KOSZALIŃSKI BIEG GÓRSKI 5 KM - ZAWODY DRUŻYNOWE

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2017-05-03
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
143
Wystartowało/ Started:
132
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
131
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | Drużyna Mieszana | Drużyna Kobieca | K-OPEN | Drużyna Męska | M-OPEN

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1KOZAK Arkadiusz 148MRS&MR PERFECT KASPEROWICZKOSZALINDrużyna Męska100:00:0600:19:41.9500:19:48.20 3:5615.2
2ORZECHOWSKI Kamil 58TKKF KOSZALINKOSZALIN/RADOMM-OPEN100:00:0600:19:56.8000:20:03.40+00:00:143:5915
3KULCZYK Jerzy 110TYCHOWOM-OPEN200:00:0600:20:14.9000:20:21.65+00:00:324:0314.8
4ZABORSKI Ryszard 93TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN300:00:0600:20:43.6500:20:50.10+00:01:014:0814.5
5FAMULSKI Cezary 98JW 1223 KOSZALINROSNOWOM-OPEN400:00:0700:20:54.3000:21:01.50+00:01:124:1014.4
6MUSIAŁ Krzysztof 112TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN500:00:0700:21:05.1500:21:12.35+00:01:234:1314.2
7SZKOŁUDA Miłosz 108DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM-OPEN600:00:0700:21:10.8500:21:17.95+00:01:284:1414.2
8SŁOBODZIAN Jerzy 75NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM-OPEN700:00:0700:21:42.6500:21:49.85+00:02:004:2013.8
9WOJCIECHOWICZ Jacek 91WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM-OPEN800:00:0600:22:05.7000:22:12.45+00:02:234:2513.6
10NAKONIECZNY Rafał 135TKKF IV KOSZALINKOSZALINDrużyna Mieszana100:00:0800:22:22.5500:22:30.90+00:02:404:2813.4
11DZIUBAŃSKI Grzegorz 16OPEL ACTIVE TEAMPYSKOWICEM-OPEN900:00:0700:22:37.8000:22:45.25+00:02:554:3113.3
12GAWEŁ Ireneusz 129POŁCZYN ZDRÓJ BIEGAPOŁCZYN ZDRÓJDrużyna Męska200:00:0800:22:40.3000:22:48.90+00:02:584:3213.2
13SZYMAJDA Grzegorz 133TKKF IV KOSZALINKOSZALINDrużyna Mieszana200:00:0800:22:49.0000:22:57.15+00:03:074:3313.1
14BARTOSIŃSKI Bartłomiej 121DECATHLON KOSZALINWARSZAWAM-OPEN1000:00:0700:22:52.6500:23:00.15+00:03:104:3413.1
15WOJTALIK Łukasz 149POŁCZYN ZDRÓJ BIEGAPOŁCZYN ZDRÓJDrużyna Męska300:00:0800:22:56.9000:23:05.85+00:03:144:3513.1
16RYŚKIEWICZ Rafał 74KOSZALINM-OPEN1100:00:0600:23:00.1000:23:07.00+00:03:184:3613
17ZWOLIŃSKI Jan 96TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM-OPEN1200:00:0900:23:01.1500:23:11.10+00:03:194:3613
18SZAMREJ Wojciech 78KOSZALINM-OPEN1300:00:0700:23:01.5500:23:09.35+00:03:194:3613
19BONISŁAWSKI Jarosław 100FADOMODA TEAMSŁAWNOM-OPEN1400:00:1100:23:06.3000:23:18.20+00:03:244:3713
20JAŹWIŃSKI Dawid 28TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN1500:00:0800:23:15.2000:23:23.35+00:03:334:3912.9
21MAZUR Emiliusz 51ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM-OPEN1600:00:0700:23:25.4000:23:32.95+00:03:434:4112.8
22SZYMAŃSKI Piotr 150POŁCZYN ZDRÓJ BIEGAPOŁCZYN ZDRÓJDrużyna Męska400:00:0800:23:28.4500:23:37.20+00:03:464:4112.8
