KOLBUSZOWA - PUCHAR EUROPY NORDIC WALKING - 10KM

Organizator:
PFNW
Data:
2015-06-06
Miejsce:
Kolbuszowa
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
110
Wystartowało:
95
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
94
Na trasie:
1
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60-69 | M60-69 | K70+ | M70+

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1MICHALEC Marcin 551KKB MOSIR KROSNOKROSNOM18-29 1 000:00:0100:30:0601:01:0401:01:05 6:069.8
2SIEROŃ Jacek 572SANDOMIERZM50-591 000:02:4800:32:0401:04:1201:07:00+00:03:086:259.3
3WOROCH Roman 1DOPIEWOM50-592 000:02:4800:32:0301:04:1701:07:05+00:03:136:259.3
4BIŁEK Artur 504NW LUBLINIECLUBLINIECM30-391 000:00:0300:32:3501:06:1101:06:14+00:05:076:379.1
5CYRUS Bogdan 510SILESIA NORDIC TIMESTRZEBIŃM40-491 000:00:0400:32:3301:06:5501:06:59+00:05:516:419
6MICHALSKI Andrzej 552SANOK-AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO KRYNICA 2015SANOKM50-593 000:02:4800:32:0701:06:5601:09:44+00:05:526:419
7NIEDBAŁ Adam 556SILESIA NORDIC TEAMSIEWIERZM30-392 000:00:0500:33:5001:08:0501:08:10+00:07:016:488.8
8PUSZKIEL Leszek 568GREEN TEAMZIELONA GÓRAM50-594 000:02:5000:32:4901:08:2101:11:11+00:07:176:508.8
9NIECHWIEJCZYK Piotr 555OPEL ACTIVE TEAMŚWIĘTOCHŁOWICEM30-393 000:00:0400:33:5201:08:2701:08:31+00:07:236:508.8
10SONDEL Mieczysław 582DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM50-595 000:02:4900:34:1701:10:3001:13:19+00:09:267:038.5
11SPYCHAŁA Marzena 583WESOŁY BORSUK TEAMBIAŁAK40-491 000:05:1000:35:0701:10:3501:15:45+00:09:317:038.5
12PANCEWICZ Karolina 562SILESIA NORDIC TEAMSOSNOWIECK30-391 000:04:1700:34:5701:10:5401:15:11+00:09:507:058.5
13JĘDRASIAK Renata 528KGHM METRACOLUBINK50-591 000:05:1300:35:0601:10:5501:16:08+00:09:517:058.5
14BREWKA Joachim 506NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM50-596 000:02:4800:34:3801:11:0101:13:49+00:09:577:068.4
15SZCZEBAK Jacek 590TARNÓWTARNÓWM40-492 000:00:0600:35:0601:11:0701:11:13+00:10:037:068.4
16MITURA-ZIELONKA Paweł 553SILESIA NORDIC TEAM SPACERMISTRZRYBNIKM30-394 000:00:0300:35:4401:11:5401:11:57+00:10:507:118.3
17FELIS Paweł 515BOBROWIECM40-493 000:00:0700:35:4501:12:2901:12:36+00:11:257:148.3
18KRÓLICKI Dariusz 534FINISZ RYMANÓWRYMANÓWM40-494 000:00:0800:36:2101:13:0501:13:13+00:12:017:188.2
19BILIK Wojciech 503SAMOTNI WĘDROWCYKROSNOM40-495 000:00:0800:36:0701:13:1201:13:20+00:12:087:198.2
20SMUL Andrzej 580GREEN TEAMZIELONA GÓRAM50-597 000:02:5000:35:2701:13:1601:16:06+00:12:127:198.2
20REJ Anna 569HAJNÓWKAK30-392 000:04:1900:36:1101:13:1601:17:35+00:12:127:198.2
