KOSZALIŃSKI BIEG GÓRSKI 5 KM

Organizator/ Organizer:
Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej
Data/ Date:
2017-05-03
Miejsce/ Place:
Koszalin
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
122
Wystartowało/ Started:
111
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
110
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60-69 | M70+

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ORZECHOWSKI Kamil 58TKKF KOSZALINKOSZALIN/RADOMM16-291M 100:00:0600:19:56.8000:20:03.40 3:5915
2KULCZYK Jerzy 110TYCHOWOM50-591M 200:00:0600:20:14.9000:20:21.65+00:00:184:0314.8
3ZABORSKI Ryszard 93TKKF KOSZALINKOSZALINM40-491M 300:00:0600:20:43.6500:20:50.10+00:00:464:0814.5
4FAMULSKI Cezary 98JW 1223 KOSZALINROSNOWOM30-391M 400:00:0700:20:54.3000:21:01.50+00:00:574:1014.4
5MUSIAŁ Krzysztof 112TKKF KOSZALINKOSZALINM30-392M 500:00:0700:21:05.1500:21:12.35+00:01:084:1314.2
6SZKOŁUDA Miłosz 108DECATHLON KOSZALINPOLANÓWM16-292M 600:00:0700:21:10.8500:21:17.95+00:01:144:1414.2
7SŁOBODZIAN Jerzy 75NYSA BIEGADZIERŻONIÓWM50-592M 700:00:0700:21:42.6500:21:49.85+00:01:454:2013.8
8WOJCIECHOWICZ Jacek 91WWW.STUDIOTANCAPASJA.PLKOSZALINM30-393M 800:00:0600:22:05.7000:22:12.45+00:02:084:2513.6
9DZIUBAŃSKI Grzegorz 16OPEL ACTIVE TEAMPYSKOWICEM30-394M 900:00:0700:22:37.8000:22:45.25+00:02:414:3113.3
10BARTOSIŃSKI Bartłomiej 121DECATHLON KOSZALINWARSZAWAM16-293M 1000:00:0700:22:52.6500:23:00.15+00:02:554:3413.1
11RYŚKIEWICZ Rafał 74KOSZALINM40-492M 1100:00:0600:23:00.1000:23:07.00+00:03:034:3613
12ZWOLIŃSKI Jan 96TKKF KOSZALINWIERCISZEWOM40-493M 1200:00:0900:23:01.1500:23:11.10+00:03:044:3613
13SZAMREJ Wojciech 78KOSZALINM50-593M 1300:00:0700:23:01.5500:23:09.35+00:03:044:3613
14BONISŁAWSKI Jarosław 100FADOMODA TEAMSŁAWNOM30-395M 1400:00:1100:23:06.3000:23:18.20+00:03:094:3713
15JAŹWIŃSKI Dawid 28TKKF KOSZALINKOSZALINM16-294M 1500:00:0800:23:15.2000:23:23.35+00:03:184:3912.9
16MAZUR Emiliusz 51ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOM40-494M 1600:00:0700:23:25.4000:23:32.95+00:03:284:4112.8
17BARANOWSKI Piotr 2KOSZALINM40-495M 1700:00:0600:23:45.6000:23:52.05+00:03:484:4512.6
18ŚNIEŻKO Marcin 82TKKF KOSZALINKOSZALINM30-396M 1800:00:0800:24:03.8500:24:12.25+00:04:074:4812.5
19ZATORSKI Zbigniew 119KOŁOBRZEG BIEGAWARSZAWAM30-397M 1900:00:1400:24:27.3500:24:41.40+00:04:304:5312.3
20ŁAGUTKO Kamila 111ŻYJ Z ENERGIĄDARŁOWOK30-391K 100:00:0700:24:30.5500:24:38.35+00:04:334:5412.2
21CHAMIELEC Bogusław 113LUBINM50-594M 2000:00:1000:24:46.7000:24:57.00+00:04:494:5712.1
22RUTKOWSKI Ryszard 73RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM50-595M 2100:00:0700:24:48.5000:24:56.00+00:04:514:5712.1
23MAJ-DZIUBAŃSKA Izabela 80AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEK30-392K 200:00:0700:25:08.8500:25:16.80+00:05:125:0111.9
24CZAPLIŃSKI Jacek 13KOSZALINM30-398M 2200:00:1000:25:13.0500:25:24.00+00:05:165:0211.9