23BARANOWSKI Piotr 2KOSZALINM-OPEN1700:00:0600:23:45.6000:23:52.05+00:04:034:4512.6
24ŚNIEŻKO Marcin 82TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN1800:00:0800:24:03.8500:24:12.25+00:04:214:4812.5
25ZATORSKI Zbigniew 119KOŁOBRZEG BIEGAWARSZAWAM-OPEN1900:00:1400:24:27.3500:24:41.40+00:04:454:5312.3
26ŁAGUTKO Kamila 111ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOK-OPEN100:00:0700:24:30.5500:24:38.35+00:04:484:5412.2
27CHAMIELEC Bogusław 113LUBINM-OPEN2000:00:1000:24:46.7000:24:57.00+00:05:044:5712.1
28RUTKOWSKI Ryszard 73RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-OPEN2100:00:0700:24:48.5000:24:56.00+00:05:064:5712.1
29IWANIEC Dariusz 137TKKF II KOSZALINSIERAKOWODrużyna Męska500:00:0800:24:49.3500:24:58.00+00:05:074:5812.1
30WIELGUS Paweł 89MRS&MR PERFECT KASPEROWICZOKONEKDrużyna Męska600:00:0600:24:58.9000:25:05.60+00:05:164:5912
31KASPEROWICZ Zdzisław 35MRS&MR PERFECT KASPEROWICZSŁUPSKDrużyna Męska700:00:0600:25:00.9500:25:07.55+00:05:195:0012
32MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela 80AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEK-OPEN200:00:0700:25:08.8500:25:16.80+00:05:265:0111.9
33CZAPLIŃSKI Jacek 13KOSZALINM-OPEN2200:00:1000:25:13.0500:25:24.00+00:05:315:0211.9
34JARZYNA Roman 26STARGARDM-OPEN2300:00:0900:25:13.8000:25:22.90+00:05:315:0211.9
35JAROSZ Jakub 131TKKF I KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKADrużyna Mieszana300:00:0900:25:20.6500:25:30.20+00:05:385:0411.8
36KUŁAKOWSKI Dawid 136TKKF II KOSZALINKOSZALINDrużyna Męska800:00:0900:25:25.4500:25:35.40+00:05:435:0511.8
37JAROSZ Dariusz 130TKKF I KOSZALINSUCHA KOSZALIŃSKADrużyna Mieszana400:00:0900:25:32.6500:25:42.15+00:05:505:0611.7
38WRÓBLEWSKI Jacek 92TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN2400:00:0900:25:37.6000:25:47.25+00:05:555:0711.7
39JADCZAK Tomasz 114SULECHÓWM-OPEN2500:00:0900:25:51.4500:26:00.85+00:06:095:1011.6
40GOŃKA Krzysztof 122DECATHLON KOSZALINKOSZALINM-OPEN2600:00:0800:25:59.2000:26:07.35+00:06:175:1111.5
41SZABLA Ewelina 77KOSZALINK-OPEN300:00:0800:26:10.2500:26:18.50+00:06:285:1411.5
42MISZCZYK Jan 53ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-OPEN2700:00:1800:26:11.5000:26:29.55+00:06:295:1411.5
43KAJKOWSKI Rafał 32CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM-OPEN2800:00:0600:26:14.1000:26:20.75+00:06:325:1411.4
44RUTKOWSKI Artur 72RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM-OPEN2900:00:0700:26:14.9000:26:22.10+00:06:325:1511.4
45MUCHA Krzysztof 56KOSZALINKOSZALINM-OPEN3000:00:0900:26:15.1500:26:25.05+00:06:335:1511.4
46WACHOLC Michał 85KRETOMINOM-OPEN3100:00:0700:26:21.0000:26:28.70+00:06:395:1611.4
47BIL Adrian 6KOSZALINM-OPEN3200:00:1400:26:21.3000:26:35.65+00:06:395:1611.4
48BRESZKA Tomasz 104DARŁOWOM-OPEN3300:00:0800:26:28.4000:26:37.05+00:06:465:1711.3