22BOCZAR Beata 505GREEN TEAMZIELONA GÓRAK50-592 000:05:1300:36:0501:13:4801:19:01+00:12:447:228.1
23KALISZ Krzysztof 106KGHM Metraco PolkowiceLUBINM60-691 000:02:5200:36:1501:14:1401:17:06+00:13:107:258.1
24ORZECH Artur 561KOLBUSZOWAM40-496 000:00:1100:36:4301:14:1701:14:28+00:13:137:258.1
25KRÓLICKI Mateusz 535FINISZ RYMANÓWRYMANÓWM18-29 2 000:00:0100:37:2601:14:3401:14:35+00:13:307:278
26KRZANOWSKI Bartłomiej 537SAMOTNI WĘDROWCYWĘGLÓWKAM40-497 000:00:0900:36:5001:14:3501:14:44+00:13:317:278
27STRZĘPKA Krzysztof 587KOLBUSZOWAM40-498 000:00:1000:36:4401:15:0001:15:10+00:13:567:308
27DRAPAŁA Jan 514KOLBUSZOWAM40-499 000:00:0900:36:4601:15:0001:15:09+00:13:567:308
29WAJDA Mateusz 598KROSNO MIASTO SZKŁARYMANÓWM30-395 000:00:0200:36:5901:15:0101:15:03+00:13:577:308
30BUDZYŃ Anna 507SPEED TEAMMAKÓW PODHALAŃSKIK40-492 000:05:1000:36:4401:15:0801:20:18+00:14:047:308
31ŚLUSARCZYK Andrzej 593WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM60-692 000:02:5000:36:5401:15:3601:18:26+00:14:327:337.9
32ŚLUSARCZYK Grzegorz 594WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM40-4910 000:00:0500:38:0301:15:3701:15:42+00:14:337:337.9
33ROZMUS Sylwester 570NORDIC ACTIVETARNOBRZEGM30-396 000:00:0200:35:1601:15:5801:16:00+00:14:547:357.9
34CZYCZ Kazimierz 511GREEN TEAMZIELONA GÓRAM60-693 000:02:5100:36:2301:15:5901:18:50+00:14:557:357.9
35JANCZYK Jacek 523NORDIC ACTIVETARNOBRZEGM40-4911 000:00:0700:37:3601:16:0401:16:11+00:15:007:367.9
36ŚCIBISZ Bogdan 592DĄBROWA NORDIC TEAMSOSNOWIECM70+1 000:02:5500:37:0901:16:0701:19:02+00:15:037:367.9
37KUREK Edward 539MOSIR CZELADZKATOWICEM70+2 000:02:5400:38:0601:16:1101:19:05+00:15:077:377.9
38GRUSZKA Michał 521NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM40-4912 000:00:0700:37:1901:16:3701:16:44+00:15:337:397.8
39GRUSZKA Łukasz 520TKKF CZELADZCZELADŹM18-29 3 000:00:0100:37:2401:16:4001:16:41+00:15:367:407.8
40SZALWA-NIEZGODA Agnieszka 589KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-493 000:05:1100:37:4701:16:4701:21:58+00:15:437:407.8
41BYTNIEWSKI Mieczysław 508BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM70+3 000:02:5200:38:3001:16:5101:19:43+00:15:477:417.8
42KAPARUK Jolanta 531WORSYK30-393 000:04:1700:37:5501:16:5201:21:09+00:15:487:417.8
43PASIŃSKA - SKOWRON Sylwia 563LIFESTYLEBODY TEAMSKAŁA KOŁO OJCOWAK30-394 000:04:1800:38:1401:17:1101:21:29+00:16:077:437.8
44FRĄSZCZAK Katarzyna 517NORDIC ACTIV TARNOBRZEGTARNOBRZEGK30-395 000:04:1500:38:2201:17:1501:21:30+00:16:117:437.8
45LISIKIEWICZ Agnieszka 543GREEN TEAMZIELONA GÓRAK40-494 000:05:1100:38:0201:17:2501:22:36+00:16:217:447.8
