ŁABISZYŃSKI BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI 2018

Organizator/ Organizer:
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LIDER oraz GMINA ŁABISZYN
Data/ Date:
2018-06-24
Miejsce/ Place:
Łabiszyn
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
219
Wystartowało/ Started:
195
Nie ukończyło/ Not finished:
0
Ukończyło/ Finished:
195
Na trasie/ On track:
0

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta
Klasyfikacje wg kategorii/ Classification by category: Wszyscy | K - Open | M - Open | K - Łabiszyn | M - Łabiszyn

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkK/M/ W/MCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MAĆKOWSKI Maciej 52BRICO MARCHE ŻNINŻNINM - Open1M 100:00:0000:17:18.3500:17:18.35 3:2717.3
2STIPPA Adam 6ZŁOTÓWM - Open2M 200:00:0100:17:23.9000:17:25.80+00:00:053:2817.2
3WIWATOWSKI Michał 191PRZYŁĘKIM - Open3M 300:00:0100:17:51.9000:17:53.60+00:00:333:3416.8
4KOWALSKI Krzysztof 104BYDGOSZCZM - Open4M 400:00:0200:17:59.2500:18:01.45+00:00:403:3516.7
5GROCHOWIAK Piotr 194TRIBA BOSIR BARCINBARCINM - Open5M 500:00:0200:18:00.3500:18:02.55+00:00:423:3616.7
6MAĆKOWSKI Maciej 121UPS BYDGOSZCZBYDGOSZCZM - Open6M 600:00:0200:18:27.2500:18:29.30+00:01:083:4116.3
7TARASKA Marcin 234ŚLIMAKI BARCINBARCINM - Open7M 700:00:0100:19:17.5500:19:19.00+00:01:593:5115.5
8SZLINGER Jakub 215TURM - Open8M 800:00:0100:19:21.8500:19:23.55+00:02:033:5215.5
9NOWICKI Tomasz 100BYDGOSZCZM - Open9M 900:00:0100:19:24.9000:19:26.50+00:02:063:5315.5
10KUREK Przemysław 257SZCZEPANOWOM - Open10M 1000:00:0100:19:25.1500:19:26.95+00:02:063:5315.5
11ROMANOWSKI Michal 11BYDGOSZCZM - Open11M 1100:00:0200:19:33.2500:19:35.45+00:02:143:5415.3
12OLSZEWSKI Arkadiusz 179INOWROCŁAW BIEGAINOWROCŁAWM - Open12M 1200:00:0000:19:49.1500:19:49.75+00:02:303:5715.1
13CZAJKA Beniamin 111ŁABISZYNM - Open13M 1300:00:0200:19:51.4000:19:53.60+00:02:333:5815.1
14BRZUCHALSKI Mati 14BYDGOSZCZM - Open14M 1400:00:0200:20:22.9500:20:25.35+00:03:044:0414.7
15SZWEDA Mirosława 235DRUŻYNA SZPIKUTORUŃK - Open1K 100:00:0200:20:28.9500:20:31.15+00:03:104:0514.6
16KOWALSKI Jacek 205BYDGOSZCZM - Open15M 1500:00:0500:20:29.8500:20:35.45+00:03:114:0614.6
17MASIAKOWSKI Dawid 231SZKOCJAM - Open16M 1600:00:0600:20:29.9500:20:36.15+00:03:114:0614.6
18WŁODARCZYK Wojciech 131CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZM - Open17M 1700:00:0700:20:32.4500:20:39.85+00:03:144:0614.6
19ADAMCZAK Filip 187BYDGOSZCZM - Open18M 1800:00:0500:20:34.2500:20:39.40+00:03:154:0614.6