49CHODOR Martyna 132TKKF I KOSZALINKOSZALINDrużyna Mieszana500:00:0900:26:31.9500:26:41.75+00:06:505:1811.3
50PĘKAŁA Piotr 64ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-OPEN3400:00:1100:26:55.4500:27:06.90+00:07:135:2311.1
51ŚWIETLIK Tomasz 52KOSZALINM-OPEN3500:00:1000:27:01.5500:27:12.15+00:07:195:2411.1
52RÓG Michał 71JW 1223 KOSZALINSTARE BIELICEM-OPEN3600:00:1200:27:10.3500:27:23.10+00:07:285:2611
53CIUPA Marcin 11H2DESIGNKOSZALINM-OPEN3700:00:1000:27:11.9000:27:22.05+00:07:295:2611
54KOSECKA Katarzyna 146KOŁOBRZEG BIEGAKOSZALINDrużyna Kobieca100:00:0800:27:14.3000:27:22.50+00:07:325:2611
55PEŁECHATA Julita 145KOŁOBRZEG BIEGAKOSZALINDrużyna Kobieca200:00:0700:27:14.5500:27:22.35+00:07:325:2711
56CHODOR Izabela 9TKKF KOSZALINGORZEBĄDŻK-OPEN400:00:1000:27:26.3000:27:37.25+00:07:445:2910.9
57MICERSKI Tomasz 138TKKF II KOSZALINKOSZALINDrużyna Męska900:00:1000:27:28.5500:27:38.85+00:07:465:2910.9
58KOWALCZYK Mariusz 41ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-OPEN3800:00:1000:27:39.4000:27:50.20+00:07:575:3210.8
59JAROSZEWSKI Daniel 4KOSZALINM-OPEN3900:00:1300:27:43.7000:27:57.10+00:08:015:3210.8
60ROGOŻA Ireneusz 70KOSZALINM-OPEN4000:00:1200:27:44.2000:27:56.90+00:08:025:3210.8
61CHOŁUJ Jarek 10KOSZALINM-OPEN4100:00:1200:27:44.5500:27:57.15+00:08:025:3310.8
62ZUKAL Piotr 120KOSZALINM-OPEN4200:00:1900:27:47.5000:28:07.00+00:08:055:3310.8
63WICHER Krzysztof 88ADWOKATURAKOSZALINM-OPEN4300:00:1100:28:10.5000:28:21.85+00:08:285:3810.7
64OTTO Michał 60KOSZALINM-OPEN4400:00:0900:28:17.7000:28:27.00+00:08:355:3910.6
65JUSZCZAK Krzysztof 31KOSZALINM-OPEN4500:00:2200:28:31.6500:28:54.05+00:08:495:4210.5
66MRUGALSKA Magdalena 107JW 1223 KOSZALINKOSZALINK-OPEN500:00:1500:28:32.7000:28:48.00+00:08:505:4210.5
67RETERSKI Damian 102KOSZALINM-OPEN4600:00:1200:28:33.6000:28:46.25+00:08:515:4210.5
68WIATRZYK Krzysztof 87DARŁOWODARŁOWOM-OPEN4700:00:1000:28:34.7500:28:45.10+00:08:525:4310.5
69KRZEWIŃSKA Małgorzata 46TKKF KOSZALINKOSZALINK-OPEN600:00:1000:28:38.5500:28:49.50+00:08:565:4310.5
70SZAMREJ Piotr 118KOSZALINM-OPEN4800:00:1500:28:40.4000:28:55.95+00:08:585:4410.5
71MAJCHRZAK Paweł 50SUNDAYBIKERS KARLINO TEAMKARLINOM-OPEN4900:00:0900:28:52.3000:29:02.20+00:09:105:4610.4
72OSOBNIAK Ryszard 59ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM-OPEN5000:00:1700:28:53.0000:29:10.10+00:09:115:4610.4
73KRUPIŃSKI Krzysztof 45E-UROLOG.EUKOSZALINM-OPEN5100:00:1700:28:55.5000:29:13.00+00:09:135:4710.4
74KOZŁOWIECKI Waldemar 42TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN5200:00:1100:29:05.7500:29:17.30+00:09:235:4910.3
75ZDROWIECKI Artur 94KOSZALINM-OPEN5300:00:1000:29:24.1500:29:34.75+00:09:425:5210.2
76BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria 7WOMENS FIGHT CLUB KOSZALIN ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-OPEN700:00:1100:29:26.7500:29:37.75+00:09:445:5310.2