25JARZYNA Roman 26STARGARDM40-496M 2300:00:0900:25:13.8000:25:22.90+00:05:175:0211.9
26WRÓBLEWSKI Jacek 92TKKF KOSZALINKOSZALINM16-295M 2400:00:0900:25:37.6000:25:47.25+00:05:405:0711.7
27JADCZAK Tomasz 114SULECHÓWM30-399M 2500:00:0900:25:51.4500:26:00.85+00:05:545:1011.6
28GOŃKA Krzysztof 122DECATHLON KOSZALINKOSZALINM16-296M 2600:00:0800:25:59.2000:26:07.35+00:06:025:1111.5
29SZABLA Ewelina 77KOSZALINK30-393K 300:00:0800:26:10.2500:26:18.50+00:06:135:1411.5
30MISZCZYK Jan 53ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM16-297M 2700:00:1800:26:11.5000:26:29.55+00:06:145:1411.5
31KAJKOWSKI Rafał 32CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH KOSZALINKOSZALINM40-497M 2800:00:0600:26:14.1000:26:20.75+00:06:175:1411.4
32RUTKOWSKI Artur 72RUTKOWSKI TEAMSIANÓWM16-298M 2900:00:0700:26:14.9000:26:22.10+00:06:185:1511.4
33MUCHA Krzysztof 56KOSZALINKOSZALINM30-3910M 3000:00:0900:26:15.1500:26:25.05+00:06:185:1511.4
34WACHOLC Michał 85KRETOMINOM16-299M 3100:00:0700:26:21.0000:26:28.70+00:06:245:1611.4
35BIL Adrian 6KOSZALINM30-3911M 3200:00:1400:26:21.3000:26:35.65+00:06:245:1611.4
36BRESZKA Tomasz 104DARŁOWOM30-3912M 3300:00:0800:26:28.4000:26:37.05+00:06:315:1711.3
37PĘKAŁA Piotr 64ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-498M 3400:00:1100:26:55.4500:27:06.90+00:06:585:2311.1
38ŚWIETLIK Tomasz 52KOSZALINM50-596M 3500:00:1000:27:01.5500:27:12.15+00:07:045:2411.1
39RÓG Michał 71JW 1223 KOSZALINSTARE BIELICEM30-3913M 3600:00:1200:27:10.3500:27:23.10+00:07:135:2611
40CIUPA Marcin 11H2DESIGNKOSZALINM40-499M 3700:00:1000:27:11.9000:27:22.05+00:07:155:2611
41CHODOR Izabela 9TKKF KOSZALINGORZEBĄDŻK30-394K 400:00:1000:27:26.3000:27:37.25+00:07:295:2910.9
42KOWALCZYK Mariusz 41ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM40-4910M 3800:00:1000:27:39.4000:27:50.20+00:07:425:3210.8
43JAROSZEWSKI Daniel 4KOSZALINM30-3914M 3900:00:1300:27:43.7000:27:57.10+00:07:465:3210.8
44ROGOŻA Ireneusz 70KOSZALINM40-4911M 4000:00:1200:27:44.2000:27:56.90+00:07:475:3210.8
45CHOŁUJ Jarek 10KOSZALINM40-4912M 4100:00:1200:27:44.5500:27:57.15+00:07:475:3310.8
46ZUKAL Piotr 120KOSZALINM40-4913M 4200:00:1900:27:47.5000:28:07.00+00:07:505:3310.8
47WICHER Krzysztof 88ADWOKATURAKOSZALINM30-3915M 4300:00:1100:28:10.5000:28:21.85+00:08:135:3810.7
48OTTO Michał 60KOSZALINM30-3916M 4400:00:0900:28:17.7000:28:27.00+00:08:205:3910.6
49JUSZCZAK Krzysztof 31KOSZALINM60-691M 4500:00:2200:28:31.6500:28:54.05+00:08:345:4210.5
50MRUGALSKA Magdalena 107JW 1223 KOSZALINKOSZALINK16-291K 500:00:1500:28:32.7000:28:48.00+00:08:355:4210.5
51RETERSKI Damian 102KOSZALINM16-2910M 4600:00:1200:28:33.6000:28:46.25+00:08:365:4210.5
52WIATRZYK Krzysztof 87DARŁOWODARŁOWOM40-4914M 4700:00:1000:28:34.7500:28:45.10+00:08:375:4310.5
53KRZEWIŃSKA Małgorzata 46TKKF KOSZALINKOSZALINK50-591K 600:00:1000:28:38.5500:28:49.50+00:08:415:4310.5
