ŁABISZYŃSKI BIEG ŚWIĘTOJAŃSKI

Organizator/ Organizer:
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY LIDER oraz GMINA ŁABISZYN
Data/ Date:
2016-06-26
Miejsce/ Place:
Łabiszyn
Dystans/ Distance:
5 km
Zgłoszonych/ Registered:
243
Wystartowało/ Started:
210
Nie ukończyło/ Not finished:
1
Ukończyło/ Finished:
209
Na trasie/ On track:
1

Klasyfikacja/ Classiffication: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki/ Full Results : PDF | CSV
Wyniki uproszczone/ Simple results : PDF | PDF2 | CSV
 
Klasyfikacje w punktach pomiarowych/ Classification for time points: Meta

Msc/ RnkZawodnik/ NameNumer/ BibKlub/ TeamMiejscowość/ CityKraj/ CountryKategoria/ CategoryMkat/ CatRnkKategoria zawodnikaCzas startu/Start timeCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn/ GapTempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KLAYBOR Dawid 23934BKPANC ŻAGAŃŻAGAŃBieg 5km1Bieg00:00:0200:15:37.2000:15:39.65 3:0719,2
2KRYSKE Bartosz 39GKS SPÓJNIA BIAŁE BŁOTABIAŁE BŁOTABieg 5km2Bieg00:00:0300:17:11.4500:17:14.45+00:01:343:2617,5
3SMOLIŃSKI Kamil 196SZUBINBieg 5km3Bieg00:00:0300:17:15.3000:17:18.30+00:01:383:2717,4
4ŚLIWIŃSKI Dariusz 219SOKÓŁ GĄSAWA/PRTŻNINBieg 5km4Bieg00:00:0300:17:23.8500:17:26.85+00:01:463:2817,3
5MAĆKOWSKI Maciej 68BRICO MARCHE ŻNINŻNINBieg 5km5Bieg00:00:0300:17:54.8500:17:58.00+00:02:173:3516,7
6KAPCZYNSKI Daniel 172SISU-OWBSZUBINBieg 5km6Bieg00:00:0200:18:13.7500:18:16.45+00:02:363:3816,5
7LIBERA Maksymilian 159BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZBieg 5km7Bieg00:00:0300:18:18.0500:18:21.05+00:02:403:3916,4
8MOTOCZYŃSKI Wojciech 229TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZBieg 5km8Bieg00:00:0300:18:42.1000:18:45.10+00:03:043:4416
9SENGER Michał 81SOKÓŁ GĄSAWA / PAŁUKI RUNNING TEAMGĄSAWABieg 5km9Bieg00:00:0300:18:44.4500:18:47.85+00:03:073:4416
10GROCHOWIAK Piotr 149ŚLIMAKI BARCINBARCINBieg 5km10Bieg00:00:0400:18:46.0500:18:50.70+00:03:083:4516
11JAGODZIŃSKI Mateusz 203BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZBieg 5km11Bieg00:00:0300:18:46.9500:18:50.00+00:03:093:4516
12KRAKOWIAK Szymon 26AZS UTP BYDGOSZCZMŁODOCINBieg 5km12Bieg00:00:0300:19:06.1000:19:09.10+00:03:283:4915,7
13DANIELEWSKI Mariusz 87DRUŻYNA SZPIKUTOPORZYSKOBieg 5km13Bieg00:00:0400:19:06.4000:19:11.25+00:03:293:4915,7
14KUŚNIEREK Bartosz 133PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINBieg 5km14Bieg00:00:0500:19:18.9500:19:24.80+00:03:413:5115,5
15STASIAK Bartosz 2DRUŻYNA SZPIKULUBOSTROŃBieg 5km15Bieg00:00:0400:19:28.5000:19:32.75+00:03:513:5315,4
16MOTAK Jakub 235ZAWISZA BYDGOSZCZŁABISZYNBieg 5km16Bieg00:00:0200:19:32.6500:19:35.20+00:03:553:5415,3
17TARASKA Marcin 67ŚLIMAKI BARCINBARCINBieg 5km17Bieg00:00:0400:19:33.2000:19:37.65+00:03:563:5415,3
18MILEWSKI Zbigniew 34TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZBieg 5km18Bieg00:00:0500:19:34.3500:19:39.50+00:03:573:5415,3
