ŁABISZYŃSKI BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI 2017

Organizator:
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LIDER oraz GMINA ŁABISZYN
Data:
2017-06-25
Miejsce:
Łabiszyn
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
241
Wystartowało:
219
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
219
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Lista nagrodzonych: Open
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K - Open | M - Open

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacjach open mężczyzn i kobiet, pierwsze 3 miejsca wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BEDNAREK Adrian 229kuchniaisport.plBYDGOSZCZM - Open1M 100:00:0000:17:18.2000:17:18.45 3:2717.3
2WIWATOWSKI Michał 173PRZYŁĘKIM - Open2M 200:00:0000:18:07.5500:18:08.20+00:00:493:3716.5
3CYROK Maciej 106Idealnie NiedoskonaliMOKREM - Open3M 300:00:0100:18:12.3000:18:13.60+00:00:543:3816.5
4CHRZĄSZCZ Bartosz 247Brzeziński Run ClubPAKOŚĆM - Open4M 400:00:0100:18:52.8000:18:54.45+00:01:343:4615.9
5KAMIŃSKI Piotr 236TORUŃM - Open5M 500:00:0100:18:53.9500:18:55.60+00:01:353:4615.9
6TUCHOLSKI Bartłomiej 163Bydgoskie OkonieBYDGOSZCZM - Open6M 600:00:0200:19:03.1000:19:05.15+00:01:443:4815.7
7SENGER Michał 131Sokół Gąsawa / Pałuki Running TeamGĄSAWAM - Open7M 700:00:0100:19:12.4000:19:13.40+00:01:543:5015.6
8KOWALSKI Krzysztof 130BYDGOSZCZM - Open8M 800:00:0200:19:19.6500:19:21.65+00:02:013:5115.5
9KRAKOWIAK Szymon 30Idealnie NiedoskonaliMŁODOCINM - Open9M 900:00:0000:19:33.1000:19:34.05+00:02:143:5415.3
10MAĆKOWSKI Maciej 207MYSLECINEK BDGBYDGOSZCZM - Open10M 1000:00:0000:19:34.1500:19:34.50+00:02:153:5415.3
11NAWROCKI Sławomir 99KORONOWOM - Open11M 1100:00:0500:19:34.6500:19:40.50+00:02:163:5515.3
12SPYCHALSKI Zbigniew 240BARCINM - Open12M 1200:00:0000:19:35.3000:19:36.15+00:02:173:5515.3
13TARASKA Marcin 232Ślimaki BarcinBARCINM - Open13M 1300:00:0200:19:46.0000:19:48.20+00:02:273:5715.2
14BASA Jacek 273KRUSZWICAM - Open14M 1400:00:0000:19:50.9000:19:51.30+00:02:323:5815.1
15ROMANOWSKI Michał 90BYDGOSZCZM - Open15M 1500:00:0100:19:52.9000:19:53.90+00:02:343:5815.1
16JANKIEWICZ Maciej 178Spójnia Białe BłotaBYDGOSZCZM - Open16M 1600:00:0200:19:56.6000:19:58.90+00:02:383:5915.1
17DURCZAK Jerzy 197BIAŁE BŁOTAM - Open17M 1700:00:0200:19:56.7500:19:59.25+00:02:383:5915
18CZAJKA Beniamin 117ŁABISZYNM - Open18M 1800:00:0100:19:56.8000:19:58.75+00:02:383:5915
19SZYMANOWSKA Agnieszka 138SOPOTK - Open1K 100:00:0000:20:00.1000:20:00.45+00:02:414:0015
20MILECKI Mikołaj 164BYDGOSZCZM - Open19M 1900:00:0100:20:06.8000:20:07.90+00:02:484:0114.9
21TELEJKO Łukasz 174Roll&Run KrisMedia TeamBYDGOSZCZM - Open20M 2000:00:0400:20:07.4000:20:11.90+00:02:494:0114.9
22KOWALSKI Jacek 171BYDGOSZCZM - Open21M 2100:00:0300:20:15.6500:20:19.05+00:02:574:0314.8