54SZAMREJ Piotr 118KOSZALINM16-2911M 4800:00:1500:28:40.4000:28:55.95+00:08:435:4410.5
55MAJCHRZAK Paweł 50SUNDAYBIKERS KARLINO TEAMKARLINOM40-4915M 4900:00:0900:28:52.3000:29:02.20+00:08:555:4610.4
56OSOBNIAK Ryszard 59ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINM60-692M 5000:00:1700:28:53.0000:29:10.10+00:08:565:4610.4
57KRUPIŃSKI Krzysztof 45E-UROLOG.EUKOSZALINM50-597M 5100:00:1700:28:55.5000:29:13.00+00:08:585:4710.4
58KOZŁOWIECKI Waldemar 42TKKF KOSZALINKOSZALINM60-693M 5200:00:1100:29:05.7500:29:17.30+00:09:085:4910.3
59ZDROWIECKI Artur 94KOSZALINM30-3917M 5300:00:1000:29:24.1500:29:34.75+00:09:275:5210.2
60BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria 7WOMENS FIGHT CLUB KOSZALIN ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK30-395K 700:00:1100:29:26.7500:29:37.75+00:09:295:5310.2
61KRASIŃSKI Witold 43KOSZALINM40-4916M 5400:00:1500:29:41.8500:29:57.05+00:09:455:5610.1
62BŁACH Piotr 103SŁAWOBORZEM30-3918M 5500:00:0800:29:44.6000:29:53.25+00:09:475:5710.1
63BRZEZIŃSKI Robert 106HERKULESGDAŃSKM30-3919M 5600:00:0600:29:47.9500:29:54.05+00:09:515:5710.1
64BARTKOWSKI Ryszard 99KOWARYM60-694M 5700:00:0900:30:16.0000:30:25.35+00:10:196:039.9
65DUDZIAK Piotr 15KOSZALINKOSZALINM40-4917M 5800:00:1000:30:24.4000:30:34.75+00:10:276:049.9
66JANUSZEWSKI Jacek 2417 WOG KOSZALINKOSZALINM50-598M 5900:00:1400:30:27.2000:30:41.55+00:10:306:059.9
67GRZYBOWSKI Piotr 109SZCZEGLINO NOWEM40-4918M 6000:00:1200:30:41.6000:30:53.70+00:10:446:089.8
68LASKOWSKI Grzegorz 49PARNOWOM30-3920M 6100:00:1400:30:43.5000:30:58.00+00:10:466:089.8
69POTRZEBOWSKA Agata 66DEAFBYDGOSZCZK30-396K 800:00:1200:30:47.9000:31:00.15+00:10:516:099.7
70KOWALCZYK Piotr 40KOSZALINM30-3921M 6200:00:1800:30:50.1000:31:08.40+00:10:536:109.7
71MRUGALSKI Stanisław 55MIASTKOM50-599M 6300:00:2000:31:01.3500:31:21.70+00:11:046:129.7
72DĄBROWSKA Alicja 14TKKF KOSZALINSIANÓWK50-592K 900:00:1000:31:03.5000:31:14.20+00:11:066:129.7
73KUPREWICZ Grzegorz 47JW 1223 KOSZALINKOSZALINM30-3922M 6400:00:1100:31:06.2500:31:18.15+00:11:096:139.6
74BASIAK Krystian 5KOSZALINKOSZALINM30-3923M 6500:00:1300:31:06.4500:31:19.45+00:11:096:139.6
75KARNICKI Zygmunt 34TKKF KOSZALINKOSZALINM60-695M 6600:00:1600:31:47.6500:32:03.65+00:11:506:219.4
76ZIĘBA Paweł 95TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4919M 6700:00:1200:31:49.0500:32:01.45+00:11:526:219.4
77GŁOWACKI Włodzimierz 143BABECZKI KOSZALINKOSZALINM70+1M 6800:00:1300:31:54.9000:32:08.60+00:11:586:239.4
78POTRZEBOWSKI Marek 67DEAFBYDGOSZCZM30-3924M 6900:00:1300:32:08.0000:32:21.55+00:12:116:259.3
79JURKIEWICZ Andrzej 30KOSZALINM30-3925M 7000:00:1500:32:36.3500:32:51.50+00:12:396:319.2
80SZEWCZYK Paulina 79WOJNOWOK16-292K 1000:00:1100:32:37.1000:32:48.35+00:12:406:319.2
81SEEWALD Jan 105KOSZALINM40-4920M 7100:00:1400:32:42.0000:32:56.90+00:12:456:329.2
