Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-05-09
Miejsce : Kudowa-Zdrój
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 126
Wystartowało : 104
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 104
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5.3km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuJakubowice
5.3km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WRZESZCZ Mariusz 4117Przedwojewski TeamSOBÓTKAM-301M 12021-05-09 09:00:4800:29:1300:49:14.25 4:5512,2
2WŁODARCZYK Krzysztof 4084KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEM-401M 22021-05-09 09:00:4200:29:3500:49:31.30+00:00:174:5712,1
3ROGOZIŃSKI Olaf 4096POZNAŃM-402M 32021-05-09 09:04:3700:29:1500:49:46.05+00:00:314:5812,1
4LEŚNIAK Michał 4101ASICS FRONTRUNNER POLAND / @BIEGIEM_PO_EUROPIECERADZ DOLNYM-302M 42021-05-09 09:35:1900:29:5600:50:21.10+00:01:065:0211,9
5SWORSKI Roman 4110KASTYO / VEGAN / VEGE RUNNERSŁÓDŹM-303M 52021-05-09 09:13:4500:32:0200:52:36.30+00:03:225:1511,4
6DUNAJ Paweł 4113GT RATWROCŁAWM-304M 62021-05-09 09:05:3100:31:2900:52:42.10+00:03:275:1611,4
7SWATOWSKI Tomasz 4124KB Kąty WrocławskieKĄTY WROCŁAWSKIEM-305M 72021-05-09 09:35:0300:31:4000:52:43.85+00:03:295:1611,4
8GRZEGOREK Grzegorz 4125KB Kąty WrocławskieKĄTY WROCŁAWSKIEM-501M 82021-05-09 09:35:0000:31:4400:52:48.30+00:03:345:1611,4
9PRYSTARZ Krzysztof 4119M-403M 92021-05-09 09:02:2000:32:5600:53:15.35+00:04:015:1911,3
10CEPIELIK Wojciech 4070SAMOTNY WILKMARCISZÓWM-306M 102021-05-09 09:07:5300:31:5900:53:21.80+00:04:075:2011,2
11PRZYBYSZEWSKI Łukasz 4106BIELAWAM-307M 112021-05-09 09:01:2700:34:5300:56:07.30+00:06:535:3610,7
12OLSZEWSKI Tomasz 4122MOSINAM-404M 122021-05-09 09:05:2600:34:1000:56:11.60+00:06:575:3710,7
13LEWANDOWSKI Paweł 4120RZESZÓWM-405M 132021-05-09 09:16:2900:34:0900:56:37.15+00:07:225:3910,6
14DUBANIEWICZ Michał 4114KUDOWIANKA WEMECOKUDOWA-ZDRÓJM-201M 142021-05-09 09:04:2800:34:5300:56:43.10+00:07:285:4010,6
15SASIN Dominika 4009KB SOBÓTKAŚWIDNICAK-201K 12021-05-09 09:01:2200:35:2300:58:47.50+00:09:335:5210,2
16ALTEWĘGIER Jarosław 4058WROCŁAWM-406M 152021-05-09 09:24:5500:35:2900:59:59.75+00:10:455:5910,0
17RĘBIAŁKOWSKI Jakub 4094RNB TEAM POLANICA ZDROJPOLANICA ZDRÓJM-308M 162021-05-09 09:20:0000:38:0101:00:24.75+00:11:106:029,9
18STRASZKO Monika 4104WROCŁAWK-401K 22021-05-09 09:04:0900:37:4201:01:44.10+00:12:296:109,7
19PIJANOWSKI Paweł 4093KUDOWA-ZDRÓJM-407M 172021-05-09 09:22:5800:37:3701:01:55.00+00:12:406:119,7
20JAGODZIK Michał 4100#FEIFERTRENUJELESZNOM-309M 182021-05-09 09:35:2400:38:0801:02:44.20+00:13:296:169,6
21TYSZKIEWICZ Krzysztof 4123SKAWINAM-408M 192021-05-09 09:04:5000:37:3801:02:46.40+00:13:326:169,6
22URBAN Alicja 4021KACZKATEAMWROCŁAWK-202K 32021-05-09 09:04:4100:36:4401:03:14.70+00:14:006:199,5
23MAZIAREK Adela 4008NIEMODLINK-301K 42021-05-09 09:01:3500:38:3701:04:33.75+00:15:196:279,3