77GRABOWSKA-LESISZ Aneta 147KOŁOBRZEG BIEGAKOSZALINDrużyna Kobieca300:00:0800:29:35.4500:29:43.75+00:09:535:5510.1
78KRASIŃSKI Witold 43KOSZALINM-OPEN5400:00:1500:29:41.8500:29:57.05+00:09:595:5610.1
79BŁACH Piotr 103SŁAWOBORZEM-OPEN5500:00:0800:29:44.6000:29:53.25+00:10:025:5710.1
80BRZEZIŃSKI Robert 106HERKULESGDAŃSKM-OPEN5600:00:0600:29:47.9500:29:54.05+00:10:065:5710.1
81KAMIŃSKI Tomasz 141TKKF III KOSZALINKOSZALINDrużyna Mieszana600:00:0800:29:48.4000:29:57.30+00:10:065:5710.1
82MAZURKIEWICZ Jolanta 140TKKF III KOSZALINKOSZALINDrużyna Mieszana700:00:0900:29:48.7000:29:58.00+00:10:065:5710.1
83BARTKOWSKI Ryszard 99KOWARYM-OPEN5700:00:0900:30:16.0000:30:25.35+00:10:346:039.9
84DUDZIAK Piotr 15KOSZALINKOSZALINM-OPEN5800:00:1000:30:24.4000:30:34.75+00:10:426:049.9
85JANUSZEWSKI Jacek 2417 WOG KOSZALINKOSZALINM-OPEN5900:00:1400:30:27.2000:30:41.55+00:10:456:059.9
86GRZYBOWSKI Piotr 109SZCZEGLINO NOWEM-OPEN6000:00:1200:30:41.6000:30:53.70+00:10:596:089.8
87LASKOWSKI Grzegorz 49PARNOWOM-OPEN6100:00:1400:30:43.5000:30:58.00+00:11:016:089.8
88POTRZEBOWSKA Agata 66DEAFBYDGOSZCZK-OPEN800:00:1200:30:47.9000:31:00.15+00:11:056:099.7
89KOWALCZYK Piotr 40KOSZALINM-OPEN6200:00:1800:30:50.1000:31:08.40+00:11:086:109.7
90JANICKA Katarzyna 134TKKF IV KOSZALINKOSZALINDrużyna Mieszana800:00:0900:31:01.1000:31:11.00+00:11:196:129.7
91MRUGALSKI Stanisław 55MIASTKOM-OPEN6300:00:2000:31:01.3500:31:21.70+00:11:196:129.7
92DĄBROWSKA Alicja 14TKKF KOSZALINSIANÓWK-OPEN900:00:1000:31:03.5000:31:14.20+00:11:216:129.7
93KUPREWICZ Grzegorz 47JW 1223 KOSZALINKOSZALINM-OPEN6400:00:1100:31:06.2500:31:18.15+00:11:246:139.6
94BASIAK Krystian 5KOSZALINKOSZALINM-OPEN6500:00:1300:31:06.4500:31:19.45+00:11:246:139.6
95KARNICKI Zygmunt 34TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN6600:00:1600:31:47.6500:32:03.65+00:12:056:219.4
96ZIĘBA Paweł 95TKKF KOSZALINKOSZALINM-OPEN6700:00:1200:31:49.0500:32:01.45+00:12:076:219.4
97GŁOWACKI Włodzimierz 143BABECZKI KOSZALINKOSZALINM-OPEN6800:00:1300:31:54.9000:32:08.60+00:12:126:239.4
98POTRZEBOWSKI Marek 67DEAFBYDGOSZCZM-OPEN6900:00:1300:32:08.0000:32:21.55+00:12:266:259.3
99JURKIEWICZ Andrzej 30KOSZALINM-OPEN7000:00:1500:32:36.3500:32:51.50+00:12:546:319.2
100SZEWCZYK Paulina 79WOJNOWOK-OPEN1000:00:1100:32:37.1000:32:48.35+00:12:556:319.2
101SEEWALD Jan 105KOSZALINM-OPEN7100:00:1400:32:42.0000:32:56.90+00:13:006:329.2
102KOSIM Maciej 39NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM-OPEN7200:00:1500:32:42.0500:32:57.35+00:13:006:329.2
103MAZUREK Barbara 142BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-OPEN1100:00:1400:32:50.6500:33:05.55+00:13:086:349.1
104HELLER Zdzisław 21NIEZRZESZONYKOSZALINM-OPEN7300:00:1700:32:58.7500:33:15.85+00:13:166:359.1