23KUŁAKOWSKI Krzysztof 208Run PasjaBYDGOSZCZM - Open22M 2200:00:0300:20:16.1500:20:19.25+00:02:574:0314.8
24LEWANDOWSKI Rafał 196B4SPORT.PLBYDGOSZCZM - Open23M 2300:00:0400:20:22.6500:20:27.60+00:03:044:0414.7
25BUTRYN Nikodem 162BYDGOSZCZM - Open24M 2400:00:0300:20:49.6000:20:53.00+00:03:314:1014.4
26JANICKI Mariusz 150KRUSZYNM - Open25M 2500:00:0200:20:58.7500:21:00.95+00:03:404:1114.3
27KRUPA Piotr 72BYDGOSZCZM - Open26M 2600:00:0500:20:59.6500:21:04.90+00:03:414:1114.3
28SAPA Kacper 210Bydgoskie ŻółwieBYDGOSZCZM - Open27M 2700:00:0500:21:00.6500:21:06.10+00:03:424:1214.3
29PASZKIET Remi 34#slimakibarcinBARCIN/LUBOSTROŃM - Open28M 2800:00:0400:21:04.3000:21:09.05+00:03:464:1314.2
30CZYŻEWSKI Daniel 133BARCINM - Open29M 2900:00:0500:21:06.7500:21:12.60+00:03:484:1314.2
31WĘGIELEWSKI Szymon 113BYDGOSZCZM - Open30M 3000:00:0600:21:24.2000:21:30.85+00:04:064:1614
32WŁODARCZYK Wojciech 110BYDGOSZCZM - Open31M 3100:00:0300:21:34.7000:21:37.80+00:04:164:1813.9
33BIEL Marek 1921% Dla Darii BielMAŁE RUDYM - Open32M 3200:00:0200:21:40.2000:21:43.00+00:04:224:2013.8
34BAGROWSKI Marek 204UMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE BIEGAJANOWO/K/DABROWY CHELMINSKIEJM - Open33M 3300:00:0300:21:45.2000:21:48.30+00:04:274:2113.8
35JUREK Piotr 85BBL SzubinSZUBINM - Open34M 3400:00:0300:21:46.5000:21:50.20+00:04:284:2113.8
36ŁUKARSKI Jędrzej 206AlfyPRĄDOCINM - Open35M 3500:00:1200:21:49.8500:22:02.55+00:04:314:2213.7
37WINKOWSKI Michał 266SZUBINM - Open36M 3600:00:0100:21:50.7500:21:52.30+00:04:324:2213.7
38MORITZ Rafał 118Ślimaki BarcinBARCINM - Open37M 3700:00:1600:21:51.8500:22:08.55+00:04:334:2213.7
39PRZYBYŁ Maciej 42Oliwka&MalikaŻNINM - Open38M 3800:00:0700:21:58.9000:22:06.05+00:04:404:2313.6
40KANARKOWSKA Zofia 59ŻNINK - Open2K 200:00:0100:21:59.2500:22:01.20+00:04:414:2413.6
41NIEDBALSKI Grzegorz 209RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM - Open39M 3900:00:0500:21:59.6500:22:04.70+00:04:414:2313.6
42STYPCZYŃSKI Roman 80PSZCZÓŁCZYN 47M - Open40M 4000:00:0800:22:02.3500:22:10.70+00:04:444:2413.6
43GOLON Marlena 228Run PasjaSICIENKOK - Open3K 300:00:0300:22:04.4000:22:07.80+00:04:464:2413.6
44JANUSZKIEWICZ Piotr 187ŁOCHOWOM - Open41M 4100:00:0700:22:05.6500:22:13.40+00:04:474:2513.6
45KANARKOWSKI Tomasz 60ŻNINM - Open42M 4200:00:0100:22:06.0500:22:07.95+00:04:474:2513.6
46SKARWECKI Remigiusz 22ŁABISZYNM - Open43M 4300:00:0400:22:12.3500:22:16.80+00:04:544:2613.5
47WĘGRZYNOWSKI Sławomir 8Kabel Team BydgoszczBYDGOSZCZM - Open44M 4400:00:0100:22:19.6500:22:21.50+00:05:014:2813.4
48ŻEGLICZ Marek 128Spójnia Białe BlotaBIAŁE BŁOTAM - Open45M 4500:00:1100:22:24.1000:22:35.60+00:05:054:2813.4
49GIE'ZAK Artur 201BYDGOSZCZM - Open46M 4600:00:0500:22:28.2000:22:33.30+00:05:104:2913.4
