04:07:548:456.9
39STAROŃ Daniel 248SŁUPSKOpen M39M 3900:00:0302:43:5610:59:25.0010:59:28.65+04:23:488:586.7
40SZUMLAS Marcin 260POŁCHOWOOpen M40M 4000:00:0903:16:3311:34:02.8511:34:12.35+04:58:329:266.4
41ZAJDA Bartosz 256RUMIAOpen M41M 4100:00:0703:27:5211:48:03.8011:48:11.05+05:12:319:386.2
42POGORZELSKI Maciek 238STRASZYNOpen M42M 4200:00:0503:07:0811:50:20.4011:50:25.50+05:14:459:396.2
Znaleziono 42 wynik(ów)