19MICHALCZAK Bartosz 18ŚLIMAKI BARCINBARCINBieg 5km19Bieg00:00:0400:19:44.7500:19:48.80+00:04:073:5615,2
20GACZKOWSKI Jacek 168POZNAŃBieg 5km20Bieg00:00:0300:19:52.3000:19:55.90+00:04:153:5815,1
21KLAYBOR Natalia 240ŻAGAŃBieg 5km21Bieg00:00:0200:19:56.3000:19:59.05+00:04:193:5915
22MOROSZCZAK Bogumił 218SPÓJNA BIAŁE BŁOTABYDGOSZCZBieg 5km22Bieg00:00:0400:20:02.5000:20:07.35+00:04:254:0015
23SZYMANOWSKA Agnieszka 59SOPOTBieg 5km23Bieg00:00:0200:20:05.5500:20:08.25+00:04:284:0114,9
24KRZYWDZIŃSKI Dominik 205UKB SZUBINGĄBINBieg 5km24Bieg00:00:0500:20:09.7500:20:15.65+00:04:324:0214,9
25CZAJKA Beniamin 93ŁABISZYNBieg 5km25Bieg00:00:0700:20:11.4500:20:18.50+00:04:344:0214,9
26BAGIŃSKI Kuba 181ŁABISZYN WPBieg 5km26Bieg00:00:0700:20:26.0000:20:33.30+00:04:484:0514,7
27BRZUCHALSKI Mati 51BYDGOSZCZBieg 5km27Bieg00:00:0900:20:36.7500:20:46.20+00:04:594:0714,6
28PAWŁOWSKI Radosław 192JFTC SUZIELONKABieg 5km28Bieg00:00:0500:20:37.2000:20:42.35+00:05:004:0714,6
29GRZECHOWIAK Arkadiusz 107PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINBieg 5km29Bieg00:00:0300:20:39.1500:20:42.15+00:05:014:0714,5
30HELSZTAJN Robert 147PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINBieg 5km30Bieg00:00:0600:21:00.6500:21:06.90+00:05:234:1214,3
31TRZCIŃSKI Franciszek 167AKTYWNA BYDGOSZCZBYDGOSZCZBieg 5km31Bieg00:00:0400:21:17.0000:21:21.65+00:05:394:1514,1
32KARPACZ Jarek 78WITOSŁAWBieg 5km32Bieg00:00:0300:21:24.7500:21:27.75+00:05:474:1614
33BAGIŃSKI Aleksander 180ŁABISZYNBieg 5km33Bieg00:00:0300:21:26.5500:21:29.55+00:05:494:1714
34KANARKOWSKI Tomasz 106LO ŻNINŻNINBieg 5km34Bieg00:00:1000:21:34.2000:21:44.85+00:05:574:1813,9
35GAWRON Piotr 242KB GOCH BYTÓWBYTÓWBieg 5km35Bieg00:00:0300:21:35.8500:21:38.85+00:05:584:1913,9
36MACIEJEWSKA Kamila 23ŚLIMAKI BARCINBARCINBieg 5km36Bieg00:00:0300:21:38.5500:21:42.15+00:06:014:1913,9
37BUZAŁA Mikołaj 185ŁABISZYNBieg 5km37Bieg00:00:0700:21:39.8500:21:47.75+00:06:024:2013,8
38BUZAŁA Maciej 21ŁABISZYNBieg 5km38Bieg00:00:0700:21:42.0500:21:50.00+00:06:044:2013,8
39KOŁOMAŃSKI Oskar 232UKB SZUBINŁABISZYNBieg 5km39Bieg00:00:0300:21:44.5500:21:47.55+00:06:074:2013.8
40GRYCZKA Piotr 226BRZOZABieg 5km40Bieg00:00:0700:21:48.5000:21:56.10+00:06:114:2113,8
41JABŁOŃSKI Adrian 186NAKŁO NAD NOTECIĄBieg 5km41Bieg00:00:0300:21:55.2000:21:59.15+00:06:184:2313,7
42BOROWIAK Karol 45BARCINBieg 5km42Bieg00:00:0900:21:57.1000:22:06.50+00:06:194:2313,7
43GRECMAN Anna 157IKS KARATEINOWROCŁAWBieg 5km43Bieg00:00:0700:21:57.6000:22:05.35+00:06:204:2313,7
44CZARNECKI Mirosław 224ZŁOTÓWBieg 5km44Bieg00:00:0500:22:04.9000:22:10.25+00:06:274:2513,6
45ZARECKI Piotr 130PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINBieg 5km45Bieg00:00:1000:22:05.2000:22:16.15+00:06:284:2513,6
46KAŹMIERSKI Mirosław 80JANIKOWO NA SPORTOWOKOŁODZIEJEWOBieg 5km46Bieg00:00:0300:22:05.8500:22:08.85+00:06:284:2513,6