50KRZYŻANOWSKI Robert 277Run PasjaBYDGOSZCZM - Open47M 4700:00:0300:22:37.4000:22:41.10+00:05:194:3113.3
51MARKOWSKI Andrzej 101AMFŻNINM - Open48M 4800:00:0200:22:41.4000:22:43.90+00:05:234:3213.2
52NAGOW Michał 202BYDGOSZCZM - Open49M 4900:00:0600:22:48.2000:22:54.50+00:05:304:3313.2
53GAC Wojciech 245Chemik BydgoszczBRZOZAM - Open50M 5000:00:1300:22:49.0000:23:02.65+00:05:304:3313.1
54SIUDA Sebastian 165BYDGOSZCZM - Open51M 5100:00:0400:23:01.8000:23:06.00+00:05:434:3613
55ŚWIATOWY Krystian 112Ślimaki BarcinBARCINM - Open52M 5200:00:1000:23:13.4500:23:23.70+00:05:554:3812.9
56BOLLIN Łukasz 243Grupa Trzymająca WagęBYDGOSZCZM - Open53M 5300:00:1000:23:16.0000:23:26.50+00:05:574:3912.9
57FLEJTER Artur 280JADOWNIKI RYCERSKIEM - Open54M 5400:00:1600:23:16.1000:23:32.75+00:05:574:3912.9
58SZYMAŃSKI Tomasz 188BYDGOSZCZM - Open55M 5500:00:0100:23:22.8500:23:24.25+00:06:044:4012.8
59PRZYBYŁ Bartłomiej 55Pałuki Running TeamŻNINM - Open56M 5600:00:0700:23:25.3500:23:32.75+00:06:074:4112.8
60BŁAŻAK Leszek 58ŁABISZYNM - Open57M 5700:00:0200:23:26.0500:23:28.30+00:06:074:4112.8
61KAMIŃSKI Łukasz 265NIEMCZM - Open58M 5800:00:0300:23:34.0000:23:37.30+00:06:154:4212.7
62FURMANIAK Łukasz 121PIECHCINM - Open59M 5900:00:0600:23:34.7500:23:41.20+00:06:164:4312.7
63SKRZYPNIAK Rafał 170ŁabiszynŁABISZYNM - Open60M 6000:00:0800:23:37.2500:23:45.65+00:06:194:4312.7
64GDANIEC Mateusz 159SOLEC KUJAWSKIM - Open61M 6100:00:0800:23:38.8000:23:47.70+00:06:204:4312.7
65ŚCIBAK Wojciech 244JFTC SUBYDGOSZCZM - Open62M 6200:00:0700:23:42.4000:23:49.60+00:06:244:4412.7
66BIAŁOWĄS Dariusz 88R2GBYDGOSZCZM - Open63M 6300:00:0400:23:43.7000:23:48.65+00:06:254:4412.6
67LEWANDOWSKI Paweł 153JEŻEWOM - Open64M 6400:00:0800:23:48.1000:23:56.90+00:06:294:4512.6
68PŁACZKOWSKI Rafał 24Ślimaki BarcinBARCINM - Open65M 6500:00:1600:23:48.3000:24:04.85+00:06:304:4512.6
69LEŚNIEWSKI Tomasz 215BYDGOSZCZM - Open66M 6600:00:0900:23:49.9500:23:59.80+00:06:314:4612.6
70KOŁOMAŃSKI Oskar 267ŁABISZYNM - Open67M 6700:00:0100:23:58.3500:24:00.10+00:06:404:4712.5
71PACZKOWSKI Mirosław 168BYDGOSZCZM - Open68M 6800:00:0400:23:59.2000:24:03.40+00:06:414:4712.5
72DRWĘCKI Daniel 94MeniksonBYDGOSZCZM - Open69M 6900:00:1300:24:01.2500:24:15.05+00:06:434:4812.5
73SIKORA Antoni 56Żniński Klub Biegacza 1992GĄSAWAM - Open70M 7000:00:0300:24:01.7000:24:05.00+00:06:434:4812.5
74JANKOWSKI Dariusz 254Pałuki Running TeamŻNINM - Open71M 7100:00:0700:24:05.6500:24:12.85+00:06:474:4912.5
75KOSMIDER Patryk 233ŁABISZYNM - Open72M 7200:00:0400:24:13.0500:24:17.35+00:06:544:5012.4
76MIŁOSZ Przemysław 137rodzinaplJANOWIEC WLKPM - Open73M 7300:00:0900:24:14.9000:24:24.85+00:06:564:5112.4
77BUCZKOWSKI Wojciech 278BYDGOSZCZM - Open74M 7400:00:0500:24:19.2500:24:24.85+00:07:014:5112.3
78WĄSOWSKI Łukasz 47DZIKI Z BALCZEWAINOWROCŁAWM - Open75M 7500:00:0900:24:25.3000:24:34.90+00:07:074:5312.3
