KOLBUSZOWA - PUCHAR EUROPY NORDIC WALKING - 21,1KM

Organizator:
PFNW
Data:
2015-06-06
Miejsce:
Kolbuszowa
Dystans:
21,1 km
Zgłoszonych:
77
Wystartowało:
64
Nie ukończyło:
1
Ukończyło:
63
Na trasie:
1

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 0.366km | 0.733km | 1.1km | 6.1km | 11.1km | 16.1km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu0.366km0.733km1.1km6.1km11.1km16.1kmCzas
netto
21.1km
Czas
brutto
21.1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1LUBIATOWSKI Ireneusz 732KGHM METRACOGUBINM40-491 000:00:0200:02:4200:05:1500:07:4500:40:1201:11:5001:44:3502:18:4502:18:47 6:349.1
2NALEPKA Jerzy 776PITBULL WALKING SANOKSANOKM60+1 000:00:0700:02:3800:05:0900:07:3900:40:0901:13:0101:47:0502:21:4002:21:47+00:02:556:428.9
3WIŚNIEWSKI Jacek 764NORDIC ACTIVESANDOMIERZM50-591 000:00:0600:02:3500:05:0600:07:3900:40:1001:12:2801:46:5702:23:2102:23:27+00:04:366:478.8
4KOLASA Wojciech 723FIZJO-PLUS TEAMŁÓDŹM40-492 000:00:0100:02:4200:05:1500:07:4700:42:0601:15:5201:50:0602:24:1802:24:19+00:05:336:508.8
5KORDOWSKI Piotr 725UPOJENI WIATREMKRAKÓWM40-493 000:00:0400:02:3300:05:0800:07:3800:40:4001:15:2101:50:0002:26:5702:27:01+00:08:126:578.6
6PIOTROWSKI Michał 740PENDOLINOGDAŃSKM30-391 000:00:0100:02:3900:05:1100:07:4500:41:2301:15:5401:51:2402:28:0902:28:10+00:09:247:018.5
7STUPNOWICZ Przemek 752FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹM18-291 000:00:0100:02:4400:05:2500:08:0800:43:0201:17:4101:53:0502:28:3502:28:36+00:09:507:028.5
8LENZ Andrzej 730DĄBROWA NORDIC TEAMGNIEZNOM50-592 000:00:0400:02:3500:05:0900:07:4200:41:2001:15:5701:52:1302:30:2302:30:27+00:11:387:078.4
9NOWAK Grzegorz 775TKKF SATURN CZELADZCZELADŹM40-494 000:00:0300:02:3400:05:0800:07:4100:42:0001:17:4901:53:4302:31:0702:31:10+00:12:227:098.4
10RADWAN Piotr 742KKB DYSTANSKRAKÓWM50-593 000:00:0400:02:4700:05:2800:08:0900:43:0801:18:2001:53:4902:31:4602:31:50+00:13:017:118.3
11BOGACKI Sławek 707ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA KOŁO TORUNIAM40-495 000:00:0200:02:3400:05:1000:07:4100:40:3701:15:0701:52:4802:32:0102:32:03+00:13:167:128.3
12BAJER Piotr 702BRAN-FROM TEAMFROMBORKM50-594 000:00:0400:02:5400:05:4200:08:3200:44:4901:20:2501:57:0502:34:1302:34:17+00:15:287:188.2
13BOGUSZ Marcin 777BIEGUNKA TEAMRZESZÓWM18-292 000:00:0100:02:3900:05:1300:07:4800:43:0801:19:4001:57:1902:34:3702:34:38+00:15:527:198.2
14SMUS Damian 746UCZELNIA WARSZAWSKASOCHACZEWM18-293 000:00:0200:02:4300:05:2400:08:1000:44:4201:21:0101:58:3702:37:3602:37:38+00:18:517:288
15SOBKOWSKI Janusz 747SILESIA NORDIC TEAMŁODYGOWICEM60+2 000:00:0600:02:4300:05:2400:08:0500:44:1401:21:1101:59:2302:37:4102:37:47+00:18:567:288
16KOWALCZYK Mariusz 727GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAM40-496 000:00:0200:02:3900:05:1700:07:5900:44:5001:21:3401:59:1702:37:5502:37:57+00:19:107:298
17KLIMCZEWSKI Marek 722FOREVER YOUNGŁÓDŹM50-595 000:00:0400:02:4000:05:2200:08:0300:43:3801:20:2301:58:4402:37:5602:38:00+00:19:117:298
18PIETRZYK Jarosław 739REGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM30-392 000:00:0100:02:4200:05:2400:08:1000:44:0901:21:0301:59:0502:37:5602:37:57+00:19:117:298
19WOJCIECHOWSKI Tadeusz 766DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAM60+3 000:00:0300:02:4400:05:2800:08:1100:44:4101:22:0302:00:5502:39:3702:39:40+00:20:527:337.9