47NIEDBALSKI Przemysław 53PAŁUKI RUNING TEAMGORZYCEBieg 5km47Bieg00:00:1100:22:08.0000:22:19.95+00:06:304:2513,6
48WALCZAK Sławomir 163PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINBieg 5km48Bieg00:00:1000:22:09.0500:22:19.40+00:06:314:2513,5
49JANICKI Mariusz 178KRUSZYNBieg 5km49Bieg00:00:0300:22:09.3000:22:12.30+00:06:324:2513,5
50MAJEWSKI Robert 241RUN PASJABYDGOSZCZBieg 5km50Bieg00:00:0800:22:14.6500:22:22.85+00:06:374:2613,5
51BIEL Marek 72MAŁE RUDYBieg 5km51Bieg00:00:0500:22:22.3000:22:27.90+00:06:454:2813,4
52KALA Michał 194ŁABISZYNBieg 5km52Bieg00:00:1000:22:28.1000:22:39.05+00:06:504:2913,3
53JANKOWSKI Łukasz 122JTEAMBYDGOSZCZBieg 5km53Bieg00:00:0300:22:32.0500:22:35.05+00:06:544:3013,3
54BŁAŻAK Leszek 89ŁABISZYNBieg 5km54Bieg00:00:0800:22:32.4500:22:40.80+00:06:554:3013,3
55WINKOWSKI Michał 233UKB SZUBINSZUBINBieg 5km55Bieg00:00:0300:22:34.8500:22:37.85+00:06:574:3013.3
56WIECZOREK Jakub 125BYDGOSZCZBieg 5km56Bieg00:00:1500:22:38.4500:22:54.40+00:07:014:3113,2
57WĘGIELEWSKI Szymon 150BYDGOSZCZBieg 5km57Bieg00:00:1500:22:39.2000:22:54.55+00:07:024:3113,2
58GRZELAK Andrzej 183ŚLIMAKI BARCINMOGILNOBieg 5km58Bieg00:00:0300:22:42.3500:22:45.85+00:07:054:3213,2
59KUSZ Łukasz 120KACZKOWOBieg 5km59Bieg00:00:0600:22:42.5500:22:49.00+00:07:054:3213,2
60PASZKIET Remigiusz 17ŚLIMAKI BARCINBARCIN/LUBOSTROŃBieg 5km60Bieg00:00:1000:22:51.8000:23:02.15+00:07:144:3413,1
61ŚLIWIŃSKA Kornela 16ŁABISZYNBieg 5km61Bieg00:00:0600:23:02.5000:23:08.75+00:07:254:3613
62WALENCIAK Jarosław 95CZARNE STOPYBYDGOSZCZBieg 5km62Bieg00:00:0700:23:04.5000:23:11.50+00:07:274:3613
63KOTWICA Hanna 204PAŁUKI RUNNING TEAMGODAWYBieg 5km63Bieg00:00:1000:23:05.1500:23:15.60+00:07:274:3713
64MAŚLIŃSKI Mirosław 92SZUBINBieg 5km64Bieg00:00:0300:23:07.1500:23:10.15+00:07:294:3713
65KWIATKOWSKI Łukasz 50SMASHING PĄPKINSCZEWUJEWOBieg 5km65Bieg00:00:0700:23:08.1500:23:15.15+00:07:304:3713
66KUCZMA Paweł 151PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINBieg 5km66Bieg00:00:1000:23:08.3000:23:18.65+00:07:314:3713
67BONIECKI Filip 158TORUŃBieg 5km67Bieg00:00:1200:23:12.5000:23:25.05+00:07:354:3812,9
68NOWAK Wiktor 12GRUNWALD TEAM POZNANLUBOSTROŃBieg 5km68Bieg00:00:0400:23:14.1500:23:18.75+00:07:364:3812,9
69WIŚNIEWSKI Włodzimierz 33BYDGOSZCZBieg 5km69Bieg00:00:1500:23:23.9500:23:39.20+00:07:464:4012,8
70KATULSKI Radosław 60SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWABieg 5km70Bieg00:00:0300:23:24.6500:23:27.65+00:07:474:4012,8
71NAPIERAŁA Leszek 152ŁABISZYNBieg 5km71Bieg00:00:0300:23:28.3000:23:31.30+00:07:514:4112,8
72HEJNICKI Dariusz 153SZUBINBieg 5km72Bieg00:00:1200:23:30.6000:23:43.10+00:07:534:4212,8
73WOJCIECHOWSKI Grzegorz 170TRUST ME IM THE ENGINEER!BYDGOSZCZBieg 5km73Bieg00:00:0300:23:33.7000:23:36.70+00:07:564:4212,7
74SĘK Kamil 4GAKKO-KARATEŁABISZYNBieg 5km74Bieg00:00:0700:23:44.4500:23:52.40+00:08:074:4512,6