20KAMINSKI Marcin 148LABISZYNM - Open19M 1900:00:0000:20:41.4000:20:41.85+00:03:234:0814.5
21FRĄCZYK Jarosław 116PARKRUN TORUŃTORUŃM - Open20M 2000:00:0200:20:49.3500:20:51.45+00:03:314:0914.4
22SZYSZKA Radosław 98BYDGOSZCZM - Open21M 2100:00:0200:21:05.9000:21:07.90+00:03:474:1314.2
23WĘGIELEWSKI Szymon 45BYDGOSZCZM - Open22M 2200:00:0500:21:13.8000:21:18.90+00:03:554:1414.1
24JUREK Piotr 37BBL SZUBINSZUBINM - Open23M 2300:00:0100:21:20.2000:21:21.80+00:04:014:1614.1
25BUZAŁA Mikołaj 33ŁABISZYNM - Open24M 2400:00:1800:21:28.7000:21:47.35+00:04:104:1714
26SUPERCZYNSKI Andrzej 103ŻNINM - Open25M 2500:00:0400:21:33.8000:21:37.90+00:04:154:1813.9
27TOMASZEWSKI Rafał 256BYDGOSZCZM - Open26M 2600:00:2100:21:39.7000:22:01.00+00:04:214:2013.8
28BIAŁKOWSKI Hubert 249WARSZAWAM - Open27M 2700:00:0500:21:47.0500:21:52.95+00:04:284:2113.8
29KANARKOWSKI Tomasz 147ŻNINM - Open28M 2800:00:0500:21:54.7500:22:00.70+00:04:364:2313.7
30PIJAROWSKI Łukasz 19INSPOL TEAMŁABISZYNM - Open29M 2900:00:1000:21:55.2500:22:05.50+00:04:364:2313.7
31BAGIŃSKI Aleksander 250ŁABISZYNM - Open30M 3000:00:0300:21:57.5000:22:00.80+00:04:394:2313.7
32STYPCZYŃSKI Roman 176KOBYLARNIA S.APSZCZÓŁCZYNM - Open31M 3100:00:0600:21:57.6500:22:03.70+00:04:394:2313.7
33OSTROWSKI Piotr 136OSTROWSKI TEAM ŻNINŻNINM - Open32M 3200:00:0400:22:10.3500:22:14.70+00:04:524:2613.5
34DZIUMA Arkadiusz 94SWINKA RACKA TEAMSOPOTM - Open33M 3300:00:0600:22:13.6000:22:20.40+00:04:554:2613.5
35OLSZEWSKI Rafał 129T.G.'SOKÓŁ'GNIEWKOWOGNIEWKOWOM - Open34M 3400:00:0900:22:22.3500:22:31.80+00:05:044:2813.4
36KRUSZYNA Robert 64DZIEMIONNAM - Open35M 3500:00:0300:22:23.5000:22:27.30+00:05:054:2813.4
37BARCZAK Tomasz 164BYDGOSZCZM - Open36M 3600:00:0400:22:25.3000:22:29.65+00:05:064:2913.4
38RYBARCZYK Bartosz 178PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINM - Open37M 3700:00:0300:22:30.5000:22:34.15+00:05:124:3013.3
39BUZAŁA Maciej 81ŁABISZYNM - Open38M 3800:00:1900:22:35.4500:22:55.40+00:05:174:3113.3
40SKARWECKI Remigiusz 9ŁABISZYNM - Open39M 3900:00:0400:22:46.8000:22:51.05+00:05:284:3313.2
41KUSTOSZ Łukasz 175PIECHCINM - Open40M 4000:00:1400:22:50.4500:23:05.15+00:05:324:3413.1
42LADA Przemysław 138STALE BIEGAM - NOVA TRADINGZALESIEM - Open41M 4100:00:1300:22:50.9500:23:04.05+00:05:324:3413.1
43SOBCZAK Robert 106SZUBINM - Open42M 4200:00:0400:22:52.1500:22:56.25+00:05:334:3413.1
44PACZKOWSKI Mirosław 59CB163BYDGOSZCZM - Open43M 4300:00:0500:22:55.1500:23:01.00+00:05:364:3513.1