79ROŚ Sławek 65Armia ChrystusaNOWA WIEŚ WIELKAM - Open76M 7600:00:0000:24:31.5500:24:32.35+00:07:134:5412.2
80BECH Karolina 248NIEMCZK - Open4K 400:00:0100:24:34.6000:24:36.00+00:07:164:5512.2
81KATULSKI Radosław 20KS Sokół GąsawaGODAWYM - Open77M 7700:00:0600:24:39.7500:24:46.50+00:07:214:5612.2
82PODSIEDLIK Zbigniew 25022 ODN BydgoszczBYDGOSZCZM - Open78M 7800:00:0100:24:40.3000:24:41.85+00:07:224:5612.2
83WOJCIECHOWSKI Grzegorz 179BYDGOSZCZM - Open79M 7900:00:0600:24:40.9000:24:47.10+00:07:224:5612.2
84OSTROWSKI Piotr 205OSTROWSKI TeamŻNINM - Open80M 8000:00:1200:24:46.0500:24:58.05+00:07:274:5712.1
85SULECKI Arkadiusz 21MAMLICZM - Open81M 8100:00:0800:24:52.4500:25:00.45+00:07:344:5812.1
86KĘDZIORSKI Paweł 198Centrum Hurtowe PaszSZUBINM - Open82M 8200:00:1200:24:52.8500:25:05.80+00:07:344:5812.1
87POTRZEBOWSKA Agata 108DEAFBYDGOSZCZK - Open5K 500:00:1100:24:54.0000:25:05.05+00:07:354:5812
88PIJAROWSKI Łukasz 23ŁABISZYNM - Open83M 8300:00:1000:24:54.1500:25:04.60+00:07:354:5812
89PANEK Krzysztof 180ŁABISZYNM - Open84M 8400:00:0000:24:55.1500:24:55.80+00:07:364:5912
90PILARSKI Szymon 43ŻNINM - Open85M 8500:00:1100:24:58.4000:25:09.50+00:07:404:5912
91KUBERA Sławomir 141Idealnie NiedoskonałyBYDGOSZCZM - Open86M 8600:00:1900:25:05.1000:25:24.40+00:07:465:0112
92BRZOZOWSKI Piotr 12Brzoza Tri TeamBRZOZAM - Open87M 8700:00:1500:25:06.9000:25:22.00+00:07:485:0111.9
93BIAŁECKI Karol 115Agencja Bezpieczeństwa WewnętrznegoŻNINM - Open88M 8800:00:1200:25:09.7500:25:21.75+00:07:515:0111.9
94OGRODOWICZ Marek 17Polska Running TeamBROOKLYNM - Open89M 8900:00:1100:25:12.8000:25:24.00+00:07:545:0211.9
95CZYŻEWSKA Justyna 16BRZOZAK - Open6K 600:00:0200:25:13.2500:25:15.30+00:07:555:0211.9
96WOJCIECHOWSKI Jarosław 100BYDGOSZCZM - Open90M 9000:00:0500:25:14.3500:25:19.60+00:07:565:0211.9
97WOJCIECHOWSKA Emilia 98BYDGOSZCZK - Open7K 700:00:0400:25:14.7000:25:19.50+00:07:565:0311.9
98SCIGOCKI Waldemar 68BYDGOSZCZM - Open91M 9100:00:0900:25:20.2500:25:29.85+00:08:025:0411.8
99STACHOWIAK Dawid 185TORUŃM - Open92M 9200:00:1900:25:23.1500:25:42.80+00:08:045:0411.8
100SZUPRYCZYŃSKI Szymon 216OWD TeamINOWROCŁAWM - Open93M 9300:00:1700:25:37.3000:25:55.10+00:08:195:0711.7
101KRYSZTOFIAK Robert 242BRZOZAM - Open94M 9400:00:0900:25:37.8500:25:47.15+00:08:195:0711.7
102BLEJA Krystian 136PGB Sportowa PaczkaBYDGOSZCZM - Open95M 9500:00:2000:25:38.1000:25:58.45+00:08:195:0711.7
103BEDNARSKA Milena 218PIECHCINK - Open8K 800:00:0500:25:38.8000:25:44.55+00:08:205:0711.7
104BRZOZOWSKI Jarosław 10BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM - Open96M 9600:00:1200:25:47.4500:25:59.50+00:08:295:0911.6
105MERECKI Michał 14ŁABISZYNM - Open97M 9700:00:0800:25:49.8000:25:58.40+00:08:315:1011.6
106ŚRUBAS Paweł 191Urząd Miasta RadziejówRADZIEJÓWM - Open98M 9800:00:1300:25:51.4500:26:04.95+00:08:335:1011.6