75CHMIELEWSKI Mateusz 9ŁABISZYNBieg 5km75Bieg00:00:0700:23:44.9500:23:52.55+00:08:074:4512,6
76JANKOWSKI Dariusz 212PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINBieg 5km76Bieg00:00:1000:23:50.4000:24:01.10+00:08:134:4612,6
77DRABIK Maja 143SGGW RUNNERSŁABISZYNBieg 5km77Bieg00:00:1400:23:56.8000:24:11.50+00:08:194:4712,5
78PRZYBYŁ Bartłomiej 237PAŁUKI RUNNING TEAMGOGUŁKOWOBieg 5km78Bieg00:00:1900:23:59.6000:24:19.45+00:08:224:4812,5
79KRAJEWSKA Lucyna 124PAŁUKI RUNING TEAMŻNINBieg 5km79Bieg00:00:0300:24:04.0000:24:07.00+00:08:264:4812,5
80SIKORA Antoni 82ŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992GĄSAWABieg 5km80Bieg00:00:0500:24:17.3500:24:23.20+00:08:404:5112,3
81KUBIAK Ewelina 169FITNESS CLUB BARCINBARCINBieg 5km81Bieg00:00:0500:24:18.7000:24:24.45+00:08:414:5112,3
82GROCHOWSKI Jakub 77JW1515WITOSŁAWBieg 5km82Bieg00:00:0300:24:20.9500:24:23.95+00:08:434:5212,3
83BALCERZAK Leszek 118ŁABISZYNBieg 5km83Bieg00:00:0900:24:27.8500:24:37.25+00:08:504:5312,3
84JADWISZCZAK Jan 3UTW SĘPÓLNO KRAJEŃSKIESĘPÓLNO KRAJEŃSKIEBieg 5km84Bieg00:00:1500:24:30.6000:24:45.90+00:08:534:5412,2
85KACZMAREK Paweł 217AGENCJA SITABBYDGOSZCZBieg 5km85Bieg00:00:0300:24:34.5000:24:37.50+00:08:574:5412,2
86STEPCZYŃSKI Adam 114ŁABISZYNBieg 5km86Bieg00:00:0800:24:40.5000:24:49.20+00:09:034:5612,2
87JAGODZIŃSKA Magdalena 238BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZBieg 5km87Bieg00:00:0500:24:42.2500:24:47.60+00:09:054:5612,1
88NOWACZYK Marta 61GĄSAWA RUN TEAMBISKUPINBieg 5km88Bieg00:00:0300:24:53.4500:24:56.45+00:09:164:5812,1
89OLEJNIK Rafał 220ŻNINBieg 5km89Bieg00:00:0800:24:54.7000:25:03.05+00:09:174:5912
90NIEWOLAK Dawid 105SZUBINBieg 5km90Bieg00:00:1400:24:58.2500:25:12.55+00:09:214:5912
91RAKOWSKI Tomasz 182NAKŁO NAD NOTECIĄBieg 5km91Bieg00:00:1300:24:59.8500:25:13.55+00:09:225:0012
92KRZESZEWSKI Przemek 83PAKOŚĆBieg 5km92Bieg00:00:1300:25:07.3500:25:21.05+00:09:305:0111,9
93LEWANDOWSKI Paweł 137JEŻEWOBieg 5km93Bieg00:00:0800:25:10.8000:25:19.20+00:09:335:0211,9
94PRACA Joanna 98MUROWANIECBieg 5km94Bieg00:00:0800:25:11.9000:25:20.80+00:09:345:0211,9
95GÓRNA Joanna 115RUN BDGNOWA WIEŚ WIELKABieg 5km95Bieg00:00:0700:25:12.9500:25:20.10+00:09:355:0211,9
96BRZOZOWSKI Jarosław 138BRZOZABieg 5km96Bieg00:00:0300:25:26.9000:25:29.90+00:09:495:0511,8
97GRZECHNIK Paulina 85KRÓLIKOWOBieg 5km97Bieg00:00:0600:25:32.4000:25:39.25+00:09:555:0611,7
98SZYMANSKA Agata 54ŻNINBieg 5km98Bieg00:00:0400:25:33.7500:25:37.80+00:09:565:0611,7
99KRYSZTOFINSKA Aneta 211WSG W BYDGOSZCZYBYDGOSZCZBieg 5km99Bieg00:00:0300:25:46.5000:25:49.50+00:10:095:0911,6
100CZĘSTOCHOWSKA Ilona 225RYBITWYBieg 5km100Bieg00:00:0700:25:47.7000:25:54.70+00:10:105:0911,6
101FAZEL Cecylia 121SZUBINBieg 5km101Bieg00:00:0900:25:51.4500:26:00.45+00:10:145:1011,6