45PILARSKI Szymon 35FRIGO LOGISTICSŻNINM - Open44M 4400:00:0500:22:56.6000:23:02.55+00:05:384:3513.1
46NOWAKOWSKI Grzegorz 27DEAFBYDGOSZCZM - Open45M 4500:00:1200:23:00.9000:23:12.95+00:05:424:3613
47SKRZYPNIAK Rafał 230ŁABISZYNM - Open46M 4600:00:0700:23:01.0500:23:08.75+00:05:424:3613
48CYROK Marek 117MMC TEAM DĄBROWADĄBROWAM - Open47M 4700:00:0200:23:05.1000:23:07.50+00:05:464:3713
49CYROK Maciej 134MMC TEAM DĄBROWAMOKREM - Open48M 4800:00:0200:23:05.1500:23:07.25+00:05:464:3713
50ŚCIBAK Wojciech 49JFTC SUBYDGOSZCZM - Open49M 4900:00:0700:23:05.2000:23:12.80+00:05:464:3713
51NAPIERAŁA Leszek 79ŁABISZYNM - Open50M 5000:00:0300:23:11.8000:23:15.50+00:05:534:3812.9
52GRZECHNIK Paulina 109KRÓLIKOWOK - Open2K 200:00:0800:23:14.7500:23:23.40+00:05:564:3912.9
53SIUDA Sebastian 10SOLECCY BIEGACZEBYDGOSZCZM - Open51M 5100:00:0700:23:19.5500:23:27.15+00:06:014:4012.9
54PASZKIET Remigiusz 58#SLIMAKIBARCINBARCINM - Open52M 5200:00:1600:23:21.2000:23:37.90+00:06:024:4012.8
55KATULSKI Radosław 101GODAWYM - Open53M 5300:00:0700:23:21.3000:23:28.70+00:06:024:4012.8
56BALCERZAK Leszek 68NOWE DĄBIEM - Open54M 5400:00:0700:23:23.2000:23:30.50+00:06:044:4012.8
57ROŚ Sławek 162NOWA WIEŚ WIELKAM - Open55M 5500:00:0400:23:30.3000:23:34.30+00:06:114:4212.8
58KOWAL Krzysztof 118NYSAM - Open56M 5600:00:0700:23:33.6000:23:41.20+00:06:154:4212.7
59SKIERA Krzysztof 254BYDGOSZCZM - Open57M 5700:00:0300:23:35.0000:23:38.40+00:06:164:4312.7
60LUBISZEWSKI Bartosz 139NOWE SĄBIEM - Open58M 5800:00:0600:23:41.3500:23:47.55+00:06:234:4412.7
61SAWIŃSKI Łukasz 127STUDZIENKIM - Open59M 5900:00:0800:23:48.9000:23:57.20+00:06:304:4512.6
62WILCZEWSKI Robert 152WOLFPACKTORUŃM - Open60M 6000:00:1800:23:49.3000:24:07.75+00:06:304:4512.6
63HORYD Justyna 183BYDGOSZCZK - Open3K 300:00:0300:23:50.0000:23:53.50+00:06:314:4612.6
64DĄBROWSKI Adam 115BYDGOSZCZM - Open61M 6100:00:0600:23:53.8000:24:00.75+00:06:354:4612.6
65ŚWIĘCICKI Andrzej 214BYDGOSZCZBYDGOSZCZM - Open62M 6200:00:0800:23:53.8000:24:02.75+00:06:354:4612.6
66MACEWICZ Dominik 236NOWE DĄBIEM - Open63M 6300:00:0000:23:55.4500:23:56.10+00:06:374:4712.5
67NIEWOLSKI Marcin 72ŻNINM - Open64M 6400:00:1200:24:08.5500:24:21.45+00:06:504:4912.4
68JASIŃSKI Artur 156SZUBINM - Open65M 6500:00:0900:24:10.2500:24:19.80+00:06:514:5012.4
69BIEL Marek 1401% DLA DARII BIELMAŁE RUDYM - Open66M 6600:00:2100:24:12.1000:24:33.70+00:06:534:5012.4
70WALENCIAK Jarosław 218CZARNE STOPY.SMMĘŻCZYZNAM - Open67M 6700:00:1300:24:12.8000:24:26.05+00:06:544:5012.4