20WESOŁOWSKI Wojciech 761GNIEZNOM60+4 000:00:0500:02:4400:05:2600:08:0800:44:4001:22:0502:01:1202:40:4702:40:52+00:22:027:377.9
21ŚLUSARCZYK Marcin 755WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM30-393 000:00:0100:02:4100:05:2300:08:0800:44:2501:21:1401:59:4102:40:4902:40:50+00:22:047:377.9
22MÓL Wioletta 736SILESIA NORDIC TEAMCZELADŹK40-491 000:00:5000:02:5400:05:4000:08:2700:45:4001:23:3602:02:2602:41:4102:42:31+00:22:567:397.8
23ŁYCZKO Waldemar 734NORDICWALKING.RZESZOW.PLRZESZÓWM30-394 000:00:0200:02:4000:05:1800:08:0000:43:2801:20:2202:00:2502:41:5302:41:55+00:23:087:407.8
24BERESZKO Waldemar 705TKKF CZELADZCZELADŹM60+5 000:00:0500:02:4700:05:3500:08:2500:46:2701:24:2402:03:1202:42:0202:42:07+00:23:177:407.8
25STĘPIEŃ Lucyna 750KGHM METRACO POLKOWICELUBINK50-591 000:00:5100:02:5100:05:3800:08:2600:46:0601:24:0902:02:5202:42:3102:43:22+00:23:467:427.8
26WARCHALSKA Teresa 759STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60+1 000:00:5200:03:0200:05:5000:08:3500:46:1701:24:2902:03:0902:44:0602:44:58+00:25:217:467.7
27JANCZYK Małgorzata 717FOREVER YOUNG ŁÓDŹŁÓDŹK30-391 000:00:4900:02:5900:05:4600:08:3600:46:2201:24:3302:03:2702:45:1202:46:01+00:26:277:497.7
28KARASIEWICZ Irena 721BRAN-FROM TEAMBRANIEWOK50-592 000:00:5200:02:5700:05:4700:08:3800:47:2701:26:5802:06:5702:46:4902:47:41+00:28:047:547.6
29KOMAJDA Jarosław 724GOSIR NORDIC DEVELOPMENT OSIELSKOOSIELSKOM50-596 000:00:0500:02:5200:05:4100:08:3000:47:0601:27:0102:07:3102:47:2402:47:29+00:28:397:567.6
30SZULC Alicja 754MOSIR MŁAWAMŁAWAK30-392 000:00:4800:02:5800:05:4500:08:3700:47:0701:26:2802:07:1002:48:5602:49:44+00:30:118:007.5
31CZYCZ Emilia 712GREEN TEAMZIELONA GÓRAK60+2 000:00:5200:02:5800:05:4800:08:3500:47:1301:26:4102:08:0402:51:0402:51:56+00:32:198:067.4
32SARNOWSKA Wanda 772GREEN TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAK50-593 000:00:5100:02:5200:05:4100:08:3500:47:2201:26:5802:08:2102:51:2102:52:12+00:32:368:077.4
33BEDYK Czesław 704FOREVER YOUNGŁÓDŹM60+6 000:00:0700:02:5900:06:0200:09:0000:48:0801:28:2002:09:1302:52:0302:52:10+00:33:188:097.4
34JANKOWSKA Katarzyna 718MOSIRRYPINK50-594 000:00:5100:03:1500:06:1700:09:1900:48:0001:28:0902:09:4102:52:1202:53:03+00:33:278:097.4
35WITKOWSKA Maria 765STADION ŚLĄSKIKATOWICEK60+3 000:00:5300:03:1000:06:0900:09:1000:49:3501:30:0502:11:2002:52:1902:53:12+00:33:348:097.3
36GÓRSKA Weronika 715GOSIR NORDIC DEVELOPMENT OSIELSKOOSIELSKOK18-291 000:00:4900:03:0100:05:5500:08:5200:48:0301:28:2902:09:4602:52:3502:53:24+00:33:508:107.3
37KUSAJ Tomasz 728DĘBICAM50-597 000:00:0300:02:4600:05:4000:08:4300:49:4401:30:1502:11:3802:53:5502:53:58+00:35:108:147.3
38ROSADZIŃSKA Natalia 745UMPLESZNOK18-292 000:00:4700:03:0700:06:0600:09:0900:49:4201:30:4702:12:4202:54:2102:55:08+00:35:368:157.3
39LIS Robert 731NZKORCZYNAM50-598 000:00:0600:03:0500:06:0900:09:1500:50:1501:31:2702:13:2502:54:5902:55:05+00:36:148:177.2
40CICHOŃ Anna 710DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK18-293 000:00:4700:02:5100:05:4200:08:3900:48:5401:30:1302:12:2702:55:1702:56:04+00:36:328:187.2
41BARAN Marek 703KLUB SPORTU.PLRZESZÓWM40-497 000:00:0600:02:4000:05:2400:08:1200:47:5901:29:1002:12:3002:57:1802:57:24+00:38:338:247.1