82KOSIM Maciej 39NIGHT RUNNERS WROCŁAWWROCŁAWM40-4921M 7200:00:1500:32:42.0500:32:57.35+00:12:456:329.2
83MAZUREK Barbara 142BABECZKI KOSZALINKOSZALINK30-397K 1100:00:1400:32:50.6500:33:05.55+00:12:536:349.1
84HELLER Zdzisław 21NIEZRZESZONYKOSZALINM60-696M 7300:00:1700:32:58.7500:33:15.85+00:13:016:359.1
85GZELA Olga 20BABECZKI KOSZALIN, ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK30-398K 1200:00:1400:33:01.2500:33:15.35+00:13:046:369.1
86KLENIEWSKI Piotr 36ZACHODNIOPOMORSKIEKOSZALINM50-5910M 7400:00:0800:33:05.2000:33:14.00+00:13:086:379.1
87KONKEL Joanna 37MKS 'ŚWIĘC SŁAWNO'SŁAWNOK50-593K 1300:00:1100:33:22.2000:33:34.00+00:13:256:409
88HRYCIÓW Paweł 22BIAŁOGARDBIAŁOGARDM30-3926M 7500:00:1400:33:26.1500:33:40.15+00:13:296:419
89HRANKOWSKA Monika 25SŁUPSKK30-399K 1400:00:1600:33:33.8500:33:50.05+00:13:376:428.9
90WIERZBICKI Kacper 90KOSZALINM16-2912M 7600:00:1300:34:16.1000:34:29.75+00:14:196:518.8
91GAWIECKA Mariola 18ROZBIEGANY KOSZALINKOSZALINK40-491K 1500:00:1000:34:29.9500:34:40.65+00:14:336:548.7
92WALCZAK Agnieszka 86TKKF KOSZALINKOSZALINK40-492K 1600:00:1500:34:49.7500:35:05.60+00:14:526:588.6
93BRESZKA Paweł 8DARŁOWODARŁOWOM40-4922M 7700:00:1600:35:01.8000:35:18.35+00:15:057:008.6
94WENCŁAW-JUSZCZAK Marta 117GRZYBOWOK40-493K 1700:00:1300:35:18.1000:35:31.15+00:15:217:038.5
95SAGAN Jadwiga 115ROŚCIĘCINOK40-494K 1800:00:1400:35:33.6500:35:47.80+00:15:367:068.4
96RETERSKI Przemysław 101KOSZALINM30-3927M 7800:00:1200:36:02.6500:36:15.30+00:16:057:128.3
97FRUBA Karina 17STOPA SŁUPSKSŁUPSKK30-3910K 1900:00:1200:36:10.2500:36:23.00+00:16:137:148.3
98KOROL Elżbieta 38BABECZKI KOSZALINKOSZALINK40-495K 2000:00:1500:36:13.6000:36:29.05+00:16:167:148.3
99KURCZ Barbara 48BABECZKI KOSZALINKOSZALINK40-496K 2100:00:1700:36:28.2500:36:45.75+00:16:317:178.2
100IMIOŁEK Jacek 23KOSZALINM40-4923M 7900:00:1800:37:52.1000:38:10.10+00:17:557:347.9
101TREJDER Maria 83BAJADERKI KOSZALINKOSZALINK40-497K 2200:00:1200:38:24.5000:38:36.90+00:18:277:407.8
102MOŻEJKO Anna 54BABECZKI KOSZALINKOSZALINK30-3911K 2300:00:1600:38:45.1500:39:01.15+00:18:487:457.7
103STEC Edyta 76BABECZKI KOSZALINKOSZALINK30-3912K 2400:00:1500:38:45.8500:39:01.20+00:18:497:457.7
104PASEK Jan 62DUNOWOM60-697M 8000:00:1000:39:05.2000:39:15.60+00:19:087:497.7
105KOZŁOWIECKA Małgorzata 97KOSZALINK50-594K 2500:00:1300:39:11.7500:39:25.60+00:19:147:507.7
106VON BARDELEBEN Agnieszka 84BABECZKI KOSZALINKOSZALINK40-498K 2600:00:1700:39:15.8000:39:32.95+00:19:197:517.6
107PASEK Paula 61DUNOWOK30-3913K 2700:00:1100:43:20.2000:43:31.85+00:23:238:406.9
108RADOMSKA Iwona 68KOSZALINK16-293K 2800:00:1800:44:41.4500:44:59.75+00:24:448:566.7
109GARBACZ-ZATORSKA Milena 116GRZYBOWOK40-499K 2900:00:1300:44:49.7500:45:03.05+00:24:528:586.7
110KRAWCZUK-KIEŁB Anna 44ŻYJ Z ENERGIĄWIEKOWOK40-4910K 3000:00:1700:47:09.1500:47:26.55+00:27:129:256.4
111RESPONDEK Dariusz 69WROCŁAWM40-4924M 8100:00:10   
Znaleziono 111 wynik(ów)