71WASTOWSKI Dawid 145PIOTRKÓW KUJAWSKIM - Open68M 6800:00:1600:24:20.2000:24:37.00+00:07:014:5212.3
72PUSZCZYKOWSKI Aleksander 201BIEGAM BO LUBIĘINOWROCŁAWM - Open69M 6900:00:0500:24:25.7500:24:31.70+00:07:074:5312.3
73ZAPARUCHA Mikołaj 90ZAPARYNARZEWOM - Open70M 7000:00:1400:24:29.4000:24:44.00+00:07:114:5412.2
74FRĄCKOWIAK Waldemar 222BYDGOSZCZM - Open71M 7100:00:0800:24:35.3000:24:44.00+00:07:164:5512.2
75LEWANDOWSKI Paweł 114JEŻEWOM - Open72M 7200:00:1600:24:38.6000:24:55.15+00:07:204:5512.2
76GUŹDZIOŁ Jarek 92SOLECCY BIEGACZESOLEC KUJAWSKIM - Open73M 7300:00:0900:24:41.5000:24:50.75+00:07:234:5612.2
77UCIŃSKI Waldemar 69SZUBINM - Open74M 7400:00:0700:24:47.7500:24:55.35+00:07:294:5712.1
78POTRZEBOWSKA Agata 15DEAFBYDGOSZCZK - Open4K 400:00:1100:24:48.6500:24:59.70+00:07:304:5712.1
79RYBICKI Artur 190BYDGOSZCZM - Open75M 7500:00:1500:24:50.6000:25:06.05+00:07:324:5812.1
80KRUSZYNA Renata 63DZIEMIONNAK - Open5K 500:00:0300:24:53.1000:24:56.90+00:07:344:5812.1
81CZYŻEWSKA Justyna 82BRZOZAK - Open6K 600:00:0600:24:54.5500:25:00.55+00:07:364:5812
82KASZEWSKI Konrad 50BYDGOSZCZM - Open76M 7600:00:1100:25:00.4500:25:12.10+00:07:425:0012
83WEGNER Roman 67NIEMCZM - Open77M 7700:00:0900:25:02.2000:25:11.65+00:07:435:0012
84BOROWIEC Wioleta 47BBL SZUBINSZUBINK - Open7K 700:00:0500:25:05.7000:25:10.85+00:07:475:0112
85PIOTRASZEWSKI Michał 258BYDGOSZCZM - Open78M 7800:00:0200:25:06.5000:25:08.70+00:07:485:0112
86SIKORA Antoni 85ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992GĄSAWAM - Open79M 7900:00:0100:25:14.6000:25:15.65+00:07:565:0211.9
87SZNAJDROWSKI Mateusz 20ŁABISZYNM - Open80M 8000:00:1100:25:20.7000:25:32.15+00:08:025:0411.8
88JAKUBOWSKI Kacper 88ŁABISZYNM - Open81M 8100:00:0600:25:22.2000:25:28.20+00:08:035:0411.8
89JAKUBOWSKI Daniel 157ŁABISZYNM - Open82M 8200:00:0400:25:23.7000:25:28.55+00:08:055:0411.8
90SKIBIŃSKI Sebastian 80ŁABISZYNM - Open83M 8300:00:0700:25:24.0000:25:31.65+00:08:055:0411.8
91PIOTROWSKA Katarzyna 226BYDGOSZCZK - Open8K 800:00:0400:25:25.7000:25:29.75+00:08:075:0511.8
92DACIO Darek 36SZUBINSZUBINM - Open84M 8400:00:0600:25:29.2000:25:35.95+00:08:105:0511.8
93GORĄCA Edyta 31ŻNINK - Open9K 900:00:1000:25:30.2500:25:40.50+00:08:115:0611.8
94BUKAŁA Krystian 217BARCINM - Open85M 8500:00:1900:25:32.3000:25:51.95+00:08:135:0611.7
95WYSOKIŃSKI Sławomir 189TARKOWO GÓRNEM - Open86M 8600:00:1100:25:36.8000:25:48.00+00:08:185:0711.7
96STUDZIŃSKA Justyna 28ŁABISZYNK - Open10K 1000:00:0900:25:38.4500:25:47.85+00:08:205:0711.7