102BYCZKOWSKI Zenon 94INDYWIDUALNIEMUROWANIECBieg 5km102Bieg00:00:1300:25:52.3500:26:05.90+00:10:155:1011,6
103ADAMCZAK Marta 177RUN PASJABYDGOSZCZBieg 5km103Bieg00:00:0800:25:55.4500:26:03.70+00:10:185:1111,6
104ROJ Danuta 104SZUBINBieg 5km104Bieg00:00:1400:26:05.6000:26:19.60+00:10:285:1311,5
105NOJMAN Adam 6ŁABISZYNBieg 5km105Bieg00:00:0300:26:06.4000:26:09.40+00:10:295:1311,5
106PIJAROWSKI Marcin 102ŚREMBieg 5km106Bieg00:00:1600:26:10.2500:26:26.70+00:10:335:1411,5
107TOMASZEWSKA Agnieszka 108ŁABISZYNBieg 5km107Bieg00:00:1500:26:10.6500:26:26.60+00:10:335:1411,5
108EWA Gołata 190BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWBieg 5km108Bieg00:00:0900:26:11.6500:26:21.40+00:10:345:1411,5
109ZIEGLER Jerzy 236WIKTOROWOBieg 5km109Bieg00:00:0300:26:27.9000:26:30.90+00:10:505:1711,3
110ZYGMUNT Karolina 134PAŁUK RUNNING TEAMTURZABieg 5km110Bieg00:00:0600:26:48.0500:26:54.60+00:11:105:2111,2
111KRAKOWSKI Piotr 131PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINBieg 5km111Bieg00:00:1400:26:52.6500:27:06.85+00:11:155:2211,2
112SUDAK Agnieszka 35WYRĘBABieg 5km112Bieg00:00:0300:26:54.2000:26:57.20+00:11:175:2211,2
113BRZOZOWSKI Piotr 139BRZOZABieg 5km113Bieg00:00:0300:26:58.0500:27:01.05+00:11:205:2311,1
114SZYMANOWSKA Katarzyna 19NOWE DĄBIEBieg 5km114Bieg00:00:0800:26:59.3500:27:08.20+00:11:225:2411,1
115MAJCHER Magdalena 36BYDGOSZCZBieg 5km115Bieg00:00:0900:27:07.4000:27:16.80+00:11:305:2511,1
116CZARNECKA Małgorzata 223ZŁOTÓWBieg 5km116Bieg00:00:0600:27:10.1500:27:16.50+00:11:325:2611
117JANKOWSKI Tomasz Michał 213BIEGAM BO LUBIĘBYDGOSZCZBieg 5km117Bieg00:00:1200:27:15.8000:27:28.10+00:11:385:2711
118SZMAŃDA Tomasz 154ŁYSOMICEBieg 5km118Bieg00:00:0300:27:32.7000:27:35.70+00:11:555:3010,9
119KUCHARCZYK Marcin 117KOKORUNNERSZAMOSCBieg 5km119Bieg00:00:1100:27:42.4500:27:54.00+00:12:055:3210,8
120WIELIŃSKI Michał 210BBL TORUŃTORUŃBieg 5km120Bieg00:00:0300:27:42.6000:27:45.60+00:12:055:3210,8
121GOŁATA Bogusław 189INOWROCŁAWBieg 5km121Bieg00:00:1000:27:44.8000:27:55.15+00:12:075:3310,8
122CZYŻ-DOMAŃSKA Agnieszka 160KOŁACZKOWOBieg 5km122Bieg00:00:0700:27:47.5500:27:54.55+00:12:105:3310,8
123CHYŁKA Agata 245ŻNINBieg 5km123Bieg00:00:0400:27:53.6000:27:57.70+00:12:165:3410.8
124JAKUBOWSKI Grzegorz 112ŁABISZYNBieg 5km124Bieg00:00:0300:28:00.5000:28:03.50+00:12:235:3610,7
125ORLIŃSKI Marcin 11MARTEX MEBLEBYDGOSZCZBieg 5km125Bieg00:00:0300:28:30.2500:28:33.25+00:12:535:4210,5
126SZEFFS Alina 175TUCHOLABieg 5km126Bieg00:00:0800:28:35.3000:28:44.15+00:12:585:4310,5
127TUCHOLSKI Mikołaj 47ŻNINBieg 5km127Bieg00:00:1200:28:40.7500:28:53.30+00:13:035:4410,5
128NIEDBALSKA Anna 48ŻNINBieg 5km128Bieg00:00:1100:28:41.5500:28:53.30+00:13:045:4410,5
129KUCHARCZYK Katarzyna 116KOKORUNNERSZAMOŚĆBieg 5km129Bieg00:00:1100:28:46.5500:28:58.20+00:13:095:4510,4
130NURKIEWICZ Jarosław 231BYDGOSZCZBieg 5km130Bieg00:00:1000:28:47.8500:28:58.50+00:13:105:4510.4