24JACUKOWICZ Monika 4042FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINK-302K 52021-05-09 09:04:1800:39:0201:05:19.40+00:16:056:319,2
25GĘBSKI Łukasz 4056FIZJOBIEGACZE SZCZECINSZCZECINM-3010M 202021-05-09 09:04:4500:39:0501:05:24.75+00:16:106:329,2
26PISULA Łukasz 4076KUDOWA-ZDRÓJM-3011M 212021-05-09 09:19:5900:41:5201:06:36.15+00:17:216:399,0
27KAWA Hubert 4045NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM-3012M 222021-05-09 09:00:3200:40:5001:08:00.00+00:18:456:488,8
28MIŁOSZEWICZ Aleksandra 4044FIZJOBIEGACZESZCZECINK-203K 62021-05-09 09:03:1200:40:2801:08:25.75+00:19:116:508,8
29BARNAŚ Maciej 4069BARDOM-502M 232021-05-09 09:05:2100:41:4701:08:58.45+00:19:446:538,7
30DROŻYŃSKA Iwona 4077NYSAK-303K 72021-05-09 09:05:1500:42:1001:09:01.85+00:19:476:548,7
31DULĘBA Łukasz 4111KUDOWA ZDRÓJM-3013M 242021-05-09 09:04:0000:42:0201:09:03.00+00:19:486:548,7
32KĘDZIOR Joanna 4010KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEK-402K 82021-05-09 09:01:0700:41:4301:09:24.25+00:20:106:568,6
33KORCZYŃSKA Agata 4018POZNAŃK-304K 92021-05-09 09:05:0300:42:1201:09:31.95+00:20:176:578,6
34GOCYŁA Michał 40793M RUNNING TEAMWROCŁAWM-409M 252021-05-09 09:03:0400:40:5001:10:03.05+00:20:487:008,6
35MAZIAREK Michał 4022NIEMODLINM-3014M 262021-05-09 09:01:4000:42:4101:10:16.70+00:21:027:018,5
36LESIŃSKI Piotr 4078ATOSWROCŁAWM-3015M 272021-05-09 09:03:0200:42:4601:10:17.20+00:21:027:018,5
37KARWACKI Krzysztof 4071KAMIENNA GÓRAM-4010M 282021-05-09 09:04:5800:43:4801:10:54.80+00:21:407:058,5
38MOSÓR Mariusz 4026LISY PUSTYNIKLUCZEM-503M 292021-05-09 09:03:4700:41:4601:11:25.80+00:22:117:088,4
39GOŁASZEWSKI Robert 4012BERLINM-4011M 302021-05-09 09:02:5300:44:3501:11:39.50+00:22:257:098,4
40MOSKWA Karolina 4067BATORY LOTOCHORZÓWK-305K 102021-05-09 09:05:3500:44:1301:11:53.80+00:22:397:118,3
41MŁYNARCZYK Arkadiusz 4016SZCZECINM-202M 312021-05-09 09:02:3000:44:5501:11:55.25+00:22:417:118,3
42KULA Krystian 4007KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICEJELCZ LASKOWICEM-4012M 322021-05-09 09:01:1100:42:5401:12:34.30+00:23:207:158,3
43PATYK Joanna 4054FIZJOBIEGACZESZCZECINK-306K 112021-05-09 09:04:2200:44:0901:13:01.30+00:23:477:188,2
44HONSZA-ŻGUTOWICZ Tomasz 4053WROCŁAWM-3016M 332021-05-09 09:10:1600:43:5501:13:24.60+00:24:107:208,2
45SZYMAŃSKI Grzegorz 4083ZWYCIĘZCÓW 6FPOLANICA-ZDRÓJM-4013M 342021-05-09 09:11:4000:44:5201:14:01.05+00:24:467:248,1
46KORCZYŃSKA Anna 4066WROCŁAWK-403K 122021-05-09 09:05:0700:44:2401:14:02.90+00:24:487:248,1
47ŁUCZKA Sylwia 4001VEGE RUNNERS / KASTYOTOMASZÓW MAZOWIECKIK-307K 132021-05-09 09:13:4800:45:0701:14:04.80+00:24:507:248,1
48PASZKE Joanna 4072TORUŃK-308K 142021-05-09 09:14:1000:44:1801:14:10.80+00:24:567:258,1
49SZYMYŚLIK Jacek 4035LESZNOM-4014M 352021-05-09 09:00:2700:43:3501:14:14.15+00:24:597:258,1
50MŁYNARCZYK Krzysztof 4015SZCZECINM-4015M 362021-05-09 09:02:2500:45:0001:14:31.80+00:25:177:278,1