97TARCZYŃSKA Marta 192TEAM KUCYKIBYDGOSZCZK - Open11K 1100:00:0700:25:40.3000:25:48.15+00:08:215:0811.7
98PIETRZAK Agata 165BYDGOSZCZK - Open12K 1200:00:0300:25:40.6500:25:44.45+00:08:225:0811.7
99CABAŃSKA Katarzyna 42#ŚLIMAKIBARCINBARCINK - Open13K 1300:00:1400:25:46.5500:26:01.25+00:08:285:0911.6
100BRYWCZYŃSKA Justyna 7RODOS TEAM/ŚLIMAKI BARCINPIECHCINK - Open14K 1400:00:1500:25:49.0000:26:04.05+00:08:305:0911.6
101HAUS Katarzyna 95BBL SZUBINSZUBINK - Open15K 1500:00:0500:25:52.9500:25:58.75+00:08:345:1011.6
102GOŁATA Ewa 202BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWK - Open16K 1600:00:0500:25:54.0500:25:59.50+00:08:355:1011.6
103SZYNWELSKA Marlena 219CZARNE STOPY.SMBYDGOSZCZK - Open17K 1700:00:1200:25:55.1000:26:07.60+00:08:365:1111.6
104KRYSZTOFIAK Robert 51BRZOZAM - Open87M 8700:00:1300:26:02.8000:26:16.15+00:08:445:1211.5
105BŁASZAK Krzysztof 252NAKŁO N. NOTECIĄM - Open88M 8800:00:0500:26:04.0500:26:09.50+00:08:455:1211.5
106BRĄGIEL Jakub 233VEGE RUNNERSBYDGOSZCZM - Open89M 8900:00:1900:26:05.1000:26:24.35+00:08:465:1311.5
107GRALAK Martyna 204KYOKUSHIN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK - Open18K 1800:00:0200:26:06.5000:26:08.60+00:08:485:1311.5
108GRALAK Jacek 203JS 1386BYDGOSZCZM - Open90M 9000:00:1000:26:09.4000:26:20.30+00:08:515:1411.5
109CHABEL Sandra 120ŁABISZYNK - Open19K 1900:00:1200:26:13.3500:26:25.60+00:08:555:1411.4
110MERECKI Michał 84ŁABISZYNM - Open91M 9100:00:1700:26:14.7500:26:31.90+00:08:565:1411.4
111CABAŃSKA Martyna 151BARCINK - Open20K 2000:00:1400:26:19.1500:26:33.75+00:09:005:1511.4
112RAKOWSKA Małgorzata 248PAKOŚĆ BIEGAPAKOŚĆK - Open21K 2100:00:1300:26:19.9000:26:33.05+00:09:015:1611.4
113FURMANIAK Łukasz 174PIECHCINM - Open92M 9200:00:1600:26:21.0000:26:37.30+00:09:025:1611.4
114POTRZEBOWSKI Marek 16DEAFBYDGOSZCZM - Open93M 9300:00:1000:26:26.7000:26:37.30+00:09:085:1711.3
115CZYŻEWSKA Anna 61BYDGOSZCZK - Open22K 2200:00:0900:26:27.3500:26:36.75+00:09:095:1711.3
116WIŚNIEWSKA Lucyna 182TRISPACEBYDGOSZCZK - Open23K 2300:00:0300:26:29.9500:26:33.60+00:09:115:1811.3
117STĘPIEŃ Monika 110CZARNE STOPYBYDGOSZCZK - Open24K 2400:00:1100:26:30.3000:26:41.50+00:09:115:1811.3
118KWIATOŃ Michał 223BYDGOSZCZM - Open94M 9400:00:1500:26:33.0000:26:48.00+00:09:145:1811.3
119BURZYŃSKA Magdalena 221GĄSAWAK - Open25K 2500:00:1000:26:37.4500:26:48.30+00:09:195:1911.3
120PURCZYŃSKA Edyta 102ŻNINK - Open26K 2600:00:0900:26:40.6500:26:49.65+00:09:225:2011.3
121OLSZEWSKA Ewa 130T.G.'SOKÓŁ'GNIEWKOWOGNIEWKOWOK - Open27K 2700:00:0900:26:41.8500:26:51.00+00:09:235:2011.2