105GRZYBOWSKI Krzysztof 139TKKF III KOSZALINKOSZALINDrużyna Mieszana900:00:0900:32:59.4500:33:08.80+00:13:176:359.1
106GZELA Olga 20BABECZKI KOSZALIN, ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-OPEN1200:00:1400:33:01.2500:33:15.35+00:13:196:369.1
107KLENIEWSKI Piotr 36ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM-OPEN7400:00:0800:33:05.2000:33:14.00+00:13:236:379.1
108KONKEL Joanna 37MKS 'ŚWIĘC SŁAWNO'SŁAWNOK-OPEN1300:00:1100:33:22.2000:33:34.00+00:13:406:409
109HRYCIÓW Paweł 22BIAŁOGARDBIAŁOGARDM-OPEN7500:00:1400:33:26.1500:33:40.15+00:13:446:419
110HRANKOWSKA Monika 25SŁUPSKK-OPEN1400:00:1600:33:33.8500:33:50.05+00:13:516:428.9
111WIERZBICKI Kacper 90KOSZALINM-OPEN7600:00:1300:34:16.1000:34:29.75+00:14:346:518.8
112GAWIECKA Mariola 18ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK-OPEN1500:00:1000:34:29.9500:34:40.65+00:14:486:548.7
113WALCZAK Agnieszka 86TKKF KOSZALINKOSZALINK-OPEN1600:00:1500:34:49.7500:35:05.60+00:15:076:588.6
114BRESZKA Paweł 8DARŁOWODARŁOWOM-OPEN7700:00:1600:35:01.8000:35:18.35+00:15:197:008.6
115WENCŁAW-JUSZCZAK Marta 117GRZYBOWOK-OPEN1700:00:1300:35:18.1000:35:31.15+00:15:367:038.5
116SAGAN Jadwiga 115ROŚCIĘCINOK-OPEN1800:00:1400:35:33.6500:35:47.80+00:15:517:068.4
117RETERSKI Przemysław 101KOSZALINM-OPEN7800:00:1200:36:02.6500:36:15.30+00:16:207:128.3
118FRUBA Karina 17STOPA SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN1900:00:1200:36:10.2500:36:23.00+00:16:287:148.3
119KOROL Elżbieta 38BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-OPEN2000:00:1500:36:13.6000:36:29.05+00:16:317:148.3
120KURCZ Barbara 48BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-OPEN2100:00:1700:36:28.2500:36:45.75+00:16:467:178.2
121IMIOŁEK Jacek 23KOSZALINM-OPEN7900:00:1800:37:52.1000:38:10.10+00:18:107:347.9
122TREJDER Maria 83BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK-OPEN2200:00:1200:38:24.5000:38:36.90+00:18:427:407.8
123MOŻEJKO Anna 54BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-OPEN2300:00:1600:38:45.1500:39:01.15+00:19:037:457.7
124STEC Edyta 76BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-OPEN2400:00:1500:38:45.8500:39:01.20+00:19:037:457.7
125PASEK Jan 62DUNOWOM-OPEN8000:00:1000:39:05.2000:39:15.60+00:19:237:497.7
126KOZŁOWIECKA Małgorzata 97KOSZALINK-OPEN2500:00:1300:39:11.7500:39:25.60+00:19:297:507.7
127VON BARDELEBEN Agnieszka 84BABECZKI KOSZALINKOSZALINK-OPEN2600:00:1700:39:15.8000:39:32.95+00:19:337:517.6
128PASEK Paula 61DUNOWOK-OPEN2700:00:1100:43:20.2000:43:31.85+00:23:388:406.9
129RADOMSKA Iwona 68KOSZALINK-OPEN2800:00:1800:44:41.4500:44:59.75+00:24:598:566.7
130GARBACZ-ZATORSKA Milena 116GRZYBOWOK-OPEN2900:00:1300:44:49.7500:45:03.05+00:25:078:586.7
131KRAWCZUK-KIEŁB Anna 44ŻYJ Z ENERGIĄWIEKOWOK-OPEN3000:00:1700:47:09.1500:47:26.55+00:27:279:256.4
132RESPONDEK Dariusz 69WROCŁAWM-OPEN8100:00:10   
Znaleziono 132 wynik(ów)