131OBREMSKI Wojciech 129SŁUBICEBieg 5km131Bieg00:00:0900:28:54.3500:29:03.45+00:13:175:4610,4
132MĘTEL Laura 144ŁABISZYNBieg 5km132Bieg00:00:1500:28:55.5000:29:10.75+00:13:185:4710,4
133BRĄGIEL Jakub 165VEGE RUNNERSBYDGOSZCZBieg 5km133Bieg00:00:1800:29:00.5000:29:19.15+00:13:235:4810,3
134SKOTNY Alicja 164MALINBieg 5km134Bieg00:00:2700:29:03.8000:29:31.55+00:13:265:4810,3
135LANINO Kinga 227ŁABISZYNBieg 5km135Bieg00:00:0300:29:09.8000:29:12.80+00:13:325:4910.3
136JABŁOŃSKA Anita 187NAKŁO NAD NOTECIĄBieg 5km136Bieg00:00:1300:29:21.6500:29:35.40+00:13:445:5210,2
137WIKTOROWICZ Dominika 15ŁABISZYNBieg 5km137Bieg00:00:1500:29:25.3500:29:41.00+00:13:485:5310,2
138BRYWCZYŃSKA Justyna 46PIECHCINBieg 5km138Bieg00:00:0300:29:35.3500:29:38.35+00:13:585:5510,1
139KLICZKOWSKA Klaudia 132ŁABISZYNBieg 5km139Bieg00:00:1800:29:37.1500:29:55.45+00:13:595:5510,1
140NOJMAN Izabela 7ŁABISZYNBieg 5km140Bieg00:00:1400:29:43.2000:29:57.50+00:14:065:5610,1
141BOROWIEC Wioleta 142SZUBINBieg 5km141Bieg00:00:1500:29:44.8500:30:00.10+00:14:075:5710,1
142HAUS Katarzyna 141SZUBINBieg 5km142Bieg00:00:1400:29:45.3000:30:00.25+00:14:085:5710,1
143WIKARSKA Dominika 84JANIKOWO NA SPORTOWOJANIKOWOBieg 5km143Bieg00:00:1300:29:46.1000:29:59.10+00:14:085:5710,1
144STACHOŃ Tomasz 200AA7ŚWIDNICABieg 5km144Bieg00:00:1700:29:48.6500:30:05.80+00:14:115:5710,1
145GÓRNA Ewelina 191ZAŁACHOWOBieg 5km145Bieg00:00:1900:29:50.2000:30:10.05+00:14:135:5810,1
146JAGODZIŃSKI Jacek 43PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINBieg 5km146Bieg00:00:0300:29:54.4000:29:57.40+00:14:175:5810
147HETEL Beata 209BYDGOSZCZBieg 5km147Bieg00:00:1700:30:05.8000:30:23.35+00:14:286:0110
148GŁOGOWSKA Agnieszka 201ŁABISZYNBieg 5km148Bieg00:00:0300:30:06.9500:30:09.95+00:14:296:0110
149SKIBIŃSKI Sebastian 22ŁABISZYNBieg 5km149Bieg00:00:1500:30:13.7500:30:29.50+00:14:366:029,9
150KRZANIK Małgorzata 58KAMIEŃ KRAJEŃSKIBieg 5km150Bieg00:00:1700:30:22.0000:30:39.55+00:14:446:049,9
151RASSALSKA-KAUSA Jola 56BYDGOSZCZBieg 5km151Bieg00:00:1900:30:22.9500:30:42.75+00:14:456:049,9
152HŁOND Andrzej 20OJRZANOWOBieg 5km152Bieg00:00:1900:30:34.5500:30:53.65+00:14:576:069,8
153STACHEL Agnieszka 113ŁABISZYNBieg 5km153Bieg00:00:0700:30:35.1000:30:42.45+00:14:576:079,8
154PRZYBYLIŃSKA Dominika 86ŁABISZYNBieg 5km154Bieg00:00:1100:30:38.4000:30:49.65+00:15:016:079,8
155SZYGENDA Radek 179WRD KWP POZNAŃKOZIEGŁOWYBieg 5km155Bieg00:00:0300:30:43.4000:30:46.40+00:15:066:089,8
156ŚWIĘCICKA Martyna 188INDYWIDUALNIEBYDGOSZCZBieg 5km156Bieg00:00:1300:30:49.2500:31:02.40+00:15:126:099,7
157DEPKA Agnieszka 69BYDGOSZCZBieg 5km157Bieg00:00:1200:30:50.4000:31:02.95+00:15:136:109,7
158ŚWIĘCICKI Andrzej 156INDYWIDUALNIEBYDGOSZCZBieg 5km158Bieg00:00:1300:30:52.2500:31:05.70+00:15:156:109,7
159RYBKA Aldona 195ZIELONKABieg 5km159Bieg00:00:1900:30:55.5000:31:14.75+00:15:186:119,7