51ŚMIECHOWSKA Małgorzata 4043RECZRECZK-404K 152021-05-09 09:01:3100:46:4001:14:49.15+00:25:347:288,0
52TOPOLEWSKA Ewelina 4121WARSZAWAK-309K 162021-05-09 09:08:4500:45:4001:14:55.10+00:25:407:298,0
53MATLAK Grzegorz 40803M RUNNING TEAMWROCŁAWM-4016M 372021-05-09 09:05:4000:45:3001:15:15.60+00:26:017:318,0
54LEWICKI Tomasz 4105DOBROSZYCEM-4017M 382021-05-09 09:02:1600:45:5101:15:20.80+00:26:067:328,0
55ŻUROWSKI Mikołaj 4074GVTWROCŁAWM-203M 392021-05-09 09:02:3400:45:4201:15:37.60+00:26:237:337,9
56ŻYGIEŁO Monika 4108CHOSZCZEŃSKA 10CHOSZCZNOK-405K 172021-05-09 09:03:2600:45:4001:15:56.05+00:26:417:357,9
57TEŚLAK Dawid 4085LUBNÓWM-3017M 402021-05-09 09:05:5000:46:4301:15:58.05+00:26:437:357,9
58KIRCUŃ Paweł 4091WROCŁAWM-4018M 412021-05-09 09:01:5900:44:1401:16:03.80+00:26:497:367,9
59RYBKOWSKA Ewa 4030ŻYCHLINK-3010K 182021-05-09 09:21:1500:46:4901:16:20.30+00:27:067:387,9
60RATAJCZAK Grzegorz 4107GORZÓW WLKP.M-504M 422021-05-09 09:04:0300:47:1601:16:42.15+00:27:277:407,8
61BAJER Karol 4034LESZNOM-4019M 432021-05-09 09:00:1600:44:5101:16:42.35+00:27:287:407,8
62WERLE Nelly 4103WARSZAWAK-3011K 192021-05-09 09:03:5100:46:4901:16:42.45+00:27:287:407,8
63UPTAS Tomasz 4017FITNESS & SQUASH COMPLEXGŁOGÓWM-4020M 442021-05-09 09:19:2600:50:2201:16:44.65+00:27:307:407,8
64KORCZYŃSKA Paulina 4051TARNOWSKIE GÓRYK-406K 202021-05-09 09:05:1100:46:3401:17:28.90+00:28:147:447,7
65TECHNER Magdalena 4090DĄBRÓWKAK-407K 212021-05-09 09:04:1300:47:1301:17:36.80+00:28:227:457,7
66ŁUŻNY Agnieszka 4087TYCHYK-3012K 222021-05-09 09:03:3600:46:4301:17:45.10+00:28:307:467,7
67JAROSZ Marta 4086TOSZOWICEK-408K 232021-05-09 09:02:4400:47:1301:17:49.20+00:28:347:467,7
68KUSZ Joanna 4073FITNESS & SQUASH COMPLEX GŁOGÓWGŁOGÓWK-3013K 242021-05-09 09:19:3301:18:30.15+00:29:157:517,6
69TOPOLEWSKA Agnieszka 4025WROCŁAWK-3014K 252021-05-09 09:10:0200:48:4601:18:35.25+00:29:217:517,6
70POMAŁECKA Barbara 4048KRAKÓWK-3015K 262021-05-09 09:08:3400:48:1301:21:32.20+00:32:178:097,4
71HOJKO Adrianna 4041TEAM HOJKOWROCŁAWK-3016K 272021-05-09 09:03:5500:49:4501:21:57.20+00:32:428:117,3
72BACHURSKA Ewa 4005KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICEMIŁOSZYCEK-409K 282021-05-09 09:01:0500:48:5401:21:58.25+00:32:448:117,3
73BLAUT Marta 4062KRAKOWK-3017K 292021-05-09 09:08:3600:50:2401:22:43.95+00:33:298:167,3
74NABIELEC Kamila 4064JAWORZYNA ŚLĄSKAK-204K 302021-05-09 09:01:4500:50:0801:22:47.90+00:33:338:167,2
75SZYMURA Izabela 4052DECATHLON RYBNIK & PRZYJACIELERYBNIKK-4010K 312021-05-09 09:02:0500:50:5701:23:49.80+00:34:358:227,2
76TSUSHKA Iryna 4118K-205K 322021-05-09 09:03:0900:50:3501:24:46.80+00:35:328:287,1
77STOŁOWSKA Natalia 4112WROCŁAWK-4011K 332021-05-09 09:09:5800:51:4601:27:12.40+00:37:588:436,9
78KORDYLEWSKA Marlena 4031TRITON KONINKONINK-3018K 342021-05-09 09:21:1500:52:5901:27:39.15+00:38:248:456,8