122NALEWALSKA Justyna 228SERCE TYBETUBYDGOSZCZK - Open28K 2800:00:1400:26:49.7000:27:04.40+00:09:315:2211.2
123OBREMSKI Wojciech 158SŁUBICEM - Open95M 9500:00:0600:26:52.4500:26:59.20+00:09:345:2211.2
124BOLEWSKA BOLEWICZ Joanna 96RADZIEJÓWK - Open29K 2900:00:1200:26:57.6500:27:10.45+00:09:395:2311.1
125MARCYJANIAK Krzysztof 227KS ZRYW RADZIEJÓWRADZIEJÓWM - Open96M 9600:00:1200:27:00.3000:27:13.10+00:09:415:2411.1
126GOŁATA Bogusław 186BIEGAM Z ŻONĄINOWROCŁAWM - Open97M 9700:00:0500:27:09.6500:27:15.10+00:09:515:2611
127NIEMCZEWSKI Mirosław 128ŁABISZYNM - Open98M 9800:00:0900:27:09.9000:27:19.20+00:09:515:2611
128DOMALEWSKA Monika 154WOLFPACKTORUŃK - Open30K 3000:00:1400:27:16.8000:27:31.30+00:09:585:2711
129SAJUR Sylwia 225BYDGOSZCZK - Open31K 3100:00:0300:27:31.7000:27:35.65+00:10:135:3010.9
130BRYWCZYŃSKI Wiktor 8RODOS TEAMPIECHCINM - Open99M 9900:00:1600:27:34.3500:27:51.05+00:10:165:3110.9
131KLICZKOWSKA Klaudia 75ŁABISZYŃSKIE MORSYZAŁACHOWOK - Open32K 3200:00:1800:27:43.4000:28:02.35+00:10:255:3210.8
132WIŚNIEWSKI Krzysztof 181TRI SPACEBYDGOSZCZM - Open100M 10000:00:0200:27:49.0500:27:51.45+00:10:305:3310.8
133KULPIŃSKA Maria 237MMC TEAM DĄBROWASŁABOSZEWKOK - Open33K 3300:00:1600:27:50.8500:28:06.95+00:10:325:3410.8
134KOWALSKA Aleksandra 105BYDGOSZCZK - Open34K 3400:00:1600:27:54.9000:28:10.90+00:10:365:3410.8
135KWIATKOWSKI Łukasz 141POWIAT ŻNIŃSKI AKTYWNIEŻNINM - Open101M 10100:00:1400:27:59.3000:28:13.30+00:10:405:3510.7
136FURTAK Arkadiusz 25ŻÓŁWIE OJRZANOWOSMOGORZEWOM - Open102M 10200:00:1400:27:59.3500:28:13.55+00:10:415:3510.7
137HŁOND Andrzej 23ŻÓŁWIE OJRZANOWOOJRZANOWOM - Open103M 10300:00:1400:27:59.6500:28:13.85+00:10:415:3510.7
138SOBOLEWSKA Aleksandra 163BYDGOSZCZK - Open35K 3500:00:1500:28:06.4000:28:22.00+00:10:485:3710.7
139TRYKOWSKA Aneta 200BYDGOSZCZBYDGOSZCZK - Open36K 3600:00:0400:28:07.1500:28:11.35+00:10:485:3710.7
140SZYMANOWSKA Katarzyna 54NOWE DĄBIEK - Open37K 3700:00:0700:28:16.9000:28:24.20+00:10:585:3910.6
141BYCZKOWSKI Zenon 65INDYWIDUALNIEMUROWANIECM - Open104M 10400:00:0800:28:21.5000:28:29.80+00:11:035:4010.6
142KIEŁPIŃSKI Krzysztof 4MARTEX MEBLEŁABISZYNM - Open105M 10500:00:1800:28:32.0500:28:50.45+00:11:135:4210.5
143GUMIENNY Maciej 213BYDGOSZCZM - Open106M 10600:00:0800:28:33.5500:28:42.40+00:11:155:4210.5
144DZIŻA-KONICZYŃSKA Zuzanna 93BYDGOSZCZK - Open38K 3800:00:0500:28:45.4000:28:51.25+00:11:275:4510.4
145NELKE Monika 207BYDGOSZCZK - Open39K 3900:00:2000:28:46.9000:29:06.90+00:11:285:4510.4