107BALCERZAK Leszek 102ŁABISZYNM - Open99M 9900:00:1400:25:52.5000:26:06.80+00:08:345:1011.6
108WIŚNIEWSKI Włodzimierz 225SPCTORUŃM - Open100M 10000:00:2000:25:55.3500:26:15.65+00:08:375:1111.6
109BOROWIEC Wioleta 135BBL SZUBINSZUBINK - Open9K 900:00:0100:25:56.7500:25:58.15+00:08:385:1111.6
110DACIO Darek 77SZUBINM - Open101M 10100:00:0500:26:01.3000:26:07.00+00:08:435:1211.5
111CABAŃSKA Katarzyna 116VitapolBARCINK - Open10K 1000:00:0700:26:01.4500:26:08.85+00:08:435:1211.5
112WYSOKIŃSKI Sławomir 241Tarkowo biegaTARKOWO GÓRNEM - Open102M 10200:00:1000:26:02.6000:26:13.35+00:08:445:1211.5
113ZAPARUCHA Mikolaj 158zapaRYNARZEWOM - Open103M 10300:00:1200:26:10.3000:26:23.00+00:08:525:1411.5
114TRETKOWSKI Piotr 220BYDGOSZCZM - Open104M 10400:00:0800:26:14.6000:26:23.30+00:08:565:1511.4
115ZDROJKOWSKA Joanna 176Roll&Run KrisMedia TeamPRZYŁĘKIK - Open11K 1100:00:1300:26:18.1000:26:31.90+00:08:595:1511.4
116KRUSZYNA Renata 92DZIEMIONNAK - Open12K 1200:00:0900:26:21.0000:26:30.10+00:09:025:1611.4
117GRYCZKA Maciej 261BRZOZAM - Open105M 10500:00:1300:26:25.7000:26:38.90+00:09:075:1711.4
118JUREK Aleksander 53ŻNINM - Open106M 10600:00:0600:26:31.0000:26:37.05+00:09:125:1811.3
119TOMASZEWSKA Agnieszka 256ŁABISZYNK - Open13K 1300:00:1200:26:32.3500:26:44.60+00:09:145:1811.3
120GOŁATA Bogusław 234INOWROCŁAWM - Open107M 10700:00:0200:26:40.3500:26:43.25+00:09:225:2011.2
121GOŁATA Ewa 235Bbl InowrocławINOWROCLAWK - Open14K 1400:00:0200:26:40.4500:26:43.25+00:09:225:2011.2
122WOŁOSEWICZ Adam 268JANIKOWOM - Open108M 10800:00:1700:26:48.8000:27:06.60+00:09:305:2111.2
123JAMRÓZ Joanna 186Run pasjaMUROWANIECK - Open15K 1500:00:0300:26:55.6000:26:59.30+00:09:375:2311.1
124RATAJ Magdalena 81Idealnie NiedoskonaliKIERZKOWOK - Open16K 1600:00:0800:27:00.0000:27:08.40+00:09:415:2411.1
125KAMIŃSKA Małgorzata 279BYDGOSZCZK - Open17K 1700:00:0900:27:00.8000:27:10.00+00:09:425:2411.1
126SMOLIŃSKI Krzysztof 147BYDGOSZCZM - Open109M 10900:00:1100:27:02.4000:27:14.20+00:09:445:2411.1
127WOŁOSZYN Kazimierz 194BRZOZA BIEGA / ROWEROWA BRZOZABYDGOSZCZM - Open110M 11000:00:0600:27:05.3000:27:11.95+00:09:475:2511.1
128TRELA Jolanta 79BYDGOSZCZK - Open18K 1800:00:1400:27:08.8500:27:23.75+00:09:505:2511
129MARCYJANIAK Krzysztof 169KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM - Open111M 11100:00:1300:27:09.3000:27:22.30+00:09:515:2511
130GOŁATTA Magdalena 263BYDGOSZCZK - Open19K 1900:00:1800:27:11.2500:27:29.35+00:09:535:2611
131KNIEĆ Zosia 227NOWEK - Open20K 2000:00:1700:27:13.2500:27:30.60+00:09:555:2611
132ZIELIŃSKI Radosław 104BYDGOSZCZM - Open112M 11200:00:1700:27:13.3500:27:30.65+00:09:555:2611
133BESSER Joanna 61BYDGOSZCZK - Open21K 2100:00:0200:27:15.1000:27:17.90+00:09:565:2711
134GRZESIAK KNUT Lucyna 119OSÓWIECK - Open22K 2200:00:1800:27:16.3000:27:34.30+00:09:585:2711