79KUŁACH Lesław 4115WOLA RADZISZOWSKAM-505M 452021-05-09 09:05:4600:54:0601:30:10.55+00:40:569:016,7
80STACHNIO Agnieszka 4032MIESZKOWICEK-206K 352021-05-09 09:03:2200:52:0801:30:20.00+00:41:059:026,6
81KROPACZ Jagoda 4033SZCZECINK-207K 362021-05-09 09:03:1900:52:0801:30:23.50+00:41:099:026,6
82OGRODNIK Anna 4109ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUWROCŁAWK-3019K 372021-05-09 09:02:3800:58:3901:32:40.00+00:43:259:166,5
83DYJA Magdalena 4092RNB TEAM POLANICA ZDRÓJPOLANICA ZDRÓJK-3020K 382021-05-09 09:10:5700:54:0101:32:47.15+00:43:329:166,5
84PISULA Maja 4000KUDOWA-ZDRÓJK-4012K 392021-05-09 09:10:3700:54:1901:33:06.85+00:43:529:186,4
85SZCZEPANSKA Ilona 4046BERLINK-3021K 402021-05-09 09:02:4900:56:1001:33:54.65+00:44:409:236,4
86BRĄGIEL Piotr 4029ŚWIEBODZICEM-4021M 462021-05-09 09:06:0800:58:2801:34:35.70+00:45:219:276,3
87BARTNIK Fatima 4075SŁUPNOK-3022K 412021-05-09 09:06:0400:58:3201:34:39.75+00:45:259:276,3
88PRZYŁUSKA Mirosława 4095RAZ SZCZECINSZCZECINK-601K 422021-05-09 09:02:1000:55:4901:34:45.65+00:45:319:286,3
89HETMAŃCZYK Katarzyna 4002HETMANTEAMPACZKOWOK-4013K 432021-05-09 09:04:5400:59:4501:37:50.75+00:48:369:476,1
90MOSÓR Lilla 4027LISY PUSTYNIKLUCZEK-501K 442021-05-09 09:03:4101:01:1601:39:18.45+00:50:049:556,0
91MICHALIK Katarzyna 4004PRT - PRECEL RACING TEAMWROCŁAWK-3023K 452021-05-09 09:09:5101:01:5501:41:35.60+00:52:2110:095,9
92ŁUSZCZ Karina 4065TŁUSTE KOTYWROCŁAWK-3024K 462021-05-09 09:06:1201:02:1701:43:06.55+00:53:5210:185,8
93DEKOWSKI Marcin 4039WĄGROWIECM-3018M 472021-05-09 09:01:1601:00:5101:43:12.75+00:53:5810:195,8
94DEKOWSKA Marta 4038WĄGROWIECK-3025K 472021-05-09 09:01:1501:00:2201:43:13.15+00:53:5810:195,8
95GONERA Janina 4014KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEK-602K 482021-05-09 09:00:1101:02:1701:43:18.20+00:54:0310:195,8
96WESOŁOWSKI Damian 4019TOMASZÓW MAZ.TOMASZÓW MAZ.M-4022M 482021-05-09 09:06:0001:00:2201:44:49.75+00:55:3510:285,7
97KWIATKOWSKA Honorata 4020TOMASZÓW MAZ.TOMASZÓW MAZ.K-4014K 492021-05-09 09:05:5501:00:2801:44:54.70+00:55:4010:295,7
98BLICHERT Anna 4055I DON'T KURWA CAREWROCŁAWK-3026K 502021-05-09 09:24:2201:07:1801:45:38.15+00:56:2310:335,7
99UCHEREK Kinga 4013ŻORYK-4015K 512021-05-09 09:14:2301:09:4801:46:10.15+00:56:5510:375,7
100MYSZYWODA Monika 4116WROCŁAWK-3027K 522021-05-09 09:01:5401:06:5601:51:28.35+01:02:1411:085,4
101BORKOWSKI Damian 4081BORKOŚ TEAMOŁOBOKM-3019M 492021-05-09 09:00:3701:08:3401:53:43.85+01:04:2911:225,3
102LEWANDOWSKA Anna 4023BORKOŚ TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIK-3028K 532021-05-09 09:00:2201:08:4601:53:59.55+01:04:4511:235,3
103JÓŹWIAK Wiola 4050ŁÓDŹK-3029K 542021-05-09 09:03:3101:11:2101:59:38.70+01:10:2411:575,0
104PĘCZAR Aneta 4063MAD RUNNERSŚWIDNICAK-208K 552021-05-09 09:01:5000:37:5702:14:34.80+01:25:2013:274,5
Znaleziono 104 wynik(ów)