160BRĄGIEL Anna 166VEGE RUNNERSBYDGOSZCZBieg 5km160Bieg00:00:1800:30:59.6500:31:18.60+00:15:226:129,7
161SPYCHALSKA Anna 127RYNARZEWOBieg 5km161Bieg00:00:1100:31:16.4500:31:28.00+00:15:396:159,6
162SPYCHALSKI Tomasz 126WOZKIMOTOCYKLOWE.PLRYNARZEWOBieg 5km162Bieg00:00:1100:31:17.5500:31:28.80+00:15:406:159,6
163MUSZYŃSKI Robert 73BARCINBieg 5km163Bieg00:00:1900:31:37.4000:31:57.05+00:16:006:199,5
164MUSZYŃSKA Magdalena 74BARCINBieg 5km164Bieg00:00:1700:31:39.4500:31:57.15+00:16:026:209,5
165MERECKA Magdalena 28ŁABISZYNBieg 5km165Bieg00:00:0900:32:04.6500:32:14.45+00:16:276:259,4
166MIELECKA Agnieszka 148KS SOKÓŁ GĄSAWADREWNO1Nordic walking1Nordic walking00:05:0200:32:27.0000:37:29.75+00:16:496:299,2
167NOWAK Grzegorz 101PIECHCIN1Nordic walking2Nordic walking00:05:0300:32:38.4500:37:41.80+00:17:016:319,2
168SZYMAŃSKI Zbigniew 90RUN BYDGOSZCZRYNARZEWO1Nordic walking3Nordic walking00:05:0300:32:42.1500:37:45.20+00:17:046:329,2
169MOKOS Tomasz 145BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWBieg 5km166Bieg00:00:1600:32:58.7000:33:15.45+00:17:216:359,1
170ZWIERZYKOWSKA Jagoda 146BBL INOWROCŁAWINOWROCŁAWBieg 5km167Bieg00:00:1600:32:58.8500:33:15.30+00:17:216:359,1
171PRZYJEMSKA Agnieszka 111DREAM TEAMBYDGOSZCZBieg 5km168Bieg00:00:0900:33:08.7000:33:18.65+00:17:316:379
172MUCHA Paulina 119ŁABISZYNBieg 5km169Bieg00:00:0300:33:30.4500:33:33.45+00:17:536:429
173LIBERA Sabina 25PARKRUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZBieg 5km170Bieg00:00:1400:34:28.8000:34:43.70+00:18:516:538,7
174NIESPOREK Ewa 222TORUŃBieg 5km171Bieg00:00:1200:34:45.3500:34:57.55+00:19:086:578,6
175WOJCIECHOWSKA Anna 5ŻNINBieg 5km172Bieg00:00:1000:35:06.3500:35:16.40+00:19:297:018,5
176GROCHOWSKA Anna 27ŁABISZYNBieg 5km173Bieg00:00:0300:35:13.6500:35:16.65+00:19:367:028,5
177WOJCIECHOWSKI Krzysztof 8ŻNINBieg 5km174Bieg00:00:0300:35:25.6500:35:28.65+00:19:487:058,5
178ĆWIKLIŃSKI Krystian 29THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYN1Nordic walking4Nordic walking00:05:0300:35:56.6500:40:59.65+00:20:197:118.3
179BUCZKOWSKI Jerzy 243SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWA1Nordic walking5Nordic walking00:05:0400:36:09.3500:41:13.45+00:20:327:138,3
180BONEK Bronisław 31THE BEST MY IDZIEMY CZEŚĆŁABISZYN1Nordic walking6Nordic walking00:05:0200:37:35.5000:42:37.50+00:21:587:318
181NOWIŃSKI Jarosław 75JACHCICE TEAMBYDGOSZCZ1Nordic walking7Nordic walking00:05:0600:37:46.7500:42:52.80+00:22:097:337,9
182KSIĄŻKIEWICZ Maciej 136KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWA1Nordic walking8Nordic walking00:05:0400:37:47.1500:42:51.15+00:22:097:337.9
183WALCZAK Maria 71KS SOKÓŁ GĄSAWAŻNIN1Nordic walking9Nordic walking00:05:0300:37:54.6500:42:57.65+00:22:177:347.9
184PERLIK Wiesław 42TADMAXZIELONKA1Nordic walking10Nordic walking00:05:0700:38:04.0000:43:11.30+00:22:267:367,9