135LAMPE Marta 276SICIENKOK - Open23K 2300:00:1700:27:16.9500:27:34.55+00:09:585:2711
136LANGE Monika 264SICIENKOK - Open24K 2400:00:1700:27:17.0500:27:34.40+00:09:585:2711
137SULECKA Agnieszka 15MAMLICZK - Open25K 2500:00:0700:27:24.3000:27:31.80+00:10:065:2810.9
138SZYGENDA Radek 39WRD KWP POZNAŃKOZIEGŁOWYM - Open113M 11300:00:1400:27:24.3500:27:38.65+00:10:065:2810.9
139KARÓLEWSKI Krzysztof 213INOWROCŁAWM - Open114M 11400:00:0500:27:26.1000:27:31.10+00:10:075:2910.9
140JUREK Sylwia 52ŻNINK - Open26K 2600:00:0600:27:27.2000:27:33.35+00:10:095:2910.9
141ZYZIK Magdalena 45BYDGOSZCZK - Open27K 2700:00:0400:27:27.6500:27:31.80+00:10:095:2910.9
142KARÓLEWSKI Marek 214INOWROCŁAWM - Open115M 11500:00:0500:27:27.9500:27:33.20+00:10:095:2910.9
143HŁOND Andrzej 7OJRZANOWOM - Open116M 11600:00:1800:27:28.2000:27:46.50+00:10:105:2910.9
144HAUS Katarzyna 258BBL SzubinSZUBINK - Open28K 2800:00:0100:27:33.0000:27:34.85+00:10:145:3010.9
145KUBIAK Tomasz 120BYDGOSZCZM - Open117M 11700:00:0900:27:39.1000:27:48.30+00:10:205:3110.8
146KLICZKOWSKA Klaudia 71ZAŁACHOWOK - Open29K 2900:00:0000:27:54.4000:27:55.05+00:10:365:3510.7
147KUBOWICZ-KAMIŃSKA Hania 262NIEMCZK - Open30K 3000:00:1200:27:54.6500:28:06.65+00:10:365:3410.8
148KUBOWICZ Piotr 89Klub Sportowy PEGAZBYDZIAM - Open118M 11800:00:1100:27:54.8500:28:06.40+00:10:365:3510.7
149STUDZIŃSKA Justyna 84ŁABISZYNK - Open31K 3100:00:0800:27:57.4500:28:05.45+00:10:395:3510.7
150BEDNARSKA Małgorzata 246PIECHCINK - Open32K 3200:00:0500:28:01.4000:28:06.85+00:10:435:3610.7
151FURMANIAK Natalia 122PIECHCINK - Open33K 3300:00:0600:28:01.9500:28:08.60+00:10:435:3610.7
152GÓRSKA Weronika 181BYDGOSZCZK - Open34K 3400:00:1500:28:07.5500:28:23.20+00:10:495:3710.7
153KOSIŃSKA Patrycja 189BYDGOSZCZK - Open35K 3500:00:1500:28:09.5000:28:25.20+00:10:515:3810.7
154BARNIGIEL Agnieszka 184SOLEC KUJAWSKIK - Open36K 3600:00:0400:28:10.2000:28:14.90+00:10:525:3810.7
155WAJGELT Weronika 142KRÓLIKOWOK - Open37K 3700:00:0400:28:10.3000:28:14.60+00:10:525:3810.7
156DURDA Dominika 96SOLEC KUJAWSKIK - Open38K 3800:00:1200:28:10.5000:28:22.60+00:10:525:3810.7
157POTRZEBOWSKI Marek 107DEAFBYDGOSZCZM - Open119M 11900:00:1100:28:10.5500:28:22.10+00:10:525:3810.6
158OGRODOWICZ Marcin 18BYDGOSZCZM - Open120M 12000:00:1100:28:10.9000:28:22.55+00:10:525:3810.6
159GÓRSKI Jacek 183BYDGOSZCZM - Open121M 12100:00:1600:28:15.0000:28:31.10+00:10:565:3910.6
160KULPIŃSKA Maria 160SŁABOSZEWKOK - Open39K 3900:00:1500:28:16.0500:28:31.55+00:10:575:3910.6
161KAŹMIERCZAK Beata 257Pałuki Running TeamKANIAK - Open40K 4000:00:0800:28:17.5500:28:25.75+00:10:595:3910.6
162WIŚNIEWSKA Elwira 25MAMLICZK - Open41K 4100:00:0800:28:17.6500:28:25.70+00:10:595:3910.6
163OBREMSKI Wojciech 123SŁUBICE / FRANKFURTM - Open122M 12200:00:0200:28:18.6500:28:21.35+00:11:005:3910.6