46ŁUKASZEWICZ Joanna 544GREEN TEAMZIELONA GÓRAK40-495 000:05:1000:38:0501:17:3401:22:44+00:16:307:457.7
47PTAŚ Agnieszka 107TKKF MOSIR CZELADZCZELADZK18-29 1 000:04:1600:38:4001:17:3501:21:51+00:16:317:457.7
48JARZYŃSKA Małgorzata 527SOBÓTKAK50-593 000:05:1400:38:0701:17:3801:22:52+00:16:347:457.7
49JANKOWSKI Henryk 525TKKF CZELADZCZELADŹM60-694 000:02:5000:38:3501:18:0201:20:52+00:16:587:487.7
50ADAMOWSKI Jacek 501ZAKĄTEK21GLIWICEM30-397 000:00:0500:38:5201:18:1401:18:19+00:17:107:497.7
51KRZESAK-JUREK Ewa 538KIJEM W LENISTWOWARSZAWAK30-396 000:04:1900:39:1301:18:2701:22:46+00:17:237:507.6
52JUREK Tomasz 530KIJEM W LENISTWOWARSZAWAM30-398 000:04:1900:39:1001:18:2801:22:47+00:17:247:507.6
53PIĄTKOWSKI Józef 564METRACOPOLKOWICEM70+4 000:02:5300:37:5201:18:3301:21:26+00:17:297:517.6
54STĘPIEŃ Ewa 586ZABIEGANI MIELECMIELECK30-397 000:04:1800:38:4901:18:4201:23:00+00:17:387:527.6
55WOŹNIAK Bartłomiej 32PODWÓJNY UŚMIECHTOSZEK M30-399 000:00:0400:39:2001:18:5001:18:54+00:17:467:537.6
56TRUCHAN-BAJER Bożena 597FROMBORKK50-594 000:05:1300:38:2501:18:5201:24:05+00:17:487:537.6
57THOMALLA Bogdan 596SILESIA NORDIC TEAMZABRZEM70+5 000:02:5300:39:0201:18:5701:21:50+00:17:537:537.6
58MARONDEL Katarzyna 547SILESIA NORDIC TEAMBYTOMK18-29 2 000:04:1500:38:5101:19:0201:23:17+00:17:587:547.6
59MARCINKOWSKI Wojciech 546NORDIC WALKING LUBLINIECLUBLINIECM40-4913 000:00:0600:38:5501:19:0901:19:15+00:18:057:547.6
60SKAŁECKA Ilona 576KLUB AKTYWNYCH ART - FITLUBARTÓWK40-496 000:05:1100:38:2801:19:2701:24:38+00:18:237:567.6
61MOCZARSKI Mirek 554WŁÓCZYKIJ LEŻAJSKLEŻAJSKM50-598 000:02:4900:39:2401:19:4001:22:29+00:18:367:587.5
62SZNAJDER Zenon 591RYBNIKM60-695 000:02:5000:40:0301:19:4301:22:33+00:18:397:587.5
63ZDRZAŁEK Małgorzata 61STADION ŚLĄSKIŚWIĘTOCHŁOWICEK40-497 000:05:1200:39:4401:20:3801:25:50+00:19:348:037.4
64OLENDEREK Zygmunt 559TARNOBRZEGM70+6 000:02:5200:39:2401:21:3901:24:31+00:20:358:097.3
65KOTAS Brygida 533DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK50-595 000:05:1500:39:5801:21:5201:27:07+00:20:488:117.3
66NOWROTEK Roman 558MOKATE TEAMCIESZYNM60-696 000:02:4900:37:4001:22:0001:24:49+00:20:568:127.3
67OLESIEJUK Anna 560SPOMLEKRADZYŃ PODLASKIK50-596 000:05:1400:39:5101:22:1301:27:27+00:21:098:137.3
68WAŁECKA Krystyna 599BRANIEWOK60-691 000:06:2900:40:1101:22:2301:28:52+00:21:198:147.3
69JANDZIŚ Ewa 524AKTYWNY DYNÓWDYNÓWK30-398 000:04:1700:41:1801:22:3301:26:50+00:21:298:157.3
70CZYŻ Ewelina 512GOSIR NORDIC DEVELOPMENT OSIELSKOBYDGOSZCZK18-29 3 000:04:1600:41:4901:23:0501:27:21+00:22:018:187.2