42REJMAN Dorota 743NORDIC ACTIVETARNOBRZEGK30-393 000:00:4900:02:5000:05:4200:08:4600:48:5601:30:3002:13:1202:57:2502:58:14+00:38:408:247.1
43WIEŃSKO Ryszard 762PUŁAWYM60+7 000:00:0600:03:0100:06:0500:09:0900:49:4001:30:3202:13:2802:57:2902:57:35+00:38:448:247.1
44GĘBIŚ Barbara 714BIOVITAMEDWOLA RZĘDZIŃSKAK18-294 000:00:4800:03:0100:05:5600:08:5500:49:3101:31:0002:14:0902:59:1703:00:05+00:40:328:297.1
45WÓJCIK Anna 768BIOVITAMEDTARNÓWK18-295 000:00:4700:03:0100:05:5600:08:5500:49:3201:31:0002:14:1102:59:1803:00:05+00:40:338:297.1
46JARONIEK-BEDYK Wieslawa 719FOREVER YOUNGŁÓDŹK60+4 000:00:5300:03:0700:06:0900:09:1500:51:0301:32:3802:15:1202:59:3103:00:24+00:40:468:307.1
47MAŚLIŃSKA Berenika 735KRAKÓWK40-492 000:00:5000:03:0700:06:0600:09:1100:49:5301:31:2302:14:2103:00:4103:01:31+00:41:568:337
48TYLUTKI Agnieszka 756NORDIC ACTIVETARNOBRZEGK40-493 000:00:4900:03:0200:05:5200:08:4800:48:3001:31:0602:14:3703:01:1003:01:59+00:42:258:357
49RACZYŃSKA Aleksandra 741STADION ŚLĄSKICHORZÓWK60+5 000:00:5200:03:0400:06:0000:08:5700:50:0801:32:3602:16:2303:01:3503:02:27+00:42:508:367
50WÓJCIK Andrzej 767KRAKÓWM50-599 000:00:0200:02:5500:05:5400:08:5600:48:4401:30:2502:14:0303:02:5303:02:55+00:44:088:406.9
51WIŚNIEWSKA Tamara 763NORDIC ACTIVESANDOMIERZK50-595 000:00:5000:03:1300:06:2300:09:3600:51:2501:33:4802:17:3703:03:0003:03:50+00:44:158:406.9
52STEC Anna 749NORDIC ACTIVETARNOBRZEGK18-296 000:00:4700:03:0500:05:5900:08:5700:50:5801:34:2002:19:4903:04:1403:05:01+00:45:298:436.9
53CIENNIK Wiktor 774FOREVER YOUNGŁÓDŹM40-498 000:00:0300:02:5500:05:5400:08:5500:48:4601:31:0902:16:4503:04:2003:04:23+00:45:358:446.9
54KAMIŃSKA Agnieszka 720DĄBROWA NORDIC TEAMDĄBROWA GÓRNICZAK30-394 000:00:4800:02:5200:05:4200:08:3600:48:4601:32:4102:17:4503:04:3903:05:27+00:45:548:456.9
55CIENNIK Kalina 773ŁÓDŹK40-494 000:00:5000:03:0000:05:5700:08:5900:51:1301:35:2102:21:3003:04:4903:05:39+00:46:048:456.9
56MROCZEK Izabela 737SZEWCEK40-495 000:00:5000:03:1800:06:3300:09:4600:52:3501:37:1702:21:4203:06:2103:07:11+00:47:368:496.8
57BAĆ Wiesław 701KMP ZABIERZÓWRACŁAWÓWKAM40-499 000:00:0700:03:0500:06:1800:09:3600:54:1601:38:4002:22:5503:09:2803:09:35+00:50:438:586.7
58ZAWADZKA Maria 771KGHM METRACO POLKOWICELUBINK60+6 000:00:5300:03:0300:06:0300:09:0700:51:3201:36:1302:23:0703:11:4903:12:42+00:53:049:056.6
59WYŁUPSKA Krystyna 769PATYCZAKIGRUDZIĄDZK60+7 000:00:5100:03:1400:06:3100:09:4700:53:1901:39:1402:28:3603:19:2103:20:12+01:00:369:266.4
60WYŁUPSKI Zbigniew 770PATYCZAKIGRUDZIĄDZM60+8 000:00:0800:03:5700:07:1400:10:3000:54:0101:39:5802:29:2103:20:0403:20:12+01:01:199:286.3
61UKLEJEWSKA Agnieszka 758GOSIR NORDIC DEVELOPMENT OSIELSKOOSIELSKOK30-395 000:00:4900:03:1200:06:1700:09:2400:53:4301:40:4302:30:1003:20:4203:21:31+01:01:579:306.3
62KWINTA Tomasz 729BEZ KIJA NIE PODCHODŹKATOWICEM40-4910 000:00:0500:03:0900:06:2100:09:4000:54:3601:39:2402:29:1403:21:0603:21:11+01:02:219:316.3
63WEŁNICKI Waldemar 760GOSIR NORDIC DEVELOPMENT OSIELSKOOSIELSKOM40-4911 000:00:0300:03:0800:06:0700:08:5800:54:0201:46:4102:37:1003:29:3303:29:36+01:10:489:556
64JOANNA Stupnowicz 751FOREVER YOUNGŁÓDŻK40-496 000:00:5000:03:1700:06:3300:09:4700:53:1001:40:44+00:28:549:046.6
Znaleziono 64 wynik(ów)