146BRĄGIEL Anna 66VEGE RUNNERSBYDGOSZCZK - Open40K 4000:00:1900:28:54.0500:29:13.45+00:11:355:4610.4
147SIUDZIŃSKA Anna 216BYDGOSZCZK - Open41K 4100:00:1500:29:05.2500:29:20.25+00:11:465:4910.3
148MACEWICZ Rafał 232NOWE DABIEM - Open107M 10700:00:0700:29:07.4500:29:15.00+00:11:495:4910.3
149OŻGA Agnieszka 113NOKIA BYDGOSZCZBYDGOSZCZK - Open42K 4200:00:1100:29:10.3500:29:21.80+00:11:525:5010.3
150BRZOZOWSKI Jarosław 1BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM - Open108M 10800:00:1300:29:14.3000:29:28.00+00:11:555:5110.3
151SZULC Marta 43-ŁABISZYNK - Open43K 4300:00:0200:29:15.2500:29:17.55+00:11:565:5110.3
152POPIELINSKA Lidia 238WŁOCŁAWEKK - Open44K 4400:00:0100:29:24.1000:29:25.50+00:12:055:5210.2
153GRUŻEWSKA Justyna 22BYDGOSZCZK - Open45K 4500:00:0900:29:31.4500:29:40.95+00:12:135:5410.2
154MACIEJEWSKI Patryk 99ŁABISZYNM - Open109M 10900:00:0400:29:36.3000:29:40.40+00:12:175:5510.1
155JAKUBOWSKI Grzegorz 89ŁABISZYNM - Open110M 11000:00:0500:29:41.3000:29:47.25+00:12:225:5610.1
156BRZYKCY Michał 97ŁABISZYNM - Open111M 11100:00:0300:29:44.4500:29:47.45+00:12:265:5610.1
157OSMÓLSKI Michał 240DOBIEGNE DO CELUŁABISZYNM - Open112M 11200:00:0100:29:44.5500:29:46.35+00:12:265:5710.1
158ŁANINO Kinga 24ŁABISZYNK - Open46K 4600:00:0900:29:49.8500:29:59.40+00:12:315:5810.1
159RASSALSKA Roma 199BYDGOSZCZK - Open47K 4700:00:2100:29:50.9000:30:11.95+00:12:325:5810.1
160KOWALIK Dariusz 195TORUŃM - Open113M 11300:00:1000:29:51.0500:30:01.90+00:12:325:5810.1
161WIŚNIEWSKA Elwira 5MAMLICZK - Open48K 4800:00:1300:30:00.2500:30:13.65+00:12:416:0010
162BIERYT Magdalena 161BYDGOSZCZK - Open49K 4900:00:1000:30:00.7500:30:11.70+00:12:426:0010
163JAWORSKA Sylwia 40IDEALNIE NIEDOSKONALIŁABISZYNK - Open50K 5000:00:1200:30:01.4500:30:13.95+00:12:436:0010
164PLEWA Joanna 133SŁĘBOWOK - Open51K 5100:00:0900:30:13.6500:30:23.40+00:12:556:029.9
165ZIÓŁKOWSKA Oliwia 144PATEREKK - Open52K 5200:00:2000:30:14.2500:30:34.45+00:12:556:029.9
166WIKTOROWICZ Dominika 137ŁABISZYNK - Open53K 5300:00:1700:30:15.1500:30:32.80+00:12:566:039.9
167KLICZKOWSKI Piotr 77ŁABISZYNM - Open114M 11400:00:1700:30:22.1000:30:39.95+00:13:036:049.9
168BOGDANÓW Karolina 17BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZK - Open54K 5400:00:1400:30:35.6500:30:50.45+00:13:176:079.8
169MICHALSKA Daria 177BYDGOSZCZK - Open55K 5500:00:1600:30:36.2000:30:52.25+00:13:176:079.8
170PAWSKI Przemysław 208BYDGOSZCZM - Open115M 11500:00:1600:30:42.4500:30:59.30+00:13:246:089.8