71SITKO Małgorzata 574KOLBUSZOWSKI KLUB NORDIC WALKINGKOLBUSZOWAK40-498 000:05:1200:40:2401:24:0501:29:17+00:23:018:247.1
72SIMKO Zbyszek 573WŁÓCZYKIJ LEŻAJSKLEŻAJSKM60-697 000:02:5100:40:4001:24:1001:27:01+00:23:068:257.1
73JAROSZ Ania 526WŁÓCZYKIJ LEŻAJSKLEŻAJSKK60-692 000:06:3100:41:2301:24:1401:30:45+00:23:108:257.1
74WORONKO-ZACZYŃSKA Janina 22KGHM Metraco PolkowiceLUBINK60-693 000:06:3000:41:1601:24:3701:31:07+00:23:338:277.1
75STARZYŃSKA Ewa 585KGHM METRACO POLKOWICELUBINK60-694 000:06:3000:41:3301:24:4601:31:16+00:23:428:287.1
76ŚRENIOWSKI Józek 595ŁÓDŹM60-698 000:02:5300:41:4501:27:2701:30:20+00:26:238:446.9
77LECHOWICZ Maria 542OLESZYCEK50-597 000:05:1400:41:4401:28:1901:33:33+00:27:158:496.8
78SMARUJ - SADOWSKA Janina 579BYDGOSZCZK60-695 000:06:2900:42:4401:28:4401:35:13+00:27:408:526.8
79SKOWRON Beata 108STASZÓWK40-499 000:04:2100:44:1501:28:5101:33:12+00:27:478:536.8
80PITEK Anna 109STASZÓWK30-399 000:04:2000:44:1501:29:0001:33:20+00:27:568:546.7
81KUŻMA Ela 540WŁÓCZYKIJ LEŻAJSKLEŻAJSKK50-598 000:05:1400:43:2301:29:2101:34:35+00:28:178:566.7
82ŻUREK-TOMASZEWSKA Dorota 64RADZIEJOWICEK40-4910 000:05:1100:43:5901:30:1001:35:21+00:29:069:016.7
83CHRAPEK Urszula 509RUDZICAK18-29 4 000:04:1500:45:1501:33:0801:37:23+00:32:049:186.4
84GĘBSKA Elżbieta 518DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK50-599 000:05:1600:45:1901:33:4401:39:00+00:32:409:226.4
85PISKORSKA Adrianna 566A TEAMSANDOMIERZK40-4911 000:05:1200:45:3501:35:0601:40:18+00:34:029:306.3
86SŁOTWIŃSKA Agnieszka 577A TEAMSANDOMIERZK30-3910 000:04:1900:46:1301:35:5901:40:18+00:34:559:356.3
87SMACZYŃSKA Krystyna 578DĄBROWA NORDIC WALKINGDĄBROWA GÓRNICZAK70+1 000:06:3100:47:1801:37:4401:44:15+00:36:409:466.1
88MICHALAK Teresa 550NOWY DWÓR MAZOWIECKIK60-696 000:06:3000:48:4101:38:0301:44:33+00:36:599:486.1
89POLEROWICZ-BORSUK Katarzyna 567WROCŁAWK30-3911 000:04:2000:49:2201:39:1501:43:35+00:38:119:556
90JÓŹWIAK Dominik 529WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-29 4 000:00:0200:52:1601:42:0901:42:11+00:41:0510:125.9
91KWINTA Joanna 541BEZ KIJA NIE PODCHODŻKATOWICEK40-4912 000:05:1200:50:5401:42:5401:48:06+00:41:5010:175.8
92ALEKSANDROWICZ Krzysztof 502FIZJO RUNNERS UMED WROCŁAWCHRZĄSTAWA WIELKAM40-4914 000:00:1000:53:3201:43:2501:43:35+00:42:2110:205.8
93NAWROCKA Danuta 513DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK70+2 000:06:3200:54:0101:47:4801:54:20+00:46:4410:465.6
94ZIEMBA Zofia 62RZESZÓWK60-697 000:06:3100:50:4001:47:5101:54:22+00:46:4710:475.6
95OLEK Mirosław 571OSIELSKOM50-599 000:13:1500:44:21+00:14:158:526.8
Znaleziono 95 wynik(ów)