164BYCZKOWSKI Zenon 143IndywidualnieMUROWANIECM - Open123M 12300:00:1500:28:22.9500:28:38.00+00:11:045:4010.6
165GOTOWICZ Mariusz 161KDP GOTOWICZBYDGOSZCZM - Open124M 12400:00:0800:28:24.1000:28:32.40+00:11:055:4010.6
166CHOJNACKA Paulina 154Toruń PodgórzTORUŃK - Open42K 4200:00:1500:28:33.7000:28:49.50+00:11:155:4210.5
167BRĄGIEL Jakub 2Vege RunnersBYDGOSZCZM - Open125M 12500:00:2100:28:39.0000:29:00.95+00:11:205:4310.5
168SZULC Marta 223ŁABISZYNK - Open43K 4300:00:0300:28:55.7500:28:59.55+00:11:375:4710.4
169ŚWIĘCICKA Martyna 151BydgoszczBYDGOSZCZK - Open44K 4400:00:1400:28:57.9500:29:11.95+00:11:395:4710.4
170ŚWIĘCICKI Andrzej 152BydgoszczBYDGOSZCZM - Open126M 12600:00:1400:28:58.7500:29:13.60+00:11:405:4710.4
171JAWORSKA Sylwia 125Idealnie NiedoskonaliOJRZANOWOK - Open45K 4500:00:1900:29:00.0000:29:19.60+00:11:415:4810.3
172BRYWCZYŃSKA Justyna 4RODOS TeamPIECHCINK - Open46K 4600:00:1400:29:01.7000:29:16.10+00:11:435:4810.3
173BRYWCZYŃSKI Wiktor 6RODOS TeamPIECHCINM - Open127M 12700:00:1400:29:01.8500:29:16.25+00:11:435:4810.3
174MARNOCHA Łukasz 177WÓJCINM - Open128M 12800:00:1100:29:08.6500:29:19.70+00:11:505:4910.3
175BRĄGIEL Anna 3Vege RunnersBYDGOSZCZK - Open47K 4700:00:2100:29:09.8500:29:31.05+00:11:515:5010.3
176WASZAK Kinga 237BYDGOSZCZK - Open48K 4800:00:1600:29:25.5500:29:42.50+00:12:075:5310.2
177LEŚNA Sandra 203Pałuki Running TeamROGOWOK - Open49K 4900:00:1000:29:26.2000:29:36.20+00:12:085:5310.2
178BYRTEK Sandra 146CAŁY CZAS DO PRZODUBYDGOSZCZK - Open50K 5000:00:1400:29:27.5500:29:42.35+00:12:095:5310.2
179SZYMANOWSKA Katarzyna 260NOWE DĄBIEK - Open51K 5100:00:0800:29:29.4500:29:38.05+00:12:115:5410.2
180BYRTEK Grzegorz 145CAŁY CZAS DO PRZODUBYDGOSZCZM - Open129M 12900:00:1500:29:29.5500:29:44.65+00:12:115:5310.2
181SANCEWICZ-JAKUBEK Małgorzata 272BYDGOSZCZK - Open52K 5200:00:1700:29:40.7500:29:58.10+00:12:225:5610.1
182PIASECKA Daria 199ŁABISZYNK - Open53K 5300:00:0700:29:45.3000:29:52.80+00:12:275:5710.1
183MIKUŁA Tomasz 172GORDON RUNSZUBINM - Open130M 13000:00:2000:29:49.9000:30:10.30+00:12:315:5810.1
184SKIBIŃSKI Sebastian 33ŁABISZYNM - Open131M 13100:00:1800:29:52.9000:30:11.70+00:12:345:5810
185WALTER Ania 251INOWROCŁAWK - Open54K 5400:00:1200:30:11.7500:30:24.35+00:12:536:029.9
186KMIEĆ Norbert 144ŁOCHOWICEM - Open132M 13200:00:1400:30:30.7500:30:45.00+00:13:126:069.8
187JAKUBOWSKI Grzegorz 36ŁABISZYNM - Open133M 13300:00:0600:30:31.5000:30:37.80+00:13:136:069.8
188SCIGOCKA Beata 69BYDGOSZCZK - Open55K 5500:00:0900:30:33.8500:30:42.85+00:13:156:069.8
189POLITOWSKI Krzysztof 221Mrówka ZłotówNOWE DĄBIEM - Open134M 13400:00:1100:30:37.7500:30:49.60+00:13:196:079.8
190ŁANINO Kinga 9ŁABISZYNK - Open56K 5600:00:0700:30:43.3500:30:51.25+00:13:256:089.8
191SKOTNY Alicja 40WROCŁAWK - Open57K 5700:00:0300:30:55.5000:30:59.35+00:13:376:119.7