185CIEMNA Julita 96KS SOKOL GASAWAGASAWA1Nordic walking11Nordic walking00:05:0200:38:25.5500:43:28.45+00:22:487:417,8
186ZWOLENKIEWICZ Joanna 110SOKÓŁ GĄSAWAGASAWA1Nordic walking12Nordic walking00:05:0400:38:45.5500:43:49.65+00:23:087:457,7
187BRZYKCY Marek 32ŁABISZYN1Nordic walking13Nordic walking00:05:0400:38:45.7000:43:49.80+00:23:087:457,7
188KOCZOROWSKA Monika 176KS SOKÓŁ GĄSAWAGĄSAWA1Nordic walking14Nordic walking00:05:0200:38:59.4500:44:01.45+00:23:227:477.7
189BUBACZ Marlena 161SZUBIN1Nordic walking15Nordic walking00:05:0300:39:06.7000:44:09.70+00:23:297:497.7
190ŚWIST Jan 99INDYWIDUALNIEINOWROCŁAW1Nordic walking16Nordic walking00:05:0300:39:08.3000:44:11.65+00:23:317:497,7
191KRZEWINA Dagmara 24ŁABISZYŃSKA AKTYWNA MŁODZIEŻŁABISZYNBieg 5km175Bieg00:00:1600:40:09.2000:40:26.10+00:24:328:027,5
192CZŁAPIŃSKI Mariusz 197BYDGOSZCZ1Nordic walking17Nordic walking00:05:0500:40:10.3500:45:15.55+00:24:338:027,5
193RYCHLEWSKA Violetta 173KS SOKÓŁ GĄSAWAOCWIEKA1Nordic walking18Nordic walking00:05:0400:40:16.8500:45:21.70+00:24:398:037,4
194SZYMANSKA Halina 91RYNARZEWO1Nordic walking19Nordic walking00:05:0300:40:34.5000:45:38.30+00:24:578:077,4
195KOWALSKA Beata 128SZUBIN1Nordic walking20Nordic walking00:05:0800:41:12.5500:46:20.65+00:25:358:147,3
196LEŻOŃ Ewa 97ŁABISZYN1Nordic walking21Nordic walking00:05:0400:41:17.4000:46:22.25+00:25:408:157,3
197MIKUŁA Paulina 244KS "SOKÓŁ"GĄSAWA1Nordic walking22Nordic walking00:05:0200:42:16.9000:47:18.90+00:26:398:277.1
198SŁOMKOWSKA Alina 199ŁABISZYN1Nordic walking23Nordic walking00:05:0500:42:47.5000:47:52.70+00:27:108:337
199WESOŁOWSKA Ewa 198KLUB BIEGACZA RTVEUROAGDBYDGOSZCZ1Nordic walking24Nordic walking00:05:0400:42:48.8000:47:53.40+00:27:118:337
200KUPER Mariusz 79BYDGOSZCZ1Nordic walking25Nordic walking00:05:0500:43:29.6000:48:35.30+00:27:528:426.9
201BRZOZA Renata 55ŻNIN1Nordic walking26Nordic walking00:05:0300:43:49.8000:48:52.80+00:28:128:456.8
202STARCZEWSKA Magdalena 162ŻNIN1Nordic walking27Nordic walking00:05:0800:44:06.3500:49:15.05+00:28:298:496,8
203PAWŁOWSKA Joanna 193ZIELONKA1Nordic walking28Nordic walking00:05:0800:44:33.5500:49:41.95+00:28:568:546,7
204STURMOWSKA Marzenna 62KOŁACZKOWO1Nordic walking29Nordic walking00:05:0600:44:53.7000:50:00.65+00:29:168:586,7
205WILCZYŃSKA Hanna 234SZUBIN1Nordic walking30Nordic walking00:05:0700:45:32.8500:50:40.40+00:29:559:066.6
206WISIÓŁKIEWICZ Jolanta 64KOŁACZKOWO1Nordic walking31Nordic walking00:05:0700:46:01.9500:51:09.10+00:30:249:126,5
207MAŚLIŃSKA Wioletta 63SZUBIN1Nordic walking32Nordic walking00:05:0600:46:37.0500:51:43.90+00:30:599:196,4
208PIECHOCKA Dorota 103SZUBIN1Nordic walking33Nordic walking00:05:0300:51:48.4000:56:51.40+00:36:1110:215.8
209PALIWODA Natasza 109BYDGOSZCZBieg 5km176Bieg00:00:0400:57:05.7000:57:09.70+00:41:2811:255.3
210MRÓWCZYŃSKI Szymon 202PAŁUKI RUNNING TEAMŻNINBieg 5km177Bieg00:00:08   
Znaleziono 210 wynik(ów)