171KOZŁOWSKI Jacek 74MARTEX MEBLEBYDGOSZCZM - Open116M 11600:00:1700:30:57.4500:31:15.30+00:13:396:119.7
172NOWAKOWSKA Marta 26DEAFBYDGOSZCZK - Open56K 5600:00:1100:30:59.3500:31:10.95+00:13:416:119.7
173DURDA Dominika 78SOLEC KUJAWSKIK - Open57K 5700:00:1400:31:00.4000:31:14.75+00:13:426:129.7
174ROSIAK Rafał 212CROSSFIT POLNATORUŃM - Open117M 11700:00:1200:31:01.1500:31:13.75+00:13:426:129.7
175CIBORSKA Dorota 211CROSSFIT POLNATORUŃK - Open58K 5800:00:1100:31:02.4500:31:13.80+00:13:446:129.7
176OSIŃSKA Dominika 210CROSSFIT POLNATORUŃK - Open59K 5900:00:1100:31:03.1500:31:14.30+00:13:446:129.7
177STANISZEWSKA Małgorzata 143BISKUPINK - Open60K 6000:00:1200:31:03.6500:31:16.45+00:13:456:129.7
178NOWAKOWSKA Sylwia 224BYDGOSZCZK - Open61K 6100:00:1600:31:06.6500:31:22.95+00:13:486:139.6
179BIERYT Arkadiusz 185POLI-FAX BYDGOSZCZ UL. BOCZNA 10BYDGOSZCZM - Open118M 11800:00:1100:31:13.6000:31:25.00+00:13:556:149.6
180MASŁYSZ Marcin 146TORUŃM - Open119M 11900:00:1800:31:33.9500:31:52.15+00:14:156:189.5
181MIKUŁA Tomasz 13GORDON RUNRYNARZEWOM - Open120M 12000:00:2000:31:43.6000:32:04.50+00:14:256:209.5
182ROGALSKA Marcelina 209BYDGOSZCZK - Open62K 6200:00:1600:31:49.6000:32:05.80+00:14:316:219.4
183WOŹNIAK Beata 76ŁABISZYŃSKIE MORSYŁABISZYNK - Open63K 6300:00:1900:31:59.2500:32:19.05+00:14:406:249.4
184JAROLEWSKA Patrycja 142OPOROWOK - Open64K 6400:00:1800:32:25.4500:32:43.90+00:15:076:299.3
185OSTROWSKA Renata 32BĘDZITOWOK - Open65K 6500:00:0300:32:27.7500:32:31.55+00:15:096:299.2
186MERECKA Magdalena 83ŁABISZYNK - Open66K 6600:00:1800:33:03.3500:33:21.85+00:15:456:369.1
187RASSALSKA-KAUSA Jola 206BYDGOSZCZK - Open67K 6700:00:2100:33:08.0000:33:29.20+00:15:496:379.1
188ANDRZEJCZAK Natalia 126STUDZIENKIK - Open68K 6800:00:0900:33:21.1000:33:30.30+00:16:026:409
189ŚLIWIŃSKA Kornela 122ŁABISZYNK - Open69K 6900:00:0000:33:22.2000:33:22.20+00:16:036:409
190KOSIŁO Tadeusz 188RUNBUSTERSBYDGOSZCZM - Open121M 12100:00:1200:34:26.9000:34:39.50+00:17:086:538.7
191BŁASZAK Joanna 253NAKŁO N. NOTECIĄK - Open70K 7000:00:0500:34:38.3500:34:43.70+00:17:206:558.7
192WILCZEWSKA Monika 153WOLFPACKTORUŃK - Open71K 7100:00:1800:38:33.2500:38:51.75+00:21:147:427.8
193SAMUL Wojciech 170BYDGOSZCZM - Open122M 12200:00:4100:40:49.1000:41:31.00+00:23:308:107.3
194SAMUL Ewa 169BYDGOSZCZK - Open72K 7200:00:3900:40:50.6500:41:30.45+00:23:328:107.3
195SKONIECZNA Adrianna 196CIECHOCINEKK - Open73K 7300:00:1100:42:21.2000:42:32.85+00:25:028:287.1
Znaleziono 195 wynik(ów)