192STYPCZYŃSKA Karolina 195JADOWNIKI RYCERSKIEK - Open58K 5800:00:1600:30:58.9500:31:15.85+00:13:406:119.7
193PULC Marcin 222BYDGOSZCZYM - Open135M 13500:00:1300:30:59.7500:31:13.45+00:13:416:129.7
194MERECKA Magdalena 13ŁABISZYNK - Open59K 5900:00:1300:31:00.5500:31:13.55+00:13:426:129.7
195ŚLIWIŃSKA Kornela 211ŁABISZYNK - Open60K 6000:00:1200:31:00.6000:31:13.50+00:13:426:129.7
196POCHOWSKA ROBACZEWSKA Karina 200ŁABISZYNK - Open61K 6100:00:0700:31:03.4000:31:11.10+00:13:456:129.7
197BOGDANÓW Karolina 87BYDGOSZCZK - Open62K 6200:00:1900:31:09.4000:31:28.55+00:13:516:139.6
198GZUBICKA Justyna 190ŻNINK - Open63K 6300:00:0600:31:14.8500:31:21.45+00:13:566:159.6
199CIESIELSKA Oktawia 175Roll&Run KrisMedia TeamBYDGOSZCZK - Open64K 6400:00:1300:31:17.8500:31:31.75+00:13:596:159.6
200KŁOSSOK Kamila 26ZAŁACHOWOK - Open65K 6500:00:0000:32:15.0000:32:15.25+00:14:566:279.3
201GRABSKA Sylwia 103BYDGOSZCZK - Open66K 6600:00:1700:32:18.6000:32:36.10+00:15:006:279.3
202FLICIŃSKA Joanna 54ŻNINK - Open67K 6700:00:1600:32:21.9500:32:38.10+00:15:036:289.3
203STĘPKOWSKA Izabela 148BYDGOSZCZK - Open68K 6800:00:2000:32:32.7000:32:53.10+00:15:146:309.2
204LIBERA Sabina 253BYDGOSZCZK - Open69K 6900:00:1300:32:52.8000:33:06.40+00:15:346:349.1
205PASIEKA Magda 64Mam te mocDRZEWIANOWOK - Open70K 7000:00:1000:32:59.5000:33:10.30+00:15:416:369.1
206KOTOWSKA-KOWALSKA Anna 63GORZEN RUNGORZENK - Open71K 7100:00:1000:32:59.5500:33:10.30+00:15:416:369.1
207GÓŹDŹ Hanna 166Jaś biegaBYDGOSZCZK - Open72K 7200:00:0700:33:11.1000:33:18.80+00:15:526:389
208NIESPOREK Ewa 86TORUŃK - Open73K 7300:00:1000:33:26.2000:33:36.70+00:16:086:419
209GÓRSKA Violetta 182-BYDGOSZCZK - Open74K 7400:00:1500:33:54.2000:34:10.15+00:16:366:478.8
210ŚWIDER Patrycja 66Armia ChrystusaNOWA WIEŚ WIELKAK - Open75K 7500:00:1000:34:06.8000:34:17.30+00:16:486:498.8
211KUBIAK Daria 67Armia ChrystusaNOWA WIEŚ WIELKAK - Open76K 7600:00:0900:34:07.6500:34:17.35+00:16:496:498.8
212MATUSZEWSKA Agnieszka 134BYDGOSZCZK - Open77K 7700:00:1900:34:12.2500:34:31.85+00:16:546:508.8
213OLSZEWSKA Ewa 156T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOK - Open78K 7800:00:1800:34:59.6000:35:18.30+00:17:417:008.6
213OLSZEWSKI Rafał 157T.G.SOKÓŁ GNIEWKOWOGNIEWKOWOM - Open136M 13600:00:1800:34:59.6000:35:18.30+00:17:417:008.6
215KOTECKA Asia 91BYDGOSZCZK - Open79K 7900:00:0500:35:18.0000:35:23.10+00:17:597:038.5
216KOZUBOWSKA Agnieszka 132BYDGOSZCZK - Open80K 8000:00:0400:35:18.2500:35:22.90+00:18:007:038.5
217WESOŁOWSKA Kaja 224ŁABISZYNK - Open81K 8100:00:4400:35:57.4000:36:41.85+00:18:397:118.3
218ZELEK Aleksandra 78BYDGOSZCZK - Open82K 8200:00:1900:37:10.3000:37:29.60+00:19:527:268.1
219ROGÓŻ Sławomir 269ŁABISZYNM - Open137M 13700:00:1900:41:30.0500:41:49.75+00:24:118:187.2
Znaleziono 219